Ex narzeczona, ciąg dalszy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-11, 07:29   #1
xluqx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 29

Ex narzeczona, ciąg dalszy


Witajcie znów

Ostatnio pisałem temat jakieś 2 tygodnie temu o mojej ex narzeczonej i koledze z pracy. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=820997

Temat niestety powrócił. W ostatnią środę przyszła do mnie i prosiła o wybaczenie. Powiedziała, że żałuje, że bardzo mnie kocha i do niczego nie doszło, że to były nocne rozmowy itp. Ciężko mi było bez niej, ale myśląc o tym co wyprawiała jakiś czas wcześniej, nie żałowałem swojej decyzji, aż do owej rozmowy. Powiedziałem, że jej mogę wybaczyć ale nie od razu i potrzeba na to czasu, ale postawiłem jej warunek - zrywasz z tym typem kontakt raz na zawsze. Dałem jej czas do dziś. Ona twierdzi, że nie potrafi tak szybko podjąć decyzji i że zbyt wiele wymagam. Sam już nie wiem, czy ja źle zrobiłem stawiając taki warunek, czy nie dałem zbyt mało czasu? Nie odwołam tego co jej powiedziałem, bo wyjdzie że jestem znów "miękka faja"
xluqx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 08:03   #2
ThinkingAboutUs
Rozeznanie
 
Avatar ThinkingAboutUs
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 532
Dot.: Ex narzeczona, ciąg dalszy

Tu nie chodzi o bycie miękką fają, tylko o to, że Ty jej wierzysz?
Pewnie nie ułożyło się z tamtym, nie wyszło to i toruje sobie drogę powrotną.
ThinkingAboutUs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 08:26   #3
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: Ex narzeczona, ciąg dalszy

,,Miękką fają" będziesz jak pozwolisz jej do siebie wrócić.
Jakby jej zależało, to by nawet przez moment nie pomyślała o innym.
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 08:41   #4
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Ex narzeczona, ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez ThinkingAboutUs Pokaż wiadomość
Tu nie chodzi o bycie miękką fają, tylko o to, że Ty jej wierzysz?
Pewnie nie ułożyło się z tamtym, nie wyszło to i toruje sobie drogę powrotną.
Dokładnie. Wierzysz lub nie, wybaczasz lub nie. Jesteś dorosły, powinieneś decydować samodzielnie i nie w oparciu o jakieś "czy wyjdę na miękką faję?".
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 08:45   #5
xluqx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 29
Dot.: Ex narzeczona, ciąg dalszy

Oczywiście ze nie patrzę na to czy będę "miękka faja" chce Jej wybaczyć ale nie od razu i nie za nic. Musi się postarać, pokazać ze zależy. Po prostu pytam was czy mogę takiej rzeczy wymagać od niej, bo ja w jej sytuacji zrobił bym wszystko i jeszcze więcej by udowodnić ze mi zależy, Ale może ja jestem dziwny jakiś i myślicie inaczej
xluqx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 08:48   #6
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: Ex narzeczona, ciąg dalszy

Jakby jej zależało, to też zrobiłaby wszystko. A ona nie może zerwać z facetem z którym cię zdradzała.
No weź... Ona dalej chce go do łóżka. Ciebie do życia, żebyś zadbał, ale poza tym trzeba jej dodatkowych wrażeń. Z NIM.
Daj sobie spokój.
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 09:07   #7
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Ex narzeczona, ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez xluqx Pokaż wiadomość
Oczywiście ze nie patrzę na to czy będę "miękka faja" chce Jej wybaczyć ale nie od razu i nie za nic. Musi się postarać, pokazać ze zależy. Po prostu pytam was czy mogę takiej rzeczy wymagać od niej, bo ja w jej sytuacji zrobił bym wszystko i jeszcze więcej by udowodnić ze mi zależy, Ale może ja jestem dziwny jakiś i myślicie inaczej
Wymagać od drugiej osoby można czego się chce. A ta osoba to może spełnić lub nie. Nie rozumiem czemu musisz obcych osób pytać o granice we własnym związku, w relacji z własną dziewczyną / narzeczoną. To jak to wcześniej układaliście sobie? Też musiałeś się ciotek, czy sąsiadek radzić? Musisz w końcu zacząć mieć własne zdanie, rozeznanie, inaczej ona ciągle będzie robiła z Tobą co chce.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2015-07-11 o 09:08
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-11, 09:14   #8
xluqx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 29
Dot.: Ex narzeczona, ciąg dalszy

Oczywiście, że nie pytałem innych o zdanie, bo wiedziałem co mam robić. Teraz po prostu nie mam z kim o tym pogadać, dlatego piszę o tym tutaj na forum. Jasne, masz rację - albo spełni albo nie, to jej sprawa - po prostu chciałem usłyszeć zdanie kogoś innego na ten temat, kogoś kto inaczej spojrzy na sprawę.

Nie karajcie mnie za to, że chcę dać jej szansę - trudno, może będę żałować do końca życia, a może będą to znów piękne chwile
xluqx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 09:27   #9
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Ex narzeczona, ciąg dalszy

Jak dla mnie dając kolejną szansę, kiedy ona na wstępie mówi ci niemal wprost, że jej się nie chce nawet zrywać kontaktu z delikwentem z którym zdradzała, sam się prosisz o kolejne zdrady. Jesteś dla niej wygodny, nic więcej.
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 09:33   #10
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Ex narzeczona, ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez xluqx Pokaż wiadomość
Oczywiście, że nie pytałem innych o zdanie, bo wiedziałem co mam robić. Teraz po prostu nie mam z kim o tym pogadać, dlatego piszę o tym tutaj na forum. Jasne, masz rację - albo spełni albo nie, to jej sprawa - po prostu chciałem usłyszeć zdanie kogoś innego na ten temat, kogoś kto inaczej spojrzy na sprawę.

Nie karajcie mnie za to, że chcę dać jej szansę - trudno, może będę żałować do końca życia, a może będą to znów piękne chwile
Ale związek ma być dobry i stabilny, a nie, że "piękne chwile" a w międzyczasie dziwne akcje. Poza tym czemu chcesz dawać szansę już, zaraz? Powinniście się kilka razy spotkać na neutralnym gruncie, porozmawiać O WSZYSTKIM, do końca pewne rzeczy wyjaśnić. A dopiero potem się zastanowić, czy warto. Jak kilka razy porządnie z nią pogadasz, zadasz właściwie pytania, to masz duże szanse wyczuć, czy ona coś rozumie (czemu Cię ta sytuacja bolała, czego nie może robić będąc z Tobą w związku). Ale bez słodzenia sobie, "misiowania", przymilania. Suche fakty plus wnioski jakie oboje wyciągnęliście. Czy ona w ogóle coś z tego rozumie, czy zerwała kontakt z tym kolegą (wypełniając Twój warunek zejścia się) itd. Ale jeżeli ona Ci już powiedziała, że "nie potrafi tak szybko podjąć decyzji", to jak dla mnie ta sprawa jest z góry przegrana. Bo to śmierdzi, mocno. I panna chce Cię urobić, niewiele tracąc z tego, co ma z tamtym. Postawiłeś ultimatum? Trzymaj się go, bądź konsekwentny. To nie zdolność wybaczania czyni kogoś "miękką fają", ale brak konsekwencji i przesuwanie granic, które się samemu wyznaczyło.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2015-07-11 o 09:36
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 09:36   #11
wolny lopes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 92
Dot.: Ex narzeczona, ciąg dalszy

"a może będą to znów piękne chwile"

i nie zapominaj o nocnych rozmowach(plan Balcerowicza,teoria strun,itd,)
bo tego najwyraźniej jej brakowało.
wolny lopes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-11, 10:26   #12
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Ex narzeczona, ciąg dalszy

Jakby kochała to w ciągu kilku minut by zakończyła znajomość z tamtym osobnikiem i robiłaby wszystko aby Ciebie odzyskać. Płakać to wielu potrafi na zawołanie więc to też żaden dowód na żal za popełnione krzywdy itd
Pewnie po prostu chce mieć Ciebie tak na wszelki wypadek bo tam nie wiadomo co z żoną, może tamten jej obiecał że po porodzie żonę zostawi i ona chce przeczekać?
Ja bym znowu do tej samej rzeki nie wchodził, gdy nie widać walki ze strony drugiej osoby.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 10:38   #13
xluqx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 29
Dot.: Ex narzeczona, ciąg dalszy

Tak, mam swoją granicę i nie mam zamiaru przesuwać jej. Postawiłem sprawę jasno, bo mam dość mydlenia oczu. Ten warunek nie wziął się z powietrza, wiedziałem, że ciężko jej będzie spełnić to od tak, ale dzięki temu zobaczę jak jej słowa były prawdziwe i czy rzeczywiście jestem tak ważny jak ona mówi. Ja już pisałem wyżej to ale powtórzę - na jej miejscu w ogóle bym się nie zastanawiał tylko zrobił wszystko by udowodnić komuś jak bardzo mi zależy i jak bardzo go/ją Kocham
xluqx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 11:05   #14
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: Ex narzeczona, ciąg dalszy

Zerwanie kontaktów z dziewczyną, z którą zdradzałby mnie facet to byłaby sprawa podstawowa. Najpierw musiałby zerwać kontakt, pokazać kto jest najważniejszy, a później możemy próbować się dogadać, bez tej trzeciej osoby za plecami. A Ty juz obiecałeś jej, że jej wybaczysz, a ona nadal nie umie zdecydować. Według mnie nie powinieneś traktować jej słów poważnie.
__________________

Edytowane przez ktoregos_dnia
Czas edycji: 2015-07-14 o 09:28
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 11:16   #15
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Ex narzeczona, ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez xluqx Pokaż wiadomość
Witajcie znów

Ostatnio pisałem temat jakieś 2 tygodnie temu o mojej ex narzeczonej i koledze z pracy. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=820997

Temat niestety powrócił. W ostatnią środę przyszła do mnie i prosiła o wybaczenie. Powiedziała, że żałuje, że bardzo mnie kocha i do niczego nie doszło, że to były nocne rozmowy itp. Ciężko mi było bez niej, ale myśląc o tym co wyprawiała jakiś czas wcześniej, nie żałowałem swojej decyzji, aż do owej rozmowy. Powiedziałem, że jej mogę wybaczyć ale nie od razu i potrzeba na to czasu, ale postawiłem jej warunek - zrywasz z tym typem kontakt raz na zawsze. Dałem jej czas do dziś. Ona twierdzi, że nie potrafi tak szybko podjąć decyzji i że zbyt wiele wymagam. Sam już nie wiem, czy ja źle zrobiłem stawiając taki warunek, czy nie dałem zbyt mało czasu? Nie odwołam tego co jej powiedziałem, bo wyjdzie że jestem znów "miękka faja"
moim zdaniem, nie masz za wysokich wymagań.
Nie zgadzaj się na powrót. Wiem, że to trudny moment, ale przetrzymaj.
Masz prawo oczekiwać wyboru miedzy nim a sobą, zwłaszcza, że ich zachowanie było cholernie dwuznaczne, a nawet można powiedzieć jednoznaczne, jeśli wiąże się to z kwestią ponownemu jej zaufaniu.
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 11:23   #16
ines8
Raczkowanie
 
Avatar ines8
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 69
Dot.: Ex narzeczona, ciąg dalszy

Nie chce zerwać z nim kontaktu=jest dla niej równie albo nawet bardziej ważny niż Ty. Koleś daj sobie z nią spokój, to manipulantka. Nic z tego dobrego nie wyjdzie.
ines8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 11:32   #17
Zamieszana
Raczkowanie
 
Avatar Zamieszana
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: P
Wiadomości: 97
Dot.: Ex narzeczona, ciąg dalszy

Powiedz jej, że skoro musi się zastanawiać, czy dla Ciebie może zerwać kontakt z tym ,,kochankiem" to może sobie do niego wracać. Gdyby naprawdę jej zależało to zgodziłaby się na taki warunek bez najmniejszego zawahania. Niby Ty stawiasz warunki, a ona owija sobie Ciebie wokół palca - pozwolisz jej na to? Jeśli teraz jej odpuścisz to tylko dasz jej przyzwolenie na dalsze takie zachowanie w przyszłości.
__________________
"Jedynym sposobem pozbycia się pokusy jest uleganie jej." - Oscar Wilde
Zamieszana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 12:23   #18
xluqx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 29
Dot.: Ex narzeczona, ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez Zamieszana Pokaż wiadomość
Powiedz jej, że skoro musi się zastanawiać, czy dla Ciebie może zerwać kontakt z tym ,,kochankiem" to może sobie do niego wracać. Gdyby naprawdę jej zależało to zgodziłaby się na taki warunek bez najmniejszego zawahania.
Zrobił bym tak jak napisałaś, bez chwili namysłu. Nawet jeśli mówi prawdę i do niczego nie doszło, to i tak jest to dziwne, że nie chce z nim zerwać kontaktu. Dziękuję wam, za słowa otuchy i potwierdzenie że nie jestem w błędzie i dobrze zrobiłem stawiając jej taki warunek. Będę na pewno trzymać się tej granicy, którą sam postawiłem
xluqx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 13:21   #19
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Ex narzeczona, ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez xluqx Pokaż wiadomość
Zrobił bym tak jak napisałaś, bez chwili namysłu. Nawet jeśli mówi prawdę i do niczego nie doszło, to i tak jest to dziwne, że nie chce z nim zerwać kontaktu. Dziękuję wam, za słowa otuchy i potwierdzenie że nie jestem w błędzie i dobrze zrobiłem stawiając jej taki warunek. Będę na pewno trzymać się tej granicy, którą sam postawiłem
Na początku mojej znajomości z TŻ pojawił się kolega, w którym byłam mocno zauroczona (nie było żadnych pocałunków itp. tylko flirt). TŻ się dowiedział i kazał zerwać kontakt albo się rozstaniemy. Zrobiłam to bez chwili namysłu. Także jak się kogoś bardzo kocha to zrobi się dla niego wszystko.
Każ jej wybrać, bo w trójkącie szczęśliwy nie będziesz.
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-11, 13:55   #20
skaweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 96
Dot.: Ex narzeczona, ciąg dalszy

Coś mi nie pasuje w tym, że sama przyszła i prosiła o wybaczenie, a kontaktu nie chce zerwać. Ja byłam w podobnej sytuacji, gdzie będąc jakiś czas temu w związku partnerowi nie podobało się, że utrzymuje kontakt z pewnym kolegą. Postanowiłam dla dobra naszego związku zerwać kontakt i grzecznie opisałam koledze sytuacje, zrozumiał i nie utrzymywaliśmy kontaktu.
Można? Można.
skaweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 15:10   #21
mysza_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 89
Dot.: Ex narzeczona, ciąg dalszy

A mi się wydaje, że ona właśnie uważa Cię za "miękką faję", nie ma za grosz szacunku i dlatego coś probuje. Co ma do stracenia?

Hmm.., gdy zerwałam z byłym za zdradę, nie odezwał się ani razu. Wiedział, że nie ma po co.

Zrobisz jak zechcesz, ale szanuj siebie, swój czas i nerwy.
mysza_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 15:57   #22
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Ex narzeczona, ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez Hibiku Pokaż wiadomość
Jak dla mnie dając kolejną szansę, kiedy ona na wstępie mówi ci niemal wprost, że jej się nie chce nawet zrywać kontaktu z delikwentem z którym zdradzała, sam się prosisz o kolejne zdrady. Jesteś dla niej wygodny, nic więcej.
Też tak myślę.

Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Zerwanie kontaktów z dziewczyną, z którym zdradzałby mnie facet to byłaby sprawa podstawowa. Najpierw musiałby zerwać kontakt, pokazać kto jest najważniejszy, a później możemy próbować się dogadać, bez tej trzeciej osoby za plecami. A Ty juz obiecałeś jej, że jej wybaczysz, a ona nadal nie umie zdecydować. Według mnie nie powinieneś traktować jej słów poważnie.
I po odwróceniu ról wszystko wydaje się bardzo jasne
__________________
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 16:05   #23
zielonkava
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 691
Dot.: Ex narzeczona, ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez xluqx Pokaż wiadomość
Tak, mam swoją granicę i nie mam zamiaru przesuwać jej. Postawiłem sprawę jasno, bo mam dość mydlenia oczu. Ten warunek nie wziął się z powietrza, wiedziałem, że ciężko jej będzie spełnić to od tak, ale dzięki temu zobaczę jak jej słowa były prawdziwe i czy rzeczywiście jestem tak ważny jak ona mówi. Ja już pisałem wyżej to ale powtórzę - na jej miejscu w ogóle bym się nie zastanawiał tylko zrobił wszystko by udowodnić komuś jak bardzo mi zależy i jak bardzo go/ją Kocham
Ja tam rozumiem, że chciałeś dać jej szansę, twój warunek był wg mnie cłkowicie na miejscu. A że panna ma wątpliwości co do jego spełnienia, bo ona jednak chciałaby mimo wszystko utrzymywać kontakty z tamtym kolesiem- cóż, wnioski nasuwają się same. Ja będąc na jej miejscu nawet bym niezareagowała na głupie 'co u ciebie słychać' od tego drugiego, gdyby faktycznie mi na moim facecie zależało.

Cytat:
Napisane przez mysza_25 Pokaż wiadomość
A mi się wydaje, że ona właśnie uważa Cię za "miękką faję", nie ma za grosz szacunku i dlatego coś probuje. Co ma do stracenia?
słuszna uwaga.
zielonkava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 18:14   #24
wolny lopes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 92
Dot.: Ex narzeczona, ciąg dalszy

" Bedę na pewno trzymać się tej granicy, którą sam postawiłem "


sam to możesz zrobić sobie kolację.
granicę zachowań wyznaczyła ONA-a TY ją zaakceptowałeś.
twój wybór.
wolny lopes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 00:22   #25
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Ex narzeczona, ciąg dalszy

Cytat:
Ona twierdzi, że nie potrafi tak szybko podjąć decyzji i że zbyt wiele wymagam.
powiedziałabym, żeby poszła skąd przyszła.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 20:30   #26
Dziwactwo
Raczkowanie
 
Avatar Dziwactwo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań/Szczecin
Wiadomości: 238
GG do Dziwactwo
Dot.: Ex narzeczona, ciąg dalszy

Jak dla mnie kobieta ma kręgosłup moralny z waty... albo plasteliny jakiejś. Definitywne zerwanie kontaktu z tym drugim facetem powinno wyjść od niej i to jeszcze zanim przyszła prosić Cię o drugą szansę.
__________________
Zaobserwowane na tym forum...
Dziwactwo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 22:19   #27
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Ex narzeczona, ciąg dalszy

Tamten koleś musi być niesamowity w łóżku, skoro tak ciężko jej zrezygnować
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 22:27   #28
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Ex narzeczona, ciąg dalszy

Lol, co to za proszenie o wybaczenie i wyznawanie tru loff, skoro problemem jest zerwanie kontaktu z kolesiem, z którym podobno nic jej nie łączyło poza rozmowami? Autorze, to nie trzeba być Sherlockiem, żeby wiedzieć, o co chodzi... To od niej powinna wyjść płomienna deklaracja, że z kolesiem sobie nawet życzeń na święta nie wyślą, a nie, że za dużo od niej wymagasz xD
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-13 23:27:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:57.