Massimo Dutti - część IX - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-23, 13:20   #1231
Mirindo
Zadomowienie
 
Avatar Mirindo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 833
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez rekin3 Pokaż wiadomość
Niestety nie dostałam zaproszenia do klubu i wrzuciłam dla dziewczyn, które tak jak ja, nie będąc klubowiczkami może chciałyby sobie coś upolować rozumiem, że następnym razem mam się nie dzielić z Wami linkami okeej
Oficjalnego zakazu nie ma więc rób tak jak uważasz za stosowne.
Klubowiczki się tylko upominają, ja chętnie skorzystam bo pisalam prośbę o link na PW i nie dostałam odpowiedzi... więc ja Ci dziękuję
Mirindo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 13:23   #1232
Ann4you
Zakorzenienie
 
Avatar Ann4you
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 022
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez rekin3 Pokaż wiadomość
Niestety nie dostałam zaproszenia do klubu i wrzuciłam dla dziewczyn, które tak jak ja, nie będąc klubowiczkami może chciałyby sobie coś upolować rozumiem, że następnym razem mam się nie dzielić z Wami linkami okeej
Nikt tu nie pisze ,aby sie nie dzielic-moglas napisac jakie masz linki i rozeslac do dziewczyn na pw. No chyba,ze chcialas byc taka cool i rzucic linki,mam tylko nadzieje,ze kliknely je dziewczyny a nie handlarze..

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Mirindo Pokaż wiadomość
Oficjalnego zakazu nie ma więc rób tak jak uważasz za stosowne.
Klubowiczki się tylko upominają, ja chętnie skorzystam bo pisalam prośbę o link na PW i nie dostałam odpowiedzi... więc ja Ci dziękuję
Moze Ty akurat nie dostalas,ale na pewno kazda z nas stara sie pomagac i w miare mozliwosci i czasu wysylamy..
Ann4you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 13:23   #1233
rekin3
Raczkowanie
 
Avatar rekin3
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 284
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez Mirindo Pokaż wiadomość
Oficjalnego zakazu nie ma więc rób tak jak uważasz za stosowne.
Klubowiczki się tylko upominają, ja chętnie skorzystam bo pisalam prośbę o link na PW i nie dostałam odpowiedzi... więc ja Ci dziękuję
ja często klikam z linków, które dziewczyny wrzucają i jestem im wtedy bardzo wdzięczna A jestem aktualnie w pracy i nie mam czasu odpowiadać na każde PW
__________________
Blog
Instagram

Odchudzanie: 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53
rekin3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 13:27   #1234
Mirindo
Zadomowienie
 
Avatar Mirindo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 833
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez Ann4you Pokaż wiadomość

Moze Ty akurat nie dostalas,ale na pewno kazda z nas stara sie pomagac i w miare mozliwosci i czasu wysylamy..
No ja nie dostałam mimo napisanej prośby a czy inni dostali czy to już mnie nie interesuje. Piszę o sobie.

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Cytat:
Napisane przez rekin3 Pokaż wiadomość
ja często klikam z linków, które dziewczyny wrzucają i jestem im wtedy bardzo wdzięczna A jestem aktualnie w pracy i nie mam czasu odpowiadać na każde PW
E tam, nie przejmuj się
Mirindo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 13:32   #1235
Ann4you
Zakorzenienie
 
Avatar Ann4you
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 022
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez Mirindo Pokaż wiadomość
No ja nie dostałam mimo napisanej prośby a czy inni dostali czy to już mnie nie interesuje. Piszę o sobie.

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------



E tam, nie przejmuj się
No widac mialas niefarta..
Ann4you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 13:36   #1236
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez noonick Pokaż wiadomość
Masz super figurę!! I dlatego te wszystkie spodnie na Tobie leżą swietnie nawet różowe portki, które nie kazdemu przecież pasują na Tobie wyglądają ekstra
Cytat:
Napisane przez lumina87 Pokaż wiadomość
O matko! Chciałabym mieć taką figurę po ciąży!
dzięki dziewczyny za miłe słowa sporo mnie to kosztowało, nie powiem, przytyłam w ciązy 16 kg, sama nie wiem,czy dużo, czy nie,ale jakoś udało się zrzucić.

ja mam linki do :
kaszmirowego swetra
granatowej marynarki
marynarki z paskiem szarej i tej beżowej
marynarki z połyskiem
marynarki w jodełkę
koszuli w groszki, którą dziś cudem upolowałam
spodni ze skórzanymi aplikacjami
lejących spodni

gdyby ktoś chciał.

tak w ogóle to po marynarce z połyskiem obiecałam sobie, że nie kupię nic wiecej, ale przez ten wątek kupiłam stanowczo zbyt wiele. dzisiaj kliknęłam wspomnianą koszulę w groszki, satynowe spodnie ciemnoniebieskie i sweter dla męża.

Edytowane przez kilianna
Czas edycji: 2015-01-23 o 13:37
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 13:37   #1237
mabuu
Wtajemniczenie
 
Avatar mabuu
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 062
Dot.: Massimo Dutti - część IX

popieram ann, wrzucanie linków niestety chyba jest zbyt ryzykowne ze wzgledu na handlarzy.
jednak zastrzegam, ze nikogo tu od sepów nie powinno sie wyzywac z tego powodu ze rzekomo linków nie wysyłają/my bo to nie prawda.
ja czesto czytam Was na telefonie jak np. dzis i na prosby dziewczyn o linki granatowej skory czy o link do spodni nie mogle szybko zareagowac w formie pw.
ale teraz służę czym mam
mabuu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-23, 13:42   #1238
Nath_alya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Szczecin / Gdynia
Wiadomości: 144
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Ja też mam kilka linków, chętnie się podzielę:
sweter ze skórzanymi sprzączkami
botki z trzema klamerkami
rude botki z jedną klamrą
botki ''monki''
botki antik z dziurkami
sneakersy granatowe
zamszowe botki z gumkami
torebka clutch na złotym łancuszku

Zamówiłam dwie skóry, więc jedna na pewno będzie szła do zwrotu, zależy jak będą układać się na sylwetce
Nath_alya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 13:43   #1239
rekin3
Raczkowanie
 
Avatar rekin3
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 284
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez mabuu Pokaż wiadomość
popieram ann, wrzucanie linków niestety chyba jest zbyt ryzykowne ze wzgledu na handlarzy.
jednak zastrzegam, ze nikogo tu od sepów nie powinno sie wyzywac z tego powodu ze rzekomo linków nie wysyłają/my bo to nie prawda.
ja czesto czytam Was na telefonie jak np. dzis i na prosby dziewczyn o linki granatowej skory czy o link do spodni nie mogle szybko zareagowac w formie pw.
ale teraz służę czym mam
jak chcecie, nie będę już się tutaj dzielić linkami, skoro jest to taki problem zresztą wszystkie linki są w wyszukiwarce i nie są tajne, ja własnie stąd je biorę
__________________
Blog
Instagram

Odchudzanie: 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53
rekin3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 13:43   #1240
Ann4you
Zakorzenienie
 
Avatar Ann4you
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 022
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez mabuu Pokaż wiadomość
popieram ann, wrzucanie linków niestety chyba jest zbyt ryzykowne ze wzgledu na handlarzy.
jednak zastrzegam, ze nikogo tu od sepów nie powinno sie wyzywac z tego powodu ze rzekomo linków nie wysyłają/my bo to nie prawda.
ja czesto czytam Was na telefonie jak np. dzis i na prosby dziewczyn o linki granatowej skory czy o link do spodni nie mogle szybko zareagowac w formie pw.
ale teraz służę czym mam
Mabuu ja nazwalam handlarzy sepami a nie dziewczyny forumowe i mam nadzieje,ze one naklikaly a nie potem tyleczkowe na allegro za 250 zl..
Ann4you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 13:44   #1241
ann_angel
Rozeznanie
 
Avatar ann_angel
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 542
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez lumina87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ma któraś z Was tą sukienkę? https://static.massimodutti.net/3/ph...=1416315354112
Warto?
Ja mam i jest genialna! uwielbiam ją kolor na stronie jest przekłamany, bo ona nie jest niebieska tylko dużo ciemniejsza - granatowa.
ann_angel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-23, 13:47   #1242
lumina87
Raczkowanie
 
Avatar lumina87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 451
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Może po prostu dzielmy się tu tylko informacją do czego mamy linki, a jesli któraś z nas będzie zainteresowana, to dogada się na priv. Myslę, ze to rozsądne wyjście

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez ann_angel Pokaż wiadomość
Ja mam i jest genialna! uwielbiam ją kolor na stronie jest przekłamany, bo ona nie jest niebieska tylko dużo ciemniejsza - granatowa.
O kurde, to mam teraz dylemat, bo miałam zamiar zamówić zamiast niej coś innego. A jak z rozmiarem i jej długością?
lumina87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 13:48   #1243
ann_angel
Rozeznanie
 
Avatar ann_angel
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 542
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez rekin3 Pokaż wiadomość
ja często klikam z linków, które dziewczyny wrzucają i jestem im wtedy bardzo wdzięczna A jestem aktualnie w pracy i nie mam czasu odpowiadać na każde PW
Ekhm, ja tam nie widzę zasadności i konsekwencji w 'ukrywaniu' linków, ponieważ tzw 'handlarze z allegro' mogą być też pełnoprawnymi, zarejestrowanymi użytkownikami forum.

Ja się udzielałam, wrzucałam zdjęcia, informowałam o ciekawostkach, robiłam zakupy dla koleżanek z innych miast w letniej wyprzedaży.. i zaproszenia do klubu też nie dostałam... więc jakby to powiedzieć delikatnie - reguły nie ma, jest tylko uznaniowość do czego macie akurat pełne prawo i nikogo o to nie winię... ale myślę, że wrzucanie czy nie wrzucanie linków w żaden sposób nie powstrzyma 'handlarzy'.

A! no i moim protestem przeciwko 'handlarzom' jest nie kupowanie u nich... choćbym miała dostać kociokwiku

Edytowane przez ann_angel
Czas edycji: 2015-01-23 o 13:54
ann_angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 13:49   #1244
mabuu
Wtajemniczenie
 
Avatar mabuu
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 062
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez rekin3 Pokaż wiadomość
jak chcecie, nie będę już się tutaj dzielić linkami, skoro jest to taki problem zresztą wszystkie linki są w wyszukiwarce i nie są tajne, ja własnie stąd je biorę
wariatki od skrajności w skrajność
opisujmy do czego mamy linki i je pw wysyłajmy bez dyskryminowania nikogo ze wzgledu na staz na forum

rekinku, nie wkurzaj mnie bo przez Ciebie/dzięki tobie (niepotrzebne skreslić ) kliknęłam kurtke skórzana dla mojego brata
mabuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 13:50   #1245
ann_angel
Rozeznanie
 
Avatar ann_angel
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 542
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez lumina87 Pokaż wiadomość
Może po prostu dzielmy się tu tylko informacją do czego mamy linki, a jesli któraś z nas będzie zainteresowana, to dogada się na priv. Myslę, ze to rozsądne wyjście

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------



O kurde, to mam teraz dylemat, bo miałam zamiar zamówić zamiast niej coś innego. A jak z rozmiarem i jej długością?
ja jestem niziołkiem 155 i sięga mi 10 cm przed kolano - mam S. Koleżanka, która ma 170 ma M i jest na nią do połowy uda. Sukienka jest mięciutka i świetnie się układa. Zamów, a jak będzie nie tak, to zwrocik
ann_angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 13:51   #1246
rekin3
Raczkowanie
 
Avatar rekin3
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 284
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez mabuu Pokaż wiadomość
wariatki od skrajności w skrajność
opisujmy do czego mamy linki i je pw wysyłajmy bez dyskryminowania nikogo ze wzgledu na staz na forum

rekinku, nie wkurzaj mnie bo przez Ciebie/dzięki tobie (niepotrzebne skreslić ) kliknęłam kurtke skórzana dla mojego brata
no ta kurtka jest śliczna, ja nie mam TŻ, brata też nie, dla którego mogłabym kliknąć hehe
jeszcze mam link do torebki za 109 zł ze skóry
__________________
Blog
Instagram

Odchudzanie: 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53
rekin3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 13:56   #1247
Nath_alya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Szczecin / Gdynia
Wiadomości: 144
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez ann_angel Pokaż wiadomość
Ekhm, ja tam nie widzę zasadności i konsekwencji w 'ukrywaniu' linków, ponieważ tzw 'handlarze z allegro' mogą być też pełnoprawnymi, zarejestrowanymi użytkownikami forum.

Ja się udzielałam, wrzucałam zdjęcia, informowałam o ciekawostkach, robiłam zakupy dla koleżanek z innych miast w letniej wyprzedaży.. i zaproszenia do klubu też nie dostałam... więc jakby to powiedzieć delikatnie - reguły nie ma, jest tylko uznaniowość do czego macie akurat pełne prawo i nikogo o to nie winię... ale myślę, że wrzucanie czy nie wrzucanie linków w żaden sposób nie powstrzyma 'handlarzy'.

A! no i moim protestem przeciwko 'handlarzom' jest nie kupowanie u nich... choćbym miała dostać kociokwiku
Nath_alya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 13:56   #1248
kolorowa99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 308
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez rekin3 Pokaż wiadomość
Niestety nie dostałam zaproszenia do klubu i wrzuciłam dla dziewczyn, które tak jak ja, nie będąc klubowiczkami może chciałyby sobie coś upolować rozumiem, że następnym razem mam się nie dzielić z Wami linkami okeej

Mam jeszcze linki do parki jasnej (M) i bluzek 38,40, 42


Poproszę te linki
kolorowa99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 14:01   #1249
mabuu
Wtajemniczenie
 
Avatar mabuu
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 062
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez Ann4you Pokaż wiadomość
Mabuu ja nazwalam handlarzy sepami a nie dziewczyny forumowe i mam nadzieje,ze one naklikaly a nie potem tyleczkowe na allegro za 250 zl..
cholera to ja juz nie wiem kto mial byc tym sępem wydawało mi się ze stara gwardia tego forum
przepraszam, Ann - chyba cos przekrecilam.

nikogo nie chciałam urazić ale tez nie pozwolę żeby obrażać nowy narybek, którego jestem dumną przedstawicielką

co do tego klubu to doprawdy nie wiem o co tyle szumu. nie jestem w klubie a i tak jak o cos poprosze to zawsze dostaje i puszczam dalej. moze po prostu wystarczy byc fair

zakończmy ta kłótnię bo mam inne nacje wszystko wykupią
kliiikamy :brzyda l:

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

[QUOTE=rekin3;49895041]no ta kurtka jest śliczna, ja nie mam TŻ, brata też nie, dla którego mogłabym kliknąć hehe
jeszcze mam link do torebki za 109 zł ze skóry


ja zaopatruje całą familię - skóra i marynarka dla brata, swetry i marynarka dla tz, płaszczyk pikowany dla mamy. z tego wszystkiego dla siebie kupilam najmniej

linki które mam
moje ukochane BUTY PŁASKIE Z DWIEMA KLAMRAMI

SPODNIE Z PASKIEM

PASIASTA KOSZULKA ZE SKÓRZANYMI ŁATAMI NA ŁOKCIACH

KOSZULA W GROCHY (ale to musiałabym poszukać bo dostałam kiedys od kogos z czystej ciekawosci)

granatowa skóra i tyłeczkowe jeansy

Edytowane przez mabuu
Czas edycji: 2015-01-23 o 14:09
mabuu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-23, 14:04   #1250
martitkaa
Zakorzenienie
 
Avatar martitkaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 4 180
Dot.: Massimo Dutti - część IX

A tak chciałam jeszcze gumowane spodnie, nie zdążyłam
martitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 14:20   #1251
malwina_kokos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 369
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez rekin3 Pokaż wiadomość
jak chcecie, nie będę już się tutaj dzielić linkami, skoro jest to taki problem zresztą wszystkie linki są w wyszukiwarce i nie są tajne, ja własnie stąd je biorę
Jak to są w wyszukiwarce? co to znaczy?
malwina_kokos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 14:34   #1252
emmilly
Zadomowienie
 
Avatar emmilly
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Być może mnie zlinczujecie i będę spalona na tym wątku, ale ja się czasem zastanawiam czy drugi klub dla tych 'nowych' bądź tych co nie miały szczęścia dostać zaproszenia do istniejącego nie byłby dobrym pomysłem. Bo chętnie wysyłam linki nowym dziewczynom na priv, ale dużo łatwiej byłoby mi umieścić go w jednym miejscu. I rozumiem,że każdy kiedyś na tym wątku zaczynał,a nie każdy ma czas,ochotę,możliwości by udzielać się regularnie.To tylko moje zdanie i proszę nie bijcie, bo i tak długo myślałam czy to napisać.
emmilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 14:38   #1253
rekin3
Raczkowanie
 
Avatar rekin3
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 284
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez emmilly Pokaż wiadomość
Być może mnie zlinczujecie i będę spalona na tym wątku, ale ja się czasem zastanawiam czy drugi klub dla tych 'nowych' bądź tych co nie miały szczęścia dostać zaproszenia do istniejącego nie byłby dobrym pomysłem. Bo chętnie wysyłam linki nowym dziewczynom na priv, ale dużo łatwiej byłoby mi umieścić go w jednym miejscu. I rozumiem,że każdy kiedyś na tym wątku zaczynał,a nie każdy ma czas,ochotę,możliwości by udzielać się regularnie.To tylko moje zdanie i proszę nie bijcie, bo i tak długo myślałam czy to napisać.
fajny pomysł w sumie jest nas tutaj sporo ja mam świetny sposób na szukanie linków, ale ciężko mi je wszystkie zapisywać w zakładkach, bo czegoś np. ja nie chce, nie ma mojego rozmiaru itp. ale ktoś inny może chcieć, a trzymać je wszystkie otwarte i czekać czy ktoś się zgłosi teraz lub za godzinę po ten link też jest męczące :P
__________________
Blog
Instagram

Odchudzanie: 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53
rekin3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 14:41   #1254
malwina_kokos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 369
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Ja mam linki do takich rzeczy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5176593251_1_1_17.jpg (95,2 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5640580401_1_1_17.jpg (75,0 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5699583721_1_1_17.jpg (104,0 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6012544802_2_3_17.jpg (169,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6628628700_1_1_17.jpg (106,2 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6701506710_1_1_17.jpg (61,6 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5071688701_1_1_17.jpg (59,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5138700250_2_4_17.jpg (69,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6027929701_2_4_17.jpg (141,8 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6633931409_1_1_17.jpg (79,1 KB, 6 załadowań)
malwina_kokos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 14:41   #1255
mabuu
Wtajemniczenie
 
Avatar mabuu
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 062
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez emmilly Pokaż wiadomość
Być może mnie zlinczujecie i będę spalona na tym wątku, ale ja się czasem zastanawiam czy drugi klub dla tych 'nowych' bądź tych co nie miały szczęścia dostać zaproszenia do istniejącego nie byłby dobrym pomysłem. Bo chętnie wysyłam linki nowym dziewczynom na priv, ale dużo łatwiej byłoby mi umieścić go w jednym miejscu. I rozumiem,że każdy kiedyś na tym wątku zaczynał,a nie każdy ma czas,ochotę,możliwości by udzielać się regularnie.To tylko moje zdanie i proszę nie bijcie, bo i tak długo myślałam czy to napisać.
opozycja mówisz? a z czasem i rewolucja?

nie bój się, nikt Cię nie będzie ani palić ani bić jakby wyszła z tego draka, zrzucimy to na szok poporodowy
mabuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 14:42   #1256
Ann4you
Zakorzenienie
 
Avatar Ann4you
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 022
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez emmilly Pokaż wiadomość
Być może mnie zlinczujecie i będę spalona na tym wątku, ale ja się czasem zastanawiam czy drugi klub dla tych 'nowych' bądź tych co nie miały szczęścia dostać zaproszenia do istniejącego nie byłby dobrym pomysłem. Bo chętnie wysyłam linki nowym dziewczynom na priv, ale dużo łatwiej byłoby mi umieścić go w jednym miejscu. I rozumiem,że każdy kiedyś na tym wątku zaczynał,a nie każdy ma czas,ochotę,możliwości by udzielać się regularnie.To tylko moje zdanie i proszę nie bijcie, bo i tak długo myślałam czy to napisać.
Dlaczego mamy Cie linczowac..??zakladajcie
Ann4you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 14:46   #1257
emmilly
Zadomowienie
 
Avatar emmilly
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez rekin3 Pokaż wiadomość
fajny pomysł w sumie jest nas tutaj sporo ja mam świetny sposób na szukanie linków, ale ciężko mi je wszystkie zapisywać w zakładkach, bo czegoś np. ja nie chce, nie ma mojego rozmiaru itp. ale ktoś inny może chcieć, a trzymać je wszystkie otwarte i czekać czy ktoś się zgłosi teraz lub za godzinę po ten link też jest męczące :P
Ja też jak już coś kupiłam to chętnie bym linka wykasowała np.tyłeczkowe,ale potem napisało do mnie priv chyba ze 12 osób i każdej linka osobno wysyłałam. I jeszcze niektórym dziewczynom co na forum prosiły wysłałam, bo wszystkim nie dam rady. A wolałabym ten czas poświęcić na klikanie F5
emmilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 14:50   #1258
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez malwina_kokos Pokaż wiadomość
Ja mam linki do takich rzeczy
Czy mogłabym Cie prosić o link do szarej cytrynki i może ktos jeszcze ma link do białej koszuli

Z góry bardzo dziękuję

Ja mogę podzielić się tylko linkiem do szarej marynarki z paskiem, kardiganem z wełny i kaszmiru, peleryny z kaszmiru (kliknęłam, nie widziałam jej na żywo i bardzo jestem jej ciekawa )

Edytowane przez alime05
Czas edycji: 2015-01-23 o 14:51 Powód: przepraszam, nie umiem zmniejszyć zdjęcia :/
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 14:51   #1259
emmilly
Zadomowienie
 
Avatar emmilly
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez Ann4you Pokaż wiadomość
Dlaczego mamy Cie linczowac..??zakladajcie
Zaczęłam się nad tym zastanawiać, bo wydaje mi się, że trochę atmosfera na wątku się popsuła (albo tylko ja mam takie wrażenie). A pamiętam jak zakładany był klub to niektóre dziewczyny były przeciwne własnie w obawie o to, że będzie taki podział i niefajna atmosfera jak na innym forum.
emmilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 14:53   #1260
lilia_pamplemousse
Rozeznanie
 
Avatar lilia_pamplemousse
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 779
Dot.: Massimo Dutti - część IX

ja nic dla siebie nie znalazłam na ostatnich dorzutkach. ale za to jutro jadę po moje trzy paczki! zobaczymy, co to będzie, zwłaszcza, że niektóre rzeczy po prostu muszę oddać...

podobają mi sie dwie rzeczy z NK. szorty i sweterek. za w sumie 700 zł.

toż to jakaś masakra. są takie PIĘKNE.

p.s ten mniej elitarny klub to dobry pomysł. w końcu nie kazdy może dostąpić najwyższych zaszczytów.

Alime05, wysłałam ci link do koszuli.

Edytowane przez lilia_pamplemousse
Czas edycji: 2015-01-23 o 14:58
lilia_pamplemousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-16 09:43:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:51.