Głośny seks teściów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-19, 23:13   #1
Magnolia_83
Rozeznanie
 
Avatar Magnolia_83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wołomin
Wiadomości: 695

Głośny seks teściów


Witajcie,

Mieszkamy razem z teściami w jednopoziomowym domu. Rodzice partnera uprawiają bardzo głośno seks. Ściany są cienkie wiec bardzo ich słychać. Kiedyś mnie to bawiło ale teraz kiedy mam niespełna 2 letnie dziecko które często budzone jest przez ich krzyki to do śmiechu już mi nie jest. Nie wiem czy ich to rajcuje ale często zamykają się jeszcze o wczesnej porze (22:00) w łazience i jazda na całego. Łazienka jest obok naszego salonu i przylega do kuchni. Niezręcznie się czuje gdy idę do kuchni zrobić herbatę.
Fajnie ze mają tak udane życie seksualne ale jak im delikatnie zasugerować że jednak sami w tym domu nie są? Kiedyś zawyli jak kojoty także zero hamulców

Z góry już piszę że bardzo chcieli żebyśmy z nimi mieszkali także to nie tak że my się im zwaliliśmy pod dach.
__________________
Po czym poznać że to miłość?

poznasz ją po tym
ze nawet nie zauważysz,
gdy cale twoje życie sie skończy
a ona wciąż będzie przy tobie...
Magnolia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 23:36   #2
Tutli
Zadomowienie
 
Avatar Tutli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
Dot.: Głośny seks teściów

Jest jedna świetna rada: wyprowadzić się.
__________________
http://oleosa.blogspot.com

Kobiety
-statystyka spojrzenie na makijaż, kuchnię i co-do-głowy-przyjdzie.

Obiecuję, że nie będzie statystyki.
Tutli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 23:48   #3
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: Głośny seks teściów

Sami w domu nie są... Ale to ich dom, czy nie?
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 23:57   #4
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Głośny seks teściów

Cytat:
Napisane przez Magnolia_83 Pokaż wiadomość
Witajcie,

Mieszkamy razem z teściami w jednopoziomowym domu. Rodzice partnera uprawiają bardzo głośno seks. Ściany są cienkie wiec bardzo ich słychać. Kiedyś mnie to bawiło ale teraz kiedy mam niespełna 2 letnie dziecko które często budzone jest przez ich krzyki to do śmiechu już mi nie jest. Nie wiem czy ich to rajcuje ale często zamykają się jeszcze o wczesnej porze (22:00) w łazience i jazda na całego. Łazienka jest obok naszego salonu i przylega do kuchni. Niezręcznie się czuje gdy idę do kuchni zrobić herbatę.
Fajnie ze mają tak udane życie seksualne ale jak im delikatnie zasugerować że jednak sami w tym domu nie są? Kiedyś zawyli jak kojoty także zero hamulców

Z góry już piszę że bardzo chcieli żebyśmy z nimi mieszkali także to nie tak że my się im zwaliliśmy pod dach.
A macie zamiar się prędzej czy później wyprowadzić, czy to tak na zawsze?
W sumie to współczuję teściom. Dzieci odchowane, a oni się wciąż nie mogą pobawić w kojoty...
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 00:13   #5
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Głośny seks teściów

A przed twoja przeprowadzką mąz nic nie wspominal, ze rodzice lubia byc glosno? czy maja renesans jakis
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 00:27   #6
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Głośny seks teściów

Są u siebie w domu. Ja bym jednak nie miała jaj im zwrócić uwagi
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 00:41   #7
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Głośny seks teściów

Jezu...
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-20, 00:59   #8
Ewa_Lina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 85
Dot.: Głośny seks teściów

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
dzieci odchowane, a oni się wciąż nie mogą pobawić w kojoty...


wyprowadzić się ewentualnie poprosić męża ,żeby porozmawiał z nimi- w końcu to jego rodzice
Ewa_Lina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 02:55   #9
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Głośny seks teściów

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Jezu...
To samo pomyślałam.

Jak to zwrócić im uwagę? A to przypadkiem WY z partnerem nie mieszkanie u nich?
Jeśli to Wasz dom no to wtedy można poprosić partnera,żeby porozmawiał z ojcem/matką/rodzicami, żeby trochę zachowywali sie ciszej, bo przez ich...harce dziecko nie może spać po nocach.

W sumie może partner i teraz porozmawiać z rodzicami, aczkolwiek.....no musisz z nim o tym porozmawiać. Bo to jego rodzice, także on musiałby z nimi porozmawiać.

Szczerze współczuje sytuacji.
Z drugiej strony, jesli to Wam przeszkadza, to może się wyprowadzcie jeśli macie możliwość? To by było najrozsądniejsze wyjście, mym skromnym zdaniem. Oczywiscie,w miarę moźliwości.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 03:35   #10
Robercik112
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 9
Dot.: Głośny seks teściów

Zgadzam się z wizażanką Barbarella05.

Chociaż ja bym zabronił rodzicom takich zachowań, w pewnym wieku pewnych rzeczy nie wypada.

Pozdrawiam gorąco,
Z Chorwacji.
Robercik112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 06:19   #11
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Głośny seks teściów

No to niefajnie, że są tak głośno przy Was oczywiście, jednak nie sądzę, byście coś zmienili, skoro to ich dom. Chociaż coś powiedzieć można, niemniej to bardzo krępujące, zwłaszcza, że no nie usprawiedliwiam ich, ale tak naprawdę chcieliby pewnie być w domu sami, dzieci odchowane jak napisane A jak Ty jesteś rocznik 83 jak w nicku, to masz 32 lata, a rodzice męża pewnie ok 60 lat i póki mogą chcą korzystać. No, a nawet jak mniej masz lat czy wcześniej urodziła Twoja teściowa Twojego męża, to i tak rodzice pewnie bliżej 50 stki są, pewnie chcą teraz korzystać, tylko owszem szkoda, że przy Was są tak głośno, to oczywiście już niezbyt fajnie. Ciężko będzie zmienić nawyki dorosłych ludzi, dlatego najlepiej pomyśleć o wyprowadzce. Oni sami może zaproponowali, byście zamieszkali razem, bo chcieli Wam pomóc, a nie dlatego, że to ich marzenie, by mieszkać razem. No więc warto pomyśleć o wyprowadzce i mieć coś swojego, mieszkacie niby w domu z jego teściami, ale zawsze mieszkać oddzielnie to komfort, nikt nie musi się przejmować wtedy, że usłyszy głośny seks teściów, jest mniej krępująco tak czy siak A oni wtedy mogą szaleć do woli, bo ok, to pewnie fajny moment dla małżeństwa, gdy dzieci się wyprowadziły, a oni mają cały dom dla siebie, nie muszą przejmować się, że ktoś ich usłyszy

---------- Dopisano o 07:19 ---------- Poprzedni post napisano o 07:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Robercik112 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z wizażanką Barbarella05.

Chociaż ja bym zabronił rodzicom takich zachowań, w pewnym wieku pewnych rzeczy nie wypada.

Pozdrawiam gorąco,
Z Chorwacji.
Haha, a jak będą jego rodzice mieszkać sami to też nie wypada? Moim zdaniem w każdym wieku wypada cieszyć się seksem i to już zależy od ludzi, nie ma wieku, że za późno jak ludzie chcą. Oczywiście niefajnie, że przy nich, ale warto pamiętać, że to oni wprowadzili się do nich, a rodzicom może nie być na rękę mieszkać dalej z dawno dorosłymi dziećmi. Zachowują się niefajnie, że są aż tak głośno, ale po części i ich można zrozumieć i jednak lepiej się wyprowadzić, jak będzie możliwość.

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2015-06-20 o 06:18
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-20, 06:50   #12
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Głośny seks teściów

Dziewczyny, serio uważacie że jak ktoś widnieje w akcie notarialnym, to go nie obowiązują żadne normy społeczne, kulturowe wobec domowników? Serio serio? Bo czytając Wasze odpowiedzi zaliczyłam poranny opad szczęki i zastanawiam się, czy to w moim świecie jest wszystko na opak. Wychodzi na to, że powinnam wysłać kosz kwiatów mojej byłej współlokatorce (i właścicielce mieszkania) za to, że dla niej (i dla mnie) oczywistością było, że mieszkając razem bierze się pod uwagę nie tylko swój komfort, ale i komfort współmieszkańców. Serio, jestem w szoku, że dla Was takie pojmowanie zasady "wolnoć Tomku w swoim domku" jest oczywiste.


Autorko, sytuacja faktycznie niezręczna, myślę że Twój luby powinien z rodzicami na spokojnie porozmawiać na ten temat.


Cytat:
Napisane przez Robercik112 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z wizażanką Barbarella05.

Chociaż ja bym zabronił rodzicom takich zachowań, w pewnym wieku pewnych rzeczy nie wypada.

Pozdrawiam gorąco,
Z Chorwacji.
Nie kłam tak brzydko, bo dostaniesz bana za trolling.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 06:57   #13
Magnolia_83
Rozeznanie
 
Avatar Magnolia_83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wołomin
Wiadomości: 695
Dot.: Głośny seks teściów

Chciałabym się wyprowadzić ale mieszkamy na wsi i życzeniem rodziców było byśmy mieszkali z nimi i by mój partner im pomagał w codziennych pracach.

W tej chwili mamy związane ręce bo nie dość że nacisk jest żeby partner był i pomagał ojcu który jest po 2 zawałach, to jeszcze teraz żeby móc iść na swoje to partner musiałby wyjechać na kilka lat za granicę. Tak czy inaczej nie wiem co robić.
Ich dom ich zasady ale słuchać ich wrzask ów też mi się nie chce co drugi dzień..
__________________
Po czym poznać że to miłość?

poznasz ją po tym
ze nawet nie zauważysz,
gdy cale twoje życie sie skończy
a ona wciąż będzie przy tobie...

Edytowane przez Magnolia_83
Czas edycji: 2015-06-20 o 07:06
Magnolia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 07:00   #14
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Głośny seks teściów

A byłoby Was w ogóle stać na samodzielne mieszkanie?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 07:08   #15
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Głośny seks teściów

Nie, ja tak nie uważam i pewnie, że też myślę, że jest to niekulturalne przy innych tak głośno uprawiać seks, nawet jak to ich dom i ja nie wyobrażam sobie mieszkać z kimś i tak głośno uprawiać seks, by wszyscy słyszeli, tak się zachowywać nie mogłabym. Niemniej mnie chodzi o to, że dorosłych ludzi się tak za bardzo nie zmieni, więc ja jednak myślałabym o wyprowadzce (w miarę możliwości). No albo żeby mąż delikatnie z nimi porozmawiał, bo to najlepiej jak on myślę zrobi. Pisałam też, że może jego rodzice po prostu chcieli im pomóc, a sami po prostu za bardzo nie chcą z nimi mieszkać, że po prostu chcieliby mieszkać sami i wtedy mogą cieszyć się sobą w pełni, uprawiać seks jak głośno chcą i wtedy pewnie, inaczej to wtedy wygląda. No chociaż jak piszesz autorko, że oni sami chcieli, byście mieszkali z nimi, by Twój mąż pomagał na gospodarstwie, to jednak faktycznie wygląda, jakby chcieli z Wami mieszkać. Dlatego najlepiej, by mąż z nimi porozmawiał, powiedział, że sami chcieli, byście razem mieszkali, ale wtedy to nie powinno tak funkcjonować, że słyszycie ich krzyki i bardzo głośne jęki.

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2015-06-20 o 07:12
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 07:41   #16
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Głośny seks teściów

Cytat:
Napisane przez Magnolia_83 Pokaż wiadomość
Chciałabym się wyprowadzić ale mieszkamy na wsi i życzeniem rodziców było byśmy mieszkali z nimi i by mój partner im pomagał w codziennych pracach.

W tej chwili mamy związane ręce bo nie dość że nacisk jest żeby partner był i pomagał ojcu który jest po 2 zawałach, to jeszcze teraz żeby móc iść na swoje to partner musiałby wyjechać na kilka lat za granicę. Tak czy inaczej nie wiem co robić.
Ich dom ich zasady ale słuchać ich wrzask ów też mi się nie chce co drugi dzień..
ręce i cycki opadają jak czytam takie rzeczy. no tak, niech facet jedzie i zarabia, a kobieta siedzi w kraju, leży i pachnie. bo jakoś trudno wyjechać razem, żeby oboje pracowali i dorabiali się. po co ojciec ma oglądać na bieżąco jak dorasta dziecko. przestaje mnie dziwić jak faceci znajdują sobie na miejscu nowe partnerki a rodziny się sypią w drobny mak.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 08:03   #17
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Głośny seks teściów

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
ręce i cycki opadają jak czytam takie rzeczy. no tak, niech facet jedzie i zarabia, a kobieta siedzi w kraju, leży i pachnie. bo jakoś trudno wyjechać razem, żeby oboje pracowali i dorabiali się. po co ojciec ma oglądać na bieżąco jak dorasta dziecko. przestaje mnie dziwić jak faceci znajdują sobie na miejscu nowe partnerki a rodziny się sypią w drobny mak.

Prawda?
Autorko pracujesz? A maz? Nikt wam nie każe kupować mieszkania od razu, można wynająć.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 08:07   #18
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Głośny seks teściów

poza tym "życzeniem teściów było" xD jezu xD życzeniem moich pewnie byłoby oddawanie im połowy pensji xD mogą sobie do usranej śmierci życzyć xD
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 08:18   #19
CzarodziejkaGorzalka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 207
Dot.: Głośny seks teściów

Cytat:
Napisane przez Magnolia_83 Pokaż wiadomość
Kiedyś zawyli jak kojoty także zero hamulców

Wyprowadźcie się. Rozmowa raczej nic nie da, poza tym nie sądzę żeby twój mąż się przełamał. Ja bym rodzicom w życiu nie zwrócila uwagi w takiej sprawie.
A to, że nie możecie się wyprowadzić, do idiotyczna wymówka niestety. Jak chcecie kupować od razu mieszkanie to świadczy o waszym braku wyobraźni i młodzieńczym podejściu do życia.
CzarodziejkaGorzalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-20, 08:45   #20
Magnolia_83
Rozeznanie
 
Avatar Magnolia_83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wołomin
Wiadomości: 695
Dot.: Głośny seks teściów

Nie chcemy całe życie wynajmować, chcemy żeby nasze dziecko coś miało po nas czy to jest egoizm i niedojrzałe zachowanie?
W Polsce nie dostaniemy kredytu na mieszkanie choćbyśmy nie wiem jak się o niego starali. Gratuluję tym, którym się udało zamieszkać oddzielnie. Na prawdę super.

Dom w którym mieszkamy miał być przepisany na mojego partnera (ustalili to zanim jeszcze się poznaliśmy). Chcieli by partner został i im pomagał w pracach ze względu na stan zdrowia teścia.
Proponowałam partnerowi wspólny wyjazd ale on nie chce bo uważa że szybciej odłoży jak będzie tam sam.
Skazana - Nie znasz sytuacji nie oceniaj.
__________________
Po czym poznać że to miłość?

poznasz ją po tym
ze nawet nie zauważysz,
gdy cale twoje życie sie skończy
a ona wciąż będzie przy tobie...

Edytowane przez Magnolia_83
Czas edycji: 2015-06-20 o 08:47
Magnolia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 08:48   #21
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Głośny seks teściów

Nikt Ci nie mówi ze macie cale życie wynajmować.
Ja naprawdę nie czaje takiego podejścia jak Wasze..

Dziękuje za gratulacje.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy



Edytowane przez klempaa
Czas edycji: 2015-06-20 o 08:50
klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 08:50   #22
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Głośny seks teściów

Cytat:
Napisane przez Magnolia_83 Pokaż wiadomość
Nie chcemy całe życie wynajmować, chcemy żeby nasze dziecko coś miało po nas czy to jest egoizm i niedojrzałe zachowanie?
W Polsce nie dostaniemy kredytu na mieszkanie choćbyśmy nie wiem jak się o niego starali. Gratuluję tym, którym się udało zamieszkać oddzielnie. Na prawdę super.

Dom w którym mieszkamy miał być przepisany na mojego partnera (ustalili to zanim jeszcze się poznaliśmy). Chcieli by partner został i im pomagał w pracach ze względu na stan zdrowia teścia.
Proponowałam partnerowi wspólny wyjazd ale on nie chce bo uważa że szybciej odłoży jak będzie tam sam.
Skazana - Nie znasz sytuacji nie oceniaj.
Wiesz co, niedojrzałe to dla mnie jest mieszkanie z teściami, bo oni chcieli. I nie przekalkulowanie, że zawsze jest coś za coś. Wynajmujesz=wynajem może się skończyć za jakiś czas. Mieszkasz z teściami=wchodzisz w ich życie, a jak widać, było bardzo swobodne. Przyjęłaś mieszkanie w ich domu, więc przyjęłaś ich za współlokatorów. Naprawdę nie zastanowiłaś się wcześniej, jak to będzie z nimi mieszkać? I teraz płacz, bo dziecko się budzi. No to dla dobra dzieciaka chociaż coś wynajmijcie.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 08:52   #23
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Głośny seks teściów

Cytat:
Nie chcemy całe życie wynajmować, chcemy żeby nasze dziecko coś miało po nas czy to jest egoizm i niedojrzałe zachowanie?
W Polsce nie dostaniemy kredytu na mieszkanie choćbyśmy nie wiem jak się o niego starali. Gratuluję tym, którym się udało zamieszkać oddzielnie. Na prawdę super.

Dom w którym mieszkamy miał być przepisany na mojego partnera (ustalili to zanim jeszcze się poznaliśmy). Chcieli by partner został i im pomagał w pracach ze względu na stan zdrowia teścia.
Proponowałam partnerowi wspólny wyjazd ale on nie chce bo uważa że szybciej odłoży jak będzie tam sam.
Skazana - Nie znasz sytuacji nie oceniaj.
nie przejmuj się, to typowe na tym forum, że laski skupiają się na tym, że mieszkasz z rodzicami próbując odłozyć kasę zamiast jak błogosławiona część systemu grzecznie brać kredyt na 30 lat , kij z tym, że byś mogła nie dostać czy mogłabyś nie udźwignąć raty (to kolejny największy grzech tutaj: ''niezaradność'')

prawda jest taka że twoi teściowe są tak samo dorośli jak ty, na siłę im na kwadrat nie wbiłaś, skoro z jakiegoś powodu zdecydowaliście się mieszkać razem to ta decyzja została podjęta przez 4 osoby więc to normalne, że każdy musi się dostosować.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2015-06-20 o 08:53
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 08:55   #24
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Głośny seks teściów

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
nie przejmuj się, to typowe na tym forum, że laski skupiają się na tym, że mieszkasz z rodzicami próbując odłozyć kasę zamiast jak błogosławiona część systemu grzecznie brać kredyt na 30 lat , kij z tym, że byś mogła nie dostać czy mogłabyś nie udźwignąć raty (to kolejny największy grzech tutaj: ''niezaradność'')

prawda jest taka że twoi teściowe są tak samo dorośli jak ty, na siłę im na kwadrat nie wbiłaś, skoro z jakiegoś powodu zdecydowaliście się mieszkać razem to ta decyzja została podjęta przez 4 osoby więc to normalne, że każdy musi się dostosować.
ale przecież oni kasy na swoje nie odkładają, więc o co chodzi?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 08:58   #25
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Głośny seks teściów

Autorko, a dlaczego nie wyjedziesz ze swoim partnerem, razem nie zaczniecie pracy za granicą? Co stoi na przeszkodzie?
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 09:09   #26
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Głośny seks teściów

Cytat:
Napisane przez Magnolia_83 Pokaż wiadomość
Nie chcemy całe życie wynajmować, chcemy żeby nasze dziecko coś miało po nas czy to jest egoizm i niedojrzałe zachowanie?
Nikt Was nie zmusza do wynajmowania całe życie, ale chyba spokojny sen Waszego dziecka jest tego wart?

Są trzy opcje, albo Twój luby porozmawia z rodzicami żeby dali Młodemu spać, albo się wyprowadzicie, albo zaakceptujecie z lubym taki stan rzeczy bez słowa.

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
Autorko, a dlaczego nie wyjedziesz ze swoim partnerem, razem nie zaczniecie pracy za granicą? Co stoi na przeszkodzie?
Łatwiej mu pewnie mieszkać w baraku zapewnionym przez pracodawcę, niż jechać całą rodziną i szukać tam sensownego lokum, żłobka i tak dalej. Tak strzelam.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 09:11   #27
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Głośny seks teściów

Cytat:
ale przecież oni kasy na swoje nie odkładają, więc o co chodzi?
pomijając że jak to nie
Cytat:
Nie chcemy całe życie wynajmować, chcemy żeby nasze dziecko coś miało po nas czy to jest egoizm i niedojrzałe zachowanie?
co jednoznacznie sugeruje, że nie podoba im się opcja odsetek w kredycie bo to o nie zazwyczaj rzecz się rozbija


to o nic
jej rodzice sa dorośli, mogli powiedzieć, nie ma mowy, chcecie się żenić to się żencie, ale z nami nie mieszkacie, nie i już,
a nie zgodzić się i robić swoje rządy, to tak nie działa.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 09:15   #28
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Głośny seks teściów

Cytat:
Napisane przez Magnolia_83 Pokaż wiadomość
Nie chcemy całe życie wynajmować, chcemy żeby nasze dziecko coś miało po nas czy to jest egoizm i niedojrzałe zachowanie?
W Polsce nie dostaniemy kredytu na mieszkanie choćbyśmy nie wiem jak się o niego starali. Gratuluję tym, którym się udało zamieszkać oddzielnie. Na prawdę super.
Wiesz, ale skoro inni ludzie ocenili że nie powinniście brać kredytu bo z waszych danych wynika że nie będziecie w stanie go spłacić to po co się w to pchać, zwłaszcza z dzieckiem ? Może najpierw powinnaś znaleźć pracę
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 09:30   #29
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Głośny seks teściów

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość

prawda jest taka że twoi teściowe są tak samo dorośli jak ty, na siłę im na kwadrat nie wbiłaś, skoro z jakiegoś powodu zdecydowaliście się mieszkać razem to ta decyzja została podjęta przez 4 osoby więc to normalne, że każdy musi się dostosować.
Otóż to.
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 09:40   #30
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Głośny seks teściów

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
pomijając że jak to nie
co jednoznacznie sugeruje, że nie podoba im się opcja odsetek w kredycie bo to o nie zazwyczaj rzecz się rozbija


to o nic
jej rodzice sa dorośli, mogli powiedzieć, nie ma mowy, chcecie się żenić to się żencie, ale z nami nie mieszkacie, nie i już,
a nie zgodzić się i robić swoje rządy, to tak nie działa.
nie, sorry Hultaj, ale tam nie ma ani słowa o odkładaniu pieniędzy czy planach kupna domu za gotówkę, więc naprawdę sobie nie dopowiadaj
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-24 09:16:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:55.