Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-04-10, 16:51   #2671
Elle88dw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 459
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Dboom - ¶liczne! a jaka ró¿nica w kolorze teraz a tym z gimnazjum!
Elle88dw jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-10, 17:30   #2672
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Dboom, piêkna róznica
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-10, 19:01   #2673
Eda87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 56
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Hej dziewczyny! W³a¶nie wróci³am z praktyk i od razu zrobi³am fotki bo jeszcze jest widno Obieca³am, wiêc wstawiam.W³osy maj± odcisk od gumki bo nosze teraz tylko w³osy zwi±zane. ¬le siê czuje z ja¶niejszym odrostem, ale to nic, zawziê³am siê. Nie chcê kombinowaæ, bo mo¿e wyj¶æ zawsze gorzej... czas jest moim sprzymierzeñcem teraz Za mn± 8 miesiêcy i nie wiem czy ju¿ du¿y ten odrost czy ma³y, ale nie wa¿ne nie ¶cigam siê tu przecie¿ z nikim i nie o to w tym chodzi. Jestem z siebie dumna, ¿e jak postanowi³am tak siê tego trzymam i trwam w tym dalej

Dbomm masz przepiêkne te w³osy, zdrowe i takie miêsiste. Zawsze mi siê takie marzy³y! Bajka
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20150410_192956.jpg (75,7 KB, 41 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20150410_193028.jpg (91,5 KB, 34 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20150410_193045.jpg (174,4 KB, 27 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20150410_193125.jpg (121,8 KB, 29 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20150410_193132.jpg (138,8 KB, 32 za³adowañ)
__________________
nie farbuje w³osów od 03.08.2014
Eda87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-10, 19:38   #2674
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Tak Ci siê fajnie wtopi³y te naturalki w farbowane, ze nie widzê, gdzie siê odrost koñczy
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-10, 21:32   #2675
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Eda! Jestem dumna z Ciebie i Twojego toku my¶lenia !! Oby tak dalej !!

Musicie mi wybaczyæ ;P dopiero wróci³am , by³am ze znajomymi na jedzonku i piwie i nie mam si³y wstawiæ swojej aktualizacji obiecujê jednak , ¿e jutro wstawie zdjecia ;D
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-11, 08:42   #2676
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 5 490
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Dboom_ Poka¿ wiadomo¶æ
dziêkujê i ¶wiêta racja co do tych naturalek.. owszem, s± dziewczyny, które mimo farbowania i nawet rozja¶niania maj± w³osy w ¶wietnej kondycji, ale to wyj±tki. daj znaæ jak siê sprawdzi kallos! nie mia³am ¿adnego, ale trochê ich jest i hmm nie wiem w sumie jeszcze w którego celowaæ
Je¶li mo¿na siê wypowiedzieæ po jednym u¿yciu to powiem tak: sza³u u mnie nie ma, ALE podejrzewam, ¿e na ten moment u mnie ¿adna maska siê nie sprawdzi rewelacyjnie. Dowodem na to jest chocia¿by to, ¿e niedawno znala³am w ³azience resztê od¿ywki wella pro series repair - mojej najlepszej do tej pory i efekt teraz te¿ by³ marny. Wydaje mi siê, a raczej jestem pewna, ¿e teraz kiedy ten odrost jest ju¿ do¶æ du¿y, miejscami to po³owa w³osów, miejscami ju¿ ponad po³owa to dobór maski staje siê koszmarem. Farbowane s± tak styrane ¿e szok, a naturalne ³adne i lej±ce i ka¿da maska/od¿ywka jakiej u¿yje nie ogarnia tych w³osów w ca³o¶ci - jak naturalki s± piêkne po jakiej¶ to farbowane strecz± napuszone, a jak farbowane s± ok to naturalki wygl±daj± jaky by³y t³uste godzine po myciu. Mog³abym jako¶ kombinowaæ, dawaæ co¶ na po³owe w³osów, ale dla mnie mycie w³osów to jest chwila, przewa¿nie w biegu i postanowi³am, ¿e muszê po portsu przetrwaæ ten czas do kiedy ju¿ zejde z farby i przemêczyæ siê. Plus jest taki, ¿e maski kallosa s± bardzo tanie i nie szkoda mi na to kasy. Ale na ten moment welli pro series bym nie kupi³a, bo by³aby to kasa rzucona w b³oto

Cytat:
Napisane przez Eda87 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny! W³a¶nie wróci³am z praktyk i od razu zrobi³am fotki bo jeszcze jest widno Obieca³am, wiêc wstawiam.W³osy maj± odcisk od gumki bo nosze teraz tylko w³osy zwi±zane. ¬le siê czuje z ja¶niejszym odrostem, ale to nic, zawziê³am siê. Nie chcê kombinowaæ, bo mo¿e wyj¶æ zawsze gorzej... czas jest moim sprzymierzeñcem teraz Za mn± 8 miesiêcy i nie wiem czy ju¿ du¿y ten odrost czy ma³y, ale nie wa¿ne nie ¶cigam siê tu przecie¿ z nikim i nie o to w tym chodzi. Jestem z siebie dumna, ¿e jak postanowi³am tak siê tego trzymam i trwam w tym dalej
Eda ³adny odro¶cik, trzymam kciuki
I ona jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-11, 08:49   #2677
Patisha87
Raczkowanie
 
Avatar Patisha87
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 329
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Kurcze dziewczyny moje w³osy tak fajnie teraz l¶ni±...
Ja mam akurat taki typ w³osa,¿e je¶li zafarbowa³abym w³osy na jaki¶ br±z, to od razu by³yby matowe, bez blasku...
Niektórym dziewczynom farbowane w³osy piêknie l¶ni±, pewnie zalezy od w³osa.
Patisha87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-04-11, 09:04   #2678
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 5 490
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Patisha87 Poka¿ wiadomo¶æ
Kurcze dziewczyny moje w³osy tak fajnie teraz l¶ni±...
Ja mam akurat taki typ w³osa,¿e je¶li zafarbowa³abym w³osy na jaki¶ br±z, to od razu by³yby matowe, bez blasku...
Niektórym dziewczynom farbowane w³osy piêknie l¶ni±, pewnie zalezy od w³osa.
Ja niedawno widzia³am dziewczyne w farbowanych w³osach na blond, ale te w³osy by³y po prostu mega Nawil¿one, sypkie - po portsu boskie
Wydaje mi siê, ¿e ka¿da z nas tutaj, która zniszczy³a sobie w³osy farbowaniem zapewne teraz gdyby zafarbowa³a inaczej by dba³a o w³osy i pewnie do wielu tragedi w³osowych by nie dosz³o. Wydaje mi siê, ¿e to zale¿y od pielêgnacji. Nie oszukujmy siê, ale pielegnacja farbowanych w³osów ¿eby wyglada³y super napewno jest ciê¿ka, czasoch³onna i pewnie kosztuje nie ma³o

Edytowane przez I ona
Czas edycji: 2015-04-11 o 10:35
I ona jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-11, 10:20   #2679
Eda87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 56
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Dziêkuje wam wszystkim za pozytywne komentarze!
__________________
nie farbuje w³osów od 03.08.2014
Eda87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-11, 10:42   #2680
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Eda87 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny! W³a¶nie wróci³am z praktyk i od razu zrobi³am fotki bo jeszcze jest widno Obieca³am, wiêc wstawiam.W³osy maj± odcisk od gumki bo nosze teraz tylko w³osy zwi±zane. ¬le siê czuje z ja¶niejszym odrostem, ale to nic, zawziê³am siê. Nie chcê kombinowaæ, bo mo¿e wyj¶æ zawsze gorzej... czas jest moim sprzymierzeñcem teraz Za mn± 8 miesiêcy i nie wiem czy ju¿ du¿y ten odrost czy ma³y, ale nie wa¿ne nie ¶cigam siê tu przecie¿ z nikim i nie o to w tym chodzi. Jestem z siebie dumna, ¿e jak postanowi³am tak siê tego trzymam i trwam w tym dalej
Dobry odrost, ³adna d³ugo¶æ, zdrowe w³osy, kolorek ciekawy, do¶æ jasny
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-11, 14:02   #2681
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Eda87 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny! W³a¶nie wróci³am z praktyk i od razu zrobi³am fotki bo jeszcze jest widno Obieca³am, wiêc wstawiam.W³osy maj± odcisk od gumki bo nosze teraz tylko w³osy zwi±zane. ¬le siê czuje z ja¶niejszym odrostem, ale to nic, zawziê³am siê. Nie chcê kombinowaæ, bo mo¿e wyj¶æ zawsze gorzej... czas jest moim sprzymierzeñcem teraz Za mn± 8 miesiêcy i nie wiem czy ju¿ du¿y ten odrost czy ma³y, ale nie wa¿ne nie ¶cigam siê tu przecie¿ z nikim i nie o to w tym chodzi. Jestem z siebie dumna, ¿e jak postanowi³am tak siê tego trzymam i trwam w tym dalej
Bardzo ³adne masz w³osy i fajne przej¶cie kolorystyczne
__________________
Zapuszczam d³ugie w³osy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-11, 16:35   #2682
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 17 201
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Eirin czekam na zdjêcie
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-11, 17:25   #2683
201701300929
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 2 208
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

dziewczyny.. po jakis 2-ch latach (tak mniej wiecej ) wracam na watek - w zalaczniku zdjecia tego co mi uroslo przez ten czas, kolor troche przeklamany, w rzeczywistosci sa mniej rude (jestem tego pewna),

schodze z czerni, ktora strasznie widac na koncach (tzn jeszcze jakiejs 1/3 wlosow ) - tzn w swietle sztucznym albo pelnym sloncu ta roznica jest niemal niewidoczna ale jak stane w takim zachodzacym sloncu (zdjecia 3, 4 i 6 ) to wyglada to malo ciekawie ( za to moje ciemno brazowe wlosy maja zarabiscie jasny, taki niemal zloty poblask - ale w rzeczywistosci to jest sredni/ciemny braz)

no i tego mam problem
bo mam niedlugo slub... nie chce wiazac wlosow w koka bo mam dlugie i widze sie raczej w lekko podpietych lokach, ale nie chce tez na zdjeciach slubnych zobaczyc u siebie takiej roznicy jak miedzy tym zlotym a czarnym na dole... i nie wiem co zrobic , szkoda mi farbowac bo 2 lata to naprawde duzo, sciac tez mi szkoda bo jeszcze tej czerni sporo... moze bedziecie mialy dla mnie jakies rady/ pomysly co zrobic ?
chcialabym jako tako wygladac na swoim slubie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (115,3 KB, 24 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (82,7 KB, 21 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (97,4 KB, 21 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (66,0 KB, 18 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (40,1 KB, 18 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (57,6 KB, 26 za³adowañ)
201701300929 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-11, 17:30   #2684
sarraa
Zakorzenienie
 
Avatar sarraa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 6 095
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny.. po jakis 2-ch latach (tak mniej wiecej ) wracam na watek - w zalaczniku zdjecia tego co mi uroslo przez ten czas, kolor troche przeklamany, w rzeczywistosci sa mniej rude (jestem tego pewna),

schodze z czerni, ktora strasznie widac na koncach (tzn jeszcze jakiejs 1/3 wlosow ) - tzn w swietle sztucznym albo pelnym sloncu ta roznica jest niemal niewidoczna ale jak stane w takim zachodzacym sloncu (zdjecia 3, 4 i 6 ) to wyglada to malo ciekawie ( za to moje ciemno brazowe wlosy maja zarabiscie jasny, taki niemal zloty poblask - ale w rzeczywistosci to jest sredni/ciemny braz)

no i tego mam problem
bo mam niedlugo slub... nie chce wiazac wlosow w koka bo mam dlugie i widze sie raczej w lekko podpietych lokach, ale nie chce tez na zdjeciach slubnych zobaczyc u siebie takiej roznicy jak miedzy tym zlotym a czarnym na dole... i nie wiem co zrobic , szkoda mi farbowac bo 2 lata to naprawde duzo, sciac tez mi szkoda bo jeszcze tej czerni sporo... moze bedziecie mialy dla mnie jakies rady/ pomysly co zrobic ?
chcialabym jako tako wygladac na swoim slubie
mo¿e masz jakiego¶ dobrego fryzjera i po prostu wyrówna³by ci kolor w³osów na dole i dopasowa³ do naturalnych bez ruszania tego co zapu¶ci³a¶? albo sombre?
sarraa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-11, 18:03   #2685
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Sombre to dobry pomys³ albo deko na tê czerñ farbowan±, któr± potem mo¿na by stonowaæ pod naturalki.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-11, 18:21   #2686
201701300929
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 2 208
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez sarraa Poka¿ wiadomo¶æ
mo¿e masz jakiego¶ dobrego fryzjera i po prostu wyrówna³by ci kolor w³osów na dole i dopasowa³ do naturalnych bez ruszania tego co zapu¶ci³a¶? albo sombre?
Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Sombre to dobry pomys³ albo deko na tê czerñ farbowan±, któr± potem mo¿na by stonowaæ pod naturalki.
no wlasnie czern jest raczej nie do ruszenia bo to po indygo...juz probowalam raz i wlosy wyszly zielone

sombre to jest jakas mysl, tylko takie odwrocone chyba (czy cos innego mialyscie na mysli) ? bo nie wiem czy mi rozjasniacz ruszy ta czern;/
201701300929 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-11, 18:26   #2687
sarraa
Zakorzenienie
 
Avatar sarraa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 6 095
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Poka¿ wiadomo¶æ
no wlasnie czern jest raczej nie do ruszenia bo to po indygo...juz probowalam raz i wlosy wyszly zielone

sombre to jest jakas mysl, tylko takie odwrocone chyba (czy cos innego mialyscie na mysli) ? bo nie wiem czy mi rozjasniacz ruszy ta czern;/
dlatego lepiej gdyby to zrobi³ zaufany fryzjer, je¶li takiego masz bo np. ja jeszcze nie znalaz³am
sarraa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-11, 18:31   #2688
201701300929
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 2 208
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez sarraa Poka¿ wiadomo¶æ
dlatego lepiej gdyby to zrobi³ zaufany fryzjer, je¶li takiego masz bo np. ja jeszcze nie znalaz³am
ja tez nie
po moich zyciowych doswiadzceniach to wlasciwie boje sie fryzjerow
201701300929 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-11, 18:34   #2689
sarraa
Zakorzenienie
 
Avatar sarraa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 6 095
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Poka¿ wiadomo¶æ
ja tez nie
po moich zyciowych doswiadzceniach to wlasciwie boje sie fryzjerow

a du¿o czasu masz do ¶lubu? mo¿e jeszcze masz chwilê na szukanie
sarraa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-11, 19:17   #2690
201701300929
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 2 208
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez sarraa Poka¿ wiadomo¶æ

a du¿o czasu masz do ¶lubu? mo¿e jeszcze masz chwilê na szukanie
niby mam 4 mies ale wiesz boje sie troche ,ze pojde do jakiegos i mi spali wlosy (jak ostatnio) a tego przed slubem bym nie chciala
201701300929 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-11, 19:19   #2691
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Nocna Nimfa, ja bym by³a za klasycznym sombre (odwrócone mi siê ni w z±b nie podoba), ale do tego faktycznie musisz mieæ dobrego fryzjera, który potrafi siê indygo pozbyæ
Ano i gratulacje
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-11, 19:41   #2692
sarraa
Zakorzenienie
 
Avatar sarraa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 6 095
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Poka¿ wiadomo¶æ
niby mam 4 mies ale wiesz boje sie troche ,ze pojde do jakiegos i mi spali wlosy (jak ostatnio) a tego przed slubem bym nie chciala
mi te¿ kiedy¶ fryzjerka spali³a, ale tobie na szczê¶cie bedzie robiæ tylko koñce a nie ca³e w³osy
sarraa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-11, 22:26   #2693
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 5 490
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Nocna Nimfa MO¯EMY SOBIE PRZYBIÆ PI¡TKI Te¿ mam ¶lub za 4 miesi±ce, a nawet ju¿ niespe³na 4 - jestem w tym momencie w 21 msc zapuszczania w³osów. Ja te¿ siê tego boje z tymi w³osami, ale ja jednak stawiam na wyrównanie koloru, nie zafarbuje ca³ych w³osów bo nie zniszcze sobie odrostu. Chyba bym sobie w ³eb strzeli³a! Po tym wszystkim co przesz³am z tymi odrostami po porstu zabecza³abym siê na ¶mieræ.
¦lub wiadomo wa¿ny dzieñ, ale to tylko JEDEN dzieñ a zapuszczania dwa lata
I ona jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-12, 10:08   #2694
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

dziewczyny jestem za³amana dopiero co w³osy mi od¿y³y,¶cie³am ponad 10cm ¿eby wyrównaæ,wyda³am kupe kasy na suplementy,co drugie mycie olejowa³am i wczoraj wszystko za przeproszeniem posz³o siê je..æ
no taka z³a jestem
Eirin powiedz mi Ty jeste¶ fryzjerk± jesli dobrze pamiêtam,czy to jest NORMALNE ¿eby tyle w³osów straciæ przy rozczesywaniu? wczoraj fryzjerka robi³a mi w³osy na wesele, m³oda,jakies tam dyplomy na ¶cianie wisia³y,normalnie posz³abym do mojej,ale czas mnie wczoraj goni³ i musia³am znale¼æ kogo¶ blisko domu
dziewczyna zrobi³a mi w³osy (zdjecie w za³±czniku) i tak to sz³o:
1. w³osy po umyciu rozczesa³a tylko na koñcach na mokro, a reszte rozczesa³a po WYSUSZENIU SUSZARK¡...mówi³am ¿e w³osy mi siê krêc±,wiec chyba fryzjerka powinna wiedzieæ ¿e takich w³osów absolutnie nie wolno i nawet nie da siê rozczesaæ na sucho
2. w³osy jak juz wysuszy³a zacze³a krêciæ na ma³ej prostownicy,niemi³osierni e mnie tym ci±gne³a,potem w³osy na górze natapirowa³a jak starej babie zrobi³ mi siê taki kokon
3. zuzy³a chyba ca³y lakier a¿ mi siê niedobrze na fotelu zrobi³o

wiem wiem czemu siê nie odezwa³am ? otó¿ odezwa³am siê powiedzia³am ¿e ci±gnie, a ona ¿e tak trzeba, powiedzia³am ¿eby zrobi³a te loki na innej prostownicy (akurat czê¶æ robi³a mi jej pomocnica i na tamtej w³osy mnie nie bola³y), a ona stwierdzi³a ¿e loki wychodza za duze na tej i musi brac t± mniejsz±
jak ju¿ zrobi³a tych loczków trochê, az mnie zmierzi³o jak zobaczy³am ile w³osów jest na prostownicy, nawet ich nie sciagne³a z niej tylko zostawi³a sobie zeby dalej siê prostownica nagrza³a i dalej robi³a z tymi wyrwanymi w³osami ...
po prostu trafi³a mi siê fryzjerka rodem z piek³a rodem
na samym poczt±tku stwierdzi³a: ale ma pani geste w³osy
to chyba specjalnie mnie tak potraktowa³a ¿ebym tych w³osów juz takich nie mia³a
zobaczcie ile w³osów musia³am dzi¶ stracic ¿eby rozczesaæ tego pseudo-koka
drugie tyle wysz³o przy myciu
mia³am kilak takich fryzur w zyciu robionycj, ale przenigdy tylu w³osów nie straci³am
co robiæ? mam sciac w³osy? jak je teraz odzywiæ ? g³owa mnie tak boli, czu³am jak mi wczoraj w³osy razem z mozgiem wyrywa³a
Eirin czy ja sobie tylko ubzdura³am ze ¼le mi w³osy zrobiono? przesadzam bo nie wydaje mi siê
mam ochote tam jutro pojechac i ja opieprzyæ, ale babka jest w ciazy I trymestr nie chce zeby to ¼le wp³yne³o na malenstwo ale kurde zaplaci³am 70 z³ za zniszczenie w³osów ...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P1200606.jpg (38,8 KB, 50 za³adowañ)
__________________
monika1983k jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-12, 10:30   #2695
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 5 490
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Matko tyle w³osów straci³a¶ przy rozczesywaniu i jeszcze troche w czasie kiedy ona Ci to robi³a ?? Ja pier.... no a¿ mi siê ciep³o zrobi³o. Co za baba!
I ona jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-12, 10:32   #2696
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Nie widze zdjecia na telefonie :/ A lakierem robila po wyprostowaniu czu w trakcie?
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-12, 10:51   #2697
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

w³a¶nie lakierem psika³a, a potem na prostownicê i potem jeszcze na koniec jak by³ loczek ...

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

dziewczyny g³owa tzn. skóra przy w³osach mnie tak boli..boje siê ¿e ca³kiem o³ysieje co ja mam zrobiæ?
__________________
monika1983k jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-12, 10:53   #2698
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

To spalila jesli psikala przed prostownica. Tak sie wlasnie wlosy pali, bo lakier wchodzi w reakcje pod wplywem ciepla.

Ja bym poszla do dermatologa, a poki co lagodzila np. psikajac panthenolem.
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-12, 10:55   #2699
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 5 490
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Boli Cie bo Ci wyszarpa³a. Te w³osy nadal Ci lec±?

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Aha i ja bym trgo tak nie zostawi³a, posz³abym do niej i ¿±da³a zwrotu kasy i powiedzia³a co Ci zrobi³a!
I ona jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-12, 11:04   #2700
Patisha87
Raczkowanie
 
Avatar Patisha87
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 329
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez monika1983k Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny jestem za³amana dopiero co w³osy mi od¿y³y,¶cie³am ponad 10cm ¿eby wyrównaæ,wyda³am kupe kasy na suplementy,co drugie mycie olejowa³am i wczoraj wszystko za przeproszeniem posz³o siê je..æ
no taka z³a jestem
Eirin powiedz mi Ty jeste¶ fryzjerk± jesli dobrze pamiêtam,czy to jest NORMALNE ¿eby tyle w³osów straciæ przy rozczesywaniu? wczoraj fryzjerka robi³a mi w³osy na wesele, m³oda,jakies tam dyplomy na ¶cianie wisia³y,normalnie posz³abym do mojej,ale czas mnie wczoraj goni³ i musia³am znale¼æ kogo¶ blisko domu
dziewczyna zrobi³a mi w³osy (zdjecie w za³±czniku) i tak to sz³o:
1. w³osy po umyciu rozczesa³a tylko na koñcach na mokro, a reszte rozczesa³a po WYSUSZENIU SUSZARK¡...mówi³am ¿e w³osy mi siê krêc±,wiec chyba fryzjerka powinna wiedzieæ ¿e takich w³osów absolutnie nie wolno i nawet nie da siê rozczesaæ na sucho
2. w³osy jak juz wysuszy³a zacze³a krêciæ na ma³ej prostownicy,niemi³osierni e mnie tym ci±gne³a,potem w³osy na górze natapirowa³a jak starej babie zrobi³ mi siê taki kokon
3. zuzy³a chyba ca³y lakier a¿ mi siê niedobrze na fotelu zrobi³o

wiem wiem czemu siê nie odezwa³am ? otó¿ odezwa³am siê powiedzia³am ¿e ci±gnie, a ona ¿e tak trzeba, powiedzia³am ¿eby zrobi³a te loki na innej prostownicy (akurat czê¶æ robi³a mi jej pomocnica i na tamtej w³osy mnie nie bola³y), a ona stwierdzi³a ¿e loki wychodza za duze na tej i musi brac t± mniejsz±
jak ju¿ zrobi³a tych loczków trochê, az mnie zmierzi³o jak zobaczy³am ile w³osów jest na prostownicy, nawet ich nie sciagne³a z niej tylko zostawi³a sobie zeby dalej siê prostownica nagrza³a i dalej robi³a z tymi wyrwanymi w³osami ...
po prostu trafi³a mi siê fryzjerka rodem z piek³a rodem
na samym poczt±tku stwierdzi³a: ale ma pani geste w³osy
to chyba specjalnie mnie tak potraktowa³a ¿ebym tych w³osów juz takich nie mia³a
zobaczcie ile w³osów musia³am dzi¶ stracic ¿eby rozczesaæ tego pseudo-koka
drugie tyle wysz³o przy myciu
mia³am kilak takich fryzur w zyciu robionycj, ale przenigdy tylu w³osów nie straci³am
co robiæ? mam sciac w³osy? jak je teraz odzywiæ ? g³owa mnie tak boli, czu³am jak mi wczoraj w³osy razem z mozgiem wyrywa³a
Eirin czy ja sobie tylko ubzdura³am ze ¼le mi w³osy zrobiono? przesadzam bo nie wydaje mi siê
mam ochote tam jutro pojechac i ja opieprzyæ, ale babka jest w ciazy I trymestr nie chce zeby to ¼le wp³yne³o na malenstwo ale kurde zaplaci³am 70 z³ za zniszczenie w³osów ...

Jezu, rze¼nik,a nie fryzjerka!!
Patisha87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 14:28:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:09.