Żony 2014 - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-14, 14:50   #661
Szczeperka
Wtajemniczenie
 
Avatar Szczeperka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Poznań/ Toruń
Wiadomości: 2 404
Dot.: Żony 2014

Widziałam że mimi już Wam napisała ale potwierdzam :-D
Staś urodził sie 10.01.2015 r o godzinie 8.50, ma 3450 g i 53 cm. Jest ślicznym zdrowym chłopakiem!
Poród był długi bo skurcze miałam prawie 31h ale przeszłam go bez znieczulenia i problemów.

Dziękuję za wszystkie gratulacje!

My od 2 dni jesteśmy w domu i uczymy się siebie wzajemnie. Postaram się do Was zaglądać częściej ale nie jest to proste z małym głodomorem :-P
__________________
Staś 10.01.2015

Ignaś 11.03.2016
Szczeperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 15:00   #662
marlenqa22
Zadomowienie
 
Avatar marlenqa22
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 326
Dot.: Żony 2014

Cytat:
Napisane przez Szczeperka Pokaż wiadomość
Widziałam że mimi już Wam napisała ale potwierdzam :-D
Staś urodził sie 10.01.2015 r o godzinie 8.50, ma 3450 g i 53 cm. Jest ślicznym zdrowym chłopakiem!
Poród był długi bo skurcze miałam prawie 31h ale przeszłam go bez znieczulenia i problemów.

Dziękuję za wszystkie gratulacje!

My od 2 dni jesteśmy w domu i uczymy się siebie wzajemnie. Postaram się do Was zaglądać częściej ale nie jest to proste z małym głodomorem :-P
Gratulacje:cm ok:
__________________
Szczęśliwa żona od 02.08.2014r.

1 lipiec 2022- czekamy na Ciebie maleństwo
marlenqa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 15:31   #663
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Żony 2014

Tak jak Klaudyna wspomniala w UK identyczne podejscie jak w Skandynawi
Co do makijazu, w domu chodze raczej bez, a jak wychodze z domu to standartowo podklad, roz, brwi i rzesy, jak mam wiecej czasu to kreske robie ale bez makeup raczej nie wyjde, zreszta ten co robie zajmuje mi mniej niz 10 minut .
Moj TZ tez z tych bardziej kulinarno uzdolnionych, ale ostatnio duzo pracuje, wiec musialam paleczke w kuchni przejac jest tez bardziej na dziecko przygotowany niz ja, wiec fajnie.

Szczeperka no to super,ze juz w domu, powolutku sie przyzwyczaicie do siebie jeszcze raz gratulacje


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 15:54   #664
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Żony 2014

Szczeperka, super że u Was wszystko okej
Niech rośnie zdrowo!
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 17:53   #665
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Żony 2014

Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość
Iza- daj znać co we wtorek powiedział inny lekarz trzymam kciuki!

Kurczę u mnie też Tż jest gotowy na dziecko, lubi dzieci, bawi się z nimi, swoją chrześniaczkę (3 miesięczną) nawet karmił butelką i się nie bał.
Ale wie że musi zaczekać aż ja będę gotowa, no bo nie jestem.
Nie zmusza mnie, odłożyliśmy temat na razie. Ale wiem że będzie cudownym ojcem

Dziewczyny zrobiłam na obiad pycha sałatkę, podzielę się przepisem!
Przepyszny jest ten sos! Do tego wycisnęłam soczek z pomarańczy, mniam!
https://www.tesco.pl/smaczna-strona/...owym-7852.html
Dam znać, oczywiście.
Mój tż chrzesnicy nie bawi, ale z moim bratem bawi się odkąd jesteśmy razem. I mały już nie wyobraża sobie innego człowieka w rodzinie, szybko go "przyjął" i teraz to "ulubione szwagry"

Cytat:
Napisane przez Szczeperka Pokaż wiadomość
Widziałam że mimi już Wam napisała ale potwierdzam :-D
Staś urodził sie 10.01.2015 r o godzinie 8.50, ma 3450 g i 53 cm. Jest ślicznym zdrowym chłopakiem!
Poród był długi bo skurcze miałam prawie 31h ale przeszłam go bez znieczulenia i problemów.

Dziękuję za wszystkie gratulacje!

My od 2 dni jesteśmy w domu i uczymy się siebie wzajemnie. Postaram się do Was zaglądać częściej ale nie jest to proste z małym głodomorem :-P
Ale maluch! Na pewno jest cudowny. Gratuluję szczęśliwym rodzicom!!! Niech rośnie zdrowo i daje Wam wiele radości

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 18:23   #666
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Żony 2014

Gratulacje Szczeperko!

Ja wiem, że mój TŻ byłby znacznie lepszym ojcem niż ja matką, bo ma znacznie więcej ciepła i lepiej okazuje uczucia; ja jestem raczej chłodna i zdystansowana i na tyle "sztywniacka", że nie wyobrażam sobie np.zabawy z dzieckiem, no nie i już. Jednak z racji, że uważamy, że dwie osoby muszą się zgadzać przy takich decyzjach, raczej nigdy nie zdecydujemy się na potomka.
Za to mam ambicję być bogatą ciotką
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 18:39   #667
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Żony 2014

Cytat:
Napisane przez Szczeperka Pokaż wiadomość
Widziałam że mimi już Wam napisała ale potwierdzam :-D
Staś urodził sie 10.01.2015 r o godzinie 8.50, ma 3450 g i 53 cm. Jest ślicznym zdrowym chłopakiem!
Poród był długi bo skurcze miałam prawie 31h ale przeszłam go bez znieczulenia i problemów.

Dziękuję za wszystkie gratulacje!

My od 2 dni jesteśmy w domu i uczymy się siebie wzajemnie. Postaram się do Was zaglądać częściej ale nie jest to proste z małym głodomorem :-P
Jeszcze raz gratuluję!
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-14, 19:23   #668
Elizka_95
Raczkowanie
 
Avatar Elizka_95
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 183
GG do Elizka_95
Dot.: Żony 2014

Cytat:
Napisane przez Szczeperka Pokaż wiadomość
Widziałam że mimi już Wam napisała ale potwierdzam :-D
Staś urodził sie 10.01.2015 r o godzinie 8.50, ma 3450 g i 53 cm. Jest ślicznym zdrowym chłopakiem!
Poród był długi bo skurcze miałam prawie 31h ale przeszłam go bez znieczulenia i problemów.

Dziękuję za wszystkie gratulacje!

My od 2 dni jesteśmy w domu i uczymy się siebie wzajemnie. Postaram się do Was zaglądać częściej ale nie jest to proste z małym głodomorem :-P
Gratulacje raz jeszcze
__________________
Blog
Razem (klik) <3
Zaręczeni (klik) <3
I ślubuję Ci... (klik) <3
Elizka_95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 19:59   #669
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Żony 2014

to ja czegoś nie rozumiem - może być ciąża bez zarodka? możecie to jakoś szerzej wyjaśnić?
Cytat:
Napisane przez Szczeperka Pokaż wiadomość
Widziałam że mimi już Wam napisała ale potwierdzam :-D
Staś urodził sie 10.01.2015 r o godzinie 8.50, ma 3450 g i 53 cm. Jest ślicznym zdrowym chłopakiem!
Poród był długi bo skurcze miałam prawie 31h ale przeszłam go bez znieczulenia i problemów.

Dziękuję za wszystkie gratulacje!

My od 2 dni jesteśmy w domu i uczymy się siebie wzajemnie. Postaram się do Was zaglądać częściej ale nie jest to proste z małym głodomorem :-P

super pisz jak tam Wam idzie z tym małym człowieczkiem
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 20:39   #670
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Żony 2014

Moze byc ciaza z pustym jajem plodowym, czyli beta przyrasta ale zarodka nie ma, organizm zachowuje sie jak w ciazy. Zazwyczaj dochodzi wtedy do poronienia samoistnego
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 20:40   #671
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Żony 2014

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Ja swego czasu mialam pociag do pracy o 4:50. Wstawalam o 3:00 zeby sie umalowac i umyc włosy


No, ale każdy ma swoje priorytety.
Dla mnie każda minuta snu jest na wagę złota i szykowanie się rano ograniczam do minimum. Od momentu wstania z łóżka do wyjścia schodzi mi pół godziny z czego makijaż 10 minut.

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Ciąża jest, tylko nie wiadomo czy z zarodkiem. A beta pokazuje chyba, czy się jest w ciąży, ale nie czy w zarodkowej?
Mam wizytę dopiero na przyszły piątek, i to prywatnie. Na nfz dopiero koniec marca.
Mam coraz mniej nadziei, ale może się uda... Niby jak na 5 tydzień wymiary są prawidłowe, dlatego mnie to martwi, że nic nie widać.
Trzymam kciuki by wszystko było w porządku i byście już mogli być spokojni.

Z tego co się orientuje (chodź mogę się mylić) 5 tydzień to na prawdę młoda ciążą. Coś zaczyna być widać chyba najwcześniej od 6-7 tygodnia.


Cytat:
Napisane przez Szczeperka Pokaż wiadomość
Widziałam że mimi już Wam napisała ale potwierdzam :-D
Staś urodził sie 10.01.2015 r o godzinie 8.50, ma 3450 g i 53 cm. Jest ślicznym zdrowym chłopakiem!
Poród był długi bo skurcze miałam prawie 31h ale przeszłam go bez znieczulenia i problemów.

Dziękuję za wszystkie gratulacje!

My od 2 dni jesteśmy w domu i uczymy się siebie wzajemnie. Postaram się do Was zaglądać częściej ale nie jest to proste z małym głodomorem :-P
Gratuluję Kochana

Wyściskaj Stasia od wszystkich cioć.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!

Edytowane przez ijaa
Czas edycji: 2015-01-14 o 20:41
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-14, 20:43   #672
anka1897
Wtajemniczenie
 
Avatar anka1897
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: tu i tam ;)
Wiadomości: 2 436
Dot.: Żony 2014

Szczeperka gratuluję! 31h to dość długi poród. Podziwiam, że dałaś radę bez znieczulenia!

say-hello na początku jest pęcherzyk w którym powinien rozwinąć się zarodek. Widoczny jest ok. 8 tc - wtedy też słychać pierwsze bicie serduszka. Do zapłodnienia doszło gdyż mamy pęcherzyk, ale niestety czasami zdarza się, że jest pusty.
Poprawcie mnie jeśli coś pomieszałam.

Panna Izabela nie martw się na zapas Mam kilka koleżanek którym torbiel wchłonęła się własnie podczas ciązy i szczęśliwie urodziły maleństwa. Niektórzy ginekolodzy nie podejmują się wycinania torbieli jeśli kobieta nie rodziła jeszcze dziecka.
Trzymam kciuki aby wszystko było dobrze!

ijaa pjona dla mnie każda minuta snu rano jest na wagę złota i szykowanie ograniczam do minimum - makijaż polega na nałożeniu kremu matującego oraz tuszu do rzęs
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej herbacie 

Aniołek 10 tc [*] 22.11.2019 r.


Edytowane przez anka1897
Czas edycji: 2015-01-14 o 20:45
anka1897 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 20:51   #673
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Żony 2014

Anka, Gornek, dzięki! a czy często zdarza się, że pęcherzyk jest pusty? pierwszy raz słyszę coś takiego (tzn nigdy się jakoś bardzo tym nie interesowałam, dopiero teraz zaczynam). to musi być smutne, jak najpierw wychodzi pozytywny test, a potem okazuje się, że wcale nie było zarodka...
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 20:52   #674
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Żony 2014

Dosc rzadko, ale niestety sie zdarza. Przyczyna niestety nie jest znana. Ale nie ma sie czym martwic na zapaa
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 21:37   #675
muszynianka26
Wtajemniczenie
 
Avatar muszynianka26
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 049
Dot.: Żony 2014

Cześć, zgłasza się kolejna żona 2014

Odnośnie torbieli- sama mam takową na jajniku, nawet spędziłam 5 dni w szpitalu bo mnie nagle bóle w pracy złapały(myślałam, że to wyrostek) i lekarze nie chcieli wycinać bo nie rodziłam jeszcze. Teraz łykam tabletki, na dniach idę do ginekologa zobaczyć czy się zmniejszyła. W szpitalu mówili, że torbiel nie przeszkadza w zajściu w ciążę; moja ginekolog mówi, że różnie z tym może być.

Szerperka gratuluję zdrowego potomka

My na razie dziecka nie chcemy - najpierw mieszkanie, potem odłożenie trochę kasy, później przyjdzie czas na dziecko.

Mój mąż uczestniczy czynnie w każdej prozaicznej codziennej rzeczy - innego sobie nie wzięłabym
muszynianka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 21:40   #676
madzixx88
Zakorzenienie
 
Avatar madzixx88
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 699
Dot.: Żony 2014

Szczeperka-gratuluje bardzo bardzo super, ze masz juz malucha w domu ja jeszcze 3 miesiace musze czekac.eeh


Panna Izabela-trzymam kciuki, zeby wszystko sie dobrze skonczylo!

Ja poszlam na pierwsza wizyte do gina w 7 tygodniu a dokladnie 6 tydzien 6 dzien i widzialam nasza mala fasolke i slyszalam juz bijace serduszko tak lekarz mi polecil przyjsc bo mowil, ze wczesniej moze nie byc widac zarodka albo moze byc zarodek a jeszcze moze nie byc bijacego serduszka i wtedy znowu oczekiwanie do kolejnej wizyty i stres :/
Wczesniej nie czytalam nic o wczesnych ciazach takze o becie nic nie wiedzialam i w sumie dobrze, obylo sie bez stresow
madzixx88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 21:47   #677
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Żony 2014

Cytat:
Napisane przez Szczeperka Pokaż wiadomość
Widziałam że mimi już Wam napisała ale potwierdzam :-D
Staś urodził sie 10.01.2015 r o godzinie 8.50, ma 3450 g i 53 cm. Jest ślicznym zdrowym chłopakiem!
Poród był długi bo skurcze miałam prawie 31h ale przeszłam go bez znieczulenia i problemów.

Dziękuję za wszystkie gratulacje!

My od 2 dni jesteśmy w domu i uczymy się siebie wzajemnie. Postaram się do Was zaglądać częściej ale nie jest to proste z małym głodomorem :-P
Gratulacje głodomora
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 22:00   #678
kulbensikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar kulbensikowa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: tam gdzie maki, chabry i bociany
Wiadomości: 2 326
Dot.: Żony 2014

Dziekuje dziewczyny za odp odnośnie nauk jesli dobrze pojdzie to od soboty zaczniemy
A o co chodzili z jakims skierowaniem lub zgoda od ksiedza z parafii? ??? Kurde, ja to z tych koscielnych spraw papierkowych jestem dosc kiepska. ..:p

Jesli chodzi o dzieci, to ostatnio nawet moj Tz powiedział ze chciałby zebysmy jakos bardzo dlugo po ślubie nie czekali:p wiec kto wie, moze za niedlugi czas dolacze do Was

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Glodomorek, gratuluje synka
__________________


POBIERAMY SIĘ !! 08.08.2015

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją.
kulbensikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 23:28   #679
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Żony 2014

Cześć Dziewczyny!
Troszkę nadrobiłam

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
(...)
a jeśli chodzi o takie zwykłe porzucenie codziennego makijażu czy ładnego ubierania się to jakoś nie jestem w stanie tego zrozumieć. za bardzo lubię dobrze wyglądać i dobrze się czuć ze sobą na co dzień, żeby przestać o siebie dbać
Wierz mi, że mnie się ostatnio nawet nie chce malować choć nie wyobrażałam sobie tego, że mi przestanie na tym zależeć w jakimś momencie a tu psikus . Mój tż mówi, że najładniej wyglądam bez makijażu i wolałbym abym w ogóle się nie malowała. Nie zmienia to faktu, że znam właśnie przypadki gdzie kobieta lub mężczyzna się zaniedbali po ślubie...

pysia1987
Dla mnie to coś strasznego gdy kobiecie odbija na punkcie własnego dziecka. Rozumiem, że w ciąży można się nieco odsunąć od partnera na samym początku bo kobieta może czuć się nie atrakcyjnie, może ją boleć brzuch, piersi itd. (ale też nie przez całą ciążę). Sytuacja: kobieta przelewa całe swoje uczucia na dziecko to jest coś nie halo... Stając się matką nie przestaje być żoną/partnerką! A co do obaw. Ja też je mam . Myślę, że czas na to będzie i tylko gdy się bardzo nie chce o siebie dbać to potem tak wychodzi. A co do adopcji... chetnie bym adoptowała, ale mój tż nie. Ze swoim dzieckiem Twój partner nie zwariuje mój mąż nie lubi małych dzieci, nie potrafi się nimi zająć no nic z tych rzeczy, ale własne chce. Teraz patrzysz na sprawę nieco inaczej. Trochę to inaczej działa jak już przyzwyczajasz się do myśli zostania matką, facet też zmienia podejście. Inaczej patrzy na swoje dziecko inaczej na cudze. Nie mów tak, że jest złym materiałem na męża i ojca . Zobaczysz to się zmienia. Mogę podać Ci na swoim przykładzie. Miałam problemy przez tydzień i musiałam ciągle leżeć. Co mój mąż robił? Wziął się do roboty, wstawił pranie, posprzątał, zrobił obiad i wyręczył mnie jeszcze w kilku domowych obowiązkach. On nie lubi sprzątać w domu (ma inne obowiązki typu napalić w piecu, coś naprawić w domu, sprzątnąć na wybiegu u psa, naprawić samochód gdy się zepsuje, itd. ), ale w momencie gdy widział, że nie jestem nic w stanie robić po prostu to zrobił bez pytania mnie o cokolwiek. Myślę, że gdy pojawi się u was dziecko oboje zobaczycie jak się pewne rzeczzy zmienią


mimi_77
Pięknie to napisałaś tak jest kobieta ma prawo do wątpliwości, też je miewam.

Konkardia
Gdy się coś rozlatuje wziąć ślub? Masakra. Moi znajomi tak mieli. Ona zaszła w ciążę, "bo to miało pomóc", wzięli ślub. Obecnie są 3 lata po rozwodzie i się nienawidzą...

Panna Izabela
Głowa do góry , poczekaj jeszcze w 5 tygodniu może nie być widoczny zarodek lub może być bardzo malutki! Dziewczyny na wrześniówkach też pokazują zdjęcia usg na których nic nie widać, poczekaj jeszcze! Nie można się załamywać. Ja czekam do 8 tygodnia aby mieć pierwsze usg, mój lekarz powiedział, że nie ma sensu robić wcześniej bo ciąża może być jeszcze młodsza niż się wydaje i żeby mieć pewność, że ktoś tam jest i sprawdzić czy już bije serduszko lepiej zaczekać! Nie myśl negatywnie! Nie wolno! Wpadaj do wrześniówek! Wsparcie niesamowite wierz mi i wiele się dowiesz!


marlenqa22
Jeszcze filmu nie ma? Ale sobie w kulki leci!!!
A co do męża, życzę mu dużo zdrowia! Skoro ma helikobacter pyroli dostał zapewne inhibitory pompy protonowej, ta bakteria robi zamieszanie doprowadza do przewlekłego zapalenia błony śluzowej żołądka. Niech unika produktów wzmagających produkcję kwasu żołądkowego- wiem niestety po sobie jak to jest, ale leki pomogą

Szczeperka
MOJE GRATULACJE :JUPI: niech się zdrowo chowa! Brawo mamuśka!

say-hello
Zdarza się zdarza z tym pustym pęcherzykiem. Serio nie ma co się martwić na zapas. Wiesz bywa i tak, że jesteś w ciąży a okazuje się, że było poronienie a Ty nawet o tym nie wiesz i organizm jeszcze nie wydalił "resztek".

Wybaczcie, że tak rzadko piszę...Ciąży nie przechodzę zbyt rewelacyjnie, ale dużym wsparciem są te wątki na Mamie z klasą także polecam na przyszłość
Jakiś czas temu widziałam posty odnośnie poszukiwania pracy. Nie pamietam czyje to posty były wybaczcie. Powiem Wam, że takie dziwne sytuacje coraz częśćiej się zdarzają. Miałam pracować jako wolontariusz z dzieckiem w wieku gimnazjalnym, które miało problemy w nauce. Oczywiście dochodziła asysta w szkole jako pomocnik nauczyciela więc dla mnie plus bo jakaś praktyka w zawodzie bo pracuję niestety w innym fachu. Spotkałam się z Panią ze stowarzyszenia, która wystawiła ofertę. TO BYŁA PORAŻKA!! Kobieta totalnie nie zorganizowana wszystko miała w malutkim notesiku, gdzie wszytsko było pokreślone. Zapytałam o to jakie problemy ma dziecko konkretnie, na jakim etapie rozwoju jest... i w której jest klasie dokładnie. Kobieta NIE POWIEDZIAŁA mi na pytania. Powiedziała, że ma tylu podopiecznych, że nie jest w stanie pamiętać wszystkich. Podała mi kontakt telefoniczny do matki tej dziewczynki. Zapytałam o godność tej kobiety aby wiedzieć z kim rozmawiam itd. A to babsko podało mi tylko imię tej kobiety, nazwiska nie pamięta i nie mogła znaleźć go w kalendarzu(ten notest to jej rzekomo kalendarz....)! O pamiętaniu imienia dziecka to już nie wspomnę! KOSZMAR. Zrezygnowałam oczywiście.
__________________
Szalona żona i matka wariatka

Edytowane przez namisek1990
Czas edycji: 2015-01-14 o 23:40
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-15, 06:35   #680
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Żony 2014

Szczeperka super, że już jesteście w domku. Przyznam, że miałaś długi poród, a znieczulenia nie chciałaś czy nie chcieli dać? Z tego co się orientuję, to u mnie jest z tym duży problem.

Izabella trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze

muszynianka26 witaj Kiedy dokładnie był ślub? Opowiedz coś o sobie

madzix 3 miesiące szybko zlecą

Co do makijażu, to ja też nie zawsze się maluję, tzn jak wychodzę to tak, chyba, że cały dzień jestem w domu, to daje odpoczynek skórze. Nawet jak muszę wyskoczyć na chwilę do sklepu to nie mam problemu pokazać się ludziom bez make-up.
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 08:03   #681
muszynianka26
Wtajemniczenie
 
Avatar muszynianka26
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 049
Dot.: Żony 2014

ślub był w ostatni weekend lipca jesteśmy razem 6 lat, na etapie rozważania kupna mieszkania/budowy domu. ale chyba postawimy na mieszkanie, taką opcję przejściową. chociaż mąż wolałby dom, ale nas nie stać, a ja nie chcę potem siedzieć na okrągło w tym domu bo nie będzie pieniędzy żeby gdzieś wyjść, wyjechać. a dom chcemy postawić energooszczędny, wybajerzony dlatego zrealizujemy marzenie gdzieś za 10 lat

a odnośnie makijażu- ja maluję się na co dzień tusz+podkład, jak mam więcej czasu rano t jakiś delikatny cień. na wyjścia do znajomych bardziej szaleję
ale u mnie podkład to konieczność bo mam brzydką cerę(nie pryszczatą, ale brzydką )

Edytowane przez muszynianka26
Czas edycji: 2015-01-15 o 08:05
muszynianka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 08:08   #682
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Żony 2014

Ja się maluję codziennie, a do szykowanie do roboty zajmuje mi ponad godzinę Ale ja rano biorę prysznic, myję włosy, chodzę po świeże bułki, jem śniadanie, robię śniadanie sobie i chłopu do pracy, makijaż, wybranie ciuchów, suszenie włosów wszystko zajmuje dużo czasu no jakoś nie umiem inaczej

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez muszynianka26 Pokaż wiadomość
ślub był w ostatni weekend lipca jesteśmy razem 6 lat, na etapie rozważania kupna mieszkania/budowy domu. ale chyba postawimy na mieszkanie, taką opcję przejściową. chociaż mąż wolałby dom, ale nas nie stać, a ja nie chcę potem siedzieć na okrągło w tym domu bo nie będzie pieniędzy żeby gdzieś wyjść, wyjechać. a dom chcemy postawić energooszczędny, wybajerzony dlatego zrealizujemy marzenie gdzieś za 10 lat
dobrze robicie, nie ma się co pakować w kredyty i domy, a potem oszczędzać na wszystkim Mieszkanie też jest spoko
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 08:11   #683
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Żony 2014

Namisek, jakich wrześniówek??
Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Moze byc ciaza z pustym jajem plodowym, czyli beta przyrasta ale zarodka nie ma, organizm zachowuje sie jak w ciazy. Zazwyczaj dochodzi wtedy do poronienia samoistnego
Dokładnie. Pęcherzyk płodowy bez zarodka to wczesne poronienie. Też o tym wcześniej nie słyszałam.

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość


No, ale każdy ma swoje priorytety.
Dla mnie każda minuta snu jest na wagę złota i szykowanie się rano ograniczam do minimum. Od momentu wstania z łóżka do wyjścia schodzi mi pół godziny z czego makijaż 10 minut.



Trzymam kciuki by wszystko było w porządku i byście już mogli być spokojni.

Z tego co się orientuje (chodź mogę się mylić) 5 tydzień to na prawdę młoda ciążą. Coś zaczyna być widać chyba najwcześniej od 6-7 tygodnia.




Gratuluję Kochana

Wyściskaj Stasia od wszystkich cioć.
No wczoraj przeczytałam gdzieś, że to normalne, u niektórych widać coś dopiero od 8 tygodnia. Szkoda tylko, że wcześniej o tym nie wiedziałam. Moja gin mi to tak przedstawiła, że tylko mnie nastraszyła. W ogóle nie wspomniała o tym, że może nie być jeszcze widać, ani nic. Zdziwiło mnie też to, że moja szwagierka wszystkim mówiła o ciąży będąc w 5 tygodniu właśnie. Tam na pewno lekarz nic nie mówił o tym czy widać zarodek czy nie, więc myślałam że skoro ona była pewna to u mnie jest coś nie tak skoro nic nie widać. No ale teraz już takiego stresu nie mam, we wtorek się może coś pokaże jestem tylko zła na gin, że mnie zostawiła w takim stresie i jeszcze skasowała 240 zł zamiast 140



Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 08:21   #684
muszynianka26
Wtajemniczenie
 
Avatar muszynianka26
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 049
Dot.: Żony 2014

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Ja się maluję codziennie, a do szykowanie do roboty zajmuje mi ponad godzinę Ale ja rano biorę prysznic, myję włosy, chodzę po świeże bułki, jem śniadanie, robię śniadanie sobie i chłopu do pracy, makijaż, wybranie ciuchów, suszenie włosów wszystko zajmuje dużo czasu no jakoś nie umiem inaczej

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------


dobrze robicie, nie ma się co pakować w kredyty i domy, a potem oszczędzać na wszystkim Mieszkanie też jest spoko
Ja jestem osobą trzeźwo myślącą w tym związku, mąż by nas z torbami puścił byleby mieć dom

Podziwiam za tyle czynności wykonywanych rano - ja wstaję jak najpóźniej się da, szybka toaleta, ekspresowy makijaż, mąż robi śniadanie, potrafię się zmieścić w mniej niż 30 minut najwięcej czasu schodzi mi na jedzeniu ale ja mam straszne problemy ze wstawaniem, nieważne o której pójdę spać.
muszynianka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 08:32   #685
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Żony 2014

Mój też chciał dom, ale szybko mu to wybiłam z głowy. Rodzice też nas na chałupę namawiali, a teraz bym miała kredyt na głowie i siwe włosy od stresu a tak mamy wygodne mieszkanie, gdzie sprzątnięcie we 2 zajmuje godzinę, niczym się nie przejmujemy i możemy wydawać kasę na zachcianki, jak mamy ochotę. Jak odłożę jeszcze z 300 tys. to sobie dom wybuduję
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 08:33   #686
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Żony 2014

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Ja się maluję codziennie, a do szykowanie do roboty zajmuje mi ponad godzinę Ale ja rano biorę prysznic, myję włosy, chodzę po świeże bułki, jem śniadanie, robię śniadanie sobie i chłopu do pracy, makijaż, wybranie ciuchów, suszenie włosów wszystko zajmuje dużo czasu no jakoś nie umiem inaczej
Ja bym powiedziała, że jak na tyle czynności rano, to i tak dobre tempo masz
Ja też ok. godziny wychodzę od wstania, a jem śniadanie, piję kawę, biorę prysznic, jak myję włosy, to wstaję jeszcze wcześniej.

No i robię jedzenie sobie i tztowi do pracy + dziadkowi na II i III śniadanie
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 08:39   #687
muszynianka26
Wtajemniczenie
 
Avatar muszynianka26
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 049
Dot.: Żony 2014

My bez kredytu częściowego na mieszkanie i tak się nie obejdziemy. Z jednej strony chciałabym być już na swoim, ale z drugiej chciałabym odłożyć jeszcze trochę kasy
muszynianka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 08:58   #688
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Żony 2014

Szczeperka
gratulację !!!
Staś piękne imię jedno z ewentualnych imion dal chłopca jakie bym chciała
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 09:04   #689
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Żony 2014

Ah mialam posac co do rodzicielstwa, sa rozne przypadki u facetow. Ale w wiekszosci faceci boja się malych dzieci, lecz po urodzeniu ich wlasnego, swiata poza nim nie widza. Moj Tz widze, jak zajmuje sie siostrzencami wiec jestem spokojna o to jak bedziemy mieli wlasne.
Co do dbania o siebie, ja bedac w domu jestem w dresie i nie wymalowana, bo nie czuje potrzeby maoowac sie w domu. Ale jak wychodze do pracy badz gdzies, zawsze jestem pomalowana ale zajmuje mi to max 10 min bo mam juz taka wprawe. Jie wyobrazam sobie, ze po porodzie sie zaniedbam. Mam w planie trraz jakos chodzic na depilacje laserowa, zeby pozniej nie martwic sie takimi rzeczami
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 09:54   #690
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Żony 2014

co do mieszkania to my na razie wynajmujemy, płacimy niedużo, a standard mieszkania jest bardzo dobry, taka kawalerka 40 metrow szkoda ze nie mamy oddzielnej sypialni, ale w sumie na razie nie narzekamy, bo jesteśmy sami w domu i ważne że nikt nie stoi nad głową i nie truje ze to ma być tak a to tak, nigdy mieszkania z rodzicami czy teściami

a co do mieszkania to mamy 35 tys z wesela, plus jakieś oszczędności, no i dużo znacząca deklaracja ze strony moich i Męża rodziców a nawet ostatnio słyszeliśmy, że jak dzidziuś w drodze będzie to każdy na pewno zepnie się i raz dwa będzie mieszkanie, ogromne wsparcie mamy ze strony rodziców, z czego bardzo się cieszymy, pewnie ten zakup nastąpi w ciągu 1,5-2 lat, do tego czasu nazbieramy całą sumę na pewno, aby tylko z pracą i zdrowiem było ok a co do kredytu to ostatnio Mąż liczył, że jak weźmie się 200tys to oddaje prawie 350, nieporozumienie jakieś
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-12 17:48:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:00.