Zakochana.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-26, 13:26   #1
crop_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 8

Zakochana..


spotykamy się od 4-5 miesięcy, razem jesteśmy niecałe 3. Piszę tu, ponieważ nie mam się komu wyżalić, nie mam takiej koleżanki od trudnych spraw. Do rzeczy, czuję że chyba jemu już nie zależy jak kiedyś, nie odbiera zazwyczaj telefonów, potrafi się nie odzywać cały dzień, czasami to ja nalegam żeby przyjechał. Z drugiej strony jak mu zarzucam że się nie stara to mówi że kocha, a raczej pisze sms bo na żywo słyszę tylko 'ja ciebie też". wczoraj się pokłóciliśmy przez tą ciszę, że się nawet nie odezwie, ja pierwsza to robię. Oczywiście on na to że mnie kocha itp., nie przyjechał, a miałam nadzieję. dziś też prawie nie pisał, poszedł na mecz. napisał że jak będę miała ochotę to żebym przyjechała, ale raczej tak bez przekonania. Nie wiem co robić, czuję jakbym to ja o niego zabiegała
crop_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 13:40   #2
AlaZala
Zadomowienie
 
Avatar AlaZala
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 939
Dot.: Zakochana..

Cytat:
Napisane przez crop_ka Pokaż wiadomość
spotykamy się od 4-5 miesięcy, razem jesteśmy niecałe 3. Piszę tu, ponieważ nie mam się komu wyżalić, nie mam takiej koleżanki od trudnych spraw. Do rzeczy, czuję że chyba jemu już nie zależy jak kiedyś, nie odbiera zazwyczaj telefonów, potrafi się nie odzywać cały dzień, czasami to ja nalegam żeby przyjechał. Z drugiej strony jak mu zarzucam że się nie stara to mówi że kocha, a raczej pisze sms bo na żywo słyszę tylko 'ja ciebie też". wczoraj się pokłóciliśmy przez tą ciszę, że się nawet nie odezwie, ja pierwsza to robię. Oczywiście on na to że mnie kocha itp., nie przyjechał, a miałam nadzieję. dziś też prawie nie pisał, poszedł na mecz. napisał że jak będę miała ochotę to żebym przyjechała, ale raczej tak bez przekonania. Nie wiem co robić, czuję jakbym to ja o niego zabiegała
Dbaj o zachowanie wzajemności w relacjach.

Nie staraj się bardziej, niż on się stara, chyba że kiedyś w przeszłości był taki okres, w którym jemu bardziej zależało niż Tobie. Jeśli tak było, teraz nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś to Ty starała się przez pewien czas bardziej niż on.

Nie wymagaj też on niego większego zaangażowania niż sama okazujesz.
AlaZala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 22:30   #3
gnishu
Raczkowanie
 
Avatar gnishu
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 263
Dot.: Zakochana..

Dziwny jest dla mnie taki brak zainteresowania po trzech miesiącach związku. Może jednak nie zaiskrzyło tak, jak trzeba?
gnishu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-26 23:30:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:18.