Jak sprawić, aby mężczyzna zagadał? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-01, 10:05   #1
olafeit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 26

Jak sprawić, aby mężczyzna zagadał?


Cześć Dziewczyny

Wiem,że problem może się wydawać na poziomie nastolatki. Mianowicie chodzi o mężczyznę. Nie wiem jak mam zwrócić jego uwagę na mnie. Ja mam 23 lata, On - 27 lat.
Poznaliśmy się na rehabilitacjach, On jest fizjoterapeutą, ja byłam pacjentką. Pierwszego dnia mi się przedstawił, zalecił ćwiczenia itp jak to na rehabilitacjach. Usłyszałam z jego ust komplement,że mam bardzo ładną talię, zawsze przychodził się zapytać jak się czuję, zakładał zabiegi. Niestety w kolejnym tygodniu złamał palec i nie było go w pracy. Któregoś dnia napisałam do niego z pretekstem porady przy zaleconych przez niego ćwiczeniach. Nie odpisał, pewnie ta wiadomość wpadła do folderu inne , gdyż nie byliśmy znajomymi.
Po rehabilitacjach zaprosiłam go do znajomych na Facebooku, przyjął zaproszenie. Jednak nadal nie odczytał wiadomości( może nie wskoczyła mu do skrzynki odbiorczej lub po prostu nie chce odpisać...)

Dziewczyny co robić? To jest Mężczyzna spełnienia moich marzeń, nie tylko ze względu na wygląd, ale na styl życia, ma taki spokojny ton głosu, jest rzeczowy, widać,ze zna się na swojej pracy i ją lubi.

Obawiam się,że jak napiszę do niego ponownie to pomyśli sobie,że kolejna kobieta się ślini na jego widok. Oprócz tego On jest również trenerem piłki nożnej dla dzieci.
Niestety nie mam pojęcia czy jest zajęty, związany z kimś, z konta na portalu to nie wynika ( jednak może tego nie upublicznia) .

Macie jakieś pomysły, rady? Czy może dać sobie spokój z tym zauroczeniem? Chciałabym mieć okazję bliżej go poznać, jednak dobrze byłoby jeśli wyszłoby to z jego strony. Nie chcę być nachalna i ewentualnie naprzykrzać się jego kobiecie jeśli taką ma.

Pozdrawiam Was gorąco i czekam na Wasze odpowiedzi !
olafeit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 10:27   #2
CDN2015
Rozeznanie
 
Avatar CDN2015
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 931
Dot.: Jak sprawić, aby mężczyzna zagadał?

Skoro interesuje się piłka nożna spróbuj zapytać się co sądzi o Lewandowskim? Bo słyszałaś, jak znajomy mówił-,,..to kiepski piłkarz nie chce mu sie grać w reprezentacji dla niego liczą się tylko pieniądze w Bayernie gra bo nie ma Mandżukicza''
Lub spytaj go o stadiony,, czy uważasz że coś się zmieniło w Polsce ? Niby Tusk wybudował duże stadiony tyle orlików czy to będzie mialo wplyw na jakość polskiej piłki w przyszłości? Jak to oceniasz czy Stadiony na Euro przynoszą dochód czy tak jak w Portugalii my wszyscy do nich dopłacamy- powołaj się ,że przeczytałaś taki artykuł w internecie.
O STADIONIE NARODOWYM
http://www.rp.pl/artykul/1051091.html
http://www.rp.pl/artykul/1195662.html
Możesz też nawiązać do palca , że podobno rehabilitacja jest bardzo droga
Oczywiście mógł powiedzieć, że masz ładna talię bo lubi być miły dla kobiet, ale skoro to dostrzegł to może to coś oznaczać.Pamiętaj facet nie zawsze umie się odnaleźć w tym stereotypie , że to on musi zacząć.Nie pomyśli przynajmniej na początku , że ślinisz się na jego widok.
CDN2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 11:03   #3
truskawe_czka
Raczkowanie
 
Avatar truskawe_czka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 323
Dot.: Jak sprawić, aby mężczyzna zagadał?

A ja bym odpuscila,bo widać ze facet de facto nie jest Tobą zainteresowany.
__________________

" Możesz mieć wszystko czego zapragniesz, jeżeli pozbędziesz się przekonania, że nie możesz tego mieć."
truskawe_czka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 12:00   #4
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jak sprawić, aby mężczyzna zagadał?

Nie kombinuj tylko spytaj czy pójdzie na kawę
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 15:12   #5
gnishu
Raczkowanie
 
Avatar gnishu
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 263
Dot.: Jak sprawić, aby mężczyzna zagadał?

Sama do niego zagadaj, może faktycznie nie widział wiadomości, a może nie chciał widzieć. Po rozmowie będziesz miała jasną sytuację.
gnishu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 15:21   #6
Rolnik_sam_w_dolinie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 222
Dot.: Jak sprawić, aby mężczyzna zagadał?

Cytat:
Napisane przez truskawe_czka Pokaż wiadomość
A ja bym odpuscila,bo widać ze facet de facto nie jest Tobą zainteresowany.
Nie zna jej, ma w pracy dużo kobiet. Dlatego powinna najpierw dać mu się zauważyć, dopieri wtedy będzie można stwierdzić czy jego brak zainteresowania uległ zmianie.
Rolnik_sam_w_dolinie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 16:54   #7
Individualist
Rozeznanie
 
Avatar Individualist
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 519
Dot.: Jak sprawić, aby mężczyzna zagadał?

Może zagadaj na temat tego palca i powrotu do pracy bo np masz pare pytań odnośnie rehabilitacji? napisz, kto nie ryzykuje to nie pije szampana. jeśli nie odpisze to zwyczajnie sobie odpuść.
P.s wydaje mi się że jest możliwe że nie odczytał bo dalej wiadomość znajduje się w folderze inne.
__________________
Nie czyń priorytetu z kogoś,
kto ma Cię tylko za opcję
Individualist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-01, 22:10   #8
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Jak sprawić, aby mężczyzna zagadał?

Ja bym napisala zagadaj o palca, albo prosto z mostu o kawe! I daj nam znac, co zrobilas
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 22:17   #9
_pantograf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 221
Dot.: Jak sprawić, aby mężczyzna zagadał?

Napisz. W najgorszym przypadku po prostu napisze, że nie jest zainteresowany... i tyle. Będziesz miała jasność.
To nie będzie ani nachalne ani naprzykrzanie się.
_pantograf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 23:17   #10
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Jak sprawić, aby mężczyzna zagadał?

Mi byłoby pewnie głupio napisać drugi raz, gdy na pierwszą wiadomość nie odpisał. On ma tyle pacjentek, ciekawe czy w ogóle Cie kojarzy, czy zaakceptował znajomość z automatu. Czy masz w ogóle jakąś pewność, że Cię zapamiętał i darzy jakąś sympatią? Bo komplement "masz ładną talię" od fizjoterapeuty, to dla mnie jednak taki komplement trochę zawodowy, tak jakby usłyszeć od dentysty, że masz ładnie zarysowaną linię szczęki/brody

Jeśli już chcesz do niego napisać, to zrób tak jak piszą dziewczyny: coś o tym złamanym palcu i jak się miewa. Zobaczysz wtedy czy odpisze i czy będzie zainteresowany ciągnięciem rozmowy, czy raczej szybko ją utnie.

I nie próbuj do niego pisać o piłce nożnej Przecież to byłoby komiczne, ni z gruchy ni z pietruchy rozpocząć na facebooku rozmowę od "Czy uważasz, że wybudowanie w Polsce orlików przez Tuska poprawi narodową kondycję piłki nożnej?"
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-02, 09:16   #11
CDN2015
Rozeznanie
 
Avatar CDN2015
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 931
Dot.: Jak sprawić, aby mężczyzna zagadał?

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;51249027]Mi byłoby pewnie głupio napisać drugi raz, gdy na pierwszą wiadomość nie odpisał. On ma tyle pacjentek, ciekawe czy w ogóle Cie kojarzy, czy zaakceptował znajomość z automatu. Czy masz w ogóle jakąś pewność, że Cię zapamiętał i darzy jakąś sympatią? Bo komplement "masz ładną talię" od fizjoterapeuty, to dla mnie jednak taki komplement trochę zawodowy, tak jakby usłyszeć od dentysty, że masz ładnie zarysowaną linię szczęki/brody

Jeśli już chcesz do niego napisać, to zrób tak jak piszą dziewczyny: coś o tym złamanym palcu i jak się miewa. Zobaczysz wtedy czy odpisze i czy będzie zainteresowany ciągnięciem rozmowy, czy raczej szybko ją utnie.

I nie próbuj do niego pisać o piłce nożnej Przecież to byłoby komiczne, ni z gruchy ni z pietruchy rozpocząć na facebooku rozmowę od "Czy uważasz, że wybudowanie w Polsce orlików przez Tuska poprawi narodową kondycję piłki nożnej?" [/QUOTE]

Czemu komiczne ?
CDN2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-02, 09:20   #12
_pantograf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 221
Dot.: Jak sprawić, aby mężczyzna zagadał?

Komiczne, bo po kilku wymienionych wiadomościach to będzie widoczne, że dziewczyna nie ma o tym pojęcia, jeżeli się tym faktycznie nie interesuje.
Lepiej znaleźć jakiś w miarę neutralny, lekki temat.
_pantograf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-02, 09:24   #13
CDN2015
Rozeznanie
 
Avatar CDN2015
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 931
Dot.: Jak sprawić, aby mężczyzna zagadał?

Cytat:
Napisane przez _pantograf Pokaż wiadomość
Komiczne, bo po kilku wymienionych wiadomościach to będzie widoczne, że dziewczyna nie ma o tym pojęcia, jeżeli się tym faktycznie nie interesuje.
Lepiej znaleźć jakiś w miarę neutralny, lekki temat.
Po to podałem link.Sprawa dotyczyłaby tylko konkretnego wydarzenia, który przypadkowo usłyszała w sklepie lub przeczytała na necie. To w sumie połączenie piłki z polityką, na której podobno wszyscy się znają.
CDN2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-02, 11:39   #14
olafeit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 26
Dot.: Jak sprawić, aby mężczyzna zagadał?

Kurcze sama nie wiem co zrobić. Wydaje mi się,że on nie jest zainteresowany. Polubiłam jego zdjęcie, ale nic z tego. Wiem, powinnam odpuścić. Choć z drugiej strony jeśli napiszę to nic nie tracę, najwyżej jeśli nie odpisze to odpuszczę i tyle.
olafeit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-02, 11:59   #15
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Jak sprawić, aby mężczyzna zagadał?

Cytat:
Napisane przez CDN2015 Pokaż wiadomość
Czemu komiczne ?
Bo ona nie rozmawia z nimna tematy niezwiązane z fizjoterapią. Nawet jak zagadała na fejsbuku na temat ćwiczeń, to jej nie odpisał i nagle niczym filip z konopi ma wyskoczyć z pytaniem: a co myślisz o karierze lewandowskiego albo co myślisz o wpływie orlików na polską piłkę nożną? Przydałoby się jakiekolwiek wprowadzenie do rozmowy, wybadanie, czy on w ogóle chce rozmawiać. Tak jak koleżanka powiedziała, lekki temat.

Sorry, nie kupuję tego. Już widzą jak zapraszam jakiegoś mojego lekarza na facebooka a potem jak zaakceptuje to wysyłam mu wiadomość, co myśli o Lewandowskim, bo słyszałam akurat, że miał kontuzję...

Cytat:
Napisane przez olafeit Pokaż wiadomość
Kurcze sama nie wiem co zrobić. Wydaje mi się,że on nie jest zainteresowany. Polubiłam jego zdjęcie, ale nic z tego. Wiem, powinnam odpuścić. Choć z drugiej strony jeśli napiszę to nic nie tracę, najwyżej jeśli nie odpisze to odpuszczę i tyle.
Ale kiedy ludzie zrozumieją, że polubienie zdjęcia, to NIE JEST żaden sygnał typu: "podobasz mi się - odezwij się do mnie". Wielu ludzi nie nadaje temu żadnych głębszych znaczeń i nie analizuje 20 polubień od różnych ludzi i co one mogą znaczyć.
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-02, 12:05   #16
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Jak sprawić, aby mężczyzna zagadał?

Napisz mu, bo ja tez lubie duzo fot kumpli, znaomych i to nie oznacza, ze mi sie podobaja zagadaj, nic nie tracisz!!!
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-02, 12:56   #17
Jowitaaaa28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 78
Dot.: Jak sprawić, aby mężczyzna zagadał?

olu a moze przyjdz do niego osobiscie do pracy i prosto z mostu zapros go na kawę ? Takie bawienie sie w kotka i myszke jest troche nudne i żenujące. Zyje sie w sumie raz ewentualnie on ci odmówi i bedziesz wiedziała na czym stoisz a nie na domysłach...
Napisz co zrobiłaś
Pozdrawiam.
Jowita.
Jowitaaaa28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-02, 13:10   #18
Azhaar
Zadomowienie
 
Avatar Azhaar
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Jak sprawić, aby mężczyzna zagadał?

Pomysł z piłką nożną - idiotyczny. Po co ona ma wymyślać tematy na siłę?
Pomyśl z kawą - no cóż, przynajmniej byłaby jasna sytuacja, ale nie każdy ma tyle odwagi.
Ja bym zagadala odnośnie rehabilitacji. Nie uważam tego za ,,bawienie się w kotka i myszkę". Wydaje mi się wręcz prawidłowe poznać kogoś lepiej zanim zacznie się zapraszać kogoś na randki. Ja jestem zniechecona jak na randke zaprasza mnie ktos, kogo ledwo znam. Poznasz faceta lepiej, zobaczysz jak Wam się gada. I jeżeli gadać będzie się dobrze a on będzie zainteresowany, to do spotkania dojdzie szybko naturalnie
Azhaar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-02, 13:52   #19
Jowitaaaa28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 78
Talking Dot.: Jak sprawić, aby mężczyzna zagadał?

Cytat:
Napisane przez Azhaar Pokaż wiadomość
Pomysł z piłką nożną - idiotyczny. Po co ona ma wymyślać tematy na siłę?
Pomyśl z kawą - no cóż, przynajmniej byłaby jasna sytuacja, ale nie każdy ma tyle odwagi.
Ja bym zagadala odnośnie rehabilitacji. Nie uważam tego za ,,bawienie się w kotka i myszkę". Wydaje mi się wręcz prawidłowe poznać kogoś lepiej zanim zacznie się zapraszać kogoś na randki. Ja jestem zniechecona jak na randke zaprasza mnie ktos, kogo ledwo znam. Poznasz faceta lepiej, zobaczysz jak Wam się gada. I jeżeli gadać będzie się dobrze a on będzie zainteresowany, to do spotkania dojdzie szybko naturalnie
KAWA nie musi oznaczac od razu randke
Jowitaaaa28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-02, 14:39   #20
CDN2015
Rozeznanie
 
Avatar CDN2015
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 931
Dot.: Jak sprawić, aby mężczyzna zagadał?

Cytat:
Napisane przez olafeit Pokaż wiadomość
Kurcze sama nie wiem co zrobić. Wydaje mi się,że on nie jest zainteresowany. Polubiłam jego zdjęcie, ale nic z tego. Wiem, powinnam odpuścić. Choć z drugiej strony jeśli napiszę to nic nie tracę, najwyżej jeśli nie odpisze to odpuszczę i tyle.
CDN2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-02, 15:18   #21
IDortha2839
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5
Dot.: Jak sprawić, aby mężczyzna zagadał?

O tak zdrowe podejście, zrób tak i zobaczysz co to dalej będzie i jak to się dalej potoczy Do odważnych świat należy pamiętaj o tym dziewczyno. ! Jak ja chcę by jakoś facet do mnie zagadał to zawsze się patrzę w jego stronę i zawsze tak staram się tak lekko uśmiechać i ukradkiem na niego zerkać. To jest taki mój sposób.
IDortha2839 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-02, 15:31   #22
Jowitaaaa28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 78
Dot.: Jak sprawić, aby mężczyzna zagadał?

Cytat:
Napisane przez IDortha2839 Pokaż wiadomość
O tak zdrowe podejście, zrób tak i zobaczysz co to dalej będzie i jak to się dalej potoczy Do odważnych świat należy pamiętaj o tym dziewczyno. ! Jak ja chcę by jakoś facet do mnie zagadał to zawsze się patrzę w jego stronę i zawsze tak staram się tak lekko uśmiechać i ukradkiem na niego zerkać. To jest taki mój sposób.
a masz jakiegos chlopaka juz?
Jowitaaaa28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-02, 15:44   #23
pozytywnienastawiona_
Raczkowanie
 
Avatar pozytywnienastawiona_
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 280
Dot.: Jak sprawić, aby mężczyzna zagadał?

Jeśli wejdziesz w wiadomość, którą mu wysłałaś i i wyskoczy 'wyświetlono' to znaczy, że przeczytał, więc możesz sprawdzić czy przeczytał. Ja bym nie robiła żadnych podchodów. Napisz po prostu czy ma ochotę na kawę i tyle. Nawet jeśli odmówi to nie będzie tragedii. To nie jest jakiś ktoś z roku kogo będziesz jeszcze widywała i będzie Ci głupio
__________________
pozytywnienastawiona_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 16:35   #24
Motylekk9
Raczkowanie
 
Avatar Motylekk9
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 32
Dot.: Jak sprawić, aby mężczyzna zagadał?

Nie spróbujesz to się nie przekonasz a jedynie będziesz męczyć się w niepewności. Najwyżej odmówi,przykre,może bardzo ale będziesz wiedziała czy jest zainteresowany czy nie.

Poza tym określenie jego osoby:
To jest Mężczyzna spełnienia moich marzeń, nie tylko ze względu na wygląd, ale na styl życia, ma taki spokojny ton głosu, jest rzeczowy, widać,ze zna się na swojej pracy i ją lubi.

po kilku spotkaniach jest rzucaniem słów na wiatr. Zauroczona jesteś jego obrazem i zrozumiałe,że dążysz do głębszej relacji.
__________________
Per aspera ad astra
Motylekk9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-04 17:35:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:47.