Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014 - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-05, 19:53   #2221
debesciara
Zadomowienie
 
Avatar debesciara
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 317
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Celebrin żeby to nie było nic poważnego, kontuzja może zdemotywować
rybko czekamy na nadawanie z Polski
Caramel u nas podobnie, nie ma na co ponarzekać ostatnia nocka przespana, ale nie wszystkie są takie... Ignaś jak i jego siostra okazuje się być rannym ptaszkiem i śpi do 6... ehhhh wypatruję zmainy czasu, 7 już inaczej wygląda

Zapodałam dziś dzieciakom długi spacer do mojej pracy... i śnieg nas spotkał... mam nadzieję że się nie pochorują Ignasiek furorę w urzędzie zrobił moja zastępczyni wygrzebała przypadkiem jakiegoś mojego babola... nie umiałam się z tego wytłumaczyć... potem w domu wpadłam na to dlaczego tak się stało, muszę jutro zadzwonić nim się do szefa doniesie... ale i tak mea kulpa Ehhh mi też się nie chce do pracy wracać ale pocieszam się że wrócę na max rok Po kolejnym dzieku jak wróćę posypie się trochę emerytek, może zmienię posadkę na ciekawszą.. teraz się na to nie zanosi

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Oldzia zapomniałąm Ci napisać... współczuję Wam bardzo, ale dobrze że "coś" robicie, napewno bedzie dobrze, oby tylko szybko
malwiska pisałyśmy o selerze gapo trzeba z nim ostrożnie... no ale przynajmniej wiesz już skąd uczulenie
debesciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 20:58   #2222
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Oldzia kciuki za młodą. Piwo dobre sobie strzel. Pamiętam jak. Zaczynaliśmy maraton po lekarzach z młodą. Będzie dobrze, i super że masz świadomość co się dzieje

Co do kontuzji to nie mam pojęcia pewnie za dużo się obijałam.

Agnes?? Odezwij się kochana
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 21:36   #2223
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Celebrinfea zmotywowalas mnie do odezwania sie tym wywolaniem. Czytam Was regularnie przetrawilam pomalu nasze przygody. Od 13lutego ciagle cos. 13 dopadla nas wielka goraczka pare dni pozniej maly spadl tztowi z lozka na panele teraz ma infekcje gardla i antybiotyk no i sprawa siadanai krzyzowania nog itd caly czas otwarta choc postep jest bo posadzony posiedzi nie przewraca sie odrazu. Pelza jak wsciekly i przybiera pozycje do raczkowanaia buja sie do przodu i do tyl, od wczoraj probuje gaworzyc. Ja tez mam problemy ze zdrowiem a irlandzka sluzba zdrowia jest o kant tylka rozbic w pl tez nie jest kolorowo ale prywatnie mozna jakos sie wspomoc a tu do neurologa prywtnie mam wizyte na 7wrzesnia. Bylismy u niby super pediatry z dlugim starzem stwierdzilnze maly jest ok tylko ma rodzinnie duza glowe po tzcie to jest ciut wolniejszy za ta prawde zaplacilismy kupe kasy a nie uspokoilo mnie to wcale bylismy na rehab ale pani zaznajomila sie z malym i wizyte mamy za tydzien dala mu 3 tyg na postepy jak nie zrobi to zaczynamy cwiczyc sekwencje siadania itd i obiecala mi ze spotka sie z nami tez fizjoterapeuta lekarz zeby miec pewnosc wiec to jedyny pozytyw. Zobaczymy co zadecyduje maly jakies postepy robi sam bez rehab poki co.

Oldzia trzymam za was kciuki, serce boli jak z maluchem nie jest wszsytko ksiazkowo
Celebrinfea moze przeforsowalas?

Domi malwiska dziewczynki superowe chyba nikt wiecej nie wstawial filmikow
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 06:44   #2224
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Agnes super że się odezwałaś kurcze to trochę macie przygód trzymam kciuki za Was!
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 08:12   #2225
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

agnes siostro moja astralna przytulam
No to mieliscie zawirowania
Ale teraz będzie tylko dobrze
Każde dziecko jest inne-wazne ze sa postepy
Mój N np wstaje na nogi i potrafi np puścić się i dac samemu dwa kroki
A żeby z leżenia usiąść -nid potrafi! Czolga się expresowo , wstaje na czworaki, buja się a tez nie potrafi raczkowac
celebrinfea biedna babusia oby ta kontuzja to nic poważnego
debesciara my wczoraj tez poszlismy na spacer i grad nas złapał, bieglam z wozkiempol drogi -armagedon! Taka sapke zlapalam, a niby się ruszam
,,nie myli się tylko ten kto nic nie robi,,
oldzia nie smecisz ! Macie teraz dużo zmartwień
Ale będzie dobrze, ważne ze można z tym cos zrobić!
Na twoim miejscu to chyba flache bym strzelila

Od kilku dni mój młody urządza mi ,,histerię,, przez duże H
Jak cos jest nie po jego myśli lub nie chce mu dac cos
To zaczyna ryczec , i rzuca się do tylu, łzy jak grochy
I potrafi tak prze pol godz!
Nie wiem jaki sposób na niego znaleźć!
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 08:41   #2226
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Cytat:
Napisane przez Oldzia20 Pokaż wiadomość
Czesc, dzieki za pocieszenie dziewczyny ale dzis znow logopeda mi powiedziala ze no buzke ma dosc wiotka....cwiczyc z logopeda bysmy musialy 2 razy w tygodniu az do operacji, pp niej dzieci przewaznie spadaja z napieciem, wiec trzeba bedzie nie od nowa ale czesc wypracowanej pracy nadrobic....poprostu niech mnie ktos dobije nie narzucala sie, tylko mowila jak to realnie wyglada, ze efekty moze przynoesc taka praca, a dobrze by bylo bysmy sie zapisaly do osrodka rehabilitacji gdzie mozemy liczyc na roznego typu zajecia (pozniej tez i muzykoterapie itp.) bo dzieci z tym schorzeniem i jeszcze z obnizonym napieciem miesniowym czesto miewaja problemy z nauka mowienipotem ogolnie z mowieniem....ide do sklepu po piwo musze to wszystko strawic jakos przepraszam, ze tak smece
za zwalczenie problemów

Cytat:
Napisane przez Celebrinfea Pokaż wiadomość
No a ja to już babcia jestem... Wczoraj mi znowu coś trzasnęło w kolanie jak robi£am akrobacje z młodą. Dziś termin u ortopedy się zwolnił i usłyszałam że mam naderwany troczek rzepki... Ciekawe co dalej...
Ojej

Cytat:
Napisane przez agnes208 Pokaż wiadomość
Celebrinfea zmotywowalas mnie do odezwania sie tym wywolaniem. Czytam Was regularnie przetrawilam pomalu nasze przygody. Od 13lutego ciagle cos. 13 dopadla nas wielka goraczka pare dni pozniej maly spadl tztowi z lozka na panele teraz ma infekcje gardla i antybiotyk no i sprawa siadanai krzyzowania nog itd caly czas otwarta choc postep jest bo posadzony posiedzi nie przewraca sie odrazu. Pelza jak wsciekly i przybiera pozycje do raczkowanaia buja sie do przodu i do tyl, od wczoraj probuje gaworzyc. Ja tez mam problemy ze zdrowiem a irlandzka sluzba zdrowia jest o kant tylka rozbic w pl tez nie jest kolorowo ale prywatnie mozna jakos sie wspomoc a tu do neurologa prywtnie mam wizyte na 7wrzesnia. Bylismy u niby super pediatry z dlugim starzem stwierdzilnze maly jest ok tylko ma rodzinnie duza glowe po tzcie to jest ciut wolniejszy za ta prawde zaplacilismy kupe kasy a nie uspokoilo mnie to wcale bylismy na rehab ale pani zaznajomila sie z malym i wizyte mamy za tydzien dala mu 3 tyg na postepy jak nie zrobi to zaczynamy cwiczyc sekwencje siadania itd i obiecala mi ze spotka sie z nami tez fizjoterapeuta lekarz zeby miec pewnosc wiec to jedyny pozytyw. Zobaczymy co zadecyduje maly jakies postepy robi sam bez rehab poki co.

Oldzia trzymam za was kciuki, serce boli jak z maluchem nie jest wszsytko ksiazkowo
Celebrinfea moze przeforsowalas?

Domi malwiska dziewczynki superowe chyba nikt wiecej nie wstawial filmikow
Oj dużo Wam się teraz zwaliłp na głowę
Oby wszystko się poukładało
-----------
Cześć

U nas dziś słonecznie, więc po drzemce zmykamy na spacer może wejdę do sklepu z materiałami po jakiś materiał na tą wkładkę do spacerówki. Mamy taki tani 8 zł/m, nke wiem jak z jakością, ale może akurat.

Moja córa właśnie okupuje podłogę i potrafi się już przemieścić gdzie chce, wczoraj nawet ze 2 razy podniosła przy tym pupcię

A zęba nadal nie ma na wierzchu
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 09:29   #2227
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

No ja mogę siostrzenicę pochwalić podobno pierwszy ząbek za nimi
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-06, 11:24   #2228
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Cytat:
Napisane przez Celebrinfea Pokaż wiadomość
No a ja to już babcia jestem... Wczoraj mi znowu coś trzasnęło w kolanie jak robi£am akrobacje z młodą. Dziś termin u ortopedy się zwolnił i usłyszałam że mam naderwany troczek rzepki... Ciekawe co dalej...
oj biedulka musisz się oszczędzać

Cytat:
Napisane przez rybka13 Pokaż wiadomość
Czesc
Oldzia bedzie dobrze, na pewno szybko wszystko nadgonicie cwiczeniami

Celebrinfea ja biore core
Zdrowka.

Odezwe sie z Polski. Buzki
czekamy
daj znać jak tam synek zniósł lot. ja się zaczynam tego trochę obawiać

Cytat:
Napisane przez Oldzia20 Pokaż wiadomość
Czesc, dzieki za pocieszenie dziewczyny ale dzis znow logopeda mi powiedziala ze no buzke ma dosc wiotka....cwiczyc z logopeda bysmy musialy 2 razy w tygodniu az do operacji, pp niej dzieci przewaznie spadaja z napieciem, wiec trzeba bedzie nie od nowa ale czesc wypracowanej pracy nadrobic....poprostu niech mnie ktos dobije nie narzucala sie, tylko mowila jak to realnie wyglada, ze efekty moze przynoesc taka praca, a dobrze by bylo bysmy sie zapisaly do osrodka rehabilitacji gdzie mozemy liczyc na roznego typu zajecia (pozniej tez i muzykoterapie itp.) bo dzieci z tym schorzeniem i jeszcze z obnizonym napieciem miesniowym czesto miewaja problemy z nauka mowienia i potem ogolnie z mowieniem....ide do sklepu po piwo musze to wszystko strawic jakos przepraszam, ze tak smece
smęcisz bo masz powody a my jesteśmy od tego by pocieszyć z resztą każda z nas "smęci" jak są problemy z dzieckiem.
życzę Wam, że wszystko poszło po Waszej myśli i żeby praca przyniosła szybkie efekty! na pewno się uda!

Cytat:
Napisane przez agnes208 Pokaż wiadomość
Celebrinfea zmotywowalas mnie do odezwania sie tym wywolaniem. Czytam Was regularnie przetrawilam pomalu nasze przygody. Od 13lutego ciagle cos. 13 dopadla nas wielka goraczka pare dni pozniej maly spadl tztowi z lozka na panele teraz ma infekcje gardla i antybiotyk no i sprawa siadanai krzyzowania nog itd caly czas otwarta choc postep jest bo posadzony posiedzi nie przewraca sie odrazu. Pelza jak wsciekly i przybiera pozycje do raczkowanaia buja sie do przodu i do tyl, od wczoraj probuje gaworzyc. Ja tez mam problemy ze zdrowiem a irlandzka sluzba zdrowia jest o kant tylka rozbic w pl tez nie jest kolorowo ale prywatnie mozna jakos sie wspomoc a tu do neurologa prywtnie mam wizyte na 7wrzesnia. Bylismy u niby super pediatry z dlugim starzem stwierdzilnze maly jest ok tylko ma rodzinnie duza glowe po tzcie to jest ciut wolniejszy za ta prawde zaplacilismy kupe kasy a nie uspokoilo mnie to wcale bylismy na rehab ale pani zaznajomila sie z malym i wizyte mamy za tydzien dala mu 3 tyg na postepy jak nie zrobi to zaczynamy cwiczyc sekwencje siadania itd i obiecala mi ze spotka sie z nami tez fizjoterapeuta lekarz zeby miec pewnosc wiec to jedyny pozytyw. Zobaczymy co zadecyduje maly jakies postepy robi sam bez rehab poki co.
wierzę, że uda się bez rehabilitacji
a co do służby zdrowia to kiedy wybieracie się do PL? może tutaj pójdziecie dla pewności do specjalisty?

Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
Od kilku dni mój młody urządza mi ,,histerię,, przez duże H
Jak cos jest nie po jego myśli lub nie chce mu dac cos
To zaczyna ryczec , i rzuca się do tylu, łzy jak grochy
I potrafi tak prze pol godz!
Nie wiem jaki sposób na niego znaleźć!
moja tak ma już ze 2 tygodnie mam nadzieję, że to chwilowe, bo jeśli jej to nie przejdzie to będę miała ciężki orzech do zgryzienia jeśli chodzi o wychowywanie tylko patrzeć aż będzie mnie bić i kopać.......




czesc!
obawiam się, że im cieplej na dworze, tym mniej na forum nas będzie.. chociaż u nas pogoda nie rozpieszcza

mówicie, że nie chce Wam się do pracy wracać, a ja postanowiłam jej szukać

wczoraj przedłużyłam umowę telefonu i zamówiłam tel. Nokia Lumia 635 LTE, posiada któraś z Was? bo zastanawiam się czy ją zatrzymać, czy sprzedać

Edytowane przez Fame
Czas edycji: 2015-03-06 o 11:26
Fame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 11:50   #2229
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Fame ja marze żeby wrócić do pracy... wczoraj aktywnie spędziłam z małą cały dzien, ani razu nie marudziła ale ja byłam wykończona. 3-4h mogę z nią się wygłupiać ale cały dzien nie dam rady na dłuższą mete. Dzis za to psychicznie wysiadłam i nakrzyczałam na małą że nic jej nie pasuje i sama nie wie czego chce

najbardziej wkurzają mnie rodzice bo ciągle powtarzają że dzieci takie są i muszę być cierpliwa... tyle że ja i moja siostra szybko przesypialysmy całe noce a Oliwka potrafi budzic sie milion razy i coraz krótsze fazy spania ma, dzisiaj wyglądało to tak: o 8 poszła spać, 23,2,3,5,5:30,6:15. Czasami ma dzien ze obudzi się raz w nocy i dopiero o 5-6 ale to wyjątki, zazwyczaj tych pobudek jest więcej. Nie mam już na to pomysłu a jak słysze "cierpliwosci, w końcu zacznie przesypiać albo budzić się mniej" to mam ochotę ich powystrzelać.
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 11:55   #2230
kularek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 328
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

cześć wpadam na chwilkę - my chorzy znaczy Franuś, Jasiul na razie zdrowy - ciekawe jak długo -oby mu się udało F. ma zapalenie gardła temperatura do 39 dodatkowo nie ma naszej lekarki byliśmy u innej ale jej nie ufam mały wcale nie chce jeść cały czas przy cycku który chyba już całkiem pusty rano zwymiotował i rzadkie kupy od bactrimu
brzuch mnie z nerwów boli jak pomyślę, że tyle dzieci chorych, że w czewie nie ma już miejsc w szpitalach i odsyłają do innego miasta dużo dalej :/ trzymajcie kciuki żeby tylko za tym gardle się skończyło i dalej nie poszło
zdrówka dla wszystkich
kularek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 12:06   #2231
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

malwiska no to faktycznie masz przekichane z tym wstawaniem Oliwki... a pytałaś lekarza? może jej coś dolega? kurde, ja narzekam jak Iza obudzi się 2 razy w nocy, bo przewaznie wstaje raz na jedzenie teraz, ale na Twoim miejscu to bym chodziła jak trup

kularek oczywiście kciuki zaciśnięte! zdrówka z Izą życzymy
jejku, tyle już słyszę o wirusach i że dzieci na potęgę chorują, aż się zaczynam bać.
Iza przez prawie 8 miesięcy miała tylko raz tygodniowy katar i myślałam, że wykituje przy tym, a co dopiero choroba na prawdę współczuję..
Fame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-06, 12:24   #2232
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
malwiska no to faktycznie masz przekichane z tym wstawaniem Oliwki... a pytałaś lekarza? może jej coś dolega? kurde, ja narzekam jak Iza obudzi się 2 razy w nocy, bo przewaznie wstaje raz na jedzenie teraz, ale na Twoim miejscu to bym chodziła jak trup

kularek oczywiście kciuki zaciśnięte! zdrówka z Izą życzymy
jejku, tyle już słyszę o wirusach i że dzieci na potęgę chorują, aż się zaczynam bać.
Iza przez prawie 8 miesięcy miała tylko raz tygodniowy katar i myślałam, że wykituje przy tym, a co dopiero choroba na prawdę współczuję..
lekarz powiedział że to pewnie przez ząbki... ehh sama nie wiem, najgorsze że nie moge jej inaczej pozniej uspic jak na cycku a chciałabym już skonczyc kp ale nie mam na to siły

moja teraz miała katar i też myślałam że zwariuje bo nocki nieprzespane, w ciągu dnia było ok ale w nocy tragedia
__________________
ŚLUB
OLIWKA

Edytowane przez malwiska
Czas edycji: 2015-03-06 o 12:26
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 12:49   #2233
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Fame powodzenia w poszukiwaniach pracy. Jaka dziedzina cie interesuje?
Przylatujemy do pl 1 sierpnia i malego gruntowni przebadam a ta wrzesniowa wizyte tutaj odwolam niech inne dziecko skorzysta.
Malwiska kurcze macie z tym spaniem. Wspolczuje ja nieprzytomna chodze jak Igi sie 2 razy obudzi ale to zdarza sie bardzo sporadycznie przewaznie przesypia do 6
Kularek zdrowka dla was u nas tez inf gardla mamy antybiotyk ale nie do konca ufam tej lekarce i na przyszly tydz idziemy do naszej. U nas obiawialo sie to kaszlem chrypka i sapaniem zero goraczki apetyt dopisuje wiec nie jestem pewna czy to aby napewno gardlo bo chyba bylby problem z jedzeniem.
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 18:21   #2234
Iza188
Rozeznanie
 
Avatar Iza188
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 625
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Hej,
Malwiska wiem, że to cie nie pocieszy, ale. Mój rozrabiaka budzi się równie często, jak nie częściej już od dawna.
Mam nadzieję, że obojgu przejdzie w miarę szybko.

Pojawiła się już lewa górna jedynka i mam nadzieję, że jak wyjdzie druga to się wszystko uspokoi.
Z drugiej strony, podobno jedynki mniej bolą niż pozostałe zęby. Ja się zastrzelę jak będzie gorzej przy kolejnych.

O ile nie czuję się po takich nocach niewyspana, to jednak dosyć długi brak nieprzerwanego snu odbija się na moim samopoczuciu.

Agnes dużo cierpliwości dla Was

Zdrówka dla chorowitków i kontuzjowanych połamańców
Iza188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 18:27   #2235
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Fame kciuki za prace
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 20:05   #2236
debesciara
Zadomowienie
 
Avatar debesciara
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 317
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Agnes witaj, Igorek z tego co piszesz świetnie sobie radzi śmiga i gaworzy.. na pewno będzie wszystko ok!
Kularek kurcze pogody u nas paskudne i pewnie stąd te infekcje... ze szpitalami mnie nastraszylas... muszę uważać na dzieciaki podwujnie
Malwiska no te nocki masz przestaje wspolczuje... :/
Uniesliscie malej lozeczko? Powinno to pomóc w katarze.. nam lekarka polecila kąt 45 stopni.. to trochę ciężko bo dziecię zjeżdża w dol, ale im wyżej tym lepiej
Fame powodzenia z praca

Edytowane przez debesciara
Czas edycji: 2015-03-06 o 20:10
debesciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 09:47   #2237
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

No wstawać...
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 10:21   #2238
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Cytat:
Napisane przez Celebrinfea Pokaż wiadomość
No wstawać...
Ja juz od dawna na nogach mlody spi a ja ogarniam bo pozniej do pracy
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 13:53   #2239
robaczek-85
Rozeznanie
 
Avatar robaczek-85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 525
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Dzień dobry, u nas piękne słońce to wybralysmy się na spacer.

Oldzia trzymam mocno kciuki za powodzenie, myśl pozytywnie, dobrze że w szpitalu wylapali to teraz szybko reagujesz o szybciej będzie widać efekty.
Celebrinea chyba poszalalas przy bieganiu, zdrowka.

Kularek zdrowia dla Frania

Agnes postępy są, może Ignas potrzebuje więcej czasu

Kingula to mała akrobatka, umie stać na czworakach, sama siada ale zamiast raczkowac to prostuje tylne nogi. Wczoraj wstała sama w łóżeczku. No i 4 zebul się przebił.
A do tego rozgadala się, mlaska, ciumka i śmieszna jest przy tym bardzo :-D
__________________
Wojtulek 29.01.2009

1.11.2012

Kingusia 18.06.2014
Moje rękodzieło

Kuchennie
robaczek-85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-07, 14:06   #2240
Integra
Zakorzenienie
 
Avatar Integra
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 4 616
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Cytat:
Napisane przez debesciara Pokaż wiadomość
Integra mimo że mieszkacie dośc daleko od nas, to wydaje mi się że macie tego wirusa który u nas też krąży,w iele osób z otoczenia naszego ma bardzo wysoką gorączkę którą ciężko zbić... gdzie się takie cholerstwo przyplątało ;/ zdrówka dla Was
Całkiem możliwe
Cytat:
co do kryzysu 8 miesięcznego... to powiem Wam... że nie ma reguły już teraz kiedy takowy dziecię dopadnie... ja "wypatrywałam" u Tyśki buntu dwulatka i miała go chyba kilka razy w przeciągu od 1-2,5 roku także jak zwał tak zwał, to tak jak my czasem mamy lepsze, czasem gorsze dni... z tym że u dzieciaków to czasem spowodowane zębami, czasem zbyt dużą ilością bodźców, czasem tym że mama się zamartwia... Trzeba to przetrwać, nic się nie poradzi trza przeczekać, potem przyjdą dobre dni, a po nich znów złe... i tak aż do czasów nastoletnich
A nawet i później, tylko potem to już nie nasze zmartwienie
Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
Też bym chciała uszyć wkładkę do wózka, jednowarstwową, taki jakby kocyk z dziurami na pasy... ale ręcznie... podpowie mi może któraś z Was jaki materiał by się nadał
Jeżeli chcesz coś troszkę cieplejszego to polecam polar i bawełnę, a jak coś bardziej na lato to połączenie len i bawełna
Oldzia20 życzę dużo sił w pokonywaniu trudności
Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
U nas dziś słonecznie, więc po drzemce zmykamy na spacer może wejdę do sklepu z materiałami po jakiś materiał na tą wkładkę do spacerówki. Mamy taki tani 8 zł/m, nke wiem jak z jakością, ale może akurat.
Czasem można też w szmatku dorwać bardzo dobrej jakości naturalne zasłony lub panele
Cytat:
Napisane przez kularek Pokaż wiadomość
cześć wpadam na chwilkę - my chorzy znaczy Franuś, Jasiul na razie zdrowy - ciekawe jak długo -oby mu się udało F. ma zapalenie gardła temperatura do 39 dodatkowo nie ma naszej lekarki byliśmy u innej ale jej nie ufam mały wcale nie chce jeść cały czas przy cycku który chyba już całkiem pusty rano zwymiotował i rzadkie kupy od bactrimu
brzuch mnie z nerwów boli jak pomyślę, że tyle dzieci chorych, że w czewie nie ma już miejsc w szpitalach i odsyłają do innego miasta dużo dalej :/ trzymajcie kciuki żeby tylko za tym gardle się skończyło i dalej nie poszło
zdrówka dla wszystkich
Trzymam kciuki za zdrówko

U nas lepiej. Boróweczka bez temperatury, męczy ją jeszcze tylko katar i kaszel od niego. Dzikoteusz dzkuje jak zawsze, więc można uznać, że zdrowy. U mnie zatoki też już lepsze Normalnie chyba wiosna idzie
__________________

Integra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 19:25   #2241
Caramel 85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 631
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Celebrinfea współczuję kontuzji co do wózka to mamy teraz mountain buggy duet.

Oldzia zobaczysz, z małą będzie dobrze, to wszystko wyćwiczycie i minie, bądź dzielna

Debesciara Witek normalnie też nie dużo później się budzi bo ok 6:30-7:15, ale nie wstajemy do niego od razu tylko po ok 15-30 min, bo budzi się w dobrym humorze, gada i szaleje w łóżeczku.

Kularek, Integra zdrówka!

Agnes nie zazdroszczę przygód nie zamartwiaj się z tym siadaniem, dużo dzieci jeszcze nie siada w tym wieku. Kurcze a wydawałoby się że służba zdrowia w pl jest straszna, a tu się okazuje że może być jeszcze gorzej

Malwiska nie chcę Ci się narażać, ale może mała budzi się w nocy z przyzwyczajenia? Może spróbuj się kilka nocy przemęczyć i nie dawaj jej w nocy piersi?

Dziewczyny nie straszcie tym kryzysem 8 miesięczniaka
U nas generalnie nudy. Niedawno pierwszy raz odważyłam się wyjść sama z dzieciakami połazić po sklepach. Jakoś wcześniej nie mogłam się przełamać psychicznie
Szycie mnie bardzo wciągnęło, skonczyłam dziś wkładki do wózka i jeszcze uszyłam szeleszczącego metkowca Krawcową raczej nie zostanę, ale jakoś tam wyszło
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2597.jpg (123,7 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2605.jpg (102,8 KB, 32 załadowań)
__________________
Andrzejek
Witek
Paulinka
Caramel 85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 19:38   #2242
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

witajcie wieczorem, my dzisiaj wyskoczylismy na obiad z okazji dnia kobiet bo jutro pewnie wszystko oblegane będzie, mała była grzeczna i zajadała się chrupkami kukurydzianymi które dostaje własnie jak gdzies idziemy zjesc zeby jej nie było smutno

Caramel wiesz to tak dziwnie jest, bo czasem budzi się o 1 i 5-6 a czasem czesciej (nie ma reguły, różne godziny i różna ilość pobudek) i nie potrafi sie uspokoic inaczej niz na cycku. Na weekendy wstaje do niej teraz tż i najpierw uspokaja bez cycka a jak juz sie nie da to woła mnie. Niedługo mam zamiar dawać jej kaszkę na dobranoc a rano zamiast kaszki dać jej np jogurt z owocami ale to muszę poczekać aż tż wróci na stałe i będzie codziennie w domu.
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 21:29   #2243
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
Oldzia bardzo współczuje przeżyć nawet nie chce sobie wyobrażać co czujesz. Ja byle katar przeżywam, a teraz mała dostała uczulenie, prawdopodobnie od selera bo bardzo uczula a ja nie wiedziałam ma takie plamki suche. Skonsultowałam je z Joanną i tylko się potwierdziło
moja też dostała takich suchych plamek na policzku - 5szt... jedna ciut większa ok 0,7cm średnicy, reszta malusia... jako że w środę byłam akurat u lekarza to pokazałam lekarce pod wargą całe czerwone (zagryza/zasysa sobie mimo że nie ma zębów) i to na policzku i kazała oba miejsca smarować vitella ictamo i ładnie schodzi... pierwszy raz słyszę o tej maści...
nie wiem jak te Twoje plamki, ale o moich powiedziała że to atopowe, czasami dzieci w jej wieku dostają i raczej nie jest to reakcja uczuleniowa na nic - i mam nie szukać przyczyny, tylko "iść dalej"...

Cytat:
Napisane przez Oldzia20 Pokaż wiadomość
Czesc, dzieki za pocieszenie dziewczyny ale dzis znow logopeda mi powiedziala ze no buzke ma dosc wiotka....cwiczyc z logopeda bysmy musialy 2 razy w tygodniu az do operacji, pp niej dzieci przewaznie spadaja z napieciem, wiec trzeba bedzie nie od nowa ale czesc wypracowanej pracy nadrobic....poprostu niech mnie ktos dobije nie narzucala sie, tylko mowila jak to realnie wyglada, ze efekty moze przynoesc taka praca, a dobrze by bylo bysmy sie zapisaly do osrodka rehabilitacji gdzie mozemy liczyc na roznego typu zajecia (pozniej tez i muzykoterapie itp.) bo dzieci z tym schorzeniem i jeszcze z obnizonym napieciem miesniowym czesto miewaja problemy z nauka mowienia i potem ogolnie z mowieniem....ide do sklepu po piwo musze to wszystko strawic jakos przepraszam, ze tak smece

Celebrinfea co do kolana, moze w trakcie biegania sobie uszkodzilas kolano, nie przeforsowalas sie?

Wysłane z mojego LG-P760

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Rybka szczesliwego lotu

Wysłane z mojego LG-P760

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
Fame ja marze żeby wrócić do pracy... wczoraj aktywnie spędziłam z małą cały dzien, ani razu nie marudziła ale ja byłam wykończona. 3-4h mogę z nią się wygłupiać ale cały dzien nie dam rady na dłuższą mete. Dzis za to psychicznie wysiadłam i nakrzyczałam na małą że nic jej nie pasuje i sama nie wie czego chce

najbardziej wkurzają mnie rodzice bo ciągle powtarzają że dzieci takie są i muszę być cierpliwa... tyle że ja i moja siostra szybko przesypialysmy całe noce a Oliwka potrafi budzic sie milion razy i coraz krótsze fazy spania ma, dzisiaj wyglądało to tak: o 8 poszła spać, 23,2,3,5,5:30,6:15. Czasami ma dzien ze obudzi się raz w nocy i dopiero o 5-6 ale to wyjątki, zazwyczaj tych pobudek jest więcej. Nie mam już na to pomysłu a jak słysze "cierpliwosci, w końcu zacznie przesypiać albo budzić się mniej" to mam ochotę ich powystrzelać.
no bo takie są ale to nie znaczy że my nie mamy prawa się z tym męczyć ja np. uwielbiam dzieciaki ale męczy mnie bawienie się w dom czy granie w "kukuryku" czy inne gry od lat 3...
u Basi doprowadza mnie do szału to że ciągle mnie ciągnie za włosy.... no i ten 8 miesiąc nie mogę przejść koło drzwi żeby nie zaczęła ryczeć nawet jak się z mężem na łóżku bawi...

Cytat:
Napisane przez Caramel 85 Pokaż wiadomość
Celebrinfea współczuję kontuzji co do wózka to mamy teraz mountain buggy duet.

Oldzia zobaczysz, z małą będzie dobrze, to wszystko wyćwiczycie i minie, bądź dzielna

Debesciara Witek normalnie też nie dużo później się budzi bo ok 6:30-7:15, ale nie wstajemy do niego od razu tylko po ok 15-30 min, bo budzi się w dobrym humorze, gada i szaleje w łóżeczku.

Kularek, Integra zdrówka!

Agnes nie zazdroszczę przygód nie zamartwiaj się z tym siadaniem, dużo dzieci jeszcze nie siada w tym wieku. Kurcze a wydawałoby się że służba zdrowia w pl jest straszna, a tu się okazuje że może być jeszcze gorzej

Malwiska nie chcę Ci się narażać, ale może mała budzi się w nocy z przyzwyczajenia? Może spróbuj się kilka nocy przemęczyć i nie dawaj jej w nocy piersi?

Dziewczyny nie straszcie tym kryzysem 8 miesięczniaka
U nas generalnie nudy. Niedawno pierwszy raz odważyłam się wyjść sama z dzieciakami połazić po sklepach. Jakoś wcześniej nie mogłam się przełamać psychicznie
Szycie mnie bardzo wciągnęło, skonczyłam dziś wkładki do wózka i jeszcze uszyłam szeleszczącego metkowca Krawcową raczej nie zostanę, ale jakoś tam wyszło
cudne są


Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
witajcie wieczorem, my dzisiaj wyskoczylismy na obiad z okazji dnia kobiet bo jutro pewnie wszystko oblegane będzie, mała była grzeczna i zajadała się chrupkami kukurydzianymi które dostaje własnie jak gdzies idziemy zjesc zeby jej nie było smutno

Caramel wiesz to tak dziwnie jest, bo czasem budzi się o 1 i 5-6 a czasem czesciej (nie ma reguły, różne godziny i różna ilość pobudek) i nie potrafi sie uspokoic inaczej niz na cycku. Na weekendy wstaje do niej teraz tż i najpierw uspokaja bez cycka a jak juz sie nie da to woła mnie. Niedługo mam zamiar dawać jej kaszkę na dobranoc a rano zamiast kaszki dać jej np jogurt z owocami ale to muszę poczekać aż tż wróci na stałe i będzie codziennie w domu.

chciałam właśnie zapytać czy dajesz kaszkę na noc, bo to może pomóc, może masz za mało treściwy pokarm żeby starczyło jej na całą noc (w stosunku do jej potrzeb)... ale pamiętam że pisałaś że podajesz pierś i od razu pada znów... więc to może nie starczyć, ale sprawdzić warto... u mnie mała też się budzi co zaobserwowałam ostatnio i jeśli nie znajdzie smoczka sama wystarczająco szybko, to też ją podkarmiam, ale jak znajdzie to zaraz sobie wkłada i odpływa sama po chwili takiego "mmmm mmmm mmmm" my nie reagujemy od razu, bo mąż się nie budzi, a ja ostatnio też miałam problemy z wstawaniem

w ogóle to już się lepiej czuję, ale jestem na antybiotyku jeszcze do wtorku i muszę Wam powiedzieć że dopiero wczoraj sobie zdałam sprawę jak tragicznie się wcześniej czułam (po tym jak poczułam się lepiej ) ale to musiało już dłużej trwać, bo nie zauważyłam wyraźnego pogorszenia, stopniowo czułam się coraz gorzej, dopiero mnie wysypka i trudności z utrzymaniem herbaty zastanowiły że może to coś więcej niż zmęczenie...
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 06:47   #2244
Caramel 85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 631
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
witajcie wieczorem, my dzisiaj wyskoczylismy na obiad z okazji dnia kobiet bo jutro pewnie wszystko oblegane będzie, mała była grzeczna i zajadała się chrupkami kukurydzianymi które dostaje własnie jak gdzies idziemy zjesc zeby jej nie było smutno

Caramel wiesz to tak dziwnie jest, bo czasem budzi się o 1 i 5-6 a czasem czesciej (nie ma reguły, różne godziny i różna ilość pobudek) i nie potrafi sie uspokoic inaczej niz na cycku. Na weekendy wstaje do niej teraz tż i najpierw uspokaja bez cycka a jak juz sie nie da to woła mnie. Niedługo mam zamiar dawać jej kaszkę na dobranoc a rano zamiast kaszki dać jej np jogurt z owocami ale to muszę poczekać aż tż wróci na stałe i będzie codziennie w domu.
Z chrupkami robię dokładnie tak samo
Może tak jak mówi Agatka, za mało treściwą kolację dostaje i nie najada się na noc? Takie dziecko już samym mlekiem na pewno się nie naje jeśli chodzi o kolację. Witek np zjada ok 280ml gęstego mleka z kleikiem ryżowo-owsianym na noc. Poza tym może się nauczyła, że tak wygląda zasypianie i inaczej nie potrafi? Witek też się wybudza w nocy raz czy kilka razy, zresztą każde dziecko i człowiek dorosły tak samo, ale on od razu zasypia. Czasami widzę na niani że wkłada sobie smoczka, sporadycznie jak rozbudzi się mocniej i nie może znaleźć smoka, to muszę do niego wstać i mu go podać Ekspertem nie jestem, ale pewnie u was Oliwka zamiast smoka przyzwyczaiła się do piersi, rozbudza się piersi nie ma, więc jest zdenerwowana i budzi się na dobre. No i weź pod uwagę że nocne dokarmianie dziecka też nie jest za dobre, nerki itp powinny odpocząć, a i dziecko nie śpi ciągiem tyle godzin ile powinnien jego organizm.

Agatka dzięki
__________________
Andrzejek
Witek
Paulinka

Edytowane przez Caramel 85
Czas edycji: 2015-03-09 o 06:49
Caramel 85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 07:30   #2245
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

coś mi szwankuje forum

Caramel ostatnimi czasy mała zasypia sama w łóżeczku, je cycka na dobranoc i odkładam ją do łóżeczka i wtedy albo leży na boczku i od razu zasypia albo pogada, pokręci się, pomarudzi i zasypia

Dziś w nocy jak i przez cały weekend dałam jej cycka o 23 i dopiero o 6 rano i ile tż'owi po przebudzeniu szybko zasypia to mi nie chce dzisiaj obudziła sie o 23 dostała cycka i jak wstała o 3 to nie chciała usnąć, nie domagała się cycka ale nie chciała usnąć w łóżeczku tylko na mojej klatce, inaczej nie chciała, nawet u nas w łóżku... w koncu ją odłożyłam koło siebie i spała do 6:30, zjadła i spała jeszcze godzine.

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

wczesniej dałam jej pare razy kaszkę na dobranoc ale i tak nie chciała zrezygnowac z cycka więc nie chciałam ją przekarmiać w nocy, teraz zamienie jej kaszkę z rana na noc i bede cierpliwie siedzieć z nią w nocy ....
chciałam jej dać na drugie śniadanie jogurt z owocami ale nie wiem czy trzeba jakiś specjalny czy mogę zwykły np danone
__________________
ŚLUB
OLIWKA

Edytowane przez malwiska
Czas edycji: 2015-03-09 o 07:28
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 08:32   #2246
Domi_00
Rozeznanie
 
Avatar Domi_00
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 853
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Witam się po weekendzie

Tez coś mi szwankuje aplikacja...

Agnes, cały czas trzymamy kciuki. Współczuję problemów. Ale skoro piszesz, że synek jest coraz bardziej mobilny to wydaje mi się, że wszystko się unormuje


Oldzia, również trzymam kciuki. Ćwiczenia na pewno przyniosą efekty. Im wcześniej tym lepiej

Malwiska, jogurtu Danone bym nie podała takiemu maluchowi. Bałabym się alergii, to w końcu krowie mleko. Jogurty specjalnie dla dzieci zawierają często tylko serwatkę z krowiego mleka, to chyba lepszy wybór

No a u nas zmiany. Prawdopodobnie w kwietniu przeprowadzka Dziś wizyta u ortopedy, mam nadzieję, że będzie ok.
Domi_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 09:58   #2247
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Dzieki dziewczyny za kciukasy

Malwiska ja dzis tez daje jogurt kupilam taki dzieciecy to jest puree z banana jogurt nat i brazowy ryz, zobaczymy jak tam nasza skaza moze okaze sie ze wcale jej nie ma. Tesknie juz za nabialem. Takiego doroslego jogurtu bym jednak nie podawala.

Dziewczyny jak dziecko wstaje na nogi w lozeczku z jakiej pozycji? Od kilku dni moj lobuz lapie sie za gore lozeczka lezac na brzuchu i tak sie ciagnie do gory czasem podbija na kolana jakby mial raczkowac przy jednoczesnym trzymaniu sie za krawedz. Od kilku dni np jak posadze go na swojej nodze i siedze z nim przy kanapie to zlapie sie kanapy i staje na podlodze wstaje z mojej nogi. Sprezynuje albo stoi a jak go trzymam przodem do siebie na rekach to wspina sie po mnie do gory. Ja juz nie wiem moze on wstanie najpierw niz usiadzie,mozliwe to jest?
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 10:19   #2248
Oldzia20
Raczkowanie
 
Avatar Oldzia20
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 472
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Agnes trzymam rowniez kciuki xa rozwiazanie problemow i dziecko moze usiasc np. Stawsjac przy mebelkach upada na pupke i siada

Z jogurtow dalam malej z humany i cos z hipa jakies owoce i jogurt danon jak dla mnie jeszcze nie.

Fame powodzenia z praca, ja tez bym chciala juz szukac jakies ale biorac pod uwage nasza niedaleka przyszlosc musze zaczekac.

Dzieki dziewczyny za wsparcie postanowilismy skonsultiwac sprawe z inna pania neurologopeda i jutro mamy wizyte, z tego co telefonicznie rozmawialysmy to wystawianie jezyczka i obnizone napiecie miesniowe jest normalne w kraniosynestozie takze mniej sie martwie, zobaczy co jutro bedzie

Domi kciuki za ortopede

My za chwilke do pediatry na kontrole warg sromowych, bo Mala dostala masc na rozklejenie, wkoncu i z tego co widze to jest dobrze

Milego dnia

Wysłane z mojego LG-P760
Oldzia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 10:33   #2249
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Oldzia trzymam kciuki za wizyte. Pisalas o wystawianiu jezyka a kiedy to robi. Mojej kol coreczka tez wystawiala jak np karmila ja lyzeczka to kladla czasem jezyk pod lyzeczke ale tak go wypychala, kol tez sie martwila ale lekarka mowila ze czesc dzieci to robi
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 10:44   #2250
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Dobry dziewczyny u nas było mango na tapecie baaardzo smakowało. Właśnie się zorientowałam, że za dużych zapasów mleka 2 nie powinnam robić bo my już za 2 mies przechodzimy na 3... Ale czas zapiernicza....
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-23 08:45:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:16.