Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-18, 21:45   #4681
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
O matko, ale ją przytynkowali Kiedy puder nie osiada jej na włosach przy twarzy, podkład nie wchodzi w zmarszczki i nie ma biszkoptu zamiast policzków to jakoś ta cera źle nie wygląda, bez mejkpu i tak jej lepiej jak dla mnie - a to jest jakaś katastrofa, nie wiem, kto ją malował. A to ostatnie zdjęcie bardzo w stylu pudla już dawno przeminęło z wiatrem, a Ci dalej - klasa jak zwykle
Na pudelku zawsze super dobieraja zdjecia.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 21:45   #4682
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez diorentynka Pokaż wiadomość
Ja to wiem, ale ona chyba nie bardzo
Tak już było z tym: https://www.google.pl/search?q=zdjec...I&ved=0CB8QsAQ

Ale to był genialny występ
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 21:46   #4683
WizazankaLublinianka
Rozeznanie
 
Avatar WizazankaLublinianka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kogut
Wiadomości: 524
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Ilcia kiedy jakiś filmik?
__________________

WizazankaLublinianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 21:50   #4684
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Na pudelku zawsze super dobieraja zdjecia.
Jakoś już nie bywam, ale widziałam dzisiaj zdjęcia z tej sesji chyba na Celebuzz. Tam przynajmniej nie zestawili ich ze skrajnie przerobionymi i nie napisali o Beyonce bez retuszu, tylko o okropnym makijażu na Beyonce bez retuszu - co ma więcej z prawdą wspólnego, bo to nie są zdjęcia Beyonce bez mejkapu i bez retuszu

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------



kajmanowa o glinkach - jakoś cicho tu o niej ostatnio
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 21:57   #4685
diorentynka
Zadomowienie
 
Avatar diorentynka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Złe Miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Ale to był genialny występ
Munka dla fanów pewnie tak Ja tej Pani raczej nie trawię, więc też nie śledzę, chociaż przyznam, że czasem fajnie ją przebiorą
__________________
But my dear, this is not Wonderland and you are not Alice...
diorentynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 22:06   #4686
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
straszne ilości tapety, nawet we włosach
+ nie podoba mi się w tej wersji brwiowej, zaczesanej
__________________
Świat dookoła jest jak makowe pole, narkotyczna łąka




Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 22:10   #4687
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez WizazankaLublinianka Pokaż wiadomość
Ilcia kiedy jakiś filmik?
hej dziewczyny jak widzicie siedze cicho a to dlatego że intensywny czas nastal muszę Wam pomędzić. Przyjechałam do domu bo mam zjazd i widze że z moim psem jest co raz gorzej. na dodatek mam do nauczenia całkiem sporo składników aktywnych z kosmetyki. Wzięłam ze sobą aparat ale nie wiem co moge w domu nagrać. Any suggestions?
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-18, 22:11   #4688
Ace_
Raczkowanie
 
Avatar Ace_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 418
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Ja uwielbiam występ Beyonce na Superbowl <3 Fanką jej nie jestem, natomiast trzeba przyznać, że utalentowana bestia.

Edytowane przez Ace_
Czas edycji: 2015-02-18 o 22:15
Ace_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 22:11   #4689
WizazankaLublinianka
Rozeznanie
 
Avatar WizazankaLublinianka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kogut
Wiadomości: 524
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

czy mozna jakoś sprawdzić kto ile postów napisał w danym wątku? Jest taka opcja??
__________________

WizazankaLublinianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 22:13   #4690
diorentynka
Zadomowienie
 
Avatar diorentynka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Złe Miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Ace_ Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam występ Beyonce na Superbowl <3 Fanką jej nie jestem, natomiast trzeba przyznać, że utalentowana bestia.
Według mnie dobry PR i mnóstwo kasy. I w ten sposób można znaleźć masę takich talentów. Ale to moja opinia. Rozumiem, że można to widzieć inaczej
__________________
But my dear, this is not Wonderland and you are not Alice...
diorentynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 22:14   #4691
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez WizazankaLublinianka Pokaż wiadomość
czy mozna jakoś sprawdzić kto ile postów napisał w danym wątku? Jest taka opcja??
Wchodzisz na np plotkowe (jesli jest na nim watek). Masz tytul watku. Po prawej jest liczba postow i klikasz w nia. Wtedy ci sie wyswietla.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-18, 22:16   #4692
WizazankaLublinianka
Rozeznanie
 
Avatar WizazankaLublinianka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kogut
Wiadomości: 524
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
hej dziewczyny jak widzicie siedze cicho a to dlatego że intensywny czas nastal muszę Wam pomędzić. Przyjechałam do domu bo mam zjazd i widze że z moim psem jest co raz gorzej. na dodatek mam do nauczenia całkiem sporo składników aktywnych z kosmetyki. Wzięłam ze sobą aparat ale nie wiem co moge w domu nagrać. Any suggestions?
pies jest chory? Kiepska sprawa. Właśnie tak zauważyłam,że mało się udzielasz.

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Wchodzisz na np plotkowe (jesli jest na nim watek). Masz tytul watku. Po prawej jest liczba postow i klikasz w nia. Wtedy ci sie wyswietla.
dziękuję
__________________

WizazankaLublinianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 22:28   #4693
xoxoxo1529
Raczkowanie
 
Avatar xoxoxo1529
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

można prosić o nazwę twojego kanału ilcia?
xoxoxo1529 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 22:32   #4694
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez WizazankaLublinianka Pokaż wiadomość
pies jest chory? Kiepska sprawa. Właśnie tak zauważyłam,że mało się udzielasz.[COLOR="Silver"]
no niestety kondycja mojej suni nie jest zadowalająca. Ma nadziąślaka który już 3razy był usuwany operacyjnie i guzki ma na cyckach kilka cyckow usunięte i prawdopodobnie zmiane na nerce i trzustce. Ma juz 14 lat i ostatnio jak byłam w domu to tak zasłabła że pół dnia u weta byłam na kroplówkach i szprycach. Ale dobra już dość tego smutku. Staram się Was regularnie "nadrabiać" obejrzałam Sarunie w unready i ona mega dobrze wygląda bez makijażu. Ale co mnie przeraziło to pożądane uczucie ściągnięcia i wysuszenia buzi. Aż mnie ciarki przeszly od zadu po samą głowę. Bardzo mi się podobał foodbook nissiax a jak zobaczyłam że maxi wybrała paletke zloto brązową to poczułam że jestem w jakims matrixie. Again?really?
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 22:40   #4695
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez diorentynka Pokaż wiadomość
Według mnie dobry PR i mnóstwo kasy. I w ten sposób można znaleźć masę takich talentów. Ale to moja opinia. Rozumiem, że można to widzieć inaczej
Tak zupełnie na luzie-jeśli będzie Ci się nudzić i zechcesz poznać wroga, to wybierz jakiś kawałek koncertu, występ na żywca i obczaj. Poza kasą i PRem jest jeszcze ogromny głos, świetna kondycja, organizacja, dopracowane występy z muzyką na żywo i lata pracy. Jak najbardziej można tego nie łyknąć, może się nie podobać, ale trudno to zamknąć tylko w hajsie i reklamie Choć jakby się uprzeć, to wszystko w piniondzu by można zamknąć niestety.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 22:55   #4696
diorentynka
Zadomowienie
 
Avatar diorentynka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Złe Miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Tak zupełnie na luzie-jeśli będzie Ci się nudzić i zechcesz poznać wroga, to wybierz jakiś kawałek koncertu, występ na żywca i obczaj. Poza kasą i PRem jest jeszcze ogromny głos, świetna kondycja, organizacja, dopracowane występy z muzyką na żywo i lata pracy. Jak najbardziej można tego nie łyknąć, może się nie podobać, ale trudno to zamknąć tylko w hajsie i reklamie Choć jakby się uprzeć, to niestety wszystko w piniondzu by można zamknąć niestety
Munka ja po prostu jestem z innej bajki Dla mnie widowisko to koncert Metallica'i, Rammstein'a, czy ukochanego Korna Nie ograniczam się tylko do tego rodzaju muzyki, ale Bey nie robi na mnie wrażenia Zgadzam się, że kawał głosu ma. A może miała? Jakoś tak paradoksalnie mam wrażenie, że jej możliwości wokalne, było słychać lepiej jeszcze za wczesnych czasów, z zespołem. Teraz to takie wycie pod publiczkę, nie różniące się niczym od innych, z domieszką dziwnych podskoków i wygibasów zwanych chyba tańcem. I podejrzewam, że można to opanować nie będąc Beyonce. Pewnie gdyby nie medialne małżeństwo, też nie była by w tym miejscu, w którym jest teraz. Tak to odbieram. Nie kojarzę żadnego jej kawałka, a pewnie są grane na okrągło. Nie rozumiem jej fenomenu, ale wiem, że ma swoje dłuuugie 5 minut Tak czy inaczej wspomniane akcje z usuwaniem zdjęć z netu, też do mnie nie przemawiają na jej korzyść. Taka sfochowana diva raczej mnie bawi. Wolę bardziej prawdziwych muzyków.
__________________
But my dear, this is not Wonderland and you are not Alice...

Edytowane przez diorentynka
Czas edycji: 2015-02-18 o 22:57
diorentynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 23:02   #4697
Michoben
Raczkowanie
 
Avatar Michoben
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: w lesie
Wiadomości: 233
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
Ja z kolei nie rozumiem tej wielkiej pogoni za byciem fit. To taki trochę terroryzm fitmaniakow. Jeśli człowiek w miarę zdrowo się odżywia i trochę rusza, a przy tym nie ma nadwagi, to wszystko jest z nim w porządku. Chodakowska wg mnie nie jest kobieca. Tkanka tłuszczowa na pupie, udach w umiarkowanych ilościach jest ok. Do póki nic nie wisi i jest jędrne :p
Jest nie tylko ok a nawet bardzo zalecana. Kobieca tkanka tluszczowa jest potrzebna do do sprawnie dzialajacej gospodarki hormonalnej. Pomyslcie jak wiele kobiet z godna podziwu kostka na brzuchu i niskiej tkance tluszczowej ma zanik miesiaczki.
Michoben jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 23:14   #4698
diorentynka
Zadomowienie
 
Avatar diorentynka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Złe Miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Michoben Pokaż wiadomość
Jest nie tylko ok a nawet bardzo zalecana. Kobieca tkanka tluszczowa jest potrzebna do do sprawnie dzialajacej gospodarki hormonalnej. Pomyslcie jak wiele kobiet z godna podziwu kostka na brzuchu i niskiej tkance tluszczowej ma zanik miesiaczki.
Też jestem tego zdania Szkoda tylko, że nie można zdecydować, gdzie miałby się odkładać... Och... Jakie to byłoby piękne.
__________________
But my dear, this is not Wonderland and you are not Alice...
diorentynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 23:17   #4699
Michoben
Raczkowanie
 
Avatar Michoben
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: w lesie
Wiadomości: 233
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
no niestety kondycja mojej suni nie jest zadowalająca. Ma nadziąślaka który już 3razy był usuwany operacyjnie i guzki ma na cyckach kilka cyckow usunięte i prawdopodobnie zmiane na nerce i trzustce. Ma juz 14 lat i ostatnio jak byłam w domu to tak zasłabła że pół dnia u weta byłam na kroplówkach i szprycach. Ale dobra już dość tego smutku. Staram się Was regularnie "nadrabiać" obejrzałam Sarunie w unready i ona mega dobrze wygląda bez makijażu. Ale co mnie przeraziło to pożądane uczucie ściągnięcia i wysuszenia buzi. Aż mnie ciarki przeszly od zadu po samą głowę. Bardzo mi się podobał foodbook nissiax a jak zobaczyłam że maxi wybrała paletke zloto brązową to poczułam że jestem w jakims matrixie. Again?really?
Co do foodbooka nissiax, fasolka w kazdym daniu u mnie wywolalaby skret kiszek. Niestety nie moge jadac tak jak ona, za bardzo lubie mieso.
Michoben jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-18, 23:19   #4700
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez diorentynka Pokaż wiadomość
Wolę bardziej prawdziwych muzyków.
Tak jak "kobieta bez krągłości to nie kobieta" a "facet noszący rurki nie jest prawdziwym mężczyzną" itp...
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 23:22   #4701
diorentynka
Zadomowienie
 
Avatar diorentynka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Złe Miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Tak jak "kobieta bez krągłości to nie kobieta" a "facet noszący rurki nie jest prawdziwym mężczyzną" itp...
Myślę, że źle to zrozumiałaś. Ja nie generalizuję. Piszę tylko o własnych odczuciach, a w nich Bey jest maksymalnie sztucznym produktem. Bey. A nie wszyscy jej podobni.
__________________
But my dear, this is not Wonderland and you are not Alice...
diorentynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 23:24   #4702
Nike04
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 290
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Michoben Pokaż wiadomość
Co do foodbooka nissiax, fasolka w kazdym daniu u mnie wywolalaby skret kiszek. Niestety nie moge jadac tak jak ona, za bardzo lubie mieso.
Po mięsie moja nadkwasota płonie ogniem piekielnym
Nike04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 23:26   #4703
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Michoben Pokaż wiadomość
Jest nie tylko ok a nawet bardzo zalecana. Kobieca tkanka tluszczowa jest potrzebna do do sprawnie dzialajacej gospodarki hormonalnej. Pomyslcie jak wiele kobiet z godna podziwu kostka na brzuchu i niskiej tkance tluszczowej ma zanik miesiaczki.
No właśnie.. O tym nikt niestety nie wspomina a czesto dziewczyny "fit freak do szaleństwa" ukrywają ten fakt i często przyjmują hormony. Ja pierwszą miesiączkę dostałam pózno bo w wieku prawie 15lat. Fakt że jestem ze sportowej rodziny i moja mama też tak późno zaczęła krwawą przygodę to sam lekarz powiedział że bardzo prawdopodobne jest to, że to przez baaaardzo dużą aktywność fizyczną. Fit laski czesto odrzucają tłuszcze zupelnie (nawet te dobre tłuszcze) sugerując się tym że " przecież tłuszcz jest fuj"

---------- Dopisano o 00:26 ---------- Poprzedni post napisano o 00:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Nike04 Pokaż wiadomość
Po mięsie moja nadkwasota płonie ogniem piekielnym
U mnie dzien bez mięsa jest dniem straconym. Jak dzisiejsza środa popielcowa. Cały czas mnie ciągnie do kurczęcej piersi albo steka. Jutro nadrobię
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 23:31   #4704
diorentynka
Zadomowienie
 
Avatar diorentynka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Złe Miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

U mnie dzien bez mięsa jest dniem straconym. Jak dzisiejsza środa popielcowa. Cały czas mnie ciągnie do kurczęcej piersi albo steka. Jutro nadrobię

Ja bez mięsa wytrzymałam pół roku. Teraz jem, ale rzadko i głównie drób. I rybki Jakoś czerwone nigdy mi nie pasowało. Chciałabym przestać jeść mięso całkowicie. Myślę, że jestem na dobrej drodze
__________________
But my dear, this is not Wonderland and you are not Alice...

Edytowane przez diorentynka
Czas edycji: 2015-02-18 o 23:32
diorentynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 23:46   #4705
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez diorentynka Pokaż wiadomość
U mnie dzien bez mięsa jest dniem straconym. Jak dzisiejsza środa popielcowa. Cały czas mnie ciągnie do kurczęcej piersi albo steka. Jutro nadrobię

Ja bez mięsa wytrzymałam pół roku. Teraz jem, ale rzadko i głównie drób. I rybki Jakoś czerwone nigdy mi nie pasowało. Chciałabym przestać jeść mięso całkowicie. Myślę, że jestem na dobrej drodze
Moja kolezanka zerwałam z mięsem na dobre i mówi że czuje się wspaniale. Sprzedaje mi zawsze fajne wegetarianskie przepisy. Ja jednak mięso kocham. Wolałabym się nie malować niż nie jeść mięsa(tak... aż tak).
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 23:51   #4706
diorentynka
Zadomowienie
 
Avatar diorentynka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Złe Miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Moja kolezanka zerwałam z mięsem na dobre i mówi że czuje się wspaniale. Sprzedaje mi zawsze fajne wegetarianskie przepisy. Ja jednak mięso kocham. Wolałabym się nie malować niż nie jeść mięsa(tak... aż tak).

Ja właśnie wyszukuję przepisy, ale póki co, raczej proste. Dopiero raczkuję w tym temacie. No i nie ułatwia mi mój narzeczony... On kocha mięso... Na szczęście też uwielbia drób. Chociaż tyle Zresztą jako osobie wychowanej na wschodzie polski, trudno mi porzucić pewne przyzwyczajenia
__________________
But my dear, this is not Wonderland and you are not Alice...

Edytowane przez diorentynka
Czas edycji: 2015-02-18 o 23:55
diorentynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 23:58   #4707
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
jeszcze jeden mój ulubiony moment ----> od 3:46 i ten taniec nozdrzy
nie no, bez przesady, az tyle nie oglądałam. Te pół minuty wystarczyły na kolejne pół roku

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
ale ile mozna miec tabliczek, wazonów i ramek z napisem DOM itp jakby nie patrzeć to są rzeczy bezużyteczne, kurzołapy. Ładne, ale wciąż kurzołapy
racja, ja też nie lubię mieć takich durnostojek. Ale i tak rozumiem dlaczego to kupuje. Za jakiś czas pewnie będzie tego dużo mniej, ale na początku, to jest szał Zwłaszcza, że jest sporo ładnych rzeczy w niskiej cenie

Cytat:
Napisane przez posylwii Pokaż wiadomość
Ktoś napisał komentarz pod filmem z pytaniem czy całe mieszkanie obwiesza znakami drogowymi.
Dla mnie ona kupuje strasznie dużo rzeczy, które dobrze się nie oprą upływowi czasu i po kilku latach staną się niemodne i obciachowe. W sumie podoba mi się to pudełko na gazety i tyle. Tacka super jakości skoro już się rozwaliła w transporcie. Dlatego unikam zakupów w sklepach typu "za 1 euro".
Te tabliczki z jakimiś niby-śmiesznymi tekstami, poduszki z napisami to takie modne bibeloty. W sumie jak się bardziej nad tym zastanowić to nawet nie są ładne. xD
Ile można mieć rzeczy z napisami? Z resztą te napisy są zwykle kretyńskie, nie mogłabym na nie codziennie patrzeć w swoim domu.

Hm, ja właśnie lubię zmieniać co jakiś czas wystrój wnętrz (czy to malowanie, czy dodatki). Choć nie kupuję wtedy modnych białych pierdół z napisem home - po prostu zmieniam kolory, desenie, kontrasty. No i stawiam na kilka większych akcentów. Nigdy nie kupuję pierdół typu mini świecznik na tea light'a Dodatki jak już to duże (poducha, koc, duża rama), ale w małej ilości.

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
a ja sie zastanawiam jak minimalizm Justyny kosmetyczny skoro jest wizazystka ;>
pytanie czy jest dalej - mówiła, że zmieniła prace
Cytat:
Napisane przez Ilike_it Pokaż wiadomość
A gdzie mają zdj. mieszkań?

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------



Też ją b lubię. Jedynie słucham piosenek z tego filmu i to czasami. Szkoda pieniążka na bilet.:P

szkoda to przede wszystkim czasu


Cytat:
Napisane przez natii86 Pokaż wiadomość
zauważyłam, że ostatnio pomija nazywanie droższych dodatków
nie dziwię się, skoro za każdym razem ma potem gónwoburze w komentarzach

Cytat:
Napisane przez anja415 Pokaż wiadomość
też uwielbiam



mi się podobał ostatni jak przekomarzali się o Szuszowych umiejętnościach jazdy Weronika ma prawo jazdy czy nie?



razem z Nissax83 podobno
nie ma, mówiła, ze jeździ komiunikacją albo z Tomkiem
Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Kiepsko mi się ogląda najnowsze vlogi Szusz...jakoś mam skojarzenia z Waszym pisaniem o tym, jak Kretka jest przez swojego lubego traktowana i jak przy nim wypada...ostatnio rzuca mi się w oczy, że przy Tomku Szusz jest takim nieporadnym, głupiutkim dziewczątkiem. Jakoś wydawało mi się wcześniej, że jest bardziej ogarnięta, a nie takie niu niu niu bułeczkę przekrój.
mówisz serio teraz, podstawie jednej bułki? Ja też często prosze o coś TŻta słodkim głosikiem - najczęściej dla beki, ale czasami na serio. Dziewczyna ma własną firmę, potrafi się utrzymać, raczej nie jest na jego utrzymaniu, a Ty ją nazywasz głupim dziewczątkiem.


Cytat:
Napisane przez Ace_ Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam występ Beyonce na Superbowl <3 Fanką jej nie jestem, natomiast trzeba przyznać, że utalentowana bestia.

Ja tez nie jestem fanką - wydaje mi się sztuczna, po tej aferze kiedy Solange sprała jej męża, to już w ogóle... No i kapryśna diva, nie mam cierpliwości do takich lasek Talentu jej nie odmówię, tylko szkoda, że gra taką papkę zamiast jazzu czy bluesa - pięknie grała w Cadillac records, szkoda, że nie tworzy czegoś w tym stylu, głos ma do tego idealny.

Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 00:01   #4708
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez diorentynka Pokaż wiadomość
Ja właśnie wyszukuję przepisy, ale póki co, raczej proste. Dopiero raczkuję w tym temacie. No i nie ułatwia mi mój narzeczony... On kocha mięso... Na szczęście też uwielbia drób. Chociaż tyle Zresztą jako osobie wychowanej na wschodzie polski, trudno mi porzucić pewne przyzwyczajenia
Ja jestem z mazur Takze mięso na porządku dziennym. Ale przyznaje ze z warzyw można wyczarować wspaniałe dania.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 00:07   #4709
diorentynka
Zadomowienie
 
Avatar diorentynka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Złe Miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

[/QUOTE]
Ja tez nie jestem fanką - wydaje mi się sztuczna, po tej aferze kiedy Solange sprała jej męża, to już w ogóle... No i kapryśna diva, nie mam cierpliwości do takich lasek Talentu jej nie odmówię, tylko szkoda, że gra taką papkę zamiast jazzu czy bluesa - pięknie grała w Cadillac records, szkoda, że nie tworzy czegoś w tym stylu, głos ma do tego idealny.

[/QUOTE]

Zgadzam się Dokładnie tak to widzę.

---------- Dopisano o 01:07 ---------- Poprzedni post napisano o 01:02 ----------

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Ja jestem z mazur Takze mięso na porządku dziennym. Ale przyznaje ze z warzyw można wyczarować wspaniałe dania.

Można A Mazury... Piękne. Ja marzę o tym, by wyprowadzić się ze 'stolycy' Najchętniej nad morze. Nie musi być ciepłe. Wystarczy mi zimny Bałtyk
__________________
But my dear, this is not Wonderland and you are not Alice...
diorentynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 00:14   #4710
jagoda29xx
Raczkowanie
 
Avatar jagoda29xx
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 215
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez diorentynka Pokaż wiadomość
U mnie dzien bez mięsa jest dniem straconym. Jak dzisiejsza środa popielcowa. Cały czas mnie ciągnie do kurczęcej piersi albo steka. Jutro nadrobię

Ja bez mięsa wytrzymałam pół roku. Teraz jem, ale rzadko i głównie drób. I rybki Jakoś czerwone nigdy mi nie pasowało. Chciałabym przestać jeść mięso całkowicie. Myślę, że jestem na dobrej drodze
Ja również zaczynałam podobnie jak Ty, jadłam pod koniec tylko drób, powoli odrzucałam drób nie jem mięsa od 5 lat Nie pamiętam już smaku mięsa, nie brakuje mi go Powodzenia
jagoda29xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-19 19:34:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:30.