Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :) - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-07, 13:52   #3211
natalia1011
Zadomowienie
 
Avatar natalia1011
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 083
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez belleza_ines Pokaż wiadomość
Ja sie zastanawiam nad zamówieniem na all tej sukienki co ostatnio asienka_182 w niej sobie wstawiła zdjęcie z brzuszkiem

A jaką z h&m sobie zamówiłaś?

http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0269020001.html o taką musiałam coś na lato bo powiększam się i wszystko się ciasnawe robi było jakieś 15 % zniżki (chyba do dzisiaj jest) i darmowa dostawa . wyszła za niecałe 51 zł

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Oj nie odebralam jak zarzut absolutnie :-D tylko tak dla wyjasnienia napisalam :-D a ze jak temat kosmetykow to sie rozkrecam... No coz :-P
Dobrze, że się rozpisałaś na temat kosmetyków, bo ja o tym nie wiedziałam. Czyli ja jestem typową 10 (czerwona jak się opalam:P)), czyli filtr 30 chroni mnie na około 300 minut tak?
__________________
razem od 01.03.2008 r.

zaręczyny 14.07.2011 r.

ślub 30.08.2014 r.


"uparcie i skrycie, och życie kocham cie nad życie!"

http://s1.suwaczek.com/20140830580113.png
natalia1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 14:07   #3212
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Dzień dobry Mms śliczne ci to wyszło! Brawo!
Cytat:
Napisane przez beaciorq Pokaż wiadomość
Wow bardzo ladne mms ) a jak zamierzasz pociągnąć wstazeczke? Ja myslalam zeby przez srodek literek pociągnąć i jako jeden sznur zawiesić na lozeczku. Ale bwrdoz ladnie ci wyszly )

Witam sie dzis, ja koncze 27 lat takze mamy male swieto ) milego dnia wszystkim
Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość

ale to ładnie wygląda ! Postarałaś się ładne kolorki


Ja zmykam na ostatni zjazd studiów i ostatni egzamin
Miłego dnia
Cytat:
Napisane przez natalia1011 Pokaż wiadomość
aż wlazłam przez komputer na wizaż, żeby zobaczyć. Zazdroszczę talentu, ślicznie Ci to wyszło

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość

kochana śliczne jak to zrobiłaś?
Dziękuję
chyba kupię grubszą nitkę i wielką igłą przeszyję wszystkie literki (od str ściany) tak, żeby połączyć. Ale jeszcze zobaczę
jak to zrobiłam? Najpierw weszłam na Word, znalazłam odpowiednią czcionkę (rozm chyba 600) i wydrukowałam. Później uzyskane szablony odbiłam na filcu po 2x, połączyłam, a w środek upchałam watę i są takie 3d no i obszywałam wszystko ręcznie
na ścianie powinny lepiej wyglądać, jak będę miała zdj, to też wrzucę


beaciorq - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

Jess mam nadzieję, że egzamin poszedł dobrze


ale się dzisiaj potwornie czuję... jeszcze tak mi brzuch wywaliło, że mąż jak wrócił z pracy to się zastanawiał czy faktycznie mnie 8h nie widział, czy 8 tyg sama nie wierzę w to, co piszę, ale chcę odrobinę deszczu
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 14:34   #3213
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

natalia1011 tak, jesli jestes blada, opalasz sie najpierw na czerwono a dopiero potem opalenizna przechodzi w braz albo sie spazysz, blond wloski lub rude, tendencja do piegow po opalaniu lub piegi to jesres typowa 10. Filtrem trzeba sie posmarowac 20min przed wyjsciem na slonce potem jesli to spf30 to masz 300min minus te 20min czyli 280min mniej wiecej. Jesli sie pomoczysz w basenie nie zaleznie od tego ile czasu minelo powinnas dolozyc kosmetyk i czas liczysz na nowo.

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

A! Jesli chodzi o dzieci to ich zawsze sie liczy jako typ 10. I najlepsza jest ochrona spf 50 lub spf 30. Dzieciaczki tez sie bardziej pocą i im filtr splywa no i biegaja, wycieraja sie w piachu wiec im w polowie czasu polecam juz dolozyc kosmetyk. I szybciej tez zmyc. 12godz w filtrze to za duzo. Po 6 najlepiej juz zmyc i nalozyc cos nawilzajacego, uspokajającego... Zawsze po sloncu sa najlepsze kosmetyki ktore sa typowo do tego przeznaczone bo maja skladniki lagodzace.

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

mms bardzo fajnie to wyszlo, podchwyce twoj pomysl i zrobie tez :-D
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 17:29   #3214
beatrix28
Zadomowienie
 
Avatar beatrix28
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 202
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

hej mamusie
jeszcze zyje-jakoś, zdycham.duszno i nic sie nie chce.ja chce sierpień..
widze ze sporo zmian..roxana zrobila sobie urlop.
mms22 piekne literki,u mnie beda drewniane..
aliczka88 mi do lidla to wogole jakos nie po drodze co sie wybieram to nie docieram.
beaciorq najlepszego!
jess powodzenia,
kasperka widze, ze i u Ciebie sporo sie dzieje, remontowo
u nas na szczescie po remontach jeszcze tzreba w sumie kupic i zalozyc kaloryfery no ale jest podlogówka to w sumie nie trzeba sie spieszyc...w wolnych chwilacj troche dzialam papierkowo ..robie albumy i kartki..do szkoly,przedszkola,na slub,trochę też na zaś coby sprzedac juz po porodzie bo wtedy mzoe byc kiepsko z czasem..ostatni wpis na blogu.

Edytowane przez beatrix28
Czas edycji: 2015-06-07 o 17:48
beatrix28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 17:32   #3215
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Martulka0991 a czemu lekarza zmieniasz? Chyba przeoczylam jak o tym pisalas.
Przeprowadzam sie i nie bede miala mozliwosci jezdzic do swojego lekarza, no wiec zmiana lekarza i szpitala, w ktorym mialam rodzic...


Cytat:
Napisane przez beaciorq Pokaż wiadomość
Witam sie dzis, ja koncze 27 lat takze mamy male swieto ) milego dnia wszystkim
Sto latek i spełnienia marzeń :-*

Witam sie :-* ja dzis od rana zabiegana, ale po poludniu obowkazkowa drzemka ;-) dzis bylismy nad woda tak bylo blogo... A dzis dostalismy zaproszenie na slub naszych swiadkow ;-) na koniec wrzesnia i chyba sie wybierzemy jak maluszek bedzie zdrowy moze jakos bede wygladala, podobnie do czlowieka :-P dzis ubnas tak goraco ale wiatrak sie buja wiec spoko ;-)
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 17:51   #3216
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Hej
Troszkę mnie nie było ale przyjechała mamuśka i tak nie miałam czasu na komputer w ogóle

Ja też już błaaaaaagaaam o deszcz szlag mnie trafia w te upały... nogi mam takie spuchnięte, piekące

Mała szaleje ostatnio bardzo dużo

Mms pięknie Ci wyszły te literki
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 18:30   #3217
Niespodziewajka25
Rozeznanie
 
Avatar Niespodziewajka25
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 754
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Umieram z tego gorąca . Dopiero teraz odspanęłam bo zrobiło sie chlodniej , TŻet wzial Adasia na plac zabaw a ja sie polozylam zjadlam loda i idzie wytrzymac . A tak to caly dzien przeplakalam bo doslownie plywalam w swoim wlasnym pocie ;(

Do tego strasznie boje sie ze urodze wczesniej , ciagle mnie brzuch pobolewa , miedzy nogami mokro tak jakby mi wody sie saczyly choc to pewnie zwykle uplawy . Ogolenie to dola zlapalam przez to wszystko .

Jeden plus taki ze od jutra TŻet idzie do pracy na normalna umowe , jak nic sie nie dzialo tak teraz ciagle ktos dzwoni a TŻet musi odmawiac bo juz ma dwie fuchy do tego ta robota do 17. Niby powinnam sie cieszyc ale kurde sama bede calymi dniami a przy moim samopoczuciu nie wiem czy wyrobie ..

No i Adasko zaczail o co chodzi z kibelkiem . Potrafi wstrzymac siku , bierzemy malpke zabawke , robi siusi i malpka bije brawa a dziecko wniebowziete
__________________
ADAŚ - 03.11.2012
CÓRCIA - tp. 15.08.2015
39/40

Edytowane przez Niespodziewajka25
Czas edycji: 2015-06-07 o 18:31
Niespodziewajka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-07, 18:34   #3218
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Hejka ale UPAŁ

Kupiłam juz troszkę elementów wyprawki aaa gdzie tam jeszcze do końca

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

mms_22 piękne literki
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 19:39   #3219
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Dziewczyny kochane, miałam faktycznie zrobic sobie przerwę od forum ALE od wczoraj sie wiele wydarzyło. Wczoraj wysłałam do mojego TŻ mega długiego meila jak był w pracy, w którym zawarłam wszystkie moje "bolączki" i do samego wieczora sie nie odezwałam, nie odpisywalam na smsy i nie odbierałam telefonów. Wieczorem TŻ wrocil z pracy... z wielkim bukietem czerwonych róż i perfumem (jedym z moich ulubionych - la vie e belle ).
Przeprosił za wszystko, zjadł, wykąpał sie i przyszedł do mnie do lozka... Rozmawialiśmy 2h o wszystkim co nas trapi itd, wyjaśniliśmy sobie wszystko... Bałam sie trosze ze to tak na jedna chwile, ze sie rano obudzę i bedzie po staremu ale rano wstaje - sniadanko na stole, plan dnia ułożony, junior juz gotowy. Pojechaliśmy do dream parku (miniatury, oceanarium, dinozaury i cała masa innych atrakcji dla dzieci), spędziliśmy tam pol dnia - o dziwo nie było mi zbyt gorąco pomimo ponad 30 stopni - pozniej przyjechaliśmy do domku, ja sie wykapalam, chwile przespałam i pojechaliśmy na kolacje i deser teraz wróciliśmy... Jestem padnieta ale taka szczęśliwa mam wielka nadzieje, ze te przykre chwile nie wrócą

mms cudowny napis i szacuneczek, ja niestety nie mam takiego daru a chętnie bym podpatrzyła

Kasperka kciuki za remont

[B[Beaciorq[/B] sto latek kochana !!


Mi dzisiejszy upał wcale nie przeszkadzał... Jak nigdy chociaz nie powiem bo sie ciesze z "ochłodzenia" ktore ma do nas przyjść na chwilke... A pozniej zapowiadają ze upały dopiero do nas maja przyjść :P
Ja we wtorek mam usg prenatalne, w środę wizyte u gin a w czwartek planujemy wyjazd do energylandi, podobno sa pakiety dla kobiet w ciazy TŻ bedzie z juniorem szalał na karuzelach a ja robic za fotografa i odpoczywac w cieniu

Uciekam sie polozyc i odpoczac, słodkich snow kochane i jeszcze raz wielkie dzieki za dobre słowa, jestescie kochane
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 19:48   #3220
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

roxana... Super! Bardzo sie ciesze ze sie dogadaliscie :-D bedzie dobrze, mowilam Maja byla ostatnio w zatorze w energylandi wrocila zachwycona wiec polecam :-D
W nocy mamy miec juz burze, bardzo bym chciala bo Maja ledwo zipie z alergii a tak to troche te pylki by opadly. Lepiej by jej sie spalo.

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Anev0 a foty to gdzie?

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

A i tez uwielbiam la vie est belle ale edp tylko na takie cieple dni dla mnie zbyt slodkie. W ogole co do perfum to w ciazy odstawilam moje ulubione bo za mocno je czuje jakos. Teraz mecze Beauty CK... Tak delikatnie mi pachnom ;-)
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 19:56   #3221
Niespodziewajka25
Rozeznanie
 
Avatar Niespodziewajka25
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 754
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Roxana super że wszystko u was zaczyna się układać
__________________
ADAŚ - 03.11.2012
CÓRCIA - tp. 15.08.2015
39/40
Niespodziewajka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-07, 20:06   #3222
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Jess922 powodzenie, trzymam kciuki
Dziękuję W końcu egzaminu nie było, zabrała tylko prace i wpisała oceny i koniec studiowania

Cytat:
Napisane przez Niespodziewajka25 Pokaż wiadomość
Umieram z tego gorąca . Dopiero teraz odspanęłam bo zrobiło sie chlodniej , TŻet wzial Adasia na plac zabaw a ja sie polozylam zjadlam loda i idzie wytrzymac . A tak to caly dzien przeplakalam bo doslownie plywalam w swoim wlasnym pocie ;(

Do tego strasznie boje sie ze urodze wczesniej , ciagle mnie brzuch pobolewa , miedzy nogami mokro tak jakby mi wody sie saczyly choc to pewnie zwykle uplawy . Ogolenie to dola zlapalam przez to wszystko .

Jeden plus taki ze od jutra TŻet idzie do pracy na normalna umowe , jak nic sie nie dzialo tak teraz ciagle ktos dzwoni a TŻet musi odmawiac bo juz ma dwie fuchy do tego ta robota do 17. Niby powinnam sie cieszyc ale kurde sama bede calymi dniami a przy moim samopoczuciu nie wiem czy wyrobie ..

No i Adasko zaczail o co chodzi z kibelkiem . Potrafi wstrzymac siku , bierzemy malpke zabawke , robi siusi i malpka bije brawa a dziecko wniebowziete
dla synka za nową umiejętność


Roxana
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 20:09   #3223
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
roxana... Super! Bardzo sie ciesze ze sie dogadaliscie :-D bedzie dobrze, mowilam Maja byla ostatnio w zatorze w energylandi wrocila zachwycona wiec polecam :-D
W nocy mamy miec juz burze, bardzo bym chciala bo Maja ledwo zipie z alergii a tak to troche te pylki by opadly. Lepiej by jej sie spalo.

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Anev0 a foty to gdzie?

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

A i tez uwielbiam la vie est belle ale edp tylko na takie cieple dni dla mnie zbyt slodkie. W ogole co do perfum to w ciazy odstawilam moje ulubione bo za mocno je czuje jakos. Teraz mecze Beauty CK... Tak delikatnie mi pachnom ;-)

Jeju powiedz ze beda burze, ale pragnę
Junior tez alergik, kicha po 1000 razy dziennie, katar... Nawet syropy nic nie dają...

Ja na szczęście nie mam w tej ciazy problemów z zapachami la vie tez teraz dla mnie za słodkie ale na szczęście mam ich w zapasie, przeważnie za granica sie obkupuje i to zawsze w 50ml wiec mam w zapasie i j'adore i chanel i chloe i kilka innych... W sumie jedynie co zauwazylam to mniej sie psikam w ciazy wiec chyba jednak faktycznie potrzebuje troszkę "lżejszej" warstwy zapachowej hihi

No mam nadzieje, ze juniorowi tez sie spodoba w Zatorze, fundujemy mu takie atrakcje zamiast typowych wakacji w tym roku no i to tez tak na juz bo w lipcu nie wyobrażam sobie jezdzic na ostatnich siłach po takich atrakcjach.

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Niespodziewajka25 Pokaż wiadomość
Roxana super że wszystko u was zaczyna się układać



---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Dziękuję W końcu egzaminu nie było, zabrała tylko prace i wpisała oceny i koniec studiowania







dla synka za nową umiejętność





Roxana

No to gratuluje ukończenia studiów teraz tylko raz dwa obrona i koniec a wlasnie, zdecydowałaś kiedy bedziesz sie bronić ?
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 20:11   #3224
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

ROXI jak super czytać takie wiadomości!! żeby każdy TZ się tak starał to my by było blogo

Ja leżę plackiem, Miś pomału zasypia w swoim pokoju. Był na ciuma i pobiegł do siebie zaraz mąż wróci ze służby, musze obiadokolacje zrobić.
Gorąco jak skurczybyk!!! Chcę deszcz!!! I ZIMNE PIWO
__________________
"Znaczną częścią naszego życia rodzinnego są udane szarlotki"


Żona
Mama Misia

Makijażystka
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 20:22   #3225
natalia1011
Zadomowienie
 
Avatar natalia1011
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 083
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Jess gratuluje ukonczenia studiow teraz tylko obrona i koniec

Niespodziewajka brawa dla synka zdolny chlopak

Roxana a takie wiadomosci jak Twoja to moglabym czytac codziennie, ciesze sie ze wszystko sobie wyjasniliscie

Ja zrobilam sobie male spa, pilling kawowy, balsamowanie, pazury, maska na wlosy, az mi sie troche samopoczucie poprawilo bo juz powoli na siebie patrzeć nie mogę ;/
__________________
razem od 01.03.2008 r.

zaręczyny 14.07.2011 r.

ślub 30.08.2014 r.


"uparcie i skrycie, och życie kocham cie nad życie!"

http://s1.suwaczek.com/20140830580113.png
natalia1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 20:29   #3226
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
ROXI jak super czytać takie wiadomości!! żeby każdy TZ się tak starał to my by było blogo



Ja leżę plackiem, Miś pomału zasypia w swoim pokoju. Był na ciuma i pobiegł do siebie zaraz mąż wróci ze służby, musze obiadokolacje zrobić.

Gorąco jak skurczybyk!!! Chcę deszcz!!! I ZIMNE PIWO

Mi sie chce zimnego piwa na balkonie i puścić dymka. hahaha



---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez natalia1011 Pokaż wiadomość
Jess gratuluje ukonczenia studiow teraz tylko obrona i koniec

Niespodziewajka brawa dla synka zdolny chlopak

Roxana a takie wiadomosci jak Twoja to moglabym czytac codziennie, ciesze sie ze wszystko sobie wyjasniliscie

Ja zrobilam sobie male spa, pilling kawowy, balsamowanie, pazury, maska na wlosy, az mi sie troche samopoczucie poprawilo bo juz powoli na siebie patrzeć nie mogę ;/

!
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 20:31   #3227
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Melduje się po cudownym dniu nad morzem, tego mi było trzeba
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 20:39   #3228
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Ja nie pale. Czasem na imprezie puszcze dymka z koleżankami ale teraz to mi się marzy plaża w Grecji, piwo, pita i papieros i kochać się z mężem całą noc
.... no dobra. Z tego wszystkiego co wymieniam zostaje mi tylko szybki numerek bo mi coś ostatnio noga dretwieje
__________________
"Znaczną częścią naszego życia rodzinnego są udane szarlotki"


Żona
Mama Misia

Makijażystka
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 20:45   #3229
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Roxana, super wiesci!!! :-* dobry pomysl na napisanie wiadomosci, czasami lepiej napisac niz mowic, ja ostatnimi czasy jak zaczynam mowic o jakich kolwiek problemach to zaraz sie rozklejam i sama zla jestem na siebie ze nie mowie wtedy wszystkiego tego co mam do powiedzenia bo zajmuje sie bardziej tym ze placze i sie denerwuje, tak to jest z moimi burzami hormonow... :-P Ciesze sie ze wszystko wyjasnione, a ten bukiet roz musi byc piekny bo pewnie prosto od serduszka ;-) cieszcie sie soba, rodzinka i oby juz zle chmury nad Wasza rodzinke nie powrocily
Jess, gratki zakonczenia uczelnianych zmagan
Co do pogody to i ja czekam na burze... bo plyne... Poprostu plyne :-(

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
Ja nie pale. Czasem na imprezie puszcze dymka z koleżankami ale teraz to mi się marzy plaża w Grecji, piwo, pita i papieros i kochać się z mężem całą noc
.... no dobra. Z tego wszystkiego co wymieniam zostaje mi tylko szybki numerek bo mi coś ostatnio noga dretwieje
Ja kiedys na imprezach popalalam, a teraz drazni mnie dym papierosowy, smierdzi mi niesamowicie... Piwko czasem ciutke lykne od meza jak mam mega ochote ;-) co do plazy to dzis posiedzialam nad woda w cieniu ;-) ten chlod od wody, boski w dzisiejszy upal no i rodzenstwo pojechalo wiec wykorzystalismy niemalze natychmiast to ze zostalismy sami ;-) choc maz sie boi ze cos sie stanie, zaszkodzimy malemu albo go przyspieszymy a czeka nas przeprowadzka itd.
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-07, 20:48   #3230
moniska139
Zadomowienie
 
Avatar moniska139
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 943
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

A ja miałam beznadziejny dzień z tż nie mogłam się dogadać, młody marudny bo gorąco. Wszystko było dziś złe i bez powodu wył. A na koniec siedziałam z nim na ławce, zasnął mi na rękach. Chciałam z nim wstać i ławka się rozleciala... takie dwie betonowe nogi i siedzenie. Nie wiedziałam, że to nie jest połączone. Poleciałam z Filipem do tylu, rozwaliłam rękę, siniaki na nogach a młody na moim brzuch wyladował. Nawet nie wiecie jak się wystraszyłam
moniska139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 20:52   #3231
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Dzis chyba kazda z nas miala wyjatkowy dzien ale tez wyjatkowo meczacy ;-) ja sie juz ewakuuje ;-) lece spac ;-) jutro ostatni dzien wolnego ;-) pozniej 4dni do pracy i bede zyla wylacznie wyprowadzka, modlila sie o sily, zdrowie i by maz po przeprowadzce znalazl prace... Dobranoc mamusie

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Cytat:
Napisane przez moniska139 Pokaż wiadomość
A ja miałam beznadziejny dzień z tż nie mogłam się dogadać, młody marudny bo gorąco. Wszystko było dziś złe i bez powodu wył. A na koniec siedziałam z nim na ławce, zasnął mi na rękach. Chciałam z nim wstać i ławka się rozleciala... takie dwie betonowe nogi i siedzenie. Nie wiedziałam, że to nie jest połączone. Poleciałam z Filipem do tylu, rozwaliłam rękę, siniaki na nogach a młody na moim brzuch wyladował. Nawet nie wiecie jak się wystraszyłam
Jej... To faktycznie pewnie strachu co nie miara... Nie dziwie sie ze sie wystraszylas... :-( oby nic Wam nie bylo... To teraz odpoczywaj spokojnie a z Tzetem sie dogadacie pewnie pogoda doskwiera wszystkim dookola wiec dlatego tak... Musimy liczyc na przyjscie deszczu, moze natura okaze sie laskawa ;-)

Edytowane przez martulka0991
Czas edycji: 2015-06-07 o 20:54
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 21:09   #3232
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
Ja nie pale. Czasem na imprezie puszcze dymka z koleżankami ale teraz to mi się marzy plaża w Grecji, piwo, pita i papieros i kochać się z mężem całą noc

.... no dobra. Z tego wszystkiego co wymieniam zostaje mi tylko szybki numerek bo mi coś ostatnio noga dretwieje

A ja o dziwo mimo ze palaczem byłam to teraz mnie okropnie drażni dym papierosowy... Ale mimo wszystko marzy mi sie dymek i piwko
Mam nadzieje, ze to takie chwilowe bo nie chciałabym nigdy w życiu wracać do nałogu

U nas od miesiecy nic... Teraz to tymbardziej bym sie bała, ze przyspiesze. No trudno, nauczyliśmy sie z TŻ z tym zyc - mus ro mus :P

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
Roxana, super wiesci!!! :-* dobry pomysl na napisanie wiadomosci, czasami lepiej napisac niz mowic, ja ostatnimi czasy jak zaczynam mowic o jakich kolwiek problemach to zaraz sie rozklejam i sama zla jestem na siebie ze nie mowie wtedy wszystkiego tego co mam do powiedzenia bo zajmuje sie bardziej tym ze placze i sie denerwuje, tak to jest z moimi burzami hormonow... :-P Ciesze sie ze wszystko wyjasnione, a ten bukiet roz musi byc piekny bo pewnie prosto od serduszka ;-) cieszcie sie soba, rodzinka i oby juz zle chmury nad Wasza rodzinke nie powrocily
Jess, gratki zakonczenia uczelnianych zmagan
Co do pogody to i ja czekam na burze... bo plyne... Poprostu plyne :-(

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------


Ja kiedys na imprezach popalalam, a teraz drazni mnie dym papierosowy, smierdzi mi niesamowicie... Piwko czasem ciutke lykne od meza jak mam mega ochote ;-) co do plazy to dzis posiedzialam nad woda w cieniu ;-) ten chlod od wody, boski w dzisiejszy upal no i rodzenstwo pojechalo wiec wykorzystalismy niemalze natychmiast to ze zostalismy sami ;-) choc maz sie boi ze cos sie stanie, zaszkodzimy malemu albo go przyspieszymy a czeka nas przeprowadzka itd.


Wlasnie, ja ostatnio nie umiałam zebrać mysli w kupę wiec stwierdziłam, ze ta wiadomosc bedzie najlepszym rozwiązaniem - poskutkowało

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez moniska139 Pokaż wiadomość
A ja miałam beznadziejny dzień z tż nie mogłam się dogadać, młody marudny bo gorąco. Wszystko było dziś złe i bez powodu wył. A na koniec siedziałam z nim na ławce, zasnął mi na rękach. Chciałam z nim wstać i ławka się rozleciala... takie dwie betonowe nogi i siedzenie. Nie wiedziałam, że to nie jest połączone. Poleciałam z Filipem do tylu, rozwaliłam rękę, siniaki na nogach a młody na moim brzuch wyladował. Nawet nie wiecie jak się wystraszyłam

Odpoczywaj w takim razie i sie obserwuj teraz uważnie. jakby cokolwiek Cie niepokoiło to od razu na IP, lepiej zawsze sprawdzić jak cos niż sie zamartwiać. Biedna...
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 21:14   #3233
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Roxana tak ogladalam pogode mamy miec burze, u mnie chlodniej juz jest... Nie grzmi tam u ciebie juz? Bo u mnie poki co cisza...

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Moniska139 odpoczywaj teraz... Jej... Pewnie zawalu dostalas... Dobrze ze nic powaznego się nie stalo...

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Mi tez marzy sie zimny Lech i papierosek cieniasek.... Ale to przez pogode pewnie.
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 21:16   #3234
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Dzieki dziewczyny
a na obrone na 90% zdecyduje sie na wrzesien. Kolezanka z grupy tez wtedy sie broni, razem bedzie nam razniej

moniska-co za przezycie :/ oby wszystko bylo ok z malutka
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 21:16   #3235
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Roxana a robilas juniorowi testy? Bo Maja miala i nic nie wyszlo dwa lata temu... A teraz od tygodnia ja dopadlo. Jutro ide do rodzinnego wyzebrac skierowanie na testy z krwi i z wynikami do alergolog prywatnie chce jechac jest super babka kolo ikei w katowicach...
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 21:23   #3236
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Roxana tak ogladalam pogode mamy miec burze, u mnie chlodniej juz jest... Nie grzmi tam u ciebie juz? Bo u mnie poki co cisza...

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Moniska139 odpoczywaj teraz... Jej... Pewnie zawalu dostalas... Dobrze ze nic powaznego się nie stalo...

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Mi tez marzy sie zimny Lech i papierosek cieniasek.... Ale to przez pogode pewnie.

Nie, u nas cisza

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Roxana a robilas juniorowi testy? Bo Maja miala i nic nie wyszlo dwa lata temu... A teraz od tygodnia ja dopadlo. Jutro ide do rodzinnego wyzebrac skierowanie na testy z krwi i z wynikami do alergolog prywatnie chce jechac jest super babka kolo ikei w katowicach...

My w tamtym roku robilismy testy. Wyszło uczulenie na pełno rożnych rzeczy, po tatusiu.
Najgorzej wlasnie maj/czerwiec u nas, pozniej juz powoli odpuszcza alergia.

Naszło mnie w koncu na czytanie ksiazki, prawie cała ciąże zastój miałam... Ja, ktora pochłaniałam ksiazki w jedna noc teraz praktycznie nic.. Chyba dlatego ze od razu zasypiałam no ale moze teraz chociaz troszkę nadrobię, nazbierało mi sie tych tytułów do nadrobienia ale narazie stawiam na totalny chill wiec cos szybkiego, prostego... Wakacyjnego

Spijcie dobrze kochane
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia

Edytowane przez roxana_lu
Czas edycji: 2015-06-07 o 21:26
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 21:29   #3237
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

majka haha kupiłam ale jeszcz nie odbrałam
Np, butelki dr browna waskie x2szt.
pieluszki tetrowe flanelowe, niedrapki tylko dlatego ze wymagaja w szpitalu :P
takie tam

I dwa kocyki z licytacji
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 21:36   #3238
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Anev0 to wrzuc jak dotra mi juz same ☠☠☠☠☠☠☠y tak na prawde do kupienia zostaly, typu parasol do wozka, posciel do wózka, mleko... Mam wszystko spisane.

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Ja posprzatalam poki chlodno wiec jutro nic robic nie bede musiala, poprasowalam sporo- reszta na jutrzejszy wieczor bo juz mi sie nie chce. Kompot zrobilam na jutro bedzie. I robie jeszcze taki fajny orzezwiajacy napoj z mieta i limonka wystarczy wrzucic troche lodu i jest extra
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 21:38   #3239
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Cytat:
Napisane przez beatrix28 Pokaż wiadomość
mms22 piekne literki,u mnie beda drewniane..
Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość

Mms pięknie Ci wyszły te literki
Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość

mms_22 piękne literki
Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
mms cudowny napis i szacuneczek, ja niestety nie mam takiego daru a chętnie bym podpatrzyła
Dziękuję

Roksana super, że kryzys już za Wami Miałam Ci własnie podrzucić pomysł z napisaniem listu, ale stwierdziłam, że możesz pomyśleć, że doradzam Ci staroświeckie metody a jak się okazało takie najlepiej skutkują Najważniejsze, że się dogadaliście Oby tak dalej


My z mężem też pojechaliśmy na obiadokolację (bo w tym upale nie chciało mi się nic robić:p ) i zjadłam mega zestaw obiadowy skłądający się z mięsa kebab (kurczak i baranina), ogromnej porcji pieczonych frytek i dwóch rodzai surówek nie zdrowo, ale za to jak pysznie a na koniec dowaliłam lodami

A Mały mi się tak rozszalał, że ja nie wiem jak dzisiaj zasnę
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 21:38   #3240
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VI :)

Roxana a no widzisz, my bylismy w tej klinice ona chyba w zabrzu z tego co dobrze pamietam, tam miala wszystkie testy a potem powtarzalam na klimontowie w szpitalu. Wtszlo co nie co ale tak na prawde nic... A teraz masakra jakas tak ja dojechalo. W nocy najgorzej... Dlatego chcialabym zeby popadalo. Opadna pylki.
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-19 10:52:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:37.