Dlaczego ludzie "wpadają"? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-01, 16:23   #1
juka_juka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 869

Dlaczego ludzie "wpadają"?


Cześć.Wzięło mnie jakoś na refleksje.Ostatnio w moim otoczeniu wiele,wiele znajomych wpadło.Mam 25 lat,niektóre moje koleżanki mają już po dwójce dzieci,pozostała część ma jedno-oczywiście wszystko wpadki.I stąd nasuwa się moje pytanie:W jaki sposób wpadają?Nigdy nie rozumiałam pojęcia wpadki.Antykoncepcja nigdy mnie nie zawiodła więc nie rozumiem...Jak się to zdarza?Jeśli się w ogóle nie zabezpieczają to przecież nie można mówić o wpadce tylko o świadomym ryzykiem ciąży..Podzielcie się swoim zdaniem w tym temacie
juka_juka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 16:35   #2
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Dlaczego ludzie "wpadają"?

Cytat:
Napisane przez juka_juka Pokaż wiadomość
Cześć.Wzięło mnie jakoś na refleksje.Ostatnio w moim otoczeniu wiele,wiele znajomych wpadło.Mam 25 lat,niektóre moje koleżanki mają już po dwójce dzieci,pozostała część ma jedno-oczywiście wszystko wpadki.I stąd nasuwa się moje pytanie:W jaki sposób wpadają?Nigdy nie rozumiałam pojęcia wpadki.Antykoncepcja nigdy mnie nie zawiodła więc nie rozumiem...Jak się to zdarza?Jeśli się w ogóle nie zabezpieczają to przecież nie można mówić o wpadce tylko o świadomym ryzykiem ciąży..Podzielcie się swoim zdaniem w tym temacie
niektórzy uważają, że skoro mają stosunek przerywany to się zabezpieczają źle użyta prezerwatywa czy inne nieprzewidziane wypadki to pewnie margines. część pewnie utrzymuje, że ciąża to wpadka, bo coś tam, bo nie chcą się przyznać publicznie do braku zabezpieczenia.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 16:40   #3
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: Dlaczego ludzie "wpadają"?

Mam znajomą, która zwymiotowała po jakiś 3 h od wzięcia tabletki anty.
Lubię się bawić z jej córeczką
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 16:43   #4
juka_juka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 869
Dot.: Dlaczego ludzie "wpadają"?

No dobrze, ale przecież wiadomo że jeśli się zwymiotuje, ma biegunkę itp to trzeba sie dodatkowo zabezpieczyć...
juka_juka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 16:50   #5
gnishu
Raczkowanie
 
Avatar gnishu
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 263
Dot.: Dlaczego ludzie "wpadają"?

Większość uważa, że stosunek przerywany, prezerwatywa przy co trzecim stosunku czy tabletki brane nieregularnie to antykoncepcja. A potem płacz- brała tabletki, używali prezerwatywy a tu dzidzia.
gnishu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 16:52   #6
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Dlaczego ludzie "wpadają"?

Cytat:
Napisane przez juka_juka Pokaż wiadomość
No dobrze, ale przecież wiadomo że jeśli się zwymiotuje, ma biegunkę itp to trzeba sie dodatkowo zabezpieczyć...
dokładnie. To tak jakby nie wzieła tej tabletki celowo

Moim zdaniem ludzie "Wpadają" gdy zawodzi antykoncepcja. Np gumka peknie, czy w ogole się nie zabezpieczają
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 16:53   #7
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Dlaczego ludzie "wpadają"?

Cytat:
Napisane przez juka_juka Pokaż wiadomość
Cześć.Wzięło mnie jakoś na refleksje.Ostatnio w moim otoczeniu wiele,wiele znajomych wpadło.Mam 25 lat,niektóre moje koleżanki mają już po dwójce dzieci,pozostała część ma jedno-oczywiście wszystko wpadki.I stąd nasuwa się moje pytanie:W jaki sposób wpadają?Nigdy nie rozumiałam pojęcia wpadki.Antykoncepcja nigdy mnie nie zawiodła więc nie rozumiem...Jak się to zdarza?Jeśli się w ogóle nie zabezpieczają to przecież nie można mówić o wpadce tylko o świadomym ryzykiem ciąży..Podzielcie się swoim zdaniem w tym temacie
Często ludzie mają jednak w doopie świadome ryzyko ciąży. A potem szok. Są też dziewczyny które specjalnie "wpadają" bo mają dość czekania aż chłop się określi czy by z nią chciał brać ślub czy nie bardzo
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-01, 16:55   #8
juka_juka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 869
Dot.: Dlaczego ludzie "wpadają"?

Ja nie biorę tabletek bo nie mogę.Używamy prezerwatyw, tanich, drogich,różnych,kupowanyc h na all.Żadna nigdy nie pękła, nie zsunęła się.Czasami mi sie wydaje że to bajki o zawodnej antykoncepcji.
juka_juka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 17:26   #9
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: Dlaczego ludzie "wpadają"?

Znam ludzi ktorym sie nie chcialo założyć gumki a teraz bawia sie w rodzinkę. Druga para planowala ślub ale predzej pojawilo sie dziecko. Panna bierze teraz pigulki. Nie wiem co wcześniej zawiodlo, moze też im sie zapomnialo.
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 17:26   #10
Hetka
Raczkowanie
 
Avatar Hetka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: UK/Szwajcaria
Wiadomości: 157
Dot.: Dlaczego ludzie "wpadają"?

Bo nie mysla.
__________________
Zona & Matka
Bizuteriomaniaczka- Cartier, Chopard
Dbam o siebie

Rzucam fajki. Bez kija nie podchodz.

Hetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 17:34   #11
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Dlaczego ludzie "wpadają"?

Bo się nie zabezpieczają i myślą ze jakoś to bedzie a potem jest im głupio i twierdza ze antykoncepcja zawiodła.
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-01, 17:40   #12
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Dlaczego ludzie "wpadają"?

1) 1% to osoby którym nie zadziałała antykoncepcja
2) 49% to osoby które nie stosowały antykoncepcji bądź stosowały ją niepoprawnie myśląc, że robią to dobrze (np myslały że przerywany działa, zapominały tabletek i myślały, że to nic takiego)
3) 50% to wpadki które wpadkami nie były. mam niestety znajome które świadomie kuszą los bo chcą: zatrzymać misia, dać dowód miłości, zalepić związek, podejście pt "nie planujemy dziecka ale jak się zdarzy to pokochamy i będzie fajnie " to najczęstsza przyczyna wpadek
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 18:31   #13
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Dlaczego ludzie "wpadają"?

Cytat:
Napisane przez juka_juka Pokaż wiadomość
No dobrze, ale przecież wiadomo że jeśli się zwymiotuje, ma biegunkę itp to trzeba sie dodatkowo zabezpieczyć...
Raczej nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, albo nie chce zdawać.
A dlaczego wpadają? Radziłabym ich zapytać i czy to nie był przypadkiem stosunek przerywany właśnie.
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 18:48   #14
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Dlaczego ludzie "wpadają"?

oj, właśnie, mój hit - wybiórcze branie tabletek. 2 dni zapomniała? trudno, zdarza się.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 19:28   #15
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Dlaczego ludzie "wpadają"?

Cytat:
Napisane przez juka_juka Pokaż wiadomość
Ja nie biorę tabletek bo nie mogę.Używamy prezerwatyw, tanich, drogich,różnych,kupowanyc h na all.Żadna nigdy nie pękła, nie zsunęła się.Czasami mi sie wydaje że to bajki o zawodnej antykoncepcji.
Mnie też się tak wydaje.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 19:41   #16
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Dlaczego ludzie "wpadają"?

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Mnie też się tak wydaje.
100% antykoncepcji nie ma.
Nawet podwiązanie jajowodów i nasieniowodów nie daje 100% pewności.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 19:49   #17
Rebelka M
Przyczajenie
 
Avatar Rebelka M
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Dlaczego ludzie "wpadają"?

Pewnie większość z nich dała się ponieść chwili i o antykoncepcji w ogóle nie było wtedy mowy, a używają argumentu wpadki, bo jest im tak wygodniej.
Rebelka M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 19:52   #18
bezpaniki
Zadomowienie
 
Avatar bezpaniki
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ŚwinkaMorska/Kraków
Wiadomości: 1 359
Dot.: Dlaczego ludzie "wpadają"?

Mnie pekly gumki 2x, w ciagu jednego miesiaca i byl to miesiac kiedy zmienialam tabletki wiec uzywalismy dodatkowo gumek. Kupione w aptece, dobrej znanej firmy, takze nie sa to bajki tylko ze my polecielismy od razu po tabletki po.
bezpaniki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 19:58   #19
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Dlaczego ludzie "wpadają"?

Cytat:
Napisane przez gnishu Pokaż wiadomość
Większość uważa, że stosunek przerywany, prezerwatywa przy co trzecim stosunku czy tabletki brane nieregularnie to antykoncepcja. A potem płacz- brała tabletki, używali prezerwatywy a tu dzidzia.
prezerwatywa w co trzecim? A jak to zabezpiecza? Penis pamięta, że tam była prezerwatywa?
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-01, 20:02   #20
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Dlaczego ludzie "wpadają"?

Cytat:
Napisane przez bezpaniki Pokaż wiadomość
Mnie pekly gumki 2x, w ciagu jednego miesiaca i byl to miesiac kiedy zmienialam tabletki wiec uzywalismy dodatkowo gumek. Kupione w aptece, dobrej znanej firmy, takze nie sa to bajki tylko ze my polecielismy od razu po tabletki po.
nam też się to raz zdarzyło i przyjaciółce też. Bywa, niestety.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 20:45   #21
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Dlaczego ludzie "wpadają"?

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
prezerwatywa w co trzecim? A jak to zabezpiecza? Penis pamięta, że tam była prezerwatywa?
Pewnie do 3 razy sztuka. A jak za 3 razem jest gumka to ciąźy nie będzie haha
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 20:46   #22
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Dlaczego ludzie "wpadają"?

Moim zdaniem większość to wpadki kontrolowane; -) czyli zaplanowane przez kobietę która chce zatrzymać faceta.
Ja się zabezpieczam od 18 lat i wpadki nie zaliczyłam nie wierzę tez ze po jednej zwymiotowanej tabletce zajdzie się w ciążę tu musi być więcej niż jedna(zdarzało mi się zwymiotowac a później przyjąć dwie naraz ciąży nie było ). Prezerwatywy pękają czasami mi pekly 2 w ciągu całego życia.
Stosunek przerywany moim zdaniem tutaj wiedzie prym w wpadkach nie zaplanowanych i kompletne olewanie antykoncepcji (wiara ze dziś można )
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 20:51   #23
lusianna
Queen Of Darkness
 
Avatar lusianna
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Dlaczego ludzie "wpadają"?

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
nam też się to raz zdarzyło i przyjaciółce też. Bywa, niestety.


A jak takowa wygląda? awsze mnie to zastanawia jak peknięty balon? wiem głupie pytanie ale jednak nie wyobrazam sobie tego
lusianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 21:06   #24
zielonkava
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 691
Dot.: Dlaczego ludzie "wpadają"?

Cytat:
Napisane przez lusianna Pokaż wiadomość
A jak takowa wygląda? awsze mnie to zastanawia jak peknięty balon? wiem głupie pytanie ale jednak nie wyobrazam sobie tego
Tez mnie to fascynuje. Kiedys bawilam sie gumka- rozciagalam, szarpalam, wbijalam paznokcie i tak latwo jej nie szlo uszkodzic. Wiec jak moze se ot tak pęknąć?
zielonkava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 21:52   #25
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Dlaczego ludzie "wpadają"?

Cytat:
Napisane przez lusianna Pokaż wiadomość
A jak takowa wygląda? awsze mnie to zastanawia jak peknięty balon? wiem głupie pytanie ale jednak nie wyobrazam sobie tego
No właśnie też się kiedyś nad tym zastanawiałam. Czy pęka cała, czy robi się jakaś dziurka, czy da się to przeoczyć?
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 22:25   #26
Michalinqy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 223
Dot.: Dlaczego ludzie "wpadają"?

Ja uważam, że osoby, które wpadają to:
1. nie zabezpieczają się, nie myślą o tym, "a jakoś to będzie" czy też niepoprawnie to robią, np. omijają tabletki, bawią się w naturalne metody antykoncepcji niewspierane w niczym (jeżeli kobieta nie zna swojego ciała, a bawi się w to, to coś mi nie pasuje) czy też po prostu im gumka pękła. No nie wiem...
2. najczęściej para, w której jedna z osób chce wziąć drugą na dziecko. Żeby przyspieszyć ślub czy przetrzymać faceta.

Uważam, że po to jest tyle metod antykoncepcji, żeby wybrać metodę najbardziej odpowiednią dla siebie i być świadomym, że nic nie daje 100% pewności poza abstynencją
__________________
Całe życie czekamy na nadzwyczajnego człowieka,
zamiast zwyczajnych ludzi zamieniać w nadzwyczajnych.
Michalinqy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 23:22   #27
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Dlaczego ludzie "wpadają"?

Ja uważam podobnie jak wy - większość wpadek to pójście na całość po prostu A potem walenie ściemy '' no zabezpieczaliśmy, zabezpieczaliśmy''. A tak naprawdę może i się zabezpieczali, ale nie przy każdym stosunku.
Nawet jak gumka pęknie, można jeszcze jakoś działać, lecieć po tabletkę po. Zwymiotujesz tabletkę, biegunka - dla przezorności zabezpieczać się dodatkowo. Jeśli się tego nie robi - cóż, widocznie chce się być w ciąży

I też mnie ciekawi pęknięta gumka Tzn - jak okazało się, że jest uszkodzona, to nie widać tego po rozciągnięciu jej na penisie? Na początku?
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 23:48   #28
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Dlaczego ludzie "wpadają"?

Cytat:
Napisane przez juka_juka Pokaż wiadomość
Ja nie biorę tabletek bo nie mogę.Używamy prezerwatyw, tanich, drogich,różnych,kupowanyc h na all.Żadna nigdy nie pękła, nie zsunęła się.Czasami mi sie wydaje że to bajki o zawodnej antykoncepcji.
A ja znam ludzi, co się zabezpieczali prezerwatywą i mają dzieci Wiadomo, że według oficjalnych danych, jest małe prawdopodobieństwo tego, że prezerwatywa będzie nieskuteczna. Ale istnieje.

Moim zdaniem obniża się wiek pierwszych kontaktów seksualnych, biorą się za to dzieci lub młodzież niedojrzała, czasem na jakiś imprezach, po alkoholu gdzie się tak nie kontrolują, bierze się za to młodzież, która nie ma dobrej wiedzy na temat seksu, antykoncepcji, możliwości zajścia w ciążę.

Ogólnie to uważam, że natura "wie, co robi". To znaczy, są takie a nie inne mechanizmy w organizmie, dzięki którym kobieta może zajść w ciążę i nie ma 100% metody antykoncepcji. No i dochodzą te emocje, pożądanie itd, że niektórzy w uniesieniu pozwalają sobie na zbyt dużo. Gdyby natura nie działała, gdyby ludzie podchodzili do tego racjonalnie a antykoncepcja działała zawsze, to ziemia mogłaby się zacząć niebezpiecznie wyludniać
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 23:58   #29
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Dlaczego ludzie "wpadają"?

Cytat:
Napisane przez phideaux Pokaż wiadomość
I też mnie ciekawi pęknięta gumka Tzn - jak okazało się, że jest uszkodzona, to nie widać tego po rozciągnięciu jej na penisie? Na początku?
Nie, pękała w trakcie stosunku. Nie była uszkodzona w trakcie zakładania/tuż po założeniu. Nie powstawała dziurka/małe uszkodzenie, tylko cała prezerwatywa była rozerwana. Zdarzało się to przy partnerze, który miał "krzywego penisa" (wygiętego w górę, kształt jak banan; rozmiar średni). Przy obecnym facecie, który ma proste prącie nigdy ten problem nie wystąpił.

A ludzie wpadają zwykle z głupoty - przez zryw namiętności Facet powie, że włoży tylko na chwilę, albo oboje są pijani, gumek nie ma, itp. Najczęściej wpadają bardzo młodzi ludzie, bo myślenie przyczynowo-skutkowe jest wtedy mniej rozwinięte niż u starszych i częściej uważa się że się uda i późno myśli się o konsekwencjach. Więc o tabletce po rzadziej pamiętają. Ile młodych matek zrobiło test na długo (nawet 2 miesiące) po spodziewanym terminie miesiączki ze strachu? Ja znam takie przykłady :P W tym dziewczynę która przyznała się do ciąży w 6 miesiącu ciąży. Każdy widział, każdy wiedział, każdy udawał głupiego (wiek: 17 lat).

Edytowane przez 8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Czas edycji: 2015-05-02 o 00:04
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 23:59   #30
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: Dlaczego ludzie "wpadają"?

Ludzie mają tak mierne pojęcie o antykoncepcji, że chce się płakać. Większość moich znajomych jechała, albo jedzie na przerywanym, uznając to za dobrą metodę. W dodatku oni kompletnie nie uczą się na błędach (czytaj wpadce) innych.
Do tego dochodzi zakładanie gumki dopiero przed wytryskiem, zapominanie tabletek, tudzież równoczesne przyjmowanie leków/suplementów obniżających ich skuteczność.
Ewentualnie pójście na spontana, bo eh, byliśmy napaleni no i mózg nam się wyłączył bo mamy inteligencję rośliny i tak wyszło.

No ale plusem jest to, że przynajmniej mamy przyrost naturalny większy niż w przypadku gdyby wszyscy ludzie byli uświadomieni.
poshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-05 13:38:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:15.