Rozstać się czy nie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-11, 12:33   #31
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Rozstać się czy nie?

Mnie ciekawi po co wymuszałaś zaręczyny na facecie, z którym nadal nie wiesz na czym stoisz. Seksu nie ma, rozmowy o ślubie też nie i jak dla mnie ten związek zmierza donikąd.
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 12:53   #32
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Rozstać się czy nie?

Cytat:
Napisane przez dorotti66 Pokaż wiadomość
Mnie ciekawi po co wymuszałaś zaręczyny na facecie, z którym nadal nie wiesz na czym stoisz. Seksu nie ma, rozmowy o ślubie też nie i jak dla mnie ten związek zmierza donikąd.
A to swoją drogą. Te zaręczyny.
Z facetem, który kocha się z tobą jak z innym facetem. Przejrzyj na oczy.
Jak spotyka się z kumplem, to go o zdradę nie podejrzewasz.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 13:20   #33
wild rose
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 106
Dot.: Rozstać się czy nie?

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
A to swoją drogą. Te zaręczyny.
Z facetem, który kocha się z tobą jak z innym facetem. Przejrzyj na oczy.
Jak spotyka się z kumplem, to go o zdradę nie podejrzewasz.
Nie robimy tego już. Spróbowaliśmy tylko kilka razy. Nie spodobało nam się. Wiem że on nie jest gejem. Chyba poprostu to nie to.
Co do zaręczyn, myślałam że tego nie zrobi. Chciałam się przekonać czy mnie kocha i często mu o tym mówiłam, ale do jubilera go nie zaciągnęłam.
Żałuję bo w sumie i tak nic mi to nie dało...
wild rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 13:23   #34
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Rozstać się czy nie?

Cytat:
Napisane przez wild rose Pokaż wiadomość
Nie robimy tego już. Spróbowaliśmy tylko kilka razy. Nie spodobało nam się. Wiem że on nie jest gejem. Chyba poprostu to nie to.
Co do zaręczyn, myślałam że tego nie zrobi. Chciałam się przekonać czy mnie kocha i często mu o tym mówiłam, ale do jubilera go nie zaciągnęłam.
Żałuję bo w sumie i tak nic mi to nie dało...
Pierścionek na palcu miał przekonać Cię do tego, że facet Cię kocha?
Jedyne wyjście pogadać na poważnie jak on to wszystko dalej widzi, wasze pożycie, kwestię ślubu itd. Chociaż Ty nie wydajesz się co do niego przekonana, więc może lepiej się zastanów czy warto to ciągnąć.
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 13:31   #35
wild rose
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 106
Dot.: Rozstać się czy nie?

Cytat:
Napisane przez dorotti66 Pokaż wiadomość
Pierścionek na palcu miał przekonać Cię do tego, że facet Cię kocha?
Jedyne wyjście pogadać na poważnie jak on to wszystko dalej widzi, wasze pożycie, kwestię ślubu itd. Chociaż Ty nie wydajesz się co do niego przekonana, więc może lepiej się zastanów czy warto to ciągnąć.
Chyba poprostu przestałam mu ufać. Jestem często nieszczęśliwa i chyba powinnam od niego odpocząć. Może tak będzie dla nas lepiej. Tylko nie wiem czy dam radę odejść, zależy mi na nim, ale coraz bardziej nie widzę sensu w tym związku
wild rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 14:35   #36
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Rozstać się czy nie?

To poczekaj kolejne 3 lata, 4 lata, może wtedy zdobedziesz się na odwagę porozmawiać z nim, albo zerwać.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 15:42   #37
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Rozstać się czy nie?

Nie zgadzam sie tu z postami powyzej.
Nie rozumiem troche wiekszosci , bo? Facet powiedział ,ze nie chce uprawiać seksu i chyba ma do tego prawo czyz nie? Nie wiem,czemu od razu jak nie uprawia to trzeba zaczac obrazac ,ze gej itd. A to ktoś MUSI ? ... No to troche skrzywione są niektóre poglądy przez... nie wiem co zresztą.
Dziewczyna naciska goscia na sile. Ciekawe jakby was ktos przymuszal do seksu,wtedy biedna dziewczyna rany a facet zboczeniec.A jak babka cisnie faceta to co?
Ja tam sie nie dziwie,ze NIE CHCE, bo nikogo w tej sprawie nikt nie powinien zmuszać, bez wzgledu na jego poglady.
Babka go cisnie a on powiedziec coraz bardziej nie chce.Widocznie sie wstydzi.Moze jest chory ?
A jak ona robi mu wiecznie fochy , to sie wcale nie dziwie ze moze pewnych prywatnych rzeczy nie chce jej sprzedac.
Jedno jest pewne- im bardziej sie goscia cisnie ,tymbardziej on sie zamyka i klapki zamknięte.

Poza tym mam wrazenie ze autorka opisała swojego faceta a o sobie i swoich zachowaniach niewiele. Bardziej podejrzewam,ze to jej wina,ze tak zwiazek wyglada,a nie jego. Dla mnie z tego jednego postu jawi sie niedojrzała dziewczyna, która rzadzi i mowi co ma gosciowi robic,a on ma dosyc i zeby sie "nie czepiała" to robi co chce.

Czasami mam wrazenie,ze niektorzy nie czytaja calego postu autorki,tylko jadą z jednego kontekstu, oby stereotypem

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Cytat:
Napisane przez wild rose Pokaż wiadomość
Znaczy co mówił?

Że nie jest gotowy. Nie rozumiem jak można po trzech latach nie być gotowym .
Sorry,ale masz bardzo dziecinne poglady i na tym skończę.
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3

Edytowane przez Clemence
Czas edycji: 2015-03-11 o 15:39
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-11, 15:45   #38
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rozstać się czy nie?

Cytat:
Napisane przez Clemence Pokaż wiadomość
Nie zgadzam sie tu z postami powyzej.
Nie rozumiem troche wiekszosci , bo? Facet powiedział ,ze nie chce uprawiać seksu i chyba ma do tego prawo czyz nie? Nie wiem,czemu od razu jak nie uprawia to trzeba zaczac obrazac ,ze gej itd. A to ktoś MUSI ? ... No to troche skrzywione są niektóre poglądy przez... nie wiem co zresztą.
Dziewczyna naciska goscia na sile. Ciekawe jakby was ktos przymuszal do seksu,wtedy biedna dziewczyna rany a facet zboczeniec.A jak babka cisnie faceta to co?
Ja tam sie nie dziwie,ze NIE CHCE, bo nikogo w tej sprawie nikt nie powinien zmuszać, bez wzgledu na jego poglady.
Babka go cisnie a on powiedziec coraz bardziej nie chce.Widocznie sie wstydzi.Moze jest chory ?
A jak ona robi mu wiecznie fochy , to sie wcale nie dziwie ze moze pewnych prywatnych rzeczy nie chce jej sprzedac.
Jedno jest pewne- im bardziej sie goscia cisnie ,tymbardziej on sie zamyka i klapki zamknięte.

Poza tym mam wrazenie ze autorka opisała swojego faceta a o sobie i swoich zachowaniach niewiele. Bardziej podejrzewam,ze to jej wina,ze tak zwiazek wyglada,a nie jego. Dla mnie z tego jednego postu jawi sie niedojrzała dziewczyna, która rzadzi i mowi co ma gosciowi robic,a on ma dosyc i zeby sie "nie czepiała" to robi co chce.

Czasami mam wrazenie,ze niektorzy nie czytaja calego postu autorki,tylko jadą z jednego kontekstu, oby stereotypem

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------


Sorry,ale masz bardzo dziecinne poglady i na tym skończę.
Facet nie jest dzieckiem, jak ma problem to powinien jej powiedzieć. Nie, bo nie to nie jest argument.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 15:47   #39
wild rose
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 106
Dot.: Rozstać się czy nie?

Cytat:
Napisane przez Clemence Pokaż wiadomość
Nie zgadzam sie tu z postami powyzej.
Nie rozumiem troche wiekszosci , bo? Facet powiedział ,ze nie chce uprawiać seksu i chyba ma do tego prawo czyz nie? Nie wiem,czemu od razu jak nie uprawia to trzeba zaczac obrazac ,ze gej itd. A to ktoś MUSI ? ... No to troche skrzywione są niektóre poglądy przez... nie wiem co zresztą.
Dziewczyna naciska goscia na sile. Ciekawe jakby was ktos przymuszal do seksu,wtedy biedna dziewczyna rany a facet zboczeniec.A jak babka cisnie faceta to co?
Ja tam sie nie dziwie,ze NIE CHCE, bo nikogo w tej sprawie nikt nie powinien zmuszać, bez wzgledu na jego poglady.
Babka go cisnie a on powiedziec coraz bardziej nie chce.Widocznie sie wstydzi.Moze jest chory ?
A jak ona robi mu wiecznie fochy , to sie wcale nie dziwie ze moze pewnych prywatnych rzeczy nie chce jej sprzedac.
Jedno jest pewne- im bardziej sie goscia cisnie ,tymbardziej on sie zamyka i klapki zamknięte.

Poza tym mam wrazenie ze autorka opisała swojego faceta a o sobie i swoich zachowaniach niewiele. Bardziej podejrzewam,ze to jej wina,ze tak zwiazek wyglada,a nie jego. Dla mnie z tego jednego postu jawi sie niedojrzała dziewczyna, która rzadzi i mowi co ma gosciowi robic,a on ma dosyc i zeby sie "nie czepiała" to robi co chce.

Czasami mam wrazenie,ze niektorzy nie czytaja calego postu autorki,tylko jadą z jednego kontekstu, oby stereotypem

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------


Sorry,ale masz bardzo dziecinne poglady i na tym skończę.
Nie ciągnęłam go do łóżka na siłę, ale jeśli jesteśmy ze sobą na poważnie to chyba mam prawo wiedzieć dlaczego on nie ma ochoty. Gdyby od początku nie kłamał to wszystko było by ok. Zresztą ile mam na niego czekać bez logicznego wytłumaczenia?
wild rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 15:52   #40
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Rozstać się czy nie?

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Facet nie jest dzieckiem, jak ma problem to powinien jej powiedzieć. Nie, bo nie to nie jest argument.
Napisałam wyraźnie dlaczego najprawdopodobniej nie podzielil się tym,co sie dzieje.
Nie masz racji. Jakbym chorowała na jakąś poważną chorobę ( ze skutkami dla mnie,a nie dla partnera) itd. , to wcale (przy dzisiejszych rozstaniach o byle pierdołę) nie zasadzałabym się do powiedzenia od razu,a nawet po trzech latach. Szczególnie,że jak widac tutaj się coraz bardziej nie układa. Po co?
Niektórych poznaje się po rozstaniu dopiero o czym przekonałam się sama.

Nie zmienia to faktu,że odpowiedzi jak dla mnie są nieco niezgodne z tym,jakby było, gdyby któraś z was się znalazła w takiej sytuacji.

A skoro gość już tyle z nią zrobił , to jakiś powód musi być, czemu nie chce ryzykować. Jak dla mnie jej nie ufa. I tyle.A jak jest to nie wiem.
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 15:57   #41
wild rose
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 106
Dot.: Rozstać się czy nie?

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Facet nie jest dzieckiem, jak ma problem to powinien jej powiedzieć. Nie, bo nie to nie jest argument.
Dokladnie, a pytałam go już o wszystko. Czy go boli, czy jest gejem, czy to przez religię, czy może jakieś złe rzeczy z dzieciństwa... Zawsze odpowiadał że to nie to. Nieraz próbował mnie o to obwiniać bo za dużo o tym mówię. Raz na miesiąc lub rzadziej to dużo? Myślę że chodzi o wpadkę i tyle. Bo kiedyś tego właśnie się bał, ale teraz twierdzi że już mu to przeszlo tylko po prostu nie jest gotowy

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Facet nie jest dzieckiem, jak ma problem to powinien jej powiedzieć. Nie, bo nie to nie jest argument.
Cytat:
Napisane przez Clemence Pokaż wiadomość
Napisałam wyraźnie dlaczego najprawdopodobniej nie podzielil się tym,co sie dzieje.
Nie masz racji. Jakbym chorowała na jakąś poważną chorobę ( ze skutkami dla mnie,a nie dla partnera) itd. , to wcale (przy dzisiejszych rozstaniach o byle pierdołę) nie zasadzałabym się do powiedzenia od razu,a nawet po trzech latach. Szczególnie,że jak widac tutaj się coraz bardziej nie układa. Po co?
Niektórych poznaje się po rozstaniu dopiero o czym przekonałam się sama.

Nie zmienia to faktu,że odpowiedzi jak dla mnie są nieco niezgodne z tym,jakby było, gdyby któraś z was się znalazła w takiej sytuacji.

A skoro gość już tyle z nią zrobił , to jakiś powód musi być, czemu nie chce ryzykować. Jak dla mnie jej nie ufa. I tyle.A jak jest to nie wiem.
Ja mu mówiłam o kilku poważnych dla mnie sprawach bo zawsze traktowałam go jak kogoś z rodziny, myślałam że będziemy rodziną.
Nie ufa mi? To chyba o czymś świadczy, bo ja nigdy go nie okłamałam. Gdyby mnie tak kochal jak mówi nie miał by powodu do braku zaufania
wild rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-11, 16:00   #42
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rozstać się czy nie?

Cytat:
Napisane przez Clemence Pokaż wiadomość
Napisałam wyraźnie dlaczego najprawdopodobniej nie podzielil się tym,co sie dzieje.
Nie masz racji. Jakbym chorowała na jakąś poważną chorobę ( ze skutkami dla mnie,a nie dla partnera) itd. , to wcale (przy dzisiejszych rozstaniach o byle pierdołę) nie zasadzałabym się do powiedzenia od razu,a nawet po trzech latach. Szczególnie,że jak widac tutaj się coraz bardziej nie układa. Po co?
Niektórych poznaje się po rozstaniu dopiero o czym przekonałam się sama.

Nie zmienia to faktu,że odpowiedzi jak dla mnie są nieco niezgodne z tym,jakby było, gdyby któraś z was się znalazła w takiej sytuacji.

A skoro gość już tyle z nią zrobił , to jakiś powód musi być, czemu nie chce ryzykować. Jak dla mnie jej nie ufa. I tyle.A jak jest to nie wiem.
No to niech ma powód tylko niech sie facet komunikuje. Są w związku, ona ma prawo oczekiwać, że skoro nie deklarował zagorzałej wiary to będą normalnie współżyć. Jak widać nie współzyją. I wcale się nie dziwię, że co jakiś czas zaczyna temat, ma udawać, że problemu nie ma? W tym momencie tkwią w zawieszeniu, bo seksu nie ma i nie wiadomo dlaczego tak się dzieje. Nie ma okreslonego problemu, z ktorym mozna sobie w jakiś sposob próbować radzić, choćby rozmową. Nie ma. Odsuwanie rozmowy w czasie jest bez sensu.
A to, że ty masz jakies osobiste urazy to już nie jest problem autorki. Jakby mi facet po 3 latach nie ufał to bym podziękowala za wspolprace. Ty bys pewnie stwierdzila, ze to rozstanie o pierdołę. Ja - nie sądzę
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 18:33   #43
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstać się czy nie?

Cytat:
Napisane przez wild rose Pokaż wiadomość
Jestem często nieszczęśliwa i chyba powinnam od niego odpocząć.
Czyli w tym związku po prostu źle się dzieje.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Facet nie jest dzieckiem, jak ma problem to powinien jej powiedzieć. Nie, bo nie to nie jest argument.
Powiedział że nie jest gotowy, wcześniej że boi się ciąży. To jest argument "nie bo nie"?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 18:46   #44
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rozstać się czy nie?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Czyli w tym związku po prostu źle się dzieje.


Powiedział że nie jest gotowy, wcześniej że boi się ciąży. To jest argument "nie bo nie"?
A na za przeproszeniem w pupe byl gotowy? Jesli boi sie ciazy to niech usiądą i ustalą co dalej, bo dziewczyna bierze tabletki a on dalej sie boi? Beda sie kochac tylko wtedy kiedy beda sie starac o dziecko? To jest jakis dramat
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 18:48   #45
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstać się czy nie?

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
A na za przeproszeniem w pupe byl gotowy?
A to jakoś rzadko spotykane jest?

No dramat, zgadzam się, ale z lakonicznych wypowiedzi autorki wnioskuję, że caly ten związek jest dramatem.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 19:10   #46
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Rozstać się czy nie?

[QUOTE=wild rose;50609998]Dokladnie, a pytałam go już o wszystko. Czy go boli, czy jest gejem, czy to przez religię, czy może jakieś złe rzeczy z dzieciństwa... Zawsze odpowiadał że to nie to. Nieraz próbował mnie o to obwiniać bo za dużo o tym mówię. Raz na miesiąc lub rzadziej to dużo? Myślę że chodzi o wpadkę i tyle. Bo kiedyś tego właśnie się bał, ale teraz twierdzi że już mu to przeszlo tylko po prostu nie jest gotowy[COLOR="Silver"]



Na dziecko jest gotów ale na normalny seks nie? Mydli ci oczy...
Od razu pomyślałam, ze coś tu śmierdzi - oral,anal ? Ale Seks normalny to już fuj? Albo opcja druga: jak z twoja higieną? Może nie odpowiada mu zapach ? Wygląd go odrzuca? Brutalne, ale może być prawdziwe.
Od tej strony zacznij rozmowę.. Może jest cos z tobą nie tak a on po prostu nie chce sprawić ci przykrości ?

Edytowane przez xXBlankaXx
Czas edycji: 2015-03-11 o 19:12
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 21:48   #47
wild rose
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 106
Dot.: Rozstać się czy nie?

[QUOTE=xXBlankaXx;50612770]
Cytat:
Napisane przez wild rose Pokaż wiadomość
Dokladnie, a pytałam go już o wszystko. Czy go boli, czy jest gejem, czy to przez religię, czy może jakieś złe rzeczy z dzieciństwa... Zawsze odpowiadał że to nie to. Nieraz próbował mnie o to obwiniać bo za dużo o tym mówię. Raz na miesiąc lub rzadziej to dużo? Myślę że chodzi o wpadkę i tyle. Bo kiedyś tego właśnie się bał, ale teraz twierdzi że już mu to przeszlo tylko po prostu nie jest gotowy[COLOR="Silver"]



Na dziecko jest gotów ale na normalny seks nie? Mydli ci oczy...
Od razu pomyślałam, ze coś tu śmierdzi - oral,anal ? Ale Seks normalny to już fuj? Albo opcja druga: jak z twoja higieną? Może nie odpowiada mu zapach ? Wygląd go odrzuca? Brutalne, ale może być prawdziwe.
Od tej strony zacznij rozmowę.. Może jest cos z tobą nie tak a on po prostu nie chce sprawić ci przykrości ?
Z moją higieną wszystko dobrze. Raczej nie całował by mnie tam gdyby tak nie było
wild rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 22:10   #48
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Rozstać się czy nie?

To sprawa przynajmniej dziwna. Usiądź z nim i postaw sprawę jasno do seksu go nie zmuszasz ale albo wytłumaczy ci szczerze jaki jest powód tego że nie chce bez krętactwa i zbywania tematu albo sie rozstajecie definitywnie. Może to go jakoś zmotywuje do rozmowy

Edytowane przez xXBlankaXx
Czas edycji: 2015-03-11 o 22:39
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 22:30   #49
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Rozstać się czy nie?

Bynajmniej to nie to samo co przynajmniej

Autorko, szczera rozmowa, bez oskarżeń.
Jesteś szczęśliwa?
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-11, 22:39   #50
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Rozstać się czy nie?

Mój błąd słownik sam pisze a ja nie sprawdziłam już poprawiam.'
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 06:20   #51
wild rose
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 106
Dot.: Rozstać się czy nie?

Cytat:
Napisane przez bandra Pokaż wiadomość
Bynajmniej to nie to samo co przynajmniej

Autorko, szczera rozmowa, bez oskarżeń.
Jesteś szczęśliwa?
Sama nie wiem. Wczoraj rozmawialiśmy. Powiedział że już jest gotowy, ale jakoś nie wierzę. Mówił coś że to dlatego że go bolało ale już jest dobrze. Jak dla mnie mógł to zrobić wcześniej a nie czekać trzy lata.
Pozatym jest mi przykro po dniu kobiet. Może powiecie że jestem materialistka, ale ja mu kupiłam coś w sumie drogiego, a dostałam w zamian czekoladki. Wiem że nie ma problemów finansowych więc gdyby chciał... Nieważne
Cały czas się czuję jakby on zgodził się z łaski. Nie tak to sobie wyobrażałam
wild rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 09:37   #52
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rozstać się czy nie?

Cytat:
Napisane przez wild rose Pokaż wiadomość
Sama nie wiem. Wczoraj rozmawialiśmy. Powiedział że już jest gotowy, ale jakoś nie wierzę. Mówił coś że to dlatego że go bolało ale już jest dobrze. Jak dla mnie mógł to zrobić wcześniej a nie czekać trzy lata.
Pozatym jest mi przykro po dniu kobiet. Może powiecie że jestem materialistka, ale ja mu kupiłam coś w sumie drogiego, a dostałam w zamian czekoladki. Wiem że nie ma problemów finansowych więc gdyby chciał... Nieważne
Cały czas się czuję jakby on zgodził się z łaski. Nie tak to sobie wyobrażałam
Jesli bolało to moze jednak lekarz?
A w kwestii dnia kobiet, jak obchodziliscie go wczesniej? Byly drogie prezenty?
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 10:25   #53
wild rose
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 106
Dot.: Rozstać się czy nie?

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Jesli bolało to moze jednak lekarz?
A w kwestii dnia kobiet, jak obchodziliscie go wczesniej? Byly drogie prezenty?
Tylko on nie jest dzieckiem. Gdyby mu zależało na seksie poszedł by do lekarza wcześniej.
Zawsze było tak że ode mnie dostawał prezenty na dzień chłopaka, a ja na dzień kobiet dostawałam czekoladki. Tłumaczyłam to tym że on jeszcze chodzi do szkoły, a ja już zarabiam. Ale on od pół roku pracuje, więc myślałam że tym razem będzie inaczej.
wild rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 10:30   #54
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstać się czy nie?

No dobra Autorko, to co zamierzasz? Bo jak widać, seksu z tego nie będzie, a jak będzie, to i tak bez Twojej satysfakcji, bo z uczuciem wymuszenia.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 10:46   #55
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rozstać się czy nie?

Cytat:
Napisane przez wild rose Pokaż wiadomość
Tylko on nie jest dzieckiem. Gdyby mu zależało na seksie poszedł by do lekarza wcześniej.
Zawsze było tak że ode mnie dostawał prezenty na dzień chłopaka, a ja na dzień kobiet dostawałam czekoladki. Tłumaczyłam to tym że on jeszcze chodzi do szkoły, a ja już zarabiam. Ale on od pół roku pracuje, więc myślałam że tym razem będzie inaczej.
Ale może się wstydzi. Wy w ogole rozmawiacie tak na co dzien?
Zawsze dostawalaś czekoladki, nic nie mowilas to nie rozumiem zdziwienia. Nie wszyscy piszczą z radości, że jest dzień chłopaka czy dzien kobiet. Wy macie odmienne zdanie na ten temat i zamiast porozmawiać to ty mu serwujesz drogie prezenty, zeby wymusić rewanż?
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 11:01   #56
Pomaranczorange
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 309
Dot.: Rozstać się czy nie?

Tak w ogóle autorko to Ty już rok temu w styczniu założyłaś identyczny wątek i od tego czasu prowadzisz żywot cierpiętnicy. Ty lubisz zadawać sobie ból albo czujesz się brzydka albo nie wiem co?
Pomaranczorange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 11:05   #57
wild rose
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 106
Dot.: Rozstać się czy nie?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No dobra Autorko, to co zamierzasz? Bo jak widać, seksu z tego nie będzie, a jak będzie, to i tak bez Twojej satysfakcji, bo z uczuciem wymuszenia.
Rozstałam się z nim. On prosi żebym wróciła do niego. Że będzie inaczej, ale już tyle razy to słyszałam... Pewnie za tydzień, dwa znudzi mu się "walczenie o mnie". Chociaż nadal mam jakąś tam nadzieję.
Co do lekarza, mówiłam mu kiedyś że mogę z nim pójść, on wtedy stwierdził że lekarz nie jest mu potrzebny i nigdzie nie idzie

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No dobra Autorko, to co zamierzasz? Bo jak widać, seksu z tego nie będzie, a jak będzie, to i tak bez Twojej satysfakcji, bo z uczuciem wymuszenia.
Cytat:
Napisane przez Pomaranczorange Pokaż wiadomość
Tak w ogóle autorko to Ty już rok temu w styczniu założyłaś identyczny wątek i od tego czasu prowadzisz żywot cierpiętnicy. Ty lubisz zadawać sobie ból albo czujesz się brzydka albo nie wiem co?
Po prostu mi na nim zależy
wild rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 11:06   #58
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstać się czy nie?

Cytat:
Napisane przez wild rose Pokaż wiadomość
Rozstałam się z nim.
Słusznie, szkoda Twojego i jego czasu na związek, w którym tak bardzo się rozmijacie. Dobrze że daliście sobie szansę na spotkanie kogoś, kto będzie Wam pasował
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 11:07   #59
wild rose
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 106
Dot.: Rozstać się czy nie?

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Ale może się wstydzi. Wy w ogole rozmawiacie tak na co dzien?
Zawsze dostawalaś czekoladki, nic nie mowilas to nie rozumiem zdziwienia. Nie wszyscy piszczą z radości, że jest dzień chłopaka czy dzien kobiet. Wy macie odmienne zdanie na ten temat i zamiast porozmawiać to ty mu serwujesz drogie prezenty, zeby wymusić rewanż?
Bo kiedyś nie pracował, a ja tak. W sumie te prezenty nie są dla mnie najważniejsze. Tylko trochę mnie to zabolało. Tak. Rozmawialiśmy, przecież byliśmy razem trzy lata

Edytowane przez wild rose
Czas edycji: 2015-03-12 o 11:23
wild rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 13:54   #60
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rozstać się czy nie?

Cytat:
Napisane przez wild rose Pokaż wiadomość
Bo kiedyś nie pracował, a ja tak. W sumie te prezenty nie są dla mnie najważniejsze. Tylko trochę mnie to zabolało. Tak. Rozmawialiśmy, przecież byliśmy razem trzy lata
No ale mowilas mu, ze oczekujesz większych prezentow niz czekoladki? Nie wszyscy kupują sobie drogie upominki z okazji dnia chłopaka czy dnia kobiet, niezależnie od zarobków.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-13 16:48:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.