Co jest teraz w modzie... - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-26, 07:44   #151
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Co jest teraz w modzie...

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Nie znam nikogo osobiście poza jakimiś studentami kto by się przyznał,że urządza dom w Ikei. Do tego podkreślanie w ogłoszeniach skąd jest kuchnia też daje do myślenia. Nowe mieszkania wyposażone w kuchnię Ikei w moim województwie się nie sprzedają tak szybko jak inne. Tu ludzie lubią luksus i marki,nie zaprzeczysz.

Śledzę instagram i czytam komentarze i widzę na ulicy co się nosi i poza nastkami to nikt na ulicy dumnie z reklamówką z BikBoka czy H&M nie paraduje

A w jakik fylke mieszkasz? Ja znam sporo osob, ktore kupuja w Ikea czy h&m zreszta w Norwegii raczej nie ma czegos takiego, ze im drozej sie ubierasz tym "lepszy" jestes. Tutaj ludzie ogolnie lubia oszczedzac. Nie tylko luksus sie liczy, czesto nie rozpoznasz czy ktos jest milionerem czy studentem. A w BikBoku czy H&M widuje duzo kobiet doroslych teraz w zimie jak co roku modne sa marki skandynawskie, i glownie te widzi sie na ulicach.
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 08:39   #152
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 983
Dot.: Co jest teraz w modzie...

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
A ten bikbok to był kiedys w pl jak dobrze pamietam. Jak byłam w gimnazjum kupowałam tam jakies bluzy
Możliwe,bo to ubrania właśnie dla młodszej klienteli. Lubię tam czasem wpadać, fajne wzory mają
Cytat:
Napisane przez spaghettii Pokaż wiadomość
A w jakik fylke mieszkasz? Ja znam sporo osob, ktore kupuja w Ikea czy h&m zreszta w Norwegii raczej nie ma czegos takiego, ze im drozej sie ubierasz tym "lepszy" jestes. Tutaj ludzie ogolnie lubia oszczedzac. Nie tylko luksus sie liczy, czesto nie rozpoznasz czy ktos jest milionerem czy studentem. A w BikBoku czy H&M widuje duzo kobiet doroslych teraz w zimie jak co roku modne sa marki skandynawskie, i glownie te widzi sie na ulicach.
Kupowanie w takich sklepach nie ma nic wspólnego z oszczędnością,gdyż to wywalanie kasy przez okno.
Nikt Ci wprost przecież nie powie,że się gorzej od niego ubierasz (i słusznie), każdy kasę wydaje na co chce. Vestfold jakiś specyficzny,bo w tanich sieciówkach to głównie emigranci są widywani (w Anglii też raczej niż z klasy średniej się nie pochwali Primarkowymi zakupami).
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj

Edytowane przez kaledonia
Czas edycji: 2015-03-26 o 08:40
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 09:21   #153
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Co jest teraz w modzie...

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Możliwe,bo to ubrania właśnie dla młodszej klienteli. Lubię tam czasem wpadać, fajne wzory mają

Kupowanie w takich sklepach nie ma nic wspólnego z oszczędnością,gdyż to wywalanie kasy przez okno.
Nikt Ci wprost przecież nie powie,że się gorzej od niego ubierasz (i słusznie), każdy kasę wydaje na co chce. Vestfold jakiś specyficzny,bo w tanich sieciówkach to głównie emigranci są widywani (w Anglii też raczej niż z klasy średniej się nie pochwali Primarkowymi zakupami).

Ale chodzi o to, ze tu kazdy poluje na okazje i nawet ci co maja duzo pieniedzy kupuja w tanich sieciowkach. Bik bok moze faktycznie jest dla nastolatek, ale glownie z powodu stylu a nie tego, ze jest tani. Ja na ulicy widuje glownie torebki Korsa, i peeelno takich plecakow: ImageUploadedByWizaz Forum1427361527.157956.jpg
Canada goose chyba wychodzi z mody, wiekszosc zimowych ubran to helly hansen, peak performance, napapijri itp. Te firmy sama nosze, inaczej bym
Chyba zamarzla Mozliwe, ze jest roznica miedzy vestfold a oslo/akershus.
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 10:29   #154
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 983
Dot.: Co jest teraz w modzie...

Nawet w Pytaniu na śniadanie prezenterka miała na sobie ciuchy Helly Hansen więc to też modne w Polsce.
Plecaki z liskiem to samo (uwielbiam )
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 22:10   #155
Azmika88
Zadomowienie
 
Avatar Azmika88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 107
Dot.: Co jest teraz w modzie...

Cytat:
Napisane przez _matrioszka Pokaż wiadomość
A co mam zrobic jak ja mam? Mam sobie ja zakleic pianka izolacyjna? konsultowalam stan mojego uzebienia z dentystka i aparatu nie potrzebuje
Sorki, nie chciałam urazić. Chodziło mi o to, że nagle widuje się wszędzie modeli z diastemą i niedługo ludzie zaczną nosić aparaty, żeby ją mieć :P

Ja miałam jako dziecko, ale aparat nosiłam. Ortodonta zalecał.


Widzę, że wątek zmienił się na modę norweską :P

A tak a propos torebek, to dużo widzę na ulicy toreb Witchena, natomiast prawie w ogóle LV czy MK.
Azmika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 07:03   #156
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Co jest teraz w modzie...

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Nawet w Pytaniu na śniadanie prezenterka miała na sobie ciuchy Helly Hansen więc to też modne w Polsce.

Plecaki z liskiem to samo (uwielbiam )

A to nawet nie wiedzialam, bo rzadko w pl widuje ludzi w ubraniach tych firm
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 10:36   #157
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Co jest teraz w modzie...

Do dyskusji - Kaledonia, Ty masz w Norwegii polska telewizje? Poza tym uwazam, ze jak ludzie zaczynaja tak wybrzydzac przy kupnie mieszkania, to znaczy ze jest wieksza podaz niz popyt. Bo kuchnie mozna wyremontowac jak kogos stac na zakup to czesto i na remont. W Paryzu jest taki niedobor mieszkan, ze czesto nie wystarczy kasa i trzeba miec jeszcze znajomosci, bo nawet nie pokaza oferty w biurze. A zeby ktokolwiek narzekal na wyposazenie - jak ktos jest tak ustawiony by zalatwic mieszkanie to i srebro i marmur do wnetrza zalatwi.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-27, 12:51   #158
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Co jest teraz w modzie...

Tu bardzo trudno sprzedac mieszkanie, jest taka podaz w tej chwili, ze trzeba sprzedawac poniżej wartosci.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 19:50   #159
nelciak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 989
Dot.: Co jest teraz w modzie...

Cytat:
Napisane przez Azmika88 Pokaż wiadomość
Sorki, nie chciałam urazić. Chodziło mi o to, że nagle widuje się wszędzie modeli z diastemą i niedługo ludzie zaczną nosić aparaty, żeby ją mieć :P

Ja miałam jako dziecko, ale aparat nosiłam. Ortodonta zalecał.


Widzę, że wątek zmienił się na modę norweską :P

A tak a propos torebek, to dużo widzę na ulicy toreb Witchena, natomiast prawie w ogóle LV czy MK.
Ja w Polsce widze mnóstwo torebek MK
nelciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 20:52   #160
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Co jest teraz w modzie...

Cytat:
Napisane przez nelciak Pokaż wiadomość
Ja w Polsce widze mnóstwo torebek MK
a w ktorym miescie? ja pochodze z Krakowa i bylam nawet nie dawno na kilka dni. Widzialam slownie jednego lv, dwa mk, faktycznie sporo polskich marek typu wittchen czy batycki, kilka longchamps a i tu niespodzianka oryginalna prade u pani zupelnie nie wygladajacej na potecjalna wlascicielke. Wlasciwie troche zaniedbana pania, bo prada miala sie dobrze.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 22:38   #161
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Co jest teraz w modzie...

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
a w ktorym miescie? ja pochodze z Krakowa i bylam nawet nie dawno na kilka dni. Widzialam slownie jednego lv, dwa mk, faktycznie sporo polskich marek typu wittchen czy batycki, kilka longchamps a i tu niespodzianka oryginalna prade u pani zupelnie nie wygladajacej na potecjalna wlascicielke. Wlasciwie troche zaniedbana pania, bo prada miala sie dobrze.
ja w Warszawie widze sporo naprawde Korsów i coraz więcej LV. A w miejscach typu nie wiem.. galeria mokotów np, to juz w ogóle.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-27, 23:39   #162
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 198
Dot.: Co jest teraz w modzie...

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
a w ktorym miescie? ja pochodze z Krakowa i bylam nawet nie dawno na kilka dni. Widzialam slownie jednego lv, dwa mk, faktycznie sporo polskich marek typu wittchen czy batycki, kilka longchamps a i tu niespodzianka oryginalna prade u pani zupelnie nie wygladajacej na potecjalna wlascicielke. Wlasciwie troche zaniedbana pania, bo prada miala sie dobrze.
Mieszkam w krakowie i MK widze w kazdym tramwaju. Modne sa drazkj na ubrania (takie na kolkach) zamiast szafy.
__________________
chill
cud nie kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 06:16   #163
201607121236
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 665
Dot.: Co jest teraz w modzie...

Cytat:
Napisane przez cud nie kobieta Pokaż wiadomość
Mieszkam w krakowie i MK widze w kazdym tramwaju. Modne sa drazkj na ubrania (takie na kolkach) zamiast szafy.
Tylko pytanie czy to oby na pewno nie podrobki we Wrocku tez widuje duzo Korsow, nosza je i nastolatki i dorosle kobiety. Oryginal LV widzialam bodajrze raz, reszta to ordynarne podroby
201607121236 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 12:12   #164
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Co jest teraz w modzie...

-wielkie tyłki (i zdjęcia takowych w leggisnach)
-iphony, insta, snapchat, enomondo
-zdrowy styl życia, chodakowska, diety itp.
-air maxy
-te paskudne zielone parki z takimi jakby skórzanymi rękawami (choć to chyba już z dwa sezony temu było modne nadal często je widzę)
-mocno wystylizowane brwi
-brody u facetów
-kapelusze, okrągłe okulary
-te wszystkie "jestem taka alternatywna"/jestem gejmerką, koszulki z batmanami, adventuretime, wielkie okulary, farbowane włosy w kolorach tęczy
-koty

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Napisane przez cud nie kobieta Pokaż wiadomość
Mieszkam w krakowie i MK widze w kazdym tramwaju.
właśnie ostatnio zastanawiałam się o co chodzi, czy jakaś promocja w Lidlu była bo w busie widziałam 3 dziewczyny z torebkami MK
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 12:37   #165
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 983
Dot.: Co jest teraz w modzie...

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Do dyskusji - Kaledonia, Ty masz w Norwegii polska telewizje? Poza tym uwazam, ze jak ludzie zaczynaja tak wybrzydzac przy kupnie mieszkania, to znaczy ze jest wieksza podaz niz popyt. Bo kuchnie mozna wyremontowac jak kogos stac na zakup to czesto i na remont. W Paryzu jest taki niedobor mieszkan, ze czesto nie wystarczy kasa i trzeba miec jeszcze znajomosci, bo nawet nie pokaza oferty w biurze. A zeby ktokolwiek narzekal na wyposazenie - jak ktos jest tak ustawiony by zalatwic mieszkanie to i srebro i marmur do wnetrza zalatwi.
TV Polonia jest dostępna przez tel kablową od kilku lat tutaj,a nawet nie mieszkam w stolicy
Cytat:
Napisane przez charsi Pokaż wiadomość
-wielkie tyłki (i zdjęcia takowych w leggisnach)
-iphony, insta, snapchat, enomondo
-zdrowy styl życia, chodakowska, diety itp.
-air maxy
-te paskudne zielone parki z takimi jakby skórzanymi rękawami (choć to chyba już z dwa sezony temu było modne nadal często je widzę)
-mocno wystylizowane brwi
-brody u facetów
-kapelusze, okrągłe okulary
-te wszystkie "jestem taka alternatywna"/jestem gejmerką, koszulki z batmanami, adventuretime, wielkie okulary, farbowane włosy w kolorach tęczy
-koty
A do jakiego rozmiaru można nosić legginsy wg Ciebie ?

Podoba mi się indywidualność, ta alternatywa jak to nazywasz, przez to nie jest tak nudno,ale o co z tymi kotami chodzi ?

EDIT: organizacja czasu i przestrzeni, natrętne sprzątanie na błysk...
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj

Edytowane przez kaledonia
Czas edycji: 2015-03-28 o 12:41
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 13:19   #166
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 198
Dot.: Co jest teraz w modzie...

Cytat:
Napisane przez wredna biedronka Pokaż wiadomość
Tylko pytanie czy to oby na pewno nie podrobki we Wrocku tez widuje duzo Korsow, nosza je i nastolatki i dorosle kobiety. Oryginal LV widzialam bodajrze raz, reszta to ordynarne podroby
A to to już całkiem inna sprawa
__________________
chill
cud nie kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 13:25   #167
nelciak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 989
Dot.: Co jest teraz w modzie...

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
a w ktorym miescie? ja pochodze z Krakowa i bylam nawet nie dawno na kilka dni. Widzialam slownie jednego lv, dwa mk, faktycznie sporo polskich marek typu wittchen czy batycki, kilka longchamps a i tu niespodzianka oryginalna prade u pani zupelnie nie wygladajacej na potecjalna wlascicielke. Wlasciwie troche zaniedbana pania, bo prada miala sie dobrze.
Poznań. Wittchenów i Batyckich też jest sporo, ale MK ma dosłownie mnóstwo licealistek, studentek. Oryginalną LV to nie wiem czy kiedyś widziałam

Cytat:
Napisane przez charsi Pokaż wiadomość
-wielkie tyłki (i zdjęcia takowych w leggisnach)
-iphony, insta, snapchat, enomondo
-zdrowy styl życia, chodakowska, diety itp.
-air maxy
-te paskudne zielone parki z takimi jakby skórzanymi rękawami (choć to chyba już z dwa sezony temu było modne nadal często je widzę)
-mocno wystylizowane brwi
-brody u facetów
-kapelusze, okrągłe okulary
-te wszystkie "jestem taka alternatywna"/jestem gejmerką, koszulki z batmanami, adventuretime, wielkie okulary, farbowane włosy w kolorach tęczy
-koty

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------




właśnie ostatnio zastanawiałam się o co chodzi, czy jakaś promocja w Lidlu była bo w busie widziałam 3 dziewczyny z torebkami MK
Z moich obserwacji wynika, że szare płaszcze na zamek z pikowanymi rękami były przebojem sezon temu. Dopiero w tym roku - parki z pikowanymi rękawami. Czy Poznań jest jakis zacofany? Ani jednego ani drugiego modelu w życiu bym nie kupiła, fuj.
nelciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 13:35   #168
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Co jest teraz w modzie...

Fajny watek

Z tego co ja obserwuje modne sa:
- woski Yankee Candle
- szpilki w delikatny szpic
- ciuchy z Zary
- zegarki MK i Daniel Wellington
- bycie fit, ćwiczenie z Chodakowską itp
- długie paznokcie
- smoothie w takich śmiesznych słoikach
- bieganie

Ciekawie się czyta, że modne są "wielkie tyłki", bo sama jestem posiadaczką dość dużego
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 13:41   #169
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 198
Dot.: Co jest teraz w modzie...

Bardzo mnie bawi moda na bycie fit. Karnety na siłownie kupują, ale na wf nie chodzą i zwolnienia załatwiają
__________________
chill
cud nie kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-28, 13:45   #170
nelciak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 989
Dot.: Co jest teraz w modzie...

Cytat:
Napisane przez cud nie kobieta Pokaż wiadomość
Bardzo mnie bawi moda na bycie fit. Karnety na siłownie kupują, ale na wf nie chodzą i zwolnienia załatwiają
Bo może na wfie muszą grac w gry zespołowe, czego nie lubią i nie umieją? Lepiej nie chodzić na wf i chodzić na siłownię, niż nie chodzić ani na wf ani na siłownię
nelciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 13:56   #171
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 198
Dot.: Co jest teraz w modzie...

Cytat:
Napisane przez nelciak Pokaż wiadomość
Bo może na wfie muszą grac w gry zespołowe, czego nie lubią i nie umieją? Lepiej nie chodzić na wf i chodzić na siłownię, niż nie chodzić ani na wf ani na siłownię
Słaba wymówka U mnie na zajęciach (a odnoszę się tylko do nich i we wcześniejszej wypowiedzi miałam na myśli dziewczyny z mojej grupy) siatkówka czy kosz stanowią 10% ćwiczeń. Reszta to jakiś fitness, rowerki, ćwiczenia z piłkami itepe itede.
__________________
chill
cud nie kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 14:04   #172
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Co jest teraz w modzie...

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
A do jakiego rozmiaru można nosić legginsy wg Ciebie ?
polecam czytanie ze zrozumieniem
napisałam na co jest moda, a nie o tym kiedy można nosić legginsy
abstrahując od tego uważam fotografowanie swojej pupy za raczej żałosne.


Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Podoba mi się indywidualność, ta alternatywa jak to nazywasz, przez to nie jest tak nudno,ale o co z tymi kotami chodzi ?
doprecyzuję - akurat ja nie lubię pozerstwa (ale to nie o moich sympatiach pisałam) typu "jestem inna niż wszystkie dziewczyny, bo gram w gry i oglądam StarWars, inne tylko o paznokciach gadają" i faktycznie widzę, że staje się to modne. Nie napisałam natomiast, że indywidualizm jest zły.
Koty - zdjęcia kotów, filmiki, kompilacje, no nie wiem, dużo tego ostatnio.

chyba mylisz wątek "na co jest moda" z "co mi się nie podoba". Wymieniłam rzeczy, które uznaję za modne obecnie, co nie znaczy, że automatycznie ich nie lubię albo mi się nie podobają
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 14:13   #173
nelciak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 989
Dot.: Co jest teraz w modzie...

Cytat:
Napisane przez cud nie kobieta Pokaż wiadomość
Słaba wymówka U mnie na zajęciach (a odnoszę się tylko do nich i we wcześniejszej wypowiedzi miałam na myśli dziewczyny z mojej grupy) siatkówka czy kosz stanowią 10% ćwiczeń. Reszta to jakiś fitness, rowerki, ćwiczenia z piłkami itepe itede.
No to ciesz się, że nie miałas proporcji w stylu: 70% zajęć to gra w siatkówkę/kosza z chłopakami wyższymi o 20-30cm typowego fitnessu nie miałam ani razu w liceum. Siłownię lubiłam, ale to było jakieś 20% zajęć. Reszta to był ping-pong.
nelciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 15:30   #174
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 983
Dot.: Co jest teraz w modzie...

Koty i psy zawsze w modzie...dwie grup miłośników się znajdą.

Moda na włosomaniactwo i wcieranie w nie różnych olejków,zwłaszcza u osób wcześniej niszczących je zbyt wczesnym i częstym farbowaniem i eksperymentami ("od dziś nie farbuję" , "zapuszczam włosy" i inne fajne podpisy )

Cytat:
Napisane przez charsi Pokaż wiadomość
polecam czytanie ze zrozumieniem
napisałam na co jest moda, a nie o tym kiedy można nosić legginsy
abstrahując od tego uważam fotografowanie swojej pupy za raczej żałosne.

doprecyzuję - akurat ja nie lubię pozerstwa (ale to nie o moich sympatiach pisałam) typu "jestem inna niż wszystkie dziewczyny, bo gram w gry i oglądam StarWars, inne tylko o paznokciach gadają" i faktycznie widzę, że staje się to modne. Nie napisałam natomiast, że indywidualizm jest zły.
Koty - zdjęcia kotów, filmiki, kompilacje, no nie wiem, dużo tego ostatnio.

chyba mylisz wątek "na co jest moda" z "co mi się nie podoba". Wymieniłam rzeczy, które uznaję za modne obecnie, co nie znaczy, że automatycznie ich nie lubię albo mi się nie podobają
No Ty chyba też...patrz tekst na szaro i uwagi o wielkich tyłkach
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 16:12   #175
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Co jest teraz w modzie...

Cytat:
Napisane przez cud nie kobieta Pokaż wiadomość
Bardzo mnie bawi moda na bycie fit. Karnety na siłownie kupują, ale na wf nie chodzą i zwolnienia załatwiają
na wfie mialam tak wysrubowane wymagania, ze mialam ledwo 2 na koniec

ale fit to jestem
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 16:22   #176
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Co jest teraz w modzie...

Irytowały mnie gry zespołowe na wuefie. Lubiłam gimnastykę, ćwiczenia na siłowni, ale siatkówki nie znosiłam jak nie wiem kto. Wuef nie jest przystosowany dla dziewcząt: fitness, elementy tańca i od razu mniej dziewcząt ma okres po dwa razy w miesiącu.
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 16:32   #177
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Co jest teraz w modzie...

Nie wiem, czy już to było, ale mnie rozwala moda na coaching (źle rozumiany). Najczęściej sprowadza się to wrzucania na fejsiku cytatów mądrych ludzi, którzy zrobili hajsy i są za☠☠☠iści. Że niby jak wrzucą taki cytat to powinny polecieć oklaski, bo słowa takie mądre, czyny takie nieważne. I ktoś, kto docenia, bo wrzucił na fejsiku mądre słowa jest zwycięzcą
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 16:35   #178
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Co jest teraz w modzie...

Ja mialam level wyczynowy jakis, skoki w zwyz przez tyczke na wysokosci swojej szyi, biegi na czas, na 100 m powyzej 12s byla 1, jak byla gimnastyka to trzeba bylo robic uklady akrobatyczne na laweczce, albo szpagat, stanie na glowie do porzygu, wspinanie sie po linie, odbijanie pilki gora dol min 30 razy zeby zaliczyc na dwa, nie wychodzac na kolko na srodku sali, obowiazkowow gwiazde kazda musiala zrobic, rozciaganie tak, ze nie szlo chodzic po lekcji, albo cala lekcjia skakania zabka po sali
ja podziekuje, jak byla siatka w kolko to bylam zadowolona
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 16:49   #179
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Co jest teraz w modzie...

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Ja mialam level wyczynowy jakis, skoki w zwyz przez tyczke na wysokosci swojej szyi, biegi na czas, na 100 m powyzej 12s byla 1, jak byla gimnastyka to trzeba bylo robic uklady akrobatyczne na laweczce, albo szpagat, stanie na glowie do porzygu, wspinanie sie po linie, odbijanie pilki gora dol min 30 razy zeby zaliczyc na dwa, nie wychodzac na kolko na srodku sali, obowiazkowow gwiazde kazda musiala zrobic, rozciaganie tak, ze nie szlo chodzic po lekcji, albo cala lekcjia skakania zabka po sali
ja podziekuje, jak byla siatka w kolko to bylam zadowolona
Mój wf też był taki... Gdyby te zajęcia były ciekawie prowadzone, jakoś przeplatane, to nawet bym je lubiła. A tak to chodziłam, bo musiałam. Teraz z kolei pragnę karnetu na siłownię i trochę czasu, by tam chodzić.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 17:21   #180
nelciak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 989
Dot.: Co jest teraz w modzie...

candycotton, Twój wf brzmi makabrycznie...

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
Irytowały mnie gry zespołowe na wuefie. Lubiłam gimnastykę, ćwiczenia na siłowni, ale siatkówki nie znosiłam jak nie wiem kto. Wuef nie jest przystosowany dla dziewcząt: fitness, elementy tańca i od razu mniej dziewcząt ma okres po dwa razy w miesiącu.
O fuuuj, miałam taniec na wfie i to był najgorszy wf w moim życiu, przez to do dziś mam traumę i nie tańczę. Nie da się każdemu dogodzić

Najlepszy wf miałam na studiach
nelciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-28 17:00:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:32.