Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-18, 07:31   #4651
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez loudres Pokaż wiadomość
To ze dziecko rodzi się większe nie oznacza ze później będzie rosło jak na drożdżach
Mój pierwszy urodził się duży bo 4050. Ale później nie przybieral intensywnie. I w sumie się wyrownalo. Teraz to malutki chudzielec. A za to mojej siostry urodził się lekko ponad 3 kg i jak zaczął przybierać to masakra! Teraz jak oddaje ciuchy po moim 8 latku to jej 5 latek zakłada i jest dobre na teraz. A w spodnie się nie mieści. Siora mówi ze mu widać dupke hihih . Bo akurat ja dla mojego kupuje super slim spodnie.. bo inaczej to jak worki
wiem, że to nie znaczy, że dziecko całe życie będzie większe, ale w pierwszych miesiącach raczej będzie większe i cięższe, wiadomo klocuszka też się kocha, ale ciężej się nosi.

ja się duża jeśli o kg nie urodziłam, ale za to byłam długa i dość długo byłam wysoka, w pewnym momencie przerosłam o ponad głowę mojego brata starszego o rok, to on po mnie nosił spodnie
no i przez to, że byłam wysoka w przedszkolu i szkole podstawowej do zdjęcia upychano mnie z tyłu z chłopakami.

Cytat:
Napisane przez Mediona Pokaż wiadomość
Tez mam ten. U nas bratowa miala, szwagierka i kuzynka do 2 dzieci. U wszystkich sie sprawdzilo.

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Wow. Nadrobilam was. Nie miałam czasu was podczytac. Polecialam na stragan po kalafior, wysprzatalam caly dom. Zrobilam obiad ogarnelam się. No i tak jakos zlecialo. Moj sie dzisiaj mnie zapytał kiedy pakuje torbe do szpitala? No chyba musze juz o tym zaczac myslec, bo dzisiaj juz zaczelam 31 tc . Po niedzieli zaczynam prac no i się pakowac.

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

A juz mi ślinka cieknie. Jutro moj maz zabiera mnie do Chinskiej restauracji. Mniam mniam mniam
już torba??
jejku i wy mnie stresujecie, wczoraj 2 osoby mi się spytały czy już torbę pakuję ja mam wrażenie, że jeszcze sporo czasu, zresztą brakuje mi jeszcze trochę rzeczy.

i czy tylko ja tak mam takie wrażenie, że kupowanie czy zbieranie wyprawki, to pikuś. Gorzej z ogarnięciem tego. Normalnie od kilku dni próbujemy to to jakoś uporządkować, tak by miało ręce i nogi. Ale to jest ciężka praca fizyczna. Mi po kilku godzinach segregowania ubranek plecy i biodra odmawiają współpracy.


Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Typowy facet typowa sytuacja. Nie pezejmuj sie, u nas po tylu latach po prostu to olewam bo szkoda nerwow na takke fochy facetow. Ja bym powiedziala zw jak mu sie nie podoba to niech mu mamusia upiecze albo sam sie moze wykazac. Watpie zeby on na twoje jakiekolwiek upiekl rakze niech sie wypcha sianem i cieszy ze sie starasz.

Moje dzisiejsze ktg.......i to nie puls.
a to ktg, to co to?? tzn. ten zapis? to skurcze? twoje serduszko? (bo się nie znam)
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 07:38   #4652
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
Dzień dobry







wiem, że to nie znaczy, że dziecko całe życie będzie większe, ale w pierwszych miesiącach raczej będzie większe i cięższe, wiadomo klocuszka też się kocha, ale ciężej się nosi.



ja się duża jeśli o kg nie urodziłam, ale za to byłam długa i dość długo byłam wysoka, w pewnym momencie przerosłam o ponad głowę mojego brata starszego o rok, to on po mnie nosił spodnie

no i przez to, że byłam wysoka w przedszkolu i szkole podstawowej do zdjęcia upychano mnie z tyłu z chłopakami.







już torba??

jejku i wy mnie stresujecie, wczoraj 2 osoby mi się spytały czy już torbę pakuję ja mam wrażenie, że jeszcze sporo czasu, zresztą brakuje mi jeszcze trochę rzeczy.



i czy tylko ja tak mam takie wrażenie, że kupowanie czy zbieranie wyprawki, to pikuś. Gorzej z ogarnięciem tego. Normalnie od kilku dni próbujemy to to jakoś uporządkować, tak by miało ręce i nogi. Ale to jest ciężka praca fizyczna. Mi po kilku godzinach segregowania ubranek plecy i biodra odmawiają współpracy.









a to ktg, to co to?? tzn. ten zapis? to skurcze? twoje serduszko? (bo się nie znam)

Trzy miesiace: moja corka urodzila sie bardzo duza jak na jap warunki, po trzech miesiacach polowa rowiesnikow ja przegonila i tak zostalo do teraz ;-) takze nie wiesz jak bedzie. A na samym poczatku +/- 1kg przy noszeniu roznicy nie robi
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 07:39   #4653
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez ali_ma Pokaż wiadomość
Ja dziś zaczynam 33 tydzień i jakoś zero werwy do pakowania, położna radziła mieć spakowana w 36 i mam na razie w głowie, że jest jeszcze czas, o kur.. właśnie sobie uświadomiłam, że zapomniałam koszule zamówić
koszule mam, ale staników nie mam.

dobrze, że ja dużo nie potrzebuję do szpitala, bo tam dużo dają.
Ale muszę kupić jeszcze nową kartę do aparatu,, co bym mogła mojej dzidzi robić 1000 zdjęć dziennie i zastanawiam się czy nie kupię jeszcze dysku zewnętrznego, by te zdjęcia zapisywać. Oczywiście marzy mi się nowy aparat foto

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość


Ja na twoim miejscu zrobila bym to co lubie i tyle a jak nie pasuje to następnym razem niech do hotelu jada. Ty masz sie spuszczac nad goscmi ktorzy sie wprosili i to w 8 miesiącu ciazy...


Dzis trafilam na dobre foto 😊 ponoc ma byc jeszcze cieplej niz wczoraj.
Tak wiec patent na upalne dni dla was chyba skorzystam


Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
patent idealny dla mnie
a puki co muszę kupić sobie jakieś duże sandały, bo nie mam za bardzo w czym chodzić, przez te stopy mamuta
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 07:52   #4654
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Dzisiaj jadę na dni otwarte porodowki w mieście obok. Ma trochę lepszy PR niż ta nasza

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 07:56   #4655
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez ali_ma Pokaż wiadomość
Ja dziś zaczynam 33 tydzień i jakoś zero werwy do pakowania, położna radziła mieć spakowana w 36 i mam na razie w głowie, że jest jeszcze czas, o kur.. właśnie sobie uświadomiłam, że zapomniałam koszule zamówić
No właśnie ja mam 31 tydz. I wogole się nie stresuję pakowaniem. Nie zamierzam jej pakować napewno przed 35 chyba ze coś by się działo wcześniej z moim zdrowiem bądź baaaardzo mi się nudziło. Jakoś nie czuje ze urodzę wcześniej. I nie mam takiego zamiaru )





Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Trzy miesiace: moja corka urodzila sie bardzo duza jak na jap warunki, po trzech miesiacach polowa rowiesnikow ja przegonila i tak zostalo do teraz ;-) takze nie wiesz jak bedzie. A na samym poczatku +/- 1kg przy noszeniu roznicy nie robi
No dokładnie o to mi chodziło.
loudres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 08:05   #4656
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Trzy miesiace: moja corka urodzila sie bardzo duza jak na jap warunki, po trzech miesiacach polowa rowiesnikow ja przegonila i tak zostalo do teraz ;-) takze nie wiesz jak bedzie. A na samym poczatku +/- 1kg przy noszeniu roznicy nie robi
kg może nie, ale jak ostatnio jedna koleżanka przyszła z niespełna 5 miesięcznym synkiem, który waży 8 kg i koleżanka z córeczką 9 miesięczną, która też waży 8kg to się czuje różnicę

a jakiś czas temu innej koleżanki synek, był naprawdę duży, nie wiem ile ważył, ale pamiętam, że jak raz byłyśmy na zakupach, to wszystkie ciotki po kolei go nosiły, bo po kilku minutach ręce bolały. A teraz dziecię zaraz do szkoły pójdzie i nie widać, po nim, że jako niemowlak był małym pudzianem
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 08:22   #4657
Mediona
Zadomowienie
 
Avatar Mediona
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 996
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
już torba??
jejku i wy mnie stresujecie, wczoraj 2 osoby mi się spytały czy już torbę pakuję ja mam wrażenie, że jeszcze sporo czasu, zresztą brakuje mi jeszcze trochę rzeczy.

No a jak zacznę szybciej rodzic to co wtedy. Kuzynka urodzila w 35tc. Wolę miec pod łóżkiem juz spakowana. Jeść nie wola.




Cytat:
Napisane przez ali_ma Pokaż wiadomość
Ja dziś zaczynam 33 tydzień i jakoś zero werwy do pakowania, położna radziła mieć spakowana w 36 i mam na razie w głowie, że jest jeszcze czas, o kur.. właśnie sobie uświadomiłam, że zapomniałam koszule zamówić
No to zamawiaj
__________________
02.07.2001
24.12.2008
12.11.2011
19.09.2015 Mała Mi.
http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21309
Mediona jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-18, 08:23   #4658
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
kg może nie, ale jak ostatnio jedna koleżanka przyszła z niespełna 5 miesięcznym synkiem, który waży 8 kg i koleżanka z córeczką 9 miesięczną, która też waży 8kg to się czuje różnicę



a jakiś czas temu innej koleżanki synek, był naprawdę duży, nie wiem ile ważył, ale pamiętam, że jak raz byłyśmy na zakupach, to wszystkie ciotki po kolei go nosiły, bo po kilku minutach ręce bolały. A teraz dziecię zaraz do szkoły pójdzie i nie widać, po nim, że jako niemowlak był małym pudzianem

Dziecko moze urodzic sie male i wazyc 8kg po 5mscach a rownie dobrze moze urodzic sie duze i po 9 wazyc tyle samo ;-) Regul nie ma. To moze zupelnie nietrafione spostrzezenie, ale ja wolalabym nosic ciezkie a mlodsze dziecko, bo ono jest wtedy bardziej wiotkie i tego ciezaru tak nie czuc
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 08:49   #4659
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Witajcie

Ja właśnie po wizycie u okulisty, z zaświadczeniem na cesarke, pod żadnym pozorem nie wolno mi rodzic naturalnie. Ale wizyte juz załatwiłam i mam z głowy.

Co do koszul to ja mam problem-nie wiem czy bede mogla karmic piersią, jesli nie to po co mam kupowac koszule do karmienia, a znowu jak nie bede miala, to sie okaze ze moge karmic, i ot zagwozdka
__________________

mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 08:52   #4660
Airish88
Zakorzenienie
 
Avatar Airish88
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 176
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Zamówiłam wózek
W przyszłym tygodniu będzie już w domku.

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
32 t 0 d waga dziecka 2227

Bardzo duża. Już wiadomo dlaczego brzuszek masz spory.

Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość

Właśnie kupiłam fotel do karmienia w Jysku i koszyczki na kosmetyki

Pokaż fotel

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
??my idziemy w poniedziałek załatwiać to uznanie ojcostwa i z tego co wiem, to każą przyjść w miarę wcześnie bo trochę to trwa, ale nie kazali się umawiać na specjalny dzień

Czemu wy już to załatwiacie? Tego nie załatwia się po porodzie?
__________________
10.01.15 - DWIE KRESECZKI
Airish88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 08:55   #4661
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez Mediona Pokaż wiadomość
No a jak zacznę szybciej rodzic to co wtedy. Kuzynka urodzila w 35tc. Wolę miec pod łóżkiem juz spakowana. Jeść nie wola.


No to zamawiaj
nie strasz
choć od kiedy w tygodniu pojawiła mi się 3 z przodu, to jakoś tak dziwnie, inaczej. Co raz bardziej dochodzi do człowieka, że to już co raz bliżej.

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Dziecko moze urodzic sie male i wazyc 8kg po 5mscach a rownie dobrze moze urodzic sie duze i po 9 wazyc tyle samo ;-) Regul nie ma. To moze zupelnie nietrafione spostrzezenie, ale ja wolalabym nosic ciezkie a mlodsze dziecko, bo ono jest wtedy bardziej wiotkie i tego ciezaru tak nie czuc
my możemy sobie chcieć, a dziecko będzie takie jak mu w genach zapisano

ok, ciuszki posegregowane i nawet mogę jeszcze coś kupować, czyt. pajace powyżej 3 miesiąca, bo tych jakoś dużo dostałam na 0-3 , ale powyżej, to owszem są, ale malutko
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-18, 08:59   #4662
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez mysza007 Pokaż wiadomość
Witajcie

Ja właśnie po wizycie u okulisty, z zaświadczeniem na cesarke, pod żadnym pozorem nie wolno mi rodzic naturalnie. Ale wizyte juz załatwiłam i mam z głowy.

Co do koszul to ja mam problem-nie wiem czy bede mogla karmic piersią, jesli nie to po co mam kupowac koszule do karmienia, a znowu jak nie bede miala, to sie okaze ze moge karmic, i ot zagwozdka
A czemu nie wiesz?

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 09:02   #4663
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez Airish88 Pokaż wiadomość
Zamówiłam wózek
W przyszłym tygodniu będzie już w domku.




Bardzo duża. Już wiadomo dlaczego brzuszek masz spory.




Pokaż fotel




Czemu wy już to załatwiacie? Tego nie załatwia się po porodzie?
chociaż by w razie czego, jakby się coś stało, to tatuś nie ma praw do dziecka
i żeby potem mógł dostać opiekę na dziecko, żeby mógł zapisać dziecko do pediatry, żeby mógł sam iść do urzędu zarejestrować dziecko
więc lepiej ten papierek załatwić przed porodem
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 09:03   #4664
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez mysza007 Pokaż wiadomość
Witajcie

Ja właśnie po wizycie u okulisty, z zaświadczeniem na cesarke, pod żadnym pozorem nie wolno mi rodzic naturalnie. Ale wizyte juz załatwiłam i mam z głowy.

Co do koszul to ja mam problem-nie wiem czy bede mogla karmic piersią, jesli nie to po co mam kupowac koszule do karmienia, a znowu jak nie bede miala, to sie okaze ze moge karmic, i ot zagwozdka

Dlaczego mialabys nie moc karmic?
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 09:04   #4665
czarownica_tea
Zakorzenienie
 
Avatar czarownica_tea
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 750
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Skończyliśmy malowanie!!!! Jutro wstawiamy meble


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
Mama małej czarowniczki Alki



czarownica_tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 09:20   #4666
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez mysza007 Pokaż wiadomość
Witajcie

Ja właśnie po wizycie u okulisty, z zaświadczeniem na cesarke, pod żadnym pozorem nie wolno mi rodzic naturalnie. Ale wizyte juz załatwiłam i mam z głowy.

Co do koszul to ja mam problem-nie wiem czy bede mogla karmic piersią, jesli nie to po co mam kupowac koszule do karmienia, a znowu jak nie bede miala, to sie okaze ze moge karmic, i ot zagwozdka
Mysle ze posiadanie koszuli do karmienia to nie jakis spory wydatek a lepiej miec. A jak sie zdarzy ze nie bedziesz karmic to i tak mozna w nich spac przeciez po co masz sie pozniej stresowac ze nie masz koszuli...
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 09:24   #4667
Virves
Raczkowanie
 
Avatar Virves
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 456
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Dzień dobry witamy się w ten upalny dzień.

U mnie niestety jeszcze nie myślę o pakowaniu torby do szpitala. Na razie jestem na etapie przeprowadzki. To już ostatnie dni na starych śmieciach Dziś czeka mnie męczący dzień z zabieraniem i przewożeniem klamotów. Wczorajszy wieczór zamiast odpoczywać to znowu pakowanie kolejnych kartonów. Przy okazji TZ, z racji tego że chciałbyś bardzo pomocny i pakował szafę co bym się nie męczyła, odkrył ile tak naprawdę mam rzeczy. Jego mina wskazywała najpierw stan zaskoczenia, irytacji, zdenerwowania, a na sam koniec rezygnacji dodam, że większość rzeczy z szafy czyli te, które nie są obecnie używane już zostały wywiezione wcześniej.
Nie bardzo rozumiał argumenty, że zwyczajnie jestem kobietą i jest to zjawisko całkowicie normalne
Virves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 09:24   #4668
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez czarownica_tea Pokaż wiadomość
Skończyliśmy malowanie!!!! Jutro wstawiamy meble


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
No to gratulacje remont z bańki


Dziś zamierzam się wybrać do tesco. Ale tak mi się nie chce. Jak tak będę się zbierała to nie zdążę na mecz wrócić. Wiec nie pojadę w końcu. Ah heh to moje słodkie lenistwo.
loudres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 09:26   #4669
Virves
Raczkowanie
 
Avatar Virves
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 456
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Mysle ze posiadanie koszuli do karmienia to nie jakis spory wydatek a lepiej miec. A jak sie zdarzy ze nie bedziesz karmic to i tak mozna w nich spac przeciez po co masz sie pozniej stresowac ze nie masz koszuli...
Mnie ostatnio udało się zakupić taka koszulinkę w ESOTIQ. Za całe 40 pln. Wygląda jak najzwyklejsza koszulka do spania, a tu nagle klik i klapki na piersi się odpinają. Jest naprawdę bardzo gustowna więc nawet nie do karmienia będzie idealna do spania
Virves jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-18, 09:38   #4670
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Helloooo właśnie szykuje się do kosmetyczki, u fryzjera juz byłam. Fryz na głowie jest.
Nadrobie was na spokojnie po weekendzie

Kupiłam wczoraj w CCC buty
Od 15 bawimy się na weselu
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 09:44   #4671
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cześć, śniło mi się, że byłam u lekarza i zapomniałam wziąć zwolnienia a utknęłam na jakiejś wsi i stamtąd trafiłam do Krakowa .

Bianeczkaa
Możesz ten zapis objaśnić? Na telefonie mi nie wyświetla...

Izabela
Zrób tak jak dziewczyny mówią. Nie wysilaj się.

Czarownica
Gratuluję ukończenia malowania

Mysza
Ja kupiłam z allegro. Po 22 zł, polski producent. Jak karmić nie będę mogła to nie są brzydkie będę i tak spała.

Straszycie mnie tą torbą!!!! Na dzień dzisiejszy mam:
- Dwie koszule do porodu
- Dwie koszule do karmienia
- Klapki
- Dwa ciemne ręczniki duże
- Jeden ciemny mały ręcznik
- Podkłady poporodowe
- Wkładki laktacyjne
- Majtki siateczkowe

Jeszcze Tamtum rosa, lewatywa, dokupię majtki w razie co... Podkłady na łóżko muszę jeszcze... Duże podpaski. Leży wszystko w łazience... Mam wrażenie, że jak spakuje to się zacznie.

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Szwagier mnie męczy żeby ciasto blok zrobić. Zlituję się i mu zrobię sama też się najem. Mniam!!
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 09:45   #4672
Airish88
Zakorzenienie
 
Avatar Airish88
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 176
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
chociaż by w razie czego, jakby się coś stało, to tatuś nie ma praw do dziecka
i żeby potem mógł dostać opiekę na dziecko, żeby mógł zapisać dziecko do pediatry, żeby mógł sam iść do urzędu zarejestrować dziecko
więc lepiej ten papierek załatwić przed porodem


W sumie racja. O tym nie pomyślałam.


Mojego Tż'ta nie ma do 1 września także nam się to już raczej nie uda.
__________________
10.01.15 - DWIE KRESECZKI
Airish88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 09:47   #4673
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Aha to jak się chce lewatywe to tez trzeba sobie kupić? To chyba kupie na wszelki wypadek.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 09:50   #4674
Virves
Raczkowanie
 
Avatar Virves
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 456
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Helloooo właśnie szykuje się do kosmetyczki, u fryzjera juz byłam. Fryz na głowie jest.
Nadrobie was na spokojnie po weekendzie

Kupiłam wczoraj w CCC buty
Od 15 bawimy się na weselu
uuułłłłaaaaa to udanej zabawy życzę
Virves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 09:52   #4675
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Myślicie że w Auchan kupie wanienke albo przewijak?

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 09:59   #4676
ali_ma
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 557
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez mysza007 Pokaż wiadomość
Witajcie

Ja właśnie po wizycie u okulisty, z zaświadczeniem na cesarke, pod żadnym pozorem nie wolno mi rodzic naturalnie. Ale wizyte juz załatwiłam i mam z głowy.

Co do koszul to mam problem-nie wiem czy bede karmic piersią, jesli nie to po co mam kupowac koszule do karmienia, a znowu jak nie bede miala, to sie okaze ze moge karmic, i ot zagwozdka
Ja będę kupować takie do karmienia, ale najtańsze jakie znajdę, bo to tylko do szpitala. W domu na pewno nie będę w nich spać, bo nie znoszę koszul. Kiedyś chyba Party... (przepraszam, ale nie pamiętam nicka, a piszę z tel. i mnie trafia, więc nie będę szukać ) podawała mi linki do fajnych koszul, mam gdzieś zapisane na kompie
ali_ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 10:08   #4677
misiskuku
Zadomowienie
 
Avatar misiskuku
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 432
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Mama zrobiła mi pierogi z jagodami <3

jadę do niej!
__________________
Alicja 12.09.2015 r.
misiskuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 10:09   #4678
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Ridja
Zależy od szpitala. Ja kupuję.

Kiss
Bawcie się dobrze

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Aakkzzii kiedyś wstawiła linki do koszul z allegro
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 10:34   #4679
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Ja tez nie lubię koszul ale mam 3.
Udało mi się pomalować paznokcie u stóp i ogolic wszystko co było do ogolenia

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 10:36   #4680
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Ridja
Brawo! Mnie się wczoraj udało hehe i to bez pomocy męża .
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-20 20:30:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:15.