~ Miranda Kerr + OT ~ Część III - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-10, 12:11   #3271
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Cytat:
Napisane przez Tasiax Pokaż wiadomość


O te buty bardzo mi się podobają. Ten zestaw daje wrażenie takie świeżego, "czystego" dziewczęcego, bardzo mi się podoba
Zgadzam się świetny look - minimalizm, świeżość, dziewczęcość wygląda jak nastolatka, buty też fajne może ja bym wolała ciut krótszą sukienkę przed kolano, ale nie ma się co czepiać, bo Miranda wygląda na prawdę dobrze.

Cytat:
Napisane przez Tasiax Pokaż wiadomość
A cóż to
Reunited with @sebastian_faena
A to może być zapowiedź sesji dla magazynu Anji Rubik 25 Magazine. Fotograf Sebastian Faena (na zdj. z Mirandą) umieścił takie samo zdjęcie, tylko z Anją właśnie, wiadomo, że Rubik przygotowuje jakiś specjalny projekt związana z 25 Magazine, więc bardzo możliwie, że Miranda miała sesję dla 25 magazine lub innego magazynu. Wkrótce się okaże

Niestety jest chyba jakaś awaria Instagramu więc nie mogę podrzucić linka, nie wiem czy tylko u mnie, ale nic mi się nie chce w instagramie wyświetlić

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
A pokażesz swoją bransoletkę?
Zgodnie z obietnicą podrzucam zdjęcie mojej Pandory - niestety nie udało mi się zrobić dobrego jakościowo zdjęcia (coś odbija) trochę niewyraźnie widać, na razie branso skormona, ale dzielnie zbieram
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01739.jpg (42,9 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01740.jpg (67,8 KB, 12 załadowań)
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 12:19   #3272
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

1 i 2 jeszcze dwie fotki z eventu Stelli McCartney (wszystko co ma Miranda na sobie jest projektu Stelli McCartney )
3 Miranda na lotnisku w NY 7.06.2015 - i znów doniesienia portali plotkarskich okazały się fałszywe, jak widać na załączonym obrazku Flynn jest z Mirandą, a nie z Orlando właśnie dlatego rzadko czytam takie portale
4 Swarovski SPRING/SUMMER 2015 - ALIA DAY DOUBLE TOUR BLUE WATCH

nowy klip reklamowy Swarovskiego do obejrzenia tutaj:
https://www.facebook.com/permalink.p...56328731060848
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg p1.jpg (41,8 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p2.jpg (54,1 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg NYairport.jpg (39,6 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s1.jpg (15,2 KB, 7 załadowań)
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2015-06-10 o 16:10
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 13:06   #3273
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

I jeszcze fotki z lotniska w NY - Miranda ma na sobie:
1. najnowsze sportowe koturny od Isabel Marant, mnie tam też kuszą tylko model z Nike, na jesień pewnie sobie sprawię
2. torebka Isabel Marant
3. okulary Prada

P.S. Isabel Marant należy do najczęściej wybieranych projektantek prywatnie przez modelki, wiele z nich powtarza, że są to najwygodniejsze i najpraktyczniejsze ciuchy, jakie zdarzyło im się założyć do miłośniczek projektantki oprócz Mirandy należą również m.in. Anja Rubik, Karlie Kloss, Natasha Poly.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg m1.jpg (30,0 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m2.jpg (48,4 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Marant.jpg (40,5 KB, 4 załadowań)
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2015-06-10 o 13:07
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 15:31   #3274
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Czyli w lipcu wracasz do pracy? Pewnie trochę ci żal rozstawać się z córeczką? Z drugiej strony rozumiem też tęsknotę za pracą. Ja dawno nie byłam na długim urlopie i szczerze mówiąc należy mi się, ale na razie sytuacja nie pozwala mi na dłuższy wypoczynek. Zazdroszczę osobom, które łączą pracę z pasją, u mnie tak niestety nie jest.

Jeśli chodzi o garderobę do pracy, obowiązuje cię dresscode czy niekoniecznie?
W lipcu wracam Najpierw na pól etatu, więc będę małą odbierać ze zlobka wcześniej. Mówiąc szczerze, nie mam w tej chwili poczucia żalu co do rozstawania Moja córa jest bardzo towarzyska i lgnie do innych dzieci, raczej nie zanosi się na bunt jej ani na rozpacz moją

Co do garderoby, to nie mamy dresscode'u, nie mam kontaktów z klientem. Na przestrzeni lat jednak mój styl pracowy sam ewoluował w kierunku swobodnej elegancji, o ile dzinsów pewnie nigdy nie porzuce, to nowością są w sumie u mnie koszule, które lubię nosić w cieplejsze dni.
Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
A ja uwielbiam pierścionki, kolczyki i bransoletki też. Mi moja branso nie przeszkadza w pisaniu na klawiaturze, też się tego obawiałam, ale niepotrzebnie.
Mogę wkleić moją pandorę, ale na razie nie mam zbyt wielu charmsów, mam swoją wizję jak ma wyglądać, mam nadzieję, że uda mi się uzbierać kolekcję. Zdjęcie postaram się wrzucić wieczorkiem.
Ja najbardziej uwielbiam pierścionki Nie powiem, mam małego bzika na tym punkcie, i niestety mój portfel strasznie przez to cierpi.
Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Tymczasem Miranda wreszcie pojawiła się publicznie była gościem na
the Stella McCartney Spring 2016 Resort Presentation
in New York City 8.06.2015 r.:
P.S. Jak wam się podobają jej buty - teraz bardzo modne?

video:
http://iconosquare.com/p/1003387795588637681_1730720375

http://www.dailymail.co.uk/video/tvs...dress-NYC.html

artykuł:
http://www.elle.es/star-style/alfomb...ey-resort-2016
Buty mi się z kolei nie podobają.
Ale caly look jest fajny, swobodny i wygodny.
Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Zgodnie z obietnicą podrzucam zdjęcie mojej Pandory - niestety nie udało mi się zrobić dobrego jakościowo zdjęcia (coś odbija) trochę niewyraźnie widać, na razie branso skormona, ale dzielnie zbieram
A jak się nosi tę bransoletkę? Ona jest sztywna czy miękka? Moja gteściowa chyba ma inny model.
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 08:46   #3275
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
W lipcu wracam Najpierw na pól etatu, więc będę małą odbierać ze zlobka wcześniej. Mówiąc szczerze, nie mam w tej chwili poczucia żalu co do rozstawania Moja córa jest bardzo towarzyska i lgnie do innych dzieci, raczej nie zanosi się na bunt jej ani na rozpacz moją

Co do garderoby, to nie mamy dresscode'u, nie mam kontaktów z klientem. Na przestrzeni lat jednak mój styl pracowy sam ewoluował w kierunku swobodnej elegancji, o ile dzinsów pewnie nigdy nie porzuce, to nowością są w sumie u mnie koszule, które lubię nosić w cieplejsze dni.
teorema widzę, że w wielu kwestiach mamy podobny gust (znowu ) właśnie tak bym określiła swój styl do pracy swobodna elegancja koszule lubię od dawna, tylko ja jestem mocno wcięta w talii i trudno mi znaleźć koszulę, która dobrze się na mnie układa. Uwielbiam też sukienki - dobrze skrojona i z dobrego materiału dodajesz tylko dodatki i cały look gotowy.

Życzę udanego powrotu do pracy

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość

Ja najbardziej uwielbiam pierścionki Nie powiem, mam małego bzika na tym punkcie, i niestety mój portfel strasznie przez to cierpi.

A jak się nosi tę bransoletkę? Ona jest sztywna czy miękka? Moja gteściowa chyba ma inny model.
Pierścionki też lubię, ale im jestem starsza tym staram się wybierać te lepsze jakościowo i już tak szybko mi się kolekcja nie powiększa. Mam niezliczona ilość kolczyków (kiedyś mój ukochany element biżuterii) dziś połowy bym nie założyła gust z upływem czasu się zmienia.

Pochwalisz się ulubionymi pierścionkami?

Jeśli chodzi o bransoletkę z Pandory to nosi się ją super - nie jest sztywna, dopasowuje się do ręki (przy moim niezwykle szczupłym nadgarstku ledwo udało mi się dopasować rozmiar - większość bransoletek jest na mnie za szeroka, z tego względu nie mogłam sobie sprawić ślicznej bransoletki z Tous), jest bardzo lekka, teraz nie wyobrażam sobie wyjścia bez niej

Cytat:
Napisane przez Tasiax Pokaż wiadomość
A cóż to
Reunited with @sebastian_faena
wracając do tematu fotki z Sebastianem Faeną to coraz bardziej prawdopodobnym jest, że tak jak wcześniej wam wspominałam - Miranda miała sesję dla należącego do Anji Rubik magazynu 25 Magazine Anja jest też jego redaktorką naczelną - fajnie, że zaprosiła Mirandę do współpracy. Wiadomo, że oprócz Randzi podobną sesję miała Rosie HW:
https://instagram.com/p/3upCqUmuDR/?taken-by=rosiehw
Ciekawe czy trzy panie pojawią się razem w jednym edytorialu (byłoby to ciekawe trio Anja+Miranda+Rosie) czy też każda będzie miała oddzielną sesję do jednego numeru
25 Magazine to chyba kwartalnik, nie wiem kiedy ma pojawić się numer z Mirandą (jeśli na 100% była to sesja dla 25), zobaczymy, jeśli to się potwierdzi, a wszystko na to wskazuje, to jestem bardzo ciekawa efektów, magazyn Anji słynie z dość odważnych sesji.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg m1.jpg (108,7 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg NY.jpg (68,2 KB, 10 załadowań)
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2015-06-12 o 08:57
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 08:52   #3276
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Throw Back Friday - trochę starsze fotki Randzi, ale w HQ całkiem fajna sukienka, (aprops letnich inspiracji ) świetne połączenie kolorystyczne - moje kolory.

zdjęcia zrobione przez Fabrizio Lapri
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg p1.jpg (177,8 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p2.jpg (238,3 KB, 10 załadowań)
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 08:55   #3277
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

I jeszcze reklamy Clear Russia (źródło: vk.com) - bardziej udane, od tych na rynek azjatycki.

Wersja reżyserska reklamy Clear "I Am Who I Am" Featuring Miranda Kerr - Director's Cut
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ClearRu.jpg (105,7 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ClearRu1.jpg (71,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ClearRu2.jpg (95,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clear3.jpg (20,2 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clear4.jpg (19,4 KB, 0 załadowań)
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2015-06-12 o 09:39
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-12, 11:36   #3278
kasprzyk
Raczkowanie
 
Avatar kasprzyk
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 162
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Jak ja ją uwielbiam! Każdą jej stylizację!
kasprzyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 11:42   #3279
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
teorema widzę, że w wielu kwestiach mamy podobny gust (znowu ) właśnie tak bym określiła swój styl do pracy swobodna elegancja koszule lubię od dawna, tylko ja jestem mocno wcięta w talii i trudno mi znaleźć koszulę, która dobrze się na mnie układa. Uwielbiam też sukienki - dobrze skrojona i z dobrego materiału dodajesz tylko dodatki i cały look gotowy.

Życzę udanego powrotu do pracy
Dziękuję

Co do koszul: ja noszę takie dość luźne, jednokolorowe, z lejącego materiału, od paru sezonów widze takie dosłownie wszędzie (Camaieu, Promod, kilka kupiłam w Reserved i Pimkie - tanie, a niezła jakość). Dzinsy, do tego jakiś fajny pasek i całość daje radę


Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Pierścionki też lubię, ale im jestem starsza tym staram się wybierać te lepsze jakościowo i już tak szybko mi się kolekcja nie powiększa. Mam niezliczona ilość kolczyków (kiedyś mój ukochany element biżuterii) dziś połowy bym nie założyła gust z upływem czasu się zmienia.

Pochwalisz się ulubionymi pierścionkami?
Też kiedyś miałam okres kupowania "badziewia" Potem je wyrzuciłam, a jeszcze poźniej niestety spodobały mi się kamienie szlachetne i wszystkie kolory złota... No coż, kiedyś przekażę kolekcję córce, co moge więcej powiedzieć nas swoją obronę.

Wklejam swoje ulubione

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o bransoletkę z Pandory to nosi się ją super - nie jest sztywna, dopasowuje się do ręki (przy moim niezwykle szczupłym nadgarstku ledwo udało mi się dopasować rozmiar - większość bransoletek jest na mnie za szeroka, z tego względu nie mogłam sobie sprawić ślicznej bransoletki z Tous), jest bardzo lekka, teraz nie wyobrażam sobie wyjścia bez niej
No to będę musiała się przyjrzeć tej bransoletce. Też mam chudy nadgarstek i identyczne problemy

Ostatnio jak byłam w Pandorze, to niemal oślepłam od tych błyskotek. Wybór jednego charmsa graniczy z cudem
Pierścionki niestetu od nich też mi się podobają co poniektóre.
Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
wracając do tematu fotki z Sebastianem Faeną to coraz bardziej prawdopodobnym jest, że tak jak wcześniej wam wspominałam - Miranda miała sesję dla należącego do Anji Rubik magazynu 25 Magazine Anja jest też jego redaktorką naczelną - fajnie, że zaprosiła Mirandę do współpracy. Wiadomo, że oprócz Randzi podobną sesję miała Rosie HW:
https://instagram.com/p/3upCqUmuDR/?taken-by=rosiehw
Ciekawe czy trzy panie pojawią się razem w jednym edytorialu (byłoby to ciekawe trio Anja+Miranda+Rosie) czy też każda będzie miała oddzielną sesję do jednego numeru
25 Magazine to chyba kwartalnik, nie wiem kiedy ma pojawić się numer z Mirandą (jeśli na 100% była to sesja dla 25), zobaczymy, jeśli to się potwierdzi, a wszystko na to wskazuje, to jestem bardzo ciekawa efektów, magazyn Anji słynie z dość odważnych sesji.
Fajnie. Dokładnie, magazyn Anji przełamuje tabu, gdyby Miranda wzięła w tym udział, to byłby hit.
Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Throw Back Friday - trochę starsze fotki Randzi, ale w HQ całkiem fajna sukienka, (aprops letnich inspiracji ) świetne połączenie kolorystyczne - moje kolory.

zdjęcia zrobione przez Fabrizio Lapri
Swietne zdjęcia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aa.jpg (92,8 KB, 22 załadowań)
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 12:05   #3280
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość

niestety spodobały mi się kamienie szlachetne i wszystkie kolory złota... No coż, kiedyś przekażę kolekcję córce, co moge więcej powiedzieć nas swoją obronę.

Wklejam swoje ulubione


No to będę musiała się przyjrzeć tej bransoletce. Też mam chudy nadgarstek i identyczne problemy

Ostatnio jak byłam w Pandorze, to niemal oślepłam od tych błyskotek. Wybór jednego charmsa graniczy z cudem
Pierścionki niestetu od nich też mi się podobają co poniektóre.
śliczne pierścionki, kilka bym ci zabrała

No właśnie porządna biżuteria trochę kosztuje więc moja kolekcja nie powiększa się zbyt szybo, ale podobnie jak ty wychodzę z założenia, że biżuteria to inwestycja. Ja preferuję srebro i białe złoto, na żółte złoto decyduje się rzadziej po prostu mniej mi się podoba. Moja kolekcja pierścionków jest mniejsza, ale wish-lista stale się powiększa

Masz rację, że wybór charmsów w Pandorze jest spory. Ja kiedyś zachorowałam na tą sówkę od nich:
http://www.pandora.net/pl-pl/explore...arms/791211czn
i od tego moja przygoda z Pandorą się zaczęła.

Ich pierścionki też mi się podobają Szkoda, że rzadko robią ciekawe promocje

Powoli zaczynają się wyprzedaże, wybieracie się?
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 19:29   #3281
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
śliczne pierścionki, kilka bym ci zabrała

No właśnie porządna biżuteria trochę kosztuje więc moja kolekcja nie powiększa się zbyt szybo, ale podobnie jak ty wychodzę z założenia, że biżuteria to inwestycja. Ja preferuję srebro i białe złoto, na żółte złoto decyduje się rzadziej po prostu mniej mi się podoba. Moja kolekcja pierścionków jest mniejsza, ale wish-lista stale się powiększa
Dzięki
Moja kolekcja też się nie powiększa za bardzo.
Ja obecnie najbardziej lubię różowe złoto, następnie białe i na końcu żółte. Wcześniej tolerowałam tylko białe.
A wkleisz swoją kolekcję lub pierścionki ze swojej wish-listy?
Na mojej na 1. miejscu jest pierścionek z różowego złota i morganitem z YES. http://www.yes.pl/53435-pierscionek-...000-Y01-9005-2 na żywo jest boooski..
Na drugim jakikolwiek z kolekcji Jubile
http://www.yes.pl/szukaj#?query=jubile
Jak widać, obecnie podoba mi sie klasyka.


Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Masz rację, że wybór charmsów w Pandorze jest spory. Ja kiedyś zachorowałam na tą sówkę od nich:
http://www.pandora.net/pl-pl/explore...arms/791211czn
i od tego moja przygoda z Pandorą się zaczęła.

Ich pierścionki też mi się podobają Szkoda, że rzadko robią ciekawe promocje

Powoli zaczynają się wyprzedaże, wybieracie się?
Slodka sówka

Ja na wyprzedażach będe polować na fajne białe bluzki, t-shirty czy inne odzienia górne Ideałem byłaby taka jak Mirandy, ta w paski (miała też chyba taką calą białą). Być moze skuszę się na jakieś fajne szpilki, nie za wysokie, do pracy i po pracy, więc wygodne. Koniecznie nie czarne, nie brązowe i nie beżowe

W Venezii widziałam fajne sandały na szpilce, trochę w stylu Mirandy poniżej. Ladne, ale drogie. Niestety ja w nich bym nigdzie nie miała wyjść, może 2 czy 3 razy do roku latem
https://www.venezia.pl/klapki-p-2429...14.17.157.html
https://www.venezia.pl/klapki-p-2488...14.17.157.html

Teraz są najwyraźniej modne takie modele:
https://www.primamoda.com.pl/czarne-...lce-16271.html
https://www.primamoda.com.pl/sandal-19318.html

A na co Ty polujesz?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ffn-kerr-miranda-ket-071914-51481429.jpg (69,1 KB, 29 załadowań)
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-14, 10:42   #3282
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Dzięki
Moja kolekcja też się nie powiększa za bardzo.
Ja obecnie najbardziej lubię różowe złoto, następnie białe i na końcu żółte. Wcześniej tolerowałam tylko białe.
A wkleisz swoją kolekcję lub pierścionki ze swojej wish-listy?
Na mojej na 1. miejscu jest pierścionek z różowego złota i morganitem z YES. http://www.yes.pl/53435-pierscionek-...000-Y01-9005-2 na żywo jest boooski..
Na drugim jakikolwiek z kolekcji Jubile
http://www.yes.pl/szukaj#?query=jubile
Jak widać, obecnie podoba mi sie klasyka.

Ja na wyprzedażach będe polować na fajne białe bluzki, t-shirty czy inne odzienia górne Ideałem byłaby taka jak Mirandy, ta w paski (miała też chyba taką calą białą). Być moze skuszę się na jakieś fajne szpilki, nie za wysokie, do pracy i po pracy, więc wygodne. Koniecznie nie czarne, nie brązowe i nie beżowe

W Venezii widziałam fajne sandały na szpilce, trochę w stylu Mirandy poniżej. Ladne, ale drogie. Niestety ja w nich bym nigdzie nie miała wyjść, może 2 czy 3 razy do roku latem
https://www.venezia.pl/klapki-p-2429...14.17.157.html
https://www.venezia.pl/klapki-p-2488...14.17.157.html

Teraz są najwyraźniej modne takie modele:
https://www.primamoda.com.pl/czarne-...lce-16271.html
https://www.primamoda.com.pl/sandal-19318.html

A na co Ty polujesz?
I jak tu nie ulec magii biżuterii
Moje pierścionki, nie jest ich na razie za wiele, postaram się niedługo wkleić.

Faktycznie te szpilki z Venezii i PM takie Mirandowe wyglądają super, ale są niepraktyczne, ja też bym założyła je może na wieczorne wyjście. Na co dzień poruszam się szybko, więc muszę mieć buty stabilne, wygodne i eleganckie. Obcas tak max 8 cm.

Na wyprzedaży będę polować na letnie sukienki i spódnice, na fajne bluzki też - takie w paski, jak u Mirandy uwielbiam . Ciągle poszukuje sandałów na koturnie, ale jak na razie żadne mnie nie zachwyciły.

Miranda podczas wizyty w Rosji, ma również wystąpić w talk-show. Jestem ciekawa jak u nich wygląda talk showy - u nas w zasadzie jest tylko jeden i do tego słaby

I troszeczkę letnich stylizacji - inspiracji Mirandy i nie tylko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bainspiration2.jpg (100,9 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (65,6 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (50,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (67,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bainspiration3.jpg (73,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bainspiration.jpg (47,0 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (76,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (86,6 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (56,6 KB, 17 załadowań)
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2015-06-14 o 11:36
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 08:57   #3283
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

instagram: "NYC strollin' ❤️"

fajny, miejski look na na upał w mieście
trampki w moim stylu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg NYC.jpg (68,9 KB, 31 załadowań)
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 10:06   #3284
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
I jak tu nie ulec magii biżuterii
Moje pierścionki, nie jest ich na razie za wiele, postaram się niedługo wkleić.

Faktycznie te szpilki z Venezii i PM takie Mirandowe wyglądają super, ale są niepraktyczne, ja też bym założyła je może na wieczorne wyjście. Na co dzień poruszam się szybko, więc muszę mieć buty stabilne, wygodne i eleganckie. Obcas tak max 8 cm.

Na wyprzedaży będę polować na letnie sukienki i spódnice, na fajne bluzki też - takie w paski, jak u Mirandy uwielbiam . Ciągle poszukuje sandałów na koturnie, ale jak na razie żadne mnie nie zachwyciły.

Miranda podczas wizyty w Rosji, ma również wystąpić w talk-show. Jestem ciekawa jak u nich wygląda talk showy - u nas w zasadzie jest tylko jeden i do tego słaby

I troszeczkę letnich stylizacji - inspiracji Mirandy i nie tylko
Super inspiracje, bardzo podoba mi się pierwszy look i szminka Mirandy na tym zdjęciu.

Kupiłam kiedyś sandały na koturnie - miały byc wygodniejsze niz zpilki, nie były.... Ogolnie mam kłopot ze szpilkami, mało co mnie nie obciera
Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
instagram: "NYC strollin' ❤️"

fajny, miejski look na na upał w mieście
trampki w moim stylu
Sukienka fajna, ale w życiu bym nie zestawiła jej z tymi trampkami Nadal nie mój styl, wiem, ze teraz taka moda, ale do mnie nie trafia.

Z zupełnie innej beczki: w wózku pewnie jest Flynn. Ktory ma 4,5 roku. Dzieci w tym wieku jeżdzą w wozkach? Chyba czegoś nie wiem
__________________


Edytowane przez teorema
Czas edycji: 2015-06-15 o 10:10
teorema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 10:35   #3285
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Super inspiracje, bardzo podoba mi się pierwszy look i szminka Mirandy na tym zdjęciu.

Kupiłam kiedyś sandały na koturnie - miały byc wygodniejsze niz zpilki, nie były.... Ogolnie mam kłopot ze szpilkami, mało co mnie nie obciera
Ten look wrzuciłam jako pierwszy bo to jedna z najlepszych stylizacji Mirandy dodać do tego marynarkę z rękawem 3/4 albo jakiś sweterek i spokojnie można iść do biura. Poszukuję spódnicy w tym stylu, tylko wolę długość przed kolano, ale na razie nie znalazłam, kiedyś były takie w Rivers Island, przegapiłam, a teraz mi sklep zamknęli
Look nr 2 tez mi się podoba - fajne ożywienie zwykłej koszuli, lubię również spódnice cięte z koła - świetnie podkreślają wcięcie w talii.

Co do obcierania butów witaj w klubie - mnie praktycznie wszystkie buty świata obcierają nawet trampki, którymi się ostatnio pochwaliłam, obtarły mnie do krwi, są z bardzo miękkiej skóry, dlatego jestem zdziwiona, ale z drugiej strony ja mam bardzo smukłe stopy i chyba stąd ten problem w przypadku trampek.
jedynie botki z Ecco mnie nigdy nie obtarły, jedyne buty.

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość

Z zupełnie innej beczki: w wózku pewnie jest Flynn. Ktory ma 4,5 roku. Dzieci w tym wieku jeżdzą w wozkach? Chyba czegoś nie wiem
właśnie też się nad tym zastanawiałam, w pierwszej chwili pomyślałam, że to jakieś stare zdjęcie.
Czytałyście może Nianie w Nowym Jorku - tam jeśli dobrze pamiętam główna bohaterka - niania też woziła swojego podopiecznego w wózku zdaje się 5 lu 6 letniego chłopca. Może za oceanem są inne metody wychowawcze, ale jak dziecko w tym wieku jest w stanie wysiedzieć w wózku?
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 11:20   #3286
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Wracając jeszcze do letnich inspiracji to bardzo podoba mi się najnowszy edytorial z francuskiego ELLE z Constance Jablonski.
Inspiracja latami 60 i Brigitte Bardot, wakacjami na południu - całość w dobrym stylu

Poniżej okładka i kilka zdjęć (wybrałam najfajniejsze ujęcia i stylizacje)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ELLE_Fr01.jpg (100,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ELLE_Fr02.jpg (164,2 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ELLE_Fr03.jpg (140,6 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ELLE_Fr04.jpg (123,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ELLE_Fr05.jpg (137,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ELLE_Fr06.jpg (157,1 KB, 9 załadowań)
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 15:22   #3287
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Ten look wrzuciłam jako pierwszy bo to jedna z najlepszych stylizacji Mirandy dodać do tego marynarkę z rękawem 3/4 albo jakiś sweterek i spokojnie można iść do biura. Poszukuję spódnicy w tym stylu, tylko wolę długość przed kolano, ale na razie nie znalazłam, kiedyś były takie w Rivers Island, przegapiłam, a teraz mi sklep zamknęli
Look nr 2 tez mi się podoba - fajne ożywienie zwykłej koszuli, lubię również spódnice cięte z koła - świetnie podkreślają wcięcie w talii.
Tak, szkoda trochę RI. Niby nie kupowałam tam zbyt często (słaba relacja jakości do ceny), ale na wyprzedażach można było coś ciekawego nabyc.

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Co do obcierania butów witaj w klubie - mnie praktycznie wszystkie buty świata obcierają nawet trampki, którymi się ostatnio pochwaliłam, obtarły mnie do krwi, są z bardzo miękkiej skóry, dlatego jestem zdziwiona, ale z drugiej strony ja mam bardzo smukłe stopy i chyba stąd ten problem w przypadku trampek.
jedynie botki z Ecco mnie nigdy nie obtarły, jedyne buty.
To ja powiem, że jedyne szpilki, któe mnie nie obtarły, były z Nine West. 11 cm plus platforma, wiem, brzmi niewiarygodnie, ale przetańczyłam w jednych szpilkach od nich wesele przyjaciólki, a w innych przetrwałam swój ślub. To ewenement, najwygodniejsze, najlepiej wyprofilowanedla mnie buty były właśnie u nich... Oczywiście sklep też został zamknięty


Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Wracając jeszcze do letnich inspiracji to bardzo podoba mi się najnowszy edytorial z francuskiego ELLE z Constance Jablonski.
Inspiracja latami 60 i Brigitte Bardot, wakacjami na południu - całość w dobrym stylu

Poniżej okładka i kilka zdjęć (wybrałam najfajniejsze ujęcia i stylizacje)
Świetne foty.

A może kogos to zainteresuje, pamietna bransoletka-gwóźdź Mirandy (i Kirsten), teraz dostepna za grosze w jakimś polskim butiku:
http://www.houseofmima.com/collectio...gwozdz-crystal
Ta już niestety poszła, ale wydaje się identyczna:
http://www.houseofmima.com/collectio...nsoletka-gwozd
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg miranda-kerr-gallery.jpg (47,3 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Miranda-Kerr-Miranda-Kerr-New-Face-Mango-_AOsnl3hH-xl.jpg (38,3 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg q.jpg (27,9 KB, 10 załadowań)
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 16:59   #3288
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Tak, szkoda trochę RI. Niby nie kupowałam tam zbyt często (słaba relacja jakości do ceny), ale na wyprzedażach można było coś ciekawego nabyc.


To ja powiem, że jedyne szpilki, któe mnie nie obtarły, były z Nine West. 11 cm plus platforma, wiem, brzmi niewiarygodnie, ale przetańczyłam w jednych szpilkach od nich wesele przyjaciólki, a w innych przetrwałam swój ślub. To ewenement, najwygodniejsze, najlepiej wyprofilowanedla mnie buty były właśnie u nich... Oczywiście sklep też został zamknięty
To prawda co do RI, większość ich ubrań była ze sztucznych materiałów, ja też tam rzadko kupowałam, ale czasem trafiały się rzeczy nie najgorsze jakościowo. No i rozmiary były ok, tam mogłam znaleźć spódnice, które na mnie pasowały, w większości sklepów najmniejsze rozmiary, są na mnie za szerokie w pasie.

Przypomniałaś mi Nine West, myślałam, że tylko u mnie w mieście zlikwidowali. Znaleźć takie dobrze wyprofilowane szpilki to skarb.
Moja ulubiona para jest z Prima Mody, ale mają zaledwie 8 cm.
U mnie najlepiej wyprofilowane buty na obcasie to botki z Ecco - w ogóle nie czuję, że są na obcasach - bardzo wygodne.

A masz jakieś buty z Kazara - jestem ciekawa jak się sprawdzają - jakość, wygoda itd.?

Co do bransoletki to ceny bardzo przyjazne. Ja jednak na razie trzymam się Panodry

Teraz chyba najpopularniejszy motyw w biżuterii to znak nieskończoności, ciągle gdzieś widuje i u celebrytów i u zwykłych śmiertelników:

http://www.yes.pl/54038-srebrna-bran...00-PAD-5950918
https://instagram.com/p/3O-L6IoJmC/?taken-by=bemylilou
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2015-06-15 o 18:39
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 12:57   #3289
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

event Clear w Moskwie - Miranda wygląda zjawiskowo, świetna suknia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg clear07.jpg (48,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clear06.jpg (48,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clear08.jpg (39,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clear09.jpg (42,5 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clear11.jpg (59,4 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clear10.jpg (67,7 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clear01.jpg (62,7 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clear1.jpg (39,8 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clear02.jpg (43,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clear12.jpg (25,1 KB, 4 załadowań)
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-16, 13:00   #3290
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

c.d. zdjęć

plus filmik:

https://www.youtube.com/watch?v=oHYO06xRpSo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg clear4.jpg (63,6 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clear5.jpg (28,2 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clear13.jpg (25,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clear3.jpg (45,5 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Clear.jpg (52,8 KB, 1 załadowań)
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 13:03   #3291
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Miranda była również gościem w talk show URGANT SHOW

https://www.youtube.com/watch?v=HYeUyGbbxNQ

https://www.youtube.com/watch?v=-kmAhSdRjno


szkoda, że nie znam rosyjskiego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Urgant Show02.jpg (53,7 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Urgant Show01.jpg (47,1 KB, 10 załadowań)
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 11:11   #3292
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

instagram:

1."With love from Russia ❤️"

2. "So much fun in Moscow with @clear_club💋"

3. obowiązkowe zdjęcia fanów z Mirandą


plus 2 filmiki:
https://www.youtube.com/watch?v=PvHZOXbmHoY

https://www.youtube.com/watch?v=06-ZkgibhUw
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg m2.jpg (67,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: png m3.png (666,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: png m4.png (766,0 KB, 2 załadowań)
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 11:13   #3293
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Wywiad dla rosyjskiej telewizji:

https://www.youtube.com/watch?v=fXMBXzoDdbA

P.S. Miranda została w Rosji przyjęta jak mega gwiazda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg p1.jpg (54,0 KB, 3 załadowań)
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2015-06-17 o 13:50
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 14:45   #3294
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Miranda powraca w kampanii Swarovskiego na jesień-zima 2015/16, kampania zatytułowana jest Winter Garden czyli zimowy ogród. (źródło: SwarovskiPress-Room, FashionPost, Bellazon)
Zdjęcia wykonał duet
Inez & Vinoodh

Swarovski "Winter Garden" Fall-Winter 2016/2016:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg s1.jpg (71,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s2.jpg (54,9 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s3.jpg (42,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s4.jpg (69,1 KB, 5 załadowań)
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2015-06-17 o 14:47
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 14:50   #3295
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Swarovski fall/winter 2015/16 zza kulis

filmiki zza kulis do obejrzenia tutaj:
http://swarovski-pressroom.com/inez-...-miranda-kerr/

Jak wam się podoba nowa kampania i biżuteria?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg s5.jpg (170,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s6.jpg (135,0 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s7.jpg (149,7 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s8.jpg (112,7 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s9.jpg (181,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s10.jpg (166,9 KB, 3 załadowań)
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 16:15   #3296
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
A masz jakieś buty z Kazara - jestem ciekawa jak się sprawdzają - jakość, wygoda itd.?
Niestety nie wiem. Kupiłam w Kazarze jedną torebkę i poprzysięgłam sobie, ze więcej tam nic nie kupię. [Pomimo deklaracji nie cala torebka była ze skóry, po przecenie zaplaciłam 599 zł, a do tego w środku była do góry nogami wszyta tabliczka z nazwą firmy. Mimo to lubię te torebkę, poza oszukanym paskiem od spodu jest trwała i ładna. Ale przysięga nadal działa ].
Mój mąż za to kupuje tam regularnie buty sportowe i jest bardzo zadowolony. Nie było potrzeby nic reklamować.
Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Co do bransoletki to ceny bardzo przyjazne. Ja jednak na razie trzymam się Panodry

Teraz chyba najpopularniejszy motyw w biżuterii to znak nieskończoności, ciągle gdzieś widuje i u celebrytów i u zwykłych śmiertelników:

http://www.yes.pl/54038-srebrna-bran...00-PAD-5950918
https://instagram.com/p/3O-L6IoJmC/?taken-by=bemylilou
O tak, znak nieskończonosci jst wszędzie. Nawet na jednym z moich pierścionków, który tu wklejałam
Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
event Clear w Moskwie - Miranda wygląda zjawiskowo, świetna suknia
Tak, suknia świetna. Ale Miranda lekko zmęczona?
Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Swarovski fall/winter 2015/16 zza kulis

filmiki zza kulis do obejrzenia tutaj:
http://swarovski-pressroom.com/inez-...-miranda-kerr/

Jak wam się podoba nowa kampania i biżuteria?
Świetne zdjęcia. Naszyjniki mi się nie podobają, wyglądają tandetnie. Mogłabym przygarnąc pierścionki i ten zegarek. Ładny odcień szminki u Mirandy
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 08:25   #3297
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

teorema co do Kazara podobają mi się ich torby (zwłaszcza te duże), ale ceny uważam za wygórowane, inna wizażanka przestrzegła mnie, że w jej torbie z Kazara urwała się rączka, choć nie nosiła w niej nic ciężkiego, co prawda reklamację uwzględnili - wszystko ładnie naprawili. Mnie jednak to zniechęciło do ich toreb - zdarza mi się nosić ciężkie akta więc raczej w moim przypadku nie zdałaby egzaminu. Może te mniejsze są solidniejsze, a poza tym w małych nie nosi się zbyt wiele. Ty jesteś zadowolona więc pewnie zależy od modelu.
Buty też mają ładne, może kiedyś na przecenach na coś się skuszę.
Z drugiej strony z produktami w ramach jednej marki też bywa różnie, choćby buty z Aldo - miałam od nich fantastyczną skórzaną parę, ale też parę, która mnie mocno rozczarowała, podeszwa pękała po przejściu 5 kroków - uwzględniali reklamacje, wymieniali podeszwę kilkukrotnie, ale zawsze w końcu kończyło się tak samo. Ta sama firma, a tak różny standard.

I ja mogłabym przygarnąć pierścionki z zimowej kampanii Swarovskiego i zegarek też mi się podoba. Szminka rzeczywiście ładna i te włosy - uwielbiam takie fale

Tymczasem Miranda w Moskwie ma sporo zajęć - w sieci pojawiły się zdjęcia z planu sesji fotograficznej dla House of Pioneers.

Widzę inspirację latami 60, coś w stylu Mad Men bardzo lubię takie inspiracje - zapowiada się ciekawa sesja.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg OnSet01.jpg (83,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg OnSet02.jpg (85,9 KB, 10 załadowań)
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 10:30   #3298
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Pojawiła się najnowsza reklama Clear z Mirandą na rynek azjatycki. Jeśli chodzi o samą reklamę filmową to nie jest taka zła, ale ponownie zrobiono okropne zdjęcie (1) fotki (2) i (3) to fragmenty filmików.

Reklama CLEAR:
http://v.qq.com/page/d/m/v/d0156n32rmv.html

Making of:
http://v.qq.com/page/v/z/d/v01568ctgzd.html

jaki wybór szpilek i ciuchów plus obowiązkowy zielony smoothie

P.S. Nie wiem czy tylko u mnie jakieś takie niskie ciśnienie, ale mam ogromny problem skupić się na pracy (piję już drugą kawę dzisiaj) ale koniec tych przyjemności (mała przerwa na wizaż)- pora wracać do
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ClearAzia.jpg (45,4 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: png ClearBTS1.png (190,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: png ClearBTS2.png (182,6 KB, 4 załadowań)
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 11:01   #3299
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
teorema co do Kazara podobają mi się ich torby (zwłaszcza te duże), ale ceny uważam za wygórowane, inna wizażanka przestrzegła mnie, że w jej torbie z Kazara urwała się rączka, choć nie nosiła w niej nic ciężkiego, co prawda reklamację uwzględnili - wszystko ładnie naprawili. Mnie jednak to zniechęciło do ich toreb - zdarza mi się nosić ciężkie akta więc raczej w moim przypadku nie zdałaby egzaminu. Może te mniejsze są solidniejsze, a poza tym w małych nie nosi się zbyt wiele. Ty jesteś zadowolona więc pewnie zależy od modelu.
Buty też mają ładne, może kiedyś na przecenach na coś się skuszę.
Z drugiej strony z produktami w ramach jednej marki też bywa różnie, choćby buty z Aldo - miałam od nich fantastyczną skórzaną parę, ale też parę, która mnie mocno rozczarowała, podeszwa pękała po przejściu 5 kroków - uwzględniali reklamacje, wymieniali podeszwę kilkukrotnie, ale zawsze w końcu kończyło się tak samo. Ta sama firma, a tak różny standard.
Tak, na pewno zależy wiele od modelu. Moją torebkę Kazara mam z 5, 6 lat, jest silnie eksploatowana, bo model uniwersalny, i na zimę, i na lato pasuje. Noszę w niej mnóstwo szpargałów, bywa bardzo ciężka, wypycham ją parasolką, ale nic się nigdy z nią nie stało. Dzielnie znosi śnieg, deszcz, słonce. Mimo to zgadzam się, że ceny są zbyt wygórowane. Nie jest to żadna projektancka linia, więc skąd te ceny...


Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Pojawiła się najnowsza reklama Clear z Mirandą na rynek azjatycki. Jeśli chodzi o samą reklamę filmową to nie jest taka zła, ale ponownie zrobiono okropne zdjęcie (1) fotki (2) i (3) to fragmenty filmików.

Reklama CLEAR:
http://v.qq.com/page/d/m/v/d0156n32rmv.html

Making of:
http://v.qq.com/page/v/z/d/v01568ctgzd.html

jaki wybór szpilek i ciuchów plus obowiązkowy zielony smoothie

P.S. Nie wiem czy tylko u mnie jakieś takie niskie ciśnienie, ale mam ogromny problem skupić się na pracy (piję już drugą kawę dzisiaj) ale koniec tych przyjemności (mała przerwa na wizaż)- pora wracać do
Faktycznie okropne zdjęcie. Ale najwyraźniej im sie podoba

Ja się od kilku dni dziwnie czuję, szczególnie rano. Oczy mi się kleją, nie moge dojśc do siebie, mimo że moja córa przesypia calusieńkie noce, więc nie wstaję. Obarczam dziwną pogodę w tym roku

A czym się zajmujesz w pracy, tak ogólnie, jesli nie boisz się napisać?

Ja za 2 tygodnie będę już w robocie Zupelnie nie umiem sobie wyobrazić, jak pogodzić dziecko z pracą, chociaz wsród koleżanek mam juz matki 2, 3 dzieci i dają rade
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 15:33   #3300
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
A czym się zajmujesz w pracy, tak ogólnie, jesli nie boisz się napisać?
Ja za 2 tygodnie będę już w robocie Zupelnie nie umiem sobie wyobrazić, jak pogodzić dziecko z pracą, chociaz wsród koleżanek mam juz matki 2, 3 dzieci i dają rade
Dasz radę - choć wyobrażam sobie jaki to musi być stres, a potem pewnie się przyzwyczaicie.
Jeśli chodzi o moją pracę to najogólniej mówiąc jest związana z prawem. Pozwala na dużo samodzielności,potrafi dać sporo satysfakcji, ale bywa też mocno stresująca.
A ty czym się zajmujesz?



3 rady na temat włosów od Mirandy w ramach Clear:
https://www.youtube.com/watch?v=cuw2giFt96M

A w kwestii biżuterii to jak wam się podobają pierścionki, które Randzia eksponowała w Moskwie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pierścionki.jpg (99,3 KB, 16 załadowań)
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2015-06-18 o 16:45
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-04 13:39:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:31.