Wrześniówki cz. III - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-06, 17:35   #1171
Muirinn
Raczkowanie
 
Avatar Muirinn
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 267
Dot.: Wrześniówki cz. III

Cytat:
Napisane przez pozeczkowa Pokaż wiadomość
i tak cena za butelkę z kosmosu, 90 albo 96zł ale staram się o tym nawet nie myśleć, chciałam tę restaurację no to ku**a mam
Ciekawe, jak liczą, gdy robią przyjęcia na ponad sto osób. Już sam alkohol robiłby 10k :O

Jak już jesteśmy przy pierwszym tańcu - do niedawna byłam przekonana, że będzie walc do Moon River - https://www.youtube.com/watch?v=qtSdPjI5S5Y
Ostatnio byliśmy na pierwszej lekcji tańca prywatnie i nie idzie nam tak, że o Boże. Zaczęłam się zastanawiać, że może z 'nie-walcem' byłoby prościej...
Lubię Summer Nights z Grease https://www.youtube.com/watch?v=ZW0DfsCzfq4 i myślę, że do tego można ułożyć coś szybkiego z wieloma obrotami (a liczę na te obroty, że przykryją nasze niedociągnięcia ).
TŻ też trochę przejrzał i podrzucił mi Carpenters - Close to you https://www.youtube.com/watch?v=iFx-5PGLgb4 - coraz bardziej się do niej przekonuję.

Mam więc trzy piosenki i dylemat. Mogłybyście posłuchać i poradzić?
Muirinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 20:55   #1172
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: Wrześniówki cz. III

To zupelnie nie moj styl piosenek. Tkai troche zbyt słodko disney'owy jak dla mnie, wiec jak juz to nr 1
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Heledore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 21:24   #1173
Muirinn
Raczkowanie
 
Avatar Muirinn
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 267
Dot.: Wrześniówki cz. III

Cytat:
Napisane przez Heledore Pokaż wiadomość
To zupelnie nie moj styl piosenek. Tkai troche zbyt słodko disney'owy jak dla mnie, wiec jak juz to nr 1
A to my właśnie dlatego wybieraliśmy wśród klasyków, które już swoje lata mają - zawsze dana piosenka jednym się podoba, innym nie, ale na klasyki narzekać nie wolno
Muirinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 22:38   #1174
pozeczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pozeczkowa
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 517
Dot.: Wrześniówki cz. III

Cytat:
Napisane przez Ta jedyna Pokaż wiadomość
Cena kosmiczna! Mogę z ciekawości zapytać ile Wam liczą za jedną osobę?
125zł za obiad + deser + zimna płyta, dodatkowo 18zł za open bar z napojami bezalkoholowymi bez ograniczeń (kawa, herbata, soki, woda, napoje gazowane).

Cytat:
Napisane przez Muirinn Pokaż wiadomość
Ciekawe, jak liczą, gdy robią przyjęcia na ponad sto osób. Już sam alkohol robiłby 10k :O
nie robią, restauracja jest mała i bardzo kameralna, nie wyobrażam sobie tam przyjęcia na więcej niż 40-50 osób. no i na obiedzie z kolacją raczej każdy z gości nie opędzluje całej butelki wódki... chyba
__________________
a love like ours could never die
as long as I have you near me
29.03.2012 | 12.07.2014 | 29.08.2015


z kilogramami walczę, wygrywam raz ja, raz one
104kg -> 74kg -> 91kg -> 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75
pozeczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 06:42   #1175
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: Wrześniówki cz. III

Cytat:
Napisane przez Muirinn Pokaż wiadomość
A to my właśnie dlatego wybieraliśmy wśród klasyków, które już swoje lata mają - zawsze dana piosenka jednym się podoba, innym nie, ale na klasyki narzekać nie wolno
of course, po prostu ja lubie surowe brzmienia
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Heledore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 06:43   #1176
201711281030
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 416
Dot.: Wrześniówki cz. III

Cytat:
Napisane przez Muirinn Pokaż wiadomość
Ciekawe, jak liczą, gdy robią przyjęcia na ponad sto osób. Już sam alkohol robiłby 10k :O

Jak już jesteśmy przy pierwszym tańcu - do niedawna byłam przekonana, że będzie walc do Moon River - https://www.youtube.com/watch?v=qtSdPjI5S5Y
Ostatnio byliśmy na pierwszej lekcji tańca prywatnie i nie idzie nam tak, że o Boże. Zaczęłam się zastanawiać, że może z 'nie-walcem' byłoby prościej...
Lubię Summer Nights z Grease https://www.youtube.com/watch?v=ZW0DfsCzfq4 i myślę, że do tego można ułożyć coś szybkiego z wieloma obrotami (a liczę na te obroty, że przykryją nasze niedociągnięcia ).
TŻ też trochę przejrzał i podrzucił mi Carpenters - Close to you https://www.youtube.com/watch?v=iFx-5PGLgb4 - coraz bardziej się do niej przekonuję.

Mam więc trzy piosenki i dylemat. Mogłybyście posłuchać i poradzić?
jak dla mnie Summer Nights - sami się nad tym zastanawialiśmy
201711281030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 06:53   #1177
Ta jedyna
Rozeznanie
 
Avatar Ta jedyna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: dom na jeziorze.:3
Wiadomości: 740
Dot.: Wrześniówki cz. III

Cytat:
Napisane przez pozeczkowa Pokaż wiadomość
125zł za obiad + deser + zimna płyta, dodatkowo 18zł za open bar z napojami bezalkoholowymi bez ograniczeń (kawa, herbata, soki, woda, napoje gazowane).


nie robią, restauracja jest mała i bardzo kameralna, nie wyobrażam sobie tam przyjęcia na więcej niż 40-50 osób. no i na obiedzie z kolacją raczej każdy z gości nie opędzluje całej butelki wódki... chyba
A to generalnie cena od talerzyka nie jest duża!
__________________
12.09.2015
Ta jedyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-07, 08:22   #1178
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Wrześniówki cz. III

A u nas liczba gości zaproszonych zmieniła się z początkowych 120 do 96 łącznie z dziećmi
Obstawiam, że będzie pomiędzy 80 i 90
Czyli będzie tak, jak od początku chcieliśmy z TŻ - zabawa z samą rodziną


---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Cytat:
Napisane przez pozeczkowa Pokaż wiadomość
125zł za obiad + deser + zimna płyta, dodatkowo 18zł za open bar z napojami bezalkoholowymi bez ograniczeń (kawa, herbata, soki, woda, napoje gazowane).


nie robią, restauracja jest mała i bardzo kameralna, nie wyobrażam sobie tam przyjęcia na więcej niż 40-50 osób. no i na obiedzie z kolacją raczej każdy z gości nie opędzluje całej butelki wódki... chyba
To niedużo

Jednak musisz przygotować się też na najgorsze Może będzie akurat dobra pogoda na picie i wszyscy będą wlewali w siebie wódę jak wodę
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015


seductivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 08:23   #1179
201711281030
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 416
Dot.: Wrześniówki cz. III

Cytat:
Napisane przez seductivee Pokaż wiadomość
A u nas liczba gości zaproszonych zmieniła się z początkowych 120 do 96 łącznie z dziećmi
Obstawiam, że będzie pomiędzy 80 i 90
Czyli będzie tak, jak od początku chcieliśmy z TŻ - zabawa z samą rodziną

my prosimy jakieś 140 i liczymy, że będzie ok 100
201711281030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 08:36   #1180
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Wrześniówki cz. III

Cytat:
Napisane przez asica_ Pokaż wiadomość
my prosimy jakieś 140 i liczymy, że będzie ok 100
U mnie do decyzji o zmniejszeni liczby gości przyczynili się rodzice, bo stwierdzili, że te kilka osób, które mieliśmy zapraszać w ogóle nie utrzymują z nami kontaktu, tak na prawdę ich nie znamy.
Moja babcia na pewno się obrazi, ale jak to TŻ powiedział: jeśli tak się zachowa, to będzie źle świadczyć wyłącznie o niej, a nie o nas

A ojciec z kolei stwierdził, że to my robimy wesele i nikt nie powinien się wtrącać w to, kogo i dlaczego zapraszamy.
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015


seductivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 08:40   #1181
201711281030
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 416
Dot.: Wrześniówki cz. III

Cytat:
Napisane przez seductivee Pokaż wiadomość
U mnie do decyzji o zmniejszeni liczby gości przyczynili się rodzice, bo stwierdzili, że te kilka osób, które mieliśmy zapraszać w ogóle nie utrzymują z nami kontaktu, tak na prawdę ich nie znamy.
Moja babcia na pewno się obrazi, ale jak to TŻ powiedział: jeśli tak się zachowa, to będzie źle świadczyć wyłącznie o niej, a nie o nas

A ojciec z kolei stwierdził, że to my robimy wesele i nikt nie powinien się wtrącać w to, kogo i dlaczego zapraszamy.
I bardzo dobrze, tak powinno być. My też nie prosimy ludzi, z którymi nie widzieliśmy się x lat. Za to prosimy dużo znajomych
201711281030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-07, 08:45   #1182
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Wrześniówki cz. III

Cytat:
Napisane przez asica_ Pokaż wiadomość
I bardzo dobrze, tak powinno być. My też nie prosimy ludzi, z którymi nie widzieliśmy się x lat. Za to prosimy dużo znajomych

Ja tylko 3 koleżanki
A TŻ zero znajomych, bo stwierdził, że nie ma kolegów, za których chciałby tyle zapłacić, bo nie utrzymują ze sobą aż takiego dobrego kontaktu.
Zdecydowana większość gości ze strony TŻ to ludzie w wieku 20-30, także będzie trochę 'młodzieży'

Dziewczyny, Wy też tak szalejecie z przygotowaniami?
W porównaniu do przygotowań z ogólnego wątku PM2015 to ja w ogóle tym weselem się nie przejmuję i nie zajmuję
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015


seductivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 08:47   #1183
201711281030
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 416
Dot.: Wrześniówki cz. III

Cytat:
Napisane przez seductivee Pokaż wiadomość

Ja tylko 3 koleżanki
A TŻ zero znajomych, bo stwierdził, że nie ma kolegów, za których chciałby tyle zapłacić, bo nie utrzymują ze sobą aż takiego dobrego kontaktu.
Zdecydowana większość gości ze strony TŻ to ludzie w wieku 20-30, także będzie trochę 'młodzieży'

Dziewczyny, Wy też tak szalejecie z przygotowaniami?
W porównaniu do przygotowań z ogólnego wątku PM2015 to ja w ogóle tym weselem się nie przejmuję i nie zajmuję
To my mamy jakieś 17 par znajomych

Nie martw się, jak patrzę na wątek PM to ja jestem daleko w tyle. Ale później siedzę i się zastanawiam i nie wiem co mogę jeszcze teraz załatwić
201711281030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 08:52   #1184
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Wrześniówki cz. III

Cytat:
Napisane przez asica_ Pokaż wiadomość
To my mamy jakieś 17 par znajomych

Nie martw się, jak patrzę na wątek PM to ja jestem daleko w tyle. Ale później siedzę i się zastanawiam i nie wiem co mogę jeszcze teraz załatwić

JA z kolei jak czytam, to nawet nie mogę się do niczego odnieść, bo... ja 3/4 rzeczy, które dziewczyny robią/kupują/zamawiają nie chcę mieć, albo nawet nie zastanawiałam się nad nimi

I tak wczoraj usiadłam i myślałam, czy to coś ze mną jest nie tak, że tylko same niezbędne rzeczy chcę mieć i czy mój ślub i wesele nie będą jakieś nudne i bez wyrazu
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015


seductivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 09:11   #1185
201711281030
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 416
Dot.: Wrześniówki cz. III

Cytat:
Napisane przez seductivee Pokaż wiadomość

JA z kolei jak czytam, to nawet nie mogę się do niczego odnieść, bo... ja 3/4 rzeczy, które dziewczyny robią/kupują/zamawiają nie chcę mieć, albo nawet nie zastanawiałam się nad nimi

I tak wczoraj usiadłam i myślałam, czy to coś ze mną jest nie tak, że tylko same niezbędne rzeczy chcę mieć i czy mój ślub i wesele nie będą jakieś nudne i bez wyrazu
dobrze wiedzieć, że nie jestem sama
A wesele wcale nie będzie nudne i bez wyrazu, przynajmniej mam taką nadzieję Szczerze powiedziawszy to mi jakoś to "wisi" czy np. zaproszenia będą podobne do serwetek na stołach. Przez to odpada mi dużo rzeczy, nad którymi musiałabym się zastanawiać

Teraz największy mój problem to kupić wódkę, alkohole dla barmana, welon, wymyślić co na wierzch i tyle
201711281030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 09:18   #1186
pozeczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pozeczkowa
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 517
Dot.: Wrześniówki cz. III

Cytat:
Napisane przez Ta jedyna Pokaż wiadomość
A to generalnie cena od talerzyka nie jest duża!
ogólnie mają menu od około 65zł/os do 150zł/os, a ja sobie powybierałam z każdego coś co mi się podobało i poprosiłam o wycenę i wyszło 125zł/os. Mogę pokazać moje menu jeśli chcecie i np. przykładowe za 65zł/os.

dlatego że te ceny nie są jakieś kosmiczne dorabiają sobie na alkoholu przypuszczam

Cytat:
Napisane przez seductivee Pokaż wiadomość
To niedużo

Jednak musisz przygotować się też na najgorsze Może będzie akurat dobra pogoda na picie i wszyscy będą wlewali w siebie wódę jak wodę [/FONT]
lepiej nie, bo po przyjęciu koło 22:30 wybieramy się jeszcze na kręgle, wolałabym nie musieć nikogo nieść

Cytat:
Napisane przez seductivee Pokaż wiadomość

JA z kolei jak czytam, to nawet nie mogę się do niczego odnieść, bo... ja 3/4 rzeczy, które dziewczyny robią/kupują/zamawiają nie chcę mieć, albo nawet nie zastanawiałam się nad nimi

I tak wczoraj usiadłam i myślałam, czy to coś ze mną jest nie tak, że tylko same niezbędne rzeczy chcę mieć i czy mój ślub i wesele nie będą jakieś nudne i bez wyrazu
ja już nie czytam tamtego wątku, bo po pierwsze nie nadążałam, a po drugie faktycznie 3/4 rzeczy nad którymi tam się dziewczyny "spuszczają" dla mnie może nie istnieć a i tak mój ślub i wesele będzie najlepsze w moim zyciu, hue hue


zamówiłam bukiet!
bardzo spodobały mi się bukiety ze strony: tej kwiaciarni, wysłałam na wzór takie zdjęcie, coby było coś w tym stylu i pani odpisała, że nie ma sprawy

nie mogę się doczekaaaaaać

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Cytat:
Napisane przez seductivee Pokaż wiadomość
U mnie do decyzji o zmniejszeni liczby gości przyczynili się rodzice, bo stwierdzili, że te kilka osób, które mieliśmy zapraszać w ogóle nie utrzymują z nami kontaktu, tak na prawdę ich nie znamy.
Moja babcia na pewno się obrazi, ale jak to TŻ powiedział: jeśli tak się zachowa, to będzie źle świadczyć wyłącznie o niej, a nie o nas

A ojciec z kolei stwierdził, że to my robimy wesele i nikt nie powinien się wtrącać w to, kogo i dlaczego zapraszamy.
i tak powinno być właśnie! dlatego u nas będzie 25-30 osób, a nie 50-60, bo "wypada zaprosić ciocię Zdzisię której nigdy nie widziałeś ale była na naszym ślubie 30 lat temu"

co do liczby gości ogólnie, to u nas będzie 6-8 znajomych (jedna para nie potwierdziła jeszcze), 9 osób z rodziny Narzeczonego i 9 z mojej
__________________
a love like ours could never die
as long as I have you near me
29.03.2012 | 12.07.2014 | 29.08.2015


z kilogramami walczę, wygrywam raz ja, raz one
104kg -> 74kg -> 91kg -> 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75
pozeczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 09:35   #1187
aga99792
Zakorzenienie
 
Avatar aga99792
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 12 213
Dot.: Wrześniówki cz. III

Cytat:
Napisane przez Muirinn Pokaż wiadomość
Ciekawe, jak liczą, gdy robią przyjęcia na ponad sto osób. Już sam alkohol robiłby 10k :O

Jak już jesteśmy przy pierwszym tańcu - do niedawna byłam przekonana, że będzie walc do Moon River - https://www.youtube.com/watch?v=qtSdPjI5S5Y
Ostatnio byliśmy na pierwszej lekcji tańca prywatnie i nie idzie nam tak, że o Boże. Zaczęłam się zastanawiać, że może z 'nie-walcem' byłoby prościej...
Lubię Summer Nights z Grease https://www.youtube.com/watch?v=ZW0DfsCzfq4 i myślę, że do tego można ułożyć coś szybkiego z wieloma obrotami (a liczę na te obroty, że przykryją nasze niedociągnięcia ).
TŻ też trochę przejrzał i podrzucił mi Carpenters - Close to you https://www.youtube.com/watch?v=iFx-5PGLgb4 - coraz bardziej się do niej przekonuję.

Mam więc trzy piosenki i dylemat. Mogłybyście posłuchać i poradzić?
Ja bym wybrała Summer Night
ta pierwsza to cąłkiem nie wiem.. jak do tego tańczyć be zukładu? a to jak oni tańczyli to kosmos

My zapraszamy 216 osób. lub jak nasze mamy się zdecydują to 220. a liczymy że przyjdzie jakieś 150 xD
ze znajomych to zapraszam 6 -ciu no +osoby towarzyszące
a Tż trochę więcej
aga99792 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 09:43   #1188
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Wrześniówki cz. III

Cytat:
Napisane przez asica_ Pokaż wiadomość
dobrze wiedzieć, że nie jestem sama
A wesele wcale nie będzie nudne i bez wyrazu, przynajmniej mam taką nadzieję Szczerze powiedziawszy to mi jakoś to "wisi" czy np. zaproszenia będą podobne do serwetek na stołach. Przez to odpada mi dużo rzeczy, nad którymi musiałabym się zastanawiać

Teraz największy mój problem to kupić wódkę, alkohole dla barmana, welon, wymyślić co na wierzch i tyle
Ja to wszystko zamawiam pod wpływem chwili...
Sala wybrana jako pierwsza i jedyna w której byliśmy, bo 3 minuty drogi od mojego domu
Zespół, bo tani i muzyka z podkładu, dzięki czemu nie trzeba 6osobowej orkiestry.
Kamera, bo mieszka obok sali i robi krótkie filmy, a fotograf, bo to znajomy kamerzysty, więc taniej i się dobrze zgrają.
Zaproszenia i księgę gości z TŻ wybraliśmy dosłownie w 15 minut na allegro. Ustawiony filtr na 'cena od najniższej' i górny limit 1,20zł za sztukę
Projekt sukni oddany na podstawie jednego zdjęcia z internetu, a same suknie mierzyłam tylko w tym jednym salonie. Zatrzymałam się tam, bo dają do uszytej wypożyczonej sukni gratisy: okrycie wierzchnie, halkę, krótką sukienkę na zmianę.
Welon zamówiłam w 5 minut na allegro, bodajże za jakieś 40zł łącznie z przesyłką
Teraz też wymyśliłam te mini ritterki na podziękowania, których opakowanie 12 sztuk kosztuje 1,39euro - czyli 0,60gr za sztukę.
Słodkiego stołu w pełnym znaczeniu tego słowa nie mam: zamówione kilka blach ciast, kupię jakieś ciastka typu: rafaello, orzeszki, rurki.
Nie dekoruję, biorę to co mi za darmo oferuje sala
TŻ kupił garnitur za 470zł bez patrzenia na metkę i skład materiału...

Ja nie wiem, chyba jestem jakaś skąpa czy coś, albo chyba nie uważam tego dnia za najpiękniejszy i jedyny taki w życiu
Dla mnie to taka fajna impreza, możemy ubrać się w stroje, których nigdy więcej nie założymy, pobawimy się i po prostu będziemy cieszyć się naszym szczęściem z gośćmi, których zaprosiliśmy.
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015


seductivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 09:48   #1189
_groooszek_
Zakorzenienie
 
Avatar _groooszek_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 282
Dot.: Wrześniówki cz. III

Ja na przykład lubię wybierać takie duperele
__________________


Gdzieś tu chyba zakpił los. Ona brzydka, brzydki on...
A taka ładna miłość...



_groooszek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-07, 09:51   #1190
201711281030
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 416
Dot.: Wrześniówki cz. III

Cytat:
Napisane przez seductivee Pokaż wiadomość
Ja to wszystko zamawiam pod wpływem chwili...
Sala wybrana jako pierwsza i jedyna w której byliśmy, bo 3 minuty drogi od mojego domu
Zespół, bo tani i muzyka z podkładu, dzięki czemu nie trzeba 6osobowej orkiestry.
Kamera, bo mieszka obok sali i robi krótkie filmy, a fotograf, bo to znajomy kamerzysty, więc taniej i się dobrze zgrają.
Zaproszenia i księgę gości z TŻ wybraliśmy dosłownie w 15 minut na allegro. Ustawiony filtr na 'cena od najniższej' i górny limit 1,20zł za sztukę
Projekt sukni oddany na podstawie jednego zdjęcia z internetu, a same suknie mierzyłam tylko w tym jednym salonie. Zatrzymałam się tam, bo dają do uszytej wypożyczonej sukni gratisy: okrycie wierzchnie, halkę, krótką sukienkę na zmianę.
Welon zamówiłam w 5 minut na allegro, bodajże za jakieś 40zł łącznie z przesyłką
Teraz też wymyśliłam te mini ritterki na podziękowania, których opakowanie 12 sztuk kosztuje 1,39euro - czyli 0,60gr za sztukę.
Słodkiego stołu w pełnym znaczeniu tego słowa nie mam: zamówione kilka blach ciast, kupię jakieś ciastka typu: rafaello, orzeszki, rurki.
Nie dekoruję, biorę to co mi za darmo oferuje sala
TŻ kupił garnitur za 470zł bez patrzenia na metkę i skład materiału...

Ja nie wiem, chyba jestem jakaś skąpa czy coś, albo chyba nie uważam tego dnia za najpiękniejszy i jedyny taki w życiu
Dla mnie to taka fajna impreza, możemy ubrać się w stroje, których nigdy więcej nie założymy, pobawimy się i po prostu będziemy cieszyć się naszym szczęściem z gośćmi, których zaprosiliśmy.
Z salą, fotografem i zespołem też nie mieliśmy problemu. Mieścili się w naszym budżecie i podobają nam się, więc są Kamery nie planujemy, zaproszenia robię sama, księgi gości i podziękowań dla gości nie planujemy, suknia tez szybko wybrana, dekoracja też w cenie, kościoła też, słodkiego stołu też nie będzie. Smoking garnitur kupił za 199 zł

A ja wiem, że jestem skąpa, ale jeśli by nam na tym zależało to byśmy mieli. Tylko po co? Tak jak piszesz, dla mnie w tym dniu ważniejszy będzie sakrament i nasze szczęście, a reszta to tylko dodatki. Które nam nie są potrzebne do szczęścia

Także - nie ma się co przejmować - nasze śluby, wesela będą inne, ale wcale nie jest powiedziane, że nie będą cudowne, bo jestem pewna, że będą!

A okrycie wierzchnie mam problem bo nie wiem czy celować w bolerko czy żakiet. Ale chyba jednak żakiet.
A welon nie wiem jaka długość
201711281030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 09:51   #1191
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Wrześniówki cz. III

Cytat:
Napisane przez _groooszek_ Pokaż wiadomość
Ja na przykład lubię wybierać takie duperele

A mi szkoda pieniędzy
No takie skąpiradło ze mnie jest, że aż czasem sobie myślę, że mogłabym faktycznie coś fajnego kupić i nie rozważać ani ceny, ani kwestii niezbędności tej rzeczy...
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015


seductivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 20:25   #1192
Ta jedyna
Rozeznanie
 
Avatar Ta jedyna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: dom na jeziorze.:3
Wiadomości: 740
Dot.: Wrześniówki cz. III

Cytat:
Napisane przez seductivee Pokaż wiadomość
Ja to wszystko zamawiam pod wpływem chwili...
Sala wybrana jako pierwsza i jedyna w której byliśmy, bo 3 minuty drogi od mojego domu
Zespół, bo tani i muzyka z podkładu, dzięki czemu nie trzeba 6osobowej orkiestry.
Kamera, bo mieszka obok sali i robi krótkie filmy, a fotograf, bo to znajomy kamerzysty, więc taniej i się dobrze zgrają.
Zaproszenia i księgę gości z TŻ wybraliśmy dosłownie w 15 minut na allegro. Ustawiony filtr na 'cena od najniższej' i górny limit 1,20zł za sztukę
Projekt sukni oddany na podstawie jednego zdjęcia z internetu, a same suknie mierzyłam tylko w tym jednym salonie. Zatrzymałam się tam, bo dają do uszytej wypożyczonej sukni gratisy: okrycie wierzchnie, halkę, krótką sukienkę na zmianę.
Welon zamówiłam w 5 minut na allegro, bodajże za jakieś 40zł łącznie z przesyłką
Teraz też wymyśliłam te mini ritterki na podziękowania, których opakowanie 12 sztuk kosztuje 1,39euro - czyli 0,60gr za sztukę.
Słodkiego stołu w pełnym znaczeniu tego słowa nie mam: zamówione kilka blach ciast, kupię jakieś ciastka typu: rafaello, orzeszki, rurki.
Nie dekoruję, biorę to co mi za darmo oferuje sala
TŻ kupił garnitur za 470zł bez patrzenia na metkę i skład materiału...

Ja nie wiem, chyba jestem jakaś skąpa czy coś, albo chyba nie uważam tego dnia za najpiękniejszy i jedyny taki w życiu
Dla mnie to taka fajna impreza, możemy ubrać się w stroje, których nigdy więcej nie założymy, pobawimy się i po prostu będziemy cieszyć się naszym szczęściem z gośćmi, których zaprosiliśmy.
Może zadam głupie pytanie, ale co to są ritterki dla gości?

Hehe u mnie jest zupełnie inaczej, ja na każdy najmniejszy szczegół zwracam uwagę i chyba mnie to doprowadzi do obłędu. Zaproszenia i księgę gości robiłam sama przez miesiąc żeby była dokładnie taka jaka sobie wyobraziłam. Sukienka szyta na miarę z mojego projektu. Teraz 3 tydzień szukam idealnych butów.

Może jedyna rzecz na którą nie zwracałam zbytnej uwagi to kwestia DJ i fotografa. Co do całej reszty- muszę mieć wszytko dokładnie pod kontrolą.
__________________
12.09.2015
Ta jedyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 10:34   #1193
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Wrześniówki cz. III

Cytat:
Napisane przez Ta jedyna Pokaż wiadomość
Może zadam głupie pytanie, ale co to są ritterki dla gości?

Hehe u mnie jest zupełnie inaczej, ja na każdy najmniejszy szczegół zwracam uwagę i chyba mnie to doprowadzi do obłędu. Zaproszenia i księgę gości robiłam sama przez miesiąc żeby była dokładnie taka jaka sobie wyobraziłam. Sukienka szyta na miarę z mojego projektu. Teraz 3 tydzień szukam idealnych butów.

Może jedyna rzecz na którą nie zwracałam zbytnej uwagi to kwestia DJ i fotografa. Co do całej reszty- muszę mieć wszytko dokładnie pod kontrolą.

To takie mini czekoladki - 4 kostki opakowane jak normalna czekolada
W Lidlu są czekolady Ritter w dużej wersji

Ja zaczęłam przygotowania do ślubu od... zakupu butów
I mi i TŻ spodobały się, więc wzięliśmy - i stąd wyszedł kolor przewodni

Ja wychodzę z założenia, że im mniej rzeczy mam do ogarnięcia, tym bardziej idealne wyjdą
Suknię też szyją mi z mojego projektu, bo nie zawracałam sobie głowy lataniem po salonach, skoro już po wystawach widziałam, że nie ma tam w 100% takiej sukni, jaką chcę
Ja zmówiłam prostą i tanią księgę gości, bo chcę w niej dodać swoje elementy

Moja koleżanka np. mi ostatnio mówiła, że jak ja mogłam kupić buty i sukienkę na poprawiny na ponad rok przed ślubem. Bo przecież można sto razy zmienić decyzję co do tego, czy są fajne czy nie
Ja nie mam takiego problemu. Gust mi się tak nie zmienia, przemyślałam zakup zanim podeszłam do kasy i wszystkie rzeczy, które kupiłam nadal mi się podobają Dodatkowo teraz nie mam problemu i nie muszę szukać tych rzeczy, bo je już mam


---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez asica_ Pokaż wiadomość
Z salą, fotografem i zespołem też nie mieliśmy problemu. Mieścili się w naszym budżecie i podobają nam się, więc są Kamery nie planujemy, zaproszenia robię sama, księgi gości i podziękowań dla gości nie planujemy, suknia tez szybko wybrana, dekoracja też w cenie, kościoła też, słodkiego stołu też nie będzie. Smoking garnitur kupił za 199 zł

A ja wiem, że jestem skąpa, ale jeśli by nam na tym zależało to byśmy mieli. Tylko po co? Tak jak piszesz, dla mnie w tym dniu ważniejszy będzie sakrament i nasze szczęście, a reszta to tylko dodatki. Które nam nie są potrzebne do szczęścia

Także - nie ma się co przejmować - nasze śluby, wesela będą inne, ale wcale nie jest powiedziane, że nie będą cudowne, bo jestem pewna, że będą!

A okrycie wierzchnie mam problem bo nie wiem czy celować w bolerko czy żakiet. Ale chyba jednak żakiet.
A welon nie wiem jaka długość
Ufff, czyli nie jestem sama

Ja mam welon i nie krótki i nie długi - taki średni
Ja nigdy nie chciałam katedralnego i w ogóle welon dla mnie jest takim zbędnym dodatkiem, no ale jak mus to mus

U mnie salon oferuje futerka, bolerka, etole, jakieś szale i inne.
Ja chyba wezmę bolerko-futerko na wypadek niepogody, a jak będzie ładna pogoda to pójdę bez niczego Moja suknia ma krótkie rękawki koronkowe, więc nie będę zupełnie 'goła'

Problem jest z TŻ, bo on chciał kupić sobie do garnituru okrycie porządne okrycie wierzchnie, takie, które by też pasowało na zimę, ale nie ma teraz, bo zmienili kolekcję i są same takie śliskie cienkie płaszcze i kurtki
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015


seductivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 11:15   #1194
201711281030
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 416
Dot.: Wrześniówki cz. III

Cytat:
Napisane przez seductivee Pokaż wiadomość

Ufff, czyli nie jestem sama

Ja mam welon i nie krótki i nie długi - taki średni
Ja nigdy nie chciałam katedralnego i w ogóle welon dla mnie jest takim zbędnym dodatkiem, no ale jak mus to mus

U mnie salon oferuje futerka, bolerka, etole, jakieś szale i inne.
Ja chyba wezmę bolerko-futerko na wypadek niepogody, a jak będzie ładna pogoda to pójdę bez niczego Moja suknia ma krótkie rękawki koronkowe, więc nie będę zupełnie 'goła'

Problem jest z TŻ, bo on chciał kupić sobie do garnituru okrycie porządne okrycie wierzchnie, takie, które by też pasowało na zimę, ale nie ma teraz, bo zmienili kolekcję i są same takie śliskie cienkie płaszcze i kurtki
super welon! Biorę
A okrycie właśnie potrzebuje bez względu na pogodę bo będę "goła" . Ale chyba uszyję żakiet, zawsze mogę go później wykorzystać

A w internetach szukaliście? Może coś jeszcze będzie?
201711281030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 12:38   #1195
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Wrześniówki cz. III

Cytat:
Napisane przez asica_ Pokaż wiadomość
super welon! Biorę
A okrycie właśnie potrzebuje bez względu na pogodę bo będę "goła" . Ale chyba uszyję żakiet, zawsze mogę go później wykorzystać

A w internetach szukaliście? Może coś jeszcze będzie?

Chcieliśmy kupić za tydzień jak TŻ przyjedzie...
Bo do ślubu później tylko 2 razy będzie w Polsce.
TŻ nie kupi ubrania w internecie

Ja też kupię sobie jakiś żakiet, bo właśnie mogę go przecież później wykorzystać
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015


seductivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 13:05   #1196
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: Wrześniówki cz. III

uff i po nocy zakupów... jest garnitur, krawat i pasek. Braklo czasu na szukanie koszuli, butow i obraczek no ale co poracze ze juz galerie zamykali... a i jeszcze grzebyk do wlosow chcialam kupic bo bylo wszystko za 20zł ale trudno. Tragedia z tymi garniturami. Nie dośc ze musial byc granatowy i ladnie skrojony to jeszcze "rozkompletowany". A z tym juz bylo najtrudniej.
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Heledore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 13:56   #1197
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Wrześniówki cz. III

Cytat:
Napisane przez Heledore Pokaż wiadomość
uff i po nocy zakupów... jest garnitur, krawat i pasek. Braklo czasu na szukanie koszuli, butow i obraczek no ale co poracze ze juz galerie zamykali... a i jeszcze grzebyk do wlosow chcialam kupic bo bylo wszystko za 20zł ale trudno. Tragedia z tymi garniturami. Nie dośc ze musial byc granatowy i ladnie skrojony to jeszcze "rozkompletowany". A z tym juz bylo najtrudniej.
Gratulacje
Ja też czułam ulgę jak po całym dniu chodzenia, szukania i mierzenia w końcu znaleźliśmy taki, jaki chcieliśmy i do tego w dobrym rozmiarze
Najgorsze to, że w tych sklepach sprzedają garnitury kompletami... Na TŻ jak marynarka była dobra, to z kolei spodnie zdecydowanie za małe. A jak spodnie dobre, to marynarka wisiała na nim jak worek
A oczywiście zdanie ekspedientek, że 'granatowe garnitury są już niemodne, że teraz niebieskie, albo brać czarny i nie marudzić'
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015


seductivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 14:07   #1198
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Wrześniówki cz. III

Cytat:
Napisane przez seductivee Pokaż wiadomość
Gratulacje
Ja też czułam ulgę jak po całym dniu chodzenia, szukania i mierzenia w końcu znaleźliśmy taki, jaki chcieliśmy i do tego w dobrym rozmiarze
Najgorsze to, że w tych sklepach sprzedają garnitury kompletami... Na TŻ jak marynarka była dobra, to z kolei spodnie zdecydowanie za małe. A jak spodnie dobre, to marynarka wisiała na nim jak worek
A oczywiście zdanie ekspedientek, że 'granatowe garnitury są już niemodne, że teraz niebieskie, albo brać czarny i nie marudzić'
Serio kompletami? Wydawało mi się że jak kupowaliśmy w Vistuli to było inaczej
A granat zawsze będzie modny
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 15:04   #1199
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Wrześniówki cz. III

Cytat:
Napisane przez dorot_qa Pokaż wiadomość
Serio kompletami? Wydawało mi się że jak kupowaliśmy w Vistuli to było inaczej
A granat zawsze będzie modny
W sklepach, w których marynarka + spodnie to koszt powyżej 1000zł nie mierzyliśmy, tylko oglądaliśmy

We wszystkich, w których byliśmy i mierzyliśmy wszystkie były kompletem.
Jedyna opcja była szycia na miarę, ale to dodatkowa kasa i ciężko jest dobrać coś, czego w sklepie nie ma

Hitem była kobieta, która powiedziała dla TŻ, że "we wszystkich spodniach typu slim kieszenie się rozchodzą i wystają, bo po to jest slim, aby dopasować się do sylwetki" :brzydaL:


Pewnie, że będzie!
Ale jak się nie ma takiego odcienia w sklepie jaki klient chce, to się wymyśla różne bzdury
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015



Edytowane przez seductivee
Czas edycji: 2015-05-08 o 15:06
seductivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 16:43   #1200
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Wrześniówki cz. III

Cytat:
Napisane przez seductivee Pokaż wiadomość
W sklepach, w których marynarka + spodnie to koszt powyżej 1000zł nie mierzyliśmy, tylko oglądaliśmy

We wszystkich, w których byliśmy i mierzyliśmy wszystkie były kompletem.
Jedyna opcja była szycia na miarę, ale to dodatkowa kasa i ciężko jest dobrać coś, czego w sklepie nie ma

Hitem była kobieta, która powiedziała dla TŻ, że "we wszystkich spodniach typu slim kieszenie się rozchodzą i wystają, bo po to jest slim, aby dopasować się do sylwetki" :brzydaL:


Pewnie, że będzie!
Ale jak się nie ma takiego odcienia w sklepie jaki klient chce, to się wymyśla różne bzdury
Teraz są promocje tam i można coś znaleźć fajnego

No babka faktycznie walnęła nieźle nie ma to jak profesjonalna obsługa klienta
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-17 19:02:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:39.