Vampire Diaries część 7 - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-08, 17:53   #4651
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez Midnight___ Pokaż wiadomość
moim zdaniem to jak najbardziej możliwe... sama sobie nie wyobrażam takiej sytuacji, zwłaszcza jesli ona w tym związku widziała przyszłość i była naprawde zakochana.. jest świetna aktorka ale wątpie że granie szczęśliwej, zakochanej pary z ex było przyjemne, nawet jeśli by rozstali sie w zgodzie.. w szczególności że z tego co wiem to on ja zostawił :/.
Nie wiadomo jak to do końca było, ponoć on już chciał ślub, ona nie... więc samo się skończyło
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 17:59   #4652
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 191
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Mnie TO wkręciło na początku i 1. sezon totalnie mnie zachwycił Ale już końcówka 1. sezonu była dla mnie taka sobie i potem już jakoś odpuściłam.
Miałam tak samo. Początek drugiego sezonu był dla mnie słaby, ale teraz znów zaczyna mi się podobać.
Co do TVD - mam nadzieję, że w związku z odejściem Niny pozbędą się tylko Eleny. Nie wyobrażam sobie serialu np. i bez niej i bez Damona.
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 18:20   #4653
Niedopowiedzenia
Zakorzenienie
 
Avatar Niedopowiedzenia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 5 242
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez dorot_qa Pokaż wiadomość
Nie wiadomo jak to do końca było, ponoć on już chciał ślub, ona nie... więc samo się skończyło
Też coś takiego słyszałam Że on chciał zakładać rodzinę,a ona nie. W końcu jednak jest między nimi zauważalna różnica wieku.
__________________
If you want to make God laugh, tell him about your plans

Nie dbaj o markę ołówka, sprawdź czy jest zatemperowany.


Porozmawiaj z nami o Bułgarii

Od dupy strony, zapraszamy
Niedopowiedzenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 18:25   #4654
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 4 884
Dot.: Vampire Diaries część 7

Ja jednak wolałam tą człowieczą, rozmemłaną, umartwioną Elenę. Wampirza trzpiotka mnie drażni. W sumie, to bardziej mi szkoda, że odchodzi Tyler. Lubiłam jego serialowe wątki.

Co do tego, że Elenę mogą uśmiercić, po zażyciu przez nią lekarstwa. Potem musieliby ją wykrwawić na śmierć w opuszczonej piwnicy, inaczej przecież, ktoś ją może uleczyć wampirzą krwią.
Obstawiam, że Elena wróci do swojej roli męczennicy i odda za kogoś życie.
Bonnie pocieszy Damonka
__________________
http://www.pmiska.pl/
lotta_983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 18:36   #4655
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez lotta_983 Pokaż wiadomość
W sumie, to bardziej mi szkoda, że odchodzi Tyler. Lubiłam jego serialowe wątki.
A już chciałam pisać, że nikt nie płacze za Tylerem
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 21:41   #4656
Moskit0
Rozeznanie
 
Avatar Moskit0
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 717
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez lotta_983 Pokaż wiadomość

Co do tego, że Elenę mogą uśmiercić, po zażyciu przez nią lekarstwa. Potem musieliby ją wykrwawić na śmierć w opuszczonej piwnicy, inaczej przecież, ktoś ją może uleczyć wampirzą krwią.
Niekoniecznie. Ktoś pisał, że może np. Caroline by ją zabiła nie wiedząc o tym, że Elena jest człowiekiem. Wystarczy skręcić kark. Mogą nie zdążyć podać jej wampirzą krew.
Moskit0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 14:32   #4657
Midnight___
Rozeznanie
 
Avatar Midnight___
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 533
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez Moskit0 Pokaż wiadomość
Niekoniecznie. Ktoś pisał, że może np. Caroline by ją zabiła nie wiedząc o tym, że Elena jest człowiekiem. Wystarczy skręcić kark. Mogą nie zdążyć podać jej wampirzą krew.
ja to pisałam i wydaje mi sie ze jesli zakonczenie ma byc tak szokujace i w ogóle wow, to moze sie faktycznie skonczyc ze Caroline jej skreci kark nie wiedząc że dali jej lekarstwo... i wtedy wroci jej człowieczenstwo jak do niej dotrze co zrobiła (tak jak Elenie jak myślała ze Matt zginął).
__________________
CHUDNIEMY!
wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=804148
Midnight___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-10, 15:18   #4658
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez Midnight___ Pokaż wiadomość
ja to pisałam i wydaje mi sie ze jesli zakonczenie ma byc tak szokujace i w ogóle wow, to moze sie faktycznie skonczyc ze Caroline jej skreci kark nie wiedząc że dali jej lekarstwo... i wtedy wroci jej człowieczenstwo jak do niej dotrze co zrobiła (tak jak Elenie jak myślała ze Matt zginął).
To byłoby faktycznie mocne zakończenie, ale co dalej z Caroline? Przecież wszyscy by ją za to znienawidzili, nie zdziwiłabym się, gdyby Damon chciał ją zabić.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 17:11   #4659
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 4 884
Dot.: Vampire Diaries część 7

W sumie racja z tym karkiem.
Jeszcze co do odejścia Tylera, to w zapowiedzi kolejnego odcinka jest scena w której Caroline rzuca monetą, kogo zabije, Matta, czy jego właśnie. Myślicie, że zakończenie będzie, aż takie oczywiste?
__________________
http://www.pmiska.pl/
lotta_983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 21:46   #4660
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez lotta_983 Pokaż wiadomość
W sumie racja z tym karkiem.
Jeszcze co do odejścia Tylera, to w zapowiedzi kolejnego odcinka jest scena w której Caroline rzuca monetą, kogo zabije, Matta, czy jego właśnie. Myślicie, że zakończenie będzie, aż takie oczywiste?
To mogłoby być fajne
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 01:00   #4661
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Vampire Diaries część 7

No padłam

Miałam długą przerwę w oglądaniu, myślałam, że jestem nieźle do tyłu a tu nie dość, że tylko jeden odcinek do nadrobienia to jeszcze taki

Początek nawet mnie bawił jak Stefan z Caroline robili sobie na złość, ale już później to było przegięcie
Matka Salvatorów i jej uschnięci przyjaciele - kozak, szczęka mi opadła i nie wiedziałam czy mam się śmiać czy jak
Co do Kaia gorzej jak go wampiry wypatrszą bo nie wiedzą, że mógłby ich uwolnić z tego "więzienia" - nawet polubiłam tą postać, wcześniej mnie strasznie drażnił, nie mogłam na niego patrzeć, a teraz jestem w stanie sobie wyobrazić , że faktycznie mógłby się związać z Bonnie


Jeśli chodzi o ostatnią scenę.. wiadomo dla wszystkich to Sarah Salvatore, ale tak jak któraś z dziewczyn pisała chodziło o to by ciężko ją było zidentyfikować i znaleźć, ona była adoptowana i ona sama znała siebie jako Sarah Nelson

---------- Dopisano o 02:00 ---------- Poprzedni post napisano o 01:52 ----------

Aha i jeszcze..
Ja już jakiś czas temu myślałam, że mogliby już skończyć.. "bo trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść"..
Tym bardziej jeśli Nina zamierza odejść - przecież to filar tego serialu.. od niej się zaczęło - to ona jeszcze jako Katherine zamieniła braci Salvatorów w wampiry, później te wszystkie wydarzenia..

Wiem wiem, że to tylko serial, ale jednak chciałabym pamiętać ten serial mimo wszystko jako dobry, a nie być zniesmaczoną, że tak epicko go zepsuli



Swoją drogą obawiam się, że faktycznie, Damon w tej swojej wielkiej miłości jednak się przełamie i da lekarstwo Elenie, a ktoś ja w ten czy inny (celowo czy też nie) sposób zabije i tyle tego będzie
I przypominam, że Jeremy nie odszedł żyć swoim życiem, w przykryciu wyjechał, że niby na studia a tak naprawdę zamierzał polować
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-11, 08:01   #4662
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Wiem wiem, że to tylko serial, ale jednak chciałabym pamiętać ten serial mimo wszystko jako dobry, a nie być zniesmaczoną, że tak epicko go zepsuli
Zgadzam się. Oglądam też Grey's Anatomy i niestety 11. sezon to już jest porażka. Ze starej ekipy właściwie prawie nikt nie został. To był naprawdę świetny serial, ale scenarzyści nie potrafili go skończyć o czasie. Chyba problem w tym, że większość aktorów z danego serialu zarabia tylko na nim, w filmach łapią tylko jakieś epizody, więc grają do samego końca, nawet jak serial robi się bardzo kiepski.

A może w ogóle nie zabiją Eleny ani nie zostanie znowu człowiekiem, tylko zmienią aktorkę?
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 18:19   #4663
nANcY:*
Zadomowienie
 
Avatar nANcY:*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 606
Dot.: Vampire Diaries część 7

Każde zakończenie będzie na siłę. Wiem, wiem - już te sezony są na siłę ale pomijając to.. cały serial jest praktycznie o Elenie, wszyscy ją kochają, ratują, walczą o nią od 6 sezonów. Co teraz lekarstwo weźmie i odejdzie?
Przecież już mogła kiedyś. Ktoś ją zabije ? Depresja cały 7 sezon wszystkich bohaterów co oni będą robić
ale na pewno oglądalność wzrośnie
__________________



Be happy. It drives people crazy.
nANcY:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-17, 18:38   #4664
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Vampire Diaries część 7

Obejrzałam nowy odcinek:
- wszystko powoli zmierza ku temu, że już wiadomo raczej, jaki będzie koniec Bo zupełnie przypadkowo wszystko nagle uświadamia Elenie, jak cudownie byłoby być człowiekiem.
- Caroline niestety coraz bardziej zaczyna działać mi na nerwy. I jakim cudem do szpitala trafia tyle ludzi, a policja w ogóle się tym nie interesuje? Wygląda na to, że z chwilą śmierci szeryf Forbes wszelkie służby w tym mieście upadły
- ze Stefanem poszło zaskakująco prosto Ale trzeba przyznać, że ta scena była smutna - a raczej to, że mama Salvatore przez cały czas udawała.
- wkurzył mnie Matt. Wkurzył się na Elenę i wampiry, a chyba zapomniał, że dzięki temu, że ona poświęciła się i kazała Stefanowi najpierw karać jego, to ona jest wampirem, a nie on? zresztą powinien doskonale wiedzieć, że Elena wcale nie chciała zostać wampirem.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-18, 13:59   #4665
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 4 884
Dot.: Vampire Diaries część 7

Jak dla mnie, to ten odcinek był słaby. Zainteresował mnie jedynie wątek
czarownicowampirów. Chociaż nie do końca zrozumiałam jak takie połączenie stało się możliwe.
__________________
http://www.pmiska.pl/
lotta_983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-18, 14:30   #4666
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Vampire Diaries część 7

Dla mnie końcówka była mocna i naprawdę, aż mi serce szybciej zabiło, ale reszta odcinku taka sobie

Caroline jest mega denerwująca i tylko Stefan jest sztuczniejszy w tym momencie. Całe szczęście, że chociaż jemu wrócili człowieczeństwo, mam nadzieję, że Caroline też wkrótce je odzyska.

Jeśli chodzi o Elenę i jej rozkminę na temat posiadania rodziny, to bardzo głupio się tego słuchało. Wątek wciśnięty na siłę, tylko dlatego że Nina odchodzi. Nie podoba mi się. Mam nadzieję, ze jednak nie skończy się to wzięciem przez nią lekarstwa. Liczę, że dostanie je Lily, bo będzie to jedyna szansa, żeby ją powstrzymać, jak będzie robić coś głupiego

Co do tych morderstw to też mam takie samo zdanie jak invisible - serio? Cały szpital pełny zakrwawionych studentów i policja nawet w najmniejszym stopniu się tym nie zainteresuje?

Mama Salvatore mnie intryguje - ciekawa kobieta i podoba mi się aktorka, która ją gra Byłam w szoku widząc, że przemieniła Enzo - to chyba dlatego trzymali go jeszcze w serialu Mam nadzieję, że to już koniec jego wątku z Sarah, ale on mógłby wrócić i jeszcze narozrabiać
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-18, 14:44   #4667
Niedopowiedzenia
Zakorzenienie
 
Avatar Niedopowiedzenia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 5 242
Dot.: Vampire Diaries część 7

Podobał mi się ten odcinek, a końcówka mega
__________________
If you want to make God laugh, tell him about your plans

Nie dbaj o markę ołówka, sprawdź czy jest zatemperowany.


Porozmawiaj z nami o Bułgarii

Od dupy strony, zapraszamy
Niedopowiedzenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 11:24   #4668
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Vampire Diaries część 7

Mnie się odcinek bardzo podobał, poza tymi momentami, gdzie Elena niby uswiadamiała sobie, że chciałaby jednak być człowiekiem. Trochę na siłę według mnie. Pewnie skończy się tak, że weźmie lekarstwo i tyle ją widzieli...
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 11:18   #4669
blueblue now
Rozeznanie
 
Avatar blueblue now
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 566
Dot.: Vampire Diaries część 7

A niby Elena tak nie mogła żyć bez Damona itd. a tu okaże się, że weźmie lekarstwo i pójdzie w długą
Szkoda - lubię oglądać Ninę Dobrev
blueblue now jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-24, 11:23   #4670
zu_zanna
Przyczajenie
 
Avatar zu_zanna
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 22
Dot.: Vampire Diaries część 7

biedna niby się tak miota, a i tak weźmie ten lek:/
zu_zanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 12:39   #4671
Midnight___
Rozeznanie
 
Avatar Midnight___
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 533
Dot.: Vampire Diaries część 7

mi sie wydaje że weźmie lek ale nie pójdzie w długą (przecież jest nie tylko Damon ale też Stefan, Bonnie, Calorine, Tayler, Matt, Alarick, Jo w ciązy...) bo to nie w stylu Eleny, zwłaszcza ludzkiej. Obstawiam że je weźmie i ktoś ja zabije niestety.
__________________
CHUDNIEMY!
wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=804148
Midnight___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 14:35   #4672
blueblue now
Rozeznanie
 
Avatar blueblue now
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 566
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez Midnight___ Pokaż wiadomość
mi sie wydaje że weźmie lek ale nie pójdzie w długą (przecież jest nie tylko Damon ale też Stefan, Bonnie, Calorine, Tayler, Matt, Alarick, Jo w ciązy...) bo to nie w stylu Eleny, zwłaszcza ludzkiej. Obstawiam że je weźmie i ktoś ja zabije niestety.
To już by było znacznie lepsze.
A po śmierci Eleny powinien być koniec serialu.
Szkoda, że tak nie będzie

Aż muszę nadrobić odcinki i wrócić do serialu żeby zobaczyć ten potencjalny zgon.
blueblue now jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 00:43   #4673
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez Midnight___ Pokaż wiadomość
mi sie wydaje że weźmie lek ale nie pójdzie w długą (przecież jest nie tylko Damon ale też Stefan, Bonnie, Calorine, Tayler, Matt, Alarick, Jo w ciązy...) bo to nie w stylu Eleny, zwłaszcza ludzkiej. Obstawiam że je weźmie i ktoś ja zabije niestety.
Mogłaby to zrobić matka Salvatorów w zemście na synach, że swoimi działaniami nie pozwalają jej uwolnić swojej obecnej "rodziny" i w ten sposób ich unieszczęśliwić... może i nie do końca odnajduje się w obecnych czasach ale głupia nie jest i doskonale (czym już dała popis) zdaje sobie sprawę z tego jak by to ich zraniło..

Swoją drogą fajnie to Damon wymyślił nasunęło mi się tylko takie zastanowienie czy to w ogóle jest wykonalne? byłam przekonana że aby lekarstwo zadziałało musi je w całości zażyć jedna osoba.. przecież chyba gdyby to było możliwe, że nie musi to być jedna osoba, to każdy wziąłby po łyczku i by żyli happily ever after chyba, że coś mi umknęło?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 08:40   #4674
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Mogłaby to zrobić matka Salvatorów w zemście na synach, że swoimi działaniami nie pozwalają jej uwolnić swojej obecnej "rodziny" i w ten sposób ich unieszczęśliwić... może i nie do końca odnajduje się w obecnych czasach ale głupia nie jest i doskonale (czym już dała popis) zdaje sobie sprawę z tego jak by to ich zraniło..

Swoją drogą fajnie to Damon wymyślił nasunęło mi się tylko takie zastanowienie czy to w ogóle jest wykonalne? byłam przekonana że aby lekarstwo zadziałało musi je w całości zażyć jedna osoba.. przecież chyba gdyby to było możliwe, że nie musi to być jedna osoba, to każdy wziąłby po łyczku i by żyli happily ever after chyba, że coś mi umknęło?
Znowu mi coś innego przyszło do głowy... pamiętacie Katherine? Jej ciało zaczęło się rozpadać ze starości, Elena jeszcze okej, bo od niedawna jest wampirem, ale Damon? Czeka go ten sam los
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 09:50   #4675
sweet_muse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 142
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez dorot_qa Pokaż wiadomość
Znowu mi coś innego przyszło do głowy... pamiętacie Katherine? Jej ciało zaczęło się rozpadać ze starości, Elena jeszcze okej, bo od niedawna jest wampirem, ale Damon? Czeka go ten sam los
Z Katherine wszystko było w porządku do momentu, kiedy Silas wypił z niej lekarstwo. Dopiero wtedy zaczęła się starzeć.
sweet_muse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 09:51   #4676
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez sweet_muse Pokaż wiadomość
Z Katherine wszystko było w porządku do momentu, kiedy Silas wypił z niej lekarstwo. Dopiero wtedy zaczęła się starzeć.
Zapomniałam o tym w ogóle tego nie pamiętam
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 16:01   #4677
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez dorot_qa Pokaż wiadomość
Zapomniałam o tym w ogóle tego nie pamiętam
Też tak pomyślałam jak Ty i zupełnie zapomniałam o Silasie
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 18:08   #4678
Niedopowiedzenia
Zakorzenienie
 
Avatar Niedopowiedzenia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 5 242
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość

Swoją drogą fajnie to Damon wymyślił nasunęło mi się tylko takie zastanowienie czy to w ogóle jest wykonalne? byłam przekonana że aby lekarstwo zadziałało musi je w całości zażyć jedna osoba.. przecież chyba gdyby to było możliwe, że nie musi to być jedna osoba, to każdy wziąłby po łyczku i by żyli happily ever after chyba, że coś mi umknęło?
Nic ci nie umknęło Ten wątek to jedno wielkie nieporozumienie.
__________________
If you want to make God laugh, tell him about your plans

Nie dbaj o markę ołówka, sprawdź czy jest zatemperowany.


Porozmawiaj z nami o Bułgarii

Od dupy strony, zapraszamy
Niedopowiedzenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 19:45   #4679
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 7

Nadrobiłam, choć byłam zdziwiona, że miałam w plecy 2 odcinki, a nie jeden

Plan Damona mi się podoba. Nawet jak coś go pokrzyżuje to i tak mi się podoba
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 09:04   #4680
iixi
Zakorzenienie
 
Avatar iixi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12 293
Dot.: Vampire Diaries część 7

na mnie też czekają dwa jeszcze, jakoś nie mam czasu się zabrać za nie ;p
__________________
„Kiedy masz jeden z tych dni, w czasie których czujesz się, jakbyś miał jakiś ciężar na barkach….
zacznij robić przysiady!”

BLOG

iixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-25 17:21:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.