Iść? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-27, 20:43   #1
Truskawka0126
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 196
Question

Iść?


Cześć,

Zaprosił mnie na randkę mężczyzna o 14 lat starszy, ja mam 22. Iść? Fajny z niego człowiek..
Jak myślicie? Przeraża mnie ta różnica wieku ale on mi się strasznie podoba......
Truskawka0126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 21:10   #2
Rose969
Wtajemniczenie
 
Avatar Rose969
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 070
Dot.: Iść?

Cytat:
Napisane przez Truskawka0126 Pokaż wiadomość
Cześć,

Zaprosił mnie na randkę mężczyzna o 14 lat starszy, ja mam 22. Iść? Fajny z niego człowiek..
Jak myślicie? Przeraża mnie ta różnica wieku ale on mi się strasznie podoba......
Tylko różnica wieku stoi na przeszkodzie? Jeżeli tak, to nie widzę powodu dla którego miałabyś nie iść to tylko randka. Jeżeli nie będziecie się dogadywać, różnica wieku naprawdę da się we znaki, to zawsze możesz randkę zakończyć i więcej się z nim nie spotkać Tym bardziej jeżeli Ci się podoba. Myślę że nic nie stracisz idąc na tą randkę Oczywiście tylko jeśli oboje jesteście wolni
__________________
03.01.2013r.
08.01.2017r.
To, co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy.
Rose969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 21:11   #3
bezznaczeniax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 37
Dot.: Iść?

Myślę, że nie masz nic do stracenia
Różnica jest spora, ale powiem Ci, że moja kuzynka w wieku 21 lat poznała swojego przyszłego męża starszego o 15 lat, od trzech są szczęśliwym małżeństwem mimo tak sporej różnicy wieku więc jeśli jest Wam coś pisane to niezależnie od metryki w urodzeniu
Powodzenia!
bezznaczeniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 21:18   #4
Truskawka0126
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 196
Dot.: Iść?

On jest kawalerem, żony nigdy nie miał (jedynie dziewczynę kiedyś), jest bez dzieci..
Ja też jestem sama i tu nagle pojawił się on. No i trochę chyba zaiskrzyło, otrzymałam zaproszenie.
Druga sprawa to moja rodzina. Nie wiem, jak oni by to przyjęli, gdyby coś wyszło. Ale w sumie to moje życie, nie ich.
Truskawka0126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 21:22   #5
Margolcia23
w drodze do...Ciebie...
 
Avatar Margolcia23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka :P
Wiadomości: 1 230
Dot.: Iść?

Jesteś pewna że on mówi prawdę? A czym on się zajmuje? I na spotkanie zawsze można iść czemu nie
__________________
Jesteś bardzo wiele warta. Gdyby nie to, że trzeba Ci to czasem przypominać - potrafiłabyś być szczęśliwa, bez względu na gówno jakie Cię otacza.”

Edytowane przez Margolcia23
Czas edycji: 2015-05-27 o 21:23
Margolcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 21:30   #6
Truskawka0126
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 196
Dot.: Iść?

Cytat:
Napisane przez Margolcia23 Pokaż wiadomość
Jesteś pewna że on mówi prawdę? A czym on się zajmuje? I na spotkanie zawsze można iść czemu nie
Tak, bo poznaliśmy się przez wspólnego znajomego. Najpierw o jego stanie cywilnym dowiedziałam się właśnie od tego kolegi.
Jest tłumaczem niemieckiego, czyli tak, jak ja w przyszłości. Tyle, że ja studiuję na italianistyce. Dorabia coś przy organizacji imprez.
Truskawka0126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 21:35   #7
Margolcia23
w drodze do...Ciebie...
 
Avatar Margolcia23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka :P
Wiadomości: 1 230
Dot.: Iść?

Cytat:
Napisane przez Truskawka0126 Pokaż wiadomość
Tak, bo poznaliśmy się przez wspólnego znajomego. Najpierw o jego stanie cywilnym dowiedziałam się właśnie od tego kolegi.
Jest tłumaczem niemieckiego, czyli tak, jak ja w przyszłości. Tyle, że ja studiuję na italianistyce. Dorabia coś przy organizacji imprez.

Myślę że na spotkanie możesz iść, nic nie tracisz, a możesz zyskać Powodzenia
__________________
Jesteś bardzo wiele warta. Gdyby nie to, że trzeba Ci to czasem przypominać - potrafiłabyś być szczęśliwa, bez względu na gówno jakie Cię otacza.”
Margolcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-27, 21:35   #8
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Iść?

Ja bym nie poszła.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 21:49   #9
Truskawka0126
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 196
Dot.: Iść?

Chyba się odważę i pójdę
Truskawka0126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 22:53   #10
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Iść?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Ja bym nie poszła.
A czemu? Bo za duża różnica wieku?

Ja też bym nie poszła - starsi faceci są nie w moim typie.
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 23:00   #11
emma8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 451
Dot.: Iść?

Jeżeli zależałoby mi tylko na bzykanku to bym poszła, jeżeli na czymś więcej to pewnie nie.
emma8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-28, 07:34   #12
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Iść?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Ja bym nie poszła.
Ja również nie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 08:01   #13
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Iść?

Ja się spotykam obecnie z facetem 14 lat starszym(sama mam 24 lata), świetnie się dogadujemy, nie jest w żaden sposób nachalny, mamy o czym rozmawiać,traktuję tę znajomość po prostu jako przyjemne spędzenie czasu. Uważam,że jeśli tylko wahasz się z powodu różnicy wieku to powinnaś iść
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 08:12   #14
Lenchester
Lenchester
 
Avatar Lenchester
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 58
Dot.: Iść?

Zgadzam się z tym, żę powinnaś iść, jeśli tylko wiek Ci przeszkadza. Sprawdzisz czy różnica wieku daje się we znaki. To tylko randka. Zawsze możesz ją szybciej skończyć i na więcej się nie zgadzać
Lenchester jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 08:26   #15
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Iść?

A dlaczego nie? Jeśli gość jest wolny, bez zobowiązań to nie widzę problemu żadnego.
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 08:42   #16
tardisgirl60
Raczkowanie
 
Avatar tardisgirl60
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 443
Dot.: Iść?

Jak miałam trochę mniej lat od ciebie to podobał mi się taki jeden starszy o 13 lat, kolega mojego taty, różnicy wieku nie było ani widać ani czuć, u mnie to było tylko zauroczenie bo byłam w związku, ale jak macie się ku sobie to uwierz mi taka błaha rzecz jak wiek nie powinna być problemem.
Szła bym ;-)
tardisgirl60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 08:57   #17
haniapaseczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 59
Dot.: Iść?

Jasne, idź . Ale uważaj, bo jak facet ma 36 lat i nie ma żony/nie jest po rozwodzie/ nie ma dziecka to niestety (ale nie zawsze) może to być tzw piotruś pan.. mowie na podstawie wlasnych doświadczen.
ale isc mozesz czemu nie
haniapaseczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 09:02   #18
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Iść?

Cytat:
Napisane przez haniapaseczek Pokaż wiadomość
Jasne, idź . Ale uważaj, bo jak facet ma 36 lat i nie ma żony/nie jest po rozwodzie/ nie ma dziecka to niestety (ale nie zawsze) może to być tzw piotruś pan.. mowie na podstawie wlasnych doświadczen.
ale isc mozesz czemu nie
Może tak być, to prawda. Ale czasem są też ludzie, którym zwyczajnie się w życiu tak poukładało
Autorko, choćby z tego powodu powinnaś pójść na to spotkanie, żeby zobaczyć co to za człowiek
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 09:14   #19
haniapaseczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 59
Dot.: Iść?

Cytat:
Napisane przez verumka Pokaż wiadomość
Może tak być, to prawda. Ale czasem są też ludzie, którym zwyczajnie się w życiu tak poukładało
Autorko, choćby z tego powodu powinnaś pójść na to spotkanie, żeby zobaczyć co to za człowiek
to prawda ale czesciej niestety sa to piotrusie
no i uwazaj, bo nie masz 100% pewnosci ze nie ma zony i dziecka..
idź i wybadaj sytuacje
haniapaseczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-28, 09:35   #20
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Iść?

Cytat:
Napisane przez haniapaseczek Pokaż wiadomość
no i uwazaj, bo nie masz 100% pewnosci ze nie ma zony i dziecka..
Właściwie o każdym można tak powiedzieć - równie dobrze chłopak dwudziestoparoletni może mieć żonę albo dzieciaki na boku. Fakt, zdarza się rzadziej, ale bywa.
Ja nie wiem, dlaczego od razu zakładać, że jak 36-latek jest sam to na pewno coś z nim jest nie tak, bo znów - do każdego i w każdym wieku można się przyczepić.

A niby się mówi, że nie można się kierować stereotypami...
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 10:56   #21
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Iść?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Ja bym nie poszła.
Ja również nie.

Dziwi mnie, że tak dużo osób tutaj nie dostrzega, że to pełna żenada, ale co kto lubi.
Normalny, porządny człowiek poszukałby sobie kobietę w swoim wieku, a nie 22-latkę.

Jeszcze inaczej można patrzeć na związki osób w podobnym wieku, którym uczucie "wyszło przypadkiem", a inaczej takich, które się na randki umawiają
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 11:26   #22
tardisgirl60
Raczkowanie
 
Avatar tardisgirl60
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 443
Dot.: Iść?

Cytat:
Napisane przez Fleur_D Pokaż wiadomość
Ja również nie.

Dziwi mnie, że tak dużo osób tutaj nie dostrzega, że to pełna żenada, ale co kto lubi.
Normalny, porządny człowiek poszukałby sobie kobietę w swoim wieku, a nie 22-latkę.

Jeszcze inaczej można patrzeć na związki osób w podobnym wieku, którym uczucie "wyszło przypadkiem", a inaczej takich, które się na randki umawiają
A mnie w druga stronę dziwi ze tyle osób szuka dziury w całym, zły człowiek bo ma 36 lat i chce się umówić z 22 latka? Rozumiem jakby miała 16 lat ale równie dobrze może być bardziej dojrzała niż on. Jak nie pójdzie to się nie dowie. To tylko randka, nikt im nie każe od razu iść do łóżka czy brać ślubu.
tardisgirl60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 11:48   #23
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Iść?

Cytat:
Napisane przez tardisgirl60 Pokaż wiadomość
A mnie w druga stronę dziwi ze tyle osób szuka dziury w całym, zły człowiek bo ma 36 lat i chce się umówić z 22 latka? Rozumiem jakby miała 16 lat ale równie dobrze może być bardziej dojrzała niż on. Jak nie pójdzie to się nie dowie. To tylko randka, nikt im nie każe od razu iść do łóżka czy brać ślubu.
A no właśnie.

Moja ciocia mając lat 30 i trochę wyszła za mąż za ponad 10 lat młodszego od siebie chłopaka, dwudziestoparoletniego. To dopiero patologia, co nie?

Tyle, że ta "patologia" jest już 30 lat po ślubie, mają córkę i są bardzo udanym, kochającym się małżeństwem - wszystkim takich związków życzę.

Nie wiek jest istotny, a to jaki jest dany człowiek.
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 12:00   #24
haniapaseczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 59
Dot.: Iść?

Cytat:
Napisane przez Fleur_D Pokaż wiadomość
Ja również nie.

Dziwi mnie, że tak dużo osób tutaj nie dostrzega, że to pełna żenada, ale co kto lubi.
Normalny, porządny człowiek poszukałby sobie kobietę w swoim wieku, a nie 22-latkę.

Jeszcze inaczej można patrzeć na związki osób w podobnym wieku, którym uczucie "wyszło przypadkiem", a inaczej takich, które się na randki umawiają
Bo niestety duzo facetów 35+ ma kryzys wieku średniego (fajne auto + fajna młoda laska) lub coś jest z nimi nie tak i wiedza ze u kobiety w ich wieku, ktora ma duze oczekiwania i wymagania mogliby odpaść od razu, wiec szukaja (w ich mniemaniu) mlodej, jeszcze niekiedy naiwnej, mniej doświadczonej, bo taka o wiele łatwiej sobie "ustawić".
Mowie z wlasnych doswiadczen.
Ale oczywiscie wiem ze NIE KAZDY dlatego sama napisalam zeby autorka sie przeszła.
haniapaseczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 12:16   #25
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Iść?

Cytat:
Napisane przez haniapaseczek Pokaż wiadomość
Bo niestety duzo facetów 35+ ma kryzys wieku średniego (fajne auto + fajna młoda laska) lub coś jest z nimi nie tak i wiedza ze u kobiety w ich wieku, ktora ma duze oczekiwania i wymagania mogliby odpaść od razu, wiec szukaja (w ich mniemaniu) mlodej, jeszcze niekiedy naiwnej, mniej doświadczonej, bo taka o wiele łatwiej sobie "ustawić".
Mowie z wlasnych doswiadczen.
Ale oczywiscie wiem ze NIE KAZDY dlatego sama napisalam zeby autorka sie przeszła.
Niby tak, ale autorka w ogóle nie wydaje się być ani bystra, ani rozsądna, więc zanim oceni, czy on ma kryzys wieku średniego, czy jest jednym z nielicznych normalnych, to założy ze dwa wątki na wizażu i zmarnuje ze 3 lata. Inaczej ten wątek by nie powstał.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 12:40   #26
Truskawka0126
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 196
Dot.: Iść?

Cytat:
Napisane przez Fleur_D Pokaż wiadomość
Niby tak, ale autorka w ogóle nie wydaje się być ani bystra, ani rozsądna, więc zanim oceni, czy on ma kryzys wieku średniego, czy jest jednym z nielicznych normalnych, to założy ze dwa wątki na wizażu i zmarnuje ze 3 lata. Inaczej ten wątek by nie powstał.
A dlaczego tak mnie oceniasz?


Powiem tak. Samodzielna raczej jestem, studiuję, pracuję dorywczo też. Nie jestem (a przynajmniej tak mi się wydaje) jakąś "napaloną małolatą". Wydaje mi się, że żeby być razem trzeba po prostu siebie lubić, szanować i kochać. To są dla mnie priorytety, jednak przeraziła mnie trochę ta różnica wieku. Dziękuję Wam za rady. Pójdę i zobaczę co z tego wyniknie. Przynajmniej nie będę żałowała, że nie spróbowałam .
Truskawka0126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 12:46   #27
tardisgirl60
Raczkowanie
 
Avatar tardisgirl60
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 443
Dot.: Iść?

Cytat:
Napisane przez Truskawka0126 Pokaż wiadomość
A dlaczego tak mnie oceniasz?


Powiem tak. Samodzielna raczej jestem, studiuję, pracuję dorywczo też. Nie jestem (a przynajmniej tak mi się wydaje) jakąś "napaloną małolatą". Wydaje mi się, że żeby być razem trzeba po prostu siebie lubić, szanować i kochać. To są dla mnie priorytety, jednak przeraziła mnie trochę ta różnica wieku. Dziękuję Wam za rady. Pójdę i zobaczę co z tego wyniknie. Przynajmniej nie będę żałowała, że nie spróbowałam .
No właśnie wydaje mi się ze każda młoda dziewczyna by się zastanowila nad taką różnica wieku głównie przez to ze ludzie jednak patrzą się dziwnie na takie związki.

I udanej randki życzę
tardisgirl60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 15:56   #28
Truskawka0126
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 196
Dot.: Iść?

Cytat:
Napisane przez tardisgirl60 Pokaż wiadomość
I udanej randki życzę
Dzięki
Truskawka0126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 16:02   #29
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 100
Dot.: Iść?

A ja bym poszła jeśli on Ci się podoba.
Niekoniecznie facet 36-letni musi mieć coś do ukrycia. Większość ma żony i dzieci, ale nie wszyscy. A brak żony u tłumacza, zwłaszcza pisemnego, wcale mnie tak bardzo nie dziwi. To zawód trochę dla samotników, dużo czasu przed komupterem, komunikacja ze światem głównie e-mailami i telefonicznie, mało okazji do spotykania nowych ludzi. I żeby nie było że z sufitu biorę, sama jestem tłumaczem i zdarza mi się nie opuszczać domu przez kilka dni i nie spotykać żadnej żywej duszy prócz domowników.
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 16:12   #30
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Iść?

Ja też bym nie poszła
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-28 20:21:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:54.