Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-07-30, 19:18   #3031
morello cherry
Raczkowanie
 
Avatar morello cherry
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 188
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

efekty po cocochoco
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 11791808_1068876389819042_1473895693_n.jpg (50,6 KB, 82 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 11801996_1068876313152383_1355590145_n.jpg (53,9 KB, 74 za³adowañ)
morello cherry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-30, 21:26   #3032
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Nie ma sensu wrzucaæ zdjêæ wy³±cznie obejmuj±cych stan po zabiegu. Wiadomo, ¿e w³osy bêd± idealnie wygl±daæ (w sporadycznych przypadkach nie), najlepsze s± porównania - przed i po, albo relacja jaki¶ czas po zabiegu.

Edytowane przez sandrek
Czas edycji: 2015-07-30 o 21:28
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-31, 08:54   #3033
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 467
GG do Wenaa
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez SylwCia9114 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja kupowa³am od Beauty_sin dla siebie i kole¿anki. Bardzo szybko przesy³ka dosz³a, buteleczki nienaruszone. A kole¿anka stwierdzi³a, ¿e dobra jest (czêsto robi keratynowe prostowanie w³osów)... Sama jestem przed zabiegiem i chcia³abym w sobotê zrobiæ
Dziêki, ale ja pytam o SPRAWDZONYCH dostawców a Ty jeszcze nawet nie zrobi³a¶, a ju¿ polecasz.

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez elilalu86 Poka¿ wiadomo¶æ
Dzisiaj do mnie przyszed³ ten nanox, robiê próbê uczuleniow± i w weekend jadê z koksem mam nadziejê, ¿e moje w³osy wyjd± z tego ca³o ju¿ siê naczyta³am, ¿e zamiast formaldehydu zawiera jaki¶ inny kwas , no i jest tylko 1 etap ja to kiedy¶ wy³ysiejê przez te eksperymenty
elilalu86 Ty z tego co czyta³am, jeste¶ ju¿ obeznana u kogo zamawia³a¶ zawsze Encanto?
__________________
Wenaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-31, 10:24   #3034
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Wenaa Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki, ale ja pytam o SPRAWDZONYCH dostawców a Ty jeszcze nawet nie zrobi³a¶, a ju¿ polecasz.

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------


elilalu86 Ty z tego co czyta³am, jeste¶ ju¿ obeznana u kogo zamawia³a¶ zawsze Encanto?
Kto¶ pisa³ kilka stron wcze¶niej, ¿e zamawia sprawdzone u Alicja_Style
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-31, 10:58   #3035
moniiiiii
Przyczajenie
 
Avatar moniiiiii
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Wenaa Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny, jakie¶ 4 mies temu prostowa³am w³osy u fryzjera nie wiem czym bo to tajemnica s³u¿bowa- tak mi powiedziano ale efekt by³ super, a¿ do odrostu w³osów, które siê pusz± i faluj±, na koñcach za¶ s± nadal proste.
Przejrza³am wiêkszo¶æ tego w±tku i postanowi³am zrobiæ sobie sama zabieg z u¿yciem Encanto, tylko mam do was kochane pytanie- jakiego sprawdzonego u¿ytkownika polecacie, od którego mogê kupiæ szampon, keratynê i od¿ywkê, tak ¿ebym osi±gnê³a zadowalaj±cy efekt?

Ja zamawia³am od bidzis2702
Mia³ ma³y po¶lizg w dostawie ale sprawdza³am, w tej chwili towar ma dostêpny od rêki. Co prawda zabieg wykonywa³am pierwszy raz i nie mam porównania ale wszystko siê uda³o. Odlewki by³y w plastikowych s³oiczkach takich jak na mocz dotar³y w nienaruszonym stanie. Polecam tego u¿ytkownika.
moniiiiii jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-31, 12:02   #3036
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

ja wielokrotnie zamawia³am od bidzis2702 - i zawsze by³o oki
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-31, 12:22   #3037
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

seol_aip spredaje nowa wersje encanto, bez formald.

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

a beauty sin i alicja style to to samo
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-08-01, 12:23   #3038
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez _Anusia_ Poka¿ wiadomo¶æ
W salonie u¿yli INOARA, fryzjerka ostrzega³a mnie ¿e czasem klientki przychodz± po 3 tygodniach ¿eby poprawiæ ale mówi³a ¿e to zale¿y od w³osów... Poza tym to by³a czerwcowa promocja - za zabieg p³aci³am 299 z³ zamiast 450 z³ wiêc obawiam siê ¿e im jest bardziej na rêkê ¿eby klientka wróci³a po miesi±cu, poprawia³a i zostawi³a kolejn± kasê, ni¿ ¿eby jej siê utrzyma³o pó³ roku.

Farbowa³am 3 tygodnie temu. Najbardziej chodzi mi o to, czy jak na³o¿ê teraz encanto, to nie "rozsadzi" mi w³osów je¶li np. keratyna z inoara jeszcze w pe³ni siê nie wyp³uka³a?

Naczyta³am siê, ¿e mo¿na przekeratynowaæ i wtedy bêd± siê puszyæ My¶lisz, ¿e miesi±c po keratynowym prostowaniu mo¿na wykonaæ kolejne i nic mi siê nie stanie z w³osami?
myslê, ¿e ¶mia³o :P
kurcze, nie czytalam o przekeratynowaniu... ja bym zaryzykowala
Cytat:
Napisane przez SylwCia9114 Poka¿ wiadomo¶æ
beauty_sin

... to jak z ta keratyna??

Kole¿anka mi podsunê³a aukcje to tam kupi³am.

A jak my¶licie jak zrobiê zabieg i w tym samym dniu mam wyj¶cie na randkê (rocznica z T¯ ^^) to bêdê jako¶ wygl±da³a (wiecie ulizane w³osy?)? Czy lepiej prze³o¿yæ zabieg na inny dzieñ?
nieeee nie nie, koniecznie inny dzien. rowniez uwazam, ze zabieg jest bardzo mêczacy, oczy naprawde ³zawi±, poza tym wlosy strasznie smierdz± :P
Cytat:
Napisane przez elilalu86 Poka¿ wiadomo¶æ
Dzisiaj do mnie przyszed³ ten nanox, robiê próbê uczuleniow± i w weekend jadê z koksem mam nadziejê, ¿e moje w³osy wyjd± z tego ca³o ju¿ siê naczyta³am, ¿e zamiast formaldehydu zawiera jaki¶ inny kwas , no i jest tylko 1 etap ja to kiedy¶ wy³ysiejê przez te eksperymenty
haha ja tak samo xD
strasznie jestem ciekawa, koniecznie daj znac. jak nie smierdzi a dziala to tez zamawiam :P
Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka¿ wiadomo¶æ
seol_aip spredaje nowa wersje encanto, bez formald.

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

a beauty sin i alicja style to to samo
bez formald?! co to za cudo :P

co do polecanych ja po raz kolejny napisze, zamawiam od alicja_style :P
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-01, 15:32   #3039
elilalu86
Raczkowanie
 
Avatar elilalu86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 76
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Wenaa Poka¿ wiadomo¶æ
]elilalu86[/URL] Ty z tego co czyta³am, jeste¶ ju¿ obeznana u kogo zamawia³a¶ zawsze Encanto?

Zamawia³am miêdzy innymi od: seol_aip, Jolander, bidzis2702 nie trzymam siê tych samych sprzedawców, zawsze od kogo¶ innego biorê, jedynie od Jolandera i SEOL zamawia³am po 2-3 razy, na pewno mogê poleciæ. Teraz od bidzis mam ten Nanox - przys³ali do przetestowania.

i w ogóle... w³a¶nie zrobi³am sobie 1 pasemko tym Nanoxem, bo ba³am siê nak³adaæ na ca³± g³owê od razu - wiecie, brak recenzji na ten temat w necie, tylko na stronie producenta trochê czyta³am

Jak na razie jestem zadowolona - jest tylko 1 etap, czyli myjemy w³osy,nak³adamy keratynê, suszymy i prostujemy. Nie ¶mierdzi ale ma dziwny, intensywny zapach, kojarzy mi siê z jakim¶ kremem, kosmetykiem (sama nie wiem ale zapach jakby znajomy)

Nie ma formaldehydu, ale kwas glioksalowy, sprawdzi³am, ¿e wystêpuje on w róznych produktach do w³osów, ma dzia³anie pielêgnuj±ce. Zobaczymy...

Je¶li nie wypadn± mi w³osy, nie bêdê mia³a podra¿nionej skóry czy co¶ takiego, to jutro robiê ca³o¶æ
elilalu86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-01, 16:46   #3040
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez elilalu86 Poka¿ wiadomo¶æ
Zamawia³am miêdzy innymi od: seol_aip, Jolander, bidzis2702 nie trzymam siê tych samych sprzedawców, zawsze od kogo¶ innego biorê, jedynie od Jolandera i SEOL zamawia³am po 2-3 razy, na pewno mogê poleciæ. Teraz od bidzis mam ten Nanox - przys³ali do przetestowania.

i w ogóle... w³a¶nie zrobi³am sobie 1 pasemko tym Nanoxem, bo ba³am siê nak³adaæ na ca³± g³owê od razu - wiecie, brak recenzji na ten temat w necie, tylko na stronie producenta trochê czyta³am

Jak na razie jestem zadowolona - jest tylko 1 etap, czyli myjemy w³osy,nak³adamy keratynê, suszymy i prostujemy. Nie ¶mierdzi ale ma dziwny, intensywny zapach, kojarzy mi siê z jakim¶ kremem, kosmetykiem (sama nie wiem ale zapach jakby znajomy)

Nie ma formaldehydu, ale kwas glioksalowy, sprawdzi³am, ¿e wystêpuje on w róznych produktach do w³osów, ma dzia³anie pielêgnuj±ce. Zobaczymy...

Je¶li nie wypadn± mi w³osy, nie bêdê mia³a podra¿nionej skóry czy co¶ takiego, to jutro robiê ca³o¶æ
kurcze... to nie wiem czy na moje wlosy nie za delikatne. a jakie masz naturalne?
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-01, 17:29   #3041
elilalu86
Raczkowanie
 
Avatar elilalu86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 76
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka¿ wiadomo¶æ
kurcze... to nie wiem czy na moje wlosy nie za delikatne. a jakie masz naturalne?
mam bardzo mocno krêcone, pusz±ce siê, suche w³osy, praktycznie jak afro po zabiegu znajomi mnie na ulicy nie poznawali
wklejam fotkê sprzed kilku lat, kiedy jeszcze nie by³y zniszczone i ³adnie siê krêci³y

dlatego jestem ciekawa czy na moje w³osy efekty bêd± wystarczaj±ce, bo w koñcu to formaldehyd dzia³a prostuj±co. No ale zobaczymy

zastanawiam siê te¿ czy w tym preparacie nie ma innego chemicznego ¶wiñstwa, bo w koñcu co¶ musi prostowaæ te w³osy. Na razie 1 pasemko, które przeprostowa³am wygl±da spoko, smrodku te¿ nie by³o mocnego. jutro dzia³am po ca³o¶ci
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 11154980_10203171962494340_3327161081032305555_o.jpg (418,5 KB, 60 za³adowañ)

Edytowane przez elilalu86
Czas edycji: 2015-08-01 o 17:39
elilalu86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-01, 18:13   #3042
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez elilalu86 Poka¿ wiadomo¶æ
mam bardzo mocno krêcone, pusz±ce siê, suche w³osy, praktycznie jak afro po zabiegu znajomi mnie na ulicy nie poznawali
wklejam fotkê sprzed kilku lat, kiedy jeszcze nie by³y zniszczone i ³adnie siê krêci³y

dlatego jestem ciekawa czy na moje w³osy efekty bêd± wystarczaj±ce, bo w koñcu to formaldehyd dzia³a prostuj±co. No ale zobaczymy

zastanawiam siê te¿ czy w tym preparacie nie ma innego chemicznego ¶wiñstwa, bo w koñcu co¶ musi prostowaæ te w³osy. Na razie 1 pasemko, które przeprostowa³am wygl±da spoko, smrodku te¿ nie by³o mocnego. jutro dzia³am po ca³o¶ci
o ja, mam podobne ;Dsuper by bylo jakby podziala ten preparat. \\\\\\a czemu dali Ci do przetestowania?:P masz jakiegos bloga, czy cos?
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-01, 18:42   #3043
elilalu86
Raczkowanie
 
Avatar elilalu86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 76
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka¿ wiadomo¶æ
o ja, mam podobne ;Dsuper by bylo jakby podziala ten preparat. \\\\\\a czemu dali Ci do przetestowania?:P masz jakiegos bloga, czy cos?
hyhy mam taki ma³y kana³ nagra³am 1 film o keratynie, bo ju¿ znajomi i rodzina ze mn± nie mogli wytrzymaæ, wiêc stwierdzi³am, ¿e opowiem to szerszemu gronu osób

jutro dam znaæ jak preparat siê spisa³ na ca³ej g³owie, czy nie by³o smrodu mam nadziejê, ¿e efekty siê utrzymaj±
elilalu86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-02, 00:27   #3044
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

A ja siê tak zastanawiam... W³osy straci³y juz ogólny kszta³t. Przedzialek ci±gle siê gdzie¶ gubi, koñcówki wymagaj± podciêcia. Chce zrobiæ prostowanie Encanto, ale nie wiem - wybraæ siê do fryzjera, zrobiæ prostowanie i potem jeszcze raz samodzielnie podci±æ w³osy? Czy najpierw zrobiæ prostowanie a po pierwszym myciu wybraæ siê do fryzjera? Kto¶ do¶wiadczony siê wypowie?
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-02, 07:25   #3045
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Mo¿e kto¶ da polecanych sprzedawców na pierwszy post?
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-02, 08:55   #3046
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
A ja siê tak zastanawiam... W³osy straci³y juz ogólny kszta³t. Przedzialek ci±gle siê gdzie¶ gubi, koñcówki wymagaj± podciêcia. Chce zrobiæ prostowanie Encanto, ale nie wiem - wybraæ siê do fryzjera, zrobiæ prostowanie i potem jeszcze raz samodzielnie podci±æ w³osy? Czy najpierw zrobiæ prostowanie a po pierwszym myciu wybraæ siê do fryzjera? Kto¶ do¶wiadczony siê wypowie?
najpierw prostowanie, pozniej podciac
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-02, 09:57   #3047
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez elilalu86 Poka¿ wiadomo¶æ
hyhy mam taki ma³y kana³ nagra³am 1 film o keratynie, bo ju¿ znajomi i rodzina ze mn± nie mogli wytrzymaæ, wiêc stwierdzi³am, ¿e opowiem to szerszemu gronu osób

jutro dam znaæ jak preparat siê spisa³ na ca³ej g³owie, czy nie by³o smrodu mam nadziejê, ¿e efekty siê utrzymaj±
a to ja wieeeem, ogl±da³am Ciê czemu nie nagrywasz wiêcej? fajnie siê Ciebie s³ucha. to masz kana³ i nie robisz z siebie gwiazdy na wizazu?!
robisz co¶, ¿e jestestaka szczup³a, czy po prostu tak masz?
Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
A ja siê tak zastanawiam... W³osy straci³y juz ogólny kszta³t. Przedzialek ci±gle siê gdzie¶ gubi, koñcówki wymagaj± podciêcia. Chce zrobiæ prostowanie Encanto, ale nie wiem - wybraæ siê do fryzjera, zrobiæ prostowanie i potem jeszcze raz samodzielnie podci±æ w³osy? Czy najpierw zrobiæ prostowanie a po pierwszym myciu wybraæ siê do fryzjera? Kto¶ do¶wiadczony siê wypowie?
we¼ sie nie czaj, tylko rób w koncu to encanto :P
najpierw KP, a pó¼niej podciêcie
Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e kto¶ da polecanych sprzedawców na pierwszy post?
mo¿na by by³o ew. zaktualizowaæ, nie ma tam alicja_style sk±d ja kupuje ;P
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-02, 10:17   #3048
kudlata_76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

elilalu86 bêdê ci mocno kibicowaæ, bo ma takie same w³osy!!! no mo¿e bardziej afrowate :-P
ja dotychczas robi³am zwyk³ym encanto i ostatnio ju¿ wymiêk³am, bo mam wra¿enie, ¿e za ka¿dym razem ¶mierdzi coraz bardziej. czy mog³aby¶ wkleiæ zdjêcie buteleczki tego nowego cudu, ¿ebym mog³a poszukaæ gdzie to kupiæ?
powodzenia i czekam na relacjê!

Edytowane przez kudlata_76
Czas edycji: 2015-08-02 o 10:19
kudlata_76 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-02, 10:22   #3049
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

ja tez wlasnie mam takie same i na nie potrzeba czegos naprawde mocnego :P ja tak samo mam wrazenie ze to capi coraz mocniej :P
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-02, 11:20   #3050
elilalu86
Raczkowanie
 
Avatar elilalu86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 76
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka¿ wiadomo¶æ
a to ja wieeeem, ogl±da³am Ciê czemu nie nagrywasz wiêcej? fajnie siê Ciebie s³ucha. to masz kana³ i nie robisz z siebie gwiazdy na wizazu?!
robisz co¶, ¿e jestestaka szczup³a, czy po prostu tak masz?
kurde, chyba muszê zacz±æ robiæ z siebie gwiazdê
a co do szczup³o¶ci - chyba nie widzia³a¶ mojego ty³ka kiedy¶ by³am szczuplejsza, mia³am ekstra przemianê materii, ale od 2 lat mam niedoczynno¶æ tarczycy i mogê ¿reæ ma³o a i tak wszystko idzie w dupsko ju¿ nawet rodzina mówi... ale Ty przyty³a¶

Cytat:
Napisane przez kudlata_76 Poka¿ wiadomo¶æ
elilalu86 bêdê ci mocno kibicowaæ, bo ma takie same w³osy!!! no mo¿e bardziej afrowate :-P
ja dotychczas robi³am zwyk³ym encanto i ostatnio ju¿ wymiêk³am, bo mam wra¿enie, ¿e za ka¿dym razem ¶mierdzi coraz bardziej. czy mog³aby¶ wkleiæ zdjêcie buteleczki tego nowego cudu, ¿ebym mog³a poszukaæ gdzie to kupiæ?
powodzenia i czekam na relacjê!
dziêki dziêki keratynê przys³ali mi w opakowaniach zastêpczych (czyli takich jak do moczu... ), i na razie nie ma tego w sprzeda¿y na allegro. Jak na razie znalaz³am tylko na stronie producenta encantobrazilianblowout.c om i na ebayu W ogóle ma³o informacji o tym w necie dlatego trochê siê obawia³am no ale pasemko zrobione wczoraj nie odpad³o, wiêc jest szansa, ¿e bêdzie oki

idê robiæ

Edytowane przez elilalu86
Czas edycji: 2015-08-02 o 11:21
elilalu86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-02, 11:27   #3051
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez elilalu86 Poka¿ wiadomo¶æ
kurde, chyba muszê zacz±æ robiæ z siebie gwiazdê
a co do szczup³o¶ci - chyba nie widzia³a¶ mojego ty³ka kiedy¶ by³am szczuplejsza, mia³am ekstra przemianê materii, ale od 2 lat mam niedoczynno¶æ tarczycy i mogê ¿reæ ma³o a i tak wszystko idzie w dupsko ju¿ nawet rodzina mówi... ale Ty przyty³a¶



dziêki dziêki keratynê przys³ali mi w opakowaniach zastêpczych (czyli takich jak do moczu... ), i na razie nie ma tego w sprzeda¿y na allegro. Jak na razie znalaz³am tylko na stronie producenta encantobrazilianblowout.c om i na ebayu W ogóle ma³o informacji o tym w necie dlatego trochê siê obawia³am no ale pasemko zrobione wczoraj nie odpad³o, wiêc jest szansa, ¿e bêdzie oki

idê robiæ
ja te¿ mam (( ja mam hashimoto. jestem szczup³a, ale wole byæ bardzo szczup³a :P przyty³am parê kg i nie mogê ich zrzuciæ ;/;/ mo¿e dam radê :P

Wierzê w to, ¿e bêdzie woow
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-02, 15:36   #3052
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
A ja siê tak zastanawiam... W³osy straci³y juz ogólny kszta³t. Przedzialek ci±gle siê gdzie¶ gubi, koñcówki wymagaj± podciêcia. Chce zrobiæ prostowanie Encanto, ale nie wiem - wybraæ siê do fryzjera, zrobiæ prostowanie i potem jeszcze raz samodzielnie podci±æ w³osy? Czy najpierw zrobiæ prostowanie a po pierwszym myciu wybraæ siê do fryzjera? Kto¶ do¶wiadczony siê wypowie?
Najpierw prostuj, potem skróc.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Cytat:
Napisane przez elilalu86 Poka¿ wiadomo¶æ
kurde, chyba muszê zacz±æ robiæ z siebie gwiazdê
a co do szczup³o¶ci - chyba nie widzia³a¶ mojego ty³ka : kiedy¶ by³am szczuplejsza, mia³am ekstra przemianê materii, ale od 2 lat mam niedoczynno¶æ tarczycy i mogê ¿reæ ma³o a i tak wszystko idzie w dupsko ju¿ nawet rodzina mówi... ale Ty przyty³a¶



dziêki dziêki keratynê przys³ali mi w opakowaniach zastêpczych (czyli takich jak do moczu... ), i na razie nie ma tego w sprzeda¿y na allegro. Jak na razie znalaz³am tylko na stronie producenta encantobrazilianblowout.c om i na ebayu W ogóle ma³o informacji o tym w necie dlatego trochê siê obawia³am no ale pasemko zrobione wczoraj nie odpad³o, wiêc jest szansa, ¿e bêdzie oki

idê robiæ
O jeny. Brawo za odwagê i powodzenia. Ja bym siê ba³a nak³adaæ nieznany produkt do prostowania. :-D

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-02, 16:35   #3053
celinucha1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Efekt po encanto metod± mieszan±
Czas : 5h przy pomocy 2osób i dwóch suszarek
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 150802_170634_COLLAGE-1.jpg (143,5 KB, 86 za³adowañ)
celinucha1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-02, 19:55   #3054
elilalu86
Raczkowanie
 
Avatar elilalu86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 76
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Prze¿y³am Nanox efekty jak po zwyk³ym Encanto.

Niestety by³o te¿ ma³e rozczarowanie - zabieg ¶mierdzi, jest wyczuwalny ten charakterystyczny dusz±cy zapach, oczy ³zawi±,szczypie gard³o. Nie jest to mo¿e a¿ tak mocny smród jak przy Encanto, ale przeszkadza...

Plusem jest to, ¿e zabieg sk³ada siê tylko z jednego etapu. Krócej, a efekty identyczne jak przy Encanto. Ciekawe tylko ile utrzyma siê efekt

Wklejam foty: przed --> ostatni zabieg robiony w marcu, w³osy zaczê³y sie krêciæ, zw³aszcza przy skórze g³owy, sporo odros³y
po --> koñcówki do ¶ciêcia

Jak zbiorê swoje przemy¶lenia to nakrêcê film nagra³am tak± ma³± relacjê prosto z ³azienki
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1E7A0987.jpg (80,9 KB, 126 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1E7A1035.jpg (60,0 KB, 122 za³adowañ)
elilalu86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-02, 20:00   #3055
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny, piêkne w³osy.
elilalu86 - koñce niby do ¶ciêcia, ale po wyprostowaniu nie wygl±daj± ju¿ tak ¼le. Niemniej jednak - efekt ¶wietny.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-02, 21:27   #3056
elilalu86
Raczkowanie
 
Avatar elilalu86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 76
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, piêkne w³osy.
elilalu86 - koñce niby do ¶ciêcia, ale po wyprostowaniu nie wygl±daj± ju¿ tak ¼le. Niemniej jednak - efekt ¶wietny.
Dziêkujê na 1 focie koñcówki by³y wczoraj nakrêcane prostownic± - dzisiaj rano nie chcia³o mi siê ju¿ ich myæ przed zabiegiem, wiêc tylko je rozczesa³am. Na co dzieñ koñcówki mam proste jak druty, ale mocno po³amane. Najgorsze by³y te sianowate odrosty przy skalpie i z ty³u na górze - robi³o mi siê takie "gniazdo", co widaæ na zdjêciu

celinucha1 --> super efekt
elilalu86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-02, 21:51   #3057
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez celinucha1 Poka¿ wiadomo¶æ
Efekt po encanto metod± mieszan±
Czas : 5h przy pomocy 2osób i dwóch suszarek
o bo¿e, jakie masz cudne w³osy! pierwszy raz robi³a¶? ej, przy tak prostych w³osach dziekowalabym bogu za brak lokow i nawet nie myslalabym o encanto! heh. ale teraz ladnie Ci lsni±, super.
Cytat:
Napisane przez elilalu86 Poka¿ wiadomo¶æ
Prze¿y³am Nanox efekty jak po zwyk³ym Encanto.

Niestety by³o te¿ ma³e rozczarowanie - zabieg ¶mierdzi, jest wyczuwalny ten charakterystyczny dusz±cy zapach, oczy ³zawi±,szczypie gard³o. Nie jest to mo¿e a¿ tak mocny smród jak przy Encanto, ale przeszkadza...

Plusem jest to, ¿e zabieg sk³ada siê tylko z jednego etapu. Krócej, a efekty identyczne jak przy Encanto. Ciekawe tylko ile utrzyma siê efekt

Wklejam foty: przed --> ostatni zabieg robiony w marcu, w³osy zaczê³y sie krêciæ, zw³aszcza przy skórze g³owy, sporo odros³y
po --> koñcówki do ¶ciêcia

Jak zbiorê swoje przemy¶lenia to nakrêcê film nagra³am tak± ma³± relacjê prosto z ³azienki
Cytat:
Napisane przez elilalu86 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê na 1 focie koñcówki by³y wczoraj nakrêcane prostownic± - dzisiaj rano nie chcia³o mi siê ju¿ ich myæ przed zabiegiem, wiêc tylko je rozczesa³am. Na co dzieñ koñcówki mam proste jak druty, ale mocno po³amane. Najgorsze by³y te sianowate odrosty przy skalpie i z ty³u na górze - robi³o mi siê takie "gniazdo", co widaæ na zdjêciu

celinucha1 --> super efekt
jaa, masakra, jak± w³osy robi± robotê, ¶wietnie wygl±daj± takie wyprostowane
tez mi siê robi to gniazdo, to najgorszy moment poiêdzy zabiegami :P

ajj szkoda ze smierdzi, ale jeden etap da siê prze¿yæ, bardzo jestem ciekawa jak w³osy tera zbêda siê zachowywa³y. ja robi±³m ostatnio metod± mieszan±, póki co jest ok.

masz gêste wlosy, robisz sama ten zabieg? ja czasami prosze siostre o pomoc, nie mam sumienia nikogo w to anga¿owaæ :P a t¿ jakby poczu³ ten smród, na bank by mi zabroni³, dlatego robiê jak jest w pracy xD
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-02, 22:00   #3058
elilalu86
Raczkowanie
 
Avatar elilalu86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 76
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka¿ wiadomo¶æ

masz gêste wlosy, robisz sama ten zabieg? ja czasami prosze siostre o pomoc, nie mam sumienia nikogo w to anga¿owaæ :P a t¿ jakby poczu³ ten smród, na bank by mi zabroni³, dlatego robiê jak jest w pracy xD
przewa¿nie przyjació³ka albo siostra mi pomagaj±. jakie¶ 2-3 razy robi³am sama, dzisiaj du¿o pomaga³ mi m±¿

w³osy mi siê do¶æ mocno przerzedzi³y, kiedy¶ mia³am bardziej gêste. Od tarczycy wypad³a mi chyba z po³owa tego, co kiedy¶ mia³am
elilalu86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-03, 06:37   #3059
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka¿ wiadomo¶æ
ja te¿ mam (( ja mam hashimoto. jestem szczup³a, ale wole byæ bardzo szczup³a :P przyty³am parê kg i nie mogê ich zrzuciæ ;/;/ mo¿e dam radê :P

Wierzê w to, ¿e bêdzie woow
Oj a ja chcê przytyæ i nie mogê i te¿ z tarczyca mam problem, znaczy normalna jest tylko guzka mia³am.
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-03, 08:39   #3060
celinucha1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka¿ wiadomo¶æ
o bo¿e, jakie masz cudne w³osy! pierwszy raz robi³a¶? ej, przy tak prostych w³osach dziekowalabym bogu za brak lokow i nawet nie myslalabym o encanto! heh. ale teraz ladnie Ci lsni±, super.



jaa, masakra, jak± w³osy robi± robotê, ¶wietnie wygl±daj± takie wyprostowane
tez mi siê robi to gniazdo, to najgorszy moment poiêdzy zabiegami :P

ajj szkoda ze smierdzi, ale jeden etap da siê prze¿yæ, bardzo jestem ciekawa jak w³osy tera zbêda siê zachowywa³y. ja robi±³m ostatnio metod± mieszan±, póki co jest ok.

masz gêste wlosy, robisz sama ten zabieg? ja czasami prosze siostre o pomoc, nie mam sumienia nikogo w to anga¿owaæ :P a t¿ jakby poczu³ ten smród, na bank by mi zabroni³, dlatego robiê jak jest w pracy xD
Dziêkujê dziewczyny
Nie pierwszy raz , chyba ju¿ 4ty , ale ostatni raz by³ w listopadzie zesz³ego roku
Fakt , nie mam loków i odk±d ¶ciê³am na prosto to te¿ mi siê nie faluj± .
Aleeee mega siê pusz± , to moja zmora a z racji tego, ¿e jest ich du¿o ,to wygl±dam ci±gle jak ra¿ona piorunem
celinucha1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:35.