Mamusie Listopadowe :-) część I! - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-18, 06:58   #4351
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Hej z samego rana
Ja dziś mam jeden z ważnych egzaminów w życiu - za chwilę jadę na egzamin z prawa jazdy Trzymajcie kciuki, może się uda za pierwszym razem

Z moim TŻ się śmiejemy, że nasze dzieciątko będzie rajdowcem, od początku ciąży uczy się ze mną testów i jazdy autem hi hi

Miłego dnia wszystkim życzę
Powodzenia i daj znać
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 07:44   #4352
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Agusiekpowodzenia! trzymam kciuki! Ja zdawałam 5 razy :p i i tak w końcu nie jeżdżę, byłam zagrożeniem na drodze
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 08:16   #4353
martachoco
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 21
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Dziewczyny, w którym tygodniu czułyście już ruchy dziecka? Jestem w 17 tydz 6 dni i czuję już od 10 dni, to moje pierwsze dziecko i nie wiem czy gin będzie mnie przekonywał, że to ruchy jelit, a to przecież nie da się tego pomylić?
martachoco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 08:20   #4354
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez martachoco Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w którym tygodniu czułyście już ruchy dziecka? Jestem w 17 tydz 6 dni i czuję już od 10 dni, to moje pierwsze dziecko i nie wiem czy gin będzie mnie przekonywał, że to ruchy jelit, a to przecież nie da się tego pomylić?
Ja też czułam bardzo szybko,od 17 tygodnia już takie regularne, wcześniej były takie raz na parę dni i nie byłam pewna czy to to u mnie to też pierwsza ciąża
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 08:21   #4355
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

agusiek, powodzenia! Ja na szczęście mam już to za sobą. Mam prawko od 7 lat, zdane za 1 razem

malinka, trzymam kciuki Wszystko będzie dobrze
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 08:23   #4356
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

O,teraz się zorientowałam!
20 tydzień dziś zaczynam
Półmetek a dopiero co test robiłam....
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 08:27   #4357
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
O,teraz się zorientowałam!
20 tydzień dziś zaczynam
Półmetek a dopiero co test robiłam....
gratulacje, mnie też szybko leci lato się szybko skończy i będziemy tulić nasze maleństwa

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Agusiek trzymam kciuki!

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Cytat:
Napisane przez martachoco Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w którym tygodniu czułyście już ruchy dziecka? Jestem w 17 tydz 6 dni i czuję już od 10 dni, to moje pierwsze dziecko i nie wiem czy gin będzie mnie przekonywał, że to ruchy jelit, a to przecież nie da się tego pomylić?
Ja też szybciutko, w tej ciązy juz w 15 tygodniu takie regularne ruchy
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-18, 08:41   #4358
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Ja też szybciutko, w tej ciązy juz w 15 tygodniu takie regularne ruchy
Ja też jakoś w 15 tygodniu, choć na początku nie wiedziałam, że to ruchy. Tylko gin trochę zbił mnie ostatnio z tropu, bo pytałam, gdzie w brzuchu jest maluszek, a on mi pokazuje, że sięga maksymalnie do pępka od dołu, a ja czułam lekkie pukanie jakby pod żebrami. Na dole też czasem czuję, ale najczęściej właśnie po lewej stronie pod żołądkiem. To ja już nie wiem, co to jest

Powiedzcie mi jeszcze raz o tym teście z glukozą. Jestem w 17 tygodniu... A widzę, że niektóre z Was miały go dużo szybciej. Kolejną wizytę mam 21 lipca. Jest jakiś tydzień, w którym robi się to badanie, czy po prostu przez czas do wizyty mam być po tym teście?

Edytowane przez limonka1983
Czas edycji: 2015-06-18 o 08:43
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 08:50   #4359
agne19s
Zadomowienie
 
Avatar agne19s
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 106
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez martachoco Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w którym tygodniu czułyście już ruchy dziecka? Jestem w 17 tydz 6 dni i czuję już od 10 dni, to moje pierwsze dziecko i nie wiem czy gin będzie mnie przekonywał, że to ruchy jelit, a to przecież nie da się tego pomylić?
Oj ale wam zazdroszczę tych ruchow. Ja jestem w 17+5 dni i nic a nic nie czuje. Teraz już skończyłam studia i oprócz bliskich koleżanek to nikt nie wie że w ciąży jestem. A na wadze -0,4kg jeszcze. Z tego to się akurat cieszę bo czytałam w księdze ciąży a później potwierdziła u gin ze jeśli kobieta ma minimum 10kg nadwagi to w ciąży nie musi wogole przybrac.
__________________
"Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień!"
agne19s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 08:50   #4360
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi jeszcze raz o tym teście z glukozą. Jestem w 17 tygodniu... A widzę, że niektóre z Was miały go dużo szybciej. Kolejną wizytę mam 21 lipca. Jest jakiś tydzień, w którym robi się to badanie, czy po prostu przez czas do wizyty mam być po tym teście?
Mi lekarka powiedziała, że będziemy robić to badanie gdzieś tak za ok. 2 miesiące. Czytałam, że powinno się go robić między 24 a 28 tygodniem. Czyli u mnie to będzie akurat. Ale pewna nie jestem jak to jest rzeczywiście.
Może jak ktoś miał jakieś problemy z cukrem wcześniej, to musiał zrobić to badanie wcześniej?
Też się zastanawiam jak to jest...
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 08:56   #4361
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez verumka Pokaż wiadomość
Mi lekarka powiedziała, że będziemy robić to badanie gdzieś tak za ok. 2 miesiące. Czytałam, że powinno się go robić między 24 a 28 tygodniem. Czyli u mnie to będzie akurat. Ale pewna nie jestem jak to jest rzeczywiście.
Może jak ktoś miał jakieś problemy z cukrem wcześniej, to musiał zrobić to badanie wcześniej?
Też się zastanawiam jak to jest...
Ja właśnie mam cały czas dobry cukier... Sprawdzałam na necie i właśnie też pisało, że 24 - 28 tydzień...
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-18, 08:59   #4362
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Hej z samego rana
Ja dziś mam jeden z ważnych egzaminów w życiu - za chwilę jadę na egzamin z prawa jazdy Trzymajcie kciuki, może się uda za pierwszym razem

Z moim TŻ się śmiejemy, że nasze dzieciątko będzie rajdowcem, od początku ciąży uczy się ze mną testów i jazdy autem hi hi

Miłego dnia wszystkim życzę
Trzymam kciuki!! To jest mega radość jak się zda a potem poznaje realia na drodze jak już jeździsz sama

Cytat:
Napisane przez malinka103 Pokaż wiadomość
Hej wam ja jak zwykle poranny ptaszek
Powodzenia na egzaminie i oby za pierwszym ja na szczescie mam juz to za soba
u mnie dziś wizyta i jakos sie stresuje szkoda ze bez usg bo chcialabym sprawdzic czy z moim maleństwem wszystko dobrze.
Może poproś żeby zajrzał do malucha jak ma sprzęt Jedno pytanie a kamień z serca może spaść

Cytat:
Napisane przez martachoco Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w którym tygodniu czułyście już ruchy dziecka? Jestem w 17 tydz 6 dni i czuję już od 10 dni, to moje pierwsze dziecko i nie wiem czy gin będzie mnie przekonywał, że to ruchy jelit, a to przecież nie da się tego pomylić?
Czułam od 16 tyg a to moja pierwsza ciąża. Czułam zawsze tylko o jednej porze dnia i tylko jak leżałam na plecach

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
O,teraz się zorientowałam!
20 tydzień dziś zaczynam
Półmetek a dopiero co test robiłam....
Wow Jak to leci szybko, Cynamon masz rację, wakacje lecą zawsze szybko i będziemy każda czekać już tylko na sygnały "czy to już"?

Cytat:
Napisane przez verumka Pokaż wiadomość
Mi lekarka powiedziała, że będziemy robić to badanie gdzieś tak za ok. 2 miesiące. Czytałam, że powinno się go robić między 24 a 28 tygodniem. Czyli u mnie to będzie akurat. Ale pewna nie jestem jak to jest rzeczywiście.
Może jak ktoś miał jakieś problemy z cukrem wcześniej, to musiał zrobić to badanie wcześniej?
Też się zastanawiam jak to jest...
Miałam na samym początku glukozę z krwi badaną. Wyszła w porządku i teraz też czekam na tą krzywą cukrową. To będzie najgorsze badanie dla mnie
Dostałam dziś sms przypominający, że jutro wizyta połówkowa

Pospałam sobie dziś uuu. Wkroczyłam w 22 tydzień. I nie mieszczę się w sukienkę, którą kupiłam na sobotnie wesele O Matko iCórko! Belly pokazuje mi, że to 6 miesiąc. Leżę i kwiczę xD
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie


Edytowane przez srebrna_smuga
Czas edycji: 2015-06-18 o 09:03
srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 09:04   #4363
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Miałam na samym początku glukozę z krwi badaną. Wyszła w porządku i teraz też czekam na tą krzywą cukrową.
No ja też na samym początku miałam cukier ok, więc pewnie to jest tak, że jak glukoza jest w porządku w pierwszych podstawowych badaniach to się czeka do tego 24 tygodnia dajmy na to, a jak coś jest nie tak jak ma być już na początku, to może zlecają krzywą po prostu wcześniej?
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 09:06   #4364
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez verumka Pokaż wiadomość
No ja też na samym początku miałam cukier ok, więc pewnie to jest tak, że jak glukoza jest w porządku w pierwszych podstawowych badaniach to się czeka do tego 24 tygodnia dajmy na to, a jak coś jest nie tak jak ma być już na początku, to może zlecają krzywą po prostu wcześniej?
Tak myślę Ponad to, podobno jeszcze jeśli w moczu pojawia się glukoza to też od razu dają na tą krzywą.
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie


Edytowane przez srebrna_smuga
Czas edycji: 2015-06-18 o 09:09
srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 09:21   #4365
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

wonderka Ciekawy model wózka Ten drugi od lewej wydaje mi się strasznie mały, ale to chyba kwestia zdjęcia i modelu, tak?

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Myślicie, że te cellulit to rezultat działania hormonów czy złej diety?
Niestety potęgują go ciążowe hormony. Dieta, ruch i odpowiednie kosmetyki (bezpieczne dla kobiet w ciąży) mogą go złagodzić.

fasterka Dobre podejście szefowej. odpoczynek Ci się przyda
Niestety zgadzam się z dziewczynami, które piszą, że faceci czesto są jak dzieci.Przemyśli sprawę, będzie normalnie

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Rozumiem,że różnice są normalne, ale ponad kilogram? To już jest duża różnica. Co prawda to było 8 lat temu, mogło się coś przez ten czas zmienić w sprzęcie...
Dzisiejsze sprzęty niby mają margines błędu +/-20%, ale przy dziecku, którego wagę szacuje się w okolicach 4 kg, to robi ogromną różnicę przy porodzie...

agusiek Powodzenia

Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
Oj ale wam zazdroszczę tych ruchow. Ja jestem w 17+5 dni i nic a nic nie czuje. Teraz już skończyłam studia i oprócz bliskich koleżanek to nikt nie wie że w ciąży jestem. A na wadze -0,4kg jeszcze. Z tego to się akurat cieszę bo czytałam w księdze ciąży a później potwierdziła u gin ze jeśli kobieta ma minimum 10kg nadwagi to w ciąży nie musi wogole przybrac.
U mnie podobnie, 17+4 i nic nie czuję. Za tydzień mam połówkowe, dopytam lekarki, gdzie jest dziecko i ile tkanki tłuszczowej dzieli mnie od niego
Z wagą ciała - tak, to jest możliwe.

Wczoraj byłam w okolicznym lumpeksie. Trochę się rozczarowałam, mało dziecięcych ubranek i wszystkie albo chłopczykowe albo dziewczynkowe (a ja nie znam płci dziecka). Z ciuchami średnio - albo za krótkie albo namioty - póki co mieszczę się w stare ciuchy, ale chciałabym kupić sobie już bardziej ciążowe, ładne ubranka.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 09:22   #4366
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Dziewczyny a możecie sprawdzić sobie w tym kalkulatorze jaki termin Wam wychodzi na poród?

Bo mnie pokazuje 28 września - pełne 40 tyg

https://forum.parenting.pl/kalkulator-ciazy-porodu.html
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 09:22   #4367
peachella
Rozeznanie
 
Avatar peachella
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 865
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez martachoco Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w którym tygodniu czułyście już ruchy dziecka? Jestem w 17 tydz 6 dni i czuję już od 10 dni, to moje pierwsze dziecko i nie wiem czy gin będzie mnie przekonywał, że to ruchy jelit, a to przecież nie da się tego pomylić?
Ja poczułam pierwsze konkretne ruchy właśnie pod koniec 18 tygodnia, moja gin mowi, że już spokojnie można czuć. Ale i tak są one nieregularne jeszcze.
peachella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 09:40   #4368
laszczmagdalena
Zadomowienie
 
Avatar laszczmagdalena
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 1 692
GG do laszczmagdalena
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

jeden dzień mnie nie było i już trudno nadrobić

Co do wcześniejszego tematu ZUS i zwolnienia, to ja już prawie 3 lata mam działalność i to było moje pierwsze zwolnienie, i w zasadzie zaraz jak je tylko zaniosłam to miałam kontrolę A pieniędzy jak nie było, tak nie ma, mimo, że zwolnienie było na okres 14.05-03.06.

Zazdroszczę Wam poznanych płci, bo moje wstydliwe maleństwo nie chce nic pokazać Jeszcze bardziej zazdroszczę wyczuwania ruchów, bym spokojniejsza była czując, że wszystko u malucha ok.

Ja mam już sporo ubranek nazbieranych, w różnych rozmiarach, poprzez wymiany na Wizażu. Powymieniałam zalegające mi ciuchy/kosmetyki itd na rzeczy dla maluszka
__________________
Czasem stracić równowagę dla miłości, to część życia w równowadze.


laszczmagdalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 09:47   #4369
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Dziewczyny a możecie sprawdzić sobie w tym kalkulatorze jaki termin Wam wychodzi na poród?

Bo mnie pokazuje 28 września - pełne 40 tyg

https://forum.parenting.pl/kalkulator-ciazy-porodu.html
Coś jest nie tak, bo mi pokazuje 28.10. a to jest niemożliwe. Kiedyś mi dobrze wyliczyło ,może jakiś błąd na stronie jest...
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-18, 09:54   #4370
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Dziewczyny a możecie sprawdzić sobie w tym kalkulatorze jaki termin Wam wychodzi na poród?

Bo mnie pokazuje 28 września - pełne 40 tyg

https://forum.parenting.pl/kalkulator-ciazy-porodu.html
Września?!

Mi pokazuje tak jak wszystko inne, łącznie z usg 12 listopad
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 09:58   #4371
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Coś jest nie tak, bo mi pokazuje 28.10. a to jest niemożliwe. Kiedyś mi dobrze wyliczyło ,może jakiś błąd na stronie jest...
Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Września?!

Mi pokazuje tak jak wszystko inne, łącznie z usg 12 listopad
To już nie wiem Tak mi pisze - Termin porodu (40 tygodni): 28 wrzesień, 2015
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 10:03   #4372
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Dziewczyny a możecie sprawdzić sobie w tym kalkulatorze jaki termin Wam wychodzi na poród?

https://forum.parenting.pl/kalkulator-ciazy-porodu.html
U mnie pokazuje TP na 28 października, a wg ginekologa i USG - 19 listopada. Czy aj coś przegapiłam?
Ale datę poczęcia dobrze wyznacza.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 10:05   #4373
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Coś jest nie tak, bo mi pokazuje 28.10. a to jest niemożliwe. Kiedyś mi dobrze wyliczyło ,może jakiś błąd na stronie jest...
Mi pokazuje prawidłowo, ale tylko wtedy, gdy wpiszę, że moje cykle trwały równo 28 dni. A u mnie były znacznie dłuższe. Jak wpiszę 35 (bo takie miałam zazwyczaj), to pokazuje mi... 31 października
A USG w ogóle mi ostatnio pokazało, że 18 listopad, czyli 3 dni wcześniej niż termin z OM
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 10:09   #4374
wizaz_p_l
Raczkowanie
 
Avatar wizaz_p_l
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: dawne kieleckie
Wiadomości: 416
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Jakiś tam błąd musi być, mi pokazuje 8 listopad a termin wg usg/om mam na 4-6 grudnia sprawdźcie sobie na https://mamotoja.pl/kalkulator-tygodnia-ciazy.html u mnie pokazuje idealnie
__________________
Nelcia Super Star
wizaz_p_l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 10:11   #4375
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Może faktycznie mają coś zepsute bo mi termin poczęcia też pokazuje dobry, jak zmieniam długość cyklu na 29 to pokazuje 29 września
E tam, zobaczę co jutro mi pokaże usg ;d
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 10:14   #4376
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

A mi datę poczęcia pokazuje złą a jestem co do tego pewna :p ale termin porodu ok, ja miałam bardzo regularne cykle 28 dni,myślę że u mnie już tp się nie zmieni
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 10:19   #4377
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez wizaz_p_l Pokaż wiadomość
Jakiś tam błąd musi być, mi pokazuje 8 listopad a termin wg usg/om mam na 4-6 grudnia sprawdźcie sobie na https://mamotoja.pl/kalkulator-tygodnia-ciazy.html u mnie pokazuje idealnie
Ten pokazuje dobrze
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 10:23   #4378
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Witam się w 19 tyg

co do kalkulatora to przy długości cyklu 28-29 dni pokazuje mi dobrze termin na 18 listopada :P nie wiem jak z inna długością cyklu
kurde a mnie do połówkowego zostały równe 4 tyg :/ jak ja wytrzymam?

odebrałam wyniki morfologii ciut za dużo leukocytów i za mało jednych na hemo już nie pamiętam których. Tylko jak patrzyłam to odczyt może być różny więc sama nie wiem bo są różne skale ?

Ale ma być pogoda do dupy a mieliśmy w planach weekend z TŻ, a tak to dupa pewnie zostaniemy na miejscu
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 10:34   #4379
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Z tymi kalkulatorami jest tak, że one są tylko orientacyjne. Ja użyłam dawno temu kalkulatora, by wiedzieć, kiedy mniej więcej mój maluszek powstał. Pasuje Akurat wtedy mieliśmy z mężem posuchę w łóżku, bo oboje leczyliśmy zapalenie oskrzeli, a ja potem jeszcze walczyłam z powikłaniami w postaci zapalenia ucha. Tak więc przez cały miesiąc kochaliśmy się aż 1 raz i to był TEN 1 RAZ Chciałam też wiedzieć, który to tydzień, gdy szłam do gina i też się zgadzało. Tylko dzień porodu się nie zgadzał, bo kalkulator wskazywał na 24 listopada, a gin na 23. Ale to też jest płynne, bo co idę na usg, pokazuje się przedział 23 - 25 listopada. A stwierdził, że dzieci często rodzą się nawet 2 tygodnie wcześniej lub później. Ja szczerze mówiąc nastawiam się na ewentualny poród w 7 miesiącu nawet. Mój brat urodził się 3 tygodnie przed czasem, moja koleżka niedawno też dużo wcześniej urodziła. Tak więc torba do szpitala będzie spakowana już we wrześniu. Pokój też chcę mieć już grubsza gotowy na wrzesień. Łóżeczko, trochę ciuszków, paczkę pampersów, podstawowe kosmetyki. Mam tylko używaną wanienkę na tą chwilę. No i trochę gadżetów, ale to dla starszego maluszka.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 10:34   #4380
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
Witam się w 19 tyg

co do kalkulatora to przy długości cyklu 28-29 dni pokazuje mi dobrze termin na 18 listopada :P nie wiem jak z inna długością cyklu
Kurczę, to może ja się jednak zacznę psychicznie nastawiać na ten koniec października, jak miałam takie dłuższe cykle
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-24 10:19:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:50.