Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Pokaż wyniki sondy: Który telefon wybrać?
HTC Wildfire S 17 30,36%
Samsung Wave Y 1 1,79%
Sony Ericsson Xperia Neo V 7 12,50%
Nokia 500 7 12,50%
Samsung Galaxy Mini 4 7,14%
Inny(ale jaki:P) 20 35,71%
Głosujący: 56. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-23, 15:39   #2611
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
U mnie bylo to samo, ale nie wymienili niestety glownej.;/
Po 3 wysyłkach na gwarancję, macie prawo domagać się nowego telefonu
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 17:58   #2612
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

No to nieźle, zaczynam naprawdę żałować, że go kupiłam Mam cichą nadzieję, że chociaż z rok mi pochodzi czy max 2 lata :p
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 18:14   #2613
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
No to nieźle, zaczynam naprawdę żałować, że go kupiłam Mam cichą nadzieję, że chociaż z rok mi pochodzi czy max 2 lata :p
Chyba żartujesz. Skoro dziewczyny oddawały na gwarancję to nie chodził 2 lat nawet. Jeśli był oddawany 4 razy a za każdym razem jest trzymany około miesiąca, półtora to telefon po roku już był regularnie w serwisie i to dłużej niż w rękach właściciela.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 20:37   #2614
Micraell
Zakorzenienie
 
Avatar Micraell
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 760
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Nie pochodzi. Ale tak to jest jak się kupuje te reklamowane telefony. Trzeba uważać.
__________________

"Well, I guess it would be nice, if I could touch your body, you know not everybody, has got a body like you."

~George Michael

Micraell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-25, 04:32   #2615
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Ja mojego s4 oddalam osobie, ktora rzadko laczy sie z netem, ogolnie, telefon ma do dzownienia i smsow, ewentualnie fotke jakas zrobi i jest zadowolona.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-25, 06:33   #2616
blax5
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 221
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

A z drugiej strony, skoro już mowa o tym czego nie kupować, jakie telefony byście polecały? Właśnie do przeglądania stron internetowych w znacznej mierze, pisania i dzwonienia oczywiście oraz może sporadycznego słuchania muzyki? W budżecie do max 1500 zł
blax5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-25, 06:50   #2617
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez blax5 Pokaż wiadomość
A z drugiej strony, skoro już mowa o tym czego nie kupować, jakie telefony byście polecały? Właśnie do przeglądania stron internetowych w znacznej mierze, pisania i dzwonienia oczywiście oraz może sporadycznego słuchania muzyki? W budżecie do max 1500 zł
Skoro aż taki budżet to powiedz czego oczekujesz, który system preferujesz etc.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-25, 07:13   #2618
blax5
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 221
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Skoro aż taki budżet to powiedz czego oczekujesz, który system preferujesz etc.
To taki max, za mniej bym się nie obraziła. Tak podałam, bo więcej na pewno bym nie wyłożyła, a nie wiem od jakiej kwoty jest możliwość znalezienia czegoś dobrego? ;>

System - na pewno nie Windows, na iOS środki chyba za małe, więc... Android mi zostaje?
Oczekiwania to przede wszystkim szybkość chodzenia, płynność. Tak jak pisałam telefon ma służyć głównie do pisania, dzwonienia i przeglądania internetu. Oraz sporadycznego słuchania nagrań może.
W związku z tym pierwszym i trzecim warto by było, aby miał stosunkowo duży ekran. Choć nie przepadam też za telefonami, przy których trzeba zastanawiać się czy to jeszcze smartphone czy już tablet. Wydaje mi się jednak, że coś w okolicach 4.5-5' to teraz standard i nie byłoby problemów z wygodnym pisaniem na takim sprzęcie.
Chciałabym też żeby posłużył mi więcej niż rok, choć nie nastawiam się na więcej niż dwa, bo taki jest u mnie średni czas życia telefonu. O, to i żeby nie rozpadł mi się na drobinki przy pierwszym upadku.

edit: I co się rozmiaru tyczy, najlepiej żeby mimo wszystko nie ważył zbyt wiele ponad przeciętną

Edytowane przez blax5
Czas edycji: 2015-04-25 o 07:42
blax5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-25, 07:26   #2619
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Jest jeszcze system BlackBerry. I ja do takich czynności polecilabym Ci BlackBerry Z10 albo trochę droszy Z30 jeśli chcesz większy ekran. Ja osobiście używam Q5, to jeden z najmniejszych, ale mały wyświetlacz wynagradza mi pełna klawiatura.
Ja jestem bardzo zadowolona. Przez okres użytkowania ani razu nie było żadnego zacięcia. Mam wszystkie aplikacje jakie chce bo najnowszy BB OS obluguje sklep androida.
Telefony są naprawdę dobrej jakości.
Mi się marzy teraz BlackBerry Classic ale musze jeszcze poczekać trochę. Jestem pewna, że do androida juz nie wrócę po przesiadce na BlackBerry.
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-25, 07:43   #2620
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez blax5 Pokaż wiadomość
To taki max, za mniej bym się nie obraziła. Tak podałam, bo więcej na pewno bym nie wyłożyła, a nie wiem od jakiej kwoty jest możliwość znalezienia czegoś dobrego? ;>

System - na pewno nie Windows, na iOS środki chyba za małe, więc... Android mi zostaje?
Oczekiwania to przede wszystkim szybkość chodzenia, płynność. Tak jak pisałam telefon ma służyć głównie do pisania, dzwonienia i przeglądania internetu. Oraz sporadycznego słuchania nagrań może.
W związku z tym pierwszym i trzecim warto by było, aby miał stosunkowo duży ekran. Choć nie przepadam też za telefonami, przy których trzeba zastanawiać się czy to jeszcze smartphone czy już tablet. Wydaje mi się jednak, że coś w okolicach 4.5-5' to teraz standard i nie byłoby problemów z wygodnym pisaniem na takim sprzęcie.
Chciałabym też żeby posłużył mi więcej niż rok, choć nie nastawiam się na więcej niż dwa, bo taki jest u mnie średni czas życia telefonu. O, to i żeby nie rozpadł mi się na drobinki przy pierwszym upadku.
Też bym Ci poleciła BlackBerry. Skoro nie chcesz windowsa, który w tej chwili chodzi płynniej niż android. Na androidzie w tej chwili ciężko cokolwiek upolować co byłoby godne uwagi. Także popatrz na telefon BB bo myślę, że dla Ciebie to najlepsza opcja a jak chcesz koniecznie androida to moto G.

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Jest jeszcze system BlackBerry. I ja do takich czynności polecilabym Ci BlackBerry Z10 albo trochę droszy Z30 jeśli chcesz większy ekran. Ja osobiście używam Q5, to jeden z najmniejszych, ale mały wyświetlacz wynagradza mi pełna klawiatura.
Ja jestem bardzo zadowolona. Przez okres użytkowania ani razu nie było żadnego zacięcia. Mam wszystkie aplikacje jakie chce bo najnowszy BB OS obluguje sklep androida.
Telefony są naprawdę dobrej jakości.
Mi się marzy teraz BlackBerry Classic ale musze jeszcze poczekać trochę. Jestem pewna, że do androida juz nie wrócę po przesiadce na BlackBerry.
Btw. ja się przesiadłam z androida na windowsa, teraz jeszcze wchodzi windows 10. Nie wrócę do androida. I spada jego popularność, na całe szczęście bo to gówno, nic więcej. Wybił się na tym, że w tamtym czasie nie było konkurencyjnego systemu na pierwszych smartphone. A teraz już użytkownicy widzą jaki jest niedopracowany, robią hurtem zamiast zrobić jedno a porządnie.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-25, 08:04   #2621
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Btw. ja się przesiadłam z androida na windowsa, teraz jeszcze wchodzi windows 10. Nie wrócę do androida. I spada jego popularność, na całe szczęście bo to gówno, nic więcej. Wybił się na tym, że w tamtym czasie nie było konkurencyjnego systemu na pierwszych smartphone. A teraz już użytkownicy widzą jaki jest niedopracowany, robią hurtem zamiast zrobić jedno a porządnie.
Jeśli finanse mi nie pozwolą kontynuować przygody z BlackBerry to wiem, że jedyna możliwa zmiana to na windowsa tylko przeraza mnie jednak brak fizycznej klawiatury bo się bardzo przyzwyczaiłam. Ale to pewnie tylko kwestia czasu żeby przywyknąć.
Mój TŻ powiedział, że też androida ma do końca umowy a potem przechodzi na windowsa.
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-25, 08:22   #2622
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Jeśli finanse mi nie pozwolą kontynuować przygody z BlackBerry to wiem, że jedyna możliwa zmiana to na windowsa tylko przeraza mnie jednak brak fizycznej klawiatury bo się bardzo przyzwyczaiłam. Ale to pewnie tylko kwestia czasu żeby przywyknąć.
Mój TŻ powiedział, że też androida ma do końca umowy a potem przechodzi na windowsa.
Akurat klawiatura to kwestia przyzwyczajenia
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-25, 13:20   #2623
DelmerVip94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Moim zdaniem słaby wybór, jeżeli przechodzi na windowsa z androida to tak ja strzał w kolano odradzam takiego windowsa już wolała bym zostać przy androidzie albo zaoszczędzić trochę więcej pieniędzy i kupić produkt appla lepiej na tym się wyjdzie....
DelmerVip94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-25, 13:23   #2624
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DelmerVip94 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem słaby wybór, jeżeli przechodzi na windowsa z androida to tak ja strzał w kolano odradzam takiego windowsa już wolała bym zostać przy androidzie albo zaoszczędzić trochę więcej pieniędzy i kupić produkt appla lepiej na tym się wyjdzie....
Widzę, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Kolejna osoba, pseudo znawca i fan androida. Przeczytaj wątek bo nie chce mi się po raz kolejny tłumaczyć dlaczego androida uważam za gówniany, śmieciowy system.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 20:34   #2625
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

hej,
jako osoba zielona w temacie stwierdzilam ze popytam tutaj
otóz nigdy nie byłam fanka nowinek technicznych. telefon miał dzwonic;p duzym szokiem byłi przerzucenie sie ze zwyklej nokii "C ileś tam" na lumie 520;] ale lumia umarła i zbieglo sie to z momentem gdy w pracy dostalam jako firmowy telefon zperie M2 no i doszlam do wniosku ze musze jednak kupic w koncu lepszy, nowy telefon (wczesniejsze odziedziczałam lub kupowalam uzywanei padło na: Xperie ZR lub własnie Xperie M2 Aqua....
zalezy mi na fajny aparacie, stosunkowo duzym wyswietlaczu...

ktos cos doradzi? półka cenowa do 800 zł
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 20:42   #2626
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez antidotum89 Pokaż wiadomość
hej,
jako osoba zielona w temacie stwierdzilam ze popytam tutaj
otóz nigdy nie byłam fanka nowinek technicznych. telefon miał dzwonic;p duzym szokiem byłi przerzucenie sie ze zwyklej nokii "C ileś tam" na lumie 520;] ale lumia umarła i zbieglo sie to z momentem gdy w pracy dostalam jako firmowy telefon zperie M2 no i doszlam do wniosku ze musze jednak kupic w koncu lepszy, nowy telefon (wczesniejsze odziedziczałam lub kupowalam uzywanei padło na: Xperie ZR lub własnie Xperie M2 Aqua....
zalezy mi na fajny aparacie, stosunkowo duzym wyswietlaczu...

ktos cos doradzi? półka cenowa do 800 zł
Jak android to polecany tu byl do 800zl-850zl motorola moto g 2generacji.
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 06:27   #2627
blax5
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 221
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

A mogłybyście polecić jakieś DualSim'y do 500 zł? Wymagania - jak najwięcej z tego wypisanego w poprzednim poście, czyli przede wszystkim szybkie działanie, brak zacinania się i względna wytrzymałość, ogólna, czyli średnia żywotność systemu, jak i mechaniczna
blax5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 07:12   #2628
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez blax5 Pokaż wiadomość
A mogłybyście polecić jakieś DualSim'y do 500 zł? Wymagania - jak najwięcej z tego wypisanego w poprzednim poście, czyli przede wszystkim szybkie działanie, brak zacinania się i względna wytrzymałość, ogólna, czyli średnia żywotność systemu, jak i mechaniczna
Lumia 630 na przykład.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 07:20   #2629
blax5
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 221
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

A z takich nie-Windowsowych da radę?
blax5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-27, 11:56   #2630
Micraell
Zakorzenienie
 
Avatar Micraell
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 760
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Popatrz za gocleverami, xiaomi..

Wysłane z tapatalka.
__________________

"Well, I guess it would be nice, if I could touch your body, you know not everybody, has got a body like you."

~George Michael

Micraell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 12:10   #2631
_Beata _
ja.
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: niedaleko
Wiadomości: 1 422
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

jaki smartfon z tych bedzie najlepszy? czyt. niemulący, posiadajacy dosc pamieci na zainstalowanie z kilkunascie aplikacji, robiacy przyzwoite zdjecia:

myPhone Cube

HTC Desire 610 LTE

LG L Fino

LG F60 LTE

LG Leon

HTC Desire 320

Huawei Ascend G620s LTE

LG Leon 4G LTE LTE
_Beata _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 17:00   #2632
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez _Beata _ Pokaż wiadomość
jaki smartfon z tych bedzie najlepszy? czyt. niemulący, posiadajacy dosc pamieci na zainstalowanie z kilkunascie aplikacji, robiacy przyzwoite zdjecia:

myPhone Cube

HTC Desire 610 LTE

LG L Fino

LG F60 LTE

LG Leon

HTC Desire 320

Huawei Ascend G620s LTE

LG Leon 4G LTE LTE
HTC. Broń boże od "hujawejów" - totalny szrot.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 22:10   #2633
Extramargot2280
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Takie telefony ci się podobają czy po prostu masz taki wybór, bo tutaj jakoś słaby wybór może lepiej trochę dołożyć kaski kupić samsunga s4 albo coś wyżej ładne zdjęcia robi ma dobrą pamięć nie zawiesza się. Ładnie wykonany może jednak warto się nad, nim zastanowić?
Extramargot2280 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 06:43   #2634
_Beata _
ja.
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: niedaleko
Wiadomości: 1 422
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

takie mam do wyboru;-) samsunga już nie chcę, czytałam o tym, że się tnie. a myphone? zaciekawił mnie, ktoś miał może z nim do czynienia?

wystukano na kalkulatorze.
_Beata _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 16:02   #2635
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Extramargot2280 Pokaż wiadomość
Takie telefony ci się podobają czy po prostu masz taki wybór, bo tutaj jakoś słaby wybór może lepiej trochę dołożyć kaski kupić samsunga s4 albo coś wyżej ładne zdjęcia robi ma dobrą pamięć nie zawiesza się. Ładnie wykonany może jednak warto się nad, nim zastanowić?
Nie, nie warto się zastanawiać nad samsungiem w tej chwili i potwierdzi Ci to wiele użytkowników tego badziewia na tym wątku, chociażby.
Nie zawiesza się... Dobry dowcip.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 16:12   #2636
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Haha, nie zawiesza się? taaaa... Ja prawdopodobnie pożegnam się z moim LG kiedyś... jak się przekonam do Nokii
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 17:00   #2637
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Haha, nie zawiesza się? taaaa... Ja prawdopodobnie pożegnam się z moim LG kiedyś... jak się przekonam do Nokii
Jak wejdzie windows 10 to się przekonasz. Poza tym mają być wszystkie aplikacje z androida niedługo także no...nie wróże dalej androidowi takiego powodzenia
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 19:02   #2638
Dynaa
Zadomowienie
 
Avatar Dynaa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 040
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Mialam iphone 4s, 5s, Samsunga Galaxy S2 i zastanawiam sie nad czyms z Windowsem. Mam w zwiazku z tym pytanie- czy faktycznie Instagram nie dziala na Windowsie? Zastanawiam sie nad jakims Samsungiem typu S5 ale nie wiem czy warto? Lubie mojego Samsunga S2 ale bardzo czesto sie zacina. Najpynniej i latwo uzywa mi sie iphone niestety bateria w tym telefonie to glowny powod, dla ktorego nie chce juz nic z ios. Polecacie cos?
Dynaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 19:10   #2639
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Dynaa Pokaż wiadomość
Mialam iphone 4s, 5s, Samsunga Galaxy S2 i zastanawiam sie nad czyms z Windowsem. Mam w zwiazku z tym pytanie- czy faktycznie Instagram nie dziala na Windowsie? Zastanawiam sie nad jakims Samsungiem typu S5 ale nie wiem czy warto? Lubie mojego Samsunga S2 ale bardzo czesto sie zacina. Najpynniej i latwo uzywa mi sie iphone niestety bateria w tym telefonie to glowny powod, dla ktorego nie chce juz nic z ios. Polecacie cos?
Instagram działa (chyba, że nie na wszystkich modelach ale u mnie działa a mam lumię 735). Poza tym nawet jeśli nie, to w tym roku wchodzi windows 10, która będzie miała aplikacje z androida i ios (potwierdzone, oficjalnie na dzisiejszej konferencji microsoftu) także pod względem aplikacji można spokojnie uderzać w windowsa a nie w gównianego androida.

Powiedz czego oczekujesz od telefonu, coś zaproponuję
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 19:14   #2640
Dynaa
Zadomowienie
 
Avatar Dynaa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 040
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Instagram działa (chyba, że nie na wszystkich modelach ale u mnie działa a mam lumię 735). Poza tym nawet jeśli nie, to w tym roku wchodzi windows 10, która będzie miała aplikacje z androida i ios (potwierdzone, oficjalnie na dzisiejszej konferencji microsoftu) także pod względem aplikacji można spokojnie uderzać w windowsa a nie w gównianego androida.

Powiedz czego oczekujesz od telefonu, coś zaproponuję

O, dziekuje!
Oczekuje glownie plynnego systemu, dobrego aparatu, wiekszego telefonu od 4,3 cali w gore i to chyba tyle. Acha, no i wytrzymalej baterii.
Zastanawialam sie nad HTC ale on chyba teraz tez jest na Androidzie..
A czy Windowsa tez trzeba czyscic tak samo jak Androida aplikacjami typu Clean Master? Na Androidzie to jest dobijajace.. :/
Dynaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-22 18:20:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:05.