Tabletki pomagające w zwalczaniu trądziku? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-17, 22:10   #1
mycynak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5

Tabletki pomagające w zwalczaniu trądziku?


Witajcie,
Od 3 lat walczę z moją paskudną cerą, raz jest lepiej, raz gorzej ale ciągle do ideału sporo brakuje.
Ostatnio natknęłam się na tabletki, które niby mają pomóc w walce z trądzikiem. Chodzi mi o:
http://lorien-cosmetics.pl/Nonacne_na_pryszcze-156.html
i
http://lorien-cosmetics.pl/Derminax_...adzik-155.html

Poszukałam trochę w necie i niektóre opinie są bardzo dobre. Co o tym myślicie. Oddam wszystko za ładną cerę ale nie chciałabym się naciąć.
__________________
mycynak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-17, 23:40   #2
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Tabletki pomagające w zwalczaniu trądziku?

Jesli ktos zmaga sie z silnym tradzikiem (tak jak np. ja), to nie wierze w cudowne dzialanie takich tabletek. W wakacje razem z kolezanka zaczelam przyjmowac Visaxinum (chyba tak sie to pisze, swojego czasu dosc czesto reklamowany specyfik) i stan jej cery sie poprawil, skora byla gladsza i wygladala na zdrowsza. Co prawda jej problemy z cera ograniczaly sie do kilku pryszczy i zaskornikow, a u mnie to jest duzo powazniejszy problem i tabletki sie nie sprawdzily.
Mozesz sprobowac jesli nie szkoda Ci pieniedzy, bo doskonale Cie rozumiem jak meczaca moze byc walka z tradzikiem.

O dermatologu wspominac nie bede, bo jesli jestes swiadoma tych niedoskonalosci, to na pewno juz go odwiedzilas. A dermatolog jak to dermatolog - nie musi byc skuteczny i najgorzej jest trafic na takiego bez wyczucia.

Pozdrawiam!
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-18, 07:36   #3
mycynak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5
Dot.: Tabletki pomagające w zwalczaniu trądziku?

Dermatolog faszerował mnie tetracykliną ale jakoś nic nie pomogło... Łatwiej mówić by znaleźć dobrego, ciężej to zrobić
__________________
mycynak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-18, 07:47   #4
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Tabletki pomagające w zwalczaniu trądziku?

Cytat:
Napisane przez mycynak Pokaż wiadomość
Dermatolog faszerował mnie tetracykliną ale jakoś nic nie pomogło... Łatwiej mówić by znaleźć dobrego, ciężej to zrobić
Nie musisz mi tego mowic, bo odwiedzilam chyba 20 lekarzy.
Prawie 2 tygodnie temu zaczelam kuracje tetracyklina, bo nic juz nie przynosilo rezultatow.

Skad jestes? W Poznaniu jest Klinika Dermatologii, pracuja tam naprawde dobrzy lekarze. Jesli chcialabys namiary, to moge pomoc.
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-18 08:47:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:25.