Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014 - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-11, 10:18   #3661
CoffeeMonster
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeMonster
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 288
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Hej

My dzisiaj fajnie pospalysmy, od 21:30, karmienie o 24, potem pobudka 5 i 6 boć coś nie chciała jeść ani pić, pociumkala troszkę i tyle, ale potem spala ciurkiem do 9 nawet jej tata wychodzący do pracy nie obudził, a śmiać nam się rano chciało bo myśleliśmy ze się obudziła a ta jak się okazuje gadała przez sen

Zaczyna sobie też wydluzac drzemke wieczorna kolo 16-17 zasypia i potrafi spać nawet 1,5h dla mnie to kosmos, jak do tej pory miała drzemki 40 minutowe, za to potem trzyma fason do 21 i dopiero usypia

Nie wiem co ludzie maja z tym wpychaniem żarcia w niemowlaki....ja zacznę za miesiąc ale to bardziej jako poprobowanie nie posiłek, będziemy się oswajac z nowym rodzajem jedzenia ale i tak głównie mleczko dostanie. Może jakaś kaszkę wprowadzimy potem.
__________________
19.06.2013
13.12.13
16.12-30.12.13
Łucja 15.10.2014
Aniela29.03.2016

CoffeeMonster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 10:37   #3662
gosiakk23
Rozeznanie
 
Avatar gosiakk23
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 835
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Hej Dziewczyny
U nac dziś nocka pierdzioszka, Juliuszka męczyły bączki.. niby spał ale się wiercił, a ja co chwię masowąłam mu brzuszek. Pospaliśmy do 7:45 a teraz właśnie zalicz pierwsz drzemkę, w sumie zaraz ją skończy

Macie racjędziewczyny Nowa i Morti odstawiam jabłuszko, wczoraj podałam mu wywar z marchewki selera, pietruszki natki z dodatkiem odrobiny masełka. Marchew samą zmiksowałam i dodałam tego rosołku jadł jak nie wiem jak przestawałam to się dopominał ale nie dałam mu dużo może 3-4 łyżeczki takie maciupkie.

Moje dziecię też tak am że jak ja coś jem to gały z orbit chcą mu wyjść dosłaownie

Zauważyłam jakiś czas temu że Juliuszek ma na buziuni takie drobne krosteczki widoczne pod światło albo wyczuwalne w zasadzie tylką dłonią, i zaczęła od kilku dni smarować mu buźke na noc kremem bambino i krostek praktycznie nie ma.

Opowiem wam jeszce śmieszną sytuację z wczoraj.. minowicie Juliuszek leżał na pleckach więc sie pochyliłam aby dać mu buzi w usteczka a on w tym momencie ulał fontanno i większość zawartości z jego buzi trafiła do mojej bleeee wcale się nie dziwię że dzieciom jak dzieciom uda się połknąć coś takiego to się krzywią przeokrutnie..

Nowa Współczuję tych domysłów odnośnie alergii u Majuni.. to musi być strasznie frustrujące.. wiem sama po sobei kiedyś miałąm jaką wysypkę na cielę utrzymującą się dość długo.. swędzącą bardzo i tez po kolei wzystko wyliczałam od czego mozę to być.. nie wiem od czego samo przeszło..
Katrina Kciuki z abioderka
Elianka No to czaruś miał przednią zabawę Ja tez czasem Julinkowi przytrzymuję rączki jak spi i chce się podrapać po buzi.
Purblanuś Szybkiej i taniej w kosztach naprawy autka
__________________
11 luty - 2 kreseczki
14 luty- bicie serduszka
3 październik- termin porodu
Chłopiec Juliusz
Pierwsza Dzidziolinka
41/40

Mój Aniołeczku
gosiakk23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 10:39   #3663
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Ooo Gosia to miałaś przygodę Julinek cie nakarmił po ptasiemu

Patrzcie co mam hafija napisała tekst chyba nam na zamówienie
http://www.hafija.pl/2015/02/lwice.html
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 11:11   #3664
daszna
Zadomowienie
 
Avatar daszna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Denmark
Wiadomości: 1 131
GG do daszna
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Gosia a fee 😁
__________________
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away...

Pola, 15.10.2014
daszna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 11:23   #3665
mortisha84
Zadomowienie
 
Avatar mortisha84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 195
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Katrina2000 za nockę.
A telefon... sorki

Gosia bleee...

Tymek zasnął z mleczkiem w buzi i się oczywiście zadławił. Pobeczał się, ale nie dlatego, że się prawie udusił, tylko dlatego, że mama cyca zabrała

Teraz warczy w foteliku i pluje...
__________________
My

Niunia

Bobas
mortisha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 12:08   #3666
Putkas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 138
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez mortisha84 Pokaż wiadomość
Zaczniemy jedzonko w leżaczku, a fotelik dopiero jak będzie siedział A Twoja starsza do kiedy się mieściła do tego krzesełka? Starczy na dłużej?
Moja starszaczka ma 20 mcy, mieści się do tego krzesełka spokojnie i nie zapowiada się żeby przestała się mieścić. Starszaczka jest taka średnia, najpierw niby 75 centyl, od 6 mca życia na 50 centylu i tak się potem trzymała, nadal jest średnia choć nie mierzymy się i nie ważymy bo do lekarzy nie jeździmy.
A, i nigdy nawet przez moment nie przeszkadzał nam brak "podpórki" pod stopy. Nie wiem czemu miałby przeszkadzać? :-D Za to kiedyś wydawało mi się że brakuje mi koszyka na szpargały (np. na śliniaki) pomiędzy nogami tego krzesełka, ale potem jak starszaczka doszła do wieku wyciągania wszystkiego z szuflad to zrozumiałam że koszyk na szpargały byłby atrapą
Putkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 12:09   #3667
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Elianko super, ze lepiej.

My po wizycie, Maja/zdrowiusia tfu tfu.
Posiew neg.
Ogladnela ja cala i mowi, ze faktycznie moze to byc mleko. Takze dalej abstynencja.

Pur pytalam o ta glowke.ma jEszcze czas. I pokazala mi cwiczenie i majula wtedy ciagnela glowke.
Nie ciagnac za raczki tylko delikatnie dac dziecko do pol siadu jakby i podtrzymujac powplutku opuszczac wtedy dxoecko ciagnie do gory glowke.
Takze bez stresu.

Pochwalila ja ze super trzyma glowke na brzuszku
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka

Edytowane przez nowa8686
Czas edycji: 2015-02-11 o 12:10
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-11, 13:06   #3668
Katrina2000
Raczkowanie
 
Avatar Katrina2000
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 379
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Wróciliśmy z bioderek, wszystko ok ale jeszcze raz za 2 miesiace, to bedzie juz 3, tez tyle wizyt macie?

Po drodze dostałam prawie zawału bo na przeciwko nas szedł jakiś debil z siekierą w ręku i coś buczał pod nosem, masakra, nigdy nie wiadomo co takiemu strzeli do głowy.

I byliśmy tez w biedronce, pączki po 59 gr, w ostatniej chwili się powstrzymałam, ale ślina po kolana
__________________
Już z nami jest Wikuś 04.10.2014r.
Katrina2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 13:37   #3669
Isgaard
Raczkowanie
 
Avatar Isgaard
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 430
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez daszna Pokaż wiadomość
Mnie już też wszyscy pytali czy dopajam - i babcie i młode ciocie. Jakaś obsesja. I czy daje jabłuszko 😛
taaaa moj to już pomelo wcina...

daszna mnie się też wydaje że to orzeszki..

PurBlanka nawet Wam już nie pokazuję, pełne 6 dużych szuflad w 2 lodówkach i 1 zamrażarce...

Pur jak młody podnosi się to pilnuj aby się nie odginał tylko w szyi, powinien podnosic także klatkę piersiową (w podnoszeniu z leżenia na brzuchu).

Cytat:
Napisane przez mamad1 Pokaż wiadomość
Nova ja w sobote za 17 ciuszkow zaplacilam 17 zl. Ja nie wiem, czy zdaze wytroicwe wszystmo moja panne, zanim z tego wyrosnie.
nawet jak nie ponosi to strata niewielka a jaka frajda w kupowaniu
__________________
MAKSymalnie przeszczęśliwa
Isgaard jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 13:58   #3670
kasiakg
Rozeznanie
 
Avatar kasiakg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 991
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez Katrina2000 Pokaż wiadomość
Wróciliśmy z bioderek, wszystko ok ale jeszcze raz za 2 miesiace, to bedzie juz 3, tez tyle wizyt macie?

Po drodze dostałam prawie zawału bo na przeciwko nas szedł jakiś debil z siekierą w ręku i coś buczał pod nosem, masakra, nigdy nie wiadomo co takiemu strzeli do głowy.

I byliśmy tez w biedronce, pączki po 59 gr, w ostatniej chwili się powstrzymałam, ale ślina po kolana
Ja miałam dwa razy bioderka, na drugim babka stwierdziła, że już się tam coś pozamykało czy jakoś tak i że już więcej usg nie trzeba.
Też bym się zestresowała gdybym zobaczyła takiego wariata. Różni są ludzie...

Dziewczyny ale jestem niewyspana. Ola teraz mi wstaje co 2h:/ Tak się zastanawiam czy przez jakiś czas nie spać z nią, przynajmniej już nie będzie tego strasznego wychodzenia z łóżka No i mam pytanie od razu do dziewczyn, które śpią z maluchami: w nocy też karmicie raz z jednej piersi raz z drugiej? Jak tak, to w jakiej wtedy pozycji? Na leżąco?Przekładacie sobie dziecko raz na jedną raz na drugą stronę czy jak?
Przez to niewyspanie brak mi weny, zapału i energii do zabawy i rozmowy z dzieckiem

Putkas współczuję problemów z karmieniem. Nie mam pojęcia co tu doradzić. Może codziennie skracać jej ten czas karmienia o 10min? Aż będzie miała większą potrzebę jedzenia za dnia? Tak jak nowa napisała, najlepiej skonsultować to z lekarzem

Gosia, a fee I tym sposobem Juliuszek mógł zobaczyć jak i mama ulewa
__________________
Oleńka 05.10.2014
kasiakg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 13:59   #3671
agnieszkakr1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 297
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Tak w temacie fotelików do karmienia - my kupiliśmy o taki:
http://www.smyk.com/klups-agnieszka-...FebItAodaFkAkg
Myślę, że fajna sprawa, bo można go później rozłożyć i będzie krzesełko ze stoliczkiem.

Nowa i Katrina Brawa za udane wizyty u ortopedów i pediatrów.

Katrina ja bym chyba zawróciła, bo mam słabe nerwy. A koleś - co on sobie w ogóle myślał.

Gosiu to fanie Cię Juliuszek nakarmił.

Odnośnie karmienia i wprowadzania nowych posiłków. Zobaczcie ten filmik: https://www.youtube.com/watch?v=yAq-eBmuj4Q Ja szczerze mówiąc zdębiałam. Szukam sobie informacji na temat 4 miesięcznego malucha a tu taki sygnał podprogowy

Kasiakg Ja układam sobie Małego raz z jednej strony, raz z drugiej karmiąc z obu piersi. W innym wypadku miałabym nocną eksplozję, a jak nie to tylko powódź Zawsze karmię na leżąco, jest mi tak wygodniej. Śpię z Młodym w swoim łóżku od pierwszego karmienia, czyli od godziny 12. Wcześniej, czyli od 19, śpi w swoim łóżeczku.
__________________
Adam 20.10.2014r.

Edytowane przez agnieszkakr1987
Czas edycji: 2015-02-11 o 14:03
agnieszkakr1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-11, 14:08   #3672
gargantuiczna
Rozeznanie
 
Avatar gargantuiczna
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 906
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez kasiakg Pokaż wiadomość
Ja miałam dwa razy bioderka, na drugim babka stwierdziła, że już się tam coś pozamykało czy jakoś tak i że już więcej usg nie trzeba.
Też bym się zestresowała gdybym zobaczyła takiego wariata. Różni są ludzie...

Dziewczyny ale jestem niewyspana. Ola teraz mi wstaje co 2h:/ Tak się zastanawiam czy przez jakiś czas nie spać z nią, przynajmniej już nie będzie tego strasznego wychodzenia z łóżka No i mam pytanie od razu do dziewczyn, które śpią z maluchami: w nocy też karmicie raz z jednej piersi raz z drugiej? Jak tak, to w jakiej wtedy pozycji? Na leżąco?Przekładacie sobie dziecko raz na jedną raz na drugą stronę czy jak?
Przez to niewyspanie brak mi weny, zapału i energii do zabawy i rozmowy z dzieckiem

Putkas współczuję problemów z karmieniem. Nie mam pojęcia co tu doradzić. Może codziennie skracać jej ten czas karmienia o 10min? Aż będzie miała większą potrzebę jedzenia za dnia? Tak jak nowa napisała, najlepiej skonsultować to z lekarzem

Gosia, a fee I tym sposobem Juliuszek mógł zobaczyć jak i mama ulewa
Współczuję niewyspania
Ja śpię z Małym i karmię różnie - kiedyś całą noc z jednej piersi, nad ranem ta druga byla jak kamień i z niej ściągałam. Co noc zmienialam stronę. Teraz karmię mniej więcej na zmianę, wygodniej z tej piersi bliżej dziecka, jak z drugiej, to się pochylam. Nie przekladam dziecka w nocy, bo chcę, żeby bylo między mną a TŻ.
Popróbuj na różne sposoby
gargantuiczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 14:09   #3673
Katrina2000
Raczkowanie
 
Avatar Katrina2000
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 379
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez agnieszkakr1987 Pokaż wiadomość
Tak w temacie fotelików do karmienia - my kupiliśmy o taki:
http://www.smyk.com/klups-agnieszka-...FebItAodaFkAkg
Myślę, że fajna sprawa, bo można go później rozłożyć i będzie krzesełko ze stoliczkiem.

Nowa i Katrina Brawa za udane wizyty u ortopedów i pediatrów.

Katrina ja bym chyba zawróciła, bo mam słabe nerwy. A koleś - co on sobie w ogóle myślał.

Gosiu to fanie Cię Juliuszek nakarmił.

Odnośnie karmienia i wprowadzania nowych posiłków. Zobaczcie ten filmik: https://www.youtube.com/watch?v=yAq-eBmuj4Q Ja szczerze mówiąc zdębiałam. Szukam sobie informacji na temat 4 miesięcznego malucha a tu taki sygnał podprogowy

Kasiakg Ja układam sobie Małego raz z jednej strony, raz z drugiej karmiąc z obu piersi. W innym wypadku miałabym nocną eksplozję, a jak nie to tylko powódź Zawsze karmię na leżąco, jest mi tak wygodniej. Śpię z Młodym w swoim łóżku od pierwszego karmienia, czyli od godziny 12. Wcześniej, czyli od 19, śpi w swoim łóżeczku.
Ja też chciałam to krzesełko, martwi mnie tylko fakt, że jak coś się rozleje to od razu na podłogę, a te plastikowe mają te tacki z wyższym brzegiem, które zatrzymają coś co mogłoby się wylac
__________________
Już z nami jest Wikuś 04.10.2014r.
Katrina2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 14:09   #3674
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

agnieszka - Bez sensu na ty filmiku widać przecież jak malec wypluwa to coś z buzi! brrr
uspokoiłam się - poza przekręcaniem się wszystko już Cezary umie No i nic mu nie wpycham do dzioba.
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 14:20   #3675
agnieszkakr1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 297
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez Katrina2000 Pokaż wiadomość
Ja też chciałam to krzesełko, martwi mnie tylko fakt, że jak coś się rozleje to od razu na podłogę, a te plastikowe mają te tacki z wyższym brzegiem, które zatrzymają coś co mogłoby się wylac
Wiesz ta tacka ma takie listwy dookoła zrobione, dość cienkie, ale myślę, że jakieś ilości płynu na pewno zatrzyma.
__________________
Adam 20.10.2014r.
agnieszkakr1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 14:49   #3676
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Ja tak jak Gargantuiczna karmie. Maja w srodku zostaje.
Po 1 karmieniu spi z nami.

Kasiu ja mam tak non stop, ze co 2 h sie budZi, malo tego kokosi sir po jedZeniu to ja sie rozbudzam ehhh

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Katrina super ze bioderka ok.my bylismy 1 raz teraz, dr. Pow ze mozna sprawdZic za 3 mc alr jest ok wiec mozna pominac.

i moje łowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1060516.jpg (141,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1060517.jpg (97,4 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1060518.jpg (85,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1060519.jpg (88,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1060520.jpg (113,7 KB, 19 załadowań)
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka

Edytowane przez nowa8686
Czas edycji: 2015-02-11 o 15:06
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 15:12   #3677
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Nowa jakie śliczne te ubranka <3
Mój mąż dziś kupił małemu dżinsiki w Lidlu

Super filmik znalazłam, polecam mocno!Od razu widac o i jak i to cała seria jest
https://www.youtube.com/watch?v=4qfVgYse0cs
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 15:46   #3678
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Elianko ja to lumpiara bylam pol ciazy
Niesamowite ze takie cuda za grosze mozna dostac

Filmik fajny. Tylko jak na to patrzec, zr skonczony 4 mc czy ze w 4 mc ...

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Majula spi juz 3 h w wozku :O
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 16:50   #3679
monic84
Rozeznanie
 
Avatar monic84
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 622
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

nowa8686 ojjjaaa super ciuszki!! kurde też muszę się kiedyś wybrać
superr ze Maja tyle śpi troszke mozesz odpoczać

elianka przydatne filmiki
moja jeszcze nie wiem co to są nóżki
hihihih ale chlopcy niemowlaki moją duże jądra

Katrina2000 brawo za bioderka
my mielismy tylko jedną, lekarz powiedział, że bioderka jak u 5miesiecznego niemowlaka i kazal juz nie przychodzić

nowa8686 czyli dziecko lezy na pleckach. biorę ja za pachy do półsiadu, a pozniej powoli opuszczam, ale trzymam ją pod pachami czy za rączki??

dziewczyny, jak Wasze dzieci leża na brzuszku to ukladacie rączki pod dziecko? ciągle je trzeba poprawić, czy dziecko moze mieć rączki ustawione jak chce???
monic84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-11, 17:55   #3680
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Monic ona probowala za raczki zeby spr. Wogole checi Mai.
A cwiczyc , kurcze tak jakby Ci to wytlumaczyc, tak jakby cala ja trzymala i do gory podciagne i powolutku opuszczala.
Moze znajde jakis filmik
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 18:56   #3681
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Monic a po co rączki pod dziecko? Nigdy tak nie robilam... Czemu tak? Tomek potrafi spędzić na brzuchu pół godziny ciągiem, wiec leży, a raczej rusza się jak mu wygodnie. Przekłada rączki, wyciąga po zabawki, podnosi się na nich i robi pompki. Nie zrobił by tego gdybym mu składała rączki pod ciałko...
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 19:10   #3682
Isgaard
Raczkowanie
 
Avatar Isgaard
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 430
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Super filmik znalazłam, polecam mocno!Od razu widac o i jak i to cała seria jest
https://www.youtube.com/watch?v=4qfVgYse0cs
świetny filmik, od razu wszystko widać
__________________
MAKSymalnie przeszczęśliwa
Isgaard jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 19:48   #3683
monic84
Rozeznanie
 
Avatar monic84
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 622
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez nowa8686 Pokaż wiadomość
Monic ona probowala za raczki zeby spr. Wogole checi Mai.
A cwiczyc , kurcze tak jakby Ci to wytlumaczyc, tak jakby cala ja trzymala i do gory podciagne i powolutku opuszczala.
Moze znajde jakis filmik
ok
Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Monic a po co rączki pod dziecko? Nigdy tak nie robilam... Czemu tak? Tomek potrafi spędzić na brzuchu pół godziny ciągiem, wiec leży, a raczej rusza się jak mu wygodnie. Przekłada rączki, wyciąga po zabawki, podnosi się na nich i robi pompki. Nie zrobił by tego gdybym mu składała rączki pod ciałko...
kochana zle napisalam, wczoraj znajoma byla i mowila ze dziecka powinno sie opierac na przedramionach bo wten sposob cwiczy raczki. a moja M tak jak Twoj Tomus bawi sie, macha itp
monic84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 19:49   #3684
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez Isgaard Pokaż wiadomość
świetny filmik, od razu wszystko widać
Dokładnie. Nareszcie wiem na czym to wszystko polega i jestem spokojna, bo Tomcio rozwija się w 100% tak jak ten pierwszy chłopiec. ( no za wyjątkiem siadania, bo go wcale ciągnąc nie trzeba ). Swoją drogą strasznie mi się szkoda zrobiło tego drugiego dzieciaczka...
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 19:49   #3685
kasiakg
Rozeznanie
 
Avatar kasiakg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 991
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez monic84 Pokaż wiadomość

elianka przydatne filmiki
moja jeszcze nie wiem co to są nóżki
hihihih ale chlopcy niemowlaki moją duże jądra
He he to samo pomyślałam Fajny ten filmik.

Dzięki dziewczyny za rady. Dzisiaj spróbuję spać z małą. Zobaczymy jak będzie.
__________________
Oleńka 05.10.2014
kasiakg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 19:51   #3686
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Monic no to ok. To znaczy, że już te rączki wycwiczyl i zaczyna ich używać
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 20:52   #3687
CoffeeMonster
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeMonster
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 288
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

My na bioderka jedziemy jeszcze koniec marca, niby wszystko jest ok ale z racji tego że Łucja taka drobna to panewki biodrowe mogą jej się wysunąć ze stawów czy jakoś tak i mamy jeszcze skonsultować. W efekcie to będzie 3 raz
No ale innych problemów zdrowotnych nie mamy więc nie mam co narzekać, wspolczuje Wam bardzo tego biegania po lekarzach.

My na brzuszku to tak maks 10-15 min i dopiero coś tam próbuje robić z, rączkami ale nie poradnie.

Właśnie usypiamy i mi się rozmachala w kołysce
__________________
19.06.2013
13.12.13
16.12-30.12.13
Łucja 15.10.2014
Aniela29.03.2016

CoffeeMonster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 21:07   #3688
PurBlanka
Wtajemniczenie
 
Avatar PurBlanka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 850
GG do PurBlanka
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Dobry wieczór ! Oli śpi od 19 40 ale już z dwoma przerwami. Dziś pobił swój rekord spania w domu, 2,5 godziny- ja razem z nim też pospałam godzinę ! Co prawda w między czasie 2 pobudki na cyce Ale pospał a ja ogarnęłam porządnie nasz pokój i robiłam porządek w zdjęciach.

Gargantuiczna, rano u chirurga byliście z przepukliną pępkową czy jak ? Dużo informacji na forum, nie idzie spamiętać wszystkiego
Fajnie, że u Was Maluszki idą pierwsze. My tydzień w tydzień czekamy w kolejce. Na szczęście jakoś idzie a i czasem się trafia, że jesteśmy jednymi z pierwszych

Elianka, boską sobie Czarko zabawę znalazł Przednia I poranna gimnastyka dla Mamusi Oli też wyciąga smoczek i majta nim
A na teksty, że Czarko tłusty nie reaguj. Chyba bym palnęła jakby ktoś tak mówił

Coffe, ale masz fajnie ! Ja też licze na to, że Olemu w końcu się nocki unormują No i drzemka piękna. Ja to na czuwaniu byłam, bo myślałam, że zaraz się obudzi

Gosiaku mój padłam Niezłą niespodziankę Ci Julek urządził
Dziękuje, auto naprawione, co prawda cały dzień u mechanika ale to dlatego, że bawił się przy innym aucie a moje zostawił na później, ale nie wiele wziął

Nowa, Twoja Maja tydzień młodsza. Widzisz, co lekarz to opinia. Ja nie wiem. Nie ciągnę Olego. Daje mu swoje ręce i on jak ma chęć to próbuje się podnosić. Noszę go tyłem do siebie. Siedzę a on tyłem do mnie w pozycji pół leżącej i babcia go woła to próbuje się podnosić.
Super łupy ! Dla dziewczynek w lumpkach zawsze takie cuda

Katrina ale miałaś przygodę. Wariatów nie brakuje, strach się bać Chyba bym przeszła na drugą stronę

Isgaard, ależ zazdroszczę zapasów ! Pięknie rozbujałaś laktację !
Oli próbuje tą głowę ciągnąć do przodu, sama nie wiem, czy dobrze czy źle to robimy

Kasiag przytulam, wiem co czujesz z tym wstawaniem Dlatego ja, do czasu kiedy Oli tyle je w nocy, zdecydowałam- żadnego odkładania. Karmię raz z jednej raz z drugiej. Śpimy we 2 z racji wyjazdu tżta, więc jak się budzę z Olim przy lewym cycu, to go przewijam jak trzeba i kładę przy prawym cycu i na odwrót. W nocy karmię tylko na leżąco, potrafię nawet zasnąć przy tym i nagle się budzę a Oli ciągnie cycucha
Dziw bierze, jak dziecko potrafi dotrzeć po zapachu do sutka, serio. Dziś sobie leżałam, Oli na moim brzuchu i już zaczął tracić siły i tak mu główka opadła na cyuchy i zaczął ssać bluzkę. Musiałam odkryć bo aż się rwał Ostatni raz w pozycji leżącej, brzuch do brzucha karmiłam go pierwszą dobę po cesarce

Monic, chyba nie ma co układać dziecku rąk, bo zaraz zacznie nimi machać, sam sobie ułoży tak, jak będzie mu wygodnie Ja Olego kładę i on już układa rączki jak sfinksik

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Oglądam te filmiki od Was, i na tym https://www.youtube.com/watch?v=4qfVgYse0cs ta kobitka też tak "ciągnie" za rączki. Więc nie wiem, można, nie można
__________________
Mój największy Sukces. Oli- 23.10.14
PurBlanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 21:20   #3689
magsik
Zadomowienie
 
Avatar magsik
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 387
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

hey
Chyba nam idą ząbki i do tego Michał chce być tylko na rekach, nie mam czasu na nic, padam z wyczerpania. Skubany nauczył się wyginać przy każdej próbie odkładania go, czasami nie da się go włożyć do leżaczka, a jak podchodzę do niego to macha rączkami i nóżkami ze szczęścia, że zaraz się go weźmie na ręce. Z jedzeniem też jest ciężko, np je z jednej piersi za chwilę płacze przekładam do drugiej i to samo. Podejrzewam ból dziąsełek ale nie jestem pewna Jutro jadę do teściów z mamą bo na piątek zaplanowane szczepienie, strasznie się boję co to teraz będzie. Przez ten strajk rolników będę musiała jechać dłuższą drogą, bo niestety moją trasę blokują, a nie chcę ryzykować stania w korku z dzieckiem. Pytanko do mam dzieci, którym już pojawiły się ząbki, czy na dziąsełkach od strony wewnętrznej wasze dzieci miały coś białego? Dziś zamówiłam poduchę angel wings i do kompletu podkład na wózek i koleżance pokazałam te poduszki i też chciała żeby jej zamówić przy okazji.
Staram się was nadrabiać ale ciężko mi to idzie.
elianka Michał też ostatnio wyjmuje sobie smoczek i go og[B]ląda z każdej strony, śmiesznie to wygląda.
http://www.smyk.com/caretero-bistro-krzeselko-do-karmienia-grey-2014,p1095103162,swiat-niemowlaka-p nasze krzesełko, jak na razie nie chce w nim siedzieć, mam nadzieję, że mu minie
gosiu to miałaś przygodę, a Julinek ubaw
michał teraz na brzuszku robi samolocik i marudzi przy tym,, a wcześniej nie było takiego problemu
__________________
Nasz wielki dzień 21.05.2011r.

23.09.2014 Michałek
magsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 04:38   #3690
gosiakk23
Rozeznanie
 
Avatar gosiakk23
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 835
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Dzień Dobry

U nas dzis jakas masakra.. Pobudka o 4:16 oczy jak 5 zł i wstawaj mama.. w dodatku do piatku na pewno bede sama tz z pracy pojechali do strajkujacych rolnikow

Pur super ze autko naprawione i ze tanio
Nowa ekstra ciuszki
Magsik wspolczuje ... U nas zabki jak się pojawiały to dziaselka były zaczerwienione i takie rozpulchnione w dotyku. Przez zaczerwienienie na górze dziaselek przebijała się biala kreseczka. Juliuszek sciskal dziąsłami wszystko co się dało. Kup jakas maść moze i smaruj. Buziak
__________________
11 luty - 2 kreseczki
14 luty- bicie serduszka
3 październik- termin porodu
Chłopiec Juliusz
Pierwsza Dzidziolinka
41/40

Mój Aniołeczku
gosiakk23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-17 21:30:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:07.