Mamusie lutowe 2015 - cz. 2 - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-12, 04:27   #2761
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Cytat:
Napisane przez maciejka1987 Pokaż wiadomość
Aga też mam wesele 30.5 ..ja zamierzam poodciągać swoje i pomrozić, żeby mieli... raz przyjadę do domu to opróżnię cycki i wtedy też dam cyca, no chyba, że coś się będzie działo...ale boję się, że wyjdzie tak, że gorzej się umęczę i będę wkurzona tylko chodzić na tym weselu...
Ooo to razem się weselimy tez właśnie myślę by przyjechać na wieczór go nakarmić i położyć spać..ale boję się i generalnie gdybym jeszcze mogła to byn odmówiła i nie szła
.ale już za późno :-(





Cytat:
Napisane przez Zia_ Pokaż wiadomość
Dziecioczki juz spia, jak milo slyszec ich oddechy oba na raz (tu u rodzicow spimy w jedny pokoju)

INCO dzieki za ostrzezenie, juz tstowalam BB Vichy i raczej nie kupie, juz mi nie podpasowalo ze jest mocno perfumowany. Czytalam duzo opinii z KWC o Clinique, Skin79 La Roche i innych. Na razie testuje kolory z Clinuque i zachwycam sie ze sie trzyma toto do wieczora!

Super ze tak ci trzyma




Cytat:
Napisane przez d_a_r_i_a Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5334556536 cos w tym stylu Aga

Właśnie miedzy szara a błękitna najbardziej się zastanawiam

Oj super będziesz wyglądała




Cytat:
Napisane przez maladT Pokaż wiadomość
Agus spoko ja tez padam na pysk. godzine temu jadłam kolacje (pół porcji zjadłam bo za wiele) i znowu palenie ryja ze szok. Jak ja sie do chili przyzwyczaje to nie wiem

O ja...takie to ostre a to nie szkodzi na żołądek?




Cytat:
Napisane przez buu007 Pokaż wiadomość
Asiu wszystkiego co najlepsze spelnienia marzen

mala a to juz wszystko wiem,chociaz nie slyszalam o takiej diecie

inco wlasnie mnie tez vichy o dziwo uczulilo

Aga ja Ci sie przyznam ze juz Twojego bloga milion razy wertowalam,moja skora i cera rowniez kaprysna,pelno piegow,sucha niby ale tez jakby mieszana,mam mnostwo suchych skorek kolo nosa i co bym nie nalozyla i tak wylaza na wierzch ze tak powiem
mialam krem z la rocha i on mi bardzo sluzyl,moze go zakupie znow

emdziku tule Cie mocno kochana,jestes najlepsza mamusia jaka Julka mogla sobie wymarzyc,robisz dla niej wszystko co najlepsze,zdaje sobie sprawe ze to trudne tak nagle oduczuc dziecko piersi :/

zielona,mi sie wlacza taki lek jak ide na uczelnie,od razu mam wrazenie ze mam mniej mleka,nawet jak kilka h nie karmie
mam nadzieje ze jakos produkcja ruszy

ja dzis padam,mala caly dzien na piersi,malo spala,duzo plakala,starsza psotnik nudzilo jej sie wiec szalala i mi ja budzila

daria fajne te sukienki,ja bym wziela mietowa czy tam blekitna albo szara
A zlussczacz się jakoś? Regularny peeling np?

Vichy uczula bo to mega chemia niestety...same parabeny i inne świństwa...ja z vichy miałam fajny balsam do ciała. Mam twarda skórę na ciele i nic mnie chyba nie uczula z szamponu czerwonego też byłam zadowolona. Ale kremy do twarzy nie...

Ja juz oczywiście 40 min nie śpię. Ale biorę zaraz Tyma w górę bo mi cyc wybucha tzn jeszcze nie i nie chce do tego dopuścić

Jaka ja jestem śpiąca ostatnio..chodzę.jak zombie.. Niby coś tam.śpię
Ale.to.za.mało
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach

Edytowane przez 1141655
Czas edycji: 2015-05-12 o 05:08
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 05:12   #2762
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

u nas znowu ciężką noc
jadł co 1.5 godziny

może dziś będzie normalnie

mi się podoba szara spódnica ale do cielesnych butów to może niebieską?

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 06:04   #2763
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Młody jadł przed szósta, chwile kimnal i juz buszuje,kopie w kołyske,obraca się w niej..szaleństwo jakieś...szkoda ze nie chciało mu się dłużej pospać :-(

No nic..wezmę go do siebie di wyra bo jeszcze mi się z niego wychodzić nie chce...
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 06:22   #2764
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Czesc babeczki

Ja zaraz jade na kolejne klocie. Potem do rodzinnej po skierowanie do endo bo mam zalatwiona babeczke w piatek.

Naczytalam sie wczoraj ze przy nadczynnosci przy poporodowym zapaleniu tarczycy kaza odstawiac dziecko od cyca. Mam nadzieje ze to nieprawda bo nie wyobrazam sobie. Zapytam dzis rodzinnej jakie ma wiadomosci na ten temat.
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 06:50   #2765
d_a_r_i_a
Rozeznanie
 
Avatar d_a_r_i_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 950
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Dzięki dziewczyny

Aga fajnie to będzie jak schudne i będę w M wchodzic , bo większej kupywac nie chce. No nic jeszcze mam chwile..a w razie czego chyba te majty z gorsetem trzeba będzie kupić

Mała uwazaj z tym chili żeby żołądka nie podraznic. Na poczatku mniej może przyprawiaj.

Ja mam wesele dopiero we wrześniu na szczęście. Teraz z moim nie butelkowym dzieckiem to nie byłoby szans...

Buu Dlugo masz ten probkem z suchoscia przy nosie?jeśli masz mieszana problemowa cerę to te suche skórki przy nosie mogą być takim miejscowym lojotokoeym zapaleniem skory. I kremem ani pilingiem tego nie zalatwisz. Masz tez zaskorniki na nosie? Przetkuszcza się tam skora?
d_a_r_i_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 06:56   #2766
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Daria to trzymam.kciuki za szybki rozm M

Kasiula i kciuki za lekarza dziś,oby nie potwierdziła tego.co piszesz o tarczycy i kp...


A ja cała noc rozmyślalam jak to rozwiązać z tym ślubem
:-(
Moja mama sobie nie poradzi z jego rykiem jak się zdazy, bo wtedy tylko utulenie do cyca.pomaga :-(
Pomyślałam że.może.weźmiemy go i ok 20 wrócimy z nim.do.domu polozymy spać. Moja mama.przyjedzie a my wrócimy na wesele
Bo w kościele mój M może być na dworze z wózkiem,na początku imprezki to go ponosimy itd...nie wiem :-( najchętniej bym nie szła ale po 1 to moja przyjaciółka a po 2. Juz za późno na odmowę
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 07:38   #2767
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

U mnie w nocy dwie pobudki. O 1.30 i 3.30. A później Mały był tak dla mnie dobry, że dał pospać trzy godziny.

Mlebi, współczuje nocki

Aga, ja bym tak zrobiła jak piszesz. Albo zostaw Tyma mamie, jakby coś się działo, sms i jedziecie. Tylko nie wiem jak daleko jest te wesele :/
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-12, 07:42   #2768
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

aga ja bym poszła do domu o 20 położyła spać i wróciła na wesele

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

ola fajna noc :p

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

ja dziś ledwo żyje. jak jeszcze 1 noc taka będzie to chyba padne
mam wate zamiast mózgu i nawet kawę piłam

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 07:42   #2769
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ollllciaaa Pokaż wiadomość
U mnie w nocy dwie pobudki. O 1.30 i 3.30. A później Mały był tak dla mnie dobry, że dał pospać trzy godziny.

Mlebi, współczuje nocki

Aga, ja bym tak zrobiła jak piszesz. Albo zostaw Tyma mamie, jakby coś się działo, sms i jedziecie. Tylko nie wiem jak daleko jest te wesele :/
No niby niedaleko..jakieś 15/20 min samochodem. Zobaczymy.. Teraz muszę ogarnąć cos do ubrania... I co z włosami..nie lubię sue czesac u fryzjera wiec pewnie wyprostuje swoje,trochę uniose i tak zostawię :-D
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 07:53   #2770
magda_go
Raczkowanie
 
Avatar magda_go
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 382
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
Ooo to razem się weselimy tez właśnie myślę by przyjechać na wieczór go nakarmić i położyć spać..ale boję się i generalnie gdybym jeszcze mogła to byn odmówiła i nie szła
.ale już za późno :-(








Super ze tak ci trzyma







Oj super będziesz wyglądała







O ja...takie to ostre a to nie szkodzi na żołądek?






A zlussczacz się jakoś? Regularny peeling np?

Vichy uczula bo to mega chemia niestety...same parabeny i inne świństwa...ja z vichy miałam fajny balsam do ciała. Mam twarda skórę na ciele i nic mnie chyba nie uczula z szamponu czerwonego też byłam zadowolona. Ale kremy do twarzy nie...

Ja juz oczywiście 40 min nie śpię. Ale biorę zaraz Tyma w górę bo mi cyc wybucha tzn jeszcze nie i nie chce do tego dopuścić

Jaka ja jestem śpiąca ostatnio..chodzę.jak zombie.. Niby coś tam.śpię
Ale.to.za.mało
Ja tak samo jak zombie chodze. Np dzis spalam jakos od 22 do 8.30 i moglabym dalej spac :-P

A jaki Tym rozmiar nosi teraz?
Bo malej 62 body sa juz male na dlugosc, spodenki 62 juz troche sie male robia na dlugosc no i w stopkach male sa.
68 z kolei za dlugie sa spodenki, body natomiast sa super. I nie wiem jaki brac by na wakacje pasowaly te ciuszki :-D
magda_go jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 08:10   #2771
85jjaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 353
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

MLEBI ja cię rozumiem, bo mój też od soboty tak słabo śpi i jeszcze zasypiac chce tylko na rękach, a prędzej zasypial sam w łóżeczku, więc nie czuję już kręgosłupa i ze zmęczenia wkurzam się na męża jak patrzę, że on śpi..
Aga nie zakładaj najgorszego, moze mały będzie grzeczny, będzie miał już prawie 4 miesiące
85jjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-12, 08:12   #2772
d_a_r_i_a
Rozeznanie
 
Avatar d_a_r_i_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 950
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Aga ja bym tak zrobiła..wzięła go na ślub, potem uśpiła i pojechała na wesele.. przecież to rekordzista w spaniu nawet nie zauważy że Was nie ma

Mleb współczuje..

U nas w sumie ok. Mały wczoraj wieczorem tak usnął że go nie umyliśmy..zmieniłam mu pieluche a on nawet na chwile nie otworzył oczu i odłożyłam do łóżeczka..potem na śpocha jadł i od razu spał..szok..
d_a_r_i_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 08:23   #2773
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Cytat:
Napisane przez 85jjaa Pokaż wiadomość
MLEBI ja cię rozumiem, bo mój też od soboty tak słabo śpi i jeszcze zasypiac chce tylko na rękach, a prędzej zasypial sam w łóżeczku, więc nie czuję już kręgosłupa i ze zmęczenia wkurzam się na męża jak patrzę, że on śpi..
Aga nie zakładaj najgorszego, moze mały będzie grzeczny, będzie miał już prawie 4 miesiące
na szczęście usypia z cyckiem na leżąco
współczuję noszenia. to już 7 kg klocki są a to bardzo dużo dla kręgosłupa

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 08:27   #2774
zielona butelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielona butelka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z bliska:)
Wiadomości: 5 211
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

No heja moje złote!

Mleb- współczuję zmęczenia. Ja co prawda nie mam na co narzekać, ale i tak, jak patrzę na zegarek rano i widzę 6.19 i oczy mojej małej jak 5 złotych, to sobie myślę O NIE!!!! Śpij myszula, śpij, co ja z Tobą zrobię o 6 rano!!! WIęc przeciągam ją w wyrze do 8smej, zanim nie zaczyna na poważnie jęczeć. Teraz poszła na drzemkę, więc mam 30 minut.

Znalazłam tu taki sprzęcik po bratanicy męża- projektor. Ma fajne funkcje, dźwięki oceanu, bicie serca, deszcz, kołysanki plus wyswietla na suficie jakieś gwiazdki, baranki i inne. Teraz puściłam jej bicie serca i śpi. Podoba mi się.
Dziś też zauważyłam, że się nudzi na macie. Zamiast na zabawki patrzyła w sufit tak tępo, więc ją zgarnęłam i pierdziochy jej w brzuszek i różne inne takie. Śmiała się jak szalona Ogólnie muszę powiedzieć, że tylko ja jestem wyróżniana codziennie takimi uśmiechami A jeszcze nie dawno miałam doła, że dzieć się do mnie nie uśmiecha. Teraz wręcz pieje do mnie i tylko do mnie. A jak leży w łóżeczku po drzemce i przychodzę, to natychmiast jak mnie widzi to buźka jej zmienia się z chmurki na słoneczko.
Koooocham ją!!!

U T jest ok, chociaż stwierdziłam,że to taka sama pomoc jak w domu. T wraca z pracy po 15stej, nawet później niż mój M. Na szczęście dziś idę do mamy i sobie z nią spędzę trochę czasu.

Ok, spadam. COś ogarnę zanim niuniś wstanie.

Buziaki wszystkim!
zielona butelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 08:33   #2775
meire
Zakorzenienie
 
Avatar meire
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 318
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Aga... widze ze jestes specjalistka od kosmetykow... ja ostatnio wygladam fatalnie... najgorsze sa blizny i przebarwienia plus przesuszona skora i tradzik.. mozesz cos polecic?... zaczynam tez myslec o tym serum z wit C... czy naklada sie to samo na noc..czy jeszcze potrzeba dodatkowego kremu?..

Emdzik... super ze Julka byla grzeczna na Chrzcie.. i sliczny tort..

Mlebi.. lacze sie w bolu.. moja tez ostatnio kiepsko spi w nocy.. ale to przez to ze ma wiecznie zapchany noc gestymi glutami.. nie wiem co robic.. zielone nie sa..goraczki nie ma.. ale wiecznie jej wyciagam takie dluuuuuuugie geste smarki ktore jej zalegaja i przeszkadzaja w oddychaniu... lekarz mowil ze to nie infekcja.. wiec juz nie wiem co..
__________________
Shouldn't let You torture me so sweetly... but I can't say "no" to You...





Zuzka - ur. 19.11.2009

Julcia - 08.11.2013

II - 22.05.2014

Natalka - 28.01.2015

16.01.2015


meire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 08:39   #2776
magda_go
Raczkowanie
 
Avatar magda_go
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 382
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Meire a jakby sola morska/fizjologiczna nakropic do nosa i dac corke na brzuszek zeby te gluty sobie wyplynely? Nie dalo by to cos?

Wlasnie mala uspalam, zabieram sie za jej pazury bo ma dluuuugie juz :-P
magda_go jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 08:52   #2777
buu007
Zakorzenienie
 
Avatar buu007
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tu i tam :)
Wiadomości: 4 225
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

daria sama nie wiem,chyba juz dluzszy czas tak mam,powiem wam ze wczesniej moja pielegnacja to bylo mydlo i tyle,jak bylam mlodsza nie mialam ani kazsy na kosmetyki,ani wiedzy co powinnam robic z nimi,na nosie mam troche zaskornikow,a czy sie tam skora przetluszcza,chyba tak,czasem mam wrazenie ze na nosie sie mega swieci wlasnie

tez trzymam kciuki zeby szybko sie udalo wrocic do rozmiaru M

aga czasem robie peeling,ale jak pisalam zaczelam dopiero od niedawna pielgnacje jako taka,w ogole wczesniej myslalam ze moja skora jest normalna

mlebi witaj w klubie,dzis rano bylam tak nie przytomna,ze dziecko cos do mnie mowilo,aha otworz oczy mamo a ja nie bylam w stanie,nie wiem z czego to,fakt ze ostatnio jest ciezej ale mala spi fajnie,bo np dzis miala pobudke tylko o 3:50 i potem o 6:55

meire ja mojej od czasu do czasu tez jakies mega dlugie glutki wyciagam,a wczesniej slysze ze jej cos fuczy w nosie ewidentnie

dziewczyny,moja corcia zalapala smoczek... i ja sie jakos tym faktem podlamalam
glupia ja
bo wiem ze smoczek jej zabiore kiedys,a palca nie,bo mega pchala paluchy do buzi,ma dalej to dziaslo czerwone,ale zaczela ssac kciuka,i tylko kciuka,i sie uspokajala,albo pieluszke albo ubranie,a jak jej zabieralam to byl placz,wiec za rada mojej logodepy sprobowalam ze smoczkiem jeszcze raz,i jak od razu zalapala,tak w minute z nim zasnela i spi juz godzine! co sie juz dawno nie zdarzylo
wiem ze glupia jestem,bo powinnam sie cieszyc a jakas taka przegrana sie czuje,bo sie boje ze bedzie ciezko odzwyczaic,a powinnam przestac o tym myslec,bo najwazniejsze zeby mala byla spokojnym dzieciaczkiem,i zeby sie nie denerwowala,zeby sen miala spokojny

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

jak ja wczoraj dotarlam do lidla wreszcie to zostalo tylko kilka sztuk spodenek i body,wszystko rozowe,i w rozmiarze 86/92
__________________

II kreseczki- 3.06.14

i juz z nami

WYMIANA

buu007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 08:52   #2778
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

meire a może ta wit c pomoże?

mój też się śmieje jak tylko mnie widzi a jeszcze 3 tygodnie temu tak nie było i neurolog kazał iść do okulisty:p

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 08:56   #2779
magda_go
Raczkowanie
 
Avatar magda_go
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 382
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Buu ciesz sie kochana ze mala smoka zalapala.
Ehhh jak ja bym chciala zeby i u nas sie stal taki cud, zazdroszcze :-P a u nas nic a nic postepow ze smokiem. Kocyk ssie, ubranko ssie, paluszki i piastki ssie, jak jej sie uda to i nasze palce zassie a smoczka nieeeeeeeee i koniec :-P
Nawet jak jest w moim mleku to i tak wypluwa od razu :-P

Edytowane przez magda_go
Czas edycji: 2015-05-12 o 08:58
magda_go jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-12, 09:04   #2780
emdzik
Zakorzenienie
 
Avatar emdzik
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5 008
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

u nas w nocy 3 pobudki.. tylko one są straszne bo zanim butle się zrobi raz i tak dałam cycka bo laktator nie daje rady eh. i wtedy od razu zasnęła..

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

umówiliśmy właśnie Jule do lekarza rehabilitacji na za tydzień bo chcemy jednak sprawdzić czy wszystko ok, fakt że już leży na brzuchu ale to nieraz też na siłę , wcześniej też się wyginała w łuk więc chce żeby sprawdziła czy już jest ok, a i jeszcze jak leży na boku to tak dziwnie głowę w poduszkę jakby przekreca i też wydaje mi się że to nie jest normalne.
a tylko tydzień czekania więc nie tak źle.
__________________

"I ślubuję Ci..." <3 10.05.2014



27.01.2015 <3
emdzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 09:12   #2781
magda_go
Raczkowanie
 
Avatar magda_go
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 382
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Glowe w poduszke to nikiedy i moja przekreca
magda_go jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 09:13   #2782
Alunia79
Wtajemniczenie
 
Avatar Alunia79
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 196
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Hej mamuśki.
Próbuję was czytać ale nie ma szans na nadrobienie
Ake muszę się pochwalić, że moje dziecie dziś po raz pierwszy w swoim króciutkim jeszcze życiu spała 6 h ciągiem później nie było już tak kolorowo,bo następny sen 2 h i o 5:30 chciała już dzień zacząć ale chyba coś za coś. No i oczymiście w dzień tylko krótkie 15-20 min dżemki. Nie jestem w stanie nic w domu zrobić.
A i była u nas pierwsza lama. Niestety muszę przyznać, że byłam zbyt zestresowana i zlękniona żeby czerpać z tego przyjemność No i u mnie było luźno Może później, jak się wszystko obkurczy to będzie lepiej.

Madzia,super,że chrzest udany i że Julcia grzeczna


Aggo,ja nie chrzczę mojej parzysto kopytnej Sama zdecyduje jak dorośnie. My nie jesteśmy praktykującymi katolikami a wręcz anty kościelni. Mój mąż jest niewierzący a ja wychodzę z założenia,że jak potrzebuję,to poczytam biblię, jak potrzebuję to pomodlę się gdziekolwiek. Nie potrzebuję do tego kościoła ani księdza. Poza tym nasłuchałabym się więcej niź to warte. No i nie wiem jak ich podejście do dzieci z in vitro.

Spróbuję was poczytać,choć mam kupę roboty.
Alunia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 09:20   #2783
emdzik
Zakorzenienie
 
Avatar emdzik
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5 008
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

aga też bym zrobiła tak jak mówisz, uśpisz i Tym i tak będzie spał całą noc

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

buu - pamiętasz? też miałam takie myśli wcześniej co do smoczka, ale lepsze było to niż jej krzyki i cierpienia.
teraz jak się zrobiła cycoholiczka to zaczęła wypluwac smoczka bo chciała tylko cyca.
i co ? muszę jej cyca zabrać i znowu wciskac smoczka na siłę bo ona nawet zasnąć nie umie bez cyca i też jest mi źle z tym wszystkim. kciuka też teraz namiętnie ssie
więc wiem co czujesz
__________________

"I ślubuję Ci..." <3 10.05.2014



27.01.2015 <3
emdzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 09:21   #2784
IncognitoNick
Zadomowienie
 
Avatar IncognitoNick
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 358
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Mlebidakin Pokaż wiadomość
u nas znowu ciężką noc
jadł co 1.5 godziny

może dziś będzie normalnie

mi się podoba szara spódnica ale do cielesnych butów to może niebieską?

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
No właśnie u nas też dziś gorzej. Skok może? Bo i w dzień trudno mi dziś Małego ogarnąć.

Cytat:
Napisane przez 85jjaa Pokaż wiadomość
MLEBI ja cię rozumiem, bo mój też od soboty tak słabo śpi i jeszcze zasypiac chce tylko na rękach, a prędzej zasypial sam w łóżeczku, więc nie czuję już kręgosłupa i ze zmęczenia wkurzam się na męża jak patrzę, że on śpi..
Aga nie zakładaj najgorszego, moze mały będzie grzeczny, będzie miał już prawie 4 miesiące
Oj, tak! Znam to wkurzenie: M śpi a ja muszę Małego ogarniać. Rozumowo wszystko gra: M na rano do pracy, poza tym przecież On nie nakarmi Józinka, ale jakoś tak nóż się w kieszeni otwiera

Cytat:
Napisane przez buu007 Pokaż wiadomość
dziewczyny,moja corcia zalapala smoczek... i ja sie jakos tym faktem podlamalam
glupia ja
bo wiem ze smoczek jej zabiore kiedys,a palca nie,bo mega pchala paluchy do buzi,ma dalej to dziaslo czerwone,ale zaczela ssac kciuka,i tylko kciuka,i sie uspokajala,albo pieluszke albo ubranie,a jak jej zabieralam to byl placz,wiec za rada mojej logodepy sprobowalam ze smoczkiem jeszcze raz,i jak od razu zalapala,tak w minute z nim zasnela i spi juz godzine! co sie juz dawno nie zdarzylo
wiem ze glupia jestem,bo powinnam sie cieszyc a jakas taka przegrana sie czuje,bo sie boje ze bedzie ciezko odzwyczaic,a powinnam przestac o tym myslec,bo najwazniejsze zeby mala byla spokojnym dzieciaczkiem,i zeby sie nie denerwowala,zeby sen miala spokojny
Hihi, pamiętam jak jakieś 3 tygodnie temu sama pisałam tutaj bardzo podobnie. Dałam smoczka i wpadłam w doła! Dobrze mi wtedy Dziewczyny napisały, że od smoczka odzwyczaję a widać Mały potrzebuje się tak odprężyć. U nas Józinek dostaje smoka na czas usypiania. Szybko go z resztą wypluwa po zaśnięciu.

Kupiłam też taki krem biodermy dla dzieci na obszar wokół ust, żeby się Małemu nie porobiło nic ze skórą, bo wiadomo smoczek i ślina mogą podrażniać.

A co do wesela, to wiecie u mnie na weselu koleżanka była z takim właśnie maleństwem 2-3 mc-e. Też nie wiedziała do której z nim pobawią, a maluszek się tak ładnie spisywał, że chyba do 23 udało im się z nim pobawić

Widzę, że nie tylko ja cierpię po tej ciąży i porodzie na pogorszenie cery. Ja na dzień używam LRP Hydraphase UV (20SPF) a na noc nawilżający biodermy. Serum jakoś póki karmię boję się używać, ale pewnie na jesień będzie to Flavo C forte. Peeling + maseczka to póki co maseczka z glinki Dermaglin. Chciałabym zrobić sobie maseczkę z alg ale nie wiem, czy przy kp można... jak myślicie?
IncognitoNick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 09:33   #2785
magda_go
Raczkowanie
 
Avatar magda_go
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 382
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Alunia79 Pokaż wiadomość
A i była u nas pierwsza lama. Niestety muszę przyznać, że byłam zbyt zestresowana i zlękniona żeby czerpać z tego przyjemność No i u mnie było luźno Może później, jak się wszystko obkurczy to będzie lepiej.
No i nie wiem jak ich podejście do dzieci z in vitro.
Moze hurtowo na forum zamowimy kuleczki gejszy i bedziem cwiczyc miesnie tam :-D
Musisz sie rozluznic, pierwszy raz najgorszy. Za drugim juz powinno byc lepiej, z tym ze nie na poczatku.
Mnie na poczatku ciagnela blizna i wogole, potem juz bylo ok
To Twojw corcia z invitro jest? Przepraszam ze tak pytam, ale nie wiedzialam o tym.
Wogole uwazam ze in vitro to super sprawa. Po ciazy pozamacicznej myslalam ze nie zajde w ciaze i czytalam duzo o iv. Swietnie ze jest taka mozliwosc.
I mam nadzieje ze ten cholerny PiS nie przejdzie do wladzy bo oni sa temu przeciwni..

Edytowane przez magda_go
Czas edycji: 2015-05-12 o 09:36
magda_go jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 09:34   #2786
Asia1105
Wtajemniczenie
 
Avatar Asia1105
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 615
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Dziewczyny, raz jeszcze dziękuję za życzenia

Nie mam kiedy z Wami popisac, bo tu się tyle dzieje, ze hoho za co przepraszam, ale chcę na maxa wykorzystać czas z Siostrą i Mama

Trzymajcie kciuki bo na 15 jade do T!!!!!
Asia1105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 09:39   #2787
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Cytat:
Napisane przez emdzik Pokaż wiadomość
u nas w nocy 3 pobudki.. tylko one są straszne bo zanim butle się zrobi raz i tak dałam cycka bo laktator nie daje rady eh. i wtedy od razu zasnęła..

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

umówiliśmy właśnie Jule do lekarza rehabilitacji na za tydzień bo chcemy jednak sprawdzić czy wszystko ok, fakt że już leży na brzuchu ale to nieraz też na siłę , wcześniej też się wyginała w łuk więc chce żeby sprawdziła czy już jest ok, a i jeszcze jak leży na boku to tak dziwnie głowę w poduszkę jakby przekreca i też wydaje mi się że to nie jest normalne.
a tylko tydzień czekania więc nie tak źle.
Gdzie? Daj namiar .. Państwowo czy prywatnie?

Ja też na chwilę.. Później poodpisuje, bo zaraz koleżanka wpada
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 09:54   #2788
Alunia79
Wtajemniczenie
 
Avatar Alunia79
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 196
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

No i nie poczytam Mój diabołek już nie śpi

Magda go,tak nie mogłaś wiedzieć,bo późno do nas dołączyłaś i już nie było rozmowy na tewm temat.

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Magda go Pis jest przeciwko ivf bo są bardzo klerykalną partią,ale nie tylko oni, Kukiz również. Ja wychodzę z założenia,że polityka i kościół to powinny być 2 oddzielne sprawy, tak jak np.praca i dom. Te 2 sprawx powinno się rozgraniczać,bo inaczej to średniowieczem zaczyna zalatywać. Jeszcze z krucjatami zaczną wyskakiwać.
Alunia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 10:09   #2789
monnnia80
Zadomowienie
 
Avatar monnnia80
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 000
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Hello

Aga ja tez bym tak zrobila jak dziewczyny pisza, o 20 odwiozlabym Malego do domu, bo jak zostawisz go mamie z nadzieja ze bedzie ok to prawie nie bedzie, cis o tym wiem...

Ja tez mam problemy z cera ale to nie tylko po ciazy bo zawsze mialam. Mam tlusta cere ze sklonnoscia do wypryskow, co byscie poradzily? Mam 35 lat

Jak moja zalapala w koncu smoczek, a zajelo mi to 2,5 m-ca to odetchnelam z ulga, fakt ze kiedys bedzie walka o odstawienie ale dzieki niemu dzien nam sie uregulowal, bez smoka Ola chciala jesc co 1,5-2 godz. a teraz regularnie co 3 i noc cala przespana

A dzis moja Ola konczy 4 miesiace nie do wiary jak czas leci, ciagle mam jak zywe w pamieci wspomnienie jak mi ja pierwszy raz pokazali, takie malenstwo a teraz panna wyrasta juz z rozmiaru 62
monnnia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 10:12   #2790
emdzik
Zakorzenienie
 
Avatar emdzik
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5 008
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Aga do jakiejś babki chyba Monika frańczak się nazywa. prywatnie , bierze 80zł.
__________________

"I ślubuję Ci..." <3 10.05.2014



27.01.2015 <3
emdzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-01 15:26:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:23.