Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-10, 15:15   #691
foretasteoflife
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 25
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Zabrakło mi 0,9 pkt do dostania się na prawo. Myślicie, że są szanse?
foretasteoflife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 15:21   #692
MsStranger
Przyczajenie
 
Avatar MsStranger
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Galicja
Wiadomości: 21
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

W tamtym roku progi spadły o 2 punkty także się nie martw
Ile miałaś punktów ?
__________________
Zapuszczam! >>> jest ok.65 cm
cel I : 70 cm
Końcowy : 80 cm

Spalamy
77>76>
75
>74>73>72>71>70>69>68>...62>61>60

MsStranger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 15:38   #693
foretasteoflife
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 25
Dot.: Studentki Uniwersytetu Wrocławskiego ;)

137.6 a próg to 138.5
foretasteoflife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 15:54   #694
lizkaa
Raczkowanie
 
Avatar lizkaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 33
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

A od kiedy do kiedy składa się dokumenty? Nie mogę tego znaleźć na stronie
lizkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 16:10   #695
Evrith
Raczkowanie
 
Avatar Evrith
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 477
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez lizkaa Pokaż wiadomość
A od kiedy do kiedy składa się dokumenty? Nie mogę tego znaleźć na stronie
Pamiętam, że na stronie psychologii było coś o 13-16 od godziny 10 do 15, i jeżeli na innych kierunkach nikt nie ruszy tyłka i nie udzieli informacji, chyba do tego się zastosuję.
Ale liczę, że niedługo dopiszą.
Evrith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 16:17   #696
lizkaa
Raczkowanie
 
Avatar lizkaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 33
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Boże... od 13 do 16 to strasznie mało czasu A ja muszę jeszcze potwierdzić notarialnie dokumenty, bo nie mam innego wyjścia niż wysłać dokumenty pocztą... Musiałabym się umawiać do notariusza, nie wiem czy ktoś to tak szybko załatwi Wątpię, że to wszystko zdąży przyjść na czas do UW
lizkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 16:22   #697
amyblue666
Przyczajenie
 
Avatar amyblue666
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 13
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Siemka,wszystkim. Dostałam się do Wrocławia na filologię rosyjską,a na fil. hiszpańskiej jestem na liście rezerwowych. Wie ktoś może jaki próg był na hiszpańską?
I mam pytanie też do studentów fil.rosyjskiej ,jak oceniacie ten kierunek na UWr ?

A no i jeszcze sprawa z akademikami. Mam ponad 300 km do Wrocławia,więc raczej dostanę akademik. Jaki polecacie? Słyszałam,że 'dwudziestolatka' cieszy sie dobrą opinią Czekam na wasze opinie i relacje,bo o UWr wiem jak na tą chwilę bardzo mało XD
amyblue666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-10, 16:23   #698
mes_
Raczkowanie
 
Avatar mes_
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 221
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Evrith Pokaż wiadomość
Pamiętam, że na stronie psychologii było coś o 13-16 od godziny 10 do 15, i jeżeli na innych kierunkach nikt nie ruszy tyłka i nie udzieli informacji, chyba do tego się zastosuję.
Ale liczę, że niedługo dopiszą.
Na stronie rekrutacyjnej jest podany harmonogram dla każdego kierunku. Daty się nie różnią, ale godzin pewna nie jestem już.

Cytat:
Boże... od 13 do 16 to strasznie mało czasu A ja muszę jeszcze potwierdzić notarialnie dokumenty, bo nie mam innego wyjścia niż wysłać dokumenty pocztą... Musiałabym się umawiać do notariusza, nie wiem czy ktoś to tak szybko załatwi Wątpię, że to wszystko zdąży przyjść na czas do UW
Proszę, nie UW tylko UWr. Jestem rodowitą wrocławianką żywiącą nienawiść do Warszawy, więc błagam nie myl skrótów.
mes_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 17:41   #699
Anakra
Raczkowanie
 
Avatar Anakra
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 33
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez lizkaa Pokaż wiadomość
Boże... od 13 do 16 to strasznie mało czasu A ja muszę jeszcze potwierdzić notarialnie dokumenty, bo nie mam innego wyjścia niż wysłać dokumenty pocztą... Musiałabym się umawiać do notariusza, nie wiem czy ktoś to tak szybko załatwi Wątpię, że to wszystko zdąży przyjść na czas do UW
Dzisiaj byłam załatwiać u notariusza dokładnie to samo. Nie musisz się umawiać tylko po prostu możesz zadzwonić wcześniej czy ktoś ma czas. Mi to załatwili od ręki i zapłaciłam 14 zł. Papiery od razu wysłałam.

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Idziesz w poniedziałek z rana i od razu wysyłasz papiery listem poleconym priorytetowym i na pewno zdąży dojść
Anakra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 17:50   #700
lizkaa
Raczkowanie
 
Avatar lizkaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 33
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Anakra Pokaż wiadomość
Dzisiaj byłam załatwiać u notariusza dokładnie to samo. Nie musisz się umawiać tylko po prostu możesz zadzwonić wcześniej czy ktoś ma czas. Mi to załatwili od ręki i zapłaciłam 14 zł. Papiery od razu wysłałam.

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Idziesz w poniedziałek z rana i od razu wysyłasz papiery listem poleconym priorytetowym i na pewno zdąży dojść
To super! Bałam się, że z tym notariuszem będzie trochę załatwiania.. Dziękuję za odpowiedź
lizkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 18:43   #701
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez amyblue666 Pokaż wiadomość

A no i jeszcze sprawa z akademikami. Mam ponad 300 km do Wrocławia,więc raczej dostanę akademik. Jaki polecacie? Słyszałam,że 'dwudziestolatka' cieszy sie dobrą opinią Czekam na wasze opinie i relacje,bo o UWr wiem jak na tą chwilę bardzo mało XD
dwudziestolatka jak najbardziej
chyba, że lubisz spokój i nie chcesz się integrować to polecam kredkę i ołówek.
dla tych, co lubią maratony imprez - słowianka i parawanowiec
pancernik - tylko dla kobiet
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-10, 18:57   #702
amyblue666
Przyczajenie
 
Avatar amyblue666
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 13
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
dwudziestolatka jak najbardziej
chyba, że lubisz spokój i nie chcesz się integrować to polecam kredkę i ołówek.
dla tych, co lubią maratony imprez - słowianka i parawanowiec
pancernik - tylko dla kobiet
Nie , nie kredka i ołowek odpadają nie chcę mieć osobnego pokoju, lubie czasami pobyć sama,ale studiowanie to przecież oprócz nauki,studenckie życie ,imprezy i masa nowo poznanych ludzi pancernik też odpada nie wytrzymałabym z tyloma babami w zamknieciu XD

Słowianka i parawanowiec-maratony imprez a co z dwudziestolatką ? Tam nie ma imprez i same mruki ?
amyblue666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 19:12   #703
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez amyblue666 Pokaż wiadomość
Nie , nie kredka i ołowek odpadają nie chcę mieć osobnego pokoju, lubie czasami pobyć sama,ale studiowanie to przecież oprócz nauki,studenckie życie ,imprezy i masa nowo poznanych ludzi pancernik też odpada nie wytrzymałabym z tyloma babami w zamknieciu XD

Słowianka i parawanowiec-maratony imprez a co z dwudziestolatką ? Tam nie ma imprez i same mruki ?
w kredce i ołówku są pokoje dwuosobowe i moduły (tzn. wygląda to jak małe mieszkanka, bo łazienka, kuchnia i przedpokój) na dwa takie pokoje, więc nie ma AŻ takiej integracji jak w innych akademikach

XX latka też jest imprezowa, imprezy są na korytarzu, więc łatwo się wbić i zintegrować. Tylko trzeba zamykać moduł, bo może ktoś zechce się wprosić
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 19:17   #704
amyblue666
Przyczajenie
 
Avatar amyblue666
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 13
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
w kredce i ołówku są pokoje dwuosobowe i moduły (tzn. wygląda to jak małe mieszkanka, bo łazienka, kuchnia i przedpokój) na dwa takie pokoje, więc nie ma AŻ takiej integracji jak w innych akademikach

XX latka też jest imprezowa, imprezy są na korytarzu, więc łatwo się wbić i zintegrować. Tylko trzeba zamykać moduł, bo może ktoś zechce się wprosić
ok,dzięki za odpowiedź Zależy mi na integracji i poznawaniu ludzi,bo idę do Wrocławia sama Wszyscy moi znajomi wybierają się do Warszawki.
a powiedz mi jeszcze gdzie łatwiej się dostać pierwszorocznym studentom ? Do słowianki czy dwudziestolatki ? I gdzie jest taniej ?
amyblue666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 19:29   #705
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez amyblue666 Pokaż wiadomość
ok,dzięki za odpowiedź Zależy mi na integracji i poznawaniu ludzi,bo idę do Wrocławia sama Wszyscy moi znajomi wybierają się do Warszawki.
a powiedz mi jeszcze gdzie łatwiej się dostać pierwszorocznym studentom ? Do słowianki czy dwudziestolatki ? I gdzie jest taniej ?
taniej jest w słowiance/parawanowcu, ale standard jest dużo niższy, łazienka koedukacyjna - na korytarzu, ale pokoje duże z lodówką - kuchnia na korytarzu. Ja osobiście nie chciałam tam mieszkać.

XX- latka ma trochę wyższy standard, łazienka dzielona z 5 osobami (w module jest jeden pokój trzyosobowy i dwuosobowy) mniej miejsca, mniejsza lodówka, ale da się przyzwyczaić.

jakie konkretnie sa ceny, nie wiem powinno być wszystko na stronie, bo co roku się zmieniają.
Jest jeszcze taka opcja, że w tym internetowym podaniu możesz napisać, że chciałabyś mieszkać w trzyosobowym pokoju z jedną osobą - wyjdzie oczywiście drożej, ale będzie dużo więcej miejsca. Ja tak mieszkałam na pierwszym roku i naprawdę miejsca było jak na akademik sporo, a dodatkowo miałyśmy łóżko na przekimanie kogoś
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 19:38   #706
amyblue666
Przyczajenie
 
Avatar amyblue666
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 13
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
taniej jest w słowiance/parawanowcu, ale standard jest dużo niższy, łazienka koedukacyjna - na korytarzu, ale pokoje duże z lodówką - kuchnia na korytarzu. Ja osobiście nie chciałam tam mieszkać.

XX- latka ma trochę wyższy standard, łazienka dzielona z 5 osobami (w module jest jeden pokój trzyosobowy i dwuosobowy) mniej miejsca, mniejsza lodówka, ale da się przyzwyczaić.

jakie konkretnie sa ceny, nie wiem powinno być wszystko na stronie, bo co roku się zmieniają.
Jest jeszcze taka opcja, że w tym internetowym podaniu możesz napisać, że chciałabyś mieszkać w trzyosobowym pokoju z jedną osobą - wyjdzie oczywiście drożej, ale będzie dużo więcej miejsca. Ja tak mieszkałam na pierwszym roku i naprawdę miejsca było jak na akademik sporo, a dodatkowo miałyśmy łóżko na przekimanie kogoś
jak nie ma łóżka do przekimania to zawsze zostaje 'dziwka' XD Nie wiem czy we Wrocławiu ten termin istnieje,ale np. w Krakowie mówi się tam na koce rozwalone na środku pokoju,kiedy chce sie kogoś przekimać
O i mam jeszcze pytanie,kiedy jest czas ubiegania się o akademik ? Jakos nie mogę znaleźć tych informacji na stronie uczelni. Jakoś teraz po zawiezieniu tam papierów czy np. we wrześniu ?
amyblue666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 19:42   #707
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez amyblue666 Pokaż wiadomość
jak nie ma łóżka do przekimania to zawsze zostaje 'dziwka' XD Nie wiem czy we Wrocławiu ten termin istnieje,ale np. w Krakowie mówi się tam na koce rozwalone na środku pokoju,kiedy chce sie kogoś przekimać
O i mam jeszcze pytanie,kiedy jest czas ubiegania się o akademik ? Jakos nie mogę znaleźć tych informacji na stronie uczelni. Jakoś teraz po zawiezieniu tam papierów czy np. we wrześniu ?
http://www.uni.wroc.pl/studenci/domy...%C5%82u-miejsc
tu masz wszystko

o matko jak podnieśli ceny
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 20:48   #708
kotek211
Raczkowanie
 
Avatar kotek211
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 156
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Evrith Pokaż wiadomość
Jeszcze nie wiem, ale sama miałam 158,4 - w zeszłym roku podobno ostatnia osoba z I tury miała o punkt więcej. Chociaż już jak zobaczyłam, ilu było chętnych, to wiedziałam, że będzie kosmos.
Moja znajoma na psychologi jest 1000 któraś na liście rezerwowej nie wiem po co ona tam startowała.

a tak wgl na uniwerku jest psychologia zaoczna, czy tylko wieczorowe? :conf used:
__________________
'lecz nie wiedzą o tym, że najgorzej w życiu to samotnym być' – Ryszard Riedel
kotek211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 00:35   #709
Sziszimoraa
Raczkowanie
 
Avatar Sziszimoraa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 129
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Dostałam się na wszystkie trzy kierunki na jakie składałam tylko teraz mam problem jaki wybrać W każdym razie idę dziś do notariusza po potwierdzenie i w poniedziałek rano wysyłam

Są gdzieś w internecie dostępne progi punktowe jakie były na dany kierunek? Lub liczba osób startujących ?
a tak btw Na jakie kierunki się dostałyście ?
__________________
Zniszczą - odtworzą, zbudują - połamią
Żadne się na nich nie znajdzie lekarstwo
Gdy skrzydła światła przypną już do ramion -
Poniosą w kosmos genialne bestialstwo


Edytowane przez Sziszimoraa
Czas edycji: 2015-07-11 o 00:38
Sziszimoraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-11, 09:44   #710
amyblue666
Przyczajenie
 
Avatar amyblue666
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 13
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Sziszimoraa Pokaż wiadomość
Dostałam się na wszystkie trzy kierunki na jakie składałam tylko teraz mam problem jaki wybrać W każdym razie idę dziś do notariusza po potwierdzenie i w poniedziałek rano wysyłam

Są gdzieś w internecie dostępne progi punktowe jakie były na dany kierunek? Lub liczba osób startujących ?
a tak btw Na jakie kierunki się dostałyście ?
na dwie filologie obce z czego na jednej jestem na liscie rezerwowych ? A ty na jakie kierunki się dostałaś ?
amyblue666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 10:35   #711
Anakra
Raczkowanie
 
Avatar Anakra
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 33
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Ja się dostałam na komunikację wizerunkową i gospodarkę przestrzenną
Anakra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 12:09   #712
kotek211
Raczkowanie
 
Avatar kotek211
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 156
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Anakra Pokaż wiadomość
Ja się dostałam na komunikację wizerunkową i gospodarkę przestrzenną
a ile mialas punktow na komunikacje?
__________________
'lecz nie wiedzą o tym, że najgorzej w życiu to samotnym być' – Ryszard Riedel
kotek211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 13:23   #713
Anakra
Raczkowanie
 
Avatar Anakra
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 33
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kotek211 Pokaż wiadomość
a ile mialas punktow na komunikacje?
212
Anakra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 13:47   #714
mes_
Raczkowanie
 
Avatar mes_
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 221
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Tak przy okazji, orientuje się ktoś jak jest ze stypendiami dla olimpijczyków na I roku na UWr? Bo na stronie rekrutacyjnej pisało, że jest możliwość otrzymania takiego stypendium, ale jak próbowałam znaleźć szczegółowe informacje to nic nie znalazłam, a jestem ciekawa czy rzeczywiście takie stypendium można otrzymać czy to tylko dla wybranych prestiżowych olimpiad.
mes_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 20:28   #715
Sziszimoraa
Raczkowanie
 
Avatar Sziszimoraa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 129
Dot.: Studentki Uniwersytetu Wrocławskiego ;)

Na historię, dziedzictwo kultury materialnej i na filozofię pojęcia nie mam co wybrać :d filozofię odpszczę w tym roku i wezmę w przyszłym jako drugi kierunek. A pozostałe dwa ?? Jak myślicieli co ciekawsze ?
__________________
Zniszczą - odtworzą, zbudują - połamią
Żadne się na nich nie znajdzie lekarstwo
Gdy skrzydła światła przypną już do ramion -
Poniosą w kosmos genialne bestialstwo

Sziszimoraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 20:38   #716
mes_
Raczkowanie
 
Avatar mes_
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 221
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Ja bym brała dziedzictwo kultury materialnej, bo wizja studiowania historii jest dla mnie przerażająca po 3 latach zaledwie rozszerzonej historii i szalonej nauczycielki. Poziomu na studiach bym nie przeżyła
mes_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 14:46   #717
Floydka
little hungry lady
 
Avatar Floydka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 844
Dot.: Studentki Uniwersytetu Wrocławskiego ;)

Ja od października zaczynam europeistyke na UWr. Wolałabym administrację, ale się nie zalapalam, jestem na rezerwie, wiec raczej mogę o tym zapomnieć. Najwyżej za rok się przyniosę.
__________________
Taniec to masturbacja na forum publicznym.
Floydka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 23:46   #718
Sziszimoraa
Raczkowanie
 
Avatar Sziszimoraa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 129
Dot.: Studentki Uniwersytetu Wrocławskiego ;)

A ją właśnie wydrukowała podanie na historię Chociaż w tym roku miałam aż za dużo historii 4h w szkole + 4h na zajęciach dodatkowych w tygodniu xd

---------- Dopisano o 00:46 ---------- Poprzedni post napisano o 00:45 ----------

Przepraszam za błędy ale pisze z telefonu
__________________
Zniszczą - odtworzą, zbudują - połamią
Żadne się na nich nie znajdzie lekarstwo
Gdy skrzydła światła przypną już do ramion -
Poniosą w kosmos genialne bestialstwo

Sziszimoraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 04:05   #719
Evrith
Raczkowanie
 
Avatar Evrith
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 477
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Ja za to właśnie szykuję się na bus do Wrocławia i serdecznie współczuję wszystkim robiącym to samo jednej z nocy w tym tygodniu.
Jakby nie można się było teleportować.
Evrith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 10:46   #720
Anakra
Raczkowanie
 
Avatar Anakra
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 33
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Evrith Pokaż wiadomość
Ja za to właśnie szykuję się na bus do Wrocławia i serdecznie współczuję wszystkim robiącym to samo jednej z nocy w tym tygodniu.
Jakby nie można się było teleportować.
Zawsze mogłaś wysłać dokumenty pocztą ;P
Anakra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-17 20:17:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:18.