Dokonałam/dokonuję/dokonam zmian w swoim życiu! :) - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-22, 21:36   #931
MalinowaMilka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: U Fioletowej krówki na herbatce :)
Wiadomości: 1 202
Dot.: Dokonałam/dokonuję/dokonam zmian w swoim życiu! :)

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Ja to samo...
Nie jestem w stanie jej pomóc, bo to jest sprawa już niestety 'kryminalna'. Tylko albo aż dobre słowo od setek ludzi, którzy ją szanują i cenią (zresztą wiem, że wiele przyjaźni nawiązała dzięki swojemu poświęceniu).
Właśnie koniecznie jak tylko będziesz mogła to napisz coś więcej bo teraz to już jestem niesamowicie ciekawa !!!
MalinowaMilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 09:16   #932
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: Dokonałam/dokonuję/dokonam zmian w swoim życiu! :)

dzień dobry! wszyscy na pokładzie, gotowi na czwartek?
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 09:26   #933
Catss
Zakorzenienie
 
Avatar Catss
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 424
Dot.: Dokonałam/dokonuję/dokonam zmian w swoim życiu! :)

Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
dzień dobry! wszyscy na pokładzie, gotowi na czwartek?
witaj
połowa energetyka za mną
tak wiem, że nie zdrowe, że fe i ble no ale...
__________________



Wróżka - Zębuszka


Catss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 09:29   #934
SympatycznyAtrament
Nie-rudy lis
 
Avatar SympatycznyAtrament
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 867
Dot.: Dokonałam/dokonuję/dokonam zmian w swoim życiu! :)

Ja ledwo żyje. Od jakiegoś czasu mam straszny problem ze snem. I chcę zielone włosy, ciężkie to moje życie
__________________
Nie mogę dziś przyjść, bo już mnie nie ma.
Cos mi wypadło, nie powiem „do widzenia”.
Szarży pewnego tramwaju jakoś nie odparłem.
Dziś raczej nie wpadnę, bo umarłem.
SympatycznyAtrament jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 10:03   #935
muszynianka26
Wtajemniczenie
 
Avatar muszynianka26
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 049
Dot.: Dokonałam/dokonuję/dokonam zmian w swoim życiu! :)

Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
dzień dobry! wszyscy na pokładzie, gotowi na czwartek?
ciężko o efektywność gdy w biurze 30 stopni. ale walczę

Cytat:
Napisane przez SympatycznyAtrament Pokaż wiadomość
Ja ledwo żyje. Od jakiegoś czasu mam straszny problem ze snem. I chcę zielone włosy, ciężkie to moje życie
pewnie nie śpisz bo myślisz o zielonych włosach, przefarbuj się to problemy ze snem miną
__________________
2020: 41/52
WWCz: 25/25






Za rok będziesz żałowała, że nie zaczęłaś dzisiaj
Zapisz
muszynianka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 10:25   #936
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Dokonałam/dokonuję/dokonam zmian w swoim życiu! :)

Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
dzień dobry! wszyscy na pokładzie, gotowi na czwartek?
Dobry dobry

Cytat:
Napisane przez Catss Pokaż wiadomość
witaj
połowa energetyka za mną
tak wiem, że nie zdrowe, że fe i ble no ale...
E tam, ja od czasu do czasu też Red Bullem nie pogardzę

Cytat:
Napisane przez SympatycznyAtrament Pokaż wiadomość
Ja ledwo żyje. Od jakiegoś czasu mam straszny problem ze snem. I chcę zielone włosy, ciężkie to moje życie
Nie farbuj, szkoda włosów! Weszłam na Twojego bloga i pięknie Ci w tym ciemno brązowym kolorze
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 10:59   #937
Catss
Zakorzenienie
 
Avatar Catss
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 424
Dot.: Dokonałam/dokonuję/dokonam zmian w swoim życiu! :)

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Dobry dobry



E tam, ja od czasu do czasu też Red Bullem nie pogardzę



Nie farbuj, szkoda włosów! Weszłam na Twojego bloga i pięknie Ci w tym ciemno brązowym kolorze
podpisuję się pod petycją
__________________



Wróżka - Zębuszka


Catss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-23, 11:18   #938
SympatycznyAtrament
Nie-rudy lis
 
Avatar SympatycznyAtrament
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 867
Dot.: Dokonałam/dokonuję/dokonam zmian w swoim życiu! :)

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Nie farbuj, szkoda włosów! Weszłam na Twojego bloga i pięknie Ci w tym ciemno brązowym kolorze
Cytat:
Napisane przez Catss Pokaż wiadomość
podpisuję się pod petycją
A mi jakoś włosów nie szkoda, włosy dla mnie, nie ja dla włosów Córka fryzjerki, kocham farbować kłaki, a w brązie akurat czuję się najgorzej, ale dzięki Kolorami mojego życia są rudy, zielony i szary, brązy akceptuję raz na parę miesięcy przez pare dni


Cytat:
Napisane przez muszynianka26 Pokaż wiadomość
pewnie nie śpisz bo myślisz o zielonych włosach, przefarbuj się to problemy ze snem miną
Dobrze by było, bo mnie ten sen, a raczej jego brak, wykończy
__________________
Nie mogę dziś przyjść, bo już mnie nie ma.
Cos mi wypadło, nie powiem „do widzenia”.
Szarży pewnego tramwaju jakoś nie odparłem.
Dziś raczej nie wpadnę, bo umarłem.
SympatycznyAtrament jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 11:33   #939
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: Dokonałam/dokonuję/dokonam zmian w swoim życiu! :)

Cytat:
Napisane przez Catss Pokaż wiadomość
witaj
połowa energetyka za mną
tak wiem, że nie zdrowe, że fe i ble no ale...
uwielbiam energetyki, zwłaszcza tigera mental

Cytat:
Ja ledwo żyje. Od jakiegoś czasu mam straszny problem ze snem. I chcę zielone włosy, ciężkie to moje życie
ja budzę się codziennie o 5, wykończona...

Edytowane przez 201608160903
Czas edycji: 2015-07-23 o 12:24
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 11:50   #940
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Dokonałam/dokonuję/dokonam zmian w swoim życiu! :)

Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
dzień dobry! wszyscy na pokładzie, gotowi na czwartek?
Witą, ja z opanowuję 'obiad' na pokładzie

Cytat:
Napisane przez SympatycznyAtrament Pokaż wiadomość
Ja ledwo żyje. Od jakiegoś czasu mam straszny problem ze snem. I chcę zielone włosy, ciężkie to moje życie
Ja mam czerwone, ale chcę jakieś fajne końcówki - niby ombre Przed obcięciem

Muszę się pochwalić, ale dziś w nocy kupiłam w super fajnej cenie lot Wawa-Paryż-Wawa za 150 na lotnisko CDG (deal zdechł) Idealnie tak jak planowałam, w połowie listopada Mam nadzieję, że w przyszłej pracy pozwolą...
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 12:24   #941
MalinowaMilka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: U Fioletowej krówki na herbatce :)
Wiadomości: 1 202
Dot.: Dokonałam/dokonuję/dokonam zmian w swoim życiu! :)

Nie ja kompletnie nie gotowa na czwartek :-( Ja chcę spać cały dzień bo jak mi Tż znów wyskoczy z jakimś super planem na życie to ja go nie tylko rzucę ale i zabije. W ciągu jednego miesiąca pracy z tatusiem wpadł na pomysł trzeciej próby ciężkiego studiowania - się uczyć ni chust nie lubi i jak zwykle po 2 semestrach guzior z tego by było, dlatego mieliśmy w planie by polazł i zrobił sobie technika w 2 lata a potem co najwyżej coś ze studiami można pomyśleć w tym samym kierunku to ten inteligent wczoraj mi rzucił, że idzie na studia i zamieszkamy razem na stancji (na której chciał mnie utrzymać z socjala studenckiego) loooool lub byśmy pomieszkali z rodzicami jeszcze 3 lata no ale poprułam się na niego z godzinę i powiedziałam, że swoim socjalem to on może 4 litery se wytrzeć to po powrocie do domu stwierdził, że plan 1 był lepszy. Innego razu przychodzi i mi mówi, że kupuje gitarę elektryczną używaną za 800 zł - nie wiem na chust mu to. Jego ojciec to osoba, która jakby to wyjaśnić był już malarzem, żeźbiarzem, motocyklistą, fotografem, pisarzem i od kiedy Tż z nim pracuje to też mi takie genialne pomysły przynosi. Serio brak mi sił do tego czlowieka. On zmienia teraz plan na zycie zone nocy na ranek
MalinowaMilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-23, 12:34   #942
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: Dokonałam/dokonuję/dokonam zmian w swoim życiu! :)

jeszcze co do farbowania ja bawiłam się w różne eksperymenty, potem zapuściłam naturalki, a rok temu, w ramach "dramatycznych zmian bo nowe życie/praca" rozjaśniłam do blondu i nigdy nie wyglądałam lepiej
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 12:40   #943
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Dokonałam/dokonuję/dokonam zmian w swoim życiu! :)

Cytat:
Napisane przez SympatycznyAtrament Pokaż wiadomość
A mi jakoś włosów nie szkoda, włosy dla mnie, nie ja dla włosów Córka fryzjerki, kocham farbować kłaki, a w brązie akurat czuję się najgorzej, ale dzięki Kolorami mojego życia są rudy, zielony i szary, brązy akceptuję raz na parę miesięcy przez pare dni
Też przechodziłam przez taką fazę, ale po ponad dwóch latach farbowania na blond, odpuściłam. Mam chyba za delikatne i cienkie włosy do takiego ciągłego rozjaśniania Początkowo nie wyobrażałam sobie powrotu do brązu, a teraz nie mogę patrzeć na swoje zdjęcia w blondzie także kobieta zmienną jest W każdym razie pochwal się efektami, jak się zdecydujesz

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Muszę się pochwalić, ale dziś w nocy kupiłam w super fajnej cenie lot Wawa-Paryż-Wawa za 150 na lotnisko CDG (deal zdechł) Idealnie tak jak planowałam, w połowie listopada Mam nadzieję, że w przyszłej pracy pozwolą...
Bardzo dobra cena, gdzie udało Ci się znaleźć takie bilety? Uwielbiam Paryż i chętnie zaplanowałabym nawet z większym wyprzedzeniem wypad na kilka dni, ale zawsze jak zaczynam szukać biletów, to okazuje się, że wyskakują mi same w cenie 500 zł + i odpuszczam
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 12:42   #944
MalinowaMilka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: U Fioletowej krówki na herbatce :)
Wiadomości: 1 202
Dot.: Dokonałam/dokonuję/dokonam zmian w swoim życiu! :)

Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
jeszcze co do farbowania ja bawiłam się w różne eksperymenty, potem zapuściłam naturalki, a rok temu, w ramach "dramatycznych zmian bo nowe życie/praca" rozjaśniłam do blondu i nigdy nie wyglądałam lepiej
A ja się zastanawiam czy nie kupić siwej farby...
Ogólnie też czekam na moment kiedy wszystkie dzikie kolory będą normalne bo chciałabym mieć zielone włosy w odcieniu groszka.
MalinowaMilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 15:24   #945
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Dokonałam/dokonuję/dokonam zmian w swoim życiu! :)

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Daj znać, jak wrażenia

Ja przez problemy z tarczycą i zajadanie stresu w pracy przez ostatnie 2 lata sporo przytyłam Kiepsko się czuję w swoim ciele, ale mam nadzieję, że powoli uda mi się wrócić do formy. Zdaję sobie jednak sprawę, że bez ćwiczeń się nie obejdzie więc mam nadzieję, że uda mi się wziąć z Ciebie dobry przykład Najważniejsza jest systematyczność, nawet jeśli zdrowie nie pozwala się mocno eksploatować, to efekty i tak z pewnością są widoczne
mam to samo a najgorsze jest to że nawet jak miałam rozbitą diete, chodziłam na siłke 6 razy w tygodniu to w 3 miesiącu schudłam uwaga 0,5 kg nie wiem czy to kwestia że wtedy się nie leczyłam, podobno teraz mogłabym schudnąć, tak moja endo twierdzi tylko mi teraz jest cięzej
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 16:05   #946
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Dokonałam/dokonuję/dokonam zmian w swoim życiu! :)

Dziewczyny, mam dylemat związany z poszukiwaniem i potrzebuje Waszej porady Pisałam Wam wcześniej, że prowadzę obecnie rozmowy z dwoma firmami. Jedna z nich (niech będzie firma A) złożyła mi już konkretną propozycję, druga (B) ciągle przekłada termin przesłania oferty W firmie A od samego początku spodobała mi się atmosfera, udało mi się wynegocjować całkiem dobre warunki, dodatkowo lokalizacja jest super, ale rzeczy, którymi miałabym się zajmować średnio mnie interesują i obawiam się, że szybko zaczęłabym się męczyć W firmie B jest natomiast trochę bardziej korporacyjnie (co dla mnie jest akurat minusem), warunków jeszcze nie znam, ale domyślam się, że będą co najmniej porównywalne, lokalizacja też jest trochę gorsza, ale z kolei projekty, którymi miałabym się zajmować wyglądają na ciekawsze.. Nie wiem, co mam w tej sytuacji zrobić W poniedziałek mam jeszcze umówione dwie rozmowy i chyba najbardziej chciałabym iść do którejś z tych firm, bo dawałyby mi możliwość połączenia mojego dotychczasowego doświadczenia z nowym kierunkiem studiów i obraną drogą rozwoju zawodowego, ale w tym przypadku nie mam żadnej pewności, że będą mnie chcieli, ani od kiedy. W przypadku firmy A i B mogłabym natomiast zacząć od początku sierpnia..

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
mam to samo a najgorsze jest to że nawet jak miałam rozbitą diete, chodziłam na siłke 6 razy w tygodniu to w 3 miesiącu schudłam uwaga 0,5 kg nie wiem czy to kwestia że wtedy się nie leczyłam, podobno teraz mogłabym schudnąć, tak moja endo twierdzi tylko mi teraz jest cięzej
Domyślam się, że w tej sytuacji trudniej jest Ci się zmotywować, ale spróbować zawsze warto, zwłaszcza gdy endokrynolog jest dobrej myśli Mój póki co namawia mnie na zmianę sposobu odżywiania i powrót do aktywności fizycznej Twierdzi, że zaraz poprawią mi się wyniki badań i dopiero wtedy będzie można obiektywnie ocenić, czy i jakie leczenie jest mi potrzebne. O ile do regularnych i w miarę zdrowych posiłków udało mi się wrócić, to z ćwiczeniami mam większy problem Obiecuję sobie jednak, że jak tylko wygoję stopę, to zaczynam ćwiczyć
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 19:22   #947
krolowakiczu
Zakorzenienie
 
Avatar krolowakiczu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łóżkowo lub fotelowo
Wiadomości: 9 454
Dot.: Dokonałam/dokonuję/dokonam zmian w swoim życiu! :)

Hej Padadam na ryj :O
__________________

28.09.2010


krolowakiczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 19:34   #948
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: Dokonałam/dokonuję/dokonam zmian w swoim życiu! :)

Cytat:
Napisane przez krolowakiczu Pokaż wiadomość
Hej Padadam na ryj :O
ja też
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 19:43   #949
krolowakiczu
Zakorzenienie
 
Avatar krolowakiczu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łóżkowo lub fotelowo
Wiadomości: 9 454
Dot.: Dokonałam/dokonuję/dokonam zmian w swoim życiu! :)

Ja bardziej
__________________

28.09.2010


krolowakiczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-23, 20:01   #950
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: Dokonałam/dokonuję/dokonam zmian w swoim życiu! :)

Cytat:
Napisane przez krolowakiczu Pokaż wiadomość
Ja bardziej
skoro masz siłę się licytować, to ja bardziej
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 20:23   #951
Catss
Zakorzenienie
 
Avatar Catss
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 424
Dot.: Dokonałam/dokonuję/dokonam zmian w swoim życiu! :)

Ja dzisiaj pomagałam mamie w kuchni. W niedzielę, szykuje mi się rodzinne spotkanie, które dla mnie jest niestety męką bo nie przepadam za tego typu imprezami
__________________



Wróżka - Zębuszka


Catss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 20:48   #952
MalinowaMilka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: U Fioletowej krówki na herbatce :)
Wiadomości: 1 202
Dot.: Dokonałam/dokonuję/dokonam zmian w swoim życiu! :)

Cytat:
Napisane przez Catss Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj pomagałam mamie w kuchni. W niedzielę, szykuje mi się rodzinne spotkanie, które dla mnie jest niestety męką bo nie przepadam za tego typu imprezami
Ja też nie lubię takich rzeczy robić bo zawsze muszę uchodzić za wzór cnót przed ludźmi, którym daleko do jakiegokolwiek wzoru .
MalinowaMilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 21:01   #953
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Dokonałam/dokonuję/dokonam zmian w swoim życiu! :)

oby do weekendu, gdzie będzie można się wyspać a nie w środku nocy wyje to cholerstwo zwane budzikiem

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Muszę się pochwalić, ale dziś w nocy kupiłam w super fajnej cenie lot Wawa-Paryż-Wawa za 150 na lotnisko CDG (deal zdechł) Idealnie tak jak planowałam, w połowie listopada Mam nadzieję, że w przyszłej pracy pozwolą...
bardzo przyjemnie
Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam dylemat związany z poszukiwaniem i potrzebuje Waszej porady Pisałam Wam wcześniej, że prowadzę obecnie rozmowy z dwoma firmami. Jedna z nich (niech będzie firma A) złożyła mi już konkretną propozycję, druga (B) ciągle przekłada termin przesłania oferty W firmie A od samego początku spodobała mi się atmosfera, udało mi się wynegocjować całkiem dobre warunki, dodatkowo lokalizacja jest super, ale rzeczy, którymi miałabym się zajmować średnio mnie interesują i obawiam się, że szybko zaczęłabym się męczyć W firmie B jest natomiast trochę bardziej korporacyjnie (co dla mnie jest akurat minusem), warunków jeszcze nie znam, ale domyślam się, że będą co najmniej porównywalne, lokalizacja też jest trochę gorsza, ale z kolei projekty, którymi miałabym się zajmować wyglądają na ciekawsze.. Nie wiem, co mam w tej sytuacji zrobić W poniedziałek mam jeszcze umówione dwie rozmowy i chyba najbardziej chciałabym iść do którejś z tych firm, bo dawałyby mi możliwość połączenia mojego dotychczasowego doświadczenia z nowym kierunkiem studiów i obraną drogą rozwoju zawodowego, ale w tym przypadku nie mam żadnej pewności, że będą mnie chcieli, ani od kiedy. W przypadku firmy A i B mogłabym natomiast zacząć od początku sierpnia..
chyba zależy od tego w jakiej jesteś kondycji zarówno finansowej jak i psychicznej. Jeżeli możesz sobie pozwolić jeszcze na chwilę szukania ja bym odmowila firmie A, czekała na B (ciekawsze projekty) a w międzyczasie kontynuowała z firmami C i D, wydaje mi sie, że warto próbować dalej, bo jednak 8h dziennie przez 5dni w tygodniu to ogromna ilość czasu.
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 21:02   #954
Catss
Zakorzenienie
 
Avatar Catss
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 424
Dot.: Dokonałam/dokonuję/dokonam zmian w swoim życiu! :)

Cytat:
Napisane przez MalinowaMilka Pokaż wiadomość
Ja też nie lubię takich rzeczy robić bo zawsze muszę uchodzić za wzór cnót przed ludźmi, którym daleko do jakiegokolwiek wzoru .
Coś w tym jest.
__________________



Wróżka - Zębuszka


Catss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 09:07   #955
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Dokonałam/dokonuję/dokonam zmian w swoim życiu! :)

Halo piąteczek

Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
chyba zależy od tego w jakiej jesteś kondycji zarówno finansowej jak i psychicznej. Jeżeli możesz sobie pozwolić jeszcze na chwilę szukania ja bym odmowila firmie A, czekała na B (ciekawsze projekty) a w międzyczasie kontynuowała z firmami C i D, wydaje mi sie, że warto próbować dalej, bo jednak 8h dziennie przez 5dni w tygodniu to ogromna ilość czasu.
Dzięki za odpowiedź Miło było odpocząć przez ten miesiąc od pracy (i przy okazji pozałatwiać wszystkie zaległe sprawy ), ale w sierpniu wolałabym już wrócić do normalnego trybu życia Może faktycznie poczekam z podjęciem decyzji na ofertę z firmy B i poniedziałkowe rozmowy Jeśli pojawi się jakaś inna opcja, to najwyżej podziękuję w firmie A. W najgorszym wypadku, pójdę tam pracować na miesiąc i najwyżej będę dalej szukać..
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 10:44   #956
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: Dokonałam/dokonuję/dokonam zmian w swoim życiu! :)

Cytat:
Napisane przez MalinowaMilka Pokaż wiadomość
Ja też nie lubię takich rzeczy robić bo zawsze muszę uchodzić za wzór cnót przed ludźmi, którym daleko do jakiegokolwiek wzoru .
ja zawsze jak siedzę na takich spędach u rodziny TŻ mam z tyłu głowy że mogłabym powiedzieć coś w stylu "Nie wierzę w waszego Jezuska" albo "mamy przyjaciół gejów" albo "jesteście bandą hipokrytów" i patrzeć, jak się zakrztuszą kawałkiem ciasta
ale ja to jestem złą osobą ogólnie niestety.

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Halo piąteczek

Dzięki za odpowiedź Miło było odpocząć przez ten miesiąc od pracy (i przy okazji pozałatwiać wszystkie zaległe sprawy ), ale w sierpniu wolałabym już wrócić do normalnego trybu życia Może faktycznie poczekam z podjęciem decyzji na ofertę z firmy B i poniedziałkowe rozmowy Jeśli pojawi się jakaś inna opcja, to najwyżej podziękuję w firmie A. W najgorszym wypadku, pójdę tam pracować na miesiąc i najwyżej będę dalej szukać..
a później będą się dopytywać "co tak krótko pani pracowała?" na rozmowach i uznają, że cię nie zatrudnią bo zmieniasz często pracę

Dowiedziałam się dziś, że piąteczek mówi się w piątek do 13, a po 13 jest już piątunio, więc piątunio coraz bliżej!

Przejrzałam swoją listę z wakacji i udało mi się jak na razie ogarnąć m.in pudełko z kablami Zawsze to coś, mały sukces
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 13:04   #957
MalinowaMilka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: U Fioletowej krówki na herbatce :)
Wiadomości: 1 202
Dot.: Dokonałam/dokonuję/dokonam zmian w swoim życiu! :)

A ja mam ochotę patrzeć jak rodzina mego Tż wpada pod pociąg .
MalinowaMilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 15:45   #958
SympatycznyAtrament
Nie-rudy lis
 
Avatar SympatycznyAtrament
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 867
Dot.: Dokonałam/dokonuję/dokonam zmian w swoim życiu! :)

A ja lubię rodzinę mojego chłopa
__________________
Nie mogę dziś przyjść, bo już mnie nie ma.
Cos mi wypadło, nie powiem „do widzenia”.
Szarży pewnego tramwaju jakoś nie odparłem.
Dziś raczej nie wpadnę, bo umarłem.
SympatycznyAtrament jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 15:52   #959
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Dokonałam/dokonuję/dokonam zmian w swoim życiu! :)

Ja mojego nienawidzę
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 16:03   #960
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Dokonałam/dokonuję/dokonam zmian w swoim życiu! :)

Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
a później będą się dopytywać "co tak krótko pani pracowała?" na rozmowach i uznają, że cię nie zatrudnią bo zmieniasz często pracę
Zaryzykuję Nie za bardzo mogę sobie pozwolić, żeby kolejny miesiąc nie pracować, a póki nie mam innej, w 100% pewnej propozycji, to wolę nie ryzykować. Tego typu pytania padały już teraz (kiedy mój najkrótszy staż pracy, to chyba 11 miesięcy) więc powinnam dać sobie z nimi radę też w przyszłości
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-30 13:58:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.