kto ma racje ? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-26, 18:22   #61
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: kto ma racje ?

Cytat:
Napisane przez GoyaLi Pokaż wiadomość
To gratuluję, jeśli facet z powodu tańca z kimś innym okazuje złość, zazdrość i rozgoryczenie. Wyśmiałabym takiego pana, jeśli tak bardzo rwały mu się nogi do tańca mógł zwyczajnie zatańczyć z kimś innym.
Nie rozumiem dlaczego z dziewczyny robicie księżniczkę, a z faceta pokrzywdzonego, który miał prawo okazać negatywne emocje, bo partnerka z nim nie zatańczyła.
zazdrość po tym jak z innym typem zatańczyła, a z nim jej się nie chciało - chyba sama sobie próbujesz wmówić, że nie jest to uczucie typowe dla takiej sytuacji.
złość i rozgoryczenie - po sytuacji z tańcem i wysłuchaniu narzekań na to jak średnio jej się podoba na weselu.
dopiero po całości puściły mu nerwy.

ja nie robiłam z faceta pokrzywdzonego. ja tylko stwierdziłam, że gorzej zachowała się ona.

Cytat:
Facet, który robi aferę z takiego powodu jest dla mnie śmieszny.
Dzwonienie przez autorkę do mamy i zwijanie się z poprawin w taki sposób też było śmieszne, ale po tekstach faceta zdecydowanie to jej dałabym większe prawo do emocjonalnych zachowań.
a jednak jej zachowania nie były emocjonalne; autorka nie widzi swojej winy, nie żałuje swojego zachowania, z tego co pisze można stwierdzić, że gdyby sytuacja się powtórzyła, to zrobiłaby dokładnie tak samo.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 18:41   #62
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: kto ma racje ?

Po co w ogole ten watek, autorko? Przeciez Ciebie wcale nie obchodzi "kto ma racje", Ty od samego poczatku doskonale wiesz, ze jedyna sluszna racja jest Twoja.

A chlopaka masz chyba ogolnie za za fajnego, ale widac kreca Cie tego typu akcje.

Na tym skoncze, bo dalsze komentowanie anie odpowiadanie na tytulowe pytanie nie maja najmniejszego sensu
__________________
(\__/)
{ ^y^}
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-26 19:41:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:16.