Chce - Nie chce - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-01, 18:46   #1
martini85
Raczkowanie
 
Avatar martini85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 442

Chce - Nie chce


Jestesmy razem ponad 2 lata i mieszkamy od 1,5 roku. Mamy po 29 lat. 10 miesiecy temu mielismy maly przelom, gdzie o maly wlos sie nie rozstalismy (ja nie umialam zaufac i mialam problemy w pracy). Udalo nam sie wyjsc na prosta i ogolnie caly ten okres byl swietny do dzis dnia. Wprowadzilismy sie do nowego mieszkania i rozkoszowalismy sie bajkowym zwiazkiem... Dla niego zmienilam sie na lepsze- pozbylam sie lekow, zazdrosci, pomyslalam- wybralam jego i zrobie wszystko zeby wlasnie z nim byc szczesliwa. Oczywiscie byly male sprzeczki tu i tam, jedne mniej drugie bardziej histeryczne, ale to bylo nic w porownianiu jaka mielismy karuzele na poczatku. Przez to ze ja dojrzalam, zmienilam nastawanie, relacje z jego rodzina sie poprawily i generalnie nie mielismy juz zadnych problemow.

No i chyba sie mylilam. Tydzien temu TZ wybral sie na wycieczke rowerowa z tata, na co ja sie ucieszylam. Jego tato mimo ze fajny i symatyczny to troche snob. Prownuje ludzi, kto jest doktorem, kto jest prawnikiem, ten taki bogaty, ten owaki. Moj TZ wrocil w bardzo negatywnym nastroju, wyczulam ze jest jakis oschly, dziwny... Napadlam naniego przyznam i ten wylal potok slow, placzac na koncu ze czuje sie jak glupek, nie rozwija sie umyslowo, w pracy czuje sie jak malpa bez perspwktyw. Klocilismy sie przez 3 dni i na przemian mowil:

- Nie jestes ta jedyna/ Chce zebys nia byla

- Nawet jak bylem z toba szczesliwy to zawsze czegos mi brakowalo, nie wiem czego/ Nie wiem czemu tak powiedzialem

- Nie jestem z toba szczesliwy/ Jestem z toba szczesliwy

- To nie ma sensu/ Mozemy popracowac nad tym

- Nie wyobrazam sobie przyszlosci z toba/ Wyobrazam sobie przyszlosc z toba

- Nie jestem pewnien czy bede cie kochal na tyle za 2-3 lata, zeby decydowac sie na zawsze/ Chce cie kochac za 2-3 lata

- Powinnas znalesc kogos kto cie doceni I bedzie chcial wkrotce zalozyc rodzine tj ty/ Nie mow tak

- To nie jest fair wobec ciebie gdybysmy mieli zerwac za 2-3 lata/ Czas pokaze I zapewni nas w sobie I wtedy oswiadcze sie

- Kiedys to wreszcie trzeba zakonczyc/ Mozemy popracowac nad nami

- Nie pozwalasz mi sie spotykac z innymi kobietami/jak z nimi rozmawiam boje sie co mozesz sobie pomyslec o rzeczach jakich mowie/ Nie potrzebuje sie z innym babami spotykac/kolegowac

- Czuje sie utrapiony/ Czuje sie pogubiony

- Kiedy jestem z dala od ciebie, nabieram perspektywy ze nie chce z toba byc/ Chce z toba byc jak jestem przy tobie

- Chce z toba zerwac/ Nie chce zerwac

- Spisalem powody dlaczego nie chce z toba byc/ Chcialem napisac ale tego nie zrobilem

- Masz dobre serce, jestes lojalna, ale to nie wystarczy/ Jestem z toba bo masz dobre serce I je kocham

- Wierzysz w milsoc do grobowej deski, ja nie/ Chcialbym sie ozenic I miec dzieci I dom

- Nie pasujemy do siebie/roznimy sie poziomami intelektualnymi/nie mamy o czym rozmawiac przez 2godz/ O czym bysmy gadali za 20 lat?/ Badzmy silni razem/urozmaicmy nasz czas razem

- Nie wiem czego chce/ Badz cierpliwa

- Boisz sie ze mnie stracisz/ Ja tez nie chce cie stracic

- Przez ciebie sie zmienilem I nie poznaje sam siebie/ Stalem sie tez lepszym czlowiekiem
martini85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 18:51   #2
fragile_27
Zadomowienie
 
Avatar fragile_27
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 310
Dot.: Chce - Nie chce

I co, dalej z nim jesteś i nie wiesz co zrobić?
__________________
'Baby we both know
That the nights were mainly made
For saying things that you can't say tomorrow day'
fragile_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 18:55   #3
provoge
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 341
Dot.: Chce - Nie chce

Cytat:
Napisane przez martini85 Pokaż wiadomość
Jestesmy razem ponad 2 lata i mieszkamy od 1,5 roku. Mamy po 29 lat. 10 miesiecy temu mielismy maly przelom, gdzie o maly wlos sie nie rozstalismy (ja nie umialam zaufac i mialam problemy w pracy). Udalo nam sie wyjsc na prosta i ogolnie caly ten okres byl swietny do dzis dnia. Wprowadzilismy sie do nowego mieszkania i rozkoszowalismy sie bajkowym zwiazkiem... Dla niego zmienilam sie na lepsze- pozbylam sie lekow, zazdrosci, pomyslalam- wybralam jego i zrobie wszystko zeby wlasnie z nim byc szczesliwa. Oczywiscie byly male sprzeczki tu i tam, jedne mniej drugie bardziej histeryczne, ale to bylo nic w porownianiu jaka mielismy karuzele na poczatku. Przez to ze ja dojrzalam, zmienilam nastawanie, relacje z jego rodzina sie poprawily i generalnie nie mielismy juz zadnych problemow.

No i chyba sie mylilam. Tydzien temu TZ wybral sie na wycieczke rowerowa z tata, na co ja sie ucieszylam. Jego tato mimo ze fajny i symatyczny to troche snob. Prownuje ludzi, kto jest doktorem, kto jest prawnikiem, ten taki bogaty, ten owaki. Moj TZ wrocil w bardzo negatywnym nastroju, wyczulam ze jest jakis oschly, dziwny... Napadlam naniego przyznam i ten wylal potok slow, placzac na koncu ze czuje sie jak glupek, nie rozwija sie umyslowo, w pracy czuje sie jak malpa bez perspwktyw. Klocilismy sie przez 3 dni i na przemian mowil:

- Nie jestes ta jedyna/ Chce zebys nia byla

- Nawet jak bylem z toba szczesliwy to zawsze czegos mi brakowalo, nie wiem czego/ Nie wiem czemu tak powiedzialem

- Nie jestem z toba szczesliwy/ Jestem z toba szczesliwy

- To nie ma sensu/ Mozemy popracowac nad tym

- Nie wyobrazam sobie przyszlosci z toba/ Wyobrazam sobie przyszlosc z toba

- Nie jestem pewnien czy bede cie kochal na tyle za 2-3 lata, zeby decydowac sie na zawsze/ Chce cie kochac za 2-3 lata

- Powinnas znalesc kogos kto cie doceni I bedzie chcial wkrotce zalozyc rodzine tj ty/ Nie mow tak

- To nie jest fair wobec ciebie gdybysmy mieli zerwac za 2-3 lata/ Czas pokaze I zapewni nas w sobie I wtedy oswiadcze sie

- Kiedys to wreszcie trzeba zakonczyc/ Mozemy popracowac nad nami

- Nie pozwalasz mi sie spotykac z innymi kobietami/jak z nimi rozmawiam boje sie co mozesz sobie pomyslec o rzeczach jakich mowie/ Nie potrzebuje sie z innym babami spotykac/kolegowac

- Czuje sie utrapiony/ Czuje sie pogubiony

- Kiedy jestem z dala od ciebie, nabieram perspektywy ze nie chce z toba byc/ Chce z toba byc jak jestem przy tobie

- Chce z toba zerwac/ Nie chce zerwac

- Spisalem powody dlaczego nie chce z toba byc/ Chcialem napisac ale tego nie zrobilem

- Masz dobre serce, jestes lojalna, ale to nie wystarczy/ Jestem z toba bo masz dobre serce I je kocham

- Wierzysz w milsoc do grobowej deski, ja nie/ Chcialbym sie ozenic I miec dzieci I dom

- Nie pasujemy do siebie/roznimy sie poziomami intelektualnymi/nie mamy o czym rozmawiac przez 2godz/ O czym bysmy gadali za 20 lat?/ Badzmy silni razem/urozmaicmy nasz czas razem

- Nie wiem czego chce/ Badz cierpliwa

- Boisz sie ze mnie stracisz/ Ja tez nie chce cie stracic

- Przez ciebie sie zmienilem I nie poznaje sam siebie/ Stalem sie tez lepszym czlowiekiem

o matko, bardzo wspolczuje Ci takich zwirowan, az smutno sie to czytalo. Mam jedna mysl- jesli takie teksty, jak te z ''nie chce'' na poczatku wyszly z jego ust, to cos jest nie tak.
Rozumiem jeden tekst, ''nie wiem jak to bedzie za x lat...'', ale taka litania swiadczy, ze pan ma powazne watpliwosci co do waszego zwiazku.
provoge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 19:01   #4
martini85
Raczkowanie
 
Avatar martini85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 442
Dot.: Chce - Nie chce

Cytat:
Napisane przez fragile_27 Pokaż wiadomość
I co, dalej z nim jesteś i nie wiesz co zrobić?
Mielismy juz taki klimat, ale postanwilismy ze nigdy wiecej... On sie tumaczy ze mial/ma zalamke i chce byc ze mna silny. Ale moje zaufanie zostalo zmiazdzone i nie wiem w co mam wierzyc kochamy sie

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Teraz stoi w przekonaniu, ze nie wie czemu tak zareagowal i ze nigdy juz tak sie nie zachowa...
martini85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 19:01   #5
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Chce - Nie chce

krótko i na temat - z tej mąki chleba nie będzie.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 19:02   #6
provoge
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 341
Dot.: Chce - Nie chce

Cytat:
Napisane przez martini85 Pokaż wiadomość
Mielismy juz taki klimat, ale postanwilismy ze nigdy wiecej... On sie tumaczy ze mial/ma zalamke i chce byc ze mna silny. Ale moje zaufanie zostalo zmiazdzone i nie wiem w co mam wierzyc kochamy sie
nie wiesz w co masz wierzyc, ale jakims cudem wierzysz w te bardziej optymistyczne wersje, ktore mowi. Zrozum, cos musi byc nie tak, skoro on ma tyle watpliwosci! teraz mowi, ze mial zalamke, ale nie zdziwie sie, jak pan za pol roku powie, ze to nie byla zalamka, tylko, ze nic juz (od dwana) do Ciebie nie czuje...
provoge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 19:05   #7
martini85
Raczkowanie
 
Avatar martini85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 442
Dot.: Chce - Nie chce

Cytat:
Napisane przez provoge Pokaż wiadomość
nie wiesz w co masz wierzyc, ale jakims cudem wierzysz w te bardziej optymistyczne wersje, ktore mowi. Zrozum, cos musi byc nie tak, skoro on ma tyle watpliwosci! teraz mowi, ze mial zalamke, ale nie zdziwie sie, jak pan za pol roku powie, ze to nie byla zalamka, tylko, ze nic juz (od dwana) do Ciebie nie czuje...
ale to zalezy od ludzi, zeby wszytsko naprawic.
martini85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-01, 19:11   #8
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Chce - Nie chce

Cytat:
Napisane przez martini85 Pokaż wiadomość
Mielismy juz taki klimat, ale postanwilismy ze nigdy wiecej... On sie tumaczy ze mial/ma zalamke i chce byc ze mna silny. Ale moje zaufanie zostalo zmiazdzone i nie wiem w co mam wierzyc kochamy sie

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Teraz stoi w przekonaniu, ze nie wie czemu tak zareagowal i ze nigdy juz tak sie nie zachowa...
kolejny raz taka akcja...? ile jeszcze takich sytuacji chcesz przeżyć w związku? on uważa, że do siebie nie pasujecie, mówi ci o tym, a później z powodu wygody zamiata problem pod dywan. jak pozna "tę jedyną" to skończy się wasz związek.

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Cytat:
Napisane przez martini85 Pokaż wiadomość
ale to zalezy od ludzi, zeby wszytsko naprawic.
braku uczucia się nie da naprawić.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 19:13   #9
martini85
Raczkowanie
 
Avatar martini85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 442
Dot.: Chce - Nie chce

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
kolejny raz taka akcja...? ile jeszcze takich sytuacji chcesz przeżyć w związku? on uważa, że do siebie nie pasujecie, mówi ci o tym, a później z powodu wygody zamiata problem pod dywan. jak pozna "tę jedyną" to skończy się wasz związek.

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------


braku uczucia się nie da naprawić.
ale on jest czuly, poswieca sie, opiekuje sie mna, dba o mnie...
martini85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 19:14   #10
_stardust
Rozeznanie
 
Avatar _stardust
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 933
Dot.: Chce - Nie chce

rozwiążę twoją zagadkę. pierwsze rzeczy to jego prawdziwe myśli i odczucia, ale drugie to wyjście awaryjne - on nie umie podjąć decyzji i z Tobą zerwać, może powinnaś go wyreczyć?
_stardust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 19:14   #11
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Chce - Nie chce

Cytat:
Napisane przez martini85 Pokaż wiadomość
ale to zalezy od ludzi, zeby wszytsko naprawic.
Ale:
1) muszą tego chcieć obydwoje
2) nawet jeśli obydwoje chcą, to czasem po prostu nie wychodzi
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-01, 19:19   #12
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Chce - Nie chce

Cytat:
Napisane przez martini85 Pokaż wiadomość
ale on jest czuly, poswieca sie, opiekuje sie mna, dba o mnie...
faceci, z którymi byłam w luźnych związkach też tak robili.
moi przyjaciele też robią takie rzeczy. to nie jest ŻADEN wyznacznik, serio.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 19:20   #13
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Chce - Nie chce

Uważam, że on sam nie wie, czego chce od życia, jest rozczarowany sam sobą, ale ponieważ takie rzeczy ciężko samemu przed sobą przyznać - obwinia Ciebie o swoje niepowodzenia, nieszczęście i brak celu. Bo tak jest łatwiej, bo ludzie tak mają, bo może.
Jeśli chcesz czekać, aż on przewartościuje swoje życie i sprawdzi, czy jest tam dla Ciebie miejsce, to czekaj. Ale skoro Ty chcesz zakładać rodzinę i zależy Ci na stabilizacji, to może się okazać, że zmarnowałaś czas.
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 19:26   #14
martini85
Raczkowanie
 
Avatar martini85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 442
Dot.: Chce - Nie chce

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
Uważam, że on sam nie wie, czego chce od życia, jest rozczarowany sam sobą, ale ponieważ takie rzeczy ciężko samemu przed sobą przyznać - obwinia Ciebie o swoje niepowodzenia, nieszczęście i brak celu. Bo tak jest łatwiej, bo ludzie tak mają, bo może.
Jeśli chcesz czekać, aż on przewartościuje swoje życie i sprawdzi, czy jest tam dla Ciebie miejsce, to czekaj. Ale skoro Ty chcesz zakładać rodzinę i zależy Ci na stabilizacji, to może się okazać, że zmarnowałaś czas.
tez wyszlam z takim wnioskiem i on w pewnym stopniu sie przyznal... on musi sie sam czuc ze soba dobrze a pewnie nasluchal sie hisotryjek taty bo lazili po gorach po 20km a on lubi gadac. nagadal mu pewnie jakis glupot, mozliwe ze wysmial ze nic nie wie. bo wczoraj wyladowalam z nim w ksiegarni kupil nam 2 ksiazki o filozofii... a obydowoje w finansach siedzimy
martini85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 19:29   #15
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Chce - Nie chce

Od książek Ci się nic nie stanie, ale od czekania aż on stwierdzi, czy bardziej go ograniczasz i ciągniesz w dół, czy jednak nie, już może.

Możesz zmarnować szansę na poznanie kogoś, kto będzie pewny, że chce z Tobą być.
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 19:33   #16
martini85
Raczkowanie
 
Avatar martini85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 442
Dot.: Chce - Nie chce

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
Od książek Ci się nic nie stanie, ale od czekania aż on stwierdzi, czy bardziej go ograniczasz i ciągniesz w dół, czy jednak nie, już może.

Możesz zmarnować szansę na poznanie kogoś, kto będzie pewny, że chce z Tobą być.
racja, ma racje ze musimy sie rozwijac a nie stac w miesjcu, ale nie musial z tym wyjechac tak drastycznie...

gdyby to bylo takie latwe... bardzo go kocham i jest bardzo wat=rtosciowym czlowiekiem...
martini85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 19:35   #17
emma8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 451
Dot.: Chce - Nie chce

Cytat:
Napisane przez martini85 Pokaż wiadomość
tez wyszlam z takim wnioskiem i on w pewnym stopniu sie przyznal... on musi sie sam czuc ze soba dobrze a pewnie nasluchal sie hisotryjek taty bo lazili po gorach po 20km a on lubi gadac. nagadal mu pewnie jakis glupot, mozliwe ze wysmial ze nic nie wie. bo wczoraj wyladowalam z nim w ksiegarni kupil nam 2 ksiazki o filozofii... a obydowoje w finansach siedzimy

Autorko przykro mi to pisać, ale wygląda na to że on po prostu Cię nie kocha. Lubi Cię, jest do Ciebie bardzo przywiązany, ma sentyment, zależy mu na Tobie jak na człowieku, troszczy się o Ciebie, widzi jak się starasz i ale on Cię zwyczajnie nie kocha. Dlatego tak się szamocze, bo z jednej strony nie potrafi wyobrazić sobie przyszłości w której Cię nie ma, jest mu z Tobą dobrze, a z drugiej strony ma poczucie że jak zrobicie kolejny krok do przodu to już wszystko przepadnie a on zmarnuje sobie życie z kobietą której nie kocha. Znam ten stan, byłam przez kilka lat w związku z człowiekiem którego po prostu z czasem nie pokochałam. Może i był smutny przez pogawędkę z ojcem, ale dzięki temu po prostu wszystko mu się w końcu "ulało".
emma8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 19:37   #18
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Chce - Nie chce

Nikt z nas nie siedzi w głowie Twojego faceta, więc nie bierz naszych słów jako prawdy objawionej. Natomiast skoro pytasz - w moim przypadku tak było, kiedy nie kochałam, męczyłam się, ale jednocześnie sama sobie chciałam wmówić, że to moje wymysły, że szkoda marnować związku.
Pierwsze to były prawdziwe odczucia, drugie to były odczucia po przemaglowaniu sobie w głowie co powinnam i chciałabym czuć.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 19:39   #19
martini85
Raczkowanie
 
Avatar martini85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 442
Dot.: Chce - Nie chce

Cytat:
Napisane przez emma8 Pokaż wiadomość
Autorko przykro mi to pisać, ale wygląda na to że on po prostu Cię nie kocha. Lubi Cię, jest do Ciebie bardzo przywiązany, ma sentyment, zależy mu na Tobie jak na człowieku, troszczy się o Ciebie, widzi jak się starasz i ale on Cię zwyczajnie nie kocha. Dlatego tak się szamocze, bo z jednej strony nie potrafi wyobrazić sobie przyszłości w której Cię nie ma, jest mu z Tobą dobrze, a z drugiej strony ma poczucie że jak zrobicie kolejny krok do przodu to już wszystko przepadnie a on zmarnuje sobie życie z kobietą której nie kocha. Znam ten stan, byłam przez kilka lat w związku z człowiekiem którego po prostu z czasem nie pokochałam. Może i był smutny przez pogawędkę z ojcem, ale dzięki temu po prostu wszystko mu się w końcu "ulało".
a ja mam wrazenie, ze on sie chcial wyzyc bo jest nie ma staysfakcji ze swojej pracy. dal mi tez mowe o tym ze nie wie jaki jest sens jego zycia... co on wogole tu robit itp. strasznie zaczal filozofowac. i to nie jest tak ze zauwazylam to przez dluzysz czas- zmienil sie z dnia na dzien doslownie po wycieczce z ojcem
martini85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-01, 19:45   #20
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Chce - Nie chce

mógł sobie zwyczajnie uświadomić pewnie rzeczy, które od jakiegoś czasu się w nim kotłowały.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 19:48   #21
emma8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 451
Dot.: Chce - Nie chce

Cytat:
Napisane przez martini85 Pokaż wiadomość
a ja mam wrazenie, ze on sie chcial wyzyc bo jest nie ma staysfakcji ze swojej pracy. dal mi tez mowe o tym ze nie wie jaki jest sens jego zycia... co on wogole tu robit itp. strasznie zaczal filozofowac. i to nie jest tak ze zauwazylam to przez dluzysz czas- zmienil sie z dnia na dzien doslownie po wycieczce z ojcem



Nikt nie mówi tak okrutnych rzeczy pod wpływem dziwnego impulsu czy jednorazowej pogawędki z ojcem. Założę się że to co powiedział Ci wczoraj siedziało w nim od bardzo dawna, być może nawet rozmawiał o swoich wątpliwościach z ojcem który doradził mu rozstanie z Tobą.
On jest po prostu nieszczęśliwy, nie potrafi znaleźć dobrego wyjścia z sytuacji, wie że cokolwiek nie zrobi będzie złe, dlatego stracił motywację i nie widzi sensu w czymkolwiek.
emma8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 20:03   #22
natash88
Wtajemniczenie
 
Avatar natash88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 128
Dot.: Chce - Nie chce

Cytat:
Napisane przez martini85 Pokaż wiadomość
Jestesmy razem ponad 2 lata i mieszkamy od 1,5 roku. Mamy po 29 lat. 10 miesiecy temu mielismy maly przelom, gdzie o maly wlos sie nie rozstalismy (ja nie umialam zaufac i mialam problemy w pracy). Udalo nam sie wyjsc na prosta i ogolnie caly ten okres byl swietny do dzis dnia. Wprowadzilismy sie do nowego mieszkania i rozkoszowalismy sie bajkowym zwiazkiem... Dla niego zmienilam sie na lepsze- pozbylam sie lekow, zazdrosci, pomyslalam- wybralam jego i zrobie wszystko zeby wlasnie z nim byc szczesliwa. Oczywiscie byly male sprzeczki tu i tam, jedne mniej drugie bardziej histeryczne, ale to bylo nic w porownianiu jaka mielismy karuzele na poczatku. Przez to ze ja dojrzalam, zmienilam nastawanie, relacje z jego rodzina sie poprawily i generalnie nie mielismy juz zadnych problemow.

No i chyba sie mylilam. Tydzien temu TZ wybral sie na wycieczke rowerowa z tata, na co ja sie ucieszylam. Jego tato mimo ze fajny i symatyczny to troche snob. Prownuje ludzi, kto jest doktorem, kto jest prawnikiem, ten taki bogaty, ten owaki. Moj TZ wrocil w bardzo negatywnym nastroju, wyczulam ze jest jakis oschly, dziwny... Napadlam naniego przyznam i ten wylal potok slow, placzac na koncu ze czuje sie jak glupek, nie rozwija sie umyslowo, w pracy czuje sie jak malpa bez perspwktyw. Klocilismy sie przez 3 dni i na przemian mowil:

- Nie jestes ta jedyna/ Chce zebys nia byla

- Nawet jak bylem z toba szczesliwy to zawsze czegos mi brakowalo, nie wiem czego/ Nie wiem czemu tak powiedzialem

- Nie jestem z toba szczesliwy/ Jestem z toba szczesliwy

- To nie ma sensu/ Mozemy popracowac nad tym

- Nie wyobrazam sobie przyszlosci z toba/ Wyobrazam sobie przyszlosc z toba

- Nie jestem pewnien czy bede cie kochal na tyle za 2-3 lata, zeby decydowac sie na zawsze/ Chce cie kochac za 2-3 lata

- Powinnas znalesc kogos kto cie doceni I bedzie chcial wkrotce zalozyc rodzine tj ty/ Nie mow tak

- To nie jest fair wobec ciebie gdybysmy mieli zerwac za 2-3 lata/ Czas pokaze I zapewni nas w sobie I wtedy oswiadcze sie

- Kiedys to wreszcie trzeba zakonczyc/ Mozemy popracowac nad nami

- Nie pozwalasz mi sie spotykac z innymi kobietami/jak z nimi rozmawiam boje sie co mozesz sobie pomyslec o rzeczach jakich mowie/ Nie potrzebuje sie z innym babami spotykac/kolegowac

- Czuje sie utrapiony/ Czuje sie pogubiony

- Kiedy jestem z dala od ciebie, nabieram perspektywy ze nie chce z toba byc/ Chce z toba byc jak jestem przy tobie

- Chce z toba zerwac/ Nie chce zerwac

- Spisalem powody dlaczego nie chce z toba byc/ Chcialem napisac ale tego nie zrobilem

- Masz dobre serce, jestes lojalna, ale to nie wystarczy/ Jestem z toba bo masz dobre serce I je kocham

- Wierzysz w milsoc do grobowej deski, ja nie/ Chcialbym sie ozenic I miec dzieci I dom

- Nie pasujemy do siebie/roznimy sie poziomami intelektualnymi/nie mamy o czym rozmawiac przez 2godz/ O czym bysmy gadali za 20 lat?/ Badzmy silni razem/urozmaicmy nasz czas razem

- Nie wiem czego chce/ Badz cierpliwa

- Boisz sie ze mnie stracisz/ Ja tez nie chce cie stracic

- Przez ciebie sie zmienilem I nie poznaje sam siebie/ Stalem sie tez lepszym czlowiekiem
Twoj facet to Ciebie uwaza za idiotkę czy siebie za nudziarza?...
Jesli Ciebie, to coz. Nie chcialabym byc z kims, kto mnie ma za glupia ges.
__________________
zakochana w sobie od urodzenia

natash88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 20:40   #23
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Chce - Nie chce

nie kocha cię. Lubi, ale nie kocha. Próbuje się do ciebie przekonac, ale mu nie wychodzi. Jest z tobą z rozsądku lub z lenistwa (nie chce mu się szukać innej).
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 21:15   #24
martini85
Raczkowanie
 
Avatar martini85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 442
Dot.: Chce - Nie chce

nie ma idealnych zwiazkow. moja mama powiedziala ze mowila nie takie rzeczy z tata, a sa teraz razem 30 lat i szczesliwi.

Edytowane przez martini85
Czas edycji: 2015-06-01 o 21:48
martini85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 21:28   #25
HealthOne
Zadomowienie
 
Avatar HealthOne
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 165
Dot.: Chce - Nie chce

W dobrym związku nie ma miejsca na takie teksty moim zdaniem.
Facet rozwala wszystkie fundamenty.
Wygląda to tak jakby chciał na ciebie zepchnąć ten niekomfortowy moment zerwania, bo sam nie miał do tego jaj.

Takie teksty ostudziły by mnie mocno, oj mocno :/

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Cytat:
Napisane przez martini85 Pokaż wiadomość
nie ma idealnych zwiazkow. moja mama powiedziala ze mowila nie takie rzeczy ze tata, a sa teraz razem 30 lat i szczesliwi.
można (chociaż i tak tego nie rozumiem) nawet wrzeszczeć na siebie po jakiejś kosmicznej awanturze, ale później gorąco się przepraszać. Ale powiedzieć partnerowi ''nie jesteś jedyna, nie widzę z tobą przyszłości, za 2-3 lata się chyba rozstaniemy'' , a później ''eeee, yyyyy, miałem zupełnie co innego na myśli'' ?

proszę cię :/
__________________
''Bóg ustanowił granice ludzkiej mądrości, nie zakreślił jedynie granic jej głupocie - a to nie jest uczciwe'' - Konrad Adenauer
HealthOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 21:52   #26
martini85
Raczkowanie
 
Avatar martini85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 442
Dot.: Chce - Nie chce

Cytat:
Napisane przez HealthOne Pokaż wiadomość
W dobrym związku nie ma miejsca na takie teksty moim zdaniem.
Facet rozwala wszystkie fundamenty.
Wygląda to tak jakby chciał na ciebie zepchnąć ten niekomfortowy moment zerwania, bo sam nie miał do tego jaj.

Takie teksty ostudziły by mnie mocno, oj mocno :/

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------



można (chociaż i tak tego nie rozumiem) nawet wrzeszczeć na siebie po jakiejś kosmicznej awanturze, ale później gorąco się przepraszać. Ale powiedzieć partnerowi ''nie jesteś jedyna, nie widzę z tobą przyszłości, za 2-3 lata się chyba rozstaniemy'' , a później ''eeee, yyyyy, miałem zupełnie co innego na myśli'' ?

proszę cię :/
mielismy szczera rozmowe, dlatego w takim pozytywnym swietle pisze, ale uzodnilismy ze:
1. nigdy wiecej taka akcja
2. oswiadczy sie najpozniej za 1,5roku
3. czyny mowia glosniej niz slowa a w tym watku nic o tym nie pisalam

nie chce byc drastyczna w tym momencie, dam jeszcze szanse, bo mysle ze jest wart. on jest wielkim krtytykiem we wszytskim co robi, nidgy nie byl w pelni zadowolony ze swojej pracy, zycia generalnie, zwiazku itp... wiec trzeba go czasem troche nastroic life is beautiful
martini85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 22:03   #27
natash88
Wtajemniczenie
 
Avatar natash88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 128
Dot.: Chce - Nie chce

Cytat:
Napisane przez martini85 Pokaż wiadomość
mielismy szczera rozmowe, dlatego w takim pozytywnym swietle pisze, ale uzodnilismy ze:
1. nigdy wiecej taka akcja
2. oswiadczy sie najpozniej za 1,5roku
3. czyny mowia glosniej niz slowa a w tym watku nic o tym nie pisalam

nie chce byc drastyczna w tym momencie, dam jeszcze szanse, bo mysle ze jest wart. on jest wielkim krtytykiem we wszytskim co robi, nidgy nie byl w pelni zadowolony ze swojej pracy, zycia generalnie, zwiazku itp... wiec trzeba go czasem troche nastroic life is beautiful
wiedziałam, ze kojarze Twoj nick - powtorze swoj wlasny wpis z pazdziernika 2013 roku:

'przeczytalam poprzedni watek o tym facecie, ktory stwierdzil po 2 miesiacach, ze Cie nie kocha, a jego matka uwaza, ze jestes z nim dla pieniedzy.

Ty za to myslisz tak naiwnie i tak latwo lykasz kazdy okruch zainteresowania.

czekam na kolejne dramatyczne watki zalozone przez Ciebie za jakis czas, bo wyczuwam problemy na horyzoncie.

w ogole nie stalas sie nawet ciut bardziej krytyczna pomimo swojego toksycznego bylego zwiazku, chyba bedziesz cierpiec.
'

tadam - mialam racje

swoja droga, Twoj facet jest strasznie rozchwiany emocjonalnie, od ponad dwoch lat sprzedaje Ci co roz on (lub/i jego rodzina) gadke o tym, ze jestes dla niego/nich za slaba.
zrezygnowalabym z takiej jazdy na rollercoasterze - ale co kto lubi.
__________________
zakochana w sobie od urodzenia

natash88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 22:29   #28
martini85
Raczkowanie
 
Avatar martini85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 442
Dot.: Chce - Nie chce

Cytat:
Napisane przez natash88 Pokaż wiadomość
wiedziałam, ze kojarze Twoj nick - powtorze swoj wlasny wpis z pazdziernika 2013 roku:

'przeczytalam poprzedni watek o tym facecie, ktory stwierdzil po 2 miesiacach, ze Cie nie kocha, a jego matka uwaza, ze jestes z nim dla pieniedzy.

Ty za to myslisz tak naiwnie i tak latwo lykasz kazdy okruch zainteresowania.

czekam na kolejne dramatyczne watki zalozone przez Ciebie za jakis czas, bo wyczuwam problemy na horyzoncie.

w ogole nie stalas sie nawet ciut bardziej krytyczna pomimo swojego toksycznego bylego zwiazku, chyba bedziesz cierpiec.
'

tadam - mialam racje

swoja droga, Twoj facet jest strasznie rozchwiany emocjonalnie, od ponad dwoch lat sprzedaje Ci co roz on (lub/i jego rodzina) gadke o tym, ze jestes dla niego/nich za slaba.
zrezygnowalabym z takiej jazdy na rollercoasterze - ale co kto lubi.
a u ciebie jakies intrygujace newsy?

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

i po raz kolejny sie zastanawiam, jaka przyjemnosc maja dziewczyny dajace dobra rade, dzielace swoja opinie i te ktore wrecz sycza i patrza gdzie by tu szpile wbic???? moze powinnam zalozyc kolejny watek...
martini85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 22:34   #29
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Chce - Nie chce

przecież nie wbija szpili. Pokazała tylko, że twój związek nadal ma problemy. I to dokładnie takie same jak w 2013 roku.

I na dodatek piszesz, że on nigdy nie był zadowolony ze związku z tobą. ( nidgy nie byl w pelni zadowolony ze swojej pracy, zycia generalnie, zwiazku )

Wychodzisz na desperatkę, która trzyma się kurczowo faceta i tyle.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 22:37   #30
martini85
Raczkowanie
 
Avatar martini85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 442
Dot.: Chce - Nie chce

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
przecież nie wbija szpili. Pokazała tylko, że twój związek nadal ma problemy. I to dokładnie takie same jak w 2013 roku.

I na dodatek piszesz, że on nigdy nie był zadowolony ze związku z tobą. ( nidgy nie byl w pelni zadowolony ze swojej pracy, zycia generalnie, zwiazku )

Wychodzisz na desperatkę, która trzyma się kurczowo faceta i tyle.
pokazala? a przeparaszam, czy pani mieszka w naszej szafie, ze wie wszystko poza tym co okreslilam w 25 zdaniach powyzej?
martini85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-02 16:12:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:04.