Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-07-16, 10:23   #2941
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez zembopasta Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny, jestem tydzieñ po prostowaniu alfaparfem i jestem w¶ciek³a.
Czy po Encanto te¿ Wam siê tak przet³uszczaj± w³osy? wytrzymuj± nieca³y jeden dzieñ. I jak szybko zaczê³y Wam siê wywijaæ koñcówki? U mnie ju¿, co wprawia mnie w jeszcze wiêksz± w¶ciek³o¶æ, bo zabieg robi³am w salonie i tani nie by³. Nie my³am w³osów 2,5 dnia, a do pielêgnacji u¿ywam dedykowanych kosmetyków (dosta³am próbki po zabiegu). Pójdê z³o¿yæ reklamacjê, ale nie wiem, co z tego wyjdzie.
Mam w planach kupiæ Encanto i samodzielnie to poprawiæ, bo tak byæ nie mo¿e. Mo¿ecie poleciæ jakich¶ sprzedawców? Ci z pierwszej strony nie sprzedaj± ju¿ Encanto.
Sprzedaje Vita store czy jako¶ tak. Wpisz sobie encanto i zaznacz sortowanie wed³ug popularno¶ci.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-16, 11:28   #2942
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 967
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez zembopasta Poka¿ wiadomo¶æ
Czy po Encanto te¿ Wam siê tak przet³uszczaj± w³osy? wytrzymuj± nieca³y jeden dzieñ.


Wytrzymywa³y jakie¶ 15-18h. Mia³am w torebce suchy szampon, ¿eby ratowaæ sytuacjê w pracy. Po dwóch czy trzech tygodniach zaczê³o siê to normowaæ
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-16, 20:31   #2943
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez zembopasta Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny, jestem tydzieñ po prostowaniu alfaparfem i jestem w¶ciek³a.
Czy po Encanto te¿ Wam siê tak przet³uszczaj± w³osy? wytrzymuj± nieca³y jeden dzieñ. I jak szybko zaczê³y Wam siê wywijaæ koñcówki? U mnie ju¿, co wprawia mnie w jeszcze wiêksz± w¶ciek³o¶æ, bo zabieg robi³am w salonie i tani nie by³. Nie my³am w³osów 2,5 dnia, a do pielêgnacji u¿ywam dedykowanych kosmetyków (dosta³am próbki po zabiegu). Pójdê z³o¿yæ reklamacjê, ale nie wiem, co z tego wyjdzie.
Mam w planach kupiæ Encanto i samodzielnie to poprawiæ, bo tak byæ nie mo¿e. Mo¿ecie poleciæ jakich¶ sprzedawców? Ci z pierwszej strony nie sprzedaj± ju¿ Encanto.
bardzo szybko przet³uszcza³y mi siê w³osy, by³y oklapniête i przylizane. wcze¶niej mog³am ich nie myæ 5 dni, wiêc by³am w szoku :P pó¼niej z zabiegu na zabieg coraz mniej mi siê przet³uszcza³y.

jak rano mylam glowe, suszylam wlosy - po poludniu wygladaly jakbym nie robila tego od tygodnia :P ale u mnie po ok. 3/4 dniach to mija, przez jakis czas musze myc glowe codziennie. pozniej juz nie.


teraz jak zrobie encanto to juz tak nie mam, wlosy ladnie i swiezo wygladaja do dwoch dni.
wlasnie umylam wlosy i zaraz przeprwadze zabieg, ale zmieszanymi preparatami. jak pomysle o tym smrodzie................ blee :P
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Poka¿ wiadomo¶æ
Wytrzymywa³y jakie¶ 15-18h. Mia³am w torebce suchy szampon, ¿eby ratowaæ sytuacjê w pracy. Po dwóch czy trzech tygodniach zaczê³o siê to normowaæ
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-17, 16:44   #2944
zembopasta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

No to ok, przet³uszczanie jeszcze ujdzie, ale co z koñcowkami? S± wywiniête w ka¿d± stronê, a tak od po³owy w³osów mam niewiele mniejszy skrêt ni¿ mia³am naturalnie.
zembopasta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-17, 16:56   #2945
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 50 575
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez zembopasta Poka¿ wiadomo¶æ
No to ok, przet³uszczanie jeszcze ujdzie, ale co z koñcowkami? S± wywiniête w ka¿d± stronê, a tak od po³owy w³osów mam niewiele mniejszy skrêt ni¿ mia³am naturalnie.
Warto te¿ podkre¶liæ, ¿e w³osy po zabiegu nie s± zabetonowane tylko hmm obci±¿one? Nie wiem czy dobrze to nazwa³am w ka¿dym b±d¼ razie nie s± zabetonowane (tekst z której¶ z wcze¶niejszych czê¶ci)
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-17, 17:25   #2946
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 967
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

No ja koñcówki podciê³am zaraz po zabiegu, jakie¶ 4-5cm. Mo¿e to kwestia zniszczenia, które po keratynie po prostu wyra¼niej widaæ?
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-17, 20:39   #2947
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

hmmm... dziwne... a robi³a¶ u fryzjera, tak? generalnie z tego copamiêtam, dziewczyny przewa¿nie narzeka³y na zabiegi wykonywane przez fryzjerów.


Mo¿liwe, ¿e faktycznie to kwestia zniszczonych koñcówek..


ja wczoraj robi³am zabieg, tak jak pisa³am wcze¶niej - zmiesza³am preparaty. wydaje mi siê, ¿e niedok³adnie to wszystko rozprowadzilam to raz :P a dwa, wysoka temperatura dodatkowo dobi³a moje koñcwki, podejrzewam, ze farbowanie je zabije
muszê jak najszybciej zapuscic nowe w³osy. mo¿e polecicie jakie¶ suple na porost? pi³am pokrzywê, ale zauwazylam turbo wzrost paznokci i baby hair, ale wlosy nie rosly za szybko.
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-07-17, 21:23   #2948
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 50 575
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka¿ wiadomo¶æ
hmmm... dziwne... a robi³a¶ u fryzjera, tak? generalnie z tego copamiêtam, dziewczyny przewa¿nie narzeka³y na zabiegi wykonywane przez fryzjerów.


Mo¿liwe, ¿e faktycznie to kwestia zniszczonych koñcówek..


ja wczoraj robi³am zabieg, tak jak pisa³am wcze¶niej - zmiesza³am preparaty. wydaje mi siê, ¿e niedok³adnie to wszystko rozprowadzilam to raz :P a dwa, wysoka temperatura dodatkowo dobi³a moje koñcwki, podejrzewam, ze farbowanie je zabije
muszê jak najszybciej zapuscic nowe w³osy. mo¿e polecicie jakie¶ suple na porost? pi³am pokrzywê, ale zauwazylam turbo wzrost paznokci i baby hair, ale wlosy nie rosly za szybko.
Polecam olejek ³opianowy z czerwon± papryczk± z green pharmacy
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-17, 22:02   #2949
andrea_19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hej Dziewczyny
Jestem w³a¶nie po zabiegu encanto. O efektach teraz nie mam co mówiæ, bo one wyjd± po pierwszym myciu w³osów. Za to mam do Was inne pytanie.
Czy któr±¶ z Was bola³ brzuch po zabiegu? Nie wiem czy zatru³am siê tymi oparami, w ka¿dym b±d¼ razie strasznie bol± mnie nos, gard³o i brzuch
Nawet jak efekty bêd± super, to niestety wolê ponownie nie próbowaæ
andrea_19 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-18, 09:03   #2950
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;52120254]Polecam olejek ³opianowy z czerwon± papryczk± z green pharmacy[/QUOTE]
dziêki wczoraj dosta³am kapsulki aliness, dam im szansê :P
Cytat:
Napisane przez andrea_19 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Dziewczyny
Jestem w³a¶nie po zabiegu encanto. O efektach teraz nie mam co mówiæ, bo one wyjd± po pierwszym myciu w³osów. Za to mam do Was inne pytanie.
Czy któr±¶ z Was bola³ brzuch po zabiegu? Nie wiem czy zatru³am siê tymi oparami, w ka¿dym b±d¼ razie strasznie bol± mnie nos, gard³o i brzuch
Nawet jak efekty bêd± super, to niestety wolê ponownie nie próbowaæ
brzuch to raczej nie, gard³o mo¿e boleæ powiem Ci, ¿e ja te¿ za kazdym razem mówi³am - nigdy, a i tak ci±gle robiê.
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-19, 07:42   #2951
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 824
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Jestem tydzieñ po chi enviro(jako jedyna tutaj chyba) i wszystko jest fajnie,ale na drugi raz nie zdecydujê siê.Nie dlatego,¿e co¶ jest nie tak tylko przez to,¿e praca jest roz³o¿ona na dwa dni Akurat fryzjera mia³am 70 km od siebie,wiêc mia³am 2 dni stracone czasowo przez to prostowanie.I minus taki,¿e fryzjerka by³a bardzo niedelikatna,nikt mi tylu w³osów nie wyszarpa³,skóra g³owy boli mnie dalej na samo wspomnienie.

Szukam czego¶ innego.Dziewczyny a jak oceniacie inoara?
Sam To Nazwij jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-19, 08:12   #2952
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Sam To Nazwij Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem tydzieñ po chi enviro(jako jedyna tutaj chyba) i wszystko jest fajnie,ale na drugi raz nie zdecydujê siê.Nie dlatego,¿e co¶ jest nie tak tylko przez to,¿e praca jest roz³o¿ona na dwa dni Akurat fryzjera mia³am 70 km od siebie,wiêc mia³am 2 dni stracone czasowo przez to prostowanie.I minus taki,¿e fryzjerka by³a bardzo niedelikatna,nikt mi tylu w³osów nie wyszarpa³,skóra g³owy boli mnie dalej na samo wspomnienie.

Szukam czego¶ innego.Dziewczyny a jak oceniacie inoara?
o nie..koszmar ciekawe jak dlugo Ci sie utrzyma efekt.
ja zamawiam od alicja_style
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-19, 09:14   #2953
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 824
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka¿ wiadomo¶æ
o nie..koszmar ciekawe jak dlugo Ci sie utrzyma efekt.
ja zamawiam od alicja_style

póki co s± proste jak drut.Jestem zadowolona.Sama jestem ciekawa ile mi siê to trzymaæ bêdzie.

Ja nie pytam o zamówienie Tylko o opinie o inoar,bo fryzjerzy którzy pracuj± w moim rejonie robi± kp na inoar,true keratin i na chi-gdzie to odpada
Sam To Nazwij jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-19, 09:21   #2954
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

hahah!
to dobra jestem xD ja siê nie orientujê w tym co oferuj± fryzjerzy, zawsze przeprowadza³am zabieg sama, w domu. wiêc nie pomogê choæbym chcia³a
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-19, 09:29   #2955
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 824
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka¿ wiadomo¶æ
hahah!
to dobra jestem xD ja siê nie orientujê w tym co oferuj± fryzjerzy, zawsze przeprowadza³am zabieg sama, w domu. wiêc nie pomogê choæbym chcia³a
chodzi mi o opinie dziewczyn,które robi³y inoarem Czy efekt trzyma siê te 3-4 miesi±ce? Czy w³osy s± bardziej proste czy wyg³adzone/od¿ywione?
Sam To Nazwij jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-19, 10:55   #2956
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 650
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Sam To Nazwij Poka¿ wiadomo¶æ
chodzi mi o opinie dziewczyn,które robi³y inoarem Czy efekt trzyma siê te 3-4 miesi±ce? Czy w³osy s± bardziej proste czy wyg³adzone/od¿ywione?
polecam przeszukanie w±tku - wielokrotnie by³a mowa o inoarze u góry jest opcja : "przeszukaj ten w±tek"
__________________
Haylee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-20, 06:31   #2957
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny czy inoar tak mocno prostuje i robi mega przyklap jak encanto?

Czy kto¶ wie jaka jest zalecana temperatura prostowania dla true keratin?


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-20, 18:35   #2958
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Kto ostatnio zamawia³ encanto i móg³by poleciæ uczciwego sprzedawcê na allegro?
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-20, 21:03   #2959
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
Kto ostatnio zamawia³ encanto i móg³by poleciæ uczciwego sprzedawcê na allegro?
alicja_style, zamawialam ok. 2 tyg temu, przprowadzalam juz zabieg i nie mam nic do zarzucenia.
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-20, 21:04   #2960
201610310857
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 15 803
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja juz ponad tydzien po encanto. Wlosy na poczatku przetluszczaly sie niemilosiernie. Teraz sie uspokoily
Efekt taki san jak na wczesniejszej fotce
201610310857 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-20, 21:24   #2961
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja ogólnie mam w³osy do¶æ oklapniête i siê zastanawiam czy ten efekt utrzymuj±cy siê do dwóch tygodni od wykonania zabiegu bêdzie jeszcze mocniejszy czy taki sam...
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-21, 08:21   #2962
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 824
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Poka¿ wiadomo¶æ
Ja juz ponad tydzien po encanto. Wlosy na poczatku przetluszczaly sie niemilosiernie. Teraz sie uspokoily
Efekt taki san jak na wczesniejszej fotce
Po przeczytaniu waszych wpisów by³am nastawiona na to przet³uszczanie,ale u mnie jest normalnie.Mycie co drugi dzieñ jak zawsze.

Dzizas ja nie wiem jak ja mog³am ¿yæ bez kp Kocham teraz swoje w³osy i innych nie chcê
Sam To Nazwij jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-21, 14:13   #2963
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Sam To Nazwij Poka¿ wiadomo¶æ
Po przeczytaniu waszych wpisów by³am nastawiona na to przet³uszczanie,ale u mnie jest normalnie.Mycie co drugi dzieñ jak zawsze.

Dzizas ja nie wiem jak ja mog³am ¿yæ bez kp Kocham teraz swoje w³osy i innych nie chcê
Robi³a¶ encanto?
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-21, 14:55   #2964
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 824
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
Robi³a¶ encanto?
robi³am chi
Sam To Nazwij jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-22, 21:31   #2965
SylwCia9114
Raczkowanie
 
Avatar SylwCia9114
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 118
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cze¶æ dziewczyny , jak my¶licie, jak od pocz±tku tego roku 3 raz zmienia³am kolor w³osów w tym mia³am dekoloryzacjê by uzyskaæ blond w³osy, czy taki zabieg keratynowy faktycznie odbuduje mi je? Poprawi ich kondycje?
SylwCia9114 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-22, 21:34   #2966
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 440
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez SylwCia9114 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny , jak my¶licie, jak od pocz±tku tego roku 3 raz zmienia³am kolor w³osów w tym mia³am dekoloryzacjê by uzyskaæ blond w³osy, czy taki zabieg keratynowy faktycznie odbuduje mi je? Poprawi ich kondycje?

Zale¿y od w³osów. Ja nie zauwa¿y³am kompletnie ¿adnej poprawy, jedynie proste w³osy.
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-22, 21:44   #2967
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez SylwCia9114 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny , jak my¶licie, jak od pocz±tku tego roku 3 raz zmienia³am kolor w³osów w tym mia³am dekoloryzacjê by uzyskaæ blond w³osy, czy taki zabieg keratynowy faktycznie odbuduje mi je? Poprawi ich kondycje?
napewno zmienia siê wygl±d takiego wlosa - wizualnie on jest duzo zdrowszy - ja pisze tu o swoim przypadku, byc moze inne dziewczyny maja inne odczucia.
ja mam wlosy krecone, wiec u mnie stan wlosow po KP zdecydowanie sie poprawil , bo odstawilam codzienne stosowanie prostowanicy ograniczajac ja jedynie do prostowania podczas zabiegu.
Dodam jeszcze, ze duze lepsze efekty dawalo mi KP gdy mialam wlosy naturalne. teraz mam rozjasniane, wysoka temperatura podczas zabiegu wplywa na nie niekorzystnie, koncowki jeszcze bardziej sie krusza.
nie uwazam tego jednak za minus KP, a swoja glupote i bezmyslnosc, ze bawilam sie w rozjasnianie.
jesli jednak masz codziennie prostowac, wygladzac wlosy, radze zrobic KP, mimo wszystko. ;p
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-22, 22:16   #2968
20160901857
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 21 098
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka¿ wiadomo¶æ
alicja_style, zamawialam ok. 2 tyg temu, przprowadzalam juz zabieg i nie mam nic do zarzucenia.
Mog³aby¶ podlinkowaæ w wolnej chwili Nie umiem wyszukiwaæ po nickach sprzedawców

Edit: Ju¿ dziêkujê, znalaz³am.

Edytowane przez 20160901857
Czas edycji: 2015-07-22 o 22:18
20160901857 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-22, 22:22   #2969
SylwCia9114
Raczkowanie
 
Avatar SylwCia9114
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 118
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka¿ wiadomo¶æ
napewno zmienia siê wygl±d takiego wlosa - wizualnie on jest duzo zdrowszy - ja pisze tu o swoim przypadku, byc moze inne dziewczyny maja inne odczucia.
ja mam wlosy krecone, wiec u mnie stan wlosow po KP zdecydowanie sie poprawil , bo odstawilam codzienne stosowanie prostowanicy ograniczajac ja jedynie do prostowania podczas zabiegu.
Dodam jeszcze, ze duze lepsze efekty dawalo mi KP gdy mialam wlosy naturalne. teraz mam rozjasniane, wysoka temperatura podczas zabiegu wplywa na nie niekorzystnie, koncowki jeszcze bardziej sie krusza.
nie uwazam tego jednak za minus KP, a swoja glupote i bezmyslnosc, ze bawilam sie w rozjasnianie.
jesli jednak masz codziennie prostowac, wygladzac wlosy, radze zrobic KP, mimo wszystko. ;p
Dziêkuje za odp. w sumie to chyba zdecyduje siê na keratyne Encanto, bo ma dobre opinie. Czy po zabiegu konieczne jest stosowanie jaki¶ specjalnych szamponów czy wystarcz± "tradycyjne"?
I czy po prostowaniu mozna olejowaæ w³osy ? Bo obecnie migda³owego oleju u¿ywam.
SylwCia9114 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-22, 23:57   #2970
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez SylwCia9114 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkuje za odp. w sumie to chyba zdecyduje siê na keratyne Encanto, bo ma dobre opinie. Czy po zabiegu konieczne jest stosowanie jaki¶ specjalnych szamponów czy wystarcz± "tradycyjne"?
I czy po prostowaniu mozna olejowaæ w³osy ? Bo obecnie migda³owego oleju u¿ywam.
Mo¿esz u¿ywaæ tradycyjnych szamponów jednak one czêsto zawieraj± Sodium Chloride (sól), co powoduje szybsze wyp³ukiwanie keratyny. Dlatego czêsto stosuje siê szampony bez tego sk³adnika, jak te¿ bez mocnych detergentów typu SLS, SLES.
Mo¿na olejowac w³osy. Odpowied¼ masz w pierwszym po¶cie. Na pocz±tku nie wymagaj± one olejowania, bo wygl±daj± bardzo dobrze.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:07.