Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-19, 11:39   #4741
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Dziwi mnie to, bo Maxi parę razy się chwaliła, że posiada zdolności plastyczne, malowała wcześniej pastelami itd. Z tym wyćwiczeniem to chyba prawda, ja np. rysuję marnie, może gdybym od dziecka się rysunku uczyła to coś by ze mnie było, no ale poszłam w inną stronę - co nie zmienia faktu, że sama pewne rzeczy opanowałam (ale o malowaniu fikuśnych masek, jakie dziewczyny zaprezentowały w konkursie Maxi to mogę sobie pomarzyć). Mam wrażenie, że Maxi się zwyczajnie nie chce, nie potrafię inaczej wytłumaczyć tłuczenia w kółko tego samego schematu.
Ja chętnie zobaczylabym w wykonaniu Maxi taki artystyczny makijaż. Nigdy nie robiła takiego, ani Halloweenowego (chyba nie lubi tego święta - podobnie jak ja), ani żadnej inspiracji (np. z czerwonego dywanu, z wybiegow). W uzasadnieniu I miejsa konkursu wspomniała, że wie, jak trudno pracuje się z brokatem. Mogłaby pokazać swoje umiejętności, bo nie wątpię, że je posiada.

O ile nie przepadam za Zmalowana, tak ona jest kreatywna. Raz jej wyjdzie, raz nie, ale eksperymentuje.

A co do zdolności artystycznych - Magda Gessler jest chyba malarka. A makijaże nosi przerażające. Chyba, ze ktos ją tak "pięknie" maluje.
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 11:39   #4742
1987Beata
Raczkowanie
 
Avatar 1987Beata
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 54
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez panterarozyczka Pokaż wiadomość
Zaczyna mnie denerwować, ze Karo ani po miniaturce ani po tytule nie pokazuje, że to durnowaty shiny box...
Też to zauważyłam, na pewno to celowy zabieg.
1987Beata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 11:42   #4743
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość

Zapraszam nad morze do siebie, jedyne 10 km i masz zimny, świszczący wiatrem Bałtyk

Też zapraszam, bo u mnie to 5 min samochodem

[QUOTE=diorentynka;5031198 2][QUOTE=amelsss;50311958][COLOR="Silver"]
Zapraszam nad morze do siebie, jedyne 10 km i masz zimny, świszczący wiatrem Bałtyk
Cytat:


O uwierz, że nawet w lutym dałabym się za to zabić Kiedyś potrafiliśmy w listopadzie wsiąść do samochodu i jechać z WW-y nad Bałtyk, po to, żeby pobyć tam godzinę, a potem wrócić... Nie najgorszy ten mój chłop jednak

Amelsss, a może się orientujesz, czy nad Bałtykiem (po polskiej stornie oczywiście ) są jeszcze w ogóle tereny/działki do wykupienia pod budowę, ale z jakimś dostępem do morza? Tzn. tak, żeby było blisko, ewentualnie niedalekie zejście na plażę?
Wiem, że pytanie śmieszne, a linia brzegowa długa, więc jeśli masz jakieś info, to pewnie ze swojej okolicy, ale jestem ciekawa, bo nic nie udało mi się wygooglać w tym temacie (o zgrozo!), a może wiesz coś o tym?

Ja na działkach się nie znam (ale sądzę, że raczej nie ma takich miejsc, jak już to plaże są wykupywane pod cele gastronomiczno-rozrywkowe, prędzej znajdziesz przy jeziorze, ale to też wysokie ceny...). Ale są mieszkania przy plaży w Gdańsku w pięknych nowych osiedlach http://www.investkomfort.pl/mieszkan...akterystyka,p1 piękna okolica

Cytat:
Napisane przez posylwii Pokaż wiadomość
Ja też. Mi chodzi o to, że można kupić jedną a naprawdę ładną rzecz zamiast tony badziewia. Taka piękna rzecz, może antyk, będzie żyła z naszym domem, nie będziemy jej chcieli wyrzucić, raczej pozmieniamy drobne rzeczy typu zasłonki, poszewki itp. A potem nasze dzieci będą chciały ją wycyganić od nas do swojego domu. Są takie przedmioty. Dla mnie kupowanie bubli jest stratą kasy, jak tanie by nie były. Dlatego podoba mi się podejście autorki bloga Magiczny Domek. Ma dużo takich ładnych przedmiotów i dom, który żyje a nie puste katalogowe wnętrze.
można, ale też każdy ma swój styl. Dla Ciebie to badziewie, a dla niej umilacze przestrzeni Mimo, ze to nie są rzeczy w moim stylu, to i tak uważam, że jest ok - przynajmniej urządza w swoim stylu i ma jakąś koncepcję, nie to co Madzik (sory, ze się tego Madzika uczepiłam, ale ona mi się najbardziej kojarzy z kiczowatymi duperelami do domu i chaotycznym wnętrzem)
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 11:44   #4744
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
ojezu wspaniałe stulecie ;-;
A we... Dostęp do tv utrudniony bo "NAGRYWAAAAAAAAAM"
Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
A co do zdolności artystycznych - Magda Gessler jest chyba malarka. A makijaże nosi przerażające. Chyba, ze ktos ją tak "pięknie" maluje.
Podobno Gessler ma takie upodobania. Nieważne, że wygląda to okropnie
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 12:09   #4745
201604210930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 152
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Nie wiem która z was tu wrzuciła niedawno Kathleen Lights, ale dzięki! Uwielbiam ją. Bardzo mi się podobają jej makijaże zwłaszcza ten w filmiku "my dewy foundation routine."
Mój portfel ucierpi na tym odkryciu
201604210930 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 12:12   #4746
jagoda29xx
Raczkowanie
 
Avatar jagoda29xx
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 215
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Dziewczyny co warto kupić w drogerii DM, co jest tańsze i bardziej sie opłaca ? Mam na liście gąbeczke ebelin
jagoda29xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 12:19   #4747
_Summer_
Zadomowienie
 
Avatar _Summer_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 643
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

w każdym vlogu na hejlobuzy Karola narzeka na Polskę, jak tam jej się tak podoba to niech zostanie

https://www.youtube.com/watch?v=81sh4Lzxhwk
_Summer_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-19, 12:25   #4748
1987Beata
Raczkowanie
 
Avatar 1987Beata
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 54
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez jagoda29xx Pokaż wiadomość
Dziewczyny co warto kupić w drogerii DM, co jest tańsze i bardziej sie opłaca ? Mam na liście gąbeczke ebelin
Ja lubię też lakiery żelowe z P2. Podobno konturówki też mają fajne. Kupiłam też ostatnio rozświetlacz z P2, który RLM rekomendowała jako zamiennik Mary Lou. Balea raczej do mnie nie trafia.
1987Beata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 12:28   #4749
201604210930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 152
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez jagoda29xx Pokaż wiadomość
Dziewczyny co warto kupić w drogerii DM, co jest tańsze i bardziej sie opłaca ? Mam na liście gąbeczke ebelin
Jak będzie fioletowa to polecam. O wiele lepsza niż różowa, która jest trochę twarda i ciężko się ją czyści. W sumie ta fioletowa jest tak dobra, że rzadko jest dostępna. Ja ostatnio jedną kupiłam, bo opakowanie było uszkodzone. Cała półeczka z tymi gąbeczkami jest zawsze jak jestem w DM wymieciona do czysta. A chciałam kupić kilka, bo są lepsze niż beauty blender. Ale tylko te fioletowe, różowe są spoko, ale bez rewelacji.
201604210930 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 12:31   #4750
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
można, ale też każdy ma swój styl. Dla Ciebie to badziewie, a dla niej umilacze przestrzeni Mimo, ze to nie są rzeczy w moim stylu, to i tak uważam, że jest ok - przynajmniej urządza w swoim stylu i ma jakąś koncepcję, nie to co Madzik (sory, ze się tego Madzika uczepiłam, ale ona mi się najbardziej kojarzy z kiczowatymi duperelami do domu i chaotycznym wnętrzem)
jakiegoś oryginalnego stylu i koncepcji też raczej nie ma. odtwarza aż przykro patrzeć. praktycznie wszystkie wnętrza teraz tak wyglądają - biel, czerń, szarości, napisy w ramkach, świeczuszki, poduszki etc.
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 12:32   #4751
jagoda29xx
Raczkowanie
 
Avatar jagoda29xx
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 215
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez 1987Beata Pokaż wiadomość
Ja lubię też lakiery żelowe z P2. Podobno konturówki też mają fajne. Kupiłam też ostatnio rozświetlacz z P2, który RLM rekomendowała jako zamiennik Mary Lou. Balea raczej do mnie nie trafia.
Przeglądałam właśnie stronkę, sklep internetowy i dlaczego nie ma tam produktów z P2 ? ;/ Chciałam właśnie sobie obejrzeć co mają ciekawego w ofercie
jagoda29xx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-19, 12:36   #4752
1987Beata
Raczkowanie
 
Avatar 1987Beata
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 54
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez jagoda29xx Pokaż wiadomość
Przeglądałam właśnie stronkę, sklep internetowy i dlaczego nie ma tam produktów z P2 ? ;/ Chciałam właśnie sobie obejrzeć co mają ciekawego w ofercie
http://www.dm.de/de_homepage/p2_home/
1987Beata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 12:36   #4753
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez diorentynka Pokaż wiadomość
Munka ja po prostu jestem z innej bajki Dla mnie widowisko to koncert Metallica'i, Rammstein'a, czy ukochanego Korna(...)
Młody Till na Der Arena Berlin '96 I g e n i a l n e wykonanie Laichzeit.
Musiałam

Coś z młodego Juciuba:

Mała Hania:



Zmianoholiczka:



Lubicie, oglądacie?

Edytowane przez 201703241651
Czas edycji: 2015-02-19 o 12:37
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 12:37   #4754
jagoda29xx
Raczkowanie
 
Avatar jagoda29xx
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 215
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez 1987Beata Pokaż wiadomość
http://www.dm.de/de_homepage/p2_home/
To oczywiście widziałam, chodzi mi o sklep internetowy z cenami
jagoda29xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 12:39   #4755
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Reinkarnacja Pięknej. Oczywiście u
Mój ulubiony tekst to "Go ruwnież"
Cóż za fanatyzm - to już n-te Konto
Korzystając z okazji, pozdrawiam wszystkie dziewczyny z tego "Psiego forum"

Misia Foczka1 dzień temu

+Łukasz Cieślak Bartek prawdopodobnie już nie nagrywa bo jest zapracowany mocno, pochałaniają Go ruwnież przygotowania do ślubu z Aniołkiem. Wystarczy trochę pomysleć Wybuchowa Damo ;p Widze przyszla kolerzanka z forum wizaz.pl i juz sie zaczynaja przyczepianki o wszystko. Skoro Bogusia mówiła ze widziała jak Jej siostra piecze te pączki to pewnie tak bylo. A tu juz jakies domysly ze samozone itp. Aniołeczku nieprzejmuj sie tymi zlośliwcami, dziewczyny z tego Psiego forum naprawde nie maja co robic i wyszukują problemuw a ze Ty jesteś madra i do tego ladna to sie na Ciebie uwziely...ah smutny ten Nasz swiat gdzie tyle jest zła...niema co Aniołku, widocznie musisz sie tlumaczyc z Kazdego poczka bo kazdego poczka Tobie wylicza i finito!

Edytowane przez 201605301559
Czas edycji: 2015-02-19 o 12:41
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 12:39   #4756
201604210930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 152
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Tak odnośnie DM, to jak teraz o tym myślę, to nasze Hebe jest milion razy lepsze niż DM. Brakuje mi Hebe. Ostatnio chciałam sobie kupić jakiś fajny tonik to w DM znalazłam aż jeden z Loreala i wyszłam z niczym. W Niemczech w sieciowych drogeriach jest ogólnie lipa. Niektóre produkty, których w Polsce jest zatrzęsienie tu w ogóle nie występują. Tu też są fajne produkty, ale w Polsce o wiele więcej i lepsze.
201604210930 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 12:44   #4757
1987Beata
Raczkowanie
 
Avatar 1987Beata
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 54
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez jagoda29xx Pokaż wiadomość
To oczywiście widziałam, chodzi mi o sklep internetowy z cenami
ja po oglądaniu jutubów tak się napaliłam na dm, wszyscy tak zachwalali... a jak weszłam to jakoś zawiodłam się, ani tam tanio, ani nic jakoś tak nie zachwyca, no może oprócz tego P2 i Ebelin.

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
Reinkarnacja Pięknej. Oczywiście u
Mój ulubiony tekst to "Go ruwnież"
Cóż za fanatyzm - to już n-te Konto
Korzystając z okazji, pozdrawiam wszystkie dziewczyny z tego "Psiego forum"

Misia Foczka1 dzień temu

+Łukasz Cieślak Bartek prawdopodobnie już nie nagrywa bo jest zapracowany mocno, pochałaniają Go ruwnież przygotowania do ślubu z Aniołkiem. Wystarczy trochę pomysleć Wybuchowa Damo ;p Widze przyszla kolerzanka z forum wizaz.pl i juz sie zaczynaja przyczepianki o wszystko. Skoro Bogusia mówiła ze widziała jak Jej siostra piecze te pączki to pewnie tak bylo. A tu juz jakies domysly ze samozone itp. Aniołeczku nieprzejmuj sie tymi zlośliwcami, dziewczyny z tego Psiego forum naprawde nie maja co robic i wyszukują problemuw a ze Ty jesteś madra i do tego ladna to sie na Ciebie uwziely...ah smutny ten Nasz swiat gdzie tyle jest zła...niema co Aniołku, widocznie musisz sie tlumaczyc z Kazdego poczka bo kazdego poczka Tobie wylicza i finito!
Wyczuwam raczej sarkazm...
1987Beata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 12:44   #4758
WizazankaLublinianka
Rozeznanie
 
Avatar WizazankaLublinianka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kogut
Wiadomości: 524
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
Ja chętnie zobaczylabym w wykonaniu Maxi taki artystyczny makijaż. Nigdy nie robiła takiego, ani Halloweenowego (chyba nie lubi tego święta - podobnie jak ja), ani żadnej inspiracji (np. z czerwonego dywanu, z wybiegow). W uzasadnieniu I miejsa konkursu wspomniała, że wie, jak trudno pracuje się z brokatem. Mogłaby pokazać swoje umiejętności, bo nie wątpię, że je posiada.

O ile nie przepadam za Zmalowana, tak ona jest kreatywna. Raz jej wyjdzie, raz nie, ale eksperymentuje.

A co do zdolności artystycznych - Magda Gessler jest chyba malarka. A makijaże nosi przerażające. Chyba, ze ktos ją tak "pięknie" maluje.
Zmalowana robi kolorowe, kreatywne i różne makijaże. Maxi tylko brązy. Dodatkowe postarza się tym okropnie moim zdaniem. Wszystko brąz. Nawet sobie nie wyobrażam jej w papuzim makijażu, pastelach itd. Wizażystka powinna być otwarta na wszytkie pomysły.

A co do Magdy Gesler ona ma swoje wizażystki do pracy na planie,Które malują pięknie, ale Magda lubi ciemny/ czarny cień w kącikach. Widziałam jej współpracę z wizażystkami gdy robiła metamorfozę pewnej pani od kuchennych rewolucji. Przyszła gdy oko było zrobione i kazała dołożyć czarnego w kąciku. Ostatecznie miała rację. Kobieta wygla super.
__________________

WizazankaLublinianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 12:52   #4759
diorentynka
Zadomowienie
 
Avatar diorentynka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Złe Miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Ostatnio byłam w Łazach podczas sztormu, cała plaża zalana, wielka piana na morzu, mroczny klimat

Z działkami jest ciężko, bo wszystko przy samym morzu to tereny typowo rozrywkowo- kawiarniane, kiedyś tereny przy kanale jamneńskim były wolne, ale teraz chyba cała okolica jest przeznaczona pod budowę nowego miasteczka przez spółkę Firmus. Chcą tam zrobić coś w rodzaju polskiego Miami Swoją drogą dobry pomysł z inwestycją w te tereny.
Ewentualnie działek można szukać w pobliskich wioskach, takich jak Sucha Koszalińska, Osieki, Łabusz , Mielenko itp.

Mieszkanie nad morzem ma swój klimat, ja często spędzałam czas w wakacje u koleżanki, której rodzice mają pensjonat 10minut spacerkiem od morza, po prostu bajka
Dziękuję za odpowiedź

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Powiem Ci z doświadczenia, że to nie problem jak w parze jedna osoba nie je mięsa, a druga je kocha nad życie - my sobie jakoś radzimy Fakt, że nie mieszkamy razem i zawsze jak wychodzimy coś jeść, to ja po prostu biorę wersję wege, a mój S coś z mięsem, ale jak gotujemy to po prostu idziemy na kompromis i tyle. Mięsa nie jem już 12 lat, od 6 lat jem mięso rybie, ponieważ życie mi na włosku wisiało Ale fakt - czuję się fantastycznie, jestem zdrowa jak .. ryba , i nie wiem jakie rewolucje musiałby mieć miejsce, żebym zaczęła na nowo jeść mięso. (dodam, że przed przejściem na wegetarianizm byłam NAJWIĘKSZYM mięsożercą w rodzinie )
Będę próbować Zachęciłyście mnie
__________________
But my dear, this is not Wonderland and you are not Alice...
diorentynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-19, 12:53   #4760
Kadecia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 97
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Dziewczyny mam pytanie, może bardziej się orientujecie, od kiedy Szusz jest mężatką?
Kadecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 12:54   #4761
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
Mieszkanie nad morzem jest fajne ale latem.
Lubie polskie morze, ale zimą wiatr jest nie do zniesienia, po za tym wiele miejscowości nadmorskich zamiera poza sezonem, nawet gofra nie ma gdzie kupić a ceny nieruchomości wzięte z kosmosu.


Salix, czytałam twoją notkę na blogu i żałuje bardzo że nie kupiłam tej matowej wersji bazy z Zoevy . Perłowa zawiera drobinki które przebijają przez cienie i średnio mi to pasuje.



Jestem w szoku. Myślałam że jako trener personalny ma trochę większe pojęcie w temacie.
http://fitcouple.pl/m-jak-micha-alina-i-jej-dieta/
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 12:56   #4762
diorentynka
Zadomowienie
 
Avatar diorentynka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Złe Miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
dziewczyny dzis w glamour sa tusze Celii Lash On Top za 9,99 z gazeta polecam Wam wersje jasno zielona

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------



u mnie sie nie sprawdza :/ pod koniec dnia sie zbiera na powiece i zostaja tylko drobinki a kolor znika
U mnie to samo. Kremowe cienie w ogóle się nie sprawdzają. Wałkują się i wyglądają nieestetycznie :/ Ale kolor tego cienia jest ładny.
__________________
But my dear, this is not Wonderland and you are not Alice...

Edytowane przez diorentynka
Czas edycji: 2015-02-19 o 12:57
diorentynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 12:56   #4763
KuckaKuc
Raczkowanie
 
Avatar KuckaKuc
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: może dobiegnę...
Wiadomości: 118
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Kadecia Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, może bardziej się orientujecie, od kiedy Szusz jest mężatką?
Od zeszłej soboty ma jutro wrzucić filmik z tego wielkiego dnia
__________________
"Za marzenia słono płaci się
Lecz życie tak niepowtarzalne jest"
KuckaKuc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 12:57   #4764
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
Czyli podoba się haha U mnie bitwa w domu, Mama chce oglądać Wspaniałe stulecie a ja słuchać Skylar Jeden komputer, co tu zrobić :
Jak Tż mnie rzuci to będzie Twoja wina - słucham tego w kółko, póki go nie ma to luz, ale jak wróci to chyba nie wytrzyma kolejnego wieczoru z Skylar
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 13:03   #4765
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Kadecia Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, może bardziej się orientujecie, od kiedy Szusz jest mężatką?
Od zawarcia związku małżeńskiego.

No właśnie. Ma wrzucić filmik
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 13:03   #4766
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez KuckaKuc Pokaż wiadomość
Od zeszłej soboty ma jutro wrzucić filmik z tego wielkiego dnia
OOO jak tak obserwuję historię szusz to mam wrażenie, że czasami można z kimś byś X lat i nie być gotowym na ślub, a czasami jest się z kimś krótko i wiadomo, że to jest to (to taka refleksja, bo coś mi świta, że wczesniej szusz - zanim zaczela nagrywac albo krotko po rozpoczęciu - miała długo jakiegoś faceta, a chyba swojego męża nie poznała wcześniej niż dwa lata temu - tak mi się coś wydaje, ale pewna nie jestem)

o ile to prawda z tym ślubem
- bo tę informację widziałam tylko w tym wątku

Edytowane przez marynka42
Czas edycji: 2015-02-19 o 13:04
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 13:04   #4767
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez KuckaKuc Pokaż wiadomość
Od zeszłej soboty ma jutro wrzucić filmik z tego wielkiego dnia
wow serio? a skad wniosek ze jest po slubie juz?
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 13:05   #4768
kiziamizia91
Koteł
 
Avatar kiziamizia91
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 521
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Hedonistka Pokaż wiadomość
https://www.youtube.com/user/xMissKlaudiax/videos Miss Klaudia, znacie/oglądacie?
nie znam, wydaje sie symptatyczna, zobacze sobie i poslucham

ps. teraz tak rozminiam o co kaman z tym, ze sie wybila na jakims kolesiu, a pozniej go rzucila dios mios, jakie trudne sprawy w tych internetach...

Edytowane przez kiziamizia91
Czas edycji: 2015-02-19 o 13:14
kiziamizia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 13:05   #4769
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
OOO jak tak obserwuję historię szusz to mam wrażenie, że czasami można z kimś byś X lat i nie być gotowym na ślub, a czasami jest się z kimś krótko i wiadomo, że to jest to (to taka refleksja, bo coś mi świta, że wczesniej szusz - zanim zaczela nagrywac albo krotko po rozpoczęciu - miała długo jakiegoś faceta, a chyba swojego męża nie poznała wcześniej niż dwa lata temu - tak mi się coś wydaje, ale pewna nie jestem)

o ile to prawda z tym ślubem
- bo tę informację widziałam tylko w tym wątku
z Tomkiem jest 4 lata z tego co mowila, a w zeszla sobote gdzie mialby byc domnienamy slub byla w Berlinie bo przeciez wrzucila filmik, tam by wyszla za maz po zjedzeniu makaronu z grzybami i parmezanem?
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 13:06   #4770
Kadecia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 97
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez KuckaKuc Pokaż wiadomość
Od zeszłej soboty ma jutro wrzucić filmik z tego wielkiego dnia
Ale poważnie mówisz?
Kadecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-19 19:34:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:44.