Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-08, 09:32   #721
Tallan
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 522
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Są takie małe bary, w których jest kilka stolików, a wielu chętnych i to jest tam normalne. W sieciówkach też się ludzie zazwyczaj nie dosiadają, bo są miejsca albo dosiadają do dużych stołów, przy których siedzi jedna osoba i wtedy się tego tak nie odczuwa, nie uważam też, że mają wtedy obowiązek pytać o zgodę.

???
To, że przy dużym stole siedzi jedna osoba nie znaczy, że jest sama- może na kogoś czeka, może właśnie mąż z 5 dzieci stoi w kolejce do Maca itd. W ogóle przysiadanie się do kogoś bez słowa to januszowanie niezależnie od tego czy stół jest na jedną czy na 10 osób
Tallan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 09:36   #722
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Tallan Pokaż wiadomość
???
To, że przy dużym stole siedzi jedna osoba nie znaczy, że jest sama- może na kogoś czeka, może właśnie mąż z 5 dzieci stoi w kolejce do Maca itd. W ogóle przysiadanie się do kogoś bez słowa to januszowanie niezależnie od tego czy stół jest na jedną czy na 10 osób
Popieram
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 09:38   #723
Tallan
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 522
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

dubel
Tallan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 10:06   #724
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

2 ostatnie przykłady:

Jadę w wagonie bez przedziałów, klimatyzacja działa, wszystko super, czyste łazienki, aż godzinę przed stacją końcową zepsuła się/zmniejszyli klimatyzację. Było ją czuć, ale nie było aż tak zimno jak wcześniej( dla mnie spoko, bo zmarzłam). Klałudia z siedzenia za mną obdzwoniła chyba wszystkich znajomych i rodzinę, żeby poskarżyć się na nieludzkie warunki podróży, że wiozą jak bydło, zatrzymują się w szczerym polu, skargi trzeba pisać. Jak przechodził kierownik pociągu, to słówkiem nie pisnęła, a taka cwana była przez telefon.

Sytuacja nr 2: kuzynka, która mieszka za granico przyjechała z mężem do Polski ochrzcić córkę. Natychmiast zadzwoniła do mojego brata z pytaniem, czy ugotuje im jedzenie na przyjęcie. On, że nie, bo wyjeżdża na 2 tygodnie i nie będzie go na chrzcinach, ale może polecić kolegę. Oni, że nie bo drogo pewnie i sami będą gotować. Chyba chcieli, żeby brat im gotował w ramach prezentu.
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 10:28   #725
201609140906
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 699
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Też mi się parę razy zdarzyło, że ktoś mnie przepuścił
Jeśli o mnie chodzi, to nawet sama proponuję, by ludzie z małą ilością produktów w koszyku/mamy z dziećmi i tym podobne osoby, stanęli sobie w kolejce przede mną (raczej nie odwiedzam sklepów, kiedy się spieszę). Kiedy takich nie ma, ustępuję miejsca, gdy ktoś mnie o to poprosi.
...ale - uwaga - niemożebnie wnerwia mnie, gdy ktoś wpycha się w kolejkę bez słowa.

-------

Ostatnio w moim mieście kwitnie plaga ludzi, nakładających sobie żywność w sklepach samoobsługowych - przykładowo kapuchę kiszoną - bez uprzedniego włożenia rękawiczek jednorazowych.
No, idzie taki dziadek, nie wiadomo, co tą łapą robił wcześniej - i tę samą łapę pcha do wiaderka z kapustą.
Czy tak ciężko pojąć, że to się potem szybciej psuje?

Edytowane przez 201609140906
Czas edycji: 2015-08-08 o 10:29 Powód: tą tę tą tę TĘ
201609140906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 10:38   #726
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Byłam wczoraj na pokazie fajerwerków, ale w sumie takim potężniejszym gdzie ludzi naprawdę sporo jest Po powrocie do domu przeczytałam na facebooku narzekania jakiejś kobity na to że ludzie śmią chodzić podczas pokazu i jej zasłaniać jakby nie mogli stać przez 15 minut. Ciekawe czy problemem jest też bycie wyższym od niej Dla mnie januszowaniem jest uważanie się za centrum wszechświata i oczekiwanie że na imprezie masowej ktoś się przejmie czy Ci przypadkiem czegoś nie zasłania.

W tym samym kontekście januszowaniem jest dla mnie narzekanie na parawany, że dużo ludzi na plaży, jakie tłuuumy, jejku... podczas gdy przyjechało się do skrajnie obleganego kurortu i... wystarczy pójść na obrzeża albo kawałek za miejscowość i ma się całą plażę dla siebie
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 11:04   #727
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Z parawaningiem sie nie zgodze, bo jakos poza Polska nawet w obleganych kurortach ludzie nie grodza sie tak jak u nas. I cieszy mnie to, ze w koncu zaczeto to publicznie krytykowac
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-08, 13:47   #728
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Z parawaningiem sie nie zgodze, bo jakos poza Polska nawet w obleganych kurortach ludzie nie grodza sie tak jak u nas. I cieszy mnie to, ze w koncu zaczeto to publicznie krytykowac
Ja ten parawaning trochę rozumiem. Nad Bałtykiem lubi mocno wiać to się człowiek grodzi. Klaudia nie pilnuje swoich Brajanow to dzieciaki biegają obcym po recznikach. Można długo wymieniać. Samego faktu używania parawanu aż tak bym nie krytykowala. Raczej całej tej otoczki. Nie mniej jednak nie rozumiem po co ludzie pchają się w zatłoczone miejsca. Jestem właśnie nad Bałtykiem. Jakieś 20 km od Łeby. Trochę ludzi jest ale każdy znajdzie dla siebie spora przestrzeń. Nawet ludzie tu jakoś życzliwiej do siebie nastawieni

Za to rozsmiesza mnie ludzkie narzekanie. Okazało się ze w Łebie jest kuzyn mojego Tz ze swoją siostra. Przyjechali na jeden dzień do nas. Z parkingu mamy około 1,5 km przez las do plaży. Przyjemny spacer. Siostra cała drogę narzekała ze daleko ze jak to można tak codziennie tyle chodzić. Ona by nie mogła tu na dłużej. Odwiedziliśmy ich w Łebie. Do plaży mieli ponad 2km no ale przecież to Łeba tutaj jest bliżej.


Co do zagranicy. W maju byłam we Włoszech. Piękne rzędy parasoli i leżaków. i tylko spróbuj położyć się nie na swoim. To ja wolę parawany
__________________
Książki LC

Edytowane przez Miss Saeki
Czas edycji: 2015-08-08 o 13:50
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 13:54   #729
why_so
Rozeznanie
 
Avatar why_so
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 925
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Dla mnie januszowaniem w tych parawanach jest to, ze np 4 osobowa rodzina zagradza sobie miejsce jak dla całej wycieczki. I to zajmowanie sobie od rana, kiedy nie siedzi sie na plazy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
why_so jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 14:13   #730
Koritsi_a
Zadomowienie
 
Avatar Koritsi_a
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 241
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez why_so Pokaż wiadomość
Dla mnie januszowaniem w tych parawanach jest to, ze np 4 osobowa rodzina zagradza sobie miejsce jak dla całej wycieczki. I to zajmowanie sobie od rana, kiedy nie siedzi sie na plazy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Jeszcze jest zostawianie parawanu w środku dnia. Jak juz miejscówka zajęta to idąc na obiad zostawiają parawan i wracają po jakimś czasie.



Jeszcze przed wczoraj mieliśmy taka sytuacje ze nas zastawili tak ze nie dało sie wyjść, bo przecież najlepiej przytulić sie do czyjegoś parawanu a po co ktoś ma mieć przejście (my akurat parawanu nie posiadamy, tylko maly namiot dla córki i obstawili nas z kazdej strony.
Koritsi_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 14:13   #731
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez why_so Pokaż wiadomość
Dla mnie januszowaniem w tych parawanach jest to, ze np 4 osobowa rodzina zagradza sobie miejsce jak dla całej wycieczki. I to zajmowanie sobie od rana, kiedy nie siedzi sie na plazy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No właśnie to jest cały ten parawaning. Przecież nikt nie mówi, że sam w sobie parawan jest zły, tylko trzeba umieć z niego odpowiednio korzystać.
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-08, 14:22   #732
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Krytyka dużo nie zdziała. Krytykuje się ludzi niesprzątających po psach, zajmujących całą szerokość ruchomych schodów że nie da się ich ominąć itd. a zjawiska dalej występują

Poza tym jejku... To nagranie Super Niani też mi trąci januszem. "A co oni zapłacili za to?!"

Mnie najbardziej urzekło że oni nie bali się tak zostawić tego i pójść

Jednak wracając do tematu krytyki - lepiej po prostu jak ktoś zarządzający coś wprowadzi zamiast pozwalać innym psioczyć. InterCity np. ma wprowadzić wagony ciszy. Jeśli można zostawić parawany i nikt ich nie zabiera, to równie dobrze mogłoby je rozstawić miasto na jakiejś części plaży a gdzie indziej z kolei wyznaczyć obszar bez parawanów.

Poza tym plaża plaży nierówna. Są plaże po których można jeździć samochodami, są plaże gdzie tak wieje że jak chce się chwilę poleżeć i nie zjeść kilku kilogramów piachu to trzeba mieć namiot lub parawan. I wreszcie: są plaże na których się ludzie ruszają zamiast leżeć jak zdechłe morświny wyrzucone na brzeg Jak ktoś się walnie na ziemię na kilka godzin w tłumie ludzi to nie ma szans żeby mu coś nie przeszkadzało.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 14:38   #733
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Koritsi_a Pokaż wiadomość

Jeszcze przed wczoraj mieliśmy taka sytuacje ze nas zastawili tak ze nie dało sie wyjść, bo przecież najlepiej przytulić sie do czyjegoś parawanu a po co ktoś ma mieć przejście (my akurat parawanu nie posiadamy, tylko maly namiot dla córki i obstawili nas z kazdej strony.

Postawia jeden obok drugiego, a potem nie dosc ze nie ma jak wyjsc to jeszcze do morza nie da sie dojsc
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 14:45   #734
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Wracając do tematu przysiadania się to przecież jak ktoś się zapyta czy może się przysiąść to zawsze można powiedzieć "nie", albo jak już się nie chce tak brutalnie odmawiać to można powiedzieć, że znajomi mają dojść. No chyba że nie zapyta .

W górskich schroniskach i często nawet w barach to nawet jest normalne że obce osoby się dosiadają i czasami inaczej by się nie siadło jakby nie dosiadka do kogoś, ale to już inna sytuacja jest.
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 15:40   #735
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Nie, masz kulturalnie zaczekać na wolny stolik. To jest takie kosmiczne?

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

marza_mr sory, ale Grażyna z ciebie

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

Ps. jaka randka? to były 2 dziewczyny, poszły sobie na plotki czy na coś tam, to tylko na randce czlowiek ma prawo wymagac nieco prywatnosci? No blagam
1.
Zapewniam Cię, że kuluralnie czekam na wolny stolik, tylko nie da się niestety tego zrobić nie patrząc na spożywających i stojąc w kącie.
2.
Jestem Grażyną, bo pozwalam osobom oczekującym dosiąść się do swojego stolika? Ciekawe
3.
Z randką odnosiłam się do wcześniejszych wypowiedzi, że ktoś sobie poszedł na piwo z TŻ do ogródka koło galerii handlowej i nie pozwoliłby na dosiadanie, bo był na randce.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 15:53   #736
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
1.
Zapewniam Cię, że kuluralnie czekam na wolny stolik, tylko nie da się niestety tego zrobić nie patrząc na spożywających i stojąc w kącie.
2.
Jestem Grażyną, bo pozwalam osobom oczekującym dosiąść się do swojego stolika? Ciekawe
3.
Z randką odnosiłam się do wcześniejszych wypowiedzi, że ktoś sobie poszedł na piwo z TŻ do ogródka koło galerii handlowej i nie pozwoliłby na dosiadanie, bo był na randce.
Nie.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 15:59   #737
asdfjhgklx
Heart piniata
 
Avatar asdfjhgklx
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: high by the beach
Wiadomości: 92
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Takie coś znalazłam na YouTube. Co sądzicie?

__________________
a song about a girl

Edytowane przez asdfjhgklx
Czas edycji: 2015-08-08 o 16:00
asdfjhgklx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 16:00   #738
201609140906
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 699
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Cytat:
Jestem Grażyną, bo pozwalam osobom oczekującym dosiąść się do swojego stolika?
Nie.
...Bożeną.

...a tak serio, według mnie to całkiem sympatyczny gest, gdzie tu grażynizm?
201609140906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 16:09   #739
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Comtesse Pokaż wiadomość
...Bożeną.

...a tak serio, według mnie to całkiem sympatyczny gest, gdzie tu grażynizm?
Przecież napisałam, że nie
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-08, 16:16   #740
201609140906
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 699
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Przecież napisałam, że nie
Cicho, to nie do Ciebie
201609140906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 17:51   #741
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Comtesse Pokaż wiadomość
Ostatnio w moim mieście kwitnie plaga ludzi, nakładających sobie żywność w sklepach samoobsługowych - przykładowo kapuchę kiszoną - bez uprzedniego włożenia rękawiczek jednorazowych.
No, idzie taki dziadek, nie wiadomo, co tą łapą robił wcześniej - i tę samą łapę pcha do wiaderka z kapustą.
Czy tak ciężko pojąć, że to się potem szybciej psuje?
To samo z pieczywem
To, że tych ludzi nie obchodzi, że tę usyfioną kapustę będą potem jedli inni ludzie, rozumiem - taki typ człowieka. Ale przecież zarówno brudne buły, jak i ogórki czy kapustę będą potem jeść ONI SAMI - i że to ich nie brzydzi, tego już nie umiem pojąć.
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 18:19   #742
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Krytyka dużo nie zdziała. Krytykuje się ludzi niesprzątających po psach, zajmujących całą szerokość ruchomych schodów że nie da się ich ominąć itd. a zjawiska dalej występują

Poza tym jejku... To nagranie Super Niani też mi trąci januszem. "A co oni zapłacili za to?!"

Mnie najbardziej urzekło że oni nie bali się tak zostawić tego i pójść

Jednak wracając do tematu krytyki - lepiej po prostu jak ktoś zarządzający coś wprowadzi zamiast pozwalać innym psioczyć. InterCity np. ma wprowadzić wagony ciszy. Jeśli można zostawić parawany i nikt ich nie zabiera, to równie dobrze mogłoby je rozstawić miasto na jakiejś części plaży a gdzie indziej z kolei wyznaczyć obszar bez parawanów.

Poza tym plaża plaży nierówna. Są plaże po których można jeździć samochodami, są plaże gdzie tak wieje że jak chce się chwilę poleżeć i nie zjeść kilku kilogramów piachu to trzeba mieć namiot lub parawan. I wreszcie: są plaże na których się ludzie ruszają zamiast leżeć jak zdechłe morświny wyrzucone na brzeg Jak ktoś się walnie na ziemię na kilka godzin w tłumie ludzi to nie ma szans żeby mu coś nie przeszkadzało.
A ja widze wiecej osob sprzatajacych po psach i mniej kup. Tak samo czesciej widze ludzi stojacych po prawej stronie schodow, nawet jesli ktos im towarzyszy. Moim zdaniem krytyka odnosi skutek, tylko trzeba powtarzac do porzygu.

Wyslane z dziadowskiego telefonu, wybaczcie.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 18:48   #743
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
A ja widze wiecej osob sprzatajacych po psach i mniej kup. Tak samo czesciej widze ludzi stojacych po prawej stronie schodow, nawet jesli ktos im towarzyszy. Moim zdaniem krytyka odnosi skutek, tylko trzeba powtarzac do porzygu.

Wyslane z dziadowskiego telefonu, wybaczcie.
W mieście sytuacja z psami wygląda lepiej gdy są przynajmniej kubły na psie odchody, bo worki dla wszystkich to jednak jeszcze abstrakcja. Podobnie ze schodami - metro w Warszawie ma naklejki informacyjne o trzymaniu się prawej. W Szczecinie w którym królują tego typu sunące niemiłosiernie wolno chodniki - nawet nie ma takich oznaczeń. Nie ma sensu ograniczać się tylko do krytyki gdy można to odgórnie spróbować usprawnić jakimiś dodatkowymi środkami.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 22:40   #744
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Comtesse Pokaż wiadomość
Cicho, to nie do Ciebie
To do mnie pytanie?
Ja zapytałam Paulincię o to, bo po moim poście odnośnie dosiadania się do kogoś, gdy brak wolnego stolika i stwierdzeniu, że mi to nie przeszkadza i jeśli ktoś zapyta, to chętnie udostępnię wolne miejsce stwierdziła, że jestem Grażyną Ale potem odpowiedziała, że nie
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-09, 10:23   #745
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Ja też nad morzem.
Dojechaliśmy dość szybko (jasnee 11godzin),, bo udało nam się uniknąć korka na autostostradzie. Ludzie zamiast przeżałować kilka zł stanęli i czekali do 7 aż otworzą bramki i będzie za darmo. Stworzyli korek na 10 km.
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-09, 11:30   #746
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Dzisiaj rano byłam w kościele i z powodu duchoty musiałam wyjść na zewnątrz, zresztą nie tylko ja, bo wiele osób wychodziło albo już stało na zewnątrz. Tuż przed ogłoszeniami wyszły z kościoła jakieś 3 babki, stanęły na placu i zaczęły trajkotać jak baby na bazarze, o tym co na obiad zrobią i takie tam. Ludzie się na nie gapią, bo przecież msza jeszcze trwała a one gadały jedna głośniej od drugiej i to jeszcze na na placu gdzie inni jeszcze byli na mszy, jakby nie można było wyjść te kilka kroków poza teren kościoła i tam sobie poplotkować. Trochę mnie to wkurzyło, bo jednak w kościele jakieś zasady obowiązują i jak same nie chciały już być na mszy to mogły chociaż innym nie przeszkadzać.
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-09, 11:47   #747
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
To do mnie pytanie?
Ja zapytałam Paulincię o to, bo po moim poście odnośnie dosiadania się do kogoś, gdy brak wolnego stolika i stwierdzeniu, że mi to nie przeszkadza i jeśli ktoś zapyta, to chętnie udostępnię wolne miejsce stwierdziła, że jestem Grażyną Ale potem odpowiedziała, że nie
Chodzilo mi o to, ze nie widzisz nic zlego w dosiadaniu sie. Sytuacja z ogrodka piwnego wymagala zmiany lokalu a nie dosiadania sie.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-09, 11:51   #748
201609140906
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 699
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Michalina83 Pokaż wiadomość
Dzisiaj rano byłam w kościele i z powodu duchoty musiałam wyjść na zewnątrz, zresztą nie tylko ja, bo wiele osób wychodziło albo już stało na zewnątrz. Tuż przed ogłoszeniami wyszły z kościoła jakieś 3 babki, stanęły na placu i zaczęły trajkotać jak baby na bazarze, o tym co na obiad zrobią i takie tam. Ludzie się na nie gapią, bo przecież msza jeszcze trwała a one gadały jedna głośniej od drugiej i to jeszcze na na placu gdzie inni jeszcze byli na mszy, jakby nie można było wyjść te kilka kroków poza teren kościoła i tam sobie poplotkować. Trochę mnie to wkurzyło, bo jednak w kościele jakieś zasady obowiązują i jak same nie chciały już być na mszy to mogły chociaż innym nie przeszkadzać.
...a spróbuj się kiedyś ubrać do kościoła w nieco starsze spodnie i przejść koło takiej - od razu skrytykuje i/lub obgada.
201609140906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-09, 11:58   #749
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
czyli jak chcę zjeść w konkretnym lokalu i nie chcę go zmieniać, to mam czekać, aż się zwolni miejsce? To jest mega komfortowe (dla obu stron) i eleganckie wpatrywać się w ludzi, czy przeżuli już ostatni kęs.





100 % racji Niekoniecznie w tanich lokalach tak jest, ale zazwyczaj nie są to miejsca na romantyczny wieczór, zresztą dziewczyna pisała o ogródku piwnym przed galerią handlową, więc trudno to uważać za miejsce na randkę.
100% grazyny w grazynie. Tak, kulturalni ludzie czekaja na zwolnienie stolika, a nie wciskaja sie ludziom. Czasem ludzie musza omowic jakies sprawy sam na sam.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-09, 12:08   #750
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Chodzilo mi o to, ze nie widzisz nic zlego w dosiadaniu sie. Sytuacja z ogrodka piwnego wymagala zmiany lokalu a nie dosiadania sie.
Jestem grażyną i w takich miejscach zawsze będę się dosiadać i nie zwracać uwagi na ludzi, którzy się dosiadają.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-17 18:41:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:28.