Torebki O-bag - miłośniczki, część II - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-26, 13:51   #571
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez kunia1 Pokaż wiadomość
I ja krążyłam jak sęp nad obagami od pani z olx .. ale nie zdecydowalam się. . Na zdjeciu wyslanym przez nią dostrzeglam szrame (ryse, zabrudzenie?) nieduzo ale jednak. odpuscilam. Szkoda że taka jest kiepska w sumie dostępność tych toreb ani nie wszystkie kolory ani foro nie ma Na dostawy na fullspocie sie czeka jak na zbawienie Rozwazam podjechac do Silesii tam ponoc jest jakies stacjonarne stoisko? Może ktos jest z tamtych okolic podpowie czy warto jechac? W sumie mam trochę daleko
Ja tam kupiłam dwa obagi, stoisko jest niedaleko C&A i ziaji Mają parę torebek - wybór może nie wielki, ale zawsze to zakup na żywo - bardzo miła dziewczyna tam pracuje może lepiej zadzwoń tam zanim pojedziesz - jak masz daleko - to stoisko się nazywa "o my bag". Mam nadzieję że pomogłam - jak coś to w czwartek tam będę to mogę Ci zrobić fotę - jakie kolory są dostępne.
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 13:52   #572
pyati
Kocia mama
 
Avatar pyati
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4 031
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Snula Pokaż wiadomość
moja turkusowa też doszła, ale ma kilka rysek i ogólnie jakaś przybrudzona była gdzieniegdzie, niektóre przybrudzenia zeszły, inne nie. ciężko na zdjęciu uchwycić...
i ogólnie ma tą taką fakturę inną, bardziej chropowatą.
Moja ma ładną fakture, nie jest chropowata, wręcz powiedziałabym, że ładniejszą niż na jednym zdjęciu tu wstawianym, ale nie pamiętam jakim i nie była pobrudzona, chyba dobrze trafiłam Co robisz, zostawiasz?
__________________
Kociara




pyati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 13:57   #573
kunia1
Zakorzenienie
 
Avatar kunia1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 733
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ja tam kupiłam dwa obagi, stoisko jest niedaleko C&A i ziaji Mają parę torebek - wybór może nie wielki, ale zawsze to zakup na żywo - bardzo miła dziewczyna tam pracuje może lepiej zadzwoń tam zanim pojedziesz - jak masz daleko - to stoisko się nazywa "o my bag". Mam nadzieję że pomogłam - jak coś to w czwartek tam będę to mogę Ci zrobić fotę - jakie kolory są dostępne.
no pewnie, że zrób foty! zawsze to coś Wiesz szukalam telefonu do nich, ale albo nie ma albo jest dobrze ukryty :spisek: No wlasnie nie ma jak sobie na zywo pomacać tego mi brakuje, na zdjeciach nie zawsze wszystko da sie zauważyć, chyba napisze petycję o stacjonarny sklep w Krakowie. Marzy mi sie lawendowa foro na krotkich linach - gdzieś tu padlo takie zdjecie ze przepadlam
__________________



Edytowane przez kunia1
Czas edycji: 2015-05-26 o 13:59
kunia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 14:06   #574
Snula
Wtajemniczenie
 
Avatar Snula
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Piła/Gdańsk
Wiadomości: 2 256
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez pyati Pokaż wiadomość
Moja ma ładną fakture, nie jest chropowata, wręcz powiedziałabym, że ładniejszą niż na jednym zdjęciu tu wstawianym, ale nie pamiętam jakim i nie była pobrudzona, chyba dobrze trafiłam Co robisz, zostawiasz?
jeśli o tą chropowatość chodzi to niektóre dziewczyny już takie dostawały z normalnych sklepów, pewnie zależy od szarży produkcji, czy coś.
sama nie wiem, kolor ogólnie mi się podoba (zdjęcia go nie oddają, postaram się potem zrobić jakieś lepsze), te ryski nie rzucają się jakoś w oczy baaardzo, przybrudzenie to na górze mnie denerwuje najbardziej, reszta jakoś zeszła. tylko, że zapłaciłam jak za towar bez wad, a dopytywałam się nawet o to, no i ona nie ma nigdzie, że towar drugiej kategorii. sama nie wiem co robić.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150526_141824.jpg (51,2 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150526_141838.jpg (53,1 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150526_141906.jpg (68,0 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150526_142244.jpg (26,9 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150526_142403.jpg (38,7 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150526_142502.jpg (38,9 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150526_142519.jpg (58,5 KB, 41 załadowań)
__________________
__what comes around goes back around.*


Edytowane przez Snula
Czas edycji: 2015-05-26 o 14:07
Snula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 14:10   #575
pyati
Kocia mama
 
Avatar pyati
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4 031
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Snula Pokaż wiadomość
jeśli o tą chropowatość chodzi to niektóre dziewczyny już takie dostawały z normalnych sklepów, pewnie zależy od szarży produkcji, czy coś.
sama nie wiem, kolor ogólnie mi się podoba (zdjęcia go nie oddają, postaram się potem zrobić jakieś lepsze), te ryski nie rzucają się jakoś w oczy baaardzo, przybrudzenie to na górze mnie denerwuje najbardziej, reszta jakoś zeszła. tylko, że zapłaciłam jak za towar bez wad, a dopytywałam się nawet o to, no i ona nie ma nigdzie, że towar drugiej kategorii. sama nie wiem co robić.

Faktycznie chropowata, ale właśnie widziałam, ze ktoś kupował ze sklepu piaskową też taką chropowatą. Hmm no nie wiem, to zabrudzenie u góry rzeczywiście może wkurzać, nie da się go na pewno zmyć? Może napisz do niej, może opuści cene, sama nie wiem. Kolor bardzo ładny. Jedno zdjęcie mojej, potem porobie więcej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image_2.jpg (43,8 KB, 55 załadowań)
__________________
Kociara




pyati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 14:13   #576
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Snula, jeśli Ci się podoba, to negocjuj cenę. Bardziej się tej babce będzie opłacało opuścić o 20-30 zł, niż ściągać ją z powrotem i oddawać Ci za wysyłkę i za torbę.
anntab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 14:15   #577
kunia1
Zakorzenienie
 
Avatar kunia1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 733
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Snula Pokaż wiadomość
jeśli o tą chropowatość chodzi to niektóre dziewczyny już takie dostawały z normalnych sklepów, pewnie zależy od szarży produkcji, czy coś.
sama nie wiem, kolor ogólnie mi się podoba (zdjęcia go nie oddają, postaram się potem zrobić jakieś lepsze), te ryski nie rzucają się jakoś w oczy baaardzo, przybrudzenie to na górze mnie denerwuje najbardziej, reszta jakoś zeszła. tylko, że zapłaciłam jak za towar bez wad, a dopytywałam się nawet o to, no i ona nie ma nigdzie, że towar drugiej kategorii. sama nie wiem co robić.
oj widać te zabrudzenia , może odeslij.? nie będą cię denerwować jak zostawisz.? kupisz ladniejsza
Cytat:
Napisane przez pyati Pokaż wiadomość
Faktycznie chropowata, ale właśnie widziałam, ze ktoś kupował ze sklepu piaskową też taką chropowatą. Hmm no nie wiem, to zabrudzenie u góry rzeczywiście może wkurzać, nie da się go na pewno zmyć? Może napisz do niej, może opuści cene, sama nie wiem. Kolor bardzo ładny. Jedno zdjęcie mojej, potem porobie więcej.
udalo Ci się że przyszła bez wad
__________________



Edytowane przez kunia1
Czas edycji: 2015-05-26 o 14:17
kunia1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-26, 14:17   #578
pyati
Kocia mama
 
Avatar pyati
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4 031
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez kunia1 Pokaż wiadomość

udalo Ci się że przyszła bez wad
No, jestem niesamowicie zadowolona, piękna jest. Zdjęcie faktury i tego otworka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20150526_15_14_14_Pro.jpg (38,7 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20150526_15_14_18_Pro.jpg (49,8 KB, 48 załadowań)
__________________
Kociara





Edytowane przez pyati
Czas edycji: 2015-05-26 o 14:26
pyati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 14:26   #579
Snula
Wtajemniczenie
 
Avatar Snula
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Piła/Gdańsk
Wiadomości: 2 256
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez pyati Pokaż wiadomość
Faktycznie chropowata, ale właśnie widziałam, ze ktoś kupował ze sklepu piaskową też taką chropowatą. Hmm no nie wiem, to zabrudzenie u góry rzeczywiście może wkurzać, nie da się go na pewno zmyć? Może napisz do niej, może opuści cene, sama nie wiem. Kolor bardzo ładny. Jedno zdjęcie mojej, potem porobie więcej.
Cytat:
Napisane przez anntab Pokaż wiadomość
Snula, jeśli Ci się podoba, to negocjuj cenę. Bardziej się tej babce będzie opłacało opuścić o 20-30 zł, niż ściągać ją z powrotem i oddawać Ci za wysyłkę i za torbę.
Cytat:
Napisane przez kunia1 Pokaż wiadomość
oj widać te zabrudzenia , może odeslij.? nie będą cię denerwować jak zostawisz.? kupisz ladniejsza

udalo Ci się że przyszła bez wad
spróbuję ją potraktować czymś mocniejszym niż ściereczka z wodą i mydłem, może zejdzie. ale może faktycznie napiszę do tej babki i zejdzie z ceny trochę, bo ogólnie torebka spoko, te ryski się nie rzucają jakoś bardzo w oczy i jakby miała mi wyjść za 120zł już z wysyłką to czemu nie. tylko i tak będę mieć niedosyt, że nie jest idealna, ale 120zł to nie 190zł

muszę to przemyśleć.
__________________
__what comes around goes back around.*

Snula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 14:29   #580
pyati
Kocia mama
 
Avatar pyati
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4 031
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Snula Pokaż wiadomość
spróbuję ją potraktować czymś mocniejszym niż ściereczka z wodą i mydłem, może zejdzie. ale może faktycznie napiszę do tej babki i zejdzie z ceny trochę, bo ogólnie torebka spoko, te ryski się nie rzucają jakoś bardzo w oczy i jakby miała mi wyjść za 120zł już z wysyłką to czemu nie. tylko i tak będę mieć niedosyt, że nie jest idealna, ale 120zł to nie 190zł

muszę to przemyśleć.
Przemyśl

Czy Wam na schaffie też nie wyświetla fullspota? Żadnych produktów?
__________________
Kociara




pyati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 14:38   #581
Goffka
Zakorzenienie
 
Avatar Goffka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 9 827
GG do Goffka
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez pyati Pokaż wiadomość
Przemyśl

Czy Wam na schaffie też nie wyświetla fullspota? Żadnych produktów?
Tez nie mam zadnych produktów na schaffie
wycofali się?
Goffka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-26, 14:43   #582
pyati
Kocia mama
 
Avatar pyati
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4 031
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Goffka Pokaż wiadomość
Tez nie mam zadnych produktów na schaffie
wycofali się?

a miałam klikać liny
__________________
Kociara




pyati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 14:45   #583
chilli87
Raczkowanie
 
Avatar chilli87
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 125
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

przenieśli do schaffaconcept, tam są, sprawdźcie sobie.
chilli87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 14:47   #584
Goffka
Zakorzenienie
 
Avatar Goffka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 9 827
GG do Goffka
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez chilli87 Pokaż wiadomość
przenieśli do schaffaconcept, tam są, sprawdźcie sobie.
a portmonetka tam tez działa?
Goffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 14:51   #585
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez pyati Pokaż wiadomość
No, jestem niesamowicie zadowolona, piękna jest. Zdjęcie faktury i tego otworka
To dobrze, że taka Ci się trafiła
Cytat:
Napisane przez Goffka Pokaż wiadomość
a portmonetka tam tez działa?
Działa


Snula, ja też bym negocjowała cenę. Pani baaardzo nie ogarnia i nie wiem jak można coś sprawdzać i nie widzieć
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 14:55   #586
wiosenny_szept
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 140
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Właśnie odebrałam swoją pudrową i teraz mam dylemat czy zostawić czy odesłać. Troszkę wad znalazłam i jestem lekko zawiedziona bo już się mega nakręciłam na tą torbę i teraz nie wiem co zrobić. Zabrudzeń żadnych nie ma. Najbardziej rzucają się w oczy trochę owalne otwory ale może jak zamontuje uchwyty to nie bedzie nic widać. Faktura jest ładna, mało chropowata więc ok. Jest jeszcze jedno zagniecenie na dole torby i jedno na brzegu. Trochę razi w oczy też miejsce łączenia połówek;/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150526_153923.jpg (43,5 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150526_153951.jpg (84,9 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150526_154031.jpg (76,0 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150526_154251.jpg (71,5 KB, 54 załadowań)
wiosenny_szept jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 14:56   #587
Snula
Wtajemniczenie
 
Avatar Snula
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Piła/Gdańsk
Wiadomości: 2 256
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

wykąpałam ją, nie zeszły ryski i zostało jeszcze trochę tej plamy na górze, ale póki co poczekam co mi odpisze, jak zejdzie z ceny to spróbuję doczyścić cifem, bo teraz się cykam, że zepsuję jeszcze i nie będzie jak odesłać. :P
__________________
__what comes around goes back around.*

Snula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 15:01   #588
pyati
Kocia mama
 
Avatar pyati
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4 031
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez wiosenny_szept Pokaż wiadomość
Właśnie odebrałam swoją pudrową i teraz mam dylemat czy zostawić czy odesłać. Troszkę wad znalazłam i jestem lekko zawiedziona bo już się mega nakręciłam na tą torbę i teraz nie wiem co zrobić. Zabrudzeń żadnych nie ma. Najbardziej rzucają się w oczy trochę owalne otwory ale może jak zamontuje uchwyty to nie bedzie nic widać. Faktura jest ładna, mało chropowata więc ok. Jest jeszcze jedno zagniecenie na dole torby i jedno na brzegu. Trochę razi w oczy też miejsce łączenia połówek;/
Otworów nie będzie widać jak będą liny. Pytanie czy nie przeszkadza Ci to zagięcie/wgniecenie. Może zrób zdjęcia z różnych odległości i sama oceń jak to wygląda Bo ogólnie ja bym się bardziej wkurzyła na chropowatość, ale to już każdy musi sam decydować co komu odpowiada a co nie
No to jak na razie jest pół na pół z wadami i bez, bo dziewczyny które były osobiście też tak jak ja miały bez wad.
__________________
Kociara




pyati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 15:34   #589
Anitka25
Rozeznanie
 
Avatar Anitka25
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 743
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Ech... no sama nie wiem co myśleć o tym drugim gatunku, bo takie wady i w cenie regularnej niby przy pierwszym gatunku się zdarzają. Dla jednych kwestia ceny i przymykają oko na mniejsze lub większe niedoskonałości, a dla innych niezależnie od ceny coś musi być bez zarzutu Ja przy korzystnej cenie jestem skłonna się skusić na delikatnie wadliwą torbę... niesolidnie wykrojone oczka mi nie straszne, leciutka ryska przejdzie, drobna wada fabryczna ogółem, ale ciemne zabrudzenia, zwłaszcza na jasnym body są niedopuszczalne,chyba ciągle czułabym się niechlujnie

Dostałam od Pani zdj dostępnych basketów, turkusowy zdaje się mieć sporą wadę przy samym logo... nie wiem jak biały i stalowy - zapytałam panią wprost o wady i cenę, ale nie otrzymałam jeszcze odpowiedzi.

W dodatku poczta ociąga się z dostarczeniem mojej turkusowej od Jagatki, chyba nie mam już co liczyć na nią dzisiaj

Edytowane przez Anitka25
Czas edycji: 2015-05-26 o 15:35
Anitka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-26, 15:40   #590
pyati
Kocia mama
 
Avatar pyati
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4 031
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Anitka25 Pokaż wiadomość
Ech... no sama nie wiem co myśleć o tym drugim gatunku, bo takie wady i w cenie regularnej niby przy pierwszym gatunku się zdarzają. Dla jednych kwestia ceny i przymykają oko na mniejsze lub większe niedoskonałości, a dla innych niezależnie od ceny coś musi być bez zarzutu Ja przy korzystnej cenie jestem skłonna się skusić na delikatnie wadliwą torbę... niesolidnie wykrojone oczka mi nie straszne, leciutka ryska przejdzie, drobna wada fabryczna ogółem, ale ciemne zabrudzenia, zwłaszcza na jasnym body są niedopuszczalne,chyba ciągle czułabym się niechlujnie

Dostałam od Pani zdj dostępnych basketów, turkusowy zdaje się mieć sporą wadę przy samym logo... nie wiem jak biały i stalowy - zapytałam panią wprost o wady i cenę, ale nie otrzymałam jeszcze odpowiedzi.

W dodatku poczta ociąga się z dostarczeniem mojej turkusowej od Jagatki, chyba nie mam już co liczyć na nią dzisiaj
No tak, chropowatość i otwory można przeżyć bo z takimi wadami tez przychodziły torebki ze sklepu, wystarczy przejrzeć dokładnie real wątek- więc to może też nie są wady same w sobie ale generalnie ja jakieś lekkie zabrudzenie też bym przeżyła w sklepach tez może się ubrudzić. No ale wiadomo to jak komu pasuje Ja jestem zadowolona bo trafiłam na praktycznie ideał.


Nie wiem czy klikać liny na schaffie, myślicie, ze będzie na dniach darmowa dostawa? :P
__________________
Kociara





Edytowane przez pyati
Czas edycji: 2015-05-26 o 15:42
pyati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 15:44   #591
Goffka
Zakorzenienie
 
Avatar Goffka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 9 827
GG do Goffka
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez pyati Pokaż wiadomość
No tak, chropowatość i otwory można przeżyć bo z takimi wadami tez przychodziły torebki ze sklepu, wystarczy przejrzeć dokładnie real wątek- więc to może też nie są wady same w sobie ale generalnie ja jakieś lekkie zabrudzenie też bym przeżyła w sklepach tez może się ubrudzić. No ale wiadomo to jak komu pasuje Ja jestem zadowolona bo trafiłam na praktycznie ideał.


Nie wiem czy klikać liny na schaffie, myślicie, ze będzie na dniach darmowa dostawa? :P
tez czekam może na darmowa wysyłkę
Goffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 16:06   #592
Snula
Wtajemniczenie
 
Avatar Snula
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Piła/Gdańsk
Wiadomości: 2 256
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Pani zeszła mi z ceny i zaproponowała wyczyszczenie Obaga płynem do szyb, komuś może się przyda ta informacja.
niestety ta plama na górze nie chce zejść, ale chyba jest coraz lepiej. zostawię sobie tego Obaga, spróbuję wyczyścić CIFem, bo im dłużej z nim obcuję tym bardziej mi żal go odsyłać.
TŻ mówi, że jak ktoś nie wie, że są wady to nie zauważy.
__________________
__what comes around goes back around.*

Snula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 16:17   #593
pyati
Kocia mama
 
Avatar pyati
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4 031
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Snula Pokaż wiadomość
Pani zeszła mi z ceny i zaproponowała wyczyszczenie Obaga płynem do szyb, komuś może się przyda ta informacja.
niestety ta plama na górze nie chce zejść, ale chyba jest coraz lepiej. zostawię sobie tego Obaga, spróbuję wyczyścić CIFem, bo im dłużej z nim obcuję tym bardziej mi żal go odsyłać.
TŻ mówi, że jak ktoś nie wie, że są wady to nie zauważy.
Też tak myśle
Kolor jest bardzo ładny, cena przyjemna więc mi szczerze by było żal odsyłać
__________________
Kociara




pyati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 16:17   #594
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Snula Pokaż wiadomość
ups. mi też fotki wysłała, wydają się w porządku i jeszcze dopytałam czy na pewno bez wad. trochę jestem zmartwiona.



lazurowa na wakacje.


torebka kameleon, dzsiaj wyszła jak skalista.

piękne buty czyzby to melisyy? widzialam je w sklepie, oszalałam, ale cena ponad 300 zł,.... wiec odpuściłam
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 16:35   #595
Snula
Wtajemniczenie
 
Avatar Snula
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Piła/Gdańsk
Wiadomości: 2 256
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez pyati Pokaż wiadomość
Też tak myśle
Kolor jest bardzo ładny, cena przyjemna więc mi szczerze by było żal odsyłać
zostawiam, poczaruję jutro CIFem.

Cytat:
Napisane przez alusiekmalutki89 Pokaż wiadomość

piękne buty czyzby to melisyy? widzialam je w sklepie, oszalałam, ale cena ponad 300 zł,.... wiec odpuściłam
Melissy - Jason Wu Jean, bardzo polecam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150525_114027.jpg (137,7 KB, 92 załadowań)
__________________
__what comes around goes back around.*

Snula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 16:50   #596
jagataa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 171
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

W dodatku poczta ociąga się z dostarczeniem mojej turkusowej od Jagatki, chyba nie mam już co liczyć na nią dzisiaj [/QUOTE]

Kurcze, przepraszam. Poszło priorytetem, pytałam kiedy będzie na miejscu, pani stwierdziła, że jutro na pewno. Poczta Polska
jagataa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 16:55   #597
Goffka
Zakorzenienie
 
Avatar Goffka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 9 827
GG do Goffka
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez jagataa Pokaż wiadomość
W dodatku poczta ociąga się z dostarczeniem mojej turkusowej od Jagatki, chyba nie mam już co liczyć na nią dzisiaj
Kurcze, przepraszam. Poszło priorytetem, pytałam kiedy będzie na miejscu, pani stwierdziła, że jutro na pewno. Poczta Polska [/QUOTE]

Jak wysłałas do 15godziny to powinno byc dziś poczta polska pracuje chyba do 19 o ile sie nie myle
Goffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 17:01   #598
jagataa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 171
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Goffka Pokaż wiadomość
Kurcze, przepraszam. Poszło priorytetem, pytałam kiedy będzie na miejscu, pani stwierdziła, że jutro na pewno. Poczta Polska
Jak wysłałas do 15godziny to powinno byc dziś poczta polska pracuje chyba do 19 o ile sie nie myle[/QUOTE]

Wysłałam o 8 rano, czekałam pod drzwiami aż pocztę otworzą
jagataa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 17:02   #599
mdominikaa
Raczkowanie
 
Avatar mdominikaa
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 83
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cześć dziewczyny! Padło i na mnie... tez zostalam milosniczka O bag Troszke poczytalam wizaz, ale jeszcze daleko mi do takiego rozeznania w sprawie toreb, jakie Wy macie, stad moje pytanie... co sądzicie o tych z olx http://olx.pl/oferta/obag-wersja-min...tml#cbdc1a44a0 ?
Czy lepiej zamawiać na fullspotmarket?

Jestem świeżakiem i licze na pomoc , pozdrawiam

Edytowane przez mdominikaa
Czas edycji: 2015-05-26 o 17:03
mdominikaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 17:07   #600
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez wiosenny_szept Pokaż wiadomość
Właśnie odebrałam swoją pudrową i teraz mam dylemat czy zostawić czy odesłać. Troszkę wad znalazłam i jestem lekko zawiedziona bo już się mega nakręciłam na tą torbę i teraz nie wiem co zrobić. Zabrudzeń żadnych nie ma. Najbardziej rzucają się w oczy trochę owalne otwory ale może jak zamontuje uchwyty to nie bedzie nic widać. Faktura jest ładna, mało chropowata więc ok. Jest jeszcze jedno zagniecenie na dole torby i jedno na brzegu. Trochę razi w oczy też miejsce łączenia połówek;/
za 150zł bym nie chciała tej torebki ja od tej babki kupowałam w kwietniu i też miała tego typu wady, jedna była brudna itd., a druga miała załamania itp. - mnie to przeszkadzało i jak już odsyłałam brudną i załamaną to odesłałam też tę druga - w niby lepszym stanie, ale te wady mnie denerwowały
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-19 23:10:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:09.