Mamusie lutowe 2015 - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-15, 18:48   #4321
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Musze wiec poczytać Brazeltona i kupić tescowe pieluchy :-D
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-15, 18:52   #4322
aggo_di
Wtajemniczenie
 
Avatar aggo_di
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: koniec tęczy
Wiadomości: 2 575
Dot.: Mamusie lutowe 2015

A w ogóle to Moje Dziecię już zaszczepione- trochę zapłakał, ale dosłownie chwilę. Waży 4600! Czyli 0,5 kg przybrał w ciągu 1,5 tygodnia. Wcześniej było po 200g na dwa tygodnie. Wyniki badań trochę lepsze, ale lekarz dopatrzył się nieprawidłowości w jednym parametrze i dał skierowanie do kardiologa.
Niby echo serca w ciąży wyszło w porządku, ale woli sprawdzić.

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

AGA- naczytałam się różnych książek i chyba jakoś on i Spock do mnie najlepiej trafiają. Jeszcze Juul Jesper czasami
aggo_di jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-15, 19:11   #4323
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Moze uda mi sie dorwac jakas dobra okazje na te ksiazke i kupie sobie bo az mnie zaciekawilas
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-15, 19:23   #4324
MaamaaZuzi
Wtajemniczenie
 
Avatar MaamaaZuzi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Dziękuję za zdrowko, potrzebne mi jest bardzo na szczęście niunia mnie oszczędza

Madzia do konowala mogę iść w każdej chwili. Ale po co mam iść się denerwować. Powie że przy kp to rumianek. We wtorek mam wizytę u mojej pani doktor która mnie nie oleje.

M
__________________
Zuzanna
Magdalena
MaamaaZuzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-15, 19:29   #4325
martu_la
Rozeznanie
 
Avatar martu_la
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 947
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Cytat:
Napisane przez maciejka1987 Pokaż wiadomość
Martula a Ty tylko na wielorazówkach lecisz?? Bo ty masz kieszonki czy otulacze?

Ja te wytyczne traktuję tak mniej więcej...moja nie utrzymuje główki przy podciąganiu do siedzenia ( a to niby w 2 powinna umieć) także jak mi w tym nie zacznie to w maju powiem o tym pediatrze(chociaż jak byliśmy w piątek to pediatra to sprawdzała i nic nie mówiła,że mała nie ma tej glówki utrzymanej) Z dzwiękami było to samo w 1 miesiącu moja nic nie wydawała z siebie, w 2 dopiero mówiła ee.
My uzywamy wielo w ciagu dnia, a w nocy i na wyjscia jednorazowki. mam jedna kieszoneke i 4 otulacze. a Ty skad swoje zamawialas?

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Aga ja tez polecam tescowe pampki.
__________________
Sarunia 8.02.2015
martu_la jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-15, 19:39   #4326
Zia_
Zadomowienie
 
Avatar Zia_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Mamusie lutowe 2015

DARIA i MLEBI, moj tez nalezy do brzuchowych ciumkaczy piastek i tez lubi przysypiac na brZuchu... wydaje mi sie daria ze twoja lekarka troche sie spieszy z tym podpeiraniem sie raczkami/lokciami....
Zia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-15, 19:40   #4327
maciejka1987
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 277
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Cytat:
Napisane przez martu_la Pokaż wiadomość
My uzywamy wielo w ciagu dnia, a w nocy i na wyjscia jednorazowki. mam jedna kieszoneke i 4 otulacze. a Ty skad swoje zamawialas?

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Aga ja tez polecam tescowe pampki.
ja zamawiałam kieszonki z babyland ( z allegro) i z bambams kieszonki i 2 rodzaje otulaczy ( też allegro) . One są tańsze cenowo bo pieluszka kosztuje max 30 parę zł z 2 wkładami. No i mi zdecydowanie bardziej podobają się kieszonki z babyland, a z bambams podoba mi się otulacz jeden.

Ja też w dzień wielo...ale jak mi schną pieluszki to wtedy jednorazówki idą w ruch, niby zostawiam na koniec otulacze, ale co z tego jak mi je zaraz ubrudzi i też do prania.
__________________
31.12.13

6.2.15



maciejka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-15, 19:41   #4328
Zia_
Zadomowienie
 
Avatar Zia_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Mamusie lutowe 2015

AGGO swietny przyrost! Tzrymam kciuki zeby ci sie udalo rozchulac laktacje odciaganiem i zeby mm nie bylo juz potrzebne.
AGA, ale cie znajoma prezentami obsypala! Tunika super, sceneria lazienkowa oczywiscie w szarosci
Zia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-15, 19:42   #4329
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Zia - moje cale mieszkanie jest w takiej scenerii
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-15, 19:43   #4330
Zia_
Zadomowienie
 
Avatar Zia_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Mamusie lutowe 2015

85JAA- witaj z powrotem. super ze wizyta udana, ja lubie jak nas ktos tu w irl odwiedza, w pare dni zawsze zdarzymy sie soba nacieszyc ale nie zmeczyc
Zia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-15, 19:45   #4331
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Cytat:
Napisane przez d_a_r_i_a Pokaż wiadomość
Mleb u nas to samo...
<3 ale slodziak, jakbym mojego widziala to samooo
i sliczny ciuszek Modniacha
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-15, 19:52   #4332
Zia_
Zadomowienie
 
Avatar Zia_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Mamusie lutowe 2015

AGGO czym nasze dzieci bede starsze tym wieksze beda rozbieznosci w ich rozwoju... I nie zawsze beda im te umiejetnosci w tej samej kolejnosci przychodzic... ania najpierw stawala potem dopiero nauczyla sie siadac z lezenia... Kolezanki synek na 18ms jeszcze nie chodzil a moja smigala na 11ms... Mozna by wymieniac bez konca. Trzeba sie zaopatrzyc w pewna doze luzu zeby sie nie przejmowac teoretycznymi opoznieniami

Siedze i czekam az mi sie telefon naladuje zanim pojde biegac, bez endomondo i audiobooka to nie mam po co z domu wychodzic....

Rob bije rekordy w snie nocnym cos jak Tym, w swieta przespal raz nawet 11,5h. Za to w dzien drzemki krotkie, znow dzis bieglam z krzykusem ze spaceru...i jedzenie wychodzi tak co 2-2.5h. Ale sobie tlumacze ze jak ma w nocy dobrze spac to musi w dzien futrowac...
Zia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-15, 19:56   #4333
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Zia ale Ci zazdroszcze tego biegania cholera jasna, ja sobie cycki chyba obandażuję i też pojde
11,5 godz eleganckooooooooo

ja w dzien mam karmienia co 3-3,5godz srednio, zdarza sie co 4h
teraz nakarmilam go przed 20, poszedl na drzemke, ja mam zamiar obejrzec Project runway i po 22 go kapac taka bede okropna matka
moje dziecko bedzie kapane po nocy
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-15, 20:25   #4334
d_a_r_i_a
Rozeznanie
 
Avatar d_a_r_i_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 950
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Mi tez wydaje się ze te książkowe wytyczne trzeba brać lajtowo... Dlatego jakoś mocno się nie przejelam... Pójdę na to USG dla świętego spokoju zęby potem sobie nie wyrzucać ze cos zaniedbalam... Neurologa odpuszczam. Chyba ze po USG zajdzie taka potrzeba w co watpie. A do rehabilitantki pojdziemy raz żeby nauczyła nas jak ćwiczyć.. Wzmocnimy mięśnie i szybciej pójdzie do przodu, wiec mu nie zaszkodzi.. No i efektywniej będziemy spędzać jego czas aktywności. Mama ćwiczy to i niech on trochę ruszy swoje tlusciutkie ciałko

Bylam na 20 u pani od laktacji.. Wg niej USG cycka jest bez sensu jeśli nie czuć nic w tej piersi.. Mam smarowac tribiotykiem... Jeśli nie pomoze mozliwe ze SA to zaburzenia krążenia w tej piersi..a na to jedynym lekarstwem jest nie karmić ta piersią... A wtedy poradziła karmić jedna piersią, od 4 miesiąca wprowadzać inne posiłki i się o nic nie martwić..

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Aga no fajne te ubranko zdobyte na allegro z nexta
d_a_r_i_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-15, 20:26   #4335
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Cytat:
Napisane przez maciejka1987 Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o chrzciny to ja ubieram dość zabudowana sukienkę.do karmienia i tak będę ją zdejmować bo mała się wierci i zazwyczaj mnie brudzi, także wolę nie ryzykować... a my chrzcimy za 2 tyg. Moi rodzice czekają na specjalne zaproszenie i zła jestem o to. Ja nie wiem czego oni oczekują ;/
A będziesz miała jakiś pokój do karmienia udostępniony czy po Mszy się przebierasz? U nas kurcze jest goła sala, muszę wykombinować jakiś strój w którym można w miarę kulturalnie karmić przy stole. W nocy przyszło mi jeszcze do głowy, że i tak musimy kupić butelkę Madeli jak będę wracać do pracy to może kupić ją już teraz i dać w ten jeden dzień mm.
Jeśli chodzi o zaproszenia - planujemy telefonicznie albo osobiście Wyszło nam 28osób bliskiej rodziny, jak piszecie ile wychodzi średnio za talerzyk to

Cytat:
Napisane przez aggo_di Pokaż wiadomość
BIAŁA- jaki ten bujaczek?
PYTANKO:
jakie macie bujaki i czy polecacie?
Ja mam TAKO i jakieś te płozy ma dziwne, wcale nie bujające. I chcę kupić inny tylko jaki??
Skłaniam się ku TINY LOVE 3 w 1 to mój faworyt od początku, ale widziałam na żywo fisherprice z lwem i też wydaje się ok...Pomóżcie
U nas bujaczek chyba zostaje Młoda siedzi w nim sama do kwadransa, czyli dluugo jak na nią Mój jest mniej znanej firmy Bright Stars, ale jest ok, ma muzyczkę, regulację siły bujania, można zaprogramować go żeby się wyłączył.
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-15, 20:28   #4336
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Cytat:
Napisane przez d_a_r_i_a Pokaż wiadomość
Mi tez wydaje się ze te książkowe wytyczne trzeba brać lajtowo... Dlatego jakoś mocno się nie przejelam... Pójdę na to USG dla świętego spokoju zęby potem sobie nie wyrzucać ze cos zaniedbalam... Neurologa odpuszczam. Chyba ze po USG zajdzie taka potrzeba w co watpie. A do rehabilitantki pojdziemy raz żeby nauczyła nas jak ćwiczyć.. Wzmocnimy mięśnie i szybciej pójdzie do przodu, wiec mu nie zaszkodzi.. No i efektywniej będziemy spędzać jego czas aktywności. Mama ćwiczy to i niech on trochę ruszy swoje tlusciutkie ciałko

Bylam na 20 u pani od laktacji.. Wg niej USG cycka jest bez sensu jeśli nie czuć nic w tej piersi.. Mam smarowac tribiotykiem... Jeśli nie pomoze mozliwe ze SA to zaburzenia krążenia w tej piersi..a na to jedynym lekarstwem jest nie karmić ta piersią... A wtedy poradziła karmić jedna piersią, od 4 miesiąca wprowadzać inne posiłki i się o nic nie martwić..

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Aga no fajne te ubranko zdobyte na allegro z nexta
Jeju jakie te cycki są skomplikowane... Naprawdę jak czytam co może być,jak sobie z tym.radzić.Szok
Z wizytą u rehabilitantki fajnie. Tez chyba się wybiorę właśnie by zobaczyć jak ćwiczyć z młodym.by go.wzmacniać

Super można fajnie Nexta upolować na allegro
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-15, 20:31   #4337
buu007
Zakorzenienie
 
Avatar buu007
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tu i tam :)
Wiadomości: 4 225
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Aggo maly ladnie przybral

i tyle,nie pamietam co mialam pisac

Aga no Ty Ci fajnie spi
moja tez zaczela spac dluzej w dzien
ale wozek nadal wtylek parzy
maz mowil zebym sie nie szarpala i kupila nowa chuste,zebym juz zamowila
fajnie ze tyle gadzetow dostalas

ja wczoraj kupilam sobie wlasnie bluzki do karmienia
dzis na gemini jakies kremy kliknelam i z musteli cos do kapania dla malej

Mlebi za szczepienie
my idziemy w piatek
oby bylo ok bo maz starsza do babci zabiera na weekend

Paulina jej,bierzesz jakies witaminy?moze trzeba w jakies wcierki do wlosow lepsze zainwestowac?

Ilonka ja juz nie pamietam jak to jest z tymi etapami rozowju
maciejka wkleila tabelke,ale wlasnie wszystko trzeba traktowac z przymruzeniem oka,ale mimo wszystko byc czujnym
bo jaosobiscie wole byc nadgorliwa niz pozniej sie bac ze cos zaniedbalam
nie pije tu oczywiscie do Ciebie
u nas wlasnie w piatek musze o ta asymetrie zapytac,i kurcze malej oczka ropieja dosc mocno

daria wiesz lepiej dmuchac na zimne,bo czasami te cwiczenia jak sie robi pozniej to dluzej trzeba dzialac zeby efekty byly
chociaz moze po dalszych konsultacjach sie okaze ze nie jest tak zle
ale fajny ten Twoj synus
moja lezy na brzuchu,glowke fajnie trzyma,pogada,a po 10min juz opada z sil,glowa w pieluche/przewijak i placze ze mam ja zabrac,a zdarzy sie tak rozzalic ze musze ja trzymac na rekach

ale powiem wam ze mata sie jej spodobala

Madzia mam nadzieje ze ten kaszelek to od sliny rzeczywiscie

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

wlasnie aga
a te ubranka co wklejalas z nexta
to jest strona polska?
na tel wtedy bylam i nie chcialam wchodzic bo mi sie przycinalo
__________________

II kreseczki- 3.06.14

i juz z nami

WYMIANA

buu007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-15, 20:38   #4338
maciejka1987
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 277
Dot.: Mamusie lutowe 2015

biała my mamy w domu także bez problemu nakarmie na osobności. Ja mam odciagnnięte pare porcji mleka...ale to nie jest wyjście, bo cycki mi przez tyle h eksplodują. Na bank wezmę to mleko odciagnięte, ale muszę wymyślić jakiś system co by mi w piersiach mleko nie zalegało ..

ja to się chyba wybiorę do cioci co się rehabilitacją zajmuje...niech mi coś pokaże, do niej mega kolejki są zawsze, zna się na rzeczy to mi pewnie coś doradzi
__________________
31.12.13

6.2.15



maciejka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-15, 20:46   #4339
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Buu tak to polska strona a od 75zl darmowa wysyłka :-D
Żałuję że rampersa czerwonego pasiaka juz nie ma :-(

Oo i też się skusilas na mustele hihi

Ja oglądam project runway, młody śpi choć słyszę jak się wierci grr oby dał mi obejrzeć
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-15, 21:07   #4340
Tutti1234
Zadomowienie
 
Avatar Tutti1234
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Cześć
Wybraliśmyssię dziś na zakupy Milena przespala 5 godzin. Kochane dzieciątko dało w spokoju polatać po sklepach Mąż tylko za mną chodziłz wwózkiem. Kupiłam sobie buty i kurtkę. Z kurtka była masakra bo nie mieściłam się w cyckach dopiero w Orseyu znalazłam pasująca.


Co do żłobka koleżanka chciała zapisać synka i się dowiedziała ze u nas w mieście to się dziecko zapisuje jak się jeszcze nie urodzi. Dobrze ze moja T nie pracuje i będzie się zajmować jak będę chciała wrócić do pracy.


Moja jak ma dobry humor to polezy na lozku y na brzuszku i będzie trzymać ładnie glowke.

Każde dziecko jest inne i każde ma swój czas na wszystko np moi kuzyni jeden chodził jak miał 9 miesięcy. A drugi dopiero 16 miesięcy a to bracia
Tutti1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-15, 21:16   #4341
d_a_r_i_a
Rozeznanie
 
Avatar d_a_r_i_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 950
Dot.: Mamusie lutowe 2015

A wogole fajna babka jako jedyna była szczera co do karmienia...sama stwierdziła ze KP to w 90% dużo bólu..i ze to piekne tararara to miedzy bajki można włożyć...i stwierdziła ze tylko bardzo silne kobiety dają rade.

Aga ja na ta stronę nexta wole nie wchodzić...bo to jest niebezpieczne. Ogólnie jak widzę ze rozmiar starcza nam na miesiąc to się trochę hamuje

Nasza sala jest w hotelu także udostępnia nam pokój i z karmieniem będzie luz, chociaż i tak wolalabym cos czego nie trzeba by było zdejmować... Zresztą mały będzie miał juz 5 miesięcy wiec może dostanie cos zamiast cycka..
d_a_r_i_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-15, 21:40   #4342
Zia_
Zadomowienie
 
Avatar Zia_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Mamusie lutowe 2015

DARIA, masz racje z tymi rozmiarami, tak do roczku to coagle trzeba ciuszki wymieniac, ja sie teraz pozbywam rozowych po Ani i tak mi smutno, takie slicznosci pieknosci a kazde pare razy moze zalozone...potem Juz ciuszki na dluzej starczaja, dzieci tak zawrotnie nie rosna i mozna w cos zainwestowac i sie dluzej nacieszyc.
Zia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-15, 21:55   #4343
DuszonaMarchewka
Wtajemniczenie
 
Avatar DuszonaMarchewka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 002
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Dziewczyny moja na brzuchu też nienawidzi leżeć a główkę trzyma kilkanaście sekund a potem ryk. Teraz się przejmujemy trzymaniem główki a potem będziemy porównywać pierwsze ząbki i słowa. Dla przykładu Mój kuzyn urodził się z 2 ząbkami a niedawno koleżanki córce na roczek wyszedł pierwszy ząbek. Ja mówiłam pięknie całymi zadaniami jak miałam półtora roku a moi bracia pojedyncze słowa zaczęli mówić w wieku 3 lat. Kolezanki cora mając 5 m-cy odrzuciła całkiem pierś i mm i była na obiadkach i deserkach. Bratanek pominął całkiem etap raczkowania. Syn kolezanki majac rok sam ściągnął sobie pampersa i już to nie dał założyć i wszystko robił na nocnik. Koleżanka i inny kuzyn jedli kaszke przez smoczek z butelki jedno do 2 a drugie do 4 klasy podstawówki.

Jeszcze się zdziwiony jakie rozbieżności będą między naszymi maluszkami
__________________
I trzymaj mnie za rękę gdy śpię, spać po prawej lubię mniej
a gdy będzie źle nie puść mnie...
DuszonaMarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-15, 22:14   #4344
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Idę spać. Nie budzę Tyma :-D niech śpi chłopak. Ale patrząc na to ze za wcześnie się położył,odwiedzę was tu na pewno w nocy hehe
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-15, 23:03   #4345
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Mamusie lutowe 2015

aggo super że 0.5 kg przybyło i że z badaniami już lepiej
serduszko dobrze sprawdzić

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------

bu kciuki za piątek

u nas też się zapisuje dziecko do żłobka zaraz po urodzeniu bo kolejki są na kilkanaście miesięcy

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 00:32   #4346
IncognitoNick
Zadomowienie
 
Avatar IncognitoNick
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 358
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Zielona - ciężki okres teraz przed Wami. Mam nadzieje, że u Twojego M cholerstwo okaże się nieaktywne i szybko, bez leczenia, zrobicie operację. A jak bóle M, jest w porządku, czy ma ataki? U nas póki co okres rekonwalescencji. M mało je, głównie kaszki jakieś, trochę pieczywa. Dziury chyba się goją, bo zaczynają swędzieć.



Daria - skoro mi się ujścia w obu piersiach robią, to pewnie prędzej czy później moje kp się skończy... . No nic, zobaczymy. Ważne, że do 3 mcy dociągnę, później się zobaczy.



Co do książek to ja lubię Brazeltona. Spocka chciałam kupić, wg. niego wychowywali mnie jeszcze moi Rodzice. Przeczytałam jednak, że syn Spocka popełnił samobójstwo i zarzuciłam ten pomysł.

---------- Dopisano o 01:32 ---------- Poprzedni post napisano o 00:27 ----------

Ehhh, czyżby wszystkie dzieci spały? Tylko my z Młodym imprezujemy po nocy? W sumie to tego Wam życzę, ale sobie również troszkę snu zamawiam

Edytowane przez IncognitoNick
Czas edycji: 2015-04-16 o 00:31
IncognitoNick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 01:22   #4347
85jjaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 353
Dot.: Mamusie lutowe 2015

U nas już drugie karmienie dziś i były dwie kupy, więc syn rozbudzony i chce gadać z mamą, a ja chcę spać....
85jjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 02:37   #4348
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Witam się i ja..aż ni dziwnie było w nocy się budzić heh ale jak się pozwala dziecku o 19 jeść i spać to co się dziwić dopiero mu pizamke założyłam :-D
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 02:41   #4349
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Mamusie lutowe 2015

I ja się melduje na cycku 2. Zamawiam spanie, chociaż 2 h...

---------- Dopisano o 03:41 ---------- Poprzedni post napisano o 03:41 ----------

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
Witam się i ja..aż ni dziwnie było w nocy się budzić heh ale jak się pozwala dziecku o 19 jeść i spać to co się dziwić dopiero mu pizamke założyłam :-D
Aga witaj wśród mam - zombie
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 02:42   #4350
DuszonaMarchewka
Wtajemniczenie
 
Avatar DuszonaMarchewka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 002
Dot.: Mamusie lutowe 2015

I U nas cycek pewnie na 10 min
__________________
I trzymaj mnie za rękę gdy śpię, spać po prawej lubię mniej
a gdy będzie źle nie puść mnie...
DuszonaMarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-21 05:28:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:53.