Panny Młode z Krakowa!!! - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-02, 21:23   #4501
Muirinn
Raczkowanie
 
Avatar Muirinn
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 267
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Bardzo się cieszę, że Ci się podoba
Nie, dół jest zszyty z górą, ta koronka z gorsetu jest nałożona od góry na całość. Góra jest wystarczająco sztywna,spokojnie można by w niej być bez stanika - brzucha mam nadzieję też nie będzie bardzo widać - teraz jak mierzę, nic nie widać, ale co będzie, jak się przejem?
1.5 roku bardzo szybko minie, więc to też nie jest tak naprawdę bardzo odległe planowanie - myślę, że możesz powolutku zaczynać
Muirinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 08:03   #4502
megi314
Wtajemniczenie
 
Avatar megi314
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 930
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Ja biorę ślub dokładnie za rok i 3 miesiące i już mam suknię Kupiłam na przedsprzedaży - zamiast 6 tyś zapłaciłam 3 500zł. Kupowałam pod koniec stycznia. Na suknię czeka się 9mc. Najlepsze jest to, że kupiłam zupełnie inną niż ta którą sobie wymarzyłam, ale jest idealna suknię trzeba zmierzyć i wtedy od razu wychodzi jaki fason Ci pasuje. PS. też myślałam ze pół roku bede chodzić za suknią a kupiłam w pierwszym salonie, 5 którą zmierzyłam więc nigdy nic nie wiadomo
megi314 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 20:22   #4503
Jovisse
Zakorzenienie
 
Avatar Jovisse
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 371
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Ja mam ślub za rok i 2 miesiące... i planuję kupować suknię dopiero w wakacje
Bałabym się chyba, że jak kupię tak wcześnie to przestanie mi się podobać Albo znajdę jakąś inną, jeszcze piękniejszą
__________________
27.05.2016 Żona Wieczny miesiąc miodowy
Jovisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 15:04   #4504
Muirinn
Raczkowanie
 
Avatar Muirinn
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 267
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Jovisse Pokaż wiadomość
Bałabym się chyba, że jak kupię tak wcześnie to przestanie mi się podobać Albo znajdę jakąś inną, jeszcze piękniejszą
Dlatego ja w wakacje przejrzałam starą kolekcję i poczekałam z zakupem do momentu, aż przejrzałam w listopadzie/grudniu całą nową.
Jednak jakbym miała Ci coś radzić - wakacje są dość kiepskim okresem na chodzenie po salonach. Chodziłam w lipcu/sierpniu i w ogromnej większości salonów zostały już resztki kolekcji (od pewnego momentu modele wystawowe są sprzedawane). Miałam listę 10 sukien do przymierzenia w danym salonie, a przymierzyłam tylko 3, bo reszty nie było. No i prawie wszędzie wszyscy radzili, żeby przyjść na nową kolekcję.
Gdybym miała teraz decydować, przeszłabym się po salonach właśnie w okolicach kwietnia, żeby zobaczyć wszystkie modele, które mi się podobały.
Czyli - kwiecień - przymierzanie tegorocznej kolekcji, listopad - nowej, a potem decyzja
Muirinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 17:53   #4505
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Muirinn Pokaż wiadomość
Dlatego ja w wakacje przejrzałam starą kolekcję i poczekałam z zakupem do momentu, aż przejrzałam w listopadzie/grudniu całą nową.
Dokładnie tak. Ja w czerwcu mierzyłam pierwsze suknie, ale ostatecznie wybrałam inną z nowej kolekcji w listopadzie/grudniu - kompletnie inny fason i stwierdziłam, że tamta pierwsza, którą mierzyłam chyba ze 2-3 razy i nawet zrobiłam wstępną rezerwację - przestała mi się podobać.
bestka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 20:29   #4506
VMK
Rozeznanie
 
Avatar VMK
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 531
GG do VMK
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Kochane... a ja tak teraz z innej beczki zapytam. Powiedzcie mi czy zamierzacie wytrwać na weselu do samego końca i żegnać osobiście każdego gościa?
Bo ja wiem, że tak byłoby najlepiej i najbardziej elegancko, ale boję się, że nie wytrwam! Zawsze mam tak, że po wielkim stresie jak emocje opadną to padam jak ścięta! :/ A nawet jak idę na imprezę jakąkolwiek to nie wytrzymuję dłużej jak do 1...
Chyba, że tutaj będą emocje cały czas i pozwolą mi zasnąć :P Oby... Nie chce wyjść na egoistkę, która nie szanuje gości
__________________
To Change The Things I Can...
VMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 22:19   #4507
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez VMK Pokaż wiadomość
Kochane... a ja tak teraz z innej beczki zapytam. Powiedzcie mi czy zamierzacie wytrwać na weselu do samego końca i żegnać osobiście każdego gościa?
Bo ja wiem, że tak byłoby najlepiej i najbardziej elegancko, ale boję się, że nie wytrwam! Zawsze mam tak, że po wielkim stresie jak emocje opadną to padam jak ścięta! :/ A nawet jak idę na imprezę jakąkolwiek to nie wytrzymuję dłużej jak do 1...
Chyba, że tutaj będą emocje cały czas i pozwolą mi zasnąć :P Oby... Nie chce wyjść na egoistkę, która nie szanuje gości
Zamierzamy wytrwać z tego powodu mamy ślub o 17, a przyjęcie potrwa góra do 5 rano.
Myślę, że na swoim dasz radę, wydaje mi się, że te emocje nie pozwolą paść.

A w ogóle to jak tam? Twój ślub już chyba blisko?
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-05, 22:23   #4508
VMK
Rozeznanie
 
Avatar VMK
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 531
GG do VMK
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez ~Veronique Pokaż wiadomość
Zamierzamy wytrwać z tego powodu mamy ślub o 17, a przyjęcie potrwa góra do 5 rano.
Myślę, że na swoim dasz radę, wydaje mi się, że te emocje nie pozwolą paść.

A w ogóle to jak tam? Twój ślub już chyba blisko?
No tak... coraz bliżej :p 18 kwietnia! Wczoraj były równe 2 tygodnie a dziś juz mniej... drżę :p
__________________
To Change The Things I Can...
VMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 06:49   #4509
exist_
Zakorzenienie
 
Avatar exist_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 728
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez VMK Pokaż wiadomość
Kochane... a ja tak teraz z innej beczki zapytam. Powiedzcie mi czy zamierzacie wytrwać na weselu do samego końca i żegnać osobiście każdego gościa?
Bo ja wiem, że tak byłoby najlepiej i najbardziej elegancko, ale boję się, że nie wytrwam! Zawsze mam tak, że po wielkim stresie jak emocje opadną to padam jak ścięta! :/ A nawet jak idę na imprezę jakąkolwiek to nie wytrzymuję dłużej jak do 1...
Chyba, że tutaj będą emocje cały czas i pozwolą mi zasnąć :P Oby... Nie chce wyjść na egoistkę, która nie szanuje gości
Ja wytrwałam A zdarza mi się, że chodzę spać w tygodniu o 21.30, mam niedoczynność tarczycy i lubię i muszę się wyspać
Przed ślubem w tygodniu starałam się wysypiać, wiem że to nie jest łatwe, ale jak nie musiałam to nie siedziałam po nocach, ani nie zrywałam się niewiadomo jak wcześnie.
W dzień ślubu wiadomo, obudziłam się o 6 i już nie zasnęłam. Na weselu nie piłam kawy, ja generalnie za nią nie przepadam. Pierwszy kryzys miałam koło 2? Może 3? Na prawdę chciałam iść spać, bolały mnie nogi, byłam zmęczona, śpiąca. Później, po chwili odpoczynku (chyba coś zjadłam na ciepło), siły wróciły. Ostatni goście wyszli od nas koło 6, a my później mieliśmy jeszcze siłę na w apartamencie hotelowym.
Nie mówiąc już o tym, że zerwałam się później z łóżka o 9, bo byłam głodna
__________________
Teraz nie czas myśleć o tym, czego nie masz.
Myśl, co potrafisz zrobić z tym co masz.
exist_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 07:01   #4510
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

No my to nie mamy wyjścia. Musimy wytrwać do ostatniego gościa razem ze świadkami he he. A ślub mamy o 14.00. Ale zakładam, że maks do 6.00 goście będą się bawili.
bestka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 10:19   #4511
Muirinn
Raczkowanie
 
Avatar Muirinn
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 267
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Temat był nawet wałkowany swego czasu w wątku o faux pas popełnianych przez młodych Moim zdaniem nie ma innego wyjścia - trzeba zostać do ostatniego gościa co by się nie działo
Muirinn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-06, 10:37   #4512
megi314
Wtajemniczenie
 
Avatar megi314
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 930
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Apropo sukni uważam ze człowiek czuje ze to ta jedyna.. Suknia będzie musiała sie podobać przez całe życie bo będę ja oglądać do końca moich dni (choćby na zdjęciach)..

Odnośnie gości weselnych to trochę słabo żeby sie zawinąć z własnej imprezy jak sa na niej jeszcze goście
__________________
17.04.2017
It's a Boy
megi314 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 16:47   #4513
Marakuja90
Przyczajenie
 
Avatar Marakuja90
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Witajcie dziewczyny! Z chęcią dołączę do Waszego grona, przeczytałam chyba cały wątek :P Jestem spod Krakowa. Ślub 26 września tego roku, już nie mogę się doczekać!
1. Nasza sala to restauracja "Romantica" w Mnikowie (k. Kryspinowa), sprawdzona na uroczystościach rodzinnych, pyyyyszne jedzenie i dużo a właściciel, p. Stefan zawsze ma jakiś pomysł na każde wesele (np. grill w altance czy coś płonącego). Do wyboru 2 sale plus taka środkowa, ale to tak max. 30 os. Płacimy 185zł/os. (na liście gości 150, więc liczymy że przyjdzie 120-130...) Jego zięć rozwozi gości z wesela. Dodatkowo na górze są pokoje hotelowe. Już teraz mogę polecić w 100%!
2. Florystka również spod Krakowa - Giebułtów - https://www.facebook.com/portretykwiatow?fref=ts.
3. Suknię szyję u krawcowej - Teresa Bator-Szumiec, kobitka z polecenia, doświadczona, za uszycie bierze ok. 2 tys.
Model taki jak ten: https://www.facebook.com/13422103336...type=1&theater
z tym że koronka będzie na dole i na górze i trochę inna. Ogólnie w Byszycach mają przepiękne suknie, ale za swoją musiałabym zapłacić 3300 zł, więc nieco zaoszczędzę.
4. Ślub w kościele w Modlnicy - zabytkowy, drewniany, zawsze marzyłam, żeby tam się pobrać
5. Obrączki z Tychów, jubiler Janosz - ze swoim złotem zapłacimy za nie jakieś 700 zł.
6. Zespół Aferia
7. Fotograf Robert Jędrygas (jest DJ`em w kilku krk klubach, znany jako DJ Bert, ale jako fotograf jest równie genialny)
9. Zaproszenia folkowe - projekt własny Papier kupiliśmy na allegro. Z wydrukiem 1,20 zł/zaproszenie.
8. Alkohol, tort, makijażystka, fryzjerka, buty, bielizna... - na etapie poszukiwań Mam na oku cukiernię "Rogal" z Liszek, może któraś z Was jest z tamtych okolic i może coś o nich powiedzieć?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg obrączki.jpg (27,3 KB, 2 załadowań)
Marakuja90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 17:01   #4514
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez VMK Pokaż wiadomość
Kochane... a ja tak teraz z innej beczki zapytam. Powiedzcie mi czy zamierzacie wytrwać na weselu do samego końca i żegnać osobiście każdego gościa?
Bo ja wiem, że tak byłoby najlepiej i najbardziej elegancko, ale boję się, że nie wytrwam! Zawsze mam tak, że po wielkim stresie jak emocje opadną to padam jak ścięta! :/ A nawet jak idę na imprezę jakąkolwiek to nie wytrzymuję dłużej jak do 1...
Ja też jestem z tych, którzy wcześnie zawijają się z imprez i rzadko kiedy zostają na weselach do białego rana. Ale na własnym się to udało - raz, ze emocje, dwa - goście. Niestety większość z nich nad ranem zaczyna mieć dużo spraw do państwa młodych, zwłaszcza związanych z transportem, żegnaniem - ciężko wtedy przysypiać
Dla bezpieczeństwa możesz ustalić z DJ-em/ zespołem, że imprezę kończycie o określonej godzinie (lub wcześniej, jak będzie bardzo sennie). To da Ci komfort psychiczny.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 19:19   #4515
Muirinn
Raczkowanie
 
Avatar Muirinn
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 267
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Marakuja90 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny! Z chęcią dołączę do Waszego grona, przeczytałam chyba cały wątek :P Jestem spod Krakowa. Ślub 26 września tego roku, już nie mogę się doczekać!
3. Suknię szyję u krawcowej - Teresa Bator-Szumiec, kobitka z polecenia, doświadczona, za uszycie bierze ok. 2 tys.
Model taki jak ten: https://www.facebook.com/13422103336...type=1&theater
z tym że koronka będzie na dole i na górze i trochę inna. Ogólnie w Byszycach mają przepiękne suknie, ale za swoją musiałabym zapłacić 3300 zł, więc nieco zaoszczędzę.
9. Zaproszenia folkowe - projekt własny Papier kupiliśmy na allegro. Z wydrukiem 1,20 zł/zaproszenie.
Czeeeść Będziesz mi się myliła z https://wizaz.pl/forum/member.php?u=1165361
Bardzo ładna suknia - lubię chyba większość tych z górą
Pokaż zaproszenia!
Muirinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 22:26   #4516
Marakuja90
Przyczajenie
 
Avatar Marakuja90
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Tutaj są 2 zaproszenia, przód. Aha, no i jestem umówiona na makijaż próbny z Karoliną Dębiec (Latko), ale chciałabym też mieć jakąś inną alternatywę... Czytałam tutaj o paru osobach, ale albo dojeżdża do min. 3 os., albo wcale :/ I co myślicie o kupnie butów do ślubu np. w Centro, Deichmann, czy nawet C.H. Tandeta, itp.? Bo wydaje mi się, że w salonach z tego typu obuwiem dopłacam również za samo słowo "ślubne"
Załączone pliki
Rodzaj pliku: pdf Zaproszenia zewnątrz.pdf (132,2 KB, 30 załadowań)
Marakuja90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 22:30   #4517
VMK
Rozeznanie
 
Avatar VMK
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 531
GG do VMK
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Marakuja90 Pokaż wiadomość
Tutaj są 2 zaproszenia, przód. Aha, no i jestem umówiona na makijaż próbny z Karoliną Dębiec (Latko), ale chciałabym też mieć jakąś inną alternatywę... Czytałam tutaj o paru osobach, ale albo dojeżdża do min. 3 os., albo wcale :/ I co myślicie o kupnie butów do ślubu np. w Centro, Deichmann, czy nawet C.H. Tandeta, itp.? Bo wydaje mi się, że w salonach z tego typu obuwiem dopłacam również za samo słowo "ślubne"
Miałam buty ze zwykłego sklepu na cywilnym i nie radzę! ... nie dało się w nich wytrzymać. Oczywiście mój błąd bo patrzyłam przede wszystkim na wygląd a nie na wygodę. Teraz kupiłam w typowo ślubnym sklepie i nie żałuję. Zapłaciłam 150 zł (skóra ekologiczna nie maturalna) i mam pewność że wytrwam w nich całą noc
__________________
To Change The Things I Can...
VMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 20:20   #4518
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Dziewczyny, czy któraś z was chodziła może na zajęcia taneczne indywidualne na wadowicką do prima dance? jakieś opinie? zostaly dwa miesiace do slubu i szukamy czegos "ciekawego"
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 19:37   #4519
Muirinn
Raczkowanie
 
Avatar Muirinn
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 267
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Byłam dziś na pierwszym spotkaniu w poradni na miasteczku. W środy jest taki 50kilkuletni powolny facet.
Taaaaki powolny. Nie było tragedii. Pytał, ile jesteśmy razem, czy się kłócimy, ile chcemy mieć dzieci, gdzie będziemy mieszkać po ślubie itp. Nie naciskał z NPR, poruszył tylko temat i powiedział, że jest fajne i skuteczne :P
Trzeba pamiętać, żeby nie wdawać się w niepotrzebne dyskusje i jest ok

A i skontaktowałam się z nauczycielką tańca (weźmiemy kilka prywatnych lekcji) - na pierwsze spotkanie umówimy się za jakieś dwa tygodnie, wtedy dam znać, jak było i czy polecam
Muirinn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-08, 21:07   #4520
nati360
Zakorzenienie
 
Avatar nati360
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słoneczna strona miasta
Wiadomości: 4 113
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez VMK Pokaż wiadomość
Nie tragicznie niby ale nie wiecie ile kursów będzie przy odwozeniu :/ chyba że pp prostu robicie np 2 o wyznaczonych godzinach?
My mamy 500 zl za 5 godzin i nie ważne ile będzie kursów
Czy moge prosic o namiary na priv?
nati360 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 21:20   #4521
VMK
Rozeznanie
 
Avatar VMK
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 531
GG do VMK
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Juz wysyłam
__________________
To Change The Things I Can...
VMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 07:45   #4522
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Marakuja90, to mamy ślub w tym samym kościele
bestka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 09:48   #4523
kashia001
PeeeMaa!
 
Avatar kashia001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: inthernet
Wiadomości: 8 448
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cześć kochane. Idę w środę do Karoliny przymierzac pierwszy raz suknie. Macie dla mnie może jakieś wskazówki?
__________________



Chwyć się mej dłoni. Bądź blisko.
Za szczęściem już nie chcę gonić.
Mam Ciebie. Mam wszystko.
kashia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 11:47   #4524
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez VMK Pokaż wiadomość
Juz wysyłam
Ja tez poprosze o namiary
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 18:03   #4525
nati360
Zakorzenienie
 
Avatar nati360
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słoneczna strona miasta
Wiadomości: 4 113
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez VMK Pokaż wiadomość
Juz wysyłam
Dzięki
nati360 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 18:28   #4526
Miss_Bow
Zadomowienie
 
Avatar Miss_Bow
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 229
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez VMK Pokaż wiadomość
Juz wysyłam

A czy ja też bym mogła prosić?


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk, więc czasami brakuje ogonków i kreseczek
__________________
"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi...!"

24 września 2016 r.
Miss_Bow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 18:35   #4527
VMK
Rozeznanie
 
Avatar VMK
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 531
GG do VMK
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

t w o je b u s y pl
__________________
To Change The Things I Can...
VMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 18:56   #4528
Muirinn
Raczkowanie
 
Avatar Muirinn
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 267
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez kashia001 Pokaż wiadomość
Cześć kochane. Idę w środę do Karoliny przymierzac pierwszy raz suknie. Macie dla mnie może jakieś wskazówki?
Na pewno przejrzyj katalog internetowy i zapisz modele, które chcesz mierzyć.
Wejdziesz do salonu, pani zaprowadzi Cię do takiej dużej przymierzalni, rozbierzesz się, a ona w tym czasie przyniesie kilka sukni, które będzie pomagała Ci wkładać. Po założeniu, pani szpilkami upina suknię na Tobie (no chyba że akurat jest dopasowana). Jak już przymierzysz te 2-3 suknie, które przyniosła, zostajesz na chwilę sama, a pani idzie po kolejne.
Na koniec zapisuje Ci modele, które Ci się podobały wraz z cenami.
Muirinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 19:10   #4529
kashia001
PeeeMaa!
 
Avatar kashia001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: inthernet
Wiadomości: 8 448
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Muirinn Pokaż wiadomość
Na pewno przejrzyj katalog internetowy i zapisz modele, które chcesz mierzyć.
Wejdziesz do salonu, pani zaprowadzi Cię do takiej dużej przymierzalni, rozbierzesz się, a ona w tym czasie przyniesie kilka sukni, które będzie pomagała Ci wkładać. Po założeniu, pani szpilkami upina suknię na Tobie (no chyba że akurat jest dopasowana). Jak już przymierzysz te 2-3 suknie, które przyniosła, zostajesz na chwilę sama, a pani idzie po kolejne.
Na koniec zapisuje Ci modele, które Ci się podobały wraz z cenami.
Dzięki
__________________



Chwyć się mej dłoni. Bądź blisko.
Za szczęściem już nie chcę gonić.
Mam Ciebie. Mam wszystko.
kashia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 19:35   #4530
Miss_Bow
Zadomowienie
 
Avatar Miss_Bow
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 229
Panny Młode z Krakowa!!!

Dzięki VMK

Dziewczyny, a czy na początku poszukiwań sukni też miałyście wrazenie, że nic Wam sie nie podoba? Bo ja już się tyle naoglądałam w Internecie, ale nic mi podeszło na tyle, że bym miała ochotę na żywo zobaczyc i przymierzyc


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk, więc czasami brakuje ogonków i kreseczek
__________________
"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi...!"

24 września 2016 r.

Edytowane przez Miss_Bow
Czas edycji: 2015-04-09 o 19:38
Miss_Bow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-01 14:48:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:39.