Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :) - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-07, 09:06   #1291
Harrods
Zadomowienie
 
Avatar Harrods
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 816
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez mademoiselle betti Pokaż wiadomość
Tak z krwi TSH, FT3, FT4.



Gin nic nie mówi, mówi, że wyniki dobre, a mówiłam jej jak się sprawy mają. Ft3 i FT4 robiłam ostatnio w lutym, wszystko w normie, teraz muszę powtórzyć.

I z tego wszystkiego umówiłam się do gin-endo
Na pewno wszystko jest ok. Ale pójdziesz, i będziesz spokojniejsza.
Harrods jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 09:11   #1292
mademoiselle betti
Wtajemniczenie
 
Avatar mademoiselle betti
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Harrods Pokaż wiadomość
Na pewno wszystko jest ok. Ale pójdziesz, i będziesz spokojniejsza.
Chyba siedzenie w domu mi nie służy cały czas coś wymyślam

No nic zrobię badania, pójdę, zobaczę od razu chciałam żeby zrobiła mi USG, bo pewnie moja gin teraz nie zrobi


A z nudów założyłam sobie Gadu-Gadu
__________________
"...Nie warto uciekać przed nieuniknionym,
gdyż wcześniej czy później trafia się w miejsce gdzie
nieuniknione przybyło i czeka..."




Highway to Hell
mademoiselle betti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 09:16   #1293
elinka21
Zakorzenienie
 
Avatar elinka21
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 11 575
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Betti gdzie do gin endo odziesz?
__________________
Mężuś od 15. XII.2012r







Co serce pokochało, rozum nigdy nie wymaże ...
25.03.14
elinka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 09:18   #1294
mcdulka
Zadomowienie
 
Avatar mcdulka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rz
Wiadomości: 1 721
GG do mcdulka
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

A ja przez Fuertke od wczoraj tylko o pizzy hawajskiej myślę
__________________
25. 06. 2011-" "to love and to cherish 'till the death will do us a part"

happiness is on the way.
mcdulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 09:21   #1295
Strobiluska
Zadomowienie
 
Avatar Strobiluska
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 1 456
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez mademoiselle betti Pokaż wiadomość
A z nudów założyłam sobie Gadu-Gadu
ja też, Elinka mi kazała --> 53330721
__________________

I proszę Cię Aniele Stróżu mój, nie mrugaj, bo wtedy sypie mi się życie...
Strobiluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 09:23   #1296
cicha1990
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 975
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez maga9 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny
fuertka,kindo7 gratulacje!super ze wszystko dobrze
cicha ja tez mam na ramiaczkach,super wygodne.jedyne na co ja bym zwrocila uwage te co wstawilas maja bardzo krotkie ramiaczka-ja bym sie bala ze beda mi sie wbijac w pachy(kiedys mialam ten problem dlatego zwracam uwage teraz).
dzieki dzieki za zwrocenie na to uwagi faktycznie strasznie krotkie te ramiaczka.. a taka?
http://allegro.pl/telimena-koszula-c...151695105.html
__________________
niunio szalejacy w brzuszkuhttps://www.youtube.com/watch?v=fozUVyMwbxk
cicha1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 09:24   #1297
Kropek22225
Raczkowanie
 
Avatar Kropek22225
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Czechówka
Wiadomości: 359
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Strobiluska sen straszny ale to tylko sny. Mi też się takie głupoty śnią, że rodzę dziecko już teraz, ostatnio nawet że wykluło się z jaja z ziemi. Haha

My również kupujemy sprzęt z internetu Również z internetu robimy zakupy spożywcze i zawsze taki młody chłopak wnosi mi do kuchni

Widze, że poruszony został temat rozstępów. Kiedy takie coś się pojawia? Czy smarowanie sie oliwką może zapobiec przed tym?
__________________
W oczekiwaniu na niespodziankę od losu.... 15.07.2015r
Kropek22225 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-07, 09:27   #1298
cicha1990
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 975
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Kropek22225 Pokaż wiadomość
Strobiluska sen straszny ale to tylko sny. Mi też się takie głupoty śnią, że rodzę dziecko już teraz, ostatnio nawet że wykluło się z jaja z ziemi. Haha

My również kupujemy sprzęt z internetu Również z internetu robimy zakupy spożywcze i zawsze taki młody chłopak wnosi mi do kuchni

Widze, że poruszony został temat rozstępów. Kiedy takie coś się pojawia? Czy smarowanie sie oliwką może zapobiec przed tym?
u mnie 32t2d.. i wczoraj zauwazylam 3 rozstepy pierwsze... boje sie ze jak te sie pojawily to do porodu pojawi sie ich wiecej a smaruje sie.. no ale stwierdzilam ze i tak nic na to nie poradze skoro tak ma byc to niech bedzie trudno.
__________________
niunio szalejacy w brzuszkuhttps://www.youtube.com/watch?v=fozUVyMwbxk
cicha1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 09:29   #1299
mademoiselle betti
Wtajemniczenie
 
Avatar mademoiselle betti
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez elinka21 Pokaż wiadomość
Betti gdzie do gin endo odziesz?
Ide

Cytat:
Napisane przez Strobiluska Pokaż wiadomość
ja też, Elinka mi kazała --> 53330721
Oj ta Elinka

Cytat:
Napisane przez Kropek22225 Pokaż wiadomość
Strobiluska sen straszny ale to tylko sny. Mi też się takie głupoty śnią, że rodzę dziecko już teraz, ostatnio nawet że wykluło się z jaja z ziemi. Haha

My również kupujemy sprzęt z internetu Również z internetu robimy zakupy spożywcze i zawsze taki młody chłopak wnosi mi do kuchni

Widze, że poruszony został temat rozstępów. Kiedy takie coś się pojawia? Czy smarowanie sie oliwką może zapobiec przed tym?
Moze ale nie musi. Ja sie smaruje oliwka od kilku lat, a rostepy wyszly mi na piersiach praktycznie na poczatku, a na udach ok. 3 mce temu Moga nawet wyjsc po porodzie
__________________
"...Nie warto uciekać przed nieuniknionym,
gdyż wcześniej czy później trafia się w miejsce gdzie
nieuniknione przybyło i czeka..."




Highway to Hell
mademoiselle betti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 09:37   #1300
Bobo2015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 148
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Kartę Rossnę warto miec, bo zawsze jest coś taniej i częśc rzeczy jest taniej tylko z tą kartą. Poza tym czasem coś jest gratis. Ja niedawno za 1 gr dostałam oliwkę rossmanową dla kobiet w ciąży.
Bobo2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 09:40   #1301
tarasia
Wtajemniczenie
 
Avatar tarasia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: góry
Wiadomości: 2 476
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

witam się w 33 tygodniu
Cytat:
Napisane przez Viloet Pokaż wiadomość
chciałabym domknąć zakupy w Gemini, i mam pytanie czy kupowałyście już te majtki poporodowe, a jak tak to jaki rozmiar brałyście, bo ja nie wiem jak bede wyglądać, ile mi ubędzie po porodzie itp i czym wogole sie kierować robiąc taki zakup???
Ja wzięłam M. One ogólnie są dość obszerne. wcześniej nosiłam S/M.
Cytat:
Napisane przez Fischerka Pokaż wiadomość
Te smoczki Lovi fajne, też dopisuję do listy wyprawkowej i jak jutro lekarz powie, że jest ok wszystko to allegro w ruch i orientowałam się już jak cenowo wygląda sesja z brzuszkiem.
Ja kupiłam NUK. Z córeczką najpierw kupiłam Tommee Tippee ale okazały się zbyt duże na jej buźkę i plastik dotykał noska. A te z NUKa mają większe wycięcie pod noskiem.
Cytat:
Napisane przez natetitka Pokaż wiadomość
Przyszedł do mnie ten box, o którym kiedyś była mowa F&L BOX DLA KOBIET W CIĄŻY | Face&Look - Wybieraj mądrze, wyglądaj świetnie
.
Ja już chwilę temu zamówiłam ten BOX dla dziecka. Daty raczej mam dłuższe.
Cytat:
Napisane przez mcdulka Pokaż wiadomość
Ja tak samo. Tuż przed ciąża kupiłam 75ml la vie est belle. Byłam w nich zakochana. I co? W ciazy kompletnie mi się nie podobają :/. Za to na nowo zakochalam się we flowerbomb. Jedne i drugie perfumy do tanich nie należą, także o zakupie nowego zapachu moge zapomnieć
Moje ulubione to Stella Mccartney. I Miss Dior Cherie.
Cytat:
Napisane przez cicha1990 Pokaż wiadomość

mamuski ktore rodzily ile podkladow poporodowych kupic? w paczkach sa po 10szt ile tak na oko ich zuzylyscie i przeszlyscie na normalne podpaski? bo zastanawiam sie ile takich podkladow kupic bo jak kupie za duzo to pozniej tego nie zuzyje bo to za wielkie do normalnej miesiaczki:P
ja mam narazie 1,5 opakowania czyli 15szt. Zobacze jak mi zejdzie.najwyżej poproszę męża żeby dokupił.
Cytat:
Napisane przez Aviskowa Pokaż wiadomość
Dziewczynki, czy macie skurcze Braxtona-Hicksa ?
Jeśli tak czy są one mocne- bolesne ?
Mnie się "stawia" brzuch od dawna ale dopiero przedwczoraj miałam takie mocne skrcze macicy, aż się obudziłam - tak bolało. Od razu przypomniał mi się poród wzięłam nospęi przeszło.

Cytat:
Napisane przez Tea80 Pokaż wiadomość
Jestem po usg i niestety nie jest dobrze.Mam rozejs ie spojenia juz na 2 cm,na usg strasznie to wyglada,normalnie wielka przerwa,taka dziura miedzy koscmi miednicy,do tego chrzastki sie ledwo trzymaja.Niestety w ciazy z tym nic nie mozna zrobic,bol trzeba wytrzymac,cc nie da sie uniknac (tego sie najbardziej boje,cc mnie przeraza)i najlepiej jak najszybciej bo rozejscie caly czas sie rozchodzi i moze dojsc do pekniecia lub zlamania a wtedy juz zartow nie ma.Jezeli zrobi sie cc odpowiednio wczesnie to jest szansa ze po porodzie wroce do domu tylko mam sie oszczedzac i chodzic w pasie usztywniajacym,inaczej po porodzie lezenie w hamaku w szpitalu z obciaznikami.w pon.mam wizyte u gina i wszystko obgadam,jestem zalamana,chcialabym jak najdluzej wytrzymac choc do 37,38 tyg.
Trzymaj się. trzebabyc dobrej myśli!
__________________
NASZ ŚLUB
w dniach
w latach



tarasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-07, 09:40   #1302
Bobo2015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 148
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

A tetrowe kupujecie białe i kolorowe czy tylko białe?
Bobo2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 09:41   #1303
cicha1990
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 975
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Bobo2015 Pokaż wiadomość
A tetrowe kupujecie białe i kolorowe czy tylko białe?
tetrowe mam tylko biale. kolorowych to mam pare sztuk flanelowych
__________________
niunio szalejacy w brzuszkuhttps://www.youtube.com/watch?v=fozUVyMwbxk
cicha1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 09:42   #1304
Fischerka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 265
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Ja jeszcze nie mam, ale brzuch rośnie mi w zastraszającym tempie, więc się pewnie nie uchowam dzisiaj zaczynam 31tc
Fischerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 09:42   #1305
gkatarzynka
Zadomowienie
 
Avatar gkatarzynka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 597
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Widziałyście?
http://www.swiatleku.pl/cache/g/40987.jpg__310x280.jpg

Witam się po wczorajszej wizycie. W sumie wszystko OK, poza tym, że w cytologii znów stan zapalny a w moczu bakterie więc dostałam macmiror i skierowanie na posiew... tylko się zastanawiam czy mam ten posiew robić po skończeniu antybiotyku czy jeszcze przed
No i doktor się śmieje, że się bawimy w ciuciubabkę, bo co drugą wizytę robimy cytologię, bo niby nie pokazuje komórek rakowych, ale pokazuje stan zapalny. W badaniu czystości pochwy jest wszystko OK i On mówi, że podczas badania też nie widzi żadnej choroby, ale cytologia ciągle nie jest OK. No i teraz mam globulki a na następnej wizycie cytologia Na szczęście mój doktor robi ją na tyle delikatnie więc nie plamię i się nie stresuję...

Tak w ogóle, to 18maja mam USG (Fuertka, możesz dopisać??)

A tak poza tym, to w końcu ogarnęłam mieszkanie po remoncie, wczoraj przejrzałam wszystkie ubranka po Hani i stwierdzam, że muszę dokupić kilka bodziaków na krótki rękaw (rozmiar 56) i będą to na 100% bodziaki z tesco te białe (bo jakimś cudem wyszły a przy Hani się bardzo sprawdziły) i kilka półśpiochów jeszcze kupię - rozmiar 56 i 62, bo półśpiochy odkryłam przy Hani dopiero jak wyrastała z 62...

No i mamy już fotelik dla Zuzi (kupiony od koleżanki z wątku mamuś marcowo kwietniowych 2012) . Czyli mam w domu dwa i Hania stwierdziła, że ten nowy będzie dla Zuzi, a ten stary Hani (od wózka) będzie dla Jej Maluszka - bo Hania uparcie twierdzi, że ma w brzuszku dzidziusia i też Ją kopie. A jak Hanka jest głodna, to mówi, że Maluszek jest głodny...

No i właśnie się pakuję na nasz spóźniony weekend majowy... jutro jedziemy w Bieszczady ależ się cieszę
gkatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 09:50   #1306
Kropek22225
Raczkowanie
 
Avatar Kropek22225
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Czechówka
Wiadomości: 359
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez gkatarzynka Pokaż wiadomość
Widziałyście?
http://www.swiatleku.pl/cache/g/40987.jpg__310x280.jpg

Witam się po wczorajszej wizycie. W sumie wszystko OK, poza tym, że w cytologii znów stan zapalny a w moczu bakterie więc dostałam macmiror i skierowanie na posiew... tylko się zastanawiam czy mam ten posiew robić po skończeniu antybiotyku czy jeszcze przed
No i doktor się śmieje, że się bawimy w ciuciubabkę, bo co drugą wizytę robimy cytologię, bo niby nie pokazuje komórek rakowych, ale pokazuje stan zapalny. W badaniu czystości pochwy jest wszystko OK i On mówi, że podczas badania też nie widzi żadnej choroby, ale cytologia ciągle nie jest OK. No i teraz mam globulki a na następnej wizycie cytologia Na szczęście mój doktor robi ją na tyle delikatnie więc nie plamię i się nie stresuję...

Tak w ogóle, to 18maja mam USG (Fuertka, możesz dopisać??)

A tak poza tym, to w końcu ogarnęłam mieszkanie po remoncie, wczoraj przejrzałam wszystkie ubranka po Hani i stwierdzam, że muszę dokupić kilka bodziaków na krótki rękaw (rozmiar 56) i będą to na 100% bodziaki z tesco te białe (bo jakimś cudem wyszły a przy Hani się bardzo sprawdziły) i kilka półśpiochów jeszcze kupię - rozmiar 56 i 62, bo półśpiochy odkryłam przy Hani dopiero jak wyrastała z 62...

No i mamy już fotelik dla Zuzi (kupiony od koleżanki z wątku mamuś marcowo kwietniowych 2012) . Czyli mam w domu dwa i Hania stwierdziła, że ten nowy będzie dla Zuzi, a ten stary Hani (od wózka) będzie dla Jej Maluszka - bo Hania uparcie twierdzi, że ma w brzuszku dzidziusia i też Ją kopie. A jak Hanka jest głodna, to mówi, że Maluszek jest głodny...

No i właśnie się pakuję na nasz spóźniony weekend majowy... jutro jedziemy w Bieszczady ależ się cieszę
To sobie odpoczniesz w górach i nabierzesz energii na lipiec
__________________
W oczekiwaniu na niespodziankę od losu.... 15.07.2015r
Kropek22225 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 09:50   #1307
ciezka_sytuacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 262
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Viloet Pokaż wiadomość
to dobra cena Palmersu, ja właśnie za pierwszy zapłaciłam 30zl.
ale ostatnio na Gemini kupiłam 315 ml za 22zł.nie wiem czy jest jeszcze ta promocja
Ja ostatnio też chciałam wypróbować palmersa i wahałam się nad butelką 315ml i 250ml, ale doczytałam na ich stronie, że ten balsam 315ml to normalny balsam ujędrniający, a ten 250ml to t.ypowy przeciw rozstępom.
ciezka_sytuacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 09:52   #1308
ciezka_sytuacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 262
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Bobo2015 Pokaż wiadomość
A tetrowe kupujecie białe i kolorowe czy tylko białe?
Ja kupiłam tylko białe
ciezka_sytuacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 09:52   #1309
Viloet
Raczkowanie
 
Avatar Viloet
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 217
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez cicha1990 Pokaż wiadomość
tetrowe mam tylko biale. kolorowych to mam pare sztuk flanelowych
plan mam taki sam, wykonany w 50%, bo tetrę juz mam. chce kupić kilka ładnych flanelowych ba są milsze (podobają mi sie kolorowe groszki), to tak to przytulenia, na wózek przed słoncem itp.
Viloet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-07, 09:54   #1310
Viloet
Raczkowanie
 
Avatar Viloet
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 217
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez ciezka_sytuacja Pokaż wiadomość
Ja ostatnio też chciałam wypróbować palmersa i wahałam się nad butelką 315ml i 250ml, ale doczytałam na ich stronie, że ten balsam 315ml to normalny balsam ujędrniający, a ten 250ml to t.ypowy przeciw rozstępom.
ja mam na rozstępy, było gratis ileś ml, porównywałam obie butelki literka po literce.
Viloet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 09:58   #1311
mcdulka
Zadomowienie
 
Avatar mcdulka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rz
Wiadomości: 1 721
GG do mcdulka
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez ciezka_sytuacja Pokaż wiadomość
Ja ostatnio też chciałam wypróbować palmersa i wahałam się nad butelką 315ml i 250ml, ale doczytałam na ich stronie, że ten balsam 315ml to normalny balsam ujędrniający, a ten 250ml to t.ypowy przeciw rozstępom.
Ja mam taki z pompka i w tubce. I mam jeszcze maslo na brzuch
__________________
25. 06. 2011-" "to love and to cherish 'till the death will do us a part"

happiness is on the way.
mcdulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 10:08   #1312
Aviskowa
Zadomowienie
 
Avatar Aviskowa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 1 499
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Dzień Dobry.
Właśnie wróciłam od Gina. Wszystko ok. Marysia nie dała nam posłuchać serduszka, uciekała.
Teraz wizyty będę miała co 2 tyg. Następna 21.05.
Już dzisiaj wyznaczyła mi terminy na wszystkie spotkania (21.05, 15.06, 29.06) i najprawdopodobniej to będzie już koniec. Powiem szczerze, przeraziła mnie. Ja w głowie mam jeszcze dużo czasu do porodu, a Ginka mówi, ze to już finisz.

Z wagą jednak schudłam od poprzedniej wizyty 0.8 kg. Wczoraj mnie źle zważyli. Więc mogę powiedzieć, że jestem happy.


Cytat:
Napisane przez mcdulka Pokaż wiadomość
Ja doplacilam za wniesienie piekarnika (zaznaczylam w formularzu dostawy), ale pan kurier tej informacji już nie otrzymal. I sama wniosłam 52kg paczkę do garażu. Tydzień w ortezie spędziłam
Masakra. Kurierzy to temat rzeka...

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Bobo2015 Pokaż wiadomość
A tetrowe kupujecie białe i kolorowe czy tylko białe?
Tetry kupiłam białe. Flanele z obrazkami.

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Cytat:
Napisane przez mcdulka Pokaż wiadomość
A ja przez Fuertke od wczoraj tylko o pizzy hawajskiej myślę
Za mną też chodzi pizza. Na razie ćwiczę silną wolę.
__________________
Moje 2900 g i 49 cm szczęścia.
04.07.2015

http://fajnamama.pl/suwaczki/4qwdu63.png
Aviskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 10:10   #1313
Kropek22225
Raczkowanie
 
Avatar Kropek22225
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Czechówka
Wiadomości: 359
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Aviskowa Pokaż wiadomość
Dzień Dobry.
Właśnie wróciłam od Gina. Wszystko ok. Marysia nie dała nam posłuchać serduszka, uciekała.
Teraz wizyty będę miała co 2 tyg. Następna 21.05.
Już dzisiaj wyznaczyła mi terminy na wszystkie spotkania (21.05, 15.06, 29.06) i najprawdopodobniej to będzie już koniec. Powiem szczerze, przeraziła mnie. Ja w głowie mam jeszcze dużo czasu do porodu, a Ginka mówi, ze to już finisz.

Z wagą jednak schudłam od poprzedniej wizyty 0.8 kg. Wczoraj mnie źle zważyli. Więc mogę powiedzieć, że jestem happy.
.

Schudłaś..... nie dobijaj mnie :P fajnie, że wszystko ok
__________________
W oczekiwaniu na niespodziankę od losu.... 15.07.2015r
Kropek22225 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 10:24   #1314
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Strobiluska Pokaż wiadomość
ja też, Elinka mi kazała --> 53330721
jeszcze ktos uzywa gg, ja mam zainstalowane na starym laptopie, ktory lezy w szafie ale zapomniałam hasła do profilu i tego głównego też nie pamiętam :p





Cytat:
Napisane przez Bobo2015 Pokaż wiadomość
A tetrowe kupujecie białe i kolorowe czy tylko białe?

kupuje teraz kolorowe kilka sztuk bo mam jeszcze po synku ze 40 sztuk :p
Ja sobie tak oddzielałam, że te kolorowe były przy karmieniu do wycierania buzi albo przy odbijaniu a te białe były przy przewijaniu, do wytarcia pupy albo do podłożenia pod pupę.
Mam tak, że to co używamy do wycierania pupy nie może być do buzi




Cytat:
Napisane przez gkatarzynka Pokaż wiadomość
Widziałyście?
http://www.swiatleku.pl/cache/g/40987.jpg__310x280.jpg

Witam się po wczorajszej wizycie. W sumie wszystko OK, poza tym, że w cytologii znów stan zapalny a w moczu bakterie więc dostałam macmiror i skierowanie na posiew... tylko się zastanawiam czy mam ten posiew robić po skończeniu antybiotyku czy jeszcze przed
No i doktor się śmieje, że się bawimy w ciuciubabkę, bo co drugą wizytę robimy cytologię, bo niby nie pokazuje komórek rakowych, ale pokazuje stan zapalny. W badaniu czystości pochwy jest wszystko OK i On mówi, że podczas badania też nie widzi żadnej choroby, ale cytologia ciągle nie jest OK. No i teraz mam globulki a na następnej wizycie cytologia Na szczęście mój doktor robi ją na tyle delikatnie więc nie plamię i się nie stresuję...

Tak w ogóle, to 18maja mam USG (Fuertka, możesz dopisać??)

A tak poza tym, to w końcu ogarnęłam mieszkanie po remoncie, wczoraj przejrzałam wszystkie ubranka po Hani i stwierdzam, że muszę dokupić kilka bodziaków na krótki rękaw (rozmiar 56) i będą to na 100% bodziaki z tesco te białe (bo jakimś cudem wyszły a przy Hani się bardzo sprawdziły) i kilka półśpiochów jeszcze kupię - rozmiar 56 i 62, bo półśpiochy odkryłam przy Hani dopiero jak wyrastała z 62...

No i mamy już fotelik dla Zuzi (kupiony od koleżanki z wątku mamuś marcowo kwietniowych 2012) . Czyli mam w domu dwa i Hania stwierdziła, że ten nowy będzie dla Zuzi, a ten stary Hani (od wózka) będzie dla Jej Maluszka - bo Hania uparcie twierdzi, że ma w brzuszku dzidziusia i też Ją kopie. A jak Hanka jest głodna, to mówi, że Maluszek jest głodny...

No i właśnie się pakuję na nasz spóźniony weekend majowy... jutro jedziemy w Bieszczady ależ się cieszę
Udanego wypoczynku. Też chodzi za mną jakiś krótki weekendowy wyjazd przed sezonem. Zobaczymy.

O takiej glukozie słyszałam, tu na wizażu Kropka pisała kiedyś, że miała do wyboru.

Mam podobnie jak Ty z ubrankami, mimo, że teraz będzie córa dla syna kupowałam ubranka w uniwersalnych kolorach tak do 68 i też muszę niewiele dokupować. Półśpiochy też późno odkryłam, teraz uzupełniłam braki. Ale kupowałam już od 62, trochę większe mogą być.
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 10:32   #1315
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

heeej

witam się z paskudnego gd, jestem znów u rodziców i jakoś smutno mi tak
juz się spowrotem przyzwyczaiłam do mojego domu i jakoś nie nie chce mi sie za barzdo tu siedzieć... no ale lepsze to, niz bycie samej w nocy.. oby tzowi szybko skończyły sie te delegacje

zmykam Was podczytać
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 10:50   #1316
ewelina1988_20
Rozeznanie
 
Avatar ewelina1988_20
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 644
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Poszłam z młodym do sklepu bo trzeba obiad zrobic jak wróciliśmy to trochę mnie brzuch pobolewal i czuje sie jakbym przeszła kilka kilometrów lecę wstawić obiad bo za jakas godzinke mały zglodnieje
__________________
Slub: 01/07/2011
Synus: 29/10/2013
czekamy na corcie 07/2015
ewelina1988_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 11:54   #1317
Tea80
Raczkowanie
 
Avatar Tea80
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 155
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
płytę, piekarnik, zmywarkę, ekspres braliśmy boscha
lodówkę electrolux
okap faber

wyślę Ci dzisiaj modele na priv

Dzięki za info i czekam na wiadomosci na priv , dziś obczajam wszystkie strony internetowe z agd które mi podałyście

Ładna pogoda dziś u nas ,chociaż mogłoby być cieplej.Już nie mogę się doczekać upałów, powinnam się chyba urodzić w tropikach )
Widziałam że sporo z was robi też zakupy w aptece gemini. Jest sporo taniej niż stacjonarnie?Chyba też tak zrobię.
Cały czas myślę czy uda mi się uniknąć cc , tyle się wczoraj naczytałam o cc na zimno , jaki to szok dla dziecka, jakie są póżniej problemy,itd, są tu mamuśki które miały już cc?Jak to było?Jak póżniej z karmieniem ?
Tea80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 12:10   #1318
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Tea80 Pokaż wiadomość
Dzięki za info i czekam na wiadomosci na priv , dziś obczajam wszystkie strony internetowe z agd które mi podałyście

Ładna pogoda dziś u nas ,chociaż mogłoby być cieplej.Już nie mogę się doczekać upałów, powinnam się chyba urodzić w tropikach )
Widziałam że sporo z was robi też zakupy w aptece gemini. Jest sporo taniej niż stacjonarnie?Chyba też tak zrobię.
Cały czas myślę czy uda mi się uniknąć cc , tyle się wczoraj naczytałam o cc na zimno , jaki to szok dla dziecka, jakie są póżniej problemy,itd, są tu mamuśki które miały już cc?Jak to było?Jak póżniej z karmieniem ?
Odnośnie gemini to ceny czasem jak się porównuje aż wbijają w fotel. Przykładowo ostatnio kupowałam tran i w aptece stacjonarnej był po 40zł a w gemini chyba 27zł.... ale korzystałam z karty aptecznej więc liczyłam się z tym, że dużo przepłacę.
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 12:19   #1319
Harrods
Zadomowienie
 
Avatar Harrods
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 816
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Tea80 Pokaż wiadomość
Dzięki za info i czekam na wiadomosci na priv , dziś obczajam wszystkie strony internetowe z agd które mi podałyście

Ładna pogoda dziś u nas ,chociaż mogłoby być cieplej.Już nie mogę się doczekać upałów, powinnam się chyba urodzić w tropikach )
Widziałam że sporo z was robi też zakupy w aptece gemini. Jest sporo taniej niż stacjonarnie?Chyba też tak zrobię.
Cały czas myślę czy uda mi się uniknąć cc , tyle się wczoraj naczytałam o cc na zimno , jaki to szok dla dziecka, jakie są póżniej problemy,itd, są tu mamuśki które miały już cc?Jak to było?Jak póżniej z karmieniem ?
Ja jestem po CC. U mnie jedynie dobre było to, ze nie było to planowane. Wody mi same odeszły i miałam skurcze. Takze synek był gotowy do wyjścia. Początki karmienia nie były łatwe, podejrzewam, ze przez dłuższa rozłąkę z małym. Ale ja sie zaparłam. Siedziałam dwie noce na okrągłym metalowym stołku i udało sie. Ale pozostałe dwie dziewczyny z sali, ktore tego zaparcia ńie miały, to szybko sie poddały i dały butelkę. Pod względem karmienia nie miałam pomocy ze strony personelu. I teraz wlasnie to mnie martwi najbardziej. Bo pewnie CC bede miała umówione, zanim sie zacznie akcja porodowa i malutka nie bedzie gotowa. Juz w szpitalu rozmawiałam o karmieniu i powiedzieli ze jak bardzo chce i umówię sie z położna, to bedzie mi przywoziła malutka na karmienie. Takze, na pewno zapłacę za opiekę położnej, bo bardzo mnie to martwi i stresuje.
Harrods jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 12:42   #1320
martynka2812
Raczkowanie
 
Avatar martynka2812
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 304
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Czesc laski

Strobiluska, masz ta wyobraznie ja tez mam czasem popieprzone sny, kiedys mi sie snilo, ze robilam makaron z sosem bolonskim i zabraklo mi miesa, to ucielam sobie przedramie, obdarlam ze skory, powyciagalam kosci, zmielilam mieso i usmazylam a jak sie obudzilam to ruszalam ta reka czy aby na pewno ja mam.

Tez myslalam, zeby zalozyc ta karte ale to dopiero jak beda meble dzueciece zeby to wszystko upychac

My zamawialismy agd z neo24, tez ceny maja niezle
martynka2812 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-19 20:28:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:29.