Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-04-16, 19:29   #2791
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Monika moja historia jedzeniowa to dluga historia Nie wyobrazam sobie na dzien obecny jesc 2000tys.
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-16, 19:46   #2792
Flavis
Raczkowanie
 
Avatar Flavis
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 396
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka¿ wiadomo¶æ
Nie znam nikogo z 3cm na miesiac :p Takie cos w ogole wystepuje ?

Flavis nie jestem pewna czy laczenie drozdzy i siemienia to dobra mysl. To ja chodze i gadam, ze mam dlugie, a do ramion to mi z 3-4cm jeszcze brakuje :p
Moze u mnie wystapi Skoro naturalny przyrost to u mnie ok 1,5 cm, to 2x to maksimum calkiem realne (prosze, nie zabieraj mi moich marzeñ ). Mi tak jeszcze z 4 cm brakuje, ale mi sie kreca wlosy, wiec realnie moze byc to mniej.
Dlaczego laczenie drozdzy z siemieniem to zly pomysl?

Chardon, ladna fryzurka! Wlasnie takiej mniej wiecej dlugosci mam wlosy. To co obcielas nie wygl±da³y na zniszczone, czy tak mi sie tylko wydaje?
Flavis jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-16, 19:47   #2793
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomo¶ci: 6 244
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Chardon Poka¿ wiadomo¶æ
monika strasznie wspó³czujê takiej przygody z fryzjerk±.

Annulka uroczy odro¶cik

Ja przychodzê do Was dzisiaj wreszcie z obiecanymi zdjêciami sprzed i po ciêciu I powiem Wam jedn± rzecz - hydrolizowana keratyna jest moim bóstwem! Ja w ¿yciu nie mia³am takich ³adnych w³osów jak po niej. S± jakby grubsze, ciê¿kie (ale nie oklapniête) i nawet nie czesane ca³y dzieñ wreszcie nie zbijaj± siê w str±ki

Zdjêcia po kolei:
1 i 2 - d³ugo¶æ i odrost przed ciêciem.
3 - tu¿ po powrocie od fryzjera. Mój przedzia³ek na pierwszym planie najwierniej oddaje mój kolor w³osów
4 - w³osy po mieszance ¿el hialuronowy + oliwka z Lidla + keratyna; widaæ jakie s± miêsiste
5 - kolor w s³oneczku

Piêknie

mamy obecnie tak± sam± fryzurkê
Powiedz ile ju¿ nie farbujesz?
anusia1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-16, 19:51   #2794
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 288
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Pokrzywa odwadnia, wiêc pij du¿o wody. Pokrzywa wyp³ukuje witaminy z grupy B, wiêc warto je¶æ wiêcej produktów, bogatych w te witaminy. Albo kupiæ suple.
Wiem ¯³opiê chyba ca³± butelkê wody na dzieñ Mam te¿ plan zrobiæ badania krwi, bo pijê ju¿ ponad pó³tora miesi±ca, a nie chcê na ¶lepo kupowaæ suplementów.

Cytat:
Napisane przez Flavis Poka¿ wiadomo¶æ
Efkakam a probowalas wody brzozowej? Wcierana w skalp pomaga zwalczyc lupiez.
Chyba nie bêdê kombinowaæ z wod± brzozow±, bo podejrzewam, ¿e ³upie¿ wyst±pi³ mi po alkoholu (wcieranym oczywi¶cie ), a z tego, co siê orientujê to woda brzozowa jest na bazie alko, co nie?

Chardon, super w³osy!!!!!!! Piêkny kolor i kondycja. Najfajniej wygl±daj± na przedostatnim zdjêciu, jak jakie¶ sombre

Edytowane przez Efkakam
Czas edycji: 2015-04-16 o 19:54
Efkakam jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-16, 22:22   #2795
Flavis
Raczkowanie
 
Avatar Flavis
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 396
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Efkakam Poka¿ wiadomo¶æ
Chyba nie bêdê kombinowaæ z wod± brzozow±, bo podejrzewam, ¿e ³upie¿ wyst±pi³ mi po alkoholu (wcieranym oczywi¶cie ), a z tego, co siê orientujê to woda brzozowa jest na bazie alko, co nie?
Tak, jest tam.alkohol, ale czy to ¼le czy dobrze to nie potrafiê ci odpowiedzieæ, bo sama nigdy z lupiezem nie mia³am problemu, ale kupi³am z tydzieñ temu ta wodê i mam zamiar ja wypróbowaæ. Jest na opakowaniu napisane, ze jest to preparat na ³upie¿, tak¿e to co mogê doradziæ to poczytaj o niej w internecie i jak dzia³a na ³upie¿, bo sama s³ysza³am ¿e bardzo pomaga.
Ten alkohol mnie zacz±³ interesowaæ. Kto¶ ma jak±¶ wiedzê w tym kierunku?
Flavis jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-17, 05:21   #2796
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomo¶ci: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Flavis to co posz³o z d³ugo¶ci faktycznie nie by³o zniszczone. Tylko na najd³u¿ych pasmach przy twarzy kilka rozdwojeñ znalaz³am.

anusia nie farbujê od 14 miesiêcy.

Efkakam dziêki
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-17, 06:36   #2797
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Chardon w³oski chyba mia³a¶ i tak zdrowe, chcialabym mieæ taka taflê, ja nawet jak wyprostujê to nie mam takich gladkich wygl±daj± bosko poczytam potem o tym ¿elu,ciekawa jestem czy nadaje siê do krêconych w³osów?
w tym tygodniu zdenkowa³am chyba pó³ ³azienki,wczoraj by³am na zakupach, ale nie mia³am czasu na drogeryjny shopping,zreszta nie wiem czemu najlepiej mi siê kupuje kosmetyki przez internet mam pod rek± wizaz i inne opinie,wiec moge siê nimi podeprzec, a w sklepie to troche w ciemno kupuje
TheUnlike zapotrzebowanie energetyczne chyba tez powinno byc dopasowane pod aktualna wage i wzrost danej osoby, ja np. mam 172 cm wzrostu wiec jem pewnie wiecej od kogo¶ kto ma 1,60 m dla mnie 1400kcal to stawka g³odowa, lubie je¶æ male porcje, ale czêsto,dziennie to wychodzi mi chyba 7-8 posilków
w ogóle to taki ma³y offtop dziewczyny czy zauwazy³a któras z Was wplyw diety, ale takiej diety ¿e np. jad³yscie konkretne produkty przez d³uzszy czas i naprawde mialo to pozytywny wp³yw na skóre, w³osy i paznokcie? widze u siebie tylko poprawe po jedzeniu migda³ów,pazury mam twarde jak jastrzab,po oleju lnianym ciut lepiej nawilzona skóra
__________________
monika1983k jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-04-17, 10:13   #2798
Flavis
Raczkowanie
 
Avatar Flavis
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 396
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Chardon Poka¿ wiadomo¶æ
Flavis to co posz³o z d³ugo¶ci faktycznie nie by³o zniszczone. Tylko na najd³u¿ych pasmach przy twarzy kilka rozdwojeñ znalaz³am.

anusia nie farbujê od 14 miesiêcy.

Efkakam dziêki
Heh to ja bym nie nie scinala jakbym juz takie d³ugie mia³a. Za bardzo siê mecze w moich wlosach, a mamy teraz takiej samej d³ugo¶ci.
Ja zrobiê tak, ¿e bêdê czekaæ na naturalne i regularnie bêdê scinac koñcówki, ale te które urosna mi trochê za ramiê. Za bardzo nie lubiê mojej fryzury ¿eby jeszcze za parê miesiêcy do niej wrocic.
Tobie ³adnie w takich wloskach, bo masz proste z natury. U mnie siê podnosz±, zawijaj, bo s± za lekkie.
Flavis jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-17, 11:26   #2799
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Ja sie na maj umowilam na scinanie Zastanawiam sie czy ciac na chlopaka czy do brody, bo nie wiem jak skret zachowa sie przy tej dlugosci i troche sie boje, ze zamiast chlopczycy wyjde z 3cm baranem na glowie ;◀
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-17, 11:56   #2800
Flavis
Raczkowanie
 
Avatar Flavis
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 396
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Jesli zetniesz sie na chlopaka to bedziesz miala dwie fryzury na raz, bo w koncu wlosy tobie odrosna i bedziesz je miec do brody
A tak na powaznie to im krotsze wlosy, tym lzejsze, wiec pewnie ci sie beda bardziej krecic. Z drugiej strony fryzura na chlopaka jest wygodna, ale wlosy zaczna ci odrastac to ciezko bedzie je ulozyc
Flavis jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-17, 12:14   #2801
Patisha87
Raczkowanie
 
Avatar Patisha87
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 329
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

wg mnie krótkie w³osy wcale nie s± l¿ejsze do uk³adania, wrêcz przeciwnie, jak co¶ jest nie tak, bardzo trudno jest to u³o¿yæ,¿eby dobrze wygl±da³o...A d³ugie wystarczy w kucyk i ju¿...
Ja mia³am krókie i po 7 miesi±cach nie mam nawet jeszcze boba!!! Musia³am te¿ podcinaæ ty³, bo szybko rosn±³,a grzywka powoli...

Edytowane przez Patisha87
Czas edycji: 2015-04-17 o 12:16
Patisha87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-17, 12:16   #2802
201604291140
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez monika1983k Poka¿ wiadomo¶æ
w ogóle to taki ma³y offtop dziewczyny czy zauwazy³a któras z Was wplyw diety, ale takiej diety ¿e np. jad³yscie konkretne produkty przez d³uzszy czas i naprawde mialo to pozytywny wp³yw na skóre, w³osy i paznokcie? widze u siebie tylko poprawe po jedzeniu migda³ów,pazury mam twarde jak jastrzab,po oleju lnianym ciut lepiej nawilzona skóra
ja tak robiê i widzê efekty . najbardziej widoczne wizualnie by³y gdy robi³am codziennie koktajle z siemieniem i teraz, gdy jem zrobione przeze mnie muesli: p³atki owsiane lub ¿ytnie, siemiê, nasiona lub orzechy (teraz s³onecznik), mro¿one maliny, naturalny jogurt tola z biedry (jest wzbogacony wapniem i ma bakterie probiotyczne, w smaku kremowy i s³odkawy ). w ogóle to staram siê znale¼æ zdrowsze wersje niezdrowych produktów które zwykle by³y w mojej diecie, jednocze¶nie nie trac±c na smaku, bo dla mnie to kwestia priorytetowa i pewnie bez tego od razu bym wymiêk³a. zazwyczaj moje zmiany w diecie wp³ywaj± na moje lepsze samopoczucie i trawienie, a nie na wygl±d, w sumie tylko siemiê robi cuda .
201604291140 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-17, 13:07   #2803
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Ale piêkne w³osy powrzuca³y¶cie na zdjêciach

U mnie dzisiaj mija 2 miesi±ce odk±d mam ca³e naturalki, a jutro 27 miesiêcy ogólnego niefarbowania
__________________
Zapuszczam d³ugie w³osy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-17, 15:36   #2804
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Patisha87 Poka¿ wiadomo¶æ
wg mnie krótkie w³osy wcale nie s± l¿ejsze do uk³adania, wrêcz przeciwnie, jak co¶ jest nie tak, bardzo trudno jest to u³o¿yæ,¿eby dobrze wygl±da³o...A d³ugie wystarczy w kucyk i ju¿...
Ja mia³am krókie i po 7 miesi±cach nie mam nawet jeszcze boba!!! Musia³am te¿ podcinaæ ty³, bo szybko rosn±³,a grzywka powoli...
Same here. TO SAMO. Ty³ jak szalony, przód - s³abo. Pewnie zakola na staro¶æ bêd± siê tylko powiêkszaæ
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-17, 16:50   #2805
201604291140
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Znam to . U mnie wlosy przy grzywce nie rosna nawet 1cm miesiecznie, wlosy tuz przy karku podobnie. Tylko te na czubku glowy pedza stale 1,5cm/mies.
201604291140 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-17, 16:58   #2806
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez animale Poka¿ wiadomo¶æ
Znam to . U mnie wlosy przy grzywce nie rosna nawet 1cm miesiecznie, wlosy tuz przy karku podobnie. Tylko te na czubku glowy pedza stale 1,5cm/mies.
U mnie przy karku najszybciej ale tam nie potrzebujê, chcê boki i przód

Dziewczyny, zniknê³y moje gule na ¿uchwie. Jaki¶ miesi±c temu pisa³am, ¿e to koszmar, ale od 2 tygodni skóra jest czysta i bez pryszczy! W³osy przesta³y wypadaæ, paznokcie sta³y siê mocniejsze, nie jestem senna, mam wiêcej energii i nie mam depresyjnych my¶li.
Zaczê³am wiêcej je¶æ, mo¿e uzupe³ni³am niedobory witamin. ALE przyty³am jakie¶ pó³ kg
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-17, 17:03   #2807
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Same here. TO SAMO. Ty³ jak szalony, przód - s³abo. Pewnie zakola na staro¶æ bêd± siê tylko powiêkszaæ
Moj tyl jest prawie caly naturalny, przod farbowany, a farbe odstawilam w tym samym czasie wiec tego nie ogarniam :p
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-17, 17:58   #2808
Patisha87
Raczkowanie
 
Avatar Patisha87
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 329
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Same here. TO SAMO. Ty³ jak szalony, przód - s³abo. Pewnie zakola na staro¶æ bêd± siê tylko powiêkszaæ
nie strasz z tymi zakolami, moja rodzina ma do nich niestety tendencje
Niedawno musia³am wycieniowaæ ty³,¿eby to jako¶ wygl±da³o i ro¶nie sobie..
Patisha87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-18, 10:35   #2809
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 5 490
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Dziewczyny, ale tutaj zapierniczacie z postami Piêkne w³osy wstawiacie

Wczoraj zapoda³am sobie na w³osy maseczkê biovax z³ote algi & kawior, uda³o mi siê j± wy³apaæ na promocji w rossmanie. Moje w³osy jak to moje w³osy - naturalne po masce super, a farbowañce jak ko³ki osuszone. One nadaj± siê ju¿ tylko pod no¿yczki
Gratuluje tutaj dziewczynom, które zdecydowa³y siê na wiêksze ciêcie, my¶lê, ¿e jest to naprawdê najlepszy pomys³ przy zapuszczaniu naturalek.
I ona jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-18, 10:41   #2810
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez I ona Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, ale tutaj zapierniczacie z postami Piêkne w³osy wstawiacie

Wczoraj zapoda³am sobie na w³osy maseczkê biovax z³ote algi & kawior, uda³o mi siê j± wy³apaæ na promocji w rossmanie. Moje w³osy jak to moje w³osy - naturalne po masce super, a farbowañce jak ko³ki osuszone. One nadaj± siê ju¿ tylko pod no¿yczki
Gratuluje tutaj dziewczynom, które zdecydowa³y siê na wiêksze ciêcie, my¶lê, ¿e jest to naprawdê najlepszy pomys³ przy zapuszczaniu naturalek.
Ja nie mogê siê zdecydowaæ. Chcia³abym ciachn±æ na boba i stonowaæ (¿eby kolor by³ bardziej popielaty albo odwrotnie - z³ocisty, np. rumiankiem, miodem itp.), bo fajnie siê czujê w krótkich (do szyi, nie krótszych) i geometrycznych fryzurach, ale z drugiej strony, czasem czujê siê wyj±tkowo spokojnie, na luzie i naturalnie, wiêc marz± mi siê lekko pofalowane, nieco d³u¿sze w³osy. Ju¿ sama nie wiem.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-18, 10:56   #2811
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 5 490
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Ja nie mogê siê zdecydowaæ. Chcia³abym ciachn±æ na boba i stonowaæ (¿eby kolor by³ bardziej popielaty albo odwrotnie - z³ocisty, np. rumiankiem, miodem itp.), bo fajnie siê czujê w krótkich (do szyi, nie krótszych) i geometrycznych fryzurach, ale z drugiej strony, czasem czujê siê wyj±tkowo spokojnie, na luzie i naturalnie, wiêc marz± mi siê lekko pofalowane, nieco d³u¿sze w³osy. Ju¿ sama nie wiem.
Nic Ci nie szkodzi tak zrobiæ, przecie¿ to tylko w³osy, obetniesz i ani siê nie obejrzysz i znowu bêd± takie
Ja prawdê mówi±c jestem z³a troche ostatnio na fryzjerkê, mam wra¿enie ¿e mnie potraktowa³a dziwnie. Podcina³am jakie¶ 2 cm (jako¶ chyba to by³ styczeñ, luty) i poprosi³am j± o lekkie pocieniowanie tych w³osów na koñcach, a ona mi, ¿e one sa zniszczone, ¿e jak siê pocieniuje to bêdzie brzydko itp. Spoko, pomy¶la³am jest fryzjerk±, widzi w³osy i zapewne wie co mówi. Tylko teraz ja widze, ¿e te moje w³osy potrzebuj± tego pocieniowania, bo naturalne fajnie le¿±, a od momentu przej¶cia w farbowañce zaczyna siê szopa, dos³ownie odstaj±ca szopa! Gdyby by³y pocieniowane, by³oby ich mniej i chyba by to lepiej jednak wygl±da³o na tych koñcach.
I ona jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-18, 11:01   #2812
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez I ona Poka¿ wiadomo¶æ
Nic Ci nie szkodzi tak zrobiæ, przecie¿ to tylko w³osy, obetniesz i ani siê nie obejrzysz i znowu bêd± takie
Ja prawdê mówi±c jestem z³a troche ostatnio na fryzjerkê, mam wra¿enie ¿e mnie potraktowa³a dziwnie. Podcina³am jakie¶ 2 cm (jako¶ chyba to by³ styczeñ, luty) i poprosi³am j± o lekkie pocieniowanie tych w³osów na koñcach, a ona mi, ¿e one sa zniszczone, ¿e jak siê pocieniuje to bêdzie brzydko itp. Spoko, pomy¶la³am jest fryzjerk±, widzi w³osy i zapewne wie co mówi. Tylko teraz ja widze, ¿e te moje w³osy potrzebuj± tego pocieniowania, bo naturalne fajnie le¿±, a od momentu przej¶cia w farbowañce zaczyna siê szopa, dos³ownie odstaj±ca szopa! Gdyby by³y pocieniowane, by³oby ich mniej i chyba by to lepiej jednak wygl±da³o na tych koñcach.
To nie takie ³atwe, bo pisa³am, ¿e w³osy mi rosn± baaardzo wolno wiêc nie chcê ot tak po prostu ¶cinaæ. Siostra zapu¶ci³a do ty³ka w ci±gu 2.5-3 lat, mnie pewnie zajê³oby 10

Co do szopy, ³±czê siê w bólu. Naturalne ¶liskie, g³adkie, walczê z przet³uszczaniem, a farbowane - szopa
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-18, 11:09   #2813
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 5 490
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
To nie takie ³atwe, bo pisa³am, ¿e w³osy mi rosn± baaardzo wolno wiêc nie chcê ot tak po prostu ¶cinaæ. Siostra zapu¶ci³a do ty³ka w ci±gu 2.5-3 lat, mnie pewnie zajê³oby 10

Co do szopy, ³±czê siê w bólu. Naturalne ¶liskie, g³adkie, walczê z przet³uszczaniem, a farbowane - szopa
No, to momentami ¶miesznie wygl±da, ale wkurza niemi³osiernie

Ale wiesz nawet je¶li w³osy wolno rosn± to jak nie zetniesz to zapuszczanie w³osów i powrót do natury bêdzie d³uuug± drog±. Je¶li dobrze siê czujesz w bobie to wydaje mi siê, ¿e nie po¿a³ujesz jak sobie takiego sprawisz
I ona jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-18, 11:38   #2814
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez I ona Poka¿ wiadomo¶æ
No, to momentami ¶miesznie wygl±da, ale wkurza niemi³osiernie

Ale wiesz nawet je¶li w³osy wolno rosn± to jak nie zetniesz to zapuszczanie w³osów i powrót do natury bêdzie d³uuug± drog±. Je¶li dobrze siê czujesz w bobie to wydaje mi siê, ¿e nie po¿a³ujesz jak sobie takiego sprawisz
Ja boby ogólnie lubiê, ale te do szyi albo nieco d³u¿sze, z tym ¿e na razie moje w³osy (zw³aszcza czê¶æ farbowana) nie s± odpowiednie do boba - koñce siê pusz±, s± sztywne i nierówne. Gdybym mia³a ca³e naturalne, by³yby idealne do boba - g³adkie, proste, lej±ce
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-18, 11:48   #2815
Flavis
Raczkowanie
 
Avatar Flavis
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 396
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Ja chyba dzisiaj pierwszy raz w zyciu zrobie maseczke ze sproszokowanym imbirem. Czytalam na blogu, ze pobudza cebulki do szybszego porostu.moje wlosy beda pachniec jak imbirowe ciasteczka
Flavis jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-18, 11:54   #2816
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Flavis Poka¿ wiadomo¶æ
Ja chyba dzisiaj pierwszy raz w zyciu zrobie maseczke ze sproszokowanym imbirem. Czytalam na blogu, ze pobudza cebulki do szybszego porostu.moje wlosy beda pachniec jak imbirowe ciasteczka
Ja mia³am wcierkê z imbirem, po pewnym czasie zaczê³a podra¿niaæ skórê g³owy, a jako jedyna dzia³a³a minimalnie na porost
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-18, 11:59   #2817
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Ja dzis zrobie olejowanie i glutka, bo po prawie dwoch tygodniach samego SLSa wlosie sie ogarnela i znow wyglada z 4 dni jak swiezo umyte wlosy
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-18, 15:55   #2818
Flavis
Raczkowanie
 
Avatar Flavis
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 396
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Kaguya a uzywalas caly imbir, czy proszek? Ja sproszkowany dzisiaj naloze, bo nie chce mi sie bawic w wyciaganie resztek z wlosow pol dnia...
TheUnlike, mi niestety max 2 dni wygladaja na w miare swieze, te wszystkie wcierki sprawiaja, ze moje wlosy wygladaja, jakby dwa lata nie byly myte
Jak robisz maseczke z siemienia? Cale ziatenka, czy zmiksowane?
Flavis jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-18, 15:58   #2819
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Nie robie masek, tylko plukanki 2 lyzki na dwie szklanki wody, ziarenka odcedzam i nie zmywam juz tego z wlosow.

Edytowane przez 201605161428
Czas edycji: 2015-04-18 o 16:22
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-18, 17:11   #2820
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 288
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Co do tego puszenia to te¿ mi siê zaczê³o tak robiæ. Mam pó³ na pó³ naturalek i farbowanych. Po ostatnim myciu mia³am brzydko spuszon± czê¶æ farbowan±, a naturalne by³y g³adkie i mi³e w dotyku... ju¿ nawet w³osy zaczê³y mi ¶wirowaæ XD
Efkakam jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 14:28:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:44.