Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-27, 07:27   #4171
Princesska22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 289
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Ta moja znajomość się skonćzyła, on jednak stwierdził, że bardziej sie skupi na znajomosci z tą ktora poznał wczesniej, mimo ze nie ma miedzy nimi chemii ponoć
Tzn oczywiscie powiedział mi ze chce sie ze mną spotykac i dalej mnie poznawać, ale ja tak nie chce
Choć troche przykro jest ze znowu nie wyszlo, ale moglam sie wycofac gdy napisał ze z kims jeszcze sie po kolezensku spotyka, ale wtedy sie oburzył, zaczął tlumaczyc, ze to nic waznego dla niego no i ze nie ma chemii...no ale moj błąd
Princesska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 11:14   #4172
ma-linka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 381
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Poznałam w marcu fajnego gościa na badoo. Tylko jedna rzecz wzbudziła moja uwagę ,że gadaliśmy tak codziennie bez końca ,a on dopiero po miesiącu zaproponował 1 spotkanie. W prawdzie mieszka ok. 60 km od Wrocławia ,ale to nie koniec świata tym bardziej ,że ma weekendy wolne. Pierwsze spotkanie w miarę ok. od razu po spotkaniu napisał sms-a i kontakt był kontynuowany. Dopiero po 2-3 tyg zaproponował drugie spotkanie ,ale niestety przez moją pracę nie wyszło, a on potem był na jakieś imprezie u siostry.
Tydzień później ja organizowałam domówkę na która do zaprosiłam i został u mnie na noc. Doszło do czegoś ,ale przez to ,że nie było odpowiednich warunków w zasadzie była to porażka bo nie mogłam się skupić.
Później był dalej jakiś kontakt ,ale z dystansem. Dopiero po tyg zaczęliśmy gadać jak zawsze normalnie. Ogólnie gościa nie kumam nawet facet który by chciał tylko przygody miał by szybsze tępo.
ma-linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 11:33   #4173
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 353
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Princesska22 Pokaż wiadomość
Ta moja znajomość się skonćzyła, on jednak stwierdził, że bardziej sie skupi na znajomosci z tą ktora poznał wczesniej, mimo ze nie ma miedzy nimi chemii ponoć
Tzn oczywiscie powiedział mi ze chce sie ze mną spotykac i dalej mnie poznawać, ale ja tak nie chce
Choć troche przykro jest ze znowu nie wyszlo, ale moglam sie wycofac gdy napisał ze z kims jeszcze sie po kolezensku spotyka, ale wtedy sie oburzył, zaczął tlumaczyc, ze to nic waznego dla niego no i ze nie ma chemii...no ale moj błąd
A co Ty napisalas do niego?

Oj Dziewczyno nie ma co Uwierz mi takie doswiadczenia sa duzo bardziej cenniejsze niz lata sielanki

Moim zdaniem dobrze sie stalo, przynajmniej problem sam sie rozwiazal. Po prostu warto poczekac na kogos sensownego, bo mozna stracic fajne lata na kogos kto nie byl tego wart.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 11:35   #4174
Sesja
Zakorzenienie
 
Avatar Sesja
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 3 979
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Niestety , ale świadek ma narzeczona . Kuzynka wiedziała ze nie mam partnera , a mimo to miała to w poważaniu ...


No a w czyn problem ze bedzie moja rodzina ? Nie rozumiem tego , z mojej rodziny bedzie raptem 12 osób i niby co ? Przeciez nikt nas razem by nie swatal . Dla mnie to dziecinada . Po 30 tce i facet boi sie przedstawić ? Zwłaszcza ze zna mojego brata .
Widzę,ze musimy się na jakieś piwo wybrać..;-) mam kilku kolegów.. można coś pomyśleć;-) kiedy to wesele ?
__________________
Życie jest zmianą. Jeśli przestaniesz się zmieniać, przestaniesz żyć.
Sesja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 11:39   #4175
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 353
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez ma-linka Pokaż wiadomość
Poznałam w marcu fajnego gościa na badoo. Tylko jedna rzecz wzbudziła moja uwagę ,że gadaliśmy tak codziennie bez końca ,a on dopiero po miesiącu zaproponował 1 spotkanie. W prawdzie mieszka ok. 60 km od Wrocławia ,ale to nie koniec świata tym bardziej ,że ma weekendy wolne. Pierwsze spotkanie w miarę ok. od razu po spotkaniu napisał sms-a i kontakt był kontynuowany. Dopiero po 2-3 tyg zaproponował drugie spotkanie ,ale niestety przez moją pracę nie wyszło, a on potem był na jakieś imprezie u siostry.
Tydzień później ja organizowałam domówkę na która do zaprosiłam i został u mnie na noc. Doszło do czegoś ,ale przez to ,że nie było odpowiednich warunków w zasadzie była to porażka bo nie mogłam się skupić.
Później był dalej jakiś kontakt ,ale z dystansem. Dopiero po tyg zaczęliśmy gadać jak zawsze normalnie. Ogólnie gościa nie kumam nawet facet który by chciał tylko przygody miał by szybsze tępo.
No, ale czegoo Ty oczekujesz? Widocznie mu tak nie zalezy ani nie ma motywacji do spotkan z Toba. A zawsze wygodnie jest miec w zanadrzu jakas czekajaca dziewczyne. A moze jest jeszcze jakas inna z ktora sie spotyka? Przeciez nic o nim nie wiesz, wiec wiele jest mozliwe.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 11:40   #4176
ma-linka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 381
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
No, ale czegoo Ty oczekujesz? Widocznie mu tak nie zalezy ani nie ma motywacji do spotkan z Toba. A zawsze wygodnie jest miec w zanadrzu jakas czekajaca dziewczyne. A moze jest jeszcze jakas inna z ktora sie spotyka? Przeciez nic o nim nie wiesz, wiec wiele jest mozliwe.
Dla mnie to by była strata czasu ,albo ktoś mi sie podoba albo nie i koniec. Chyba mam proste myślenie .
ma-linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 11:45   #4177
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 353
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez ma-linka Pokaż wiadomość
Dla mnie to by była strata czasu ,albo ktoś mi sie podoba albo nie i koniec. Chyba mam proste myślenie .
No nawet bardzo proste Tylko, ze nie mozesz oczekiwac iz druga strona bedzie tez takie miala. Po co ma palic mosty za soba, skoro zawsze moze sobie zostawic furtke chociazby na spotkanie gdy go najdzie ochota, szczegolnie ze juz jakies szlaki przetarliscie jezeli chodzi fizycznosc
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-27, 14:49   #4178
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez ma-linka Pokaż wiadomość
Dla mnie to by była strata czasu ,albo ktoś mi sie podoba albo nie i koniec. Chyba mam proste myślenie .
Krótko i na temat też lubię konkrety - to zazwyczaj kobietom zarzuca się, że są niezdecydowane, a często gęsto to w mężczyznach dopatruję się, że nie wiedzą czego chcą. Dokładnie - albo ktoś mi się podoba i się angażuję, albo do widzenia i dziękuję - nie zajmuję ani sobie ani jemu czasu
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 15:01   #4179
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Sesja Pokaż wiadomość
Widzę,ze musimy się na jakieś piwo wybrać..;-) mam kilku kolegów.. można coś pomyśleć;-) kiedy to wesele ?
Chyba bym Ciebie pod niebiosa wyniosła a browar zawsze chętnie wesele 13.06
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 15:03   #4180
Princesska22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 289
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A co Ty napisalas do niego?

Oj Dziewczyno nie ma co Uwierz mi takie doswiadczenia sa duzo bardziej cenniejsze niz lata sielanki

Moim zdaniem dobrze sie stalo, przynajmniej problem sam sie rozwiazal. Po prostu warto poczekac na kogos sensownego, bo mozna stracic fajne lata na kogos kto nie byl tego wart.
Pytasz o to co mu na to odpowiedziałam ? Bo nie wiem czy dobrze zrozumialam
Sama mu doradziłam,że powinien się skupić na jednej osobie z ktora sie spotyka, przyznał mi rację, przeprosił mnie.
Tak problem sie rozwiązał, intuicja mi podpowiedziała wczoraj zeby je zagadać i wyjaśnic sytuację...

To juz trzecia znajomosc ktora mi nie wypaliła od stycznia, swietnie co ?
Princesska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 15:31   #4181
ma-linka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 381
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Princesska22 Pokaż wiadomość
Pytasz o to co mu na to odpowiedziałam ? Bo nie wiem czy dobrze zrozumialam
Sama mu doradziłam,że powinien się skupić na jednej osobie z ktora sie spotyka, przyznał mi rację, przeprosił mnie.
Tak problem sie rozwiązał, intuicja mi podpowiedziała wczoraj zeby je zagadać i wyjaśnic sytuację...

To juz trzecia znajomosc ktora mi nie wypaliła od stycznia, swietnie co ?
Jest trochę zniechęcające, ale dla pocieszenia powiem Ci ze ja też tak mam. Cóż nie ten to inny nic na siłę.
ma-linka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-27, 15:48   #4182
Princesska22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 289
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez ma-linka Pokaż wiadomość
Jest trochę zniechęcające, ale dla pocieszenia powiem Ci ze ja też tak mam. Cóż nie ten to inny nic na siłę.
Zastanawiam sie czy cos robie zle...ale dochodzę do wniosku ze jednak tak trafiam,zawsze jest cos albo ktoś
Princesska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 16:50   #4183
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Co to za singiel co z wyboru...
Jak się nie ma "wyboru" aby NIE być singlem.... ;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 17:44   #4184
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Princesska22 Pokaż wiadomość
Pytasz o to co mu na to odpowiedziałam ? Bo nie wiem czy dobrze zrozumialam
Sama mu doradziłam,że powinien się skupić na jednej osobie z ktora sie spotyka, przyznał mi rację, przeprosił mnie.
Tak problem sie rozwiązał, intuicja mi podpowiedziała wczoraj zeby je zagadać i wyjaśnic sytuację...

To juz trzecia znajomosc ktora mi nie wypaliła od stycznia, swietnie co ?
nie przejmuj się nie jesteś sama w grudniu poznałam chłopaka zaprosiłam go na świąteczna imprezę z pracy i okazało się ze ma dziewczynę a jej przyjaciółka ze mną pracuje wiec koles się zmyl
kolejny był na początku super a później okazało się ze jest uzależniony od kokainy, okradł mnie, a później poszedł do więzienia :-D

,nie będę już wspominać o chłopaku którego poznałam na przystanku i powiedział. ze ma 23 lata a okazało się ze ma 17 (serio nie wygląda!!!!)
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 18:44   #4185
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 353
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Princesska22 Pokaż wiadomość
Pytasz o to co mu na to odpowiedziałam ? Bo nie wiem czy dobrze zrozumialam
Sama mu doradziłam,że powinien się skupić na jednej osobie z ktora sie spotyka, przyznał mi rację, przeprosił mnie.
Tak problem sie rozwiązał, intuicja mi podpowiedziała wczoraj zeby je zagadać i wyjaśnic sytuację...

To juz trzecia znajomosc ktora mi nie wypaliła od stycznia, swietnie co ?
Zapytalam czy Ty do niego pierwsza sie odezwalas Troche nieudolnie hehe

I bardzo dobrze, ze tak zrobilas. Wiesz na czym stoisz. Chlopak tez wydaje sie w porzadku, bo jest szczery w tym wszystkim i Cie nie mami.

A intuicja to naprawde bardzo przydatne "narzedzie" z ktorego warto korzystac przy selekcji

Czasami trzeba sporo osob "przemielic" zeby trafic na ta wlasciwa, a po roznych watkach na Wizazu (i nie tylko) uwazam, ze nie ma sensu zadowalac sie polsrodkami, ciagnac cos co nie rokuje i nie ma sensu, byleby kogos miec, bo takie niezgranie i tak za jakis czas wyjdzie. A lepiej wczesniej niz pozniej.

Dlatego nie przejmuj sie. Badz otwarta, spotykaj sie dalej, ale nie traktuj zbyt powaznie tych spotkan, bo jak sama widzisz roznie wychodzi.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 19:06   #4186
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Princesska22 Pokaż wiadomość
To juz trzecia znajomosc ktora mi nie wypaliła od stycznia, swietnie co ?
Ja tak samo...
w lutym roztslam sie z facetem bo stwierdzilam, ze to nie tonie to (no i ogolnie od grudnia mieszkalismy w dwoch roznych krajach wiec bardzo mnie to meczylo).
W tym samym czasie zaczelam sie spotykac z kolega z pracy (i w sumie widujemy sie do dzisiaj) ale to takie z nudow troche. w sumie fajnie nam sie gada ale nigdy jakiejs chemi nie bylo.
No i miesiac temu poznalalam fajnego kolesia (kolega kolegi) widzielismy sie na kilku wspolnych wyjsciach ze znajomymi, raz go zaprosilam na piwo sam na sam i fajnie sie gadalo ale widze, ze on jakos nie dazy do blizszego poznania.

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
nie przejmuj się nie jesteś sama w grudniu poznałam chłopaka zaprosiłam go na świąteczna imprezę z pracy i okazało się ze ma dziewczynę a jej przyjaciółka ze mną pracuje wiec koles się zmyl
kolejny był na początku super a później okazało się ze jest uzależniony od kokainy, okradł mnie, a później poszedł do więzienia :-D

,nie będę już wspominać o chłopaku którego poznałam na przystanku i powiedział. ze ma 23 lata a okazało się ze ma 17 (serio nie wygląda!!!!)
hahaha top!

ehhh ja mialam dzisiaj wolne w pracy... poszlam na silownie a potem lazilam po miescie z nudow....sama juz nie wiem co mam zrobic i gdzie isc by kogos nowego poznac....
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 19:18   #4187
Princesska22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 289
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Zapytalam czy Ty do niego pierwsza sie odezwalas Troche nieudolnie hehe

I bardzo dobrze, ze tak zrobilas. Wiesz na czym stoisz. Chlopak tez wydaje sie w porzadku, bo jest szczery w tym wszystkim i Cie nie mami.

A intuicja to naprawde bardzo przydatne "narzedzie" z ktorego warto korzystac przy selekcji

Czasami trzeba sporo osob "przemielic" zeby trafic na ta wlasciwa, a po roznych watkach na Wizazu (i nie tylko) uwazam, ze nie ma sensu zadowalac sie polsrodkami, ciagnac cos co nie rokuje i nie ma sensu, byleby kogos miec, bo takie niezgranie i tak za jakis czas wyjdzie. A lepiej wczesniej niz pozniej.

Dlatego nie przejmuj sie. Badz otwarta, spotykaj sie dalej, ale nie traktuj zbyt powaznie tych spotkan, bo jak sama widzisz roznie wychodzi.

Tak, ja pierwsza zagadałam wczoraj
Eh...dzięki za wsparcie
Dobrze, że to tylko jedno spotkanie było
Powiem, że chyba przez jakiś czas zrobie sobie wolne od randek :P
Princesska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 19:29   #4188
aska8999
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 562
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Wy chociaz sie spotykacie z kimkolwiek, ja od poltora roku nie bylam na randce, ale dobrze mi z tym Moge codziennie zmieniac swoj obiekt westchnien;lp a jak juz sie z kims spotykam to troche za bardzo uzalezniam swoj nastroj id drugiej osoby i potem płacze za duzo;(

Ale mam dobra dla Was wiadomosc, przeanalizowalam statystyki i z nich wynika ze liczba osob w mlodszym wieku jest mniejsza niz np. po 25 r.z bo wchodzi w doroslosc niż, wiec biorac pod uwage to, ze faceci zazwyczaj wybieraja mlodsze no to coz beda mieli mniejszy wybor;p po prostu piramida zweza sie ku dolowi zamiast sie rozszerzac, no ale tak na powaznie to watpie zeby to mialo jakis wplyw.

Edytowane przez aska8999
Czas edycji: 2015-05-27 o 19:45
aska8999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 19:30   #4189
Sesja
Zakorzenienie
 
Avatar Sesja
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 3 979
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Chyba bym Ciebie pod niebiosa wyniosła a browar zawsze chętnie wesele 13.06
Pisz na priv , chętnie się spotkam;-) masz fb ?
__________________
Życie jest zmianą. Jeśli przestaniesz się zmieniać, przestaniesz żyć.
Sesja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-27, 19:45   #4190
201707171132
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 453
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Widzialam, ze pisalyscie o kolorach oczu- ja tez z tych dziwnych, do 10 lat granatowe chociaz nie wiem jak to mozliwe, teraz pelna zielen.
Coraz czesciej mysle o doktoracie niedlugo, w sumie mozna miec prace i doktorat jednoczesnie i dac rade. Gorzej niz w tym roku juz nie bedzie, to z pewnoscia ale do konca czerwca taki kolchoz na uczelni i wakacje pozostana na praktyki. Moj eks odkad niedawno dowiedzial sie, ze dorabiam sobie jako fotomodelka nie daje za wygrana rozumiecie, ze koles jest w powaznym zwiazku i nie zajarzyl do tej pory, ze takie zagrywki tylko mnie wnerwiaja, poza tym koleguje sie z ta dziewczyna. no coz, sa ludzie i agenci

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

jakby co to nie dopisalam, ze z bylym nic nie planuje, mamy kontakt bo duzo wspolnych znajomych i dlatego.
201707171132 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 21:36   #4191
eN90
Raczkowanie
 
Avatar eN90
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 397
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
Ja tak samo...
w lutym roztslam sie z facetem bo stwierdzilam, ze to nie tonie to (no i ogolnie od grudnia mieszkalismy w dwoch roznych krajach wiec bardzo mnie to meczylo).
W tym samym czasie zaczelam sie spotykac z kolega z pracy (i w sumie widujemy sie do dzisiaj) ale to takie z nudow troche. w sumie fajnie nam sie gada ale nigdy jakiejs chemi nie bylo.
No i miesiac temu poznalalam fajnego kolesia (kolega kolegi) widzielismy sie na kilku wspolnych wyjsciach ze znajomymi, raz go zaprosilam na piwo sam na sam i fajnie sie gadalo ale widze, ze on jakos nie dazy do blizszego poznania.
Przynajmniej coś się dzieje w waszym życiu. Ja rozstałam się prawie rok temu i byłam dotychczas na kilku niezobowiązujących spotkaniach z dwoma facetami. Posucha jak nic

Jeszcze na domiar złego, martwię się trochę swoją pracą, bo szef może mi umowy nie przedłużyć i wtedy będzie tragedia.
Stara dupa, bez roboty i bez chłopa
Jak żyć p. Prezydencie?
eN90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 22:10   #4192
Troll Podwodny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 156
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co ja mam zrobic ? Nie mam z kim isc na wesele, a do tego jestem świadkowa . Poznałam chłopaka , wydawało mi sie ze jest ok , jedno spotkanie i gdy jego spytałam czy poszedłby ze mną na wesele , ale w rodzinie przeraził sie ze przykro ale nie . Co innego do koleżanki a co innego z rodzina . Jego sprawa choć tego nie rozumiem .Do tego chce sie nadal spotykać nie wiem po co (?!) Najgorsze ze jeszcze jestem świadkiem , a naprawde nie mam z kim isc ...sama nie ma opcji żebym poszła .
A ja miałem taką samą sytuację, tylko że w drugą stronę. Zostałem zaproszony na wesele (i to rodzinne) i tam do jakiejś daty miałem powiedzieć, czy idę sam czy z kimś. Miałem iść sam, ale jakieś 2 tygodnie przed tą datą poznałem pewną dziewczynę. No i po 1 czy 2 randkach doszedłem do wniosku, że czemu nie? Wesele za miesiąc, czas się określić czy samemu czy z kimś... No i zapytałem czy pójdzie, zgodziła się i wcale źle nie było
Tak więc nie wiem, skąd te opory. To, że poznała moją rodzinę nie oznaczało, że zaraz musi za mnie wyjść, prawda?
Troll Podwodny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 22:13   #4193
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Troll Podwodny Pokaż wiadomość
A ja miałem taką samą sytuację, tylko że w drugą stronę. Zostałem zaproszony na wesele (i to rodzinne) i tam do jakiejś daty miałem powiedzieć, czy idę sam czy z kimś. Miałem iść sam, ale jakieś 2 tygodnie przed tą datą poznałem pewną dziewczynę. No i po 1 czy 2 randkach doszedłem do wniosku, że czemu nie? Wesele za miesiąc, czas się określić czy samemu czy z kimś... No i zapytałem czy pójdzie, zgodziła się i wcale źle nie było
Tak więc nie wiem, skąd te opory. To, że poznała moją rodzinę nie oznaczało, że zaraz musi za mnie wyjść, prawda?
W sumie się zgadzam, chociaż... nie miałabym problemu, żeby tak poratować któregoś z kolegów, rodzinę facet wolałabym poznać przy innej okazji, no ale cóż ...
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 23:26   #4194
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Arwenaxx Pokaż wiadomość
Widzialam, ze pisalyscie o kolorach oczu- ja tez z tych dziwnych, do 10 lat granatowe chociaz nie wiem jak to mozliwe, teraz pelna zielen.
Coraz czesciej mysle o doktoracie niedlugo, w sumie mozna miec prace i doktorat jednoczesnie i dac rade. Gorzej niz w tym roku juz nie bedzie, to z pewnoscia ale do konca czerwca taki kolchoz na uczelni i wakacje pozostana na praktyki. Moj eks odkad niedawno dowiedzial sie, ze dorabiam sobie jako fotomodelka nie daje za wygrana rozumiecie, ze koles jest w powaznym zwiazku i nie zajarzyl do tej pory, ze takie zagrywki tylko mnie wnerwiaja, poza tym koleguje sie z ta dziewczyna. no coz, sa ludzie i agenci

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

jakby co to nie dopisalam, ze z bylym nic nie planuje, mamy kontakt bo duzo wspolnych znajomych i dlatego.
właśnie tacy faceci sprawiają że w ogóle odechciewa mi się związku heh
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 04:56   #4195
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Troll Podwodny Pokaż wiadomość
A ja miałem taką samą sytuację, tylko że w drugą stronę. Zostałem zaproszony na wesele (i to rodzinne) i tam do jakiejś daty miałem powiedzieć, czy idę sam czy z kimś. Miałem iść sam, ale jakieś 2 tygodnie przed tą datą poznałem pewną dziewczynę. No i po 1 czy 2 randkach doszedłem do wniosku, że czemu nie? Wesele za miesiąc, czas się określić czy samemu czy z kimś... No i zapytałem czy pójdzie, zgodziła się i wcale źle nie było
Tak więc nie wiem, skąd te opory. To, że poznała moją rodzinę nie oznaczało, że zaraz musi za mnie wyjść, prawda?
No bez kitu, dzieki . Z mojej rodziny bedzie 12 osób i mam taka rodzine ze nikogo nie interesuje z kim przyszłam , nikt nie patrzy i nie ocenia. Do tego wesele dla mnie to świetna impreza. Fajnie ze wychodzisz z takiego założenia

---------- Dopisano o 05:56 ---------- Poprzedni post napisano o 05:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Sesja Pokaż wiadomość
Pisz na priv , chętnie się spotkam;-) masz fb ?
Napisane PW do mojej wybawczyni
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 15:21   #4196
asiulek19
Zakorzenienie
 
Avatar asiulek19
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 5 666
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Wymieniacie sie fb?;>
__________________
Uśmiechnij się...Jutro możesz nie mieć zębów

asiulek19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 15:43   #4197
pepsikolakokakola
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 986
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

https://www.youtube.com/watch?v=336HjX2xrAI

pierwsze 11 sekund zwiastunu. to wyjasnia dlaczego nowi faceci boja sie isc na wesele z dziewczyna, z ktora wiedza ze nic nie bedzie.
pepsikolakokakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 17:10   #4198
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 4 884
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co ja mam zrobic ? Nie mam z kim isc na wesele, a do tego jestem świadkowa . Poznałam chłopaka , wydawało mi sie ze jest ok , jedno spotkanie i gdy jego spytałam czy poszedłby ze mną na wesele , ale w rodzinie przeraził sie ze przykro ale nie . Co innego do koleżanki a co innego z rodzina . Jego sprawa choć tego nie rozumiem .Do tego chce sie nadal spotykać nie wiem po co (?!) Najgorsze ze jeszcze jestem świadkiem , a naprawde nie mam z kim isc ...sama nie ma opcji żebym poszła .
Ja poszłam ostatnio na wesele sama. Znałam tylko parę młodą i rodziców młodej. Byłam jedynym singlem, nie licząc kilkuletnich dzieci i babć.
Nie napiszę, że było extra, bo ja z tych co lubią "podylać" na takich potańcówkach, a nie miałam z kim i większość czasu przesiedziałam. Ale źle też nie było. Gdybym była świadkową i na weselu z rodziną, to bym się nie przejmowała wcale, zawsze byłoby co robić i do kogo zagadać.
__________________
http://www.pmiska.pl/
lotta_983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 18:10   #4199
201707171132
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 453
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Też byłam nieraz sama na weselu, raz sama, raz z kolegą- jak mi akurat pasowało i nigdy nie bawiłam się źle, z tym, że nigdy też nie miałam spiny na punkcie chłopaka (także w życiu). Albo naprawdę był odpowiedni wg mnie albo nie ma i żaden w tym problem.
Pisałyście niedawno o aparatach- wczoraj rano byłam u mojej orto i porobiła jakieś zmiany (w sumie nie wiem po co, bo zęby już mam całkowicie proste) ale cały dzień wczoraj i dziś nie mogę jeść i w ogóle masakra, w nocy spałam jednak wstałam z bólem głowy a mam ciężki okres na uczelni. Czekam aż zdejmie mi w końcu to żelastwo i przestanę wyglądać jak tygrys szablozębny. Poza tym znowu schudłam, bo prawie nic nie idzie zjeść ;( patrzę w sklepie na pierożki z soczewicą, liście szpinaku czy inne przysmaki, czytam bloga Choco (posypana cukrem) i prawie nic się nie nadaje, koktajli i shake'ów mam już dość
201707171132 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 18:14   #4200
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 353
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez lotta_983 Pokaż wiadomość
Ja poszłam ostatnio na wesele sama. Znałam tylko parę młodą i rodziców młodej. Byłam jedynym singlem, nie licząc kilkuletnich dzieci i babć.
Nie napiszę, że było extra, bo ja z tych co lubią "podylać" na takich potańcówkach, a nie miałam z kim i większość czasu przesiedziałam. Ale źle też nie było. Gdybym była świadkową i na weselu z rodziną, to bym się nie przejmowała wcale, zawsze byłoby co robić i do kogo zagadać.
Ja nie wiem dlaczego ludzie maja opory zeby isc samemu na teego typu impreze. Nie jestesmy pepkami swiata, ze kazdy bedzie na nas zwracal uwge

Ja tez niedlugo po rozstaniu mialam slub u mojego kumpla ze studiow. Poszlam sama, swietnie sie wybawilam. A jak jeszcze mialabym przy sobie rodzine to juz w ogole
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-19 11:12:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:02.