winne czy niewinne spojrzenie na inną? HELP - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-22, 20:16   #1
awiszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7

winne czy niewinne spojrzenie na inną? HELP


Witajcie Kobietki !

Postanowiłam, że się zarejestruje do Waszego grona i poradzę się, może po prostu wytłumaczą mi TO mądre koleżanki, czego ja sama nie rozumiem...

otóż słuchajcie, DLACZEGO faceci patrzą się na inne laski mając SWOJĄ?
Ostatnio kiedy szłam ze swoim chłopakiem, za rękę zauważyłam, że spojrzy prawie na każdą dziewczyne, która np. obok nas przechodzi.

Teraz kiedy idziemy razem zaczęło mnie to męczyć i powiedziałam mu to.. że jest mi przykro, że tak robi. Wg niego mam się z nimi porównywać? DLACZEGO patrzy na inne, kiedy trzyma mnie za rękę? Kto się w końcu dla niego liczy? Jakby się czuł kiedy ja bym podziwiała innych facetów.
Oto jego odpowiedź:
PRZESADZAM. szukam powodu do kłotni bez powodu. Następnie... patrzy się TAK O. Nie ma klapek na oczach, żeby patrzeć się pod nogi. No i licze się dla niego- ja, także on nie wie o co mi chodzi ... a na koniec on by czuł się normalnie, kiedy bym patrzyła na innych facetów.

Hm.. oczywiście skończyliśmy ten temat, bo do niego jakby nic nie docierało. Oczywiście próbowałam, patrzeć na innych facetów, ale FAKTYCZNIE GO TO NIE RUSZA.
Czy to ze mną jest problem, z nim? Jak WY to widzicie i jak reagujecie na takie zachowania?
CAŁUSKI ps mam 22 lata jakby co chłopak 24, od 1,5 roku jesteśmy ze soba smile
awiszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 20:28   #2
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: winne czy niewinne spojrzenie na inną? HELP

Cytat:
Napisane przez awiszka Pokaż wiadomość
Witajcie Kobietki !

Postanowiłam, że się zarejestruje do Waszego grona i poradzę się, może po prostu wytłumaczą mi TO mądre koleżanki, czego ja sama nie rozumiem...

otóż słuchajcie, DLACZEGO faceci patrzą się na inne laski mając SWOJĄ?
Ostatnio kiedy szłam ze swoim chłopakiem, za rękę zauważyłam, że spojrzy prawie na każdą dziewczyne, która np. obok nas przechodzi.

Teraz kiedy idziemy razem zaczęło mnie to męczyć i powiedziałam mu to.. że jest mi przykro, że tak robi. Wg niego mam się z nimi porównywać? DLACZEGO patrzy na inne, kiedy trzyma mnie za rękę? Kto się w końcu dla niego liczy? Jakby się czuł kiedy ja bym podziwiała innych facetów.
Oto jego odpowiedź:
PRZESADZAM. szukam powodu do kłotni bez powodu. Następnie... patrzy się TAK O. Nie ma klapek na oczach, żeby patrzeć się pod nogi. No i licze się dla niego- ja, także on nie wie o co mi chodzi ... a na koniec on by czuł się normalnie, kiedy bym patrzyła na innych facetów.

Hm.. oczywiście skończyliśmy ten temat, bo do niego jakby nic nie docierało. Oczywiście próbowałam, patrzeć na innych facetów, ale FAKTYCZNIE GO TO NIE RUSZA.
Czy to ze mną jest problem, z nim? Jak WY to widzicie i jak reagujecie na takie zachowania?
CAŁUSKI ps mam 22 lata jakby co chłopak 24, od 1,5 roku jesteśmy ze soba smile
A Ty idąc ulicą na ludzi (w tym facetów) nie patrzysz? Jeżeli to zwykłe spojrzenia, po prostu (ma rację, na co ma patrzeć? tylko pod nogi i na Ciebie?), a nie jakieś przekręcanie szyi, GAPIENIE SIĘ i taksowanie dziewcząt od stóp do głów, to naprawdę nie ma w tym nic do czepiania się.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 20:30   #3
Ventura123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 32
Dot.: winne czy niewinne spojrzenie na inną? HELP

Hmm moj facet przy mnie nie patrzy ale 2 dni temu okazalo sie ze w ogladal nagie zdjecia kobiet na ujaranych i tez uslyszalam ze przesadzam, ze tylko sobie popatrzyl i tyle (!) i wg niego nic takiego sie nie stalo a mnie to zabolalo.
Ventura123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 20:38   #4
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: winne czy niewinne spojrzenie na inną? HELP

Bo w ogóle niektórzy ludzie tak mają, że patrzą prawie na wszystkich mijanych. Ja mogłabym minąć papieża i nie zauważyć, ale to ja.
Moim zdaniem trochę przesadzasz. Powiedzmy sobie szczerze, nie po to tyle kobiet ogląda filmy z Johnnym Deppem, żeby podziwiać jego grę aktorską. W moim odczuciu poziom szkodliwości jednego i drugiego jest taki sam.
W sumie to nigdy mi nie przyszło do głowy, żeby zwrócić uwagę, na co pada wzrok faceta, z którym akurat idę za rękę.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 20:59   #5
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: winne czy niewinne spojrzenie na inną? HELP

Jak widzę czasami atrakcyjne dziewczyny to sama się gapię. Jeśli są to krótkie spojrzenia takie jak np. przy mijaniu ludzi to nie masz się o co martwić. Po prostu patrzy by nie patrzeć na chodnik, a to, że spojrzy to przecież nie znaczy, że mu się jakaś kobieta podoba. Może spojrzeć i pomyśleć np. "30 stopni, a ta w glanach, nie za ciepło jej?". Może nawet patrzeć bezmyślnie. Gorzej jak facet zachowuje się jak burak i po prostu mierzy bezczelnie od stóp do głów, odwraca się, pogwizduje czy coś w ten deseń. Wtedy pogadałabym z nim, a jeśli by to nie pomogło to trzeba szukać kolejnego.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 21:11   #6
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: winne czy niewinne spojrzenie na inną? HELP

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
A Ty idąc ulicą na ludzi (w tym facetów) nie patrzysz? Jeżeli to zwykłe spojrzenia, po prostu (ma rację, na co ma patrzeć? tylko pod nogi i na Ciebie?), a nie jakieś przekręcanie szyi, GAPIENIE SIĘ i taksowanie dziewcząt od stóp do głów, to naprawdę nie ma w tym nic do czepiania się.

tez lubie sie patrzec na atrakcyjnych ludzi

ostatnio miałam ciekawą sytuacje w tym klimacie.
Byłam sobie w lumpie i przeglądałam kiecki na wieszakach. Jakas laska patrzyła na mnie z miną >:C, myslałam, ze moze chciała te sukienke co wzięłam, wiec ją olałam. Za chwile szajstnęła sie i odeszła ostentacyjnie ciągnąć za reke swojego faceta (ktorego nawet nie zauważyłam bo stał sobie moiedzy wieszakami). Zaczęłam sobie na nich podpatrywac i koles stał ze wzrokiem prawie wbitym w podłoge, a dziewczyna rzucała kose spojrzenia wielu dziewczynom w sklepie. Poszłam mierzyc spodnie i parka trafiła do przymierzalni obok.
Dziewczyna ciagle nadawała na dziewczyny w sklepie w stylu "ta w tym swetrze to gruba taka straszna, prawda? nie spojrzałbys na nią, prawda? Prawda ze nie patrzyłes? jestem od niej ładniejsza, no nie? A tamta przy bluzkach miała ogromny trądzik, mam łdniejszą cere, prawda? Nie mów, ze nie patrzyłes, wiem ze patrzyłes, ale ja jestem ładniejsza, prawda?" i tak w kółko.
Strasznie biedny był ten facet :C
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 21:24   #7
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: winne czy niewinne spojrzenie na inną? HELP

A mnie nie przeszkadza jak TŻ się gapi na inne, nawet czasami sama mu podrzucę- o tam ładna laska idzie Kwestia nastawienia/zaufania/traktowania z przymrużeniem oka różnych rzeczy
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-22, 22:06   #8
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: winne czy niewinne spojrzenie na inną? HELP

Cytat:
Napisane przez Ventura123 Pokaż wiadomość
Hmm moj facet przy mnie nie patrzy ale 2 dni temu okazalo sie ze w ogladal nagie zdjecia kobiet na ujaranych i tez uslyszalam ze przesadzam, ze tylko sobie popatrzyl i tyle (!) i wg niego nic takiego sie nie stalo a mnie to zabolalo.
jeny, patrząc na Twoje wątki, to dziwne, że do Ciebie nie dociera, że z nim może być coś nie tak.

Autorko - zgadzam się, że mało napisałaś JAK on się patrzy. Bo przelotne spojrzenia na inne laski to nic złego.
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 22:13   #9
awiszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7
Dot.: winne czy niewinne spojrzenie na inną? HELP

hm no czytając wątki, trochę mi się rozjaśniło, że może faktycznie przesadzam. NIGDYY nie odwrócił głowy do tyłu, nie gwizdał za kimś itd, on raczej z tych nieśmiałych. Nie jest to patrzenie od stóp do głów, jedynie spojrzenie, kilka sekund bo akurat przechodzimy czy coś w tym stylu, no i nie ukrywajmy, najbardziej boli mnie kiedy spojrzy na cycki, no i jak przechodzi przed nami jakaś laska w leginsach to też zerknie na jej pupe. Ale za to ja zawsze kiedy widzę, że on patrzy na laskę i no przyznajmy jest sexy, odczuwam kompleksy, bo PRZYRÓWNUJE np siebie do niej..
awiszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 22:24   #10
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: winne czy niewinne spojrzenie na inną? HELP

Cytat:
Napisane przez awiszka Pokaż wiadomość
hm no czytając wątki, trochę mi się rozjaśniło, że może faktycznie przesadzam. NIGDYY nie odwrócił głowy do tyłu, nie gwizdał za kimś itd, on raczej z tych nieśmiałych. Nie jest to patrzenie od stóp do głów, jedynie spojrzenie, kilka sekund bo akurat przechodzimy czy coś w tym stylu, no i nie ukrywajmy, najbardziej boli mnie kiedy spojrzy na cycki, no i jak przechodzi przed nami jakaś laska w leginsach to też zerknie na jej pupe. Ale za to ja zawsze kiedy widzę, że on patrzy na laskę i no przyznajmy jest sexy, odczuwam kompleksy, bo PRZYRÓWNUJE np siebie do niej..
to chyba jednak ty masz problem
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 22:36   #11
Tutli
Zadomowienie
 
Avatar Tutli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
Dot.: winne czy niewinne spojrzenie na inną? HELP

Cytat:
Napisane przez awiszka Pokaż wiadomość
hm no czytając wątki, trochę mi się rozjaśniło, że może faktycznie przesadzam. NIGDYY nie odwrócił głowy do tyłu, nie gwizdał za kimś itd, on raczej z tych nieśmiałych. Nie jest to patrzenie od stóp do głów, jedynie spojrzenie, kilka sekund bo akurat przechodzimy czy coś w tym stylu, no i nie ukrywajmy, najbardziej boli mnie kiedy spojrzy na cycki, no i jak przechodzi przed nami jakaś laska w leginsach to też zerknie na jej pupe. Ale za to ja zawsze kiedy widzę, że on patrzy na laskę i no przyznajmy jest sexy, odczuwam kompleksy, bo PRZYRÓWNUJE np siebie do niej..
Nie ze swoim facetem masz problemy, tylko ze swoim poczuciem wartości, jeśli myślisz, że spojrzenie na czyjś tyłek czy biust oznacza jakieś przyrównywanie (?!). Ewidentnie masz kłopoty z fizycznością i akceptacją siebie i to nad tym radzę poważnie popracować.
__________________
http://oleosa.blogspot.com

Kobiety
-statystyka spojrzenie na makijaż, kuchnię i co-do-głowy-przyjdzie.

Obiecuję, że nie będzie statystyki.
Tutli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-22, 23:14   #12
CzarodziejkaGorzalka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 207
Dot.: winne czy niewinne spojrzenie na inną? HELP

Cytat:
Napisane przez Tutli Pokaż wiadomość
Nie ze swoim facetem masz problemy, tylko ze swoim poczuciem wartości, jeśli myślisz, że spojrzenie na czyjś tyłek czy biust oznacza jakieś przyrównywanie (?!). Ewidentnie masz kłopoty z fizycznością i akceptacją siebie i to nad tym radzę poważnie popracować.
Tjaa.... gość się gapi na inne laski, ale to ona ma problem z samooceną Jakby jej samooceny tak nie zaniżał swoim zachowaniem to może byłaby wyższa.
CzarodziejkaGorzalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 00:30   #13
milkaoo
Raczkowanie
 
Avatar milkaoo
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 58
Dot.: winne czy niewinne spojrzenie na inną? HELP

Faceci już tak maja i tyle. Często robią to nieświadomie. Podobać może mu się każda kobieta, ale kochać może tylko Ciebie Ja za czasów kiedy byłam w związku też spoglądałam na innych facetów, tak samo jak teraz kiedy jestem sama. Uważam to za coś jak najbardziej normalnego, nie ma co dramatyzować
milkaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 01:01   #14
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: winne czy niewinne spojrzenie na inną? HELP

Tak naprawdę to wcale nie musi być tak, że on patrzy na każdą mijaną dziewczynę. Sądzę, że możesz to sobie wmawiać przez kompleksy, bo tak też może być. Skoro nie odwraca chamsko głowy itp to nie widzę też wielkiego problemu. Nie powinnaś czuć się gorsza. Mój facet raczej rzadko patrzy na inne na ulicy, po prostu rzadko to nawet zauważam, ale mimo wszystko raczej też nie zwracam na to też uwagi, bo jak jest to wszystko bez chamstwa robione, bez odwracania głowy, to można moim zdaniem to zrozumieć. Ważniejsze jest dla mnie czy skupia się na mnie, na rozmowie, bo jeśli faktycznie patrzy się na każdą i nie skupia się przez to na rozmowie olewa swoją kobietę - to wtedy tak, uważam, że jest to złe i z kimś takim nie warto moim zdaniem być. Jeśli jednak czasem spojrzy, ale cały czas normalnie poświęca Ci uwagę, to wtedy nie widzę powodów do obaw. Mój facet poświęca mi uwagę na spotkaniu, to jest dla mnie ważne.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 04:11   #15
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: winne czy niewinne spojrzenie na inną? HELP

Jeny no. Ma oczy, to patrzy, do tego one są. I nie mam na myśli tego, że są do obczajania tyłków i cycków, tylko do patrzenia na otaczający nas świat, a żyjemy na tym świecie m.in. z innymi ludźmi. A pewne rzeczy wzrok przyciągają, np. jeśli ktoś ma duży dekolt to wzrok niemal nieświadomie kieruję właśnie tam, i nie musi to świadczyć o moim uznaniu dla tegoż, bo czasami wzrok przyciągają też widoki przykre albo niesmaczne. Parę dni temu jadąc tramwajem nie kilka sekund, a kilka minut wpatrywałam się w nogi jednej dziewczyny, bo tu dłuuugie ciemne włosy, tu spod za długich paznokci jakaś wata wystająca, a tu żółte pięty wyglądające jak tarka - no nie powiesz chyba, że to była fascynacja. A lubię dziewczyny. Kilka sekund spojrzenia na przypadkową, właśnie mijaną kobietę to naprawdę nie powód, żeby faceta podejrzewać o jakieś nieczyste myśli. Na mijanych facetów też patrzy, a go o nic nie podejrzewasz z tego tytułu, nie masz też zapewne nieczystych myśli kiedy spojrzy na czyjegoś psa.

Domyślam się, że jesteś niepewna siebie, zastanów się też czy on Ci nie daje np. innych powodów do zazdrości że tak przeżywasz również to patrzenie, bo jeśli tak to trzeba tym się zainteresowań, a jeśli nie - to pracować nad sobą. W przeszłości, z innymi partnerkami zdarzało mi się zaperzyć jak widziałam podobne spojrzenie choćby kilkusekundowe, bo miałam inne powody ku temu. Teraz na to nie patrzę u TŻ, bo w sumie nie mam powodów podejrzewać niczego złego.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.

Edytowane przez mary_poppins
Czas edycji: 2015-07-23 o 04:14
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 06:22   #16
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: winne czy niewinne spojrzenie na inną? HELP

Cytat:
Napisane przez milkaoo Pokaż wiadomość
Faceci już tak maja i tyle. Często robią to nieświadomie. Podobać może mu się każda kobieta, ale kochać może tylko Ciebie Ja za czasów kiedy byłam w związku też spoglądałam na innych facetów, tak samo jak teraz kiedy jestem sama. Uważam to za coś jak najbardziej normalnego, nie ma co dramatyzować
Jakie "faceci już tak mają"? A kobiety to sobie oczy wydłubały szydełkiem? Większość ludzi gdzieś idąc patrzy na mijanych ludzi, jakoś nie widzę tłumów kobiet ze wzrokiem wbitym w ziemię. I jeszcze jedna sensacyjna wiadomość: to że facet spojrzy przelotnie, czy nawet mniej przelotnie nie równa się temu, że się mu jakaś kobieta podoba.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 08:38   #17
provoge
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 341
Dot.: winne czy niewinne spojrzenie na inną? HELP

awiszka, z Twojego opisu wydaje sie, ze opisujesz niewinne spojrzenie na inna. Czujesz sie gorsza od mijanej dziewczyny na ktora on zerknie, plus porownujesz sie do niej.
Moze byc tak, ze denerwuje Cie to, bo dajmy na to idziecie na spacer, wystroisz sie, a on nie powie Tobie zadnego milego slowa, tylko bladzi wzorkiem. Byc moze to wplywa na Twoje niedowartosciowanie? Ale to czysto hipotetycza sytuacja. Napisz jak jest.
provoge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 08:51   #18
Ventura123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 32
Dot.: winne czy niewinne spojrzenie na inną? HELP

Cytat:
Napisane przez zlotniczanka Pokaż wiadomość
jeny, patrząc na Twoje wątki, to dziwne, że do Ciebie nie dociera, że z nim może być coś nie tak.
watki? Mialam jeden watek, racja z nim jest cos nie tak i dotarlo to do mnie :/
Ventura123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 09:08   #19
SamiecWroc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 124
Dot.: winne czy niewinne spojrzenie na inną? HELP

Jakby się przy Tobie obracał i Cie ignorował to mogłabyś mieć pretensje.

Na tą chwilę to masz problem z niskim poczuciem wartości
SamiecWroc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-23, 09:59   #20
awiszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7
Dot.: winne czy niewinne spojrzenie na inną? HELP

hm to jest tak, jak się ubiore ładnie czy coś, to powie, że ładnie wygladam, zauważa PRAAAWIE zawsze ....
Jednakże wychodzimy na miasto, ok idzie przed nami laska. Ładna. Myślę sobie, no pewnie na nią spojrzy. Patrze dyskretnie na niego- patrzy na nią.
I zaraz w głowie myśli , no pewnie, by wolał: żebym tak wyglądała, większe cycki, wysoka ITD.. tak to jest, ale się nie obraca czy coś w ten deseń.
awiszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 10:01   #21
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: winne czy niewinne spojrzenie na inną? HELP

Cytat:
Napisane przez awiszka Pokaż wiadomość
hm to jest tak, jak się ubiore ładnie czy coś, to powie, że ładnie wygladam, zauważa PRAAAWIE zawsze ....
Jednakże wychodzimy na miasto, ok idzie przed nami laska. Ładna. Myślę sobie, no pewnie na nią spojrzy. Patrze dyskretnie na niego- patrzy na nią.
I zaraz w głowie myśli , no pewnie, by wolał: żebym tak wyglądała, większe cycki, wysoka ITD.. tak to jest, ale się nie obraca czy coś w ten deseń.
Ale to jest w Twojej głowie, nie jego. I to Ty masz problem, nie on. A tak w ogóle: aż takie skupianie się na wyglądzie jest bardzo płytkie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 10:16   #22
Moni302
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 368
Dot.: winne czy niewinne spojrzenie na inną? HELP

Cytat:
Napisane przez awiszka Pokaż wiadomość
hm to jest tak, jak się ubiore ładnie czy coś, to powie, że ładnie wygladam, zauważa PRAAAWIE zawsze ....
Jednakże wychodzimy na miasto, ok idzie przed nami laska. Ładna. Myślę sobie, no pewnie na nią spojrzy. Patrze dyskretnie na niego- patrzy na nią.
I zaraz w głowie myśli , no pewnie, by wolał: żebym tak wyglądała, większe cycki, wysoka ITD.. tak to jest, ale się nie obraca czy coś w ten deseń.
Przesadzasz, gdyby nie chciał z Tobą być, to by nie był.
Moni302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 10:25   #23
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: winne czy niewinne spojrzenie na inną? HELP

Cytat:
Napisane przez awiszka Pokaż wiadomość
hm to jest tak, jak się ubiore ładnie czy coś, to powie, że ładnie wygladam, zauważa PRAAAWIE zawsze ....
Jednakże wychodzimy na miasto, ok idzie przed nami laska. Ładna. Myślę sobie, no pewnie na nią spojrzy. Patrze dyskretnie na niego- patrzy na nią.
I zaraz w głowie myśli , no pewnie, by wolał: żebym tak wyglądała, większe cycki, wysoka ITD.. tak to jest, ale się nie obraca czy coś w ten deseń.

I serio , naprawdę, jesteś tak cały czas skupiona na tych swoich jazdach, zamiast cieszyć się życiem i swoim facetem
To Ty masz problem, nie on. On zachowuje się normalnie, nie łypie się bezczelnie, nie odwraca za babami, docenia Cię i komplementuje.

Nie ogarniam, przecież Ty też się patrzysz na te dziewczyny, a potem jeszcze od razu włączasz jazdy i wgapiasz sie czy on ma oczy i patrzy . A co ma robić? wydłubać oczy i kupić sobie białą laskę?
Marnujesz sobie życie dziewczyno. I niszczysz Wasz związek- to sobie uświadom.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 10:28   #24
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: winne czy niewinne spojrzenie na inną? HELP

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
I serio , naprawdę, jesteś tak cały czas skupiona na tych swoich jazdach, zamiast cieszyć się życiem i swoim facetem
To Ty masz problem, nie on. On zachowuje się normalnie, nie łypie się bezczelnie, nie odwraca za babami, docenia Cię i komplementuje.

Nie ogarniam, przecież Ty też się patrzysz na te dziewczyny, a potem jeszcze od razu włączasz jazdy i wgapiasz sie czy on ma oczy i patrzy . A co ma robić? wydłubać oczy i kupić sobie białą laskę?
Marnujesz sobie życie dziewczyno. I niszczysz Wasz związek- to sobie uświadom.
Takie życie to męczarnia (i życie z kimś takim to na dłuższą metę męka).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 11:04   #25
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: winne czy niewinne spojrzenie na inną? HELP

Cytat:
Napisane przez awiszka Pokaż wiadomość
hm to jest tak, jak się ubiore ładnie czy coś, to powie, że ładnie wygladam, zauważa PRAAAWIE zawsze ....

Jednakże wychodzimy na miasto, ok idzie przed nami laska. Ładna. Myślę sobie, no pewnie na nią spojrzy. Patrze dyskretnie na niego- patrzy na nią.

I zaraz w głowie myśli , no pewnie, by wolał: żebym tak wyglądała, większe cycki, wysoka ITD.. tak to jest, ale się nie obraca czy coś w ten deseń.

Nie noooo... Powiedz jeszcze, że strzelasz focha za to co myślisz, że on sobie pomyślał... Proszę Cię...
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 11:57   #26
SamiecWroc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 124
Dot.: winne czy niewinne spojrzenie na inną? HELP

Cytat:
Napisane przez mairi Pokaż wiadomość
Nie noooo... Powiedz jeszcze, że strzelasz focha za to co myślisz, że on sobie pomyślał... Proszę Cię...
Hehehe , nie zdziwiło by mnie to.
SamiecWroc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 12:31   #27
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: winne czy niewinne spojrzenie na inną? HELP

Mój facet nie tylko patrzy. On jeszcze skomentuje. Do mnie. Powinnam zabić drania.
Tyle że on widzi te atrakcyjne, ale i pasztety też. I słyszę - "patrz, jaka zgrabna", ale także "ojeeeeeee, chyba lustra nie ma".
Taki już jest. Wzięłam z dobrodziejstwem inwentarza.


A ty, autorko, nie zawiesisz oka na przystojnym facecie? Ja z przyjemnością popatrzę, ale przecież nie zamieniłabym własnego chłopa na bliżej nieznane mi ciacho.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 13:40   #28
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: winne czy niewinne spojrzenie na inną? HELP

Cytat:
Napisane przez awiszka Pokaż wiadomość
hm to jest tak, jak się ubiore ładnie czy coś, to powie, że ładnie wygladam, zauważa PRAAAWIE zawsze ....
Jednakże wychodzimy na miasto, ok idzie przed nami laska. Ładna. Myślę sobie, no pewnie na nią spojrzy. Patrze dyskretnie na niego- patrzy na nią.
I zaraz w głowie myśli , no pewnie, by wolał: żebym tak wyglądała, większe cycki, wysoka ITD.. tak to jest, ale się nie obraca czy coś w ten deseń.
No przecież ty też na nią patrzysz. Więc idąc tym tropem jesteś bi i na nią lecisz. I wolisz nią od niego, porównujesz, że ma zgrabniejsze nogi i kalkulujesz, że na pewno lepiej by się z nią całowało, bo nie drapie.

Nie byłoby milej skupić się na sobie i na waszym związku zamiast szukać dziury w całym? Przecież też chłop nie uczynił ci żadnego afrontu.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 14:21   #29
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: winne czy niewinne spojrzenie na inną? HELP

Patrzą, bo mają oczy. Naprawdę, to jedyna sensowna odpowiedź.
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 19:44   #30
milkaoo
Raczkowanie
 
Avatar milkaoo
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 58
Dot.: winne czy niewinne spojrzenie na inną? HELP

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Jakie "faceci już tak mają"? A kobiety to sobie oczy wydłubały szydełkiem? Większość ludzi gdzieś idąc patrzy na mijanych ludzi, jakoś nie widzę tłumów kobiet ze wzrokiem wbitym w ziemię. I jeszcze jedna sensacyjna wiadomość: to że facet spojrzy przelotnie, czy nawet mniej przelotnie nie równa się temu, że się mu jakaś kobieta podoba.
Potraktowałaś każde moje słowo w zbyt dosadny sposób... I napisałam, że kobiety też tak mają...

Edytowane przez milkaoo
Czas edycji: 2015-08-25 o 19:45
milkaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-25 20:44:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:20.