Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014 - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-08, 16:20   #3511
Katrina2000
Raczkowanie
 
Avatar Katrina2000
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 379
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Ja zaraz zwariuje, taki ryk od rana
__________________
Już z nami jest Wikuś 04.10.2014r.
Katrina2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 16:46   #3512
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Nocnyskowronek coraz weselej będzie jak dzieci nam się mobilne zrobią. Tomcio dzisiaj od nas ksywke Pudzianek dostał, bo sturlal się w lozeczku pod przewijak i go nogami podnosił aż trzaskalo. Juz drugi raz mi tak zrobił. A ta mata ma 115x115 wiec sporo większa, przynajmniej od mojej maty. No i grubsza niż tamta.
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 16:48   #3513
Lunnas
Raczkowanie
 
Avatar Lunnas
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Wizę że mnie wywołujecie więc na razie tyle ile zdążyłam narobić

Witam nowe Mamusie

Wiktorek pod kołderką śpi od urodzenia i z cienką poduszeczką

Gosiak Gratulacje za drugi ząbek

Mam zaległości bo troszkę spraw mi się ponakładało. Sesja mnie dopadła więc ciągła nauka na egzaminy, Mały chyba ciągle ma ten skok plus od trzech dni doszło przeziębienie i na przykład dziś cały dzień płakał.. nic nie pomagało No i dziś TŻ pojechał na szkolenie do Wrocławia na cały tydzień więc siedzę u rodziców właśnie.
Nie wiem czy przeczekać jakoś to przeziębienie czy do lekarza się jakoś udać? Myślałam o kupieniu jakiegoś leku na kaszelek ale nie wiem czy tak bez konsultacji z lekarzem można? jak myślicie? Jak miał te dwa miesiące to był w szpitalu na antybiotyku bo miał to zapalenie płuc i mam nadzieję że teraz się to tak nie skończy

My od wczoraj już pieluszki nr4 Ale Wiktorek już jest duuuży!

Jak narobię wszystko to jeszcze coś opisze
__________________
Czekamy na naszego Skarba - 20.05.2018r.
Wiktorek jest już z nami od 30.09
Lunnas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 16:53   #3514
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Lunnas ja bym skonsultowala z lekarzem to przeziębienie, zwłaszcza jeśli juz ma na koncie przechorowane zapalenie płuc. A jakie są teraz objawy? Bez recepty nie ma zbyt wielu leków dla takich maluszkow...
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 16:58   #3515
Lunnas
Raczkowanie
 
Avatar Lunnas
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Lunnas ja bym skonsultowala z lekarzem to przeziębienie, zwłaszcza jeśli juz ma na koncie przechorowane zapalenie płuc. A jakie są teraz objawy? Bez recepty nie ma zbyt wielu leków dla takich maluszkow...
Pokasłuje, katarek ma, kicha no i bardzo dużo płacze ale gorączki odpukać nie ma

Mam pytanie do Mam bardziej doświadczonych .. Dokarmiam już Wiktorka od jakiegoś czasu łyżeczką i zastanawiam się czy dawać mu coś innego do picia? jakieś herbatki soczki czy wodę przegotowaną?
__________________
Czekamy na naszego Skarba - 20.05.2018r.
Wiktorek jest już z nami od 30.09
Lunnas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 17:07   #3516
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Lunnas mój miał teraz zapalenie oskrzeli, do szpitala nas chciała lekarka odesłać, a gorączki tez nie miał i nawet marudny nie był... Jak suchy kaszel to można dawać sinecod w kropelkach, ale ja bym jednak najpierw poszła do lekarza.

A poza dokarmianiem to na kp jest? Jak tak to z doświadczenia Ci nie powiem, bo ja juz rozszerzalam na mieszanym z przewagą mm.
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 17:19   #3517
Lunnas
Raczkowanie
 
Avatar Lunnas
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

My tylko na mm jesteśmy
__________________
Czekamy na naszego Skarba - 20.05.2018r.
Wiktorek jest już z nami od 30.09
Lunnas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-08, 18:21   #3518
gargantuiczna
Rozeznanie
 
Avatar gargantuiczna
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 906
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Współczuję laski problemów ze skórą, przeziębieniami i alergiami.
Małemu chyba zęby idą i jest lekki hardcore. Płacze rozpaczliwie, łzy jak ziarna grochu, cały zapluty i z łapami w buzi. Tylko jeśli to zęby, to dziwnie się przebijają, bo pojawiły się jakieś białe plamki w okolicy górnej lewej dwójki i trójki, a trójki przecież późno wychodzą. I te białe kropki nie są na dole, tam gdzie ząb powiniem wychodzić, tylko z boku. Zobaczymy.

Mamy dziś z TŻ pierwszą rocznicę ślubu. I rok temu od dwóch dni już wiedzieliśmy, że Mały jest z nami.
gargantuiczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 18:36   #3519
agnieszkakr1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 297
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez nocnyskowronek Pokaż wiadomość
No kurcze ledwie wczoraj nauczyła się obracać na brzuszek...

Zostawiam dziecko na macie, idę do kuchni a 5 minut później dziecko znajduję na podłodze pod stołem Bo nie ma to jak turlać się co nie?

Robi się ciekawie! Już jedno gniazdko na razie zakleiłam taśmą, bo jeszcze nie kupiłam tych zabezpieczeń Aktualnie próbuje wejść pod pufę a na macie nie utrzymam jej za długo co chwile rusza w drogę

Ta mata z Lidla jest sporo większa od maty edukacyjnej? Myślę jeszcze nad tymi puzzlami piankowymi. Poważnie zastanawiamy się nad powiększeniem jej kącika zabaw, który ograniczał się na razie do maty - ale jak widać już jej nie wystarcza

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Jeeezu! A teraz jeszcze zrzuciła te pałąki od maty na siebie, bo ciągnie za wszystkie zabawki i te "uchwyty" na obrzeżach maty
Farminka już odpisała jakie ma wymiary, ja tylko dodam, że od mojej maty jest większa o 25 cm.

Cytat:
Napisane przez Lunnas Pokaż wiadomość
Wizę że mnie wywołujecie więc na razie tyle ile zdążyłam narobić

Witam nowe Mamusie

Wiktorek pod kołderką śpi od urodzenia i z cienką poduszeczką

Gosiak Gratulacje za drugi ząbek

Mam zaległości bo troszkę spraw mi się ponakładało. Sesja mnie dopadła więc ciągła nauka na egzaminy, Mały chyba ciągle ma ten skok plus od trzech dni doszło przeziębienie i na przykład dziś cały dzień płakał.. nic nie pomagało No i dziś TŻ pojechał na szkolenie do Wrocławia na cały tydzień więc siedzę u rodziców właśnie.
Nie wiem czy przeczekać jakoś to przeziębienie czy do lekarza się jakoś udać? Myślałam o kupieniu jakiegoś leku na kaszelek ale nie wiem czy tak bez konsultacji z lekarzem można? jak myślicie? Jak miał te dwa miesiące to był w szpitalu na antybiotyku bo miał to zapalenie płuc i mam nadzieję że teraz się to tak nie skończy

My od wczoraj już pieluszki nr4 Ale Wiktorek już jest duuuży!

Jak narobię wszystko to jeszcze coś opisze
Dziewczyno, jak Ty dajesz radę ze studiami i malutkim dzieckiem. Ja bym wymiękła na pierwszym egzaminie/kolokwium. Wielki podziw
Ja bym skonsultowała z lekarzem przeziębienie Wiktorka.
Co do pieluszek to nam została ostatnia paczka 3 i też w 4 wskakujemy.

Cytat:
Napisane przez gargantuiczna Pokaż wiadomość
Współczuję laski problemów ze skórą, przeziębieniami i alergiami.
Małemu chyba zęby idą i jest lekki hardcore. Płacze rozpaczliwie, łzy jak ziarna grochu, cały zapluty i z łapami w buzi. Tylko jeśli to zęby, to dziwnie się przebijają, bo pojawiły się jakieś białe plamki w okolicy górnej lewej dwójki i trójki, a trójki przecież późno wychodzą. I te białe kropki nie są na dole, tam gdzie ząb powiniem wychodzić, tylko z boku. Zobaczymy.

Mamy dziś z TŻ pierwszą rocznicę ślubu. I rok temu od dwóch dni już wiedzieliśmy, że Mały jest z nami.
Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy

Uwaga chwalimy się: Adaś pierwszy raz przekręcił się z plecków na brzuszek.
__________________
Adam 20.10.2014r.
agnieszkakr1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 19:30   #3520
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez Lunnas Pokaż wiadomość
My tylko na mm jesteśmy
No to ja bym dawała cos do picia. Najzdrowsza chyba woda, ale jak nie zagustuje to są tez herbatki i soki, które można podawać po 4 miesiącu. Tylko ja bym podawała mocno rozcienczone żeby cukru w dziecko nie ładować od małego.

Agnieszka Brawo dla Adasia
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 19:50   #3521
PurBlanka
Wtajemniczenie
 
Avatar PurBlanka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 850
GG do PurBlanka
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Dobry wieczór ! Nocka jak od niedawna- 1,5 h i jedzonko. Dobrze, że chociaż zasypia od razu. Śpi już sobie słodko od 20. Ja zaraz na pewno się kładę, pośpię sobie z nim
Proszę o kciuki jutro od rana. Moja mama ma zabieg pod całkowitym znieczuleniem na czyszczenie macicy A my po 12 na szczepienie ważenie i inne takie.

Skowronek, udana ta Twoja Mała, ciekawa świata

Farminka Tomcio też cwaniak, może mu nie pasuje przewijak ? Zajmuje zbyt dużą powierzchnię nad łóżeczkiem ? U mnie przewijak służy jako półka na wyprasowane rzeczy. Oli za mocno mi się kokosi.
Tak się odpycha nogami, czy leży na plecach czy na brzuszku, że się przemieszcza. Masakra !

Co do maty z lidla to wyprałam ją z kombinezonem i troche się w niektórych miejscach skulkowała, ale jestem zadowolona. W końcu możemy się położyć razem, poczytać bakjki, powygłupiać. Liczyłam, że będzie bardziej gruba, no ale nic.

Lunnas, fajnie, że jesteś Podziwiam Cie za te studia, ja jedne skończyłam, ale ledwo napisałam podyplomówkę przy Olim z dziennych zrezygnowałam, nie dałabym rady na tych wszystkich egzaminach
No i współczuję wyjazdu tżta, wiem co to znaczy, dobrze, że tylko na trochę i że masz pomoc rodziców

Gargantuiczna kolejnych wielu pięknych lat z mężem
Biedny Maluch, jak te dzieci się nacierpią, jak nie kolki, brzuchy, zęby, kupy, alergie, szczepienia....

Agnieszka, brawo dla Adasia ! Jest starszy od Olego parę dni, może mój też niedługo będzie miał swój pierwszy raz
__________________
Mój największy Sukces. Oli- 23.10.14
PurBlanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-08, 20:22   #3522
mortisha84
Zadomowienie
 
Avatar mortisha84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 195
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Ufff młody śpi, młoda usypia, ja nadrabiam

Cytat:
Napisane przez monic84 Pokaż wiadomość
PurBlanka ojj krociukite te drzemki, moze teraz dluzej pospi

Z tym mm to tez mnie wnerwia. Ja sie ciesze i jestem dumna ze uda mi sie z kp, mimo poczatkowych trudnosci.

Kupilam dziś w Pepco spiworek. Wzielam wiekszy, bo szkoda mi bylo brać 62/68. Już uprałam. Mam nadzieje ze bedzie chciala w tym spac.
A jak bierzecie dziecko do karmiania to razem ze spiworkiem?
Nie wyciągam ze śpiworka. Biorę z całym majdanem, kładę go na rozłożonym rożku w łóżeczku do snu i z tym rożkiem kładę u nas w łóżku do karmienia, potem z rożkiem hyc do łóżeczka Unikam rozbudzania jak tylko się da

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
U nas tez sporo nowych umiejętności przybyło w tym skoku i tez juz wyczekuje końca tego tygodnia Nasze dzieci z tego samego dnia

Przymierzam się do zakupów do rozszerzania diety. Mam na liście:
Łyżeczki z miękka końcówką
Miseczkę
Fartuszek z rekawkami
Kubek niekapek
Smoczek z siateczka
O czymś zapomnialam? Podpowiedzcie co się jeszcze przyda? Bo moja pamięć dziurawa jak ser
Hmm... Nie mam łyżeczek i niekapka jeszcze. Nie będę póki co kupować, dostałam maila od bobovity, że coś tam mi wysłali, może łyżeczki będą

Cytat:
Napisane przez Koralinka86 Pokaż wiadomość
Ja tak na szybko.
U nas też już dużo, dużo lepiej i chyba skok ma się ku końcowi, bo Łucja daje mi trochę odetchnąć, lepiej śpi i jakoś się to wszystko unormowało. Miodu nie ma, ale i ona jest spokojniejsza i ja jestem w lepszym nastroju. Tylko nie wiem na ile to jest zasługa mego Dziecięcia a na ile... zatyczek do uszu. zainwestowałam w to cudo i jak widzę, że krzyczy z ekscytacji nową grzechotką lub ze złości na kostkę sensoryczną, że się cała do buzi nie mieści to wkładam sobie zatyczki do uszu i jest git

Spanie się unormowało, ale tylko te dzienne, czyli bez zmian cztery razy po około 40 min. Na noc usypia w przeróżnych porach: raz o 20, raz o 22 a czasami i koło północy, ale zawsze wstaje o 7.30

Byłam z nią u lekarza i co się dowiedziałam:
1. główka jest odkształcona fizjologicznie, mam próbować z wit. D i jak będzie szkodzić to podawać 3-4 razy w tyg. i sama się suplementować. Grunt to dotrzymać do wiosny.
2. zmiany na skórze, ulewanie i brzydkie kupy mogą być oznaką alergii, ale też mogą być wynikiem przyjmowania leków. Stanęło na tym, że mam odstawić nabiał, czekoladę i inne silne alergeny i obserwować dalej.
3. Na przełomie marca/kwietnia idziemy do szpitala robić mikcję. Tutaj nie ma wyjścia i trzeba to zbadać.
4. W piątek idziemy na zaległe szczepienie.
5. Łucja waży 6240g.

Poza tym okazało się, że laboratorium, w którym robiłam posiewy często ma zafałszowane wyniki, bo wożą mocz na posiew, aż do Wrocławia i mogło być tak, że żadnego zapalenia nie było, a wszystkie leki podawaliśmy na darmo. Moja pierwsza pediatra nawet się o tym nie zająknęła, choć o tym doskonale wiedziała, bo pracuje w szpitalu razem z tą, u której byłam w piątek. Ale machina ruszyła i teraz musztarda po obiedzie i trzeba sprawę wyjaśnić w szpitalu. Jak to usłyszałam to myślałam, że ze stołka spadnę.
Biedni Wy
Co do zafałszowanych wyników, to szkoda nawet komentować

Cytat:
Napisane przez Lunnas Pokaż wiadomość
Pokasłuje, katarek ma, kicha no i bardzo dużo płacze ale gorączki odpukać nie ma

Mam pytanie do Mam bardziej doświadczonych .. Dokarmiam już Wiktorka od jakiegoś czasu łyżeczką i zastanawiam się czy dawać mu coś innego do picia? jakieś herbatki soczki czy wodę przegotowaną?
Możesz podawać picie, najzdrowiej wodę.
Współczuję katarku.

Cytat:
Napisane przez gargantuiczna Pokaż wiadomość
Współczuję laski problemów ze skórą, przeziębieniami i alergiami.
Małemu chyba zęby idą i jest lekki hardcore. Płacze rozpaczliwie, łzy jak ziarna grochu, cały zapluty i z łapami w buzi. Tylko jeśli to zęby, to dziwnie się przebijają, bo pojawiły się jakieś białe plamki w okolicy górnej lewej dwójki i trójki, a trójki przecież późno wychodzą. I te białe kropki nie są na dole, tam gdzie ząb powiniem wychodzić, tylko z boku. Zobaczymy.

Mamy dziś z TŻ pierwszą rocznicę ślubu. I rok temu od dwóch dni już wiedzieliśmy, że Mały jest z nami.
Gratki za rocznice


Tymek dziś już lepiej wygląda, wyraźnie zmniejsza mu się wysypka

Edit: Młody już nie śpi...
__________________
My

Niunia

Bobas
mortisha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 20:41   #3523
monic84
Rozeznanie
 
Avatar monic84
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 622
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

u nas Mała padła po kąpieli, nawet drugiego cyca nie zjadala. dziś byly tylko dwie 30minutowe drzemki.

jejku dziewczyny Wy już w 4 wchodzicie?? to ile wazą i mierzą Wasze dzieci?

Czytając Was to ja się nakręcam, że Mała może mieć jakąś alergie. Ma troszke szortskie policzki, okiem tego nie widać. Ale na szczepieniu pediatra by zauwazyl ze cos jest nie tak?

mortisha84 dziś pierwszy raz włożyłam Małą do śpiworka i przykryłam kocem. Kolderka narazie poszła w odstawkę. Jak przestanie w nocy wierzgać nóżkami jak mały źrebaczek to spowrotem dostanie kołderkę.
PurBlanka trzymamy mocna kciukasy za mamusią i za Wasze szczepienie
monic84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 20:46   #3524
mortisha84
Zadomowienie
 
Avatar mortisha84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 195
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez monic84 Pokaż wiadomość
mortisha84 dziś pierwszy raz włożyłam Małą do śpiworka i przykryłam kocem. Kolderka narazie poszła w odstawkę. Jak przestanie w nocy wierzgać nóżkami jak mały źrebaczek to spowrotem dostanie kołderkę.
No ja robię tak samo
Kołderki nawet dla niego nie mam jeszcze.
__________________
My

Niunia

Bobas
mortisha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 20:56   #3525
gargantuiczna
Rozeznanie
 
Avatar gargantuiczna
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 906
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Dzięki

Monic - mój w środę ważył 7670, ma ubranka 68 i nosi 3
gargantuiczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 21:31   #3526
dariuska89
Raczkowanie
 
Avatar dariuska89
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 456
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

monic84 haha ja tez zaczęłam w śpiworek wkładać z tego samego powodu, i nie wkręcaj sobie niepotrzebnie Nie ma co porównywać dzieci



PurBlanka fajnie ze tak wcześnie dziś masz luz co do szczepienia to ja jeszcze na 1 nawet nie byłam z niunią :P

Koralinka86 zdrówka dla niuni! Oby się już skończyły wasze komplikacje

Lunnas chylę czoła co do studiów!!

My czekamy na kolejne przesyłki pieluszek Chyba się uzależnię :P
Mała dziś marudna była wyjątkowo
__________________
Synek moje szczęście cudowne Sebastian, Adam 12.08.2010 3440 54cm

Hanna, Eliza księżniczka ur 2.11 3370 53cm
dariuska89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 22:15   #3527
mamad1
Zadomowienie
 
Avatar mamad1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 749
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Dariuska nie szczepisz Hani?

Elianka a przy skazie to nie powinno dziecko pic mleka typu bebilon pepti/nutramigen? Wszystkie znane mi dzieci ze skaza mialy takie. HA to chyba raczej dla dzieci zagrozonych alergia. Ale tak za bardz sie nie znam, bo sama z tym do czynienia nie mialam.

Basia tez mi wedruje, przewraca sie na brzuek, krzyczy bardo glosno A co do pieluch to my niedawno w 3 weszlismy. Duze macie dzieci
__________________
Sposób na drogie paliwo
mamad1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 07:24   #3528
PurBlanka
Wtajemniczenie
 
Avatar PurBlanka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 850
GG do PurBlanka
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Dzień dobry! Nocka masakra Oli chwilami sie budzil co godzina. A o 6 40 rano zrobil mi śpiewająca pobudke. Na szczescie udalo mi sie go ululac i pospalismy do 8. Ale ja i tak jestem nieprzytomna
Wstajemy i powoli ruszamy bo na 10 do kosciola po zaswiadczenie ze moge chrzcic w innym kościele,ciekwe cxy mi wydadzą,pozniej spacer a pozniej na szczepienie. A jeszcze pozniej na spotkanie z kumplami Olinka,chyba ze bedzie mocno marudzil...
Jesscze raz prosze i mocne kciuki. Milego dnia wszystkim!!
__________________
Mój największy Sukces. Oli- 23.10.14
PurBlanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 07:25   #3529
agnieszkakr1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 297
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez PurBlanka Pokaż wiadomość
Dobry wieczór ! Nocka jak od niedawna- 1,5 h i jedzonko. Dobrze, że chociaż zasypia od razu. Śpi już sobie słodko od 20. Ja zaraz na pewno się kładę, pośpię sobie z nim
Proszę o kciuki jutro od rana. Moja mama ma zabieg pod całkowitym znieczuleniem na czyszczenie macicy A my po 12 na szczepienie ważenie i inne takie.

Agnieszka, brawo dla Adasia ! Jest starszy od Olego parę dni, może mój też niedługo będzie miał swój pierwszy raz
Trzymam mocno kciuki. Co do przewracania - na pewno się doczekasz.

Cytat:
Napisane przez monic84 Pokaż wiadomość
jejku dziewczyny Wy już w 4 wchodzicie?? to ile wazą i mierzą Wasze dzieci?
Nie wiem dokładnie ile waży, na wadze łazienkowej wychodzi coś około 8,5 kg. Co do długości to wyrasta mi z ubranek 68 i zaczyna już 74 nosić . Myślę, że ma gdzieś ok. 70cm długości (na ostatnim szczepieniu miał 67,5 - jakieś 4 tygodnie temu)
__________________
Adam 20.10.2014r.
agnieszkakr1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-09, 07:29   #3530
kasiakg
Rozeznanie
 
Avatar kasiakg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 991
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Pur kciuki! I łączę się w bólu po nieprzespanej nocy - u nas też nieciekawie
Ale wielkie te Wasze dzieciątka Moja jeszcze nawet do 6kg nie dobiła Ale za to jest dosyć długa bo ma 64-65cm
__________________
Oleńka 05.10.2014
kasiakg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 07:39   #3531
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez mamad1 Pokaż wiadomość
Elianka a przy skazie to nie powinno dziecko pic mleka typu bebilon pepti/nutramigen? Wszystkie znane mi dzieci ze skaza mialy takie. HA to chyba raczej dla dzieci zagrozonych alergia. Ale tak za bardz sie nie znam, bo sama z tym do czynienia nie mialam.
Nan HA to mleko na bazie hydrolizatu białka, odpowiednik bebilonu pepti tylko firmy nestle.

Melduje że noc super, żadnego budzenia się z płaczem, pobudka z uśmiechem i parchy dziś jakby mniejsze Cezary nadal się nie przekręca w żadna stronę. Bo nie Nie powiem nawet mi to odpowiada jak słucham o waszych jasiach wędrowniczkach

A zapomniałam Wam napisać , że Pisklę od kilku nocy śpi pod kołderką. Położyłam mu ją w poprzek a nie wzdłuż i nadmiar wepchnęłam w szczelinę między naszymi łózkami wiec on nie ma siły ani się rozkopać ani jej naciągnąć a może sobie wierzgać do woli. Jesteśmy oboje zadowoleni.

Dziś u na biało i śnieg pada, pójdziemy w końcu na spacer Mieliśmy zakaz dopóki się kaszel nie unormuje a po kaszlu nawet wspomnienie nie zostało
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.

Edytowane przez elianka
Czas edycji: 2015-02-09 o 07:40
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 07:47   #3532
daszna
Zadomowienie
 
Avatar daszna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Denmark
Wiadomości: 1 131
GG do daszna
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Pur kciuki 😊
__________________
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away...

Pola, 15.10.2014
daszna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 08:36   #3533
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

U nas noc dzisiaj pod znakiem sikania Starszej się przysnilo, że jest u cioci w łazience i robi siku i oczywiście jak to bywa w takich przypadkach zesikala się przez sen Tym sposobem w środku nocy wylądowała u nas w łóżku i spalismy we czwórkę. Ciasno było tak, ze wszystko mnie boli. Do tego po 7 ona doszła do wniosku, że chce się juz bawić, a nie ma z kim, wiec obudziła brata. Wtedy okazało się, że młodszy siostrze pozazdroscil i tez przesikany, chociaż spał w najlepsze
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 08:40   #3534
gosiakk23
Rozeznanie
 
Avatar gosiakk23
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 835
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Hej Mamusie
U nas noc super Julinek wstał po 7 i zalicza wlasnie pierwsza drzemkę jak zwykle nad ranem się kierdzil, ale jest to do zniesienia.

Pur kochana kciuki za mamusie i za szczepienie Olinusia. Fajnie macie ze Olinek w koło ma tyle kumpli wspolczuje niewyspania. Udanego spacerku
Elianka fajnie ze z Czarusiem możesz juz na dworek. U nas też biało :-D
__________________
11 luty - 2 kreseczki
14 luty- bicie serduszka
3 październik- termin porodu
Chłopiec Juliusz
Pierwsza Dzidziolinka
41/40

Mój Aniołeczku
gosiakk23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 09:42   #3535
mortisha84
Zadomowienie
 
Avatar mortisha84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 195
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

PurBlanka mocno trzymam!

agnieszkakr1987 duży już Twój synek!


Witam w klubie nieprzytomnych
Młody zasnął przed 24 dopiero... Próba odłożenia do łóżeczka się nie powiodła, więc spał z nami do 3. Potem go przeniosłam, bo już cała zdrętwiałam. Nie obudził się i dospał do 7:30. A my na nogach od 6:30, bo Łucja do p-la, tż do pracy.
__________________
My

Niunia

Bobas
mortisha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 09:55   #3536
daszna
Zadomowienie
 
Avatar daszna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Denmark
Wiadomości: 1 131
GG do daszna
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

My na 14 do lekarza bo ja i tz chorzy i mała zaczyna nam kaszlec 😭
__________________
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away...

Pola, 15.10.2014
daszna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 10:24   #3537
Lunnas
Raczkowanie
 
Avatar Lunnas
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez monic84 Pokaż wiadomość
jejku dziewczyny Wy już w 4 wchodzicie?? to ile wazą i mierzą Wasze dzieci?
Wiktorek waży pewnie już jakieś 8kg nie jest zbyt długi ale też zaczęliśmy już wchodzić w 74

Daszna Zdrówka dla was ja właśnie siedzę nad telefonem i próbuję się dodzwonić do lekarza...
__________________
Czekamy na naszego Skarba - 20.05.2018r.
Wiktorek jest już z nami od 30.09
Lunnas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 10:28   #3538
daszna
Zadomowienie
 
Avatar daszna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Denmark
Wiadomości: 1 131
GG do daszna
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Lunnas dzięki 😊
Duże te Wasze dzieci. Moja 57oo i wchodzi w 62 😁
__________________
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away...

Pola, 15.10.2014
daszna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 10:30   #3539
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez Lunnas Pokaż wiadomość
Daszna Zdrówka dla was ja właśnie siedzę nad telefonem i próbuję się dodzwonić do lekarza...

o Lunnas witaj w klubie. Ja usiłuje się zapisać do endokrynologa. Na fundusz zaproponowali mi... 15 lipca Prywatnie tez jakoś nie mam szczęścia i nie mogę się dodzwonić.

Moje dziecko ma całkowity regres motoryczny. Dziś to nawet na brzuchu się na łapkach nie podnosi, tylko podpiera się nosem o matę i płacze

EDIT: A jednak! Zrobił tak jadowite kupsko, że go to zmotywowało do obrotu z pleców na bok hahahah
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.

Edytowane przez elianka
Czas edycji: 2015-02-09 o 10:32
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 11:05   #3540
daszna
Zadomowienie
 
Avatar daszna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Denmark
Wiadomości: 1 131
GG do daszna
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Elianka haha 😁
Tak na szybko: maść majerankowa jest powyżej roku?
__________________
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away...

Pola, 15.10.2014
daszna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-17 21:30:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:18.