Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1 - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-29, 11:30   #3091
TienShan
Zakorzenienie
 
Avatar TienShan
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 082
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Cytat:
Napisane przez Baset Pokaż wiadomość
jak dziecko sie wygina do tyłu i ma przerażone oczka to co tzn?
może być zdenerwowane, może je boleć brzuszek a jeśli często się wygina to napomknęłabym pediatrze bo być może ma wzmożone napięcie mięśniowe
__________________


TienShan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 11:33   #3092
Izuniaa89
Zakorzenienie
 
Avatar Izuniaa89
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3 639
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Cytat:
Napisane przez Baset Pokaż wiadomość
chodź ze mna ja ide 1 sierpnia!
chętnie...

Cytat:
Napisane przez Madeleine05 Pokaż wiadomość
Ja piję karmi na laktację, bo tak mi doradziła położna środowiskowa.



A siedzę i podczytuję, ale z małą na rękach, więc nie mam jak pisać
Wyobraźcie sobie, że dopiero czwarte z kolei mleko modyfikowane podeszło małej i zjada ze smakiem. I to Bebiko! Ekonomiczna dziewczyna. Poprzednimi (Bebilon, Hipp i Nan - zwłaszcza tym) pluła i robiła histerię jak tylko poczuła, że to nie moje. Staram się wprowadzać jej jedno karmienie mm dziennie, żeby za jakiś miesiąc w ogóle ją przestawić na mm, bo to odciąganie mnie wykańcza. A tak to te trzy miesiące przynajmniej będzie na moim i uważam, że jej wystarczy Dla zdrowia psychicznego nas obu.
to się tylko cieszyć
mnie się czasem marzy dać jej na noc mm żeby spała :p
Cytat:
Napisane przez TienShan Pokaż wiadomość
Muszę małżowi powiedzieć ile oszczędziliśmy na mm przy synu (20m kp) i ile oszczędzimy przy młodej (licze, że będzie karmiona tak samo długo, być może dłuzej) i niech wyskakuje z kasy na nowe cycki
hhahaha dobre
__________________
...
Izuniaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 11:38   #3093
Baset
Zakorzenienie
 
Avatar Baset
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z pokoju...
Wiadomości: 4 124
GG do Baset
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Cytat:
Napisane przez TienShan Pokaż wiadomość
może być zdenerwowane, może je boleć brzuszek a jeśli często się wygina to napomknęłabym pediatrze bo być może ma wzmożone napięcie mięśniowe
ale ona tak przy płaczu
__________________

Marianna
27.05.2015 godz. 8.24
Baset jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 12:13   #3094
truskawkaxx
Zadomowienie
 
Avatar truskawkaxx
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Cytat:
Napisane przez Baset Pokaż wiadomość
jak dziecko sie wygina do tyłu i ma przerażone oczka to co tzn?
Coś napisze ale nie gniewaj się o to proszę :-*

Czytam to co piszesz od jakiegoś czasu i mam jedną radę ; wyluzuj i uspokoj przede wszystkim siebie i swoją panikę i przerażenie. To krok pierwszy. A drugi ; dawaj małej krople, masuj brzuch , kładz na brzuchu , przytulaj , karm , okazuj miłość i bądź Spokojna ! A i wtedy będą dni że mała będzie płakać czy marudzić. Wtedy przytul i nie szukaj przyczyny każdego jej płaczu. Ja zakładam że robię wszystko co mogę by moje dziecko było szczęśliwe. A jeśli mimo to czasami płacze a ja wiem że ma ok temperaturę jest najedzona i wymasowana. To jedyne co jej mogę dac to siebie i swoje ramiona.

Więc odpuść sobie i nie szukaj powodu każdego płaczu nie panikuj bo mocniej krzyczy nie szukaj zaburzeń bo robi to i to. Bądź dobra mamą i zaakceptuj że mimo to ona i tak będzie czasami płakać.
__________________
Oliwia 18.05.2015
truskawkaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 12:23   #3095
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

o Boziu tak obejrzałam te zdjęcia naszych smyków od początku.. i zdjęcia mojego Kubiego od porodu.. łzy mi poleciały
przeciez on teraz to juz jaki kawaler, a taka drobinka była

no i tak patrzę teraz na niego.. i kurde, on ma takie uszy jak ja - ja mam taką dziwną "antentkę" na chrząstce i nosek tez taki malutki..
bo oczy to raczej tza, skośnawe, i rzęsiska długaśne
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 12:31   #3096
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1435577435823.jpg (76,0 KB, 24 załadowań)
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 12:31   #3097
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Cytat:
Napisane przez Izuniaa89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje czegoś co mnie porządnie wyciagnie z dola bo jestem na etapie ze nie chce mi się żyć. .
Może jednak psycholog? Dużo na Ciebie spadło.
Cytat:
Napisane przez Baset Pokaż wiadomość
Olimpia zastanawiam sie czy siostry nie poprosze o opieke.

Madeleine moja nie jest ekonomiczna. ona pije enfamil. 1200 g 74 zł.
Tu się opłaca enfamil:
http://www.aptekagemini.pl/enfamil-1-premium-1200g.html
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-29, 12:33   #3098
Baset
Zakorzenienie
 
Avatar Baset
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z pokoju...
Wiadomości: 4 124
GG do Baset
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Cytat:
Napisane przez truskawkaxx Pokaż wiadomość
Coś napisze ale nie gniewaj się o to proszę :-*

Czytam to co piszesz od jakiegoś czasu i mam jedną radę ; wyluzuj i uspokoj przede wszystkim siebie i swoją panikę i przerażenie. To krok pierwszy. A drugi ; dawaj małej krople, masuj brzuch , kładz na brzuchu , przytulaj , karm , okazuj miłość i bądź Spokojna ! A i wtedy będą dni że mała będzie płakać czy marudzić. Wtedy przytul i nie szukaj przyczyny każdego jej płaczu. Ja zakładam że robię wszystko co mogę by moje dziecko było szczęśliwe. A jeśli mimo to czasami płacze a ja wiem że ma ok temperaturę jest najedzona i wymasowana. To jedyne co jej mogę dac to siebie i swoje ramiona.

Więc odpuść sobie i nie szukaj powodu każdego płaczu nie panikuj bo mocniej krzyczy nie szukaj zaburzeń bo robi to i to. Bądź dobra mamą i zaakceptuj że mimo to ona i tak będzie czasami płakać.
nie mam o co sie gniewac.
zajrzyj do klubu, tam opisałam co nieco. to troche wyjasni dlaczego taka jestem...


Emilia
będe zamawiac po 5 lipca
bo faktycznie dużo taniej
__________________

Marianna
27.05.2015 godz. 8.24

Edytowane przez Baset
Czas edycji: 2015-06-29 o 12:34
Baset jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 12:36   #3099
truskawkaxx
Zadomowienie
 
Avatar truskawkaxx
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Patrzyłam wczoraj i wiem że przez to o spokój ci pewnie trudniej ale mimo wszystko właśnie dla swojej córki powinnaś się nauczyć mieć na to wy☠☠☠ane. Bo najgorzej wpływają na nią właśnie twoje nerwy i twój niepokój. Więc ogarnij się i sytuację dla niej.
__________________
Oliwia 18.05.2015
truskawkaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 12:37   #3100
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Ja zalozylam ostatnio konto na gemini będę infacol zamawiac
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 12:39   #3101
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Cytat:
Napisane przez Baset Pokaż wiadomość
nie mam o co sie gniewac.
zajrzyj do klubu, tam opisałam co nieco. to troche wyjasni dlaczego taka jestem...


Emilia
będe zamawiac po 5 lipca
bo faktycznie dużo taniej
Ja tam zamawiam. co prawda kurier kosztuje, ale na dwóch opakowaniach się opłaca. Aaaa, koniecznie zobacz punkty odbioru osobistego. w Warszawie niestety nie ma.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-29, 13:01   #3102
Baset
Zakorzenienie
 
Avatar Baset
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z pokoju...
Wiadomości: 4 124
GG do Baset
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Ja tam zamawiam. co prawda kurier kosztuje, ale na dwóch opakowaniach się opłaca. Aaaa, koniecznie zobacz punkty odbioru osobistego. w Warszawie niestety nie ma.
ile kurier?


Marianka w klubie.

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Cytat:
Napisane przez truskawkaxx Pokaż wiadomość
Patrzyłam wczoraj i wiem że przez to o spokój ci pewnie trudniej ale mimo wszystko właśnie dla swojej córki powinnaś się nauczyć mieć na to wy☠☠☠ane. Bo najgorzej wpływają na nią właśnie twoje nerwy i twój niepokój. Więc ogarnij się i sytuację dla niej.
dzięki
__________________

Marianna
27.05.2015 godz. 8.24
Baset jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 13:07   #3103
scotasia
Wtajemniczenie
 
Avatar scotasia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 112
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Hej
Cytat:
Napisane przez mykofenolan mofetilu Pokaż wiadomość

Biedactwo jedno i drugie szkoda, że Agatka nie polubiła samochodu, a za synka i zdrówka!
dzięki

Cytat:
Napisane przez dorka607 Pokaż wiadomość

Może i jeździć polubi zdrówka dla synka


Mnie też alergia męczy
Mam taką nadzieję.. dzięki Współczuję alergii

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość


Ja chustuje nieregularnie, nosimy sie w kieszonce. Kangurek nie dla nas, bo mlody za bardzo sie odgina do tylu przy trzymaniu w pionie i nie umialabym go bezpiecznie sama zawiazac.
Zapytam fizjoterapeutke, czy w ogole moge nosic mlodego.


.
Ja też w kieszonkę, kangurka nie próbowałam jeszcze.

Cytat:
Napisane przez ola_la_7676 Pokaż wiadomość
Wgl gadam do niego a on gaworzy i się uśmiecha. Cud, wiecznie mi tylko placze. ..
Moja też dziś rano miała taki dobry humor, jakieś całe 10 min Uroczy ten Twój Kubuś

Cytat:
Napisane przez Santilia Pokaż wiadomość


kurde, nie dość że mamy 3 wesela w tym roku to wczoraj zadzwonił do TŻ kolega, kiedy będziemy u rodziców, bo.. chce przyjść z zaproszeniem na wesele no masakra jakaś! w tamtym roku 5 wesel, w ty roku też 5 - na jednym nie byliśmy. i najgorsze że nie ma komu odmówić! nie chce mi się
Super, my żadnego wesela nie mamy A tak bym poszła


Ja dałam sobie spokój z dietami, jem wszystko Bo nie widzę różnicy w zachowaniu małej. Tylko dziś ją wysypało na buzi, chyba pomidor
__________________

scotasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 13:17   #3104
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Boże teściówka dzwoni i się pyta czy radzę sobie z małym bo jak coś ona przyjedzie. Nie ☠☠☠☠a nie radzę sobie. -,- jak mnie to wkurza że ciągle mają nas za sieroty co nic nie umieja bo w końcu 1 dziecko

Wczoraj mnie szwagier wk... przyjechał a mały akurat płakał a on wielce oburzony i mówi" on wystraszony jakiś jest, pewnie sie na niego drzecie albo go bijecie , bo z babcia to on grzecznie leży albo spi " ☠☠☠☠a myślałam że mnie szlag trafi, bo oni jak on placze to teksty do małego" poskarz sie na matkę i ojca, co spać Ci nie dały w nocy? Głodny jesteś, matka nie nakarmiła ? " albo teściowa coś gada do małego on gaworzy a ona tekst do niego " babcia to z Tobą pogada bo ojciec to nic z tobą nie rozmawia tylko Ci leżeć każe" no tak mnie to drażni, tak gadaja do niego w stylu Ty jesteś super grzeczny a oni niedobrzy. ... to teraz mały nie rozumie ale np jak bd większy i go tak będą na nas podpuszczać ? Aż mi się odechciewa ich przyjmować i do nich jeździć bo ciągle że my najgorsze i Wgl... niby tak trochę żartobliwie gadaja do niego ale aż łzy mi stanęły jak uslyszalam że krzycze na niego aalbo go bije
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 13:17   #3105
Anol
Rozeznanie
 
Avatar Anol
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ww/DE
Wiadomości: 808
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Cytat:
Napisane przez scotasia Pokaż wiadomość
Izunia ostatnio to tak dwa razy dziennie się chustujemy. Przed południem, jak idę z dziećmi na spacer - około godzinki. I wieczorem też około godzinki. Bo w wózku młoda nie chce jeździć I nasze spacery kończyły się na tym, że musiałam ją nosić. W chuście się uspokaja, odbija jej się ładnie. Wieczory mamy nieciekawe ostatnio, ciężko ją uśpić bo brzuszek trochę dokucza. Dziś nosiłam ją po domu w chuście z godzinkę, przysypiała kilka razy. Potem po nieudanej próbie odłożenia zasnęła mi przy cycu. A bez chusty to jest płacz i lulanie przez kilka godzin
Cytat:
Napisane przez Izuniaa89 Pokaż wiadomość
Scotasia coś w tym jest. My obecnie to jesteśmy godzinkę do poludnia. Ale powoli musze to zwiększać
Nie pocicie się w chustach jak są upały? Chciałam wczoraj iść na lokalny festyn w chuscie, bo dużo ludzi, ale uznałam że jest za ciepło i pot po tupie by mi lecial nawet jakbym nic nie miala na sobie.

Cytat:
Napisane przez SzaraaMyszka Pokaż wiadomość
Hej, moje dziecko przespalo ciągiem 8 h
o wow, moja raz przespała ok 7h

Cytat:
Napisane przez Baset Pokaż wiadomość
Olimpia wszystko możliwe. tż tak przezył atak płaczu, ze wyladował w łazience.
ona przestała płakać jak się wybudziła. przy ataku miała otwarte oczy ale było widać, ze śpi. masakra. gdy ona zasnela, to ja płakałam. jestem ciekawa co ja wystraszyło

my po karmieniu. Mała zasypia. pójde chyba razem z nia spać.

dzień dobry tak w ogóle.
O kurcze tez bym sie mega wystraszyla

Cytat:
Napisane przez ola_la_7676 Pokaż wiadomość
Kubi pobił rekord... zrobił najpierw mała kupe. Przebrałam, zaraz walnal wieksza, znów przebrałam.. i po chwili zrobił taka że po pachy uwalony.

Wgl byl laming... bolało jak nie wiem...
Haha!! moja od kiedy zageszczam pokarm to wali takie mega kupska, ze juz kilka razy sie ufajdala, potrafi takie giganty walic 2x dziennie

Cytat:
Napisane przez Izuniaa89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje czegoś co mnie porządnie wyciagnie z dola bo jestem na etapie ze nie chce mi się żyć. .
Masz swoją kruszynkę, żyj i bądź dla niej i powinnaś się cieszyć że nie jestes z tż'tem, teraz widzisz z jakim człowiekiem żyłaś. Bądź mu wdzięczna tylko za jedno- cudowną córeczkę

Cytat:
Napisane przez agnes188 Pokaż wiadomość
Hehe kupa byla to przynajmniej wiadomo czemu sie rzucal.moja tez sie wczoraj krecila a tz jej pilnowal ,mowi do mnie jak bralam.ja karmic ze chyba kupe zrobilo patrze kupy nie ma .zapinam pampka patrze bach po pachy.

Sluchajcie dwojki pampki za male trojki przesikuje kolo ud.chyba jeszcze.jej dzis dwojki kupie bo trojki to bez sensu nakladac jak siuski wylatuja

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

Izunia a ewcia?nie wyciaga skuteczni z dola?

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka
Też mam problem z pampkami 2, potrzebuje cos odrobine wiekszego na te mega kupy.

Cytat:
Napisane przez Madeleine05 Pokaż wiadomość
Ja piję karmi na laktację, bo tak mi doradziła położna środowiskowa.
ostatnio właśnie o tym wspominałam, chyba z ciekawości sprawdzę

Cytat:
Napisane przez TienShan Pokaż wiadomość
Muszę małżowi powiedzieć ile oszczędziliśmy na mm przy synu (20m kp) i ile oszczędzimy przy młodej (licze, że będzie karmiona tak samo długo, być może dłuzej) i niech wyskakuje z kasy na nowe cycki
ja to swojemu już od dawna powtarzam, tym razem użyje twoich argumentów kurcze zaczne liczyć ml które wypija i przeliczać na pieniadze
__________________
27.06.2013 r.

Oliwia 18.05.2015

Anol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 13:30   #3106
dorka607
Wtajemniczenie
 
Avatar dorka607
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 338
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Cytat:
Napisane przez TienShan Pokaż wiadomość
Muszę małżowi powiedzieć ile oszczędziliśmy na mm przy synu (20m kp) i ile oszczędzimy przy młodej (licze, że będzie karmiona tak samo długo, być może dłuzej) i niech wyskakuje z kasy na nowe cycki



umarlam


Cytat:
Napisane przez ola_la_7676 Pokaż wiadomość
Boże teściówka dzwoni i się pyta czy radzę sobie z małym bo jak coś ona przyjedzie. Nie ☠☠☠☠a nie radzę sobie. -,- jak mnie to wkurza że ciągle mają nas za sieroty co nic nie umieja bo w końcu 1 dziecko

Wczoraj mnie szwagier wk... przyjechał a mały akurat płakał a on wielce oburzony i mówi" on wystraszony jakiś jest, pewnie sie na niego drzecie albo go bijecie , bo z babcia to on grzecznie leży albo spi " ☠☠☠☠a myślałam że mnie szlag trafi, bo oni jak on placze to teksty do małego" poskarz sie na matkę i ojca, co spać Ci nie dały w nocy? Głodny jesteś, matka nie nakarmiła ? " albo teściowa coś gada do małego on gaworzy a ona tekst do niego " babcia to z Tobą pogada bo ojciec to nic z tobą nie rozmawia tylko Ci leżeć każe" no tak mnie to drażni, tak gadaja do niego w stylu Ty jesteś super grzeczny a oni niedobrzy. ... to teraz mały nie rozumie ale np jak bd większy i go tak będą na nas podpuszczać ? Aż mi się odechciewa ich przyjmować i do nich jeździć bo ciągle że my najgorsze i Wgl... niby tak trochę żartobliwie gadaja do niego ale aż łzy mi stanęły jak uslyszalam że krzycze na niego aalbo go bije
Ola wkurza mnie ta Twoja tesciowa, wez jej moze odpyskuj na jaki tekst raz a dosadnie- nie kryj swoich emocji dla dobra malego najwyzej sie obrazi
__________________
"Pół Ciebie, pół mnie
sojusz dwóch dusz
i namacalny dowód na to
że miłość można zobaczyć "

dorka607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 13:31   #3107
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

No i jak podrosnie i tak będzie to będzie niesluchany, bo babcia będzie same złe rzeczy mówić na nas. Ja pow tzowi że ma ja karcić, on wprost się drze żeby przestała dziecku pieprzyc glupoty to ona się tylko glupkowato śmieje. Szlag mnie trafia, pocisnelabym ja ale z 2 str nie mam ochoty mieć wojny i z nimi i tak mam dużo stresow.

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Pomyslalam że po prostu będę ograniczać im kontakty z małym jeśli się to nie zmieni. I powiem tz żeby im powiedzial że nie będą go widziec jeśli będą tak się zachowywac, bo my nic złego mu nie robimy. Jak koło jajka latam żeby był jak najszczęśliwszy a oni że się dre lub bije, no chore. ..
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 13:40   #3108
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Hej!

Dzis na rehabilitacji mlody sie wydzieral tak, ze kobita odwolala mu muzykoterapie Fajna babka, pokazala, jak go podnosic i odkladac, jak mozna z nim siedziec itp.

I przyszlo w koncu woombie - zapakowalam synusia do niego, spal pinad 2 h A u niego godzina to max, najczesciej spi 30-45 minut :banghead: Ciekawe, jak bedzie w nocy. Bo te Wasze dzieci przesypiajace 7-8 h to skarby, Stas aktualnie spi max 3 h, a im blizej poranka, tym czesciej sie budzi, nawet co godzine - na jedzonko, of kors

Ola, moje dziecie moze spac nawet z kupskiem, nie przeszkadza mu to A propos bolacego lamowania - sprobuj globulki Cicatridina. Polecila mi je ginka, pomagaja nawilzyc i zregenerowac bozene po porodzie. Teraz mamy niedobory estrogenow przy kp, co wlasnie wplywa na suchosc i bol podczas seksu.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 13:48   #3109
olimpia2009
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 090
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

My wczoraj kupilismy alexowi hustawke bo lezaczka nie lubial.plakal w nim ...a kurde czasem warto zajac czym dziecko na 15 minut bo chce sie isc umyc czy wyparzyc butelki...
__________________
Olimpia 14 Listopad 2009
Alex 15 Maj 2015
olimpia2009 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-29, 13:50   #3110
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Cytat:
Napisane przez olimpia2009 Pokaż wiadomość
My wczoraj kupilismy alexowi hustawke bo lezaczka nie lubial.plakal w nim ...a kurde czasem warto zajac czym dziecko na 15 minut bo chce sie isc umyc czy wyparzyc butelki...
Albo chociażby chwilę spokojnie usiąść i odsapnac
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 13:50   #3111
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Stasio podczas drzemki


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 13:50   #3112
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Cytat:
Napisane przez Baset Pokaż wiadomość
Olimpia zastanawiam sie czy siostry nie poprosze o opieke.

Madeleine moja nie jest ekonomiczna. ona pije enfamil. 1200 g 74 zł.
Na gemini tanszy
Cytat:
Napisane przez Madeleine05 Pokaż wiadomość
Strasznie drogie te mleka Za małą puszkę 350-400g Bebilonu czy Hippa płaciłam prawie 40zł (to były te mleka na bolący brzuszek i kolki, więc droższe niż zwykłe). A małe Bebiko niecałe 15zł



Nooo - młoda też zajada, aż jej się uszy trzęsą!
Male bebiko ma 350 g duze 800 i duze na gemini 31 zl w rosie 36.
Moja mala bebiko pila ale nan ha to wciaga jak szalona a nie pije

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=744399
Wymianka torebki sukienka

agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 13:50   #3113
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Hmm, chyba nic nie widac. Wrzuce pozniej fotke.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 13:58   #3114
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Hej tak sobie siedzę za domem i wyrównuje opaleniznę na nogach młody po spacerze śpi we wózku a w tle sąsiad zapuścił jakiś mjuzik z Titanica i taka impreza!

W końcu się dziś wyspalam.... Młody mi spał 8h po kąpieli, a nie 7h tak jak liczyłam jednak w nocy matematyka nie jest moją mocną stroną, Hehe
Po godzinie od wstania młody znowu w kimono, a matka poćwiczyła i prysznic. Od razu człowiek się lepiej czuje.
Co najważniejsze. Miałam mały kryzys wiary w ćwiczenia i ich sens ale obficiłam się, zmierzylam centymetrem i przeżyłam szok bo widzę minimalne efekty swojej pracy cieszy mnie to bo przynajmniej mój wysiłek nie poszedł na marne i co najważniejsze będzie tylko lepiej szkoda tylko że nie mamy jednak tej wagi A może jednak kupie....

Ogólnie coraz bardziej mi się podoba to całe macierzyństwo (ale nie, nie tak bardzo żeby zmajstrować rodzeństwa dla młodego tak mi dobrze i niech tak zostanie ❤)

Izunia, pal licho exa, masz śliczną córeczkę i dla niej musisz być silna. To jasne ze będą gorsze i lepsze dni, ale wszystko zmierza w dobrym kierunku. i całym sercem podpisuje się pod tym co piszą dziewczyny! przytulam w razie głupich myśli i doła-masz nas

Coś jeszcze miałam pisać ale na tym słońcu to guzik widzę w tym telefonie. :/
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 13:58   #3115
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Cytat:
Napisane przez Anol Pokaż wiadomość
Nie pocicie się w chustach jak są upały? Chciałam wczoraj iść na lokalny festyn w chuscie, bo dużo ludzi, ale uznałam że jest za ciepło i pot po tupie by mi lecial nawet jakbym nic nie miala na sobie.


o wow, moja raz przespała ok 7h


O kurcze tez bym sie mega wystraszyla


Haha!! moja od kiedy zageszczam pokarm to wali takie mega kupska, ze juz kilka razy sie ufajdala, potrafi takie giganty walic 2x dziennie


Masz swoją kruszynkę, żyj i bądź dla niej i powinnaś się cieszyć że nie jestes z tż'tem, teraz widzisz z jakim człowiekiem żyłaś. Bądź mu wdzięczna tylko za jedno- cudowną córeczkę


Też mam problem z pampkami 2, potrzebuje cos odrobine wiekszego na te mega kupy.


ostatnio właśnie o tym wspominałam, chyba z ciekawości sprawdzę


ja to swojemu już od dawna powtarzam, tym razem użyje twoich argumentów : kurcze zaczne liczyć ml które wypija i przeliczać na pieniadze
No ja kupilam dwojki jeszcze pampersy i babydream z roska. Ale juz jak kupsko ogromne bedzie to na stowe wyladuje na plecach.ale przynajmniej siki nie wyplywaja

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=744399
Wymianka torebki sukienka

agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 14:05   #3116
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Agnes u nas ostatnio jak Idzie kupa to nawet 3 nie ogarniają tej.kuwety
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 14:09   #3117
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Mój ostatnio robi 2-3 kupy na cały dzień. Widać też że się umeczy zanim zrobi. To zle czy dobrze?
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 14:12   #3118
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

U nas to tylko łazienka i woda z kranu ratują sytuacje. Bo kupa od pach na plecach po pępek a dziś zrobił kupę w bujaku i jak zrobił to z tej radości myślałam że wyskoczy z niego tak wierzgal nóżkami i rękoma

Nie wiem czy to herbata z milupy na brzuszek i sab simplex pomagają ale ostatnio codziennie jest kupsko

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Cytat:
Napisane przez ola_la_7676 Pokaż wiadomość
Mój ostatnio robi 2-3 kupy na cały dzień. Widać też że się umeczy zanim zrobi. To zle czy dobrze?
Stękanie przy kupie to niby norma, bo dziecko zamiast kupę wypchnac to zwiera wszystkie mięśnie i gorzej idzie. Na jakiejś mądrej stronie to wyczytałam
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 14:18   #3119
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

Wlasnie mu trochę pomagam bo już za bardzo mi placze , meczy się
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 14:25   #3120
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 1

U nas raz jest kupa raz na trzy dni a czasem jedna dziennie przez trzy dni.roznie ale jak jest juz to wszystko w kupie

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=744399
Wymianka torebki sukienka

agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-11 09:57:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:16.