Marcowe Mamy 2015 cz. X - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-27, 11:11   #3871
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Widziałam taki kosz na olx ale kurde tylko do wkładów a wkłady 25zl wiec lipa ;/

w większości można używać normalnych worków na śmieci, ale o tym nie piszą

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Cena super u mnie taki zwykły zamykany się sprawdza, ale na razie te kupy to jeszcze nie śmierdzą. Jak zacznie się wprowadzać inne pokarmy, to będzie gorzej
mojej kupy śmierdzą
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 11:19   #3872
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Jeszcze tego mi brakuje zebym się rozchorowala :/ zimno mi, trzesie mnie strasznie ;/ a juz przestali grzać
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 11:24   #3873
mordka_1985
Zadomowienie
 
Avatar mordka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 927
GG do mordka_1985
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Młoda mi śpi od rana, ja mam wszystko ogarnięte, posprzatane i pierwszy raz od porodu nie mam co z sobą zrobić chciałam powystawiac aukcje na allegro, to mi internet padł i mam tylko taki komórkowy
Mój od rana pojekiwał na brzuszek. Ponosiłam to kupa i pierdziochy poszły. Teraz od 10 śpi a ja ciasto robię.
Wieczorem przychodzi mój brat z narzeczona małego zobaczyć. A jutro juz wybieramy się do rodziców na porządny obiad
__________________
Ślub 08.07.2006
Oliwia Roksana ur. 26.03.2011
Aleksandra zm. 01.04.2014
Synek tp. 15.03.2015
mordka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 11:31   #3874
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
Jeszcze tego mi brakuje zebym się rozchorowala :/ zimno mi, trzesie mnie strasznie ;/ a juz przestali grzać
ojej to kuruj się
ja się też boję tego momentu jak zakręcą kaloryfery, a na dworze jeszcze zimno pewnie od 1 kwietnia...


dziewczyny od poniedziałku promocja na dady w biedronce
ja kupię już 2, są minimalnie większe od 1. 156 szt za 49,99 zł
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 11:31   #3875
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

nouvelle, extra te ciuchy ja też potrzebuję trochę dłuższych bluzek, ale to niezależnie od ciąży, bo tak czy siak mam duży biust. teraz tylko niewiele większy

Cytat:
Napisane przez Magnifica
Niby to standard, że tydzień po terminie. Po przyjściu do szpitala powinni Ci zrobić USG, żeby sprawdzić co i jak, nawet jakbyś miała USG z 3 trymestru
to mnie uspokoiłaś źle się czuję z tym, że nic nie wiem i boję się, że w szpitalu popatrzą na mnie jak na kosmitkę bo to nie jest normalne, że nawet nie wiem jak duży jest mały, a jestem przy samej końcówce.

Cytat:
Napisane przez emily863
Ja też już jestem po wizycie. Rozwarcie 3-4 cm, szyjka miękka. Tylko skurczy brak, a tak to niby w każdej chwili mogę rodzić. Uwierzyłabym, że coś się może za chwilę ruszyć gdyby nie to, że taki stan jest od 3 tygodni :/
Jak nie urodzę w najbliższych dniach to we wtorek wizyta, na której dostanę dalsze zwolnienie i skierowanie do szpitala. Lekarz mówi, że w 41 tygodniu ciążę obserwuje się jeszcze ambulatoryjnie i w 7 dobie po terminie powinno się iść do szpitala, ale że w moim przypadku to Wielkanoc to lepiej żebym poszła w piątek (03.04.2015).
Moje dziecko waży 3370 g, więc waga chyba całkiem "fajna" do rodzenia. Dzisiaj podczas usg podejrzeliśmy jak ssał kciuk
super pamiętaj, że może i od 3 tyg jest to samo, ale to nie będzie trwało wiecznie

Cytat:
Napisane przez ewka5891
Michiru mam takie samo zdanie na temat diety przy kp. Na chwile obecną jem wszystko normalnie, synek ma sie dobrze i oby tak zostało
ja właśnie na to liczę, że małemu nic nie będzie przy normalnej diecie choć trochę się boję, że coś wyskoczy. zobaczymy jak będzie. ale mnie po prostu nie podoba się fakt, że z tylu rzeczy niby trzeba rezygnować i wprowadzać taki reżim, z góry ustalony, bez sprawdzenia czy jest to w ogóle potrzebne.

Cytat:
Napisane przez EdithS
Dzis byla u nas polozna i Helenka przybrala w tydxien 350g. Wazy juz 3860. Ciesze sie bardzo, ze trud kp daje efekty a mi motywację
brawo oby tak dalej.

Cytat:
Napisane przez smv
No a mój syn chyba faktycznie na termin się szykuje. Właśnie się obudziłam i śluz jest koloru wyraźniejszego pomarańczu wiec szyjka się chyba skraca tylko nic poza tym hihi
bo my będziemy w tych 4%, co to rodzą jednak w terminie

Cytat:
Napisane przez JoaMro
Stanowczo nie rota! One powoduja biegunke, malo fajne, mozna z tym wyladowac w szpitalu ale duzo mniej grozne (choc zdarza sie czesciej) niz powiklania po zakazeniu pneumo lub meningokokami.
też tak pomyślałam. z jednej strony pneumokoki częsciej występują i też nieprzyjemne bardzo, ale meningokoki mogą się skończyć nawet śmiercią więc mam zagwostkę.

anyolek, ale ładnie ten pokoik wygląda

crystal, z porodu nici , ale ten tort
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 12:01   #3876
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
nouvelle, extra te ciuchy ja też potrzebuję trochę dłuższych bluzek, ale to niezależnie od ciąży, bo tak czy siak mam duży biust. teraz tylko niewiele większy


to mnie uspokoiłaś źle się czuję z tym, że nic nie wiem i boję się, że w szpitalu popatrzą na mnie jak na kosmitkę bo to nie jest normalne, że nawet nie wiem jak duży jest mały, a jestem przy samej końcówce.


super pamiętaj, że może i od 3 tyg jest to samo, ale to nie będzie trwało wiecznie


ja właśnie na to liczę, że małemu nic nie będzie przy normalnej diecie choć trochę się boję, że coś wyskoczy. zobaczymy jak będzie. ale mnie po prostu nie podoba się fakt, że z tylu rzeczy niby trzeba rezygnować i wprowadzać taki reżim, z góry ustalony, bez sprawdzenia czy jest to w ogóle potrzebne.

uwierz mi, że będą jeszcze większe ja muszę jechać kupić sobie stanik i chyba będzie to rozmiar Z

co do diety to nie jest tak, że trzeba wprowadzać reżim bez sprawdzenia, ja po prostu pierwszy miesiąc małej chcę jej zaoszczędzić jakiś sensacji jeśli mogę więc uważam z jedzeniem, później zamierzam próbować różnych rzeczy i obserwować.

młoda odłożona i śpi chyba poprasuję
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 12:12   #3877
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
uwierz mi, że będą jeszcze większe ja muszę jechać kupić sobie stanik i chyba będzie to rozmiar Z

co do diety to nie jest tak, że trzeba wprowadzać reżim bez sprawdzenia, ja po prostu pierwszy miesiąc małej chcę jej zaoszczędzić jakiś sensacji jeśli mogę więc uważam z jedzeniem, później zamierzam próbować różnych rzeczy i obserwować.

młoda odłożona i śpi chyba poprasuję
nie strasz, bo ja teraz mam rozmiar 70H...
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-27, 12:21   #3878
żona_marcina
Rozeznanie
 
Avatar żona_marcina
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: prawie Lublin:)
Wiadomości: 935
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Hej
młody jeszcze śpi, ja już ogarnęłam dom i podszykowałam obiad. Pewnie synio zaraz się obudzi, bo zawsze się budzi, gdy tylko otworzę gazetę lub włączę internet.


U mnie nadal opryszcza, do tego pobolewa mnie gardło i ucho jakby chciało mnie wziąć jakieś chorubsko. Mam nadzieję, że małemu nic nie będzie.
We wtorek zapowiedziała mi się położna z pediatrą. Czy do was też przycjodzi pediatra na wizyty patronażowe? Wiedziałam, że mam prawo do takiej wizyty i spytałam położną, czy przyjdzie pediatra i proszę - przyjdzie do domu.


Wizaż nie chce mi cytować.


Michru - jedyne, czego mój syn nie za bardzo akceptuje to jedzenie smażone. Pręży się po nim zanim zrobi kupkę. Natomiast produkty pszenne, mleczne, jajka, szczypiorek, czosnek, banany, orzechy nie robią na nim wrażenia. Spróbowałam też kawałek czekolady i nic się nie stało. Nie jadam tylko cytusów no i produktów powodujących (nawet u mnie) wzdęcia, czyli kapusty, pora, brokuła, kalafiora i cebuli.
__________________

żona_marcina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 12:21   #3879
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
nie strasz, bo ja teraz mam rozmiar 70H...
no ja przed ciążą miałam 65 H/I a teraz to nie wiem...
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 12:22   #3880
żona_marcina
Rozeznanie
 
Avatar żona_marcina
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: prawie Lublin:)
Wiadomości: 935
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
szyjka dluga, jestem zamknieta, ktg mialam godzine wszystko dobrze, skurcze mam bardzo fajne, TZ naliczyl w godzine z 8 takich mocnych,na usg mialam sprawdzane wody i lozysko wszystko perfekcyjnie, wiec puscili nas do domu Tz musi wziasc urlop bo w niedziele znowu mamy sie zglosic na ktg i usg, jesli cos sie zmieni wody lub cokolwiek zaczna wywolywac a jesli nie to we wtorek powtorka, jesli nic sie nie zmieni we wtorek powiedziala ze naloza mi zel i masaz, i zobaczymy co dalej ale juz zostane )) tak jak myslalam, polozna mezowi przez telefon powiedziala ze dwa dni, a inna teraz powiedziala ze cztery ale ta to chyba kierowniczka byla takie odnioslam wrazenie. I chyba przerazilo mnie to ze synek nie zszedl do porodu tak jak powinien, wciaz jest za wysoko, ale najwazniejsze ze zdrowy, i jakbym sie zle czula, cos nie typowego, albo szum w uszach gwiazdeczki w oczach to mam szybko jechac do kliniki, przez mojego spiocha mialam dluzsze ktg, bo mialo byc 30 minut tylko. Wiec na swoje urodziny zamiast rodzic bede jesc torta , wiec z porodu nici
Spokojnie, ja na porannym ktg nie miałam żadnych skurczy a wieczorem jechałam prędziutko na porodówkę. Także jedz tego torta jak najszybciej, żebyś zdążyła przed porodem
__________________

żona_marcina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 12:24   #3881
KasiaKasiaWiki
Basia_KasiaWiki
 
Avatar KasiaKasiaWiki
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: z Wielkiego Miasta
Wiadomości: 1 622
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Młoda mi śpi od rana, ja mam wszystko ogarnięte, posprzatane i pierwszy raz od porodu nie mam co z sobą zrobić chciałam powystawiac aukcje na allegro, to mi internet padł i mam tylko taki komórkowy
nie martw się, dziecko nie jest osierocone tylko dlatego że je odkładasz.
musisz z bo tak jak piszesz, nie dałabyś sobie z nią rady i nawet do kibla szłabyś z małą na rękach
przecież zawsze tulimy przy karmieniu, przy zabawie, ale też dziecko uczy się że są pory snu, dzień i noc
__________________
Kasia Wiktoria
9/03/2015
KasiaKasiaWiki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-27, 12:24   #3882
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez żona_marcina Pokaż wiadomość
Hej
młody jeszcze śpi, ja już ogarnęłam dom i podszykowałam obiad. Pewnie synio zaraz się obudzi, bo zawsze się budzi, gdy tylko otworzę gazetę lub włączę internet.


U mnie nadal opryszcza, do tego pobolewa mnie gardło i ucho jakby chciało mnie wziąć jakieś chorubsko. Mam nadzieję, że małemu nic nie będzie.
We wtorek zapowiedziała mi się położna z pediatrą. Czy do was też przycjodzi pediatra na wizyty patronażowe? Wiedziałam, że mam prawo do takiej wizyty i spytałam położną, czy przyjdzie pediatra i proszę - przyjdzie do domu.


Wizaż nie chce mi cytować.
a masz mozillę? ja zmieniłam na google chrome i już cytuje

co do pediatry to u mnie do domu nie przychodzi niestety...
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 12:29   #3883
żona_marcina
Rozeznanie
 
Avatar żona_marcina
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: prawie Lublin:)
Wiadomości: 935
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Edith - proponuję pogadać z małą. Mój podczas wizyty dziadków spał sobie i miał ich w nosie. Także nie musiałam wysłuchiwać dobrych rad


Nouvelle - mój zakupowy guru. Może znalazłaś sklep z fajnymi ciuszkami dla mam karmiących? I dzieki za info o H&M, bo od stycznia czekałam, kiedy otworzą sklep internetowy. Właśnie szukam czegoś dla siebie


No i bym zapomniała, powiedzcie, czy już wprowadzacie dzieciaczkom stałe pory i jakiś plan dnia? I czy sie sprawdza? U mnie jedynym staym punktem dnia jest kąpiel, po nim karmienie i do łóżeczka. Reszta dnia ma ruchome pory, bo młody różnie usypia, wstaje i jje. Chociaż nie wiem, czy nie jest jeszcze za wcześnie na taki plan dnia. Może dopóki mały jest karmiony na żądanie
__________________

żona_marcina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 12:34   #3884
KasiaKasiaWiki
Basia_KasiaWiki
 
Avatar KasiaKasiaWiki
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: z Wielkiego Miasta
Wiadomości: 1 622
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez żona_marcina Pokaż wiadomość
Hej
młody jeszcze śpi, ja już ogarnęłam dom i podszykowałam obiad. Pewnie synio zaraz się obudzi, bo zawsze się budzi, gdy tylko otworzę gazetę lub włączę internet.


U mnie nadal opryszcza, do tego pobolewa mnie gardło i ucho jakby chciało mnie wziąć jakieś chorubsko. Mam nadzieję, że małemu nic nie będzie.
We wtorek zapowiedziała mi się położna z pediatrą. Czy do was też przycjodzi pediatra na wizyty patronażowe? Wiedziałam, że mam prawo do takiej wizyty i spytałam położną, czy przyjdzie pediatra i proszę - przyjdzie do domu.


Wizaż nie chce mi cytować.


Michru - jedyne, czego mój syn nie za bardzo akceptuje to jedzenie smażone. Pręży się po nim zanim zrobi kupkę. Natomiast produkty pszenne, mleczne, jajka, szczypiorek, czosnek, banany, orzechy nie robią na nim wrażenia. Spróbowałam też kawałek czekolady i nic się nie stało. Nie jadam tylko cytusów no i produktów powodujących (nawet u mnie) wzdęcia, czyli kapusty, pora, brokuła, kalafiora i cebuli.
brawo każda mamusia ogarnia wszystko. u mnie to samo, 3 godziny wolności tak więc posprzątane, ugotowane, wyspałam się a teraz karmię
ale przedtem, ładnie mnie ubabrała przy przebieraniu pieluszki, niezapowiedzianym wystrzałem

do mnie położna 4 razy przychodzi - była już 3, pediatra nie, u nas nie ma tak dobrze

a dieta, dziewczyny ja tez nie wariuje, nie jem cytrusów produktów powod wzdęcia i słodyczy, ale u mnie dochodzi nabiał, jajka i ryby - podobno nie wolno jaj jedno jest alergikiem...
__________________
Kasia Wiktoria
9/03/2015
KasiaKasiaWiki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 12:35   #3885
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Ale u mnie extra burza przeszła!
Pomylam pędzle i walki po malowaniu, wyszorowalam podłogę z kropek. Nawet trochę bozenke ogarnelam i nastawilam golarke w razie wu niech się ładuje. Coś tam mnie lekko cmi no i śluz brazowawy wiec chyba godzina zero będzie idealnie w TP. Aaaaaaaaa bojam sie;(
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 12:38   #3886
KasiaKasiaWiki
Basia_KasiaWiki
 
Avatar KasiaKasiaWiki
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: z Wielkiego Miasta
Wiadomości: 1 622
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

nouvelle2

u mnie też, aż sie wyspałam w tym czasie i czuję sie jak nowo narodzona.

pogoda w kratkę ale ciepło, korci mnie wyjść z wózkiem, eh

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

i super ze h&m jest online. chyba małe zakupki zrobię na jakieś wyjście po porodzie coby paradnie przejść z małą przez osiedle
__________________
Kasia Wiktoria
9/03/2015
KasiaKasiaWiki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 12:53   #3887
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
sprawdzilam w google jak wyglada balonik nie chce tego tfu tfu wiec niech sie zacznie w koncu samo ))

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

ewka5891 dziekuje , i chyba musze sie jej nauczyc, bo na ta chwile jest zerowa
Aż z ciekawości sprawdziłam ta rurka zwisa miedzy nogami??


Byłyśmy 2 godzinki na spacerku Teraz młoda śpi na brzuszku, w końcu po wielu próbach się udało
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 12:56   #3888
KasiaKasiaWiki
Basia_KasiaWiki
 
Avatar KasiaKasiaWiki
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: z Wielkiego Miasta
Wiadomości: 1 622
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
Jeszcze tego mi brakuje zebym się rozchorowala :/ zimno mi, trzesie mnie strasznie ;/ a juz przestali grzać
kurcze to samo u nas, też nie grzeją i na dodatek mała kicha i ja też - chociaż widzę, że dzisiaj nam lepiej. Kasia ubrana cieplej to spokojniejsza i nie kichająca Kasia
__________________
Kasia Wiktoria
9/03/2015
KasiaKasiaWiki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 12:59   #3889
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez żona_marcina Pokaż wiadomość
Edith - proponuję pogadać z małą. Mój podczas wizyty dziadków spał sobie i miał ich w nosie. Także nie musiałam wysłuchiwać dobrych rad


Nouvelle - mój zakupowy guru. Może znalazłaś sklep z fajnymi ciuszkami dla mam karmiących? I dzieki za info o H&M, bo od stycznia czekałam, kiedy otworzą sklep internetowy. Właśnie szukam czegoś dla siebie


No i bym zapomniała, powiedzcie, czy już wprowadzacie dzieciaczkom stałe pory i jakiś plan dnia? I czy sie sprawdza? U mnie jedynym staym punktem dnia jest kąpiel, po nim karmienie i do łóżeczka. Reszta dnia ma ruchome pory, bo młody różnie usypia, wstaje i jje. Chociaż nie wiem, czy nie jest jeszcze za wcześnie na taki plan dnia. Może dopóki mały jest karmiony na żądanie
wg mnie jeszcze na to za szybko. Moja narazie je i śpi więc nie ma co ustalać sama ustaliła sobie to, że w nocy śpi dłużej niż w dzień

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Ale u mnie extra burza przeszła!
Pomylam pędzle i walki po malowaniu, wyszorowalam podłogę z kropek. Nawet trochę bozenke ogarnelam i nastawilam golarke w razie wu niech się ładuje. Coś tam mnie lekko cmi no i śluz brazowawy wiec chyba godzina zero będzie idealnie w TP. Aaaaaaaaa bojam sie;(
oby się ruszyło
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-27, 13:04   #3890
aroli
Zadomowienie
 
Avatar aroli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 124
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Hej

Śliczny pokoik widziałam

crystal witaj w klubie, ja wczoraj miałam termin porodu, wizyta u gin... szyjka długa, mały co prawda już zszedł główką i w sumie brakuje tylko skurczy, wczoraj też bolał mnie brzuch jak przed okresem, ale dzisiaj cisza... przepływy ok, małemu dobrze w brzuszku
W niedzielę mam się zgłosić na ip na ktg i wtedy zobaczymy co dalej, bardziej nastawiam się już na kwiecień...oby tylko na święta udało się wrócić do domku

Mam pytanko do dziewczyn, które zrobiły już zamówienie na H&M czy darmowa wysyłka jest też za pobraniem ? czy trzeba z góry zapłacić ?
__________________
29.09.2004

I 27.11.2010 --> II 07.07.2012
29.03.2015
17.11.2016
aroli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 13:13   #3891
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
Jeszcze tego mi brakuje zebym się rozchorowala :/ zimno mi, trzesie mnie strasznie ;/ a juz przestali grzać
U mnie kaloryfery ledwo ciepłe :-( kuruj się
Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
w większości można używać normalnych worków na śmieci, ale o tym nie piszą



mojej kupy śmierdzą
To może ja mam słaby węch
Cytat:
Napisane przez mordka_1985 Pokaż wiadomość
Mój od rana pojekiwał na brzuszek. Ponosiłam to kupa i pierdziochy poszły. Teraz od 10 śpi a ja ciasto robię.
Wieczorem przychodzi mój brat z narzeczona małego zobaczyć. A jutro juz wybieramy się do rodziców na porządny obiad
Ja trochę z mala pospalam, dałam jej jeść i teraz znów zasnęła. Nie wiem, co będzie w nocy robiła...

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
nouvelle, extra te ciuchy ja też potrzebuję trochę dłuższych bluzek, ale to niezależnie od ciąży, bo tak czy siak mam duży biust. teraz tylko niewiele większy


to mnie uspokoiłaś źle się czuję z tym, że nic nie wiem i boję się, że w szpitalu popatrzą na mnie jak na kosmitkę bo to nie jest normalne, że nawet nie wiem jak duży jest mały, a jestem przy samej końcówce.


super pamiętaj, że może i od 3 tyg jest to samo, ale to nie będzie trwało wiecznie


ja właśnie na to liczę, że małemu nic nie będzie przy normalnej diecie choć trochę się boję, że coś wyskoczy. zobaczymy jak będzie. ale mnie po prostu nie podoba się fakt, że z tylu rzeczy niby trzeba rezygnować i wprowadzać taki reżim, z góry ustalony, bez sprawdzenia czy jest to w ogóle potrzebne.


brawo oby tak dalej.


bo my będziemy w tych 4%, co to rodzą jednak w terminie


też tak pomyślałam. z jednej strony pneumokoki częsciej występują i też nieprzyjemne bardzo, ale meningokoki mogą się skończyć nawet śmiercią więc mam zagwostkę.

anyolek, ale ładnie ten pokoik wygląda

crystal, z porodu nici , ale ten tort
Ja tez miałam spory, w ciąży urósł nieznacznie, za to jak się rozkręciła laktacja, to biust mam ogromniasty
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 13:15   #3892
mordka_1985
Zadomowienie
 
Avatar mordka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 927
GG do mordka_1985
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
U mnie kaloryfery ledwo ciepłe :-( kuruj się

To może ja mam słaby węch

Ja trochę z mala pospalam, dałam jej jeść i teraz znów zasnęła. Nie wiem, co będzie w nocy robiła...

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------


Ja tez miałam spory, w ciąży urósł nieznacznie, za to jak się rozkręciła laktacja, to biust mam ogromniasty
Mój też ma dziś dzień spiocha
__________________
Ślub 08.07.2006
Oliwia Roksana ur. 26.03.2011
Aleksandra zm. 01.04.2014
Synek tp. 15.03.2015
mordka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 13:18   #3893
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez żona_marcina Pokaż wiadomość
Edith - proponuję pogadać z małą. Mój podczas wizyty dziadków spał sobie i miał ich w nosie. Także nie musiałam wysłuchiwać dobrych rad


Nouvelle - mój zakupowy guru. Może znalazłaś sklep z fajnymi ciuszkami dla mam karmiących? I dzieki za info o H&M, bo od stycznia czekałam, kiedy otworzą sklep internetowy. Właśnie szukam czegoś dla siebie


No i bym zapomniała, powiedzcie, czy już wprowadzacie dzieciaczkom stałe pory i jakiś plan dnia? I czy sie sprawdza? U mnie jedynym staym punktem dnia jest kąpiel, po nim karmienie i do łóżeczka. Reszta dnia ma ruchome pory, bo młody różnie usypia, wstaje i jje. Chociaż nie wiem, czy nie jest jeszcze za wcześnie na taki plan dnia. Może dopóki mały jest karmiony na żądanie
Dla karmiących tylko kilka rzeczy w h&m widziałam i allegro. Działy ciążowe są też w c&a i bon prix, ale nie sprawdzałam jeszcze czy jest tam cos dla mam karmiących
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 13:21   #3894
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Tak tu pisałyście o H&M, że musiałam wejść i teraz mam dylemat...

Który kolor wybrać?
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0204519013.html
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 13:21   #3895
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez KasiaKasiaWiki Pokaż wiadomość
nouvelle2

u mnie też, aż sie wyspałam w tym czasie i czuję sie jak nowo narodzona.

pogoda w kratkę ale ciepło, korci mnie wyjść z wózkiem, eh

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

i super ze h&m jest online. chyba małe zakupki zrobię na jakieś wyjście po porodzie coby paradnie przejść z małą przez osiedle
Ja na spacery z mala chodzę wystrojona, żadne tam dresy brakowało mi tego bardzo, a ze teraz nie mam gdzie ubrać się porządnie, to po osiedlu w szpilkach biegam
Cytat:
Napisane przez aroli Pokaż wiadomość
Hej

Śliczny pokoik widziałam

crystal witaj w klubie, ja wczoraj miałam termin porodu, wizyta u gin... szyjka długa, mały co prawda już zszedł główką i w sumie brakuje tylko skurczy, wczoraj też bolał mnie brzuch jak przed okresem, ale dzisiaj cisza... przepływy ok, małemu dobrze w brzuszku
W niedzielę mam się zgłosić na ip na ktg i wtedy zobaczymy co dalej, bardziej nastawiam się już na kwiecień...oby tylko na święta udało się wrócić do domku rosi:

Mam pytanko do dziewczyn, które zrobiły już zamówienie na H&M czy darmowa wysyłka jest też za pobraniem ? czy trzeba z góry zapłacić ?
Za pobraniem tez jest darmowa. Tam w międzyczasie nalicza przesyłkę, ale na koniec zamówienia wchodzi darmowa
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 13:21   #3896
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Mam pytanko trochę głupie , dziewczyny co karmią piersią, czy swędzą was piersi? Bo mnie podczas karmienia bardzo. Córcia je, a ja siedzę i się drapię .

Na Bobomio darmowa wysyłka jest
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 13:23   #3897
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Tak tu pisałyście o H&M, że musiałam wejść i teraz mam dylemat...

Który kolor wybrać?
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0204519013.html
Druga! Po ile z kuponem wychodzi?
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 13:25   #3898
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Druga! Po ile z kuponem wychodzi?
A to są jeszcze kupony? Ja dopiero tam weszłam i zaczęłam buszować jak pisałaś, że darmowa dostawa jest
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 13:27   #3899
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
A to są jeszcze kupony? Ja dopiero tam weszłam i zaczęłam buszować jak pisałaś, że darmowa dostawa jest
Są, właśnie do sklepu online ale jak kupujesz kilka rzeczy, to lepiej zrobić kilka zamówień, żeby każda rzecz na kupon wziąć
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 13:34   #3900
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez aroli Pokaż wiadomość
Hej

Śliczny pokoik widziałam

crystal witaj w klubie, ja wczoraj miałam termin porodu, wizyta u gin... szyjka długa, mały co prawda już zszedł główką i w sumie brakuje tylko skurczy, wczoraj też bolał mnie brzuch jak przed okresem, ale dzisiaj cisza... przepływy ok, małemu dobrze w brzuszku
W niedzielę mam się zgłosić na ip na ktg i wtedy zobaczymy co dalej, bardziej nastawiam się już na kwiecień...oby tylko na święta udało się wrócić do domku

Mam pytanko do dziewczyn, które zrobiły już zamówienie na H&M czy darmowa wysyłka jest też za pobraniem ? czy trzeba z góry zapłacić ?
można gotówką prz odbiorze
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-11 13:14:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:23.