M jak miłość część 6 - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-08, 18:48   #211
kraina _chichow
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 677
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez why_so Pokaż wiadomość
O nie, nie olejuje sobie włosów, serio?

Dla mnie najbrzydsza postacią na zawsze zostanie Natalka, okropna jest. ;-)
No chyba nie

Natalia jest dziwna
__________________
"Z kłamstwami są same kłopoty. Trzeba smakować każde słowo, zanim je człowiek wypuści z ust... "
kraina _chichow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 21:04   #212
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez paulamaj Pokaż wiadomość

Denerwuje mnie natomiast, że w takiej przykładnej rodzinie nic się nie robi z wychowaniem Mateusza i Antka. Robią co chcą i zawsze im to uchodzi jakoś. Później pójdzie takie jedno z drugim do szkoły i robi co mu się podoba a ty się męcz nauczycielu. Ten wątek mi się nie podoba bardzo mimo, że wiadomo że chłopcy dużo przeszli już w swoim życiu. Jakoś mnie denerwują.
Akurat w pierwszym odcinku był motyw pobłażania Mareczkowi, który stał się przez to obibokiem, nieukiem i tylko przysparzał rodzicom kłopotów. A teraz chłopcy znów stają się takimi ziółkami ale dziadków to cieszy.
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 22:31   #213
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez paulamaj Pokaż wiadomość
Faktycznie, teraz już jakoś serialowa Marta nie bardzo pasuje do Andrzeja ale nie ma co oceniać bo zmiana wyglądu pani Ostałowskiej wynikła z czegoś co nie jest od niej zależne a dobrze, że scenarzysta nie wprowadził jakichś chaotycznych zmian w ich przypadku bo już byłoby za wiele...

Ula bardzo ładna dziewczyna

Denerwuje mnie natomiast, że w takiej przykładnej rodzinie nic się nie robi z wychowaniem Mateusza i Antka. Robią co chcą i zawsze im to uchodzi jakoś. Później pójdzie takie jedno z drugim do szkoły i robi co mu się podoba a ty się męcz nauczycielu. Ten wątek mi się nie podoba bardzo mimo, że wiadomo że chłopcy dużo przeszli już w swoim życiu. Jakoś mnie denerwują.
Oni są zupełnie niedopilnowani przecież, bo rodzice cały czas mają ważniejsze sprawy na głowie A oni samopas albo pod kuratelą dziadków, których jak wiadomo można łatwo robić w balona. Potrzebują nadzoru, a tu ciągle coś

Ula jako dziewczynka była straszną brzydulą, rzeczywiście wyładniała ale mi się zdaje, że w dużym stopniu jest to zasługa makijażu.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 07:35   #214
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
Akurat w pierwszym odcinku był motyw pobłażania Mareczkowi, który stał się przez to obibokiem, nieukiem i tylko przysparzał rodzicom kłopotów. A teraz chłopcy znów stają się takimi ziółkami ale dziadków to cieszy.
może wyszli z założenia że skoro Marek był takim ziółkiem a teraz porządny facet to im lepiej też pozwalać na wszystko żeby w przyszłości byli tacy jak Marek
stesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 08:29   #215
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: M jak miłość część 6

Też tak uważam, mimo, że chłopcy są śmieszni to czasem naprawde to co wyczyniają jest grubą przesadą. Marek niby zawsze robi groźną minę, ale na tym się kończy. Zero konsekwencji.
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 10:34   #216
Miqesi
Wtajemniczenie
 
Avatar Miqesi
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2 323
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez kraina _chichow Pokaż wiadomość
No chyba nie

Natalia jest dziwna
Młoda jest, jeszcze się wyrobi może.

A nie wydaje się Wam, że Marta coś majstrowała przy twarzy? Jakoś inaczej wyglądała...:br zydal:

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez why_so Pokaż wiadomość
O nie, nie olejuje sobie włosów, serio?

Dla mnie najbrzydsza postacią na zawsze zostanie Natalka, okropna jest. ;-)
Ewa też nie jest pięknością. ..
Miqesi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 11:07   #217
aleksjaaa
Rozeznanie
 
Avatar aleksjaaa
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 841
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez why_so Pokaż wiadomość
O nie, nie olejuje sobie włosów, serio?

Dla mnie najbrzydsza postacią na zawsze zostanie Natalka, okropna jest. ;-)
wlasnie moze nie przesiaduje nad ogladaniem urodowych filmikow na youtubie... a poza tym, wydaje mi sie, ze to charakteryzatorki przygotowuja jej fryzure ,makijaz, ubior, a nie sama Ostałowska. A fryzjer potrafi poskromic nawet wlosy nieolejowane... heheh

Edytowane przez aleksjaaa
Czas edycji: 2015-02-09 o 11:09
aleksjaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-09, 12:46   #218
paulamaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 151
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez aleksjaaa Pokaż wiadomość
wlasnie moze nie przesiaduje nad ogladaniem urodowych filmikow na youtubie... a poza tym, wydaje mi sie, ze to charakteryzatorki przygotowuja jej fryzure ,makijaz, ubior, a nie sama Ostałowska. A fryzjer potrafi poskromic nawet wlosy nieolejowane... heheh
Fakt, i dlatego charakteryzatorzy powinni zadbać o to żeby Marta wyglądała dobrze. Tym bardziej że zawód który wykonuje nie wymaga od niej prac fizycznych przez które nie mogłaby się ładnie prezentować. Już lepiej wyglądała Gosia jak sadziła sadzonki co przecież nie należy do czystych i lekkich prac. A zawsze ładnie ubrana i umalowana, włosy ułożone...
paulamaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 16:31   #219
Callianna
Zadomowienie
 
Avatar Callianna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 660
Dot.: M jak miłość część 6

spojlery:
Podczas gdy Kasia będzie leżała nieprzytomna w szpitalu w Gródku, bliscy rozpoczną jej poszukiwania w Grabinie i całej okolicy. Marcin znajdzie ją w końcu na oddziale intensywnej terapii i dowie się, że jego narzeczona jest już po zabiegu cesarskiego cięcia, a dziecko w drodze do specjalistycznej placówki w Warszawie. Chodakowski oczywiście zostanie z ukochaną, czuwając przy jej łóżku w szpitalu, dokąd przyjedzie także Tomek (Andrzej Młynarczyk).
Niestety, stan Kasi gwałtownie się pogorszy. Ordynator poinformuje, że dziewczyna miała krwotok i nie przeżyła kolejnej operacji.


---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Po śmierci narzeczonej Marcin kompletnie się załamie. Odrzuci pomoc Olka (Maurycy Popiel) oraz Tomka. Rafał (Przemysław Bluszcz) wskaże mu na działce miejsce, w którym znalazł Kasię i opowie o tym, jak próbował dziewczynę uratować
Tymczasem szpital, do którego trafi noworodek, nie zechce udzielić Chodkowskiemu żadnych informacji. Jak to możliwe? Marcin formalnie nie był mężem Mularczykówny, dlatego oficjalnie nie jest ojcem małego Szymka Mularczyka (Stanisław Szczypiński). Na wieść o tym straci panowanie nad sobą. Wda się w bójkę z lekarzem dyżurnym i w efekcie tego zostanie zatrzymany przez policję.
Na szczęście Budzyńskiemu (Krystian Wieczorek) oraz Tomkowi uda się załagodzić sytuację i krewki chłopak szybko odzyska wolność. Prawnik ostrzeże go jednak, że nawet, gdy badanie DNA potwierdzi jego ojcostwo, sąd może nie przyznać mu opieki nad dzieckiem. A do czasu ostatecznej decyzji w tej sprawie personel szpitala nie będzie udzielał Chodakowskiemu żadnych informacji ani nie zezwoli na jego kontakt z synem.
Lecz mimo tych informacji Marcin wróci w nocy na oddział. Opowie swoją dramatyczną historię jednej z pielęgniarek, czym przekona ją, by pozwoliła mu zobaczyć Szymka. A potem zacznie ostro pić i włóczyć się po mieście, byle tylko nie jechać do pustego mieszkania. W jednym z pubów rzuci się do bójki z ochroniarzem, który ukradnie mu telefon, przez co Olek nie dodzwoni się do niego, gdy nagle pogorszy się stan Szymka.

Pojawi się poważna obawa, że sąd nie przyzna Chodakowskiemu opieki nad dzieckiem, skoro w ogóle się nim nie interesuje. On jednak - będąc w dołku i coraz bardziej przypominający bezdomnego - zajrzy do szpitala, by zapytać o zdrowie syna. Niestety, nie uzyska żadnych wiadomości. Dlatego postanowi odwiedzić w pracy Olka, a gdy brat zaproponuje, by umył się i przebrał w przychodni, ukradnie jego identyfikator oraz fartuch. Następnie ponownie zakradnie się do szpitala, tym razem udając lekarza. Uda mu się zobaczyć synka, ale personel szybko zorientuje się, że jest oszustem, więc Chodakowski zostanie zmuszony do ucieczki.


---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Budzyński poinformuje Marcina, że rozprawa w sprawie opieki nad Szymkiem odbędzie się już za tydzień. Do Warszawy przyjedzie Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), matka Marcina, która wyzna Jance (Joanna Osyda), jak bardzo obawia się o syna. Gdy Chodakowski wróci w końcu do swojego mieszkania, dziewczyna pomoże kobiecie zmusić Chodakowskiego do rozmowy. Wzruszony Marcin opowie matce o śnie, w którym Kasia go odwiedziła i przekonała, by zajął się synem...
- Będę walczył o Szymka! - zapowie Marcin.
Dzień po pogrzebie Kasi Paweł (Rafał Mroczek) zdradzi Ali (Olga Frycz), że Mularczykówna przed śmiercią umówiła się z nim na sesję w ciąży, bo chciała dać zdjęcia w prezencie narzeczonemu. Za jej radą postanowi zachować fotografie, żeby przekazać je Chodakowskiemu, gdy ten dojdzie już do siebie po traumie.
__________________
moja wymianka kosmetyczna
Callianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 17:42   #220
why_so
Rozeznanie
 
Avatar why_so
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 925
Dot.: M jak miłość część 6

Kiedy bedzie ten odcinek?
why_so jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 17:59   #221
Miqesi
Wtajemniczenie
 
Avatar Miqesi
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2 323
Dot.: M jak miłość część 6

[QUOTE=Callianna;50168870]spojlery:

Wiedziałam, że Kasia ma odejść z serialu, ale nie sądziłam, że tak zakończą jej wątek....

A czy Paweł zdradził Alę? Bo nie widziałam jednego odcinka. Potem obejrzałam kolejny, kiedy już tłumaczył Ali, że nocując u Magdy, do niczego nie doszło.
Myślę, że za jakiś czas okaże się, że Magda jest w ciąży....

Edytowane przez Miqesi
Czas edycji: 2015-02-09 o 18:14
Miqesi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-09, 18:21   #222
Callianna
Zadomowienie
 
Avatar Callianna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 660
Dot.: M jak miłość część 6

why_ so - ostatni odcinek z Kasią - 9 marca
__________________
moja wymianka kosmetyczna
Callianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 19:43   #223
lovelybaka
Zakorzenienie
 
Avatar lovelybaka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 800
Dot.: M jak miłość część 6

Nie przepadam za Marcinem, ale szkoda mi go będzie.

Wysłane za pomocą Tapatalk 2
__________________
09.07.12 - Zapuszczanie i pielęgnacja włosów

Ach, muzyka. To magia większa od wszystkiego, co my tu robimy! { last.fm }
lovelybaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 20:01   #224
Miqesi
Wtajemniczenie
 
Avatar Miqesi
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2 323
Dot.: M jak miłość część 6

Ale Ulka strzeliła wykład, kiedy dowiedziała się, że Natalka jest w ciąży.

A Marcin ma ciągle tą samą minę, i twarz smutnego psa

Miqesi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 20:04   #225
misthy
Rozeznanie
 
Avatar misthy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrc
Wiadomości: 627
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez Callianna Pokaż wiadomość
why_ so - ostatni odcinek z Kasią - 9 marca

a ja slyszalam (tzn gdzies czytalam) ze Kasia bedzie grala do czerwca...
ale moglam sie pomylic. to szkoda bedzie tego Marcina
__________________
Warto wierzyć w miłość bo gdzieś jest ktoś kto też w nią wierzy!

18.04.2015 - 14:00 sakramentalne tak
misthy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 20:58   #226
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez Miqesi Pokaż wiadomość
Młoda jest, jeszcze się wyrobi może.

A nie wydaje się Wam, że Marta coś majstrowała przy twarzy? Jakoś inaczej wyglądała...:br zydal:

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------



Ewa też nie jest pięknością. ..
A to swoją drogą. Na szpitalnym łóżku wyglądała koszmarnie ale też tak pewnie miała wyglądać. Jednak mimo wszystko sympatyczna z niej postać
Cytat:
Napisane przez paulamaj Pokaż wiadomość
Fakt, i dlatego charakteryzatorzy powinni zadbać o to żeby Marta wyglądała dobrze. Tym bardziej że zawód który wykonuje nie wymaga od niej prac fizycznych przez które nie mogłaby się ładnie prezentować. Już lepiej wyglądała Gosia jak sadziła sadzonki co przecież nie należy do czystych i lekkich prac. A zawsze ładnie ubrana i umalowana, włosy ułożone...
Może taki jest zamysł scenarzystów aby wyglądała mało atrakcyjnie Bo z pewnością mogliby ją jakoś upiększyć..
Cytat:
Napisane przez Miqesi Pokaż wiadomość
Ale Ulka strzeliła wykład, kiedy dowiedziała się, że Natalka jest w ciąży.

A Marcin ma ciągle tą samą minę, i twarz smutnego psa

Coś w tym jest Ale psiak słodki, a M. mniej

A ten Darek Natalki chłoptaś taki..

A tak miałam Was podpytać czy Natalka i Ulka nie były czasami rówieśnicami? Bo tak myślałam, że one były w tej samej klasie kiedyś, a teraz jedna będzie zdawała maturę, a druga już studiuje
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 21:27   #227
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
A tak miałam Was podpytać czy Natalka i Ulka nie były czasami rówieśnicami? Bo tak myślałam, że one były w tej samej klasie kiedyś, a teraz jedna będzie zdawała maturę, a druga już studiuje
Chyba jedna robi szkołę policyjną (technikum?) a druga liceum, więc może być rozbieżność.
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 22:12   #228
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: M jak miłość część 6

O nie.... biedny Marcin... -> przeczytałam spoilery.
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 23:09   #229
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
Chyba jedna robi szkołę policyjną (technikum?) a druga liceum, więc może być rozbieżność.
Myślałam, że zaczynały obie szkołę policyjną..Ale jeśli nie to masz rację, jeśli to technikum to rok dłużej
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-10, 00:33   #230
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Myślałam, że zaczynały obie szkołę policyjną..Ale jeśli nie to masz rację, jeśli to technikum to rok dłużej
Razem zaczynały, ale Ula rozrabiała i ja do Wawy oddali. Więc pewnie tam już do liceum
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 00:49   #231
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Razem zaczynały, ale Ula rozrabiała i ja do Wawy oddali. Więc pewnie tam już do liceum
Rozumiem, dzięki
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 12:45   #232
MalinowaMilka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: U Fioletowej krówki na herbatce :)
Wiadomości: 1 202
Dot.: M jak miłość część 6

Ta blond to Natalka?
Jezu jaka panika w grabinie z powodu jej ciąży przecież to dorosła dziewczyna :P
Fakt faktem od początku pojawienia się w serialu rozumem nie grzeszyła :/ Ucieczki z domu, wagary, romans z żonatym mężczyzną i teraz ciąża z chłopakiem którego ledwo zna
I to chamskie zachowanie Uli "Zamknij się, Ty już zrobiłeś swoje" jaka ona dojrzała Sama lepsza nie jest i ma straszny charakter.
MalinowaMilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 20:03   #233
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: M jak miłość część 6

Dramatyzuja z powodu tej ciąży jakby ona miala raka i pół roku życia przed sobą. Wszyscy im życie próbują układać a oni sami jak kołki, a ten koleś głową rodziny będzie a stoi jak pipka i nie ma nic do gadania
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 20:33   #234
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: M jak miłość część 6

nie wiedziałam ze osoba po przeszczepie serca będzie mogła pić alkochol....
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 20:50   #235
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
Dramatyzuja z powodu tej ciąży jakby ona miala raka i pół roku życia przed sobą. Wszyscy im życie próbują układać a oni sami jak kołki, a ten koleś głową rodziny będzie a stoi jak pipka i nie ma nic do gadania

młodzi jeszcze są, to dzieci. W ich wieku chyba też bym jak kołek stała i tylko płakała.
pamietam jak moja koleżnaka w liceum w ciążę zaszła. Przez miesiąc był płacz, lament, miotali się z chłopakiem, nie wiedzieli co ze sobą zrobić. Rodzice pomogli a oni dopiero po porodzie tak naprawdę się ogarnęli.
__________________
Nigdy nie szczekam ale zdarza mi się warknąć.
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 20:52   #236
Miqesi
Wtajemniczenie
 
Avatar Miqesi
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2 323
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
Dramatyzuja z powodu tej ciąży jakby ona miala raka i pół roku życia przed sobą. Wszyscy im życie próbują układać a oni sami jak kołki, a ten koleś głową rodziny będzie a stoi jak pipka i nie ma nic do gadania
Dokładnie! Wszyscy naokoło planują im życie, a ten tylko siedział i ani słowem się nie odezwał. A gdzie są jego rodzice?? Oni całkiem mają to gdzieś??
Dopiero na końcu podszedł do Marka i zapewniał go, że zaopiekuje się Natalką i dzieckiem....

Spotkanie na Deszczowej było żenujące...
I Magda pijąca wino, hm...
Miqesi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 21:38   #237
Ralphkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: W
Wiadomości: 1 169
Dot.: M jak miłość część 6

Alkohol po przeszczepie nie jest chyba zakazany,oczywiście spożywać można w symbolicznych i umiarkowanych ilościach. Tak kiedys czytałam ale czy tak rzeczywiście jest

Ta Natalia to taki chodzący żal,że aż przykro patrzeć. Ja się czuję zażenowana jak oglądam ją i jej problemy Ona od dziecka byla dziwna i nadal jest Normalnie współczuje dziewczynie grającej takiej roli
Ralphkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 21:46   #238
joanah
Raczkowanie
 
Avatar joanah
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 405
GG do joanah
Dot.: M jak miłość część 6

Pliska pliska moze ktos wie z jakiej firmy Magda miala ten mietowy plaszczyk i niebieska czapke??? ale mi sie podobaja moze ktos cos wie?
joanah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 22:17   #239
charlizz
Zadomowienie
 
Avatar charlizz
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 865
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez joanah Pokaż wiadomość
Pliska pliska moze ktos wie z jakiej firmy Magda miala ten mietowy plaszczyk i niebieska czapke??? ale mi sie podobaja moze ktos cos wie?
Podobny płaszcz, tzn. w takim kolorze był teraz w Mohito

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
charlizz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 22:25   #240
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: M jak miłość część 6

Ej tam dorosła, dzieciuch jest i to bez matury nawet. Ja także bym się załamała gdyby córcia mi taką niespodziankę odstawiła A to zachowanie Natalii, szkoda słów, te krzyki i histeria, że ona nie chce matury zdawać i wszyscy przeciwko niej są.. to ma być matka dziecka Plus tatuś chłopczyk nic nie mówiący
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-07 11:26:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:03.