Marcowe Mamy 2015 cz. I - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-22, 09:42   #661
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
no nie mogę narzekać, córka mnie rozpieszcza, oby tak dalej

dziewczyny właśnie zmieniłam pościel i przypomniało mi się, że kiedyś u nas oznaczało to poród i wszystkie po kolei zmieniały pościel
chyba muszę sobie poczytać nasze stare wątki...

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

Mamuśka a Ty jesteś z nami na fb??
Hehehe, ja ostatnio wygrzebalam pierwszy nasz watek i czytalam

Samochod juz u blacharza, dobrze ze to wujek to moze troche po kosztach zrobi. Mowi ze nie jest zle, ale jak na moje oko masakrycznie to wyglada. Zrobi to i namowie meza zeby go spezedac w cholere. I tak wozek ledwo wchodzi do bagaznika ala:
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 12:21   #662
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
A ja od wczoraj czytam o kremach dla dzieci i już głupieje. My mamy Babydream, choć rzadko używamy, bo młoda nie ma problemów ze skórą. Ale zaczęłam się zastanawiać czy może nie kupić coś aptecznego. A Wy jakich kremików używacie do buzi? Macie jakieś emulsje do ciała?
Ja używam tylko oliwki z hipp, na buzię po kąpieli tez tylko tym smaruję. Teraz chce kupić jakiś z filtrem, bo już często wychodzimy na dwór, a poza tym zaczyna być wreszcie słonecznie

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez żona_marcina Pokaż wiadomość
Witam się wyspana po raz pierwszy od porodu!!


Młody zasnął o 20.00 a na pierwsze karmienie obudził się o 3.30. Potem tylko przewijanie, karmienie i 20 minut usypiania (miś-szumiś jest moim czasomierzem) i spał do 5. Potem sam się sobą zajął, przysnął i wstaliśmy o 7.
Obejrzałam go dokładnie czy nie jest jakiś chory


Od dzisiaj wprowadzam nakaz kładzenia małego spać w dzień w jego łóżeczku. Do tej pory spał w bujaczku, ale mam wrażenie, że ma za mało miejsca i rączki ma cały czas przy buzi. Jak nimi poruszy to się wybudza. Na razie uśpiłam młodego w łóżeczku i czekam



Nasze dzieciaczki działają na podobnej zasadzie Ja po wczorajszym całodziennym noszeniu małego na rękach dostałam w nocy lekkiego krwawienia. A kręgosłup czuję do tej pory


Oby dzisiaj było spokojnie


Nouvelle- super ciuszki. Zamawiasz przez ich sklep internetowy czy kupujesz w sklepie stacjonarnym? I jeszcze mi powiedz, czy woombie Ci coś pomaga bo zastanawiam się nad zakupem.

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Pisałam wam wczoraj, że odwiedziła mnie bez zapowiedzi położna. Przypadkiem rozmowa zeszła na szczepienie i powiedziałam, że przyjdę za 2 tygodnie i zaszczepię małego tylko 2 dawką na wzw B, bo na razie nie ma w sprzedaży Infarix Dtpa a ja chcę rozdzielać szczepienia. Jeśli jej nie zdobędę będę szczepić 5w1 ale dopiero po 3, a może po 6 miesiącu życia. Oczywiście babka twierdziła, że oni mają wszystkie szczepionki, zaczęła mnie pouczać, że obowiązuje kalendarz szczepień, że szczepienia są bezpieczne itp. Ale nie znała w ogóle nazw szczepionek... szkoda komentować. No i pół godziny po jej wizycie zadzwonili z przychodni, żeby umówić nas na szczepienie. Powtórzyłam im to samo.


Rany, jak ja się boję tych szczepień. Syn mojej przyjaciółki po 2 dawce szczepionki 6 w 1 przestał raczkować, podnosić główkę, miał problemy z jedzeniem. Po homeopatii trochę się poprawiło, ale mały jeszcze długo nadganiał rozwój ruchowy.
Stacjonarnie kupiłam. Ale że smyka tp tylko dresy i sukienka w kwiaty jest
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 13:02   #663
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Ja używam tylko oliwki z hipp, na buzię po kąpieli tez tylko tym smaruję. Teraz chce kupić jakiś z filtrem, bo już często wychodzimy na dwór, a poza tym zaczyna być wreszcie słonecznie

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------


Stacjonarnie kupiłam. Ale że smyka tp tylko dresy i sukienka w kwiaty jest
w rossmanie jest promocja na krem z filtrem babydream. Ja kupiłam ostatnio za 20 zł, a teraz jest za 12 zł
i jest promocja na duże płatki kosmetyczne jeśli ktoś używa np do wycierania pupy

a za ile te dresiki? i sukienka w sumie też :P jak wklejasz ubranka powinnaś od razu po spodem cenę pisać

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

moje dziecko dzisiaj cały dzień śpi

o 7 dałam jej cycka i położyłam do naszego łóżka, pospała do 8.45 i się obudziła. Przewinęłam ją, przebrałam i przeniosłam na chwilę do leżaczka, bo chciałam zrobić sobie herbatę. Odwracam się a ona śpi
obudziła się królewna o 10, zjadła i poszłyśmy na spacer. Całą drogę spała, jak wróciłyśmy to o 13 ją nakarmiłam, trochę się z nią pobawiłam, poleżała na brzuchu i znowu zasnęła
zaraz przyjeżdża po nas moja mama i jedziemy do cioci, która ma wielki dom z ogrodem, więc wystawię młodą w wózku i pewnie też będzie spała...
ciekawe co będzie się działo w nocy, chociaż w naszym przypadku żadne reguły nie działają
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 13:02   #664
mikakrolikowa
Zakorzenienie
 
Avatar mikakrolikowa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 094
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez żona_marcina Pokaż wiadomość
Witam się wyspana po raz pierwszy od porodu!!


Młody zasnął o 20.00 a na pierwsze karmienie obudził się o 3.30. Potem tylko przewijanie, karmienie i 20 minut usypiania (miś-szumiś jest moim czasomierzem) i spał do 5. Potem sam się sobą zajął, przysnął i wstaliśmy o 7.
Obejrzałam go dokładnie czy nie jest jakiś chory


Od dzisiaj wprowadzam nakaz kładzenia małego spać w dzień w jego łóżeczku. Do tej pory spał w bujaczku, ale mam wrażenie, że ma za mało miejsca i rączki ma cały czas przy buzi. Jak nimi poruszy to się wybudza. Na razie uśpiłam młodego w łóżeczku i czekam



Nasze dzieciaczki działają na podobnej zasadzie Ja po wczorajszym całodziennym noszeniu małego na rękach dostałam w nocy lekkiego krwawienia. A kręgosłup czuję do tej pory


Oby dzisiaj było spokojnie


Nouvelle- super ciuszki. Zamawiasz przez ich sklep internetowy czy kupujesz w sklepie stacjonarnym? I jeszcze mi powiedz, czy woombie Ci coś pomaga bo zastanawiam się nad zakupem.

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Pisałam wam wczoraj, że odwiedziła mnie bez zapowiedzi położna. Przypadkiem rozmowa zeszła na szczepienie i powiedziałam, że przyjdę za 2 tygodnie i zaszczepię małego tylko 2 dawką na wzw B, bo na razie nie ma w sprzedaży Infarix Dtpa a ja chcę rozdzielać szczepienia. Jeśli jej nie zdobędę będę szczepić 5w1 ale dopiero po 3, a może po 6 miesiącu życia. Oczywiście babka twierdziła, że oni mają wszystkie szczepionki, zaczęła mnie pouczać, że obowiązuje kalendarz szczepień, że szczepienia są bezpieczne itp. Ale nie znała w ogóle nazw szczepionek... szkoda komentować. No i pół godziny po jej wizycie zadzwonili z przychodni, żeby umówić nas na szczepienie. Powtórzyłam im to samo.


Rany, jak ja się boję tych szczepień. Syn mojej przyjaciółki po 2 dawce szczepionki 6 w 1 przestał raczkować, podnosić główkę, miał problemy z jedzeniem. Po homeopatii trochę się poprawiło, ale mały jeszcze długo nadganiał rozwój ruchowy.
Możesz napisać czy synek kolezanki wrocil po homeo do pelnej sprawnosci , bo ja mojemu podaje homeo od pewnego czasumi widac postepy w rehabilitacji nareszcie i sie zastanawiam czy mozna calkowicie odtruc po szczepieniu
mikakrolikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 13:10   #665
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
w rossmanie jest promocja na krem z filtrem babydream. Ja kupiłam ostatnio za 20 zł, a teraz jest za 12 zł
i jest promocja na duże płatki kosmetyczne jeśli ktoś używa np do wycierania pupy

a za ile te dresiki? i sukienka w sumie też jak wklejasz ubranka powinnaś od razu po spodem cenę pisać

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

moje dziecko dzisiaj cały dzień śpi

o 7 dałam jej cycka i położyłam do naszego łóżka, pospała do 8.45 i się obudziła. Przewinęłam ją, przebrałam i przeniosłam na chwilę do leżaczka, bo chciałam zrobić sobie herbatę. Odwracam się a ona śpi
obudziła się królewna o 10, zjadła i poszłyśmy na spacer. Całą drogę spała, jak wróciłyśmy to o 13 ją nakarmiłam, trochę się z nią pobawiłam, poleżała na brzuchu i znowu zasnęła
zaraz przyjeżdża po nas moja mama i jedziemy do cioci, która ma wielki dom z ogrodem, więc wystawię młodą w wózku i pewnie też będzie spała...
ciekawe co będzie się działo w nocy, chociaż w naszym przypadku żadne reguły nie działają
A po ile te płatki kosmetyczne są? Chyba podjadę do Rossa dziś. nie pamiętam ile kosztowały dresy, bo bralam jeszcze rzeczy dla siostrzenca i mi się myli, ale pewnie coś w granicach 20 zl. A sukienka 69,99 fajnie masz z tym spaniem, u ml nas dopiero pierwsza dzienna drzemka była, mała właśnie się obudziła po 20 minutach snu
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 13:39   #666
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
A po ile te płatki kosmetyczne są? Chyba podjadę do Rossa dziś. nie pamiętam ile kosztowały dresy, bo bralam jeszcze rzeczy dla siostrzenca i mi się myli, ale pewnie coś w granicach 20 zl. A sukienka 69,99 fajnie masz z tym spaniem, u ml nas dopiero pierwsza dzienna drzemka była, mała właśnie się obudziła po 20 minutach snu
chyba 5,49 ale pewna nie jestem a rachunek wyrzuciłam
sukienka droga dość ale śliczna
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 14:13   #667
kordelka85
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6 973
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
Ja tez karmie mm i swoim mlekiem. Przez caly dzien udaje mi sie sciagnac tylko mleka na dwa nocne posiłki :/ ale wazne ze chociaż cos je ode mnie.

---------- Dopisano o 07:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

My uzywamy emolium do kąpieli i do smarowania i jest świetny.

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

A i sie pochwale-mala po mega wrzeszczacym wieczorze spała prawie 6godz, zjadla i spala 3godz teraz lapalismy siku do woreczka na badanie i malutka juz lezy w lozeczku i probuje zasnąć
Ja tez sciagam tylko na 2 posiłki. Reszta mm. Tylko ja raczej w dzień mleko cycowe, a w nocy mm w nadziei ze lepiej pospi

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Od jakiego wieku można dac dziecko do bujaczka?
kordelka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-22, 14:33   #668
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
w rossmanie jest promocja na krem z filtrem babydream. Ja kupiłam ostatnio za 20 zł, a teraz jest za 12 zł
Byłam wczoraj w Rossmannie i nie zwróciłam uwagi. Jutro chyba muszę wybrać się jeszcze raz
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 15:17   #669
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
chyba 5,49 ale pewna nie jestem a rachunek wyrzuciłam
sukienka droga dość ale śliczna
Droga, sama bym nie kupiła, ale babcia płaciła na uniwersalne ciuszki nie jest mi szkoda kasy, ale te typowo dziewczęce staram się kupować okazyjnie. Ja będę wszystko zostawiala dla drugiego dziecka i dlatego tak robię
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 15:21   #670
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

A my dzisiaj dwa spacerki zaliczylysmy jeden po lekarzu, polazlam w rejony mojego liceum zobaczyc co tam slychac, ale nikogo nie spotkalam :/ a potem wrocilysmy, wstawilam obiad i poszlysmy jeszcze raz. Teraz mloda najedzona i spi.

No k...a mam wycene naprawy samochodu, tyyyylko 3000!!!!! koniec z przyjemnosciami dla meza ala: silownia idzie w odstawke!!!!
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 17:13   #671
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Karolina trafiło Ci sie bezproblemowe dzieckosuper!
Choc w sumie ja na mojego tez bardzo narzekać nie mogę


Asiulek, 3000 kurcze kupa kasy a przez winę meza nie pójdzie Wam przy okazji ubezpieczenie auta w górę?


My dzisiaj tez pól dnia na dworzu byliśmy, polazilam dosyć sporo i z tej okazji starszy synek zasnął mi w aucie. Ciekawe o ktorej pójdzie spać wieczorem
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-22, 17:43   #672
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

My dziś też spacerowaliśmy pogoda cudna.

U mnie brak pomysłów na jedzenie. Troszke się boję na razie eksperymentować, bo mała ledwo co skończyła 3 tygodnie. A Wy trzymacie ścisłą dietę?
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 17:50   #673
antoxa
Rozeznanie
 
Avatar antoxa
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 567
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
My dziś też spacerowaliśmy pogoda cudna.

U mnie brak pomysłów na jedzenie. Troszke się boję na razie eksperymentować, bo mała ledwo co skończyła 3 tygodnie. A Wy trzymacie ścisłą dietę?
Ja trzymałam ścisłą dietę przez pierwszy tydzień. Teraz jem i pije prawie wszystko. W niedzielę mały miał największy test bo byliśmy na roczku chrzesniaka i jadłam tyle niedozwolonych potraw, że miałam wyrzuty sumienia ale małemu nic nie było.
__________________
Antoś
antoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 17:57   #674
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
My dziś też spacerowaliśmy pogoda cudna.

U mnie brak pomysłów na jedzenie. Troszke się boję na razie eksperymentować, bo mała ledwo co skończyła 3 tygodnie. A Wy trzymacie ścisłą dietę?
Ja jem wszystko, pije kawę rozpuszczalną. Zrezygnowałam z napoi gazowanych ale jakos mnie nie ciągnie to nich.
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 18:00   #675
kordelka85
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6 973
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez ewka5891 Pokaż wiadomość
Ja jem wszystko, pije kawę rozpuszczalną. Zrezygnowałam z napoi gazowanych ale jakos mnie nie ciągnie to nich.
Ja miód i cyrtrusy sobie podarowalam bo TŻ ma alergie
kordelka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 18:00   #676
żona_marcina
Rozeznanie
 
Avatar żona_marcina
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: prawie Lublin:)
Wiadomości: 935
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez mikakrolikowa Pokaż wiadomość
Możesz napisać czy synek kolezanki wrocil po homeo do pelnej sprawnosci , bo ja mojemu podaje homeo od pewnego czasumi widac postepy w rehabilitacji nareszcie i sie zastanawiam czy mozna calkowicie odtruc po szczepieniu
Tak, jej syn ma już prawie 5 lat. Jest nerwusem, ale to raczej wynika z jego charakteru. I niestety bardzo dużo choruje. Ale pod względem rozwoju psychofizycznego wszystko jest w porządku. Homeopatka nie pozwoliła już go więcej szczepić ale dla sanepidu nie ma wytłumaczenia. Non stop ponaglają ją o szczepienia.
__________________

żona_marcina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 19:09   #677
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Droga, sama bym nie kupiła, ale babcia płaciła na uniwersalne ciuszki nie jest mi szkoda kasy, ale te typowo dziewczęce staram się kupować okazyjnie. Ja będę wszystko zostawiala dla drugiego dziecka i dlatego tak robię
a jak babcia płaciła to nie taka droga
a ciuszków to Ty masz przynajmniej na piątkę dzieci

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
A my dzisiaj dwa spacerki zaliczylysmy jeden po lekarzu, polazlam w rejony mojego liceum zobaczyc co tam slychac, ale nikogo nie spotkalam :/ a potem wrocilysmy, wstawilam obiad i poszlysmy jeszcze raz. Teraz mloda najedzona i spi.

No k...a mam wycene naprawy samochodu, tyyyylko 3000!!!!! koniec z przyjemnosciami dla meza ala: silownia idzie w odstawke!!!!
o boże masakra współczuję...

Cytat:
Napisane przez ewka5891 Pokaż wiadomość
Karolina trafiło Ci sie bezproblemowe dzieckosuper!
Choc w sumie ja na mojego tez bardzo narzekać nie mogę


:
bezproblemowe może nie, ale nie narzekam
właśnie miała wieczorny atak chyba kolki, ale szybko przeszło i zasnęła mi na kolanach teraz się zastanawiam co robić...przenosić do łóżeczka czy nie?

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
My dziś też spacerowaliśmy pogoda cudna.

U mnie brak pomysłów na jedzenie. Troszke się boję na razie eksperymentować, bo mała ledwo co skończyła 3 tygodnie. A Wy trzymacie ścisłą dietę?
ja trzymałam ścisłą przez miesiąc, teraz jem już dużo więcej ale nie wszystko marzę o coli ale się boję
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 19:41   #678
JoaMro
Raczkowanie
 
Avatar JoaMro
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 377
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
ja trzymałam ścisłą przez miesiąc, teraz jem już dużo więcej ale nie wszystko marzę o coli ale się boję
Też marzę, nie piłam conajmniej od 4. grudnia (wtedy miałam rozpoznaną cukrzycę) . Każdy dzień bez coli to wygrana bitwa :p
__________________
Mój mały szkrab Jaś ur. 17.02.2015
JoaMro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 19:55   #679
kordelka85
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6 973
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez JoaMro Pokaż wiadomość
Też marzę, nie piłam conajmniej od 4. grudnia (wtedy miałam rozpoznaną cukrzycę) . Każdy dzień bez coli to wygrana bitwa :p
Ja czasami pije Cole. Butelkę trzymam w piwnicy i robię parę łuków jak po cos IDE. Jakbym ja wzięła do kuchni na pewni bym wypiła cala.
kordelka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-22, 20:08   #680
Lila_17
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 952
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Hejo Mamusie
Ja używam emolium ze względu na skórkę Olusia i muszę powiedzieć, że super sprawa, emulsja pięknie nawilża skórkę

A mam pytanie do Mam chłopców, bo ja już głupieje pediatra kazała mi ściągać napletek u synka i nawet nie przejmować się jakby coś pękało, a jak czytam to, żeby nic nie ruszaćMamusie doradzcie, bo ja już nie wiem co i jak w końcu robić
Lila_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 20:09   #681
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

żona_marcina zapomniałam, że jeszcze o woombie pytałaś. Ja bardzo polecam. Jeżeli dziecko lubi być ciasno owinięte, to woombie jest super. U mnie zestaw smoczek+Szumiś+woombie pozwala wreszcie zacząć panować nad małą wieczorami. Fajne jest to, że tam są dwa suwaki i do przewijania można rozstać dół, a rączki nadal pozostawić skrepowane
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 20:09   #682
Lila_17
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 952
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez antoxa Pokaż wiadomość
Ja trzymałam ścisłą dietę przez pierwszy tydzień. Teraz jem i pije prawie wszystko. W niedzielę mały miał największy test bo byliśmy na roczku chrzesniaka i jadłam tyle niedozwolonych potraw, że miałam wyrzuty sumienia ale małemu nic nie było.
O to szczęściara jesteś:P
Ja trzymam ścisła dietę od 4 tygodni, ale mam zamiar codziennie jeść coś nowego, co by sprawdzać reakcję Olusia
Lila_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 20:15   #683
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Lila absolutnie nie ruszaj siusiaka! To stara szkoła a dziecku można krzywdę zrobić. Nie słuchaj żadnych starych poglądów i w ogóle tekst ze masz się nie przejmować jakby coś Pekalo-
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 20:20   #684
mikakrolikowa
Zakorzenienie
 
Avatar mikakrolikowa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 094
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez żona_marcina Pokaż wiadomość
Tak, jej syn ma już prawie 5 lat. Jest nerwusem, ale to raczej wynika z jego charakteru. I niestety bardzo dużo choruje. Ale pod względem rozwoju psychofizycznego wszystko jest w porządku. Homeopatka nie pozwoliła już go więcej szczepić ale dla sanepidu nie ma wytłumaczenia. Non stop ponaglają ją o szczepienia.
Dziekuje my tez niedojonczylismy szczepien synks a mala narazie nie szczepuona
mikakrolikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 21:02   #685
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez ewka5891 Pokaż wiadomość
Karolina trafiło Ci sie bezproblemowe dzieckosuper!
Choc w sumie ja na mojego tez bardzo narzekać nie mogę


Asiulek, 3000 kurcze kupa kasy a przez winę meza nie pójdzie Wam przy okazji ubezpieczenie auta w górę?


My dzisiaj tez pól dnia na dworzu byliśmy, polazilam dosyć sporo i z tej okazji starszy synek zasnął mi w aucie. Ciekawe o ktorej pójdzie spać wieczorem
Nie mam pojecia? A poltora tygodnia temu przedluzalam ubezpieczenie... jeszcze sie mnie facet pytal czy na pewno nie chce AC. A ja ze nie bo to stary samochod... to teraz mam za swoje. Pozalowalam 300 zl
Ale zapadla decyzja, idzie do sprzedazy. Nie chce ktoras?? sprzedam po okazyjnej cenie hehe

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
My dziś też spacerowaliśmy pogoda cudna.

U mnie brak pomysłów na jedzenie. Troszke się boję na razie eksperymentować, bo mała ledwo co skończyła 3 tygodnie. A Wy trzymacie ścisłą dietę?
Na poczatku sie pilnowalam. Teraz juz nie tak bardzo. Dzisiaj wtrabilam paczke monster munchow
Cytat:
Napisane przez kordelka85 Pokaż wiadomość
Ja czasami pije Cole. Butelkę trzymam w piwnicy i robię parę łuków jak po cos IDE. Jakbym ja wzięła do kuchni na pewni bym wypiła cala.
Hehe i pewnie czesto sa wyprawy do piwnicy

Cytat:
Napisane przez Lila_17 Pokaż wiadomość
Hejo Mamusie
Ja używam emolium ze względu na skórkę Olusia i muszę powiedzieć, że super sprawa, emulsja pięknie nawilża skórkę

A mam pytanie do Mam chłopców, bo ja już głupieje pediatra kazała mi ściągać napletek u synka i nawet nie przejmować się jakby coś pękało, a jak czytam to, żeby nic nie ruszaćMamusie doradzcie, bo ja już nie wiem co i jak w końcu robić
Co prawda nie mam chlopca. Ale nie sciagaj nic. Moja ciocie lekarka namowila pierwszemu synkowi odciagac, maly darl sie w nieboglosy. Podobno do roku nic tam sie nie rusza.
Moja kolezanka z pracy ma chlopaka i tez nic nie odciagala, po roku okazalo sie ze nie da sie sciagnac, maly mial szybki zabieg i jest ok. Wiec nie ma co krzywdy robic maluchowi jak jest taki malutki.

No i byl tez trzeci spacer o 18 tak cieplutko bylo a teraz mloda od godziny juz spi. Licze na ten pierwszy sen baaaardzo dlugi bo opedzlowala dwa cycki

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

A i do tego ojciec sie na mnie obrazil. Bo mu powiedzialam ze ma myc rece jak wraca z fajki i chce Jagode dotykac. Bo wczoraj to juz mnie wku...o, jak ja wzielam a jej raczki fajami jada. To moje dziecko i moje zasady. To ze moja mama mu pozwalala na to jak my bylismyvmali to nie znaczy ze moje dziecjo ma smierdziec jak popielniczka ala:
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 21:15   #686
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
żona_marcina zapomniałam, że jeszcze o woombie pytałaś. Ja bardzo polecam. Jeżeli dziecko lubi być ciasno owinięte, to woombie jest super. U mnie zestaw smoczek+Szumiś+woombie pozwala wreszcie zacząć panować nad małą wieczorami. Fajne jest to, że tam są dwa suwaki i do przewijania można rozstać dół, a rączki nadal pozostawić skrepowane
jak tam dzisiaj wieczorny szał? i jak dzień w ogóle? pospała coś?

u nas dzisiaj sukces. Iga od paru dni zasypiała wieczorem w leżaczku i dopiero jak głębiej zasnęła to przenosiliśmy ją do łóżeczka. Dzisiaj postanowiłam, że tak nie może być młoda zasnęła u mnie na rękach, przeniosłam ją do łóżeczka i śpi oby tak do 4-5 pospała
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 21:39   #687
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
A my dzisiaj dwa spacerki zaliczylysmy jeden po lekarzu, polazlam w rejony mojego liceum zobaczyc co tam slychac, ale nikogo nie spotkalam :/ a potem wrocilysmy, wstawilam obiad i poszlysmy jeszcze raz. Teraz mloda najedzona i spi.

No k...a mam wycene naprawy samochodu, tyyyylko 3000!!!!! koniec z przyjemnosciami dla meza ala: silownia idzie w odstawke!!!!
O kurczę kupe kasy..
Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
jak tam dzisiaj wieczorny szał? i jak dzień w ogóle? pospała coś?

u nas dzisiaj sukces. Iga od paru dni zasypiała wieczorem w leżaczku i dopiero jak głębiej zasnęła to przenosiliśmy ją do łóżeczka. Dzisiaj postanowiłam, że tak nie może być młoda zasnęła u mnie na rękach, przeniosłam ją do łóżeczka i śpi oby tak do 4-5 pospała
Moja padła w moment, mam nadzieję że tak do 2-3 pospi..
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 21:45   #688
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
jak tam dzisiaj wieczorny szał? i jak dzień w ogóle? pospała coś?

u nas dzisiaj sukces. Iga od paru dni zasypiała wieczorem w leżaczku i dopiero jak głębiej zasnęła to przenosiliśmy ją do łóżeczka. Dzisiaj postanowiłam, że tak nie może być młoda zasnęła u mnie na rękach, przeniosłam ją do łóżeczka i śpi oby tak do 4-5 pospała
W dzień mało spala, ale marudna nie była więc ok, trochę na kolanach, trochę w kolysce, generalnie całkiem spoko a wieczorny szał trwał zaledwie godzinę, zanim ją wykapalam i uspilam. Śpi co prawda dosyć niespokojnie, ale grunt ze śpi i nie wyje. Chyba zaczynam ogarniać sytuacje, po kąpieli od razu karmienie, potem wkladam ja w woombie, daje smoczka, włączam szumisia i idę prosto do sypialni (a nie do salonu jak zazwyczaj). Ty tu piszesz, że chcesz do 4-5, a moim szczytem marzeń jest spanie do 2 dzisiaj widziałam świetna lezaczko-hustawke w smaku, u nas to by się super sprawdziło, bo mala uwielbia być bujana. W końcu nie kupiłam, bo boje się ze za bardzo by się przyzwyczaiła i juz bez bujania by nie zasnęła. A poza tym cena- 400 zł, już chyba wolałabym coś używanego bardziej....

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Asiulek8 ale koszty tz pół samochodu rozwalił czy ferrari macie, że takie koszty?

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Wiecie co, odkąd pije kwas chlebowy, zalewa mnie mleko czyli ten slod jeczmienny faktycznie działa
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 21:51   #689
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
W dzień mało spala, ale marudna nie była więc ok, trochę na kolanach, trochę w kolysce, generalnie całkiem spoko a wieczorny szał trwał zaledwie godzinę, zanim ją wykapalam i uspilam. Śpi co prawda dosyć niespokojnie, ale grunt ze śpi i nie wyje. Chyba zaczynam ogarniać sytuacje, po kąpieli od razu karmienie, potem wkladam ja w woombie, daje smoczka, włączam szumisia i idę prosto do sypialni (a nie do salonu jak zazwyczaj). Ty tu piszesz, że chcesz do 4-5, a moim szczytem marzeń jest spanie do 2 dzisiaj widziałam świetna lezaczko-hustawke w smaku, u nas to by się super sprawdziło, bo mala uwielbia być bujana. W końcu nie kupiłam, bo boje się ze za bardzo by się przyzwyczaiła i juz bez bujania by nie zasnęła. A poza tym cena- 400 zł, już chyba wolałabym coś używanego bardziej....

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Asiulek8 ale koszty tz pół samochodu rozwalił czy ferrari macie, że takie koszty?

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Wiecie co, odkąd pije kwas chlebowy, zalewa mnie mleko czyli ten slod jeczmienny faktycznie działa
czyli jednak kąpiel wieczorem??
no ja właśnie też postanowiłam, że młoda wieczorem musi spać w łóżeczku, bo jak codziennie będzie zasypiała w leżaczku to później inaczej nie przejdzie a w dzień niech śpi gdzie chce byle by spała
ja też czasami karmiłam wieczornie młodą w salonie przy telewizorze ale widzę, że w sypialni lepiej i tak będziemy robić
no i już od paru dni zasypia ok godziny 21-21.30 więc to chyba jej pora
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 21:51   #690
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez Lila_17 Pokaż wiadomość
Hejo Mamusie
A mam pytanie do Mam chłopców, bo ja już głupieje pediatra kazała mi ściągać napletek u synka i nawet nie przejmować się jakby coś pękało, a jak czytam to, żeby nic nie ruszaćMamusie doradzcie, bo ja już nie wiem co i jak w końcu robić
Nie ruszaj nic tam. Starszemu Tz zaczął delikatnie odciagac grubo po roczku, nie miał tam żadnych problemów.
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-07 09:16:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:26.