Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-12, 15:50   #1951
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
Nie każde włosy na drugi dzień są klapnięte i przetłuszczone.
No to na pewno, ale u większości osób chyba to jednak widać. Zwłaszcza, że mowa o większym wyjściu, czyli dajmy na to idziesz z wczorajszymi włosami na wesele, bawisz się do rana... nie, kompletnie to do mnie nie przemawia. Fryzjerzy przed zrobieniem fryzury przecież najpierw myją głowę klientki. Lekki tłuszczyk + pianka + lakier....
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 15:51   #1952
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
szkoda tylko że przepłoszyłyśmy XSkę i nie było wielkiego porównania Sylwestrów 2013 i 2014
no właśnie.. co z nią? wróci pewnie minus XS
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 15:53   #1953
apple1602
Zadomowienie
 
Avatar apple1602
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 060
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
No to na pewno, ale u większości osób chyba to jednak widać. Zwłaszcza, że mowa o większym wyjściu, czyli dajmy na to idziesz z wczorajszymi włosami na wesele, bawisz się do rana... nie, kompletnie to do mnie nie przemawia. Fryzjerzy przed zrobieniem fryzury przecież najpierw myją głowę klientki. Lekki tłuszczyk + pianka + lakier....
temat mycia-niemycia włosów za 3...2...1
apple1602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 15:53   #1954
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
Nie każde włosy na drugi dzień są klapnięte i przetłuszczone.

nie wszyscy mają włosy przetłuszczające się, niektórzy a nawet większość ma włosy normalne czy nawet suche, te osoby nie powinny myć ich codziennie a włosy dnia drugiego są nadal świeże i przyjemne.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 16:20   #1955
TheDocha
Dossisława I
 
Avatar TheDocha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 354
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez 201705291006 Pokaż wiadomość
Treść usunięta

antyperspiranty działają 72 h. więc 2 razy w tygodniu.
TheDocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 16:23   #1956
pamelka146
Raczkowanie
 
Avatar pamelka146
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 456
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
No to na pewno, ale u większości osób chyba to jednak widać. Zwłaszcza, że mowa o większym wyjściu, czyli dajmy na to idziesz z wczorajszymi włosami na wesele, bawisz się do rana... nie, kompletnie to do mnie nie przemawia. Fryzjerzy przed zrobieniem fryzury przecież najpierw myją głowę klientki. Lekki tłuszczyk + pianka + lakier....
Byłam u kilkunastu fryzjerek robić loki,upięcia itp. Żadna mi nie myła włosów przed, tylko umawiałyśmy się, że mam umyć włosy sama wieczorem przed upięciem/lokami.Nie,nie obciekają mi włosy tłuszczem na drugi dzień.
__________________
Chciałem zmienić świat.
Doszedłem jednak do wniosku,
że mogę jedynie zmieniać samego siebie.

- Aldous Huxley

Insta-pierdoły
pamelka146 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 16:24   #1957
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Jeżeli mówimy o włosach jakie ma CMB to rozumiem, że na drugi dzień mogą już być niewyjściowe :P
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-12, 16:30   #1958
zielona hortensja
Rozeznanie
 
Avatar zielona hortensja
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 866
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
Z pierwszą poradą muszę się zgodzić, świeżo umyte włosy nie są tak podatne na stylizacje jak włosy umyte dzień dzień wcześniej. Nie mówię oczywiście o hodowaniu tłuszczu przez tydzień :P
Moja tesciowa in spe chodzi z tego co mi wiadomo raz w tygodniu do fryzjera i nie myje wlosow w domu. Na wakacje jedzie zawsze nad morze i tam ma swojego fryzjera tez Nigdy nie wyglada na brudna. Jej to sluzy. Mi nie. Wiec rada do niczego (aha, i chodzi o Wlochy, jak widac nie tylko w Nowym Yorku takie rzeczy ).
__________________
Amor vincit omnia
zielona hortensja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 17:06   #1959
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość


ale jak, ale dlaczego wywaliłaś sztuczne rzęsy w ferworze walki potargałaś? wszystkiego można się nauczyć, ćwiczyć trzeba, a ćwiczenie makijażu jest przecież przyjemne
A dlatego, że zostały totalnie zmasakrowane :-D Ale wiem wiem, praktyka czyni mistrza. Kiedyś przyklejałam bez problemów, ale to było dawno temu. ;-)
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 17:13   #1960
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

https://www.youtube.com/watch?v=OkYy...ion_4159800761 the cryptic lily z chłopakiem i challange co jest w mojej buzi

Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2015-01-12 o 17:14
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 17:19   #1961
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość

- Mieszkanki Nowego Jorku do fryzjera chodzą co najmniej raz w tygodniu. [...] W domu nie mają szamponu i odżywki, bo ich nie potrzebują. Ten trend powoli dociera do Polski.
Mojego byłego mama tak robiła. Chodziła dwa razy w tygodniu do fryzjera bo miała krótkie włosy to ciężko ułożyć ale gniazdo się robi od spania tak czy tak.. . Na ułożenie włosów - wiadomo chodziła do osiedlowego gdzie płaciła 10 zł ale przypuszczam, że jakby poszła do jakiegoś sieciowego salonu gdzie by ją wykasowali od 40 zł w górę to by babcie przestały chodzić w hełmie.
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-12, 17:20   #1962
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
ależ ja to wiem i w ogóle od razu przeleciałam do vlogerow bo bylam ciekawa - zwłaszcza ze to nie on układał (na blogerów juz nawet nie patrzę) i o ile reszte kanałów jestem w stanie zrozumieć to ta glampaula nie wiem skąd się tam wzięła
Jak można zestawić marakuję chociażby z GF Darwin, k..., nie łapię. Sorry Dżejson, dla mnie już zawsze będziesz tkwiącym w ograniczonej i mało wartościowej grupie Kominkiem o seksistowskich poglądach i z przerostem ego.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 17:26   #1963
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

https://www.youtube.com/watch?v=p-vMHYCSlx0 get ready with boogie

https://www.youtube.com/watch?v=oxzIuuo9KkE o i jeszcze daily vlog u pannyjoanny

Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2015-01-12 o 17:33
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 17:39   #1964
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

https://www.facebook.com/65887474753...502167/?type=1

Zuza spotkała się z chorą dziewczyną na herbacie. W komentarzach dzieci licytują się, które jest bardziej chore i opowiadają swoje historie.


Zuziu... Niektórzy mogą być bardziej chorzy (nie chodzi mi o to, że Asia nie jest ciężko chora) i też chcą się z Tobą spotkać... Praktycznie każdy Twój widz chce się z Tobą zobaczyć, mieć zdjęcie, porozmawiać, chociażby autograf. Na przykład (2 miesiące temu) też byłam w szpitalu, miałam operację i nie było to coś nie poważnego - gastroskopia, operacja, pobierania krwi, chyba z 10 węflonów, ciągle przychodzili do mnie lekarze... w każdej najgorszej chwili, oglądałam Ciebie, żeby poprawił mi się humor, jednak nie spełniło się moje największe życzenie - spotkanie z Tobą Strasznie chciałam się z Tobą spotkać. Leżałam w szpitalu w Warszawie, i ty w tedy chyba też byłaś w Warszawie, ale trochę głupio było by do Ciebie o tym pisać, bo i tak pewnie byś nie traciła na mnie czasu, prawda? Każdy kto jeszcze cię nie widział chce to zrobić, ale praktycznie nie mają na to szansy (To tylko moje zdanie i to nie są żadne hejty z mojej strony ) PS Każdy ma swoje zdanie na ten temat

Zuza była nawet "prezentem urodzinowym" dla syna Tadli:
http://tutajwszyscyjestesmy szaleni....odzinowym.html

jest spacja między jestesmy a szaleni
__________________
Heat from the sun someday slowly passes. Until then, you have to live with yourself...

Edytowane przez mantas
Czas edycji: 2015-01-12 o 17:43 Powód: cuda panie, cuda
mantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 18:21   #1965
Ace_
Raczkowanie
 
Avatar Ace_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 418
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez mantas Pokaż wiadomość
https://www.facebook.com/65887474753...502167/?type=1

Zuza spotkała się z chorą dziewczyną na herbacie. W komentarzach dzieci licytują się, które jest bardziej chore i opowiadają swoje historie.


Zuziu... Niektórzy mogą być bardziej chorzy (nie chodzi mi o to, że Asia nie jest ciężko chora) i też chcą się z Tobą spotkać... Praktycznie każdy Twój widz chce się z Tobą zobaczyć, mieć zdjęcie, porozmawiać, chociażby autograf. Na przykład (2 miesiące temu) też byłam w szpitalu, miałam operację i nie było to coś nie poważnego - gastroskopia, operacja, pobierania krwi, chyba z 10 węflonów, ciągle przychodzili do mnie lekarze... w każdej najgorszej chwili, oglądałam Ciebie, żeby poprawił mi się humor, jednak nie spełniło się moje największe życzenie - spotkanie z Tobą Strasznie chciałam się z Tobą spotkać. Leżałam w szpitalu w Warszawie, i ty w tedy chyba też byłaś w Warszawie, ale trochę głupio było by do Ciebie o tym pisać, bo i tak pewnie byś nie traciła na mnie czasu, prawda? Każdy kto jeszcze cię nie widział chce to zrobić, ale praktycznie nie mają na to szansy (To tylko moje zdanie i to nie są żadne hejty z mojej strony ) PS Każdy ma swoje zdanie na ten temat

Zuza była nawet "prezentem urodzinowym" dla syna Tadli:
http://tutajwszyscyjestesmy szaleni....odzinowym.html

jest spacja między jestesmy a szaleni
Tam jeszcze dziewczyny wstawiają zdjęcia ze szwami, opatrunkami itp.
po co ?
Ace_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 18:22   #1966
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez mantas Pokaż wiadomość
https://www.facebook.com/65887474753...502167/?type=1

Zuza spotkała się z chorą dziewczyną na herbacie. W komentarzach dzieci licytują się, które jest bardziej chore i opowiadają swoje historie.


Zuziu... Niektórzy mogą być bardziej chorzy (nie chodzi mi o to, że Asia nie jest ciężko chora) i też chcą się z Tobą spotkać... Praktycznie każdy Twój widz chce się z Tobą zobaczyć, mieć zdjęcie, porozmawiać, chociażby autograf. Na przykład (2 miesiące temu) też byłam w szpitalu, miałam operację i nie było to coś nie poważnego - gastroskopia, operacja, pobierania krwi, chyba z 10 węflonów, ciągle przychodzili do mnie lekarze... w każdej najgorszej chwili, oglądałam Ciebie, żeby poprawił mi się humor, jednak nie spełniło się moje największe życzenie - spotkanie z Tobą Strasznie chciałam się z Tobą spotkać. Leżałam w szpitalu w Warszawie, i ty w tedy chyba też byłaś w Warszawie, ale trochę głupio było by do Ciebie o tym pisać, bo i tak pewnie byś nie traciła na mnie czasu, prawda? Każdy kto jeszcze cię nie widział chce to zrobić, ale praktycznie nie mają na to szansy (To tylko moje zdanie i to nie są żadne hejty z mojej strony ) PS Każdy ma swoje zdanie na ten temat

Zuza była nawet "prezentem urodzinowym" dla syna Tadli:
http://tutajwszyscyjestesmy szaleni....odzinowym.html

jest spacja między jestesmy a szaleni
wth jak bede miała dzieci to je chyba wywioze z tego kraju, żeby nie zdurniały jak wyżej.

a co do GRWM u Boogie - powinna sobie darować, bo wstyd takie coś pokazywać.

Edytowane przez evvelinek
Czas edycji: 2015-01-12 o 18:24
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 18:33   #1967
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez Ace_ Pokaż wiadomość
Tam jeszcze dziewczyny wstawiają zdjęcia ze szwami, opatrunkami itp.
po co ?
Po to, żeby pokazać, że są bardziej schorowane od pozostałych widzów i bardziej niż ktokolwiek inny zasługują na spotkanie z Banshee.

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, czy po nałożeniu tego kremu z Origins jej twarz zrobiła się czerwona? I korektor nakłada poniżej cieni pod oczami?
Makijaż tragedia - bardzo niechlujny.
Żałuję, że obejrzałam.
__________________
Heat from the sun someday slowly passes. Until then, you have to live with yourself...
mantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 18:35   #1968
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Jak można zestawić marakuję chociażby z GF Darwin, k..., nie łapię. Sorry Dżejson, dla mnie już zawsze będziesz tkwiącym w ograniczonej i mało wartościowej grupie Kominkiem o seksistowskich poglądach i z przerostem ego.
I to jego piśmiennictwo...
Niesamowity mindfuck. Autor robi tak postmodernistyczny performans(...)
Po co to tak? Nie można normalnie, po polsku bardziej? Mamy takie piekne słowa.
Interesujące, że Tomczyk regularnie ignoruje/udaje, że nie istnieje Kasia Tusk.
Dopóki rok temu gdzieś tam nie przeczytałam, że 'Kominek to najpopularniejszy polski bloger', nie wiedziałam o jego istnieniu. Wiele hałasu o nic.
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 18:38   #1969
scarletswalks
Raczkowanie
 
Avatar scarletswalks
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 319
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
wth jak bede miała dzieci to je chyba wywioze z tego kraju, żeby nie zdurniały jak wyżej.

a co do GRWM u Boogie - powinna sobie darować, bo wstyd takie coś pokazywać.
to chyba będziesz musiała rakietą w kosmos wystrzelić :-D
scarletswalks jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-12, 18:40   #1970
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez scarletswalks Pokaż wiadomość
to chyba będziesz musiała rakietą w kosmos wystrzelić :-D
wystarczy, że nie będą umiały po polskiemu
w kosmos wystrzele jak jednak zdurnieją
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 18:56   #1971
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

https://www.youtube.com/watch?v=hRY9MnujQMs GRWM u Marty millionail

https://www.youtube.com/watch?v=2-wbg3ndeyg mimo, że nie myślę o dzieciach, ta tematyka mnie nie interesuje, to bardzo lubię serię ciążową Magdy Pegowskiej fajnie opowiada o ciąży, czuć jakąś taką miłą aurę, w dodatku czasem pojawia się Wesley (<3 ) i daje jej cmoka, co jest urocze

Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2015-01-12 o 19:00
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 19:03   #1972
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
wystarczy, że nie będą umiały po polskiemu
w kosmos wystrzele jak jednak zdurnieją
zdrunienie w dużej mierze zależy od durnoty rodziców tak na pocieszenie.

mam jeszcze jedną, arcyciekawą poradę z Urody Życia, z działu makijażowego o rozświetlaczu: muśnij nim skórę pod brwiami, bo to odmładza i odświeża spojrzenie Nie wiedziałam, że ktokolwiek praktykuje jeszcze perłę/brokat/świetlistą taflę pod łukiem brwiowym - a może to nowa moda prosto z NYC?

https://www.youtube.com/watch?v=Uu9onQbQzVE Makijażowe hity 2014 u Maxi
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 19:09   #1973
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość

mam jeszcze jedną, arcyciekawą poradę z Urody Życia, z działu makijażowego o rozświetlaczu: muśnij nim skórę pod brwiami, bo to odmładza i odświeża spojrzenie Nie wiedziałam, że ktokolwiek praktykuje jeszcze perłę/brokat/świetlistą taflę pod łukiem brwiowym - a może to nowa moda prosto z NYC?
Ja tak robię na koniuszek małego palca nabieram maleńką ilość rozświetlacza i nakładam tuż przy dolnej linii brwi
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 19:18   #1974
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
Z pierwszą poradą muszę się zgodzić, świeżo umyte włosy nie są tak podatne na stylizacje jak włosy umyte dzień dzień wcześniej. Nie mówię oczywiście o hodowaniu tłuszczu przez tydzień :P
ja jeśli mam wieczorne wyjście nakładam maskę pod czepek z samego rana (7-8), potem myję, na czyste włosy suchy szampon, a stylizuję przed wyjściem. takie ze mnie czitos
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 19:18   #1975
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
zdrunienie w dużej mierze zależy od durnoty rodziców tak na pocieszenie.
niestety nie w 100% to już nie te czasy kiedy my dorastałyśmy, jest mniej "bezpiecznie".
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 19:24   #1976
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Ja tak robię na koniuszek małego palca nabieram maleńką ilość rozświetlacza i nakładam tuż przy dolnej linii brwi

i nie wygląda to jak wesołe lata '90, gdy królowało Disco Polo? Pokaż kiedyś zdjęcie makijażu na blogu, bardzo jestem ciekawa. Ja uważam, że rozjaśnienie pod brwiami ok, ale matem a nie czymś, co błyszczy się w słońcu.


---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
niestety nie w 100% to już nie te czasy kiedy my dorastałyśmy, jest mniej "bezpiecznie".
e tam. Każde czasy niosą ze sobą specyficzne zagrożenia w każdym aspekcie życia. Nie uważam wcale, że kieeedyś to było lepiej
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 19:29   #1977
scarletswalks
Raczkowanie
 
Avatar scarletswalks
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 319
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość

i nie wygląda to jak wesołe lata '90, gdy królowało Disco Polo? Pokaż kiedyś zdjęcie makijażu na blogu, bardzo jestem ciekawa. Ja uważam, że rozjaśnienie pod brwiami ok, ale matem a nie czymś, co błyszczy się w słońcu.


---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------



e tam. Każde czasy niosą ze sobą specyficzne zagrożenia w każdym aspekcie życia. Nie uważam wcale, że kieeedyś to było lepiej
zaczekaj, aż Twoje dzieci pójdą do szkoły
scarletswalks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 19:31   #1978
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez scarletswalks Pokaż wiadomość
zaczekaj, aż Twoje dzieci pójdą do szkoły
poko loko, podstawówka u nas jest bardzo kameralna, 12-15 dzieci na klasę, myślę, ze nauczycielki ogarną temat (oby )
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 19:32   #1979
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Pozzzziomkowa, jeśli jeszcze nas czytasz to chciałam dodać od siebie kilka słów do wczorajszej dyskusji.
Od razu jak włączyłam film to rzuciła mi się w oczy kiepska jakość, straszna ciemnica. W kolejnym wyjaśniasz, że chciałaś wszystko takie ciemne, żeby lepiej wyeksponować buteleczki perfum. Niestety flakony też słabo widać. Większość filmów na YT i tak tylko wysłuchuję, nie oglądam, więc nie powinno mi to robić takiej różnicy (szczególnie, że dźwięk jest ok), a jednak pozostałe dziewczyny przyzwyczaiły nas już do zupełnie innej jakości. Nagrywasz telefonem, więc może szczególnie warto było zadbać o dobre światło. Lampa robi Ci też czerwone oczy. Z pewnością masz dużą wiedzę na temat perfum i takie filmy mogłyby mieć sporą popularność, a przez to, o czym pisałam, wiele osób może wyłączyć po kilku sekundach lub nawet nie wejść w miniaturę. Fajnie by było wypisać nazwy perfum, o których mówisz, żeby zainteresowana osoba mogła sobie ich potem poszukać. Ja na przykład nie znałam większości.
"Opublikowany 26 paź 2014
Opisy dodam z poziomu komputera "
Minęło 2,5 miesiąca.
Po drugie, co skutecznie odebrało mi przyjemność z oglądania, mogłaś posprawdzać wymowę nazw. Jak piąty raz usłyszałam "No nie wiem jak to się czyta", "Nie jestem pewna jak to się wymawia" to mi się odechciało.
Masz wiedzę, fajny pomysł, godną pozazdroszczenia kolekcję, przyjemny głos - gdybyś pokazała flakonik, powiedziała kilka słów o zapachu, poprawnie wymówiła i poprawnie napisała jego nazwę filmy byłyby dużo bardziej wartościowe i pewnie spotkałyby się z większym zainteresowaniem.
to prawda, ja jak zobaczyłam ciemne miniatury, to nie włączyłam zadnego filmu


Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Musze się z Wami czymś podzielić. Kupiłam najnowszy numer nowego magazynu właścicieli wizażu, Urody Życia, wsiadłam do autobusu i zaczęłam czytać artykuł o pielęgnacji włosów. Cytuję porady:

- jeśli przed Tobą wielkie wyjście, tego dnia nie myj włosów. Dzięki temu będą się dużo lepiej układały, zwłaszcza jeśli zamierzasz je upiąć. Takie "wczorajsze" włosy są bardziej szorstkie i plastyczne, a tym samym nie wyślizgują się spod gumki czy wsuwek i łatwiej poddają się wszelkim zabiegom stylizacyjnym. Sprawiają też, że fryzura wygląda na odrobinę niedopracowaną. I o to chodzi!

- Mieszkanki Nowego Jorku do fryzjera chodzą co najmniej raz w tygodniu. Nie na cięcie czy koloryzację, ale na mycie i czesanie. W domu nie mają szamponu i odżywki, bo ich nie potrzebują. Ten trend powoli dociera do Polski.

- (...) suchy szampon nadaje fryzurom modne, matowe wykończenie.



Niedobrze mi. Nie chce być modna. Wolę moje cienkie, aczkolwiek czyste i pachnące kłaczki.
co do pierwszego się zgodzę Jak komuś się szybciej przetłuszczają, to najlepiej umyć wieczorem, dzień przed imprezą
ale pozostałe punkty
Cytat:
Napisane przez Ace_ Pokaż wiadomość
Tam jeszcze dziewczyny wstawiają zdjęcia ze szwami, opatrunkami itp.
po co ?
gdzie? przejrzałam komentarze i nie widziałam ani jednego takiego zdjęcia, moze usuneła?
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
zdrunienie w dużej mierze zależy od durnoty rodziców tak na pocieszenie.

mam jeszcze jedną, arcyciekawą poradę z Urody Życia, z działu makijażowego o rozświetlaczu: muśnij nim skórę pod brwiami, bo to odmładza i odświeża spojrzenie Nie wiedziałam, że ktokolwiek praktykuje jeszcze perłę/brokat/świetlistą taflę pod łukiem brwiowym - a może to nowa moda prosto z NYC?

https://www.youtube.com/watch?v=Uu9onQbQzVE Makijażowe hity 2014 u Maxi

ja widzę wiele takich makijaży i dobrze dobrany cień daje fajny efekt oczywiście mówię o takim, bardzo, bardzo delikatnym muśnięciu, a nie dającej po oczach perle Sama czasem tak robię, ale tylko latem
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 19:34   #1980
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez scarletswalks Pokaż wiadomość
zaczekaj, aż Twoje dzieci pójdą do szkoły
straci przez to zdrowy rozsądek?
SALIX ma rację, wystarczy choćby na statystyki przestępczości spojrzeć
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-27 13:31:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:34.