30 + 40 + dzień po dniu :-) - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-20, 15:10   #1441
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

dziś mnie ubawił tz ( po cichu, rzecz jasna). Jutro goście, tz uznał, ze trzeba posprzatac mieszkanie. racja. Miał dziś wolne, to zabrał się do roboty. wracam z pracy, a ten marudzi, ze jest urobiony, a z kuchni jeszcze nie wyszedł. patrze po kuchni... A co dokładnie zrobiłeś...? ( bona oko gorzej, niż rano). Kocie miski wyszorował, szuflade ze sztuccami, sztucce poukładał ( połowę , kontakty przetarł Ja nie mówie, ze te rzeczy nie sa potrzebne, ale robienie porządku bym od naczyń brudnych raczej zaczęłą... No nic, nie mogłam go zniechęcać. posprzątanie jest, sałatka owocowa zrobiona, jutro reszta...
kupiłam to
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...er.html&next=1

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2015-02-20 o 15:36
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 16:42   #1442
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

U mnie dzisiaj wszystko pod górkę miałam tyle planów a wyszło jak zwykle Dobrze, że chociaż fryzjer zaliczony reszta...lepiej nie mówić. Ciężki mnie czeka kolejny m-c. Z każdego frontu coś. Mamie komputer wysiadł.... młody się buntuje i na piłkę nagle już nie chce chodzić .... a na dodatek będę musiała użerać się z kominiarzem. Masakra jakaś Wszystko na raz. Jak to w życiu

Na dodatek kolega mnie skomplementował, że chyba urlop by mi się przydał bo źle wyglądam fakt, że ostatnio spać nie mogę. Za dużo się w głowie kłębi. No i ten odrost urody mi nie dodawał. No i łuszczę się obecnie. Więc generalnie Ale, żeby aż tak mi wypalić

Ale co tam jutro do "miasta" jadę. Dzisiaj nowy lakier na paznokcie, maseczka ... tylko co ja na siebie włożę

Johaśka- dzielna z ciebie babka

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Miszka - daj proszę linka do sukienek rombowych. Pochwaliłaś się a linka nie podałaś
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 17:25   #1443
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Irenka no widzisz, a ja myslalam, ze teraz czas na dziecie i bedziecie podejmować kroki w tą stronę

dircik już nie będę kombinować... ale te Katowice tez brałam pod uwagę

aussie... muszę bo inaczej oszaleję

kurcze ten rozświetlacz z the balm mnie korci i korci... ale najpierw muszę zużyć to co mam
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 19:17   #1444
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Kama, no jak goście przychodzą, to konatkty na bank muszą być przetarte i nie wyobrażam sobie, aby koty z niewyszorowanych misek jadły Łebski ten Twój facet. Pozdrów go koniecznie

Ten rozświetlacz Dircik też ma.............chyba

Aussie, koledze chodziło o to, że piękna jesteś jak zwykle, tylko zmęczona.
Jak facet chce kobiecie coś z troski powiedzieć, to natychmiast powinien pojawiać się tłumacz
Przypomniałaś mi przy okazji, że ja jakiś czas temu usłyszałam od kolegi z pracy, że wyglądam teraz lepiej niż 10 lat temu, jak się poznaliśmy. Do dziś nie wiem, czy teraz wyglądam tak super, super, czy wtedy wyglądałam tak fatalnie. Na wszelki wypadek nie będę go o to pytała.

Johaśka, Aussie - trzymam kciuki. Pamiętajcie, że wiosna idzie i zaraz wszystko się wiosennie poukłada i będzie cudnie

Znowu byłam na zakupach Niech ktoś mnie zwiąże. Nawet z dzieckiem na teatrzyk nie mogę iść, bo i tak finał - w sklepie.
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 19:34   #1445
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Aussie, faceci generalnie to zwierzęta mało skomplikowane Mała szansa, by zobaczył łuszczenie i odrosty, patrza całościowo. I całościowo wyglądasz na zmeczona, bez podtekstów Tak sobie to trzeba tłumaczyć A Tobie Juka chciał powiedzieć, ze wyglądasz super, młodniejesz w oczach Mi tz często mówi, ze mam o wiele lepszy tyłek i nogi, niż gdy mnie poznał 20 lat temu. No to na co się złapał...?
Tz i dzisiejszy znajomy powiedzieli, że sledzie mi wyszły bardzo dobre Jako, ze ja ich nie próbuję i porównania do innych sledzi nie mam, skoro ich w zyciu nie jadłam - nie zmieniałam przepisu mojej mamy ani ciut ciut
Przetestuje ten rozświetlacz, bo dawno nic z kosmetyków nie było. I mam tylko jeden, ten skin79, tez bardzo dobry.
Irenka, masz rozsądne podejście. Gorzej z ludzmi, którzy mysla, ze jakos to będzie - nie ma pracy, nie ma mieszkania, ale jest dziecko...

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2015-02-20 o 19:36
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 20:05   #1446
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Juka - podziwiam Twoją pamięć Tak jest, wyspowiadałam się Wam już z zakupu Mary-Lou i paletki Balm Voyage. Bardzo dobre produkty. Ich cienie do powiek są w ogóle genialne - najlepsze jakie miałam w życiu. Niech się schowają Diory, Lancome, Guerlain (niektóre miałam, niektóre testowałam). Polecam ich paletki - są w tej chwili dostępne w Douglasie. Jak się nie boicie podróbek, można tam potestować a kupić odrobinę taniej, w sieci.

No i ja też poproszę o związanie w celach antyzakupowych ...
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 20:24   #1447
Niepokorna
Rozeznanie
 
Avatar Niepokorna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 702
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

irenkaaa porod w Ie bajka ale troche komplikacji poporodowych bylo...nastepne tez w Ie bym chciala ale to raczej nie wchodzi w gre...
Co do Polski to narazie nie mam co narzekac
__________________
" Upływ czasu oznacza tylko to, że wszystko możesz i nic nie musisz. "
Niepokorna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-20, 20:35   #1448
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Usmiałam się Kam.Nie pierwszy raz zresztą,Twój mąż mnie rozbawia,więc duże uściski dla NiegoAutomatycznie spojrzałam w jakim stanie,są moje kontakty
Byliśmy u znajomych we Wrocku i zostawiłam iphone.Niby tylko telefon,ale jakoś głucho się czuję.Jutro mi przywiozą ,więc niech trwa cisza
Aussie,Aśka
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 21:40   #1449
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

No co Ty Joasia nie zafunduje dziecku takiego czegoś ze mieszkamy u kogoś kątem i bez pracy a sobie dziecko zafunduje. Nie nie. no niestety nawet jeśli chce dziecię to to poczeka. A jak będę za stara to trudno. Nie wyobrażam sobie jeszcze dziecka w tej sytuacji.
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 21:53   #1450
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Dircik, są tacy, których moja pamięć przeraża, np. mój mąż do tej grupy się zalicza
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 22:15   #1451
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Juka - no tak, mężowi się nie dziwię, może to być kłopotliwa cecha
Ja też tak trochę mam/miałam - zależy od tematu. Ale czasem jak mam natłok zdarzeń/rzeczy do pamiętania, to się potem resetuję...

Irenka - w takim razie trzymam kciuki, żeby wkrótce warunki zmieniły się na bardziej sprzyjające.

Pielęgnacyjnie - dziś moja skóra cierpiała (zaczerwieniona, piekąca, w takich sytuacjach zwykle pojawia mi się największe podrażnienie w miejscu, w którym raz kosmetolog pewnie za długo przetrzymała mi kwas glikolowy - jakieś 5 lat temu! ) i nie wiem od czego. Albo to któryś preparatów Pauli, albo pielęgnacja Guerlain, którą pozwoliłam zaaplikować wczoraj na twarz w Douglasie. Będę obserwować.
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-20, 23:33   #1452
fuertavertura
Rozeznanie
 
Avatar fuertavertura
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 672
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Anyż wyglądałam tragicznie bałam się swojego odbicia w lutrze, jak menelka, tankująca od 20 lat denaturat miałam wręcz wydętą twarz bo opuchlizna to subtelne określenie prze tydzień obłaziłam ze skóry, nawet na uszach nie byłam w stanie wyjść z domu...makijażu zero, bo nie jest wskazany, co 1/2h aplikowałam krem z d-pantenolem żeby ukoić i nawilżyć skórę miałam 3 albo 4 warstwy co 45 minut z tego co pamiętam, wszystko zależy rzecz jasna od skóry, ilości aplikowanych warstw (aplikuje się od 1 do 6 z tego co wiem) i od czasu pozostawienia pillingu na facjacie
szok mojego taty, po zobaczeni mnie po zabiegu, był nie do opisania...
w skrócie rzecz ujmując yellow peel to mocny pilling

Irenka a nie myślałaś o powrocie do PL? jakby nie patrzeć to zawsze u siebie, język znasz, łatwiej o prace...siedzenie za granicą jest fajne, jeżeli jest w tym głębszy sens, ciekawa, opłacalna praca, itp.
fuertavertura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 23:57   #1453
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
30 + 40 + dzień po dniu :-)

Fuerta do Polski nie chce wracac. Zreszta do czego?
Ani nie byloby gdzie ani do czego. Zreszta facet nie polak, dla mnie po tych 8 latach to juz by bylo jak emigracja dla wielu. Serio. Nawet jakbym z tz- em nie byla teraz to nie myśle o powrocie do kraju.
Jest w tym głębszy sens. Tu mam faceta, rodzine( bo jednak bliższa mi jego rodzina ). Dla mnie jest sens. To ze teraz bez pracy bo bez języka itd to nie znaczy ze bym nawet rozważała powrót do kraju bo szczerze to tam nie jestem ,, u siebie".
Mi tu nie jest złe. Tyle ze warunki są jakie są teraz i sytuacja jest jaka jest ale złe mi tu nie jest.
W Polsce jakoś tego już nie widzę. Tymbardziej ze nie jestem sama. Nawet gdybym była ...
Oj fuerta aż sie z kaszlu mało nie udusilam

Edytowane przez irenkaaa
Czas edycji: 2015-02-21 o 00:00
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 07:30   #1454
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Nic nie smakuje tak dobrze jak w spokoju wypijana kawa w sobotni poranek


Jeszcze kilka godzin i jadę do "miasta" trzymajcie kciuki aby nie pochłonęły mnie i przyjaciółki centra handlowe
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 09:32   #1455
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Aussie - zgadzam się co do kawy, zdecydowanie
I wierzę w Ciebie, że Cię nie "pochłonie", co najwyżej lekki zawrót głowy
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 10:16   #1456
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

U mnie ostatnie dwa dni pod znakiem malowania, ukladania paneli, sprzatania - odnawialismy pokoj syna Tak oto spedzam wolne
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 13:11   #1457
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

A u mnie zaraz będą goście, spozniaja się narobiliśmy się, nie da się ukryc, bo to obiad i kolacja od razu, więc wszystkie sałatki rano przygotowywałam. Potrawy gotowe, z dala od kotów Placki się grzeja w piekarniku, zasmażka stoi w cieple, bitki zaczne smazyc, jak wejda Jak nigdy nie byłam wyrobiona przed czasem, czyli 13.45 zabrałam się za ubranie i makijaż. na szczęście to szybko , nawet, jeśli nic nie miałam przygotowane...
Ilana, dobrze, ze ja o takich kwasach nawet nie mysle. wystarczająco zle wyglądałam po dermapenie - tez jak alkoholiczka Miałam ciemne okulary i duzy kapelusz ( lipiec), więc wyglądałam jak anonimowa alkoholiczka kryjaca się przed swiatem. ale do galerii zaszłam, a co...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 13:17   #1458
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Kama, udanej imprezy
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 13:25   #1459
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

dzięki Ale 30 minut spóźnienia to lekka przesada
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-21, 13:37   #1460
fuertavertura
Rozeznanie
 
Avatar fuertavertura
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 672
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

U mnie dziś piękne słońce

Uklika, ja też nie mam wyprysków, w zasadzie w ogóle ale eksfoliaty stosuję, skóra jest po prostu ładniejsza, gładka, zwarta, równa struktura

Kama, po takich przygotowaniach, goście nie mogą być niezadowoleni a w kwestii zabiegów, to wiesz, jaka jest zasada, płać, płacz, cierp i bądź piękna

Irenka, jak najbardziej szanuję Twoje podejście do tematu, wszakże dorosła z Ciebie osoba, świadoma, sama wiesz co dla Ciebie najlepsze, nie oceniam...jednocześnie moje poglądy są skrajnie różne i stąd właśnie zalążek do "dyskusji" i moich "rozważań", kaszel popij wodą żebyś się nie udusiła

dziewczyny próbowałyście soku z aronii i żurawiny? mówię o takim soku 100% bez dodatku cukru, samo zdrowie i również świetna pielęgnacja skóry, nieocenione wręcz bogactwo flawonoidów, itp.
zaczęłam kurację 3 x dziennie, taki sok może stać w lodówce przez 10 dni od momentu otwarcia, na forach i w internecie wychwalany pod niebiosa, więc testuję
fuertavertura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 17:00   #1461
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Cytat:
Napisane przez fuertavertura Pokaż wiadomość
Anyż wyglądałam tragicznie bałam się swojego odbicia w lutrze, jak menelka, tankująca od 20 lat denaturat miałam wręcz wydętą twarz bo opuchlizna to subtelne określenie prze tydzień obłaziłam ze skóry, nawet na uszach nie byłam w stanie wyjść z domu...makijażu zero, bo nie jest wskazany, co 1/2h aplikowałam krem z d-pantenolem żeby ukoić i nawilżyć skórę miałam 3 albo 4 warstwy co 45 minut z tego co pamiętam, wszystko zależy rzecz jasna od skóry, ilości aplikowanych warstw (aplikuje się od 1 do 6 z tego co wiem) i od czasu pozostawienia pillingu na facjacie
szok mojego taty, po zobaczeni mnie po zabiegu, był nie do opisania...
w skrócie rzecz ujmując yellow peel to mocny pilling

Irenka a nie myślałaś o powrocie do PL? jakby nie patrzeć to zawsze u siebie, język znasz, łatwiej o prace...siedzenie za granicą jest fajne, jeżeli jest w tym głębszy sens, ciekawa, opłacalna praca, itp.
matko jedyna,co ja sobie funduję. Zachęciłaś mnie jak nigdy dotąd
Tak na serio to myślę, jak ja to pogodzę z pracą. Muszę to sobie poukładać jakoś.

U mnie sobota leniwa. Piękny dzień był. Rano trening a potem... galeria Także Aussi znam życie i ja tam za Ciebie kciuków nie trzymam ale za bardzo poszalejesz to zawsze zrozumiem i pocieszę pożyczę też jakby co

Dircik a może w tym miejscu masz wrażliwą skórę. Ja mam tak w okolicach skrzydełek nosa. Byle co położę na noc (czy kwasy czy delikatny retinol) a rano mam buraczkowu odcień naskórka.

Ilana sok taki pijam od czasu do czasu. Z tym, że toleruję żurawinę. Aronia jest dla mnie za cierpka.

Kama miłego spędzenia czasu. Lubię takie biesiady. U mnie to się kończy często nad ranem i dzień po jest dniem ciężkim ale warto!
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 17:08   #1462
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Fuerta ja elksolianty tez stosuje, 5% aha, 10%aha i bha Miszka cos tam innego pokazywala, chyba cos do cery tlustej (moze tez eksfolianty, ale do tlustej). Akurat te eksfolianty 5% i 10% aha pauli to wlasnie do cery suchej sa Mam tez bha do wszystkich rodzajow cery.

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2015-02-21 o 17:12
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 18:01   #1463
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Witam i ja.Dopiero wróciłam z Łodzi.
Kam udanej imprezy

Irenka mogę spytać?Jeśli nie będzie to zbyt wścibskie..Z czego Wy żyjecie,jeśli oboje nie macie pracy?Musi byc ciężko...Miłość ma magiczną moc,nieważne gdzie,nieważne jak-byle -razem

Aussie nie trzymamSzalej.Na leży Ci się

Anyż robisz zdzierak?

Fuerta Ty po co się tak molestujesz?Śliczna,młoda i się naraża na takie cierpienia

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Szukam oferty świąt Wielkanocnych ..nad morzemDrżyjcie mieszkające w pobliżu.Wpadnę na kawkę i ciacho świateczne
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 20:00   #1464
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Było bardzo miło, pogadaliśmy, choć jedzenia za dużo Zasmazka do placków zeszła cała, do wycierania plackami patelni włącznie Goscie dostali tez do domu ...Anyz, nie siedzieli do rana, na to już chyba za stara jestem, koło 20 się zaczeli zbierac, jak przyjechali 14.30...
Miszka, ja zapraszam, choć do morza to mam kawałek
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 21:04   #1465
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Kama jaka stara tu trzeba mieć imprezowy charakter. Ja go mam, Ty z mężem nie. Nic złego w tym, no ale nie za stara
Miszka mam zamiar się zadzierać, dobrze mi to robi. Tylko tydzień jak menel wyglądać ... Jak ja to pogodzę? Tym bardziej, że szkolenia mam w planach. Będziesz na Pomorzu? Również zapraszam serdecznie.
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 21:09   #1466
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
30 + 40 + dzień po dniu :-)

Fuerta popijam popilam serio nie myśle o powrocie do kraju bo tam bym musiała zaczynać totalnie od zera , bez miejsca gdzie się mogę nawet zatrzymać , bez adresu ... Bez wielu rzeczy .
Jakoś tego nie widzę.
OK teraz niemam( y) pracy ale to nie znaczy ze nie mogę tu zacząć życia sobie układać. Zreszta zakładaliśmy ze ja nie będę jakiś czas tej pracy szukać i skupiam się na języku co dla nas jest jasne.
To ze teraz tez niema pracy nie znaczy ze tak będzie wiecznie , to samo ze mną. Dajemy sobie radę.

Miszka dajemy sobie radę. Nie kradniemy , banków nie grabimy dajemy radę. Wole razem i skromniej niż na odległość i wydać niewiadomo ile na podróże do siebie. Zupełnie się nie kalkuluje. Tak wybraliśmy ze chcemy razem zmienić kraj to mamy. Nie narzekam.


Także dziewczyn dzięki za troskę ale to są moje / nasze decyzje.
A do Polski wracać nie zamierzam. I powtórzę jeszcze raz ze jestem szczęśliwa.

Sent from my iPad using Tapatalk

Edytowane przez irenkaaa
Czas edycji: 2015-02-22 o 11:20
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 21:10   #1467
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Dziewczyny ktora stosuje Atrederm,? Jak wrazenia? Da sie kupic bez recepty? A tak w ogole to jakie jeszcze zamienniki retin a w PL mozna dostac?

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2015-02-21 o 21:39
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 07:47   #1468
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Helo
byłam w 2 galeriach wczoraj i właściwie nic nie kupiłam jakieś nieważne drobiazgi. Jedne botki.... niby wszystkiego wszędzie pełno, ale nic mnie nie zachwyciło. Jakoś mało tej wiosny w sklepach jeszcze..hmmm

Uklika- ja stosuję artrederm. Kupiłam go w pobliskiej aptece na zamówienie, więc chyba nie ma zbyt większego problemu z zakupem. Mam ten silniejszy 005. Jest moc, obłażenie itd. To silny preparat, ale ja i moja skóra tego potrzebuje Sesderma retises 05 to przy tym krem nivea. Anyzkowa też stosuje... albo stosowała
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 12:00   #1469
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

ta maska mnie kusi, ale jednak jest za droga
http://allegro.pl/oskia-renaissance-...116048831.html
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 12:22   #1470
fuertavertura
Rozeznanie
 
Avatar fuertavertura
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 672
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Irenka, jak już napisałam, nie oceniam, po prostu mam skrajnie inne poglądy i podejście, nie miałam na celu Cię urazić czy zasmucić przepraszam jeśli tak to odebrałaś bądź ja się tak wyraziłam...
najważniejsze, że jesteś szczęśliwa, sama wiesz co dla Ciebie najlepsze, każdy sam buduje swój świat na sposób dla niego najlepszy
jak nauka języka, robisz postępy?

Miszu, zawsze miałam obsesję na puncie idealnej skóry chociaż wiem, że ideał to utopia taka babska obsesja i największy przejaw mojej kobiecości, bo zawsze twierdziłam, że więcej we mnie z faceta i nie ukrywam, że żle znoszę upływ czasu, starzenie się itd.

Kama podzielisz się przepisem na tą zasmażkę?

rano miałam piękne słońce, teraz jest pochmurno, ciśnienie skacze ale biegnę w miasto dotlenić się
fuertavertura jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-11 09:34:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:23.