Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-10, 14:03   #4111
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Zgadzam się w całości. Jeśli miał to być wciąż jej nos ale tylko minimalnie poprawiony, to jest ok. Przecież nie każdy robi sobie nową twarz
Wszystko zależy od tego co naprawdę chciała osiągnąć tym zabiegiem.



Mnie się jej nos bardzo nie podoba ale widzę, że po operacji jest lepiej niż było.




Słyszałam też, że po takiej dość sporej ingerencji w kształt nosa, sypią się proporcje twarzy. On jest wtedy jakby z innej bajki często i człowiek chce poprawiać co chwilę co innego w twarzy, by zaczęła jakoś wyglądać, pasować do nowego nosa.


Kokosowej przecież z profilu to pół nosa ścieli, jestem sobie wyobrazić sytuację, w której lekarz mówi 'Kochana, albo ryzykujemy i totalnie zmieniamy nos, może się trochę poprzesuwać, zobaczymy jak się zagoi, albo podochodzimy do spawy ostrożnie i tylko modelujemy/tniemy profil.' (sytuacja hipotetyczna, nie znam się na tym )

Sukienka Baszak bardziej podoba mi się niż jej ślubna (wiem, że to nie jest ślubna sukienka, ale gdyby mi pokazali dwie foty, powiedziałabym, żeby w tej maxi się hajtała )
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 14:09   #4112
apple1602
Zadomowienie
 
Avatar apple1602
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 060
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że na żywo musi wyglądać to lepiej. Ja bym chciała taką bardzo jasną, błękitną Ale nie za taką kasiorę. Aż z ciekawości sprawdzę skład. Ostatnio kupowała jakąś z poliestru też za ponad 400 zł

Nie tak źle. Podszewka bawełniana. Ale ta cena, to już w promocji -40% Kto bogatemu zabroni? :<

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------


O, i doskonale podsumować to co ja myślę o urodzie pani Bogusławy. Wyjęłaś mi to z ust, a ja zawsze bałam się to napisać. Bo przecież, wszystkie, że ona wygląda tak młoooodo
Myślę, że Karolina za tę sukienkę nie musiała płacić nawet złotówki. Swoją drogą nie rozumiem gloryfikowania naturalnych materiałów nad syntetykami. W mojej szafie większość ubrań jest sztuczna, z własnej, nieprzymuszonej woli, bo takie nosi mi się dużo wygodniej niż np. lniane spodnie, które zaraz wyglądają jak psu z gardła
apple1602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 14:17   #4113
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość



Sukienka Baszak bardziej podoba mi się niż jej ślubna (wiem, że to nie jest ślubna sukienka, ale gdyby mi pokazali dwie foty, powiedziałabym, żeby w tej maxi się hajtała )
Też mi się nie podobała jej suknia. Szczerze? Sądzę, że wiele jej dziennych jest lepiej skrojonych i po prostu ładniejszych niż ta jej ślubna. Po niej spodziewałam się czegoś lepszego, bardziej wyrafinowanego, nawet jeśli wciąż dość delikatnym, zwiewnym stylu (chyba jakiś oksymoron mi wyszedł, nie wiem). Ale najważniejsze, że jej się podobało. Mnie nie porwało.

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Cytat:
Napisane przez apple1602 Pokaż wiadomość
Myślę, że Karolina za tę sukienkę nie musiała płacić nawet złotówki. Swoją drogą nie rozumiem gloryfikowania naturalnych materiałów nad syntetykami. W mojej szafie większość ubrań jest sztuczna, z własnej, nieprzymuszonej woli, bo takie nosi mi się dużo wygodniej niż np. lniane spodnie, które zaraz wyglądają jak psu z gardła
Sądzisz, że aż tak drogie rzeczy rozdają w ramach promocji na blogu? A ja wciąż naiwna :c

Podobno dobrej jakości poliester będzie lepszy niż dziadowska bawełna. Ja jednak źle czuję się w czymś innym niż naturalne tkaniny. Szczególnie jeśli to ubranie na ciepły letni dzień. Poza tym, jak len, to w mieszance z bawełną. Nie gniecie się tak mocno.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 14:27   #4114
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez apiaQ Pokaż wiadomość
Księżniczka na tym foto : http://rockglamprincess.blogspot.com...-loreal_7.html

a na tym robionym przez siebie sama: http://rockglamprincess.blogspot.com...-111.html#more

jak dla mnie różnica spora..
Chodzi Ci o to że schudła?
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 14:58   #4115
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Widzialyście nowość w Biedrze?
Koleżanka mi wysłała i od razu poleciałam się zaopatrzyć.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1439215062965.jpg (143,8 KB, 308 załadowań)
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 15:02   #4116
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Widzialyście nowość w Biedrze?
Koleżanka mi wysłała i od razu poleciałam się zaopatrzyć.
spróbowałabym
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 15:09   #4117
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Widzialyście nowość w Biedrze?
Koleżanka mi wysłała i od razu poleciałam się zaopatrzyć.
uwielbiam, ale almowskie. To jest produkt, ktory musze miec zawsze w lodowce. Auchan tez je produkuje, ale juz gorsze w smaku. Spodziewam sie, ze podobnie bedzie z Biedronka. Ale Almowkie polecam. Sa tez z makiem oraz krem brulee
ellish jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-10, 15:17   #4118
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Widzialyście nowość w Biedrze?
Koleżanka mi wysłała i od razu poleciałam się zaopatrzyć.
jadłam wczoraj, smakuje jak wcześniejsze batony pinas
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 15:18   #4119
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Chyba możemy się spodziewać fali Maybelline

Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 15:18   #4120
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
uwielbiam, ale almowskie. To jest produkt, ktory musze miec zawsze w lodowce. Auchan tez je produkuje, ale juz gorsze w smaku. Spodziewam sie, ze podobnie bedzie z Biedronka. Ale Almowkie polecam. Sa tez z makiem oraz krem brulee
Nie mam almy u siebie więc ratuję się Biedronką. Ale postanowiłam, że kupię z kilo sera i sama zrobię takie batoniki.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 15:24   #4121
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Uwielbiam Karolinę, ale chyba będę w mniejszości - nie podoba mi się ta sukienka. Oczywiście, każdy nosi co chce, wiek nie wyznacza stylówki, ale sukienka z nowego posta kojarzy mi się z dr Quinn, chustami z daszkiem na głowie i Horacym u boku. Do tego nie wydaje się dobrze skrojona.

http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142...Sakw8tr3KD.jpg
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."

Edytowane przez Vampi_z_piekla_rodem
Czas edycji: 2015-08-10 o 15:25
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-10, 15:26   #4122
kochanowska
Zakorzenienie
 
Avatar kochanowska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13 872
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
jadłam wczoraj, smakuje jak wcześniejsze batony pinas
jadlam dzisiaj wszystkie 3 i 2 smakuja faktycznie jak Pinas, ale ten truskawkowy jest pyszny - z takim jakby dżemem w srodku
__________________
,,Jeśli Twoja wada to rozmiar to sama się krzywdzisz...''
Dietku

kochanowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 15:27   #4123
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
uwielbiam, ale almowskie. To jest produkt, ktory musze miec zawsze w lodowce. Auchan tez je produkuje, ale juz gorsze w smaku. Spodziewam sie, ze podobnie bedzie z Biedronka. Ale Almowkie polecam. Sa tez z makiem oraz krem brulee

jakie nazywaja te almowskie albo w ktorym miejscu ich szukac? w lodowce czy przy batonach?
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 15:39   #4124
olgus1987
Raczkowanie
 
Avatar olgus1987
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 88
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Widzialyście nowość w Biedrze?
Koleżanka mi wysłała i od razu poleciałam się zaopatrzyć.

to jest "normalne" czy z lodówki ?
olgus1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 15:39   #4125
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez olgus1987 Pokaż wiadomość
to jest "normalne" czy z lodówki ?
Z lodówki. Własnie zjadłam waniliowego i truskawkowego. Truskawka bomba ale waniliowy gorszy od pinasa.

Edytowane przez ilciadzaga
Czas edycji: 2015-08-10 o 16:03
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 15:40   #4126
2011607111034
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 269
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Jeśli chodzi o słodycze, to polecam Wam lody Milka Cashew Caramel <3 (lody czekoladowe i o smaku waniliowym z sosem karmelowym, kawałkami mlecznej czekolady, słonymi kawałkami orzechów nerkowca i ciasteczkami). Niebo w gębie.
2011607111034 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 15:40   #4127
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Kilka lat temu nie widziałam nic poza solą gruboziarnistą. Potem kupiłam taką mocno drapiącą gąbkę z Rossmana (nie tę popularną na KWC, tylko inną) i to był mój hit na jakieś 5 lat. Obecnie hitem jest mocna szczotka do szorowania dłoni. Wybrałam taką z najtwardszym włosiem i jadę na sucho aż cała jestem biała od pyłu a potem jakieś ładnie pachnące masełko Nigdy nie miałam tak gładkiej skóry na kolanach.

Mam szczotkę z the body shop i tez ją lubię, ale nie znoszę sie smarować balsamami a po tym peelingu cytrynowo-miodowym nie muszę. Hence, wole peeling w dzien leniwca.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 15:44   #4128
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Człowiek ogląda teledysk Ciary do "dance like we're making love" i czuje się jak największy racuch na tej planecie,szczególnie jak patrzy na nią, wyginajacą się w turkusowym body bądź czerwonej sukience.Why...
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 16:06   #4129
pesstka90
Raczkowanie
 
Avatar pesstka90
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 365
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
gotuje tak, żeby nie trzeba rąk tam wkładać.
a jak wiem, że trzeba to paznokci nie maluję
proste
no a jak sam paznokieć Ci się złamie, taki bez lakieru? ;>

Cytat:
Napisane przez Venin Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o słodycze, to polecam Wam lody Milka Cashew Caramel <3 (lody czekoladowe i o smaku waniliowym z sosem karmelowym, kawałkami mlecznej czekolady, słonymi kawałkami orzechów nerkowca i ciasteczkami). Niebo w gębie.
Gdzie to mozna dostać?
__________________
“Success is 1% inspiration, 98% perspiration and 2% attention to detail.” - Phil’s-osophy

pesstka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-10, 16:27   #4130
2011607111034
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 269
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez pesstka90 Pokaż wiadomość
no a jak sam paznokieć Ci się złamie, taki bez lakieru? ;>


Gdzie to mozna dostać?
Ja kupiłam w Auchan, ale są też w Tesco i pewnie wielu innych większych sklepach.
2011607111034 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 16:38   #4131
kustraczek
-ist
 
Avatar kustraczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 329
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Jakiego filmiku bym od paru dni nie włączyła, tak pierwsze dwie-trzy minuty to "witajcie kochani, ależ jest gorąco, jak się będę pocić, to wybaczcie, mam tu wodę i wachlarz, więc będę pić i się wachlować, ale jest bardzo gorąco, co za pogoda, upał, siedemdziesiąt stopni w cieniu, w mieszkaniu jeszcze więcej/w mieszkaniu troszkę chłodniej, ale i tak gorąco, więc wybaczcie, wybaczcie dziwne hałasy, ale mam włączony wiatrak (którego to wiatraka w życiu bym nie usłyszała, ot, szum lekki), bo jest tak gorąco"
Serio, ja rozumiem, jest gorąco (bo jest lato), ale ileż można słuchać tego samego w kółko? Okej, napijesz się, powachlujesz, ludzka sprawa, co tu wybaczać?

I mam do Was pytanie, tak mi się skojarzyło - oglądacie filmiki do końca? Ja słysząc "to by było na tyle" albo inne zakończenie od razu wyłączam, bo wysłuchiwanie po raz setny "zapraszam do lajkowania na fejsbuku, obserwowania na instagramie, twitterze, snapchacie, zostawiania komentarzy i łapek w górę, subskrybowania kanału blabla" jest ponad moje siły, zastanawiam się, czy ktokolwiek to ogląda do ostatniej sekundy
kustraczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 16:43   #4132
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Brunetka_5 Pokaż wiadomość
O tym mówię, podczas makijażu ma niepomalowane paznokcie na obu rękach (druga rękę widać podczas malowania ust - trzyma nią lusterko albo na końcowym efekcie ) a te Czarne szpony są widoczne tylko na pokazywaniu produktu które pewnie dograla potem jak juz miała zrobione pazurki
na samym poczatku jak naklada baze widac, że na prawej ręce ma swoje króciaki
__________________
Świat dookoła jest jak makowe pole, narkotyczna łąka




Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 17:05   #4133
wiki2501
Rozeznanie
 
Avatar wiki2501
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 835
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez kustraczek Pokaż wiadomość
Jakiego filmiku bym od paru dni nie włączyła, tak pierwsze dwie-trzy minuty to "witajcie kochani, ależ jest gorąco, jak się będę pocić, to wybaczcie, mam tu wodę i wachlarz, więc będę pić i się wachlować, ale jest bardzo gorąco, co za pogoda, upał, siedemdziesiąt stopni w cieniu, w mieszkaniu jeszcze więcej/w mieszkaniu troszkę chłodniej, ale i tak gorąco, więc wybaczcie, wybaczcie dziwne hałasy, ale mam włączony wiatrak (którego to wiatraka w życiu bym nie usłyszała, ot, szum lekki), bo jest tak gorąco"
Serio, ja rozumiem, jest gorąco (bo jest lato), ale ileż można słuchać tego samego w kółko? Okej, napijesz się, powachlujesz, ludzka sprawa, co tu wybaczać?

I mam do Was pytanie, tak mi się skojarzyło - oglądacie filmiki do końca? Ja słysząc "to by było na tyle" albo inne zakończenie od razu wyłączam, bo wysłuchiwanie po raz setny "zapraszam do lajkowania na fejsbuku, obserwowania na instagramie, twitterze, snapchacie, zostawiania komentarzy i łapek w górę, subskrybowania kanału blabla" jest ponad moje siły, zastanawiam się, czy ktokolwiek to ogląda do ostatniej sekundy
Ja baaardzo dawno nie oglądałam żadnego filmiku do końca. Nawet nie wiem jak brzmi to słynne szuszowe paa. Czas nadrobic
wiki2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 17:07   #4134
thebierdonka
Raczkowanie
 
Avatar thebierdonka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 444
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Iraa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, off topem polece znowu, ale czy ktoras z Was testowala cos z kosetykow Bania Agafii? Dorwalam dzisiaj dwie maseczki do twarzy i maske do włosów i zastanawiam sie czego sie spodziewac Maseczke od razu zrobilam bo jest odświeżająca z mięta - jak na te waruny pogodowe bomba.


A! I Bog zaplac ktorejs z Was za polecenie lakierow GR seria express dry. Nosze od 2 tyg (3 razy malowalam przez ten czas, czyli starczaja na 5 dni) i non stop ktos pyta czy hybrydy zrobilam Bomba! i wysychaja serio EXPRESSowo
ja wlasnie czekam na moje pierwsze zamowienie z triny. zamowilam miedzy innymi to czarne mydło bo juz dawno sie na nie czailam. podlinkujesz te maseczki ktore posiadasz?

GR to chyba ilcia polecala jako pierwsza. ktore masz numerki?
thebierdonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 17:30   #4135
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość

Haul-mierzymy u Olgi

tak, tego typu haule mają duzo sensu, gdy sie człowiek pokazuje tylko od połowy talii w góre (a nawet nie). Super pomysł, zwłaszcza jak sie mówi "no, na dole tez ma marszczenia". Ekstra, ze to widac
ale przynajmniej wiadomo, jak sie w ramionach układa
Ależ straszne te ciuchy
W żadnej koszulce nie wygląda dobrze:/
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 17:37   #4136
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Z lodówki. Własnie zjadłam waniliowego i truskawkowego. Truskawka bomba ale waniliowy gorszy od pinasa.
nie chciej wiedzieć co przeczytałam z ostatniego słowa ale zeżarła bym takiego batonika, tym bardziej, że mam taką chcice na słodkie
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 17:38   #4137
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
nie chciej wiedzieć co przeczytałam z ostatniego słowa ale zeżarła bym takiego batonika, tym bardziej, że mam taką chcice na słodkie
Haha no taką dali nazwę, że czytana na szybkiego brzmi.... fallicznie.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 17:47   #4138
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Munkaaaaaaaaaaa, mam dla Ciebie batona do koniecznego kupienia w Pradze Niby zwykła czekolada, karmel i orzechy laskowe - ale to smakuje zupełnie jak nic, co znam. I cholerka, poszłam recykling wywalić, bo chłop spod windy o tej porze wraca z pracy, i chyba papierek wywaliłam z rozpędu. W sumie moje śmieci na wierzchu leżą...
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 17:48   #4139
8Alice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: silesia
Wiadomości: 70
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Dziewczyna z kwiatkiem i Omnomnom
__________________

jestem oazą spokoju
8Alice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 17:54   #4140
kochanowska
Zakorzenienie
 
Avatar kochanowska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13 872
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Panna Joanna chyba niedługo przyjedzie do Polski, bo pytała na fb o fryzjera i kosmetyczkę w Nysie, ktoś pytal czy będzie spotkanie i odpowiedziala, ze raczej nie bedzie miala na to czasu. Szkoda, bo jeszcze chyba nie bylo u nas nigdy (jesteśmy z jednego miasta )
Chętnie bym poszła
__________________
,,Jeśli Twoja wada to rozmiar to sama się krzywdzisz...''
Dietku


Edytowane przez kochanowska
Czas edycji: 2015-08-10 o 18:14
kochanowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 18:24:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:07.