Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-23, 17:08   #991
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

żeby nikt nie pomyślał, że jest może nieco za mało jaskrawego różu na torebce, to jest jeszcze różowa podkoszulka, usta i paznokcie, o taaak
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 17:11   #992
TheDocha
Dossisława I
 
Avatar TheDocha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 354
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Błaaaagam, nie ma dzieci, więc nie ma o czym rozmawiać i opowiadać? Przecież to aż śmieszne. :P
Podasz w takim razie nazwy kanałów na których według ciebie vlogi są ciekawe? Z Polski oczywiście.

Jak dla mnie to tylko vlogi RGP i kiedyś CMB były ciekawe, no i ciągle vlogi Łobuzów są ciekawe.

Szusz, Julka Kobus, Miss(VictoriaSecret-BBW)PKproject, Aggie, PannaJoanna, Boogie, Bogusia, Allis, GlamPaula na vlogach przynudzają, a widzki są tym zachwycone. Jak dla mnie ich vlogi są o niczym.

Jak siedzą całymi dniami w domu i się przy tym nudzą, często nawet niewychodząc z domu to wiadomo, że tematów do rozmów jest mniej.
__________________
"Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś."
TheDocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 17:15   #993
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
Podasz w takim razie nazwy kanałów na których według ciebie vlogi są ciekawe? Z Polski oczywiście.

Jak dla mnie to tylko vlogi RGP i kiedyś CMB były ciekawe, no i ciągle vlogi Łobuzów są ciekawe.

Szusz, Julka Kobus, Miss(VictoriaSecret-BBW)PKproject, Aggie, PannaJoanna, Boogie, Bogusia, Allis, GlamPaula na vlogach przynudzają, a widzki są tym zachwycone. Jak dla mnie ich vlogi są o niczym.

Jak siedzą całymi dniami w domu i się przy tym nudzą, często nawet niewychodząc z domu to wiadomo, że tematów do rozmów jest mniej.
Bogu akurat nie można oskarżyć o przynudzanie bo nagrywa jak gdzieś wychodzi/jedzie i zawsze coś tam można zobaczyć/ z czegoś się pośmiać
Kretka ma całkiem ciekawe vlogi
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 17:17   #994
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Melduję się w tej części i raczej będę podczytywać
Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Też racja Ja też oszustka troche jestem, też się ustawiam jak mogę, no ale nie sylwetką, bo jakoś nie umiem. Jeszcze sie nie wytrenowałam Wczoraj chyba pod fotą dostałam pytanie jaki mam rozmiar sweterka (jeśli to nie tajemnica) i nie wiedziałam, czemu mogłoby to być tajemnicą.

Pytałam, bo chciałam kupić on-line a "nie znam" Cię na tyle i nie chciałam w razie czego urazić
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 17:17   #995
wolfik25
Rozeznanie
 
Avatar wolfik25
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 640
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Dziewczyny nadeszła wiekopomna chwila. Dokonałam zamowienia, a raczej wyboru darów, z chińskiej strony. Nie zaryzykowałam z ciuchami i skierowałam się na zakładkę akcesoria. Zobaczymy co to za cuda te pędzle. Widziałam, że na minti jest promocja na beauty blender. Czy polecacie ktoryś konkretny kolor? Chodzi o domywanie i utratę koloru.
Miałam różowy beauty blender teraz mam czarny i jakoś lepiej mi się go myje i lepiej wygląda ,a pędzle i gąbke myję płynem Meglio takim żółtym i wszystko jest czyste
wolfik25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 17:31   #996
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Melduję się w tej części i raczej będę podczytywać


Pytałam, bo chciałam kupić on-line a "nie znam" Cię na tyle i nie chciałam w razie czego urazić
No właśnie dla mnie rozmiar jest czymś tak normalnym, jak numerek pomadki jaki użyłam, dlatego zdziwiłam się, że mogłaś pomyśleć, że to jakaś tajemnica.
Dlatego też podaję rozmiary często w filmach, bo ktoś, kto ma podobne wymiary do mnie, będzie miał ułatwioną sprawę zamawiając przez neta.






Cytat:
Napisane przez wolfik25 Pokaż wiadomość
Miałam różowy beauty blender teraz mam czarny i jakoś lepiej mi się go myje i lepiej wygląda ,a pędzle i gąbke myję płynem Meglio takim żółtym i wszystko jest czyste
No i własnie chciałam czarny ale wzięłam różowy, bo czarnego już nie było... ani białego ani czerwonego. Poooooszły.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 17:43   #997
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
Podasz w takim razie nazwy kanałów na których według ciebie vlogi są ciekawe? Z Polski oczywiście.

Jak dla mnie to tylko vlogi RGP i kiedyś CMB były ciekawe, no i ciągle vlogi Łobuzów są ciekawe.

Szusz, Julka Kobus, Miss(VictoriaSecret-BBW)PKproject, Aggie, PannaJoanna, Boogie, Bogusia, Allis, GlamPaula na vlogach przynudzają, a widzki są tym zachwycone. Jak dla mnie ich vlogi są o niczym.

Jak siedzą całymi dniami w domu i się przy tym nudzą, często nawet niewychodząc z domu to wiadomo, że tematów do rozmów jest mniej.
Radzka nagra raz na ruski rok vloga i są fajne, wiec można.
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-23, 17:45   #998
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Ja sie dorwałam do Creme De Rose i kocham. Kremowy prawie jak paint pot. Trzyma sie na mnie cudnie, zastąpi mi paint poty na dobre, sprawdza sie super a kolor jest śliczny.
Oj, będę polowała, mimo że mi się te cienie marnują ;(
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 17:46   #999
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Mnie tam szczena nie opada na widok wagi vlogerek, ale zdecydowanie opada mi, jak sobie pomyślę o zestawieniu "one na swoich zdjęciach vs. prawdziwe życie". To jest jakiś hardkor, materiały mniej więcej z tego samego okresu przecież, na pewno z tego samego miesiąca:




WTF?
Ja tam podziwiam, że są w stanie tak się zmienić o ile to faktycznie sama fotografia, a nie programy do modyfikacji zdjęć

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Też racja Ja też oszustka troche jestem, też się ustawiam jak mogę, no ale nie sylwetką, bo jakoś nie umiem. Jeszcze sie nie wytrenowałam Wczoraj chyba pod fotą dostałam pytanie jaki mam rozmiar sweterka (jeśli to nie tajemnica) i nie wiedziałam, czemu mogłoby to być tajemnicą.
Ty to nawet nie masz po co się "ustawiać"

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Ale niby skąd mam dobrze wiedzieć? Taki "urok" pisania na forum, nie zawsze się wyrazi właściwie swoje zamiary.
Dla mnie to:

zabrzmiało tak, że rozmiar 38/40 jest normalny, a już mniejsze czy większe to FUJ jakieś anormalne dziwne, brzydkie, złe.
Ja zrozumiałam, że nie tyle "normalne", ale "najbardziej prawdopodobne", w sensie ta czterdziestka nie świadczy ani o nadwadze ani niedowadze, taki przeciętny rozmiar.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 18:04   #1000
akasha84
Zadomowienie
 
Avatar akasha84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Mnie tam szczena nie opada na widok wagi vlogerek, ale zdecydowanie opada mi, jak sobie pomyślę o zestawieniu "one na swoich zdjęciach vs. prawdziwe życie". To jest jakiś hardkor, materiały mniej więcej z tego samego okresu przecież, na pewno z tego samego miesiąca:



WTF?
w istocie to właśnie miałam na myśli. Pal licho ile kto ma wagi, ale po kiego tak zakrzywiać rzeczywistość? Stąd me zdziwienie, nie spodziewałam się, że różnica będzie aż tak kolosalna.

Co fakt to fakt, ostatnio na żutubach gimbaza, co fajniejsze dziewczyny poodchodziły a szkoda, jedyna z tych normalnych to chyba jeszcze Korba została a reszta w mniejszym bądź większym stopniu leci z nurtem tandety.
__________________
...kiedyś nadejdzie dzień, gdy nasze sny nie będą krainą marzeń...
akasha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 18:33   #1001
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Dziewczyny, macie może jakieś sposoby na czarne spodnie, które obłażą nitkami, paprochami i wszystkim co jest wokół? Kupiłam sobie wymarzone czarne rurki i jest dramat. W necie znalazłam tylko rady w stylu "używaj rolek do ubrań". Używam tylko jakoś nie widzi mi się noszenie tego ze sobą i czyszczenie się co godzinę z każdej strony
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-23, 18:40   #1002
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez PlantsOnMyPlate Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie może jakieś sposoby na czarne spodnie, które obłażą nitkami, paprochami i wszystkim co jest wokół? Kupiłam sobie wymarzone czarne rurki i jest dramat. W necie znalazłam tylko rady w stylu "używaj rolek do ubrań". Używam tylko jakoś nie widzi mi się noszenie tego ze sobą i czyszczenie się co godzinę z każdej strony
Materiał materialowi nierówny. Spójrz na metke i drugi raz takich nie kupuj Za to testuj w sklepie na ile materiał chwyta. Bo np. czarny jeans jest raczej ok.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 18:40   #1003
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

A tymczasem... kolejne, nowe glam-pędzle https://www.facebook.com/GlamSKLEP/p...type=1&theater

co do nowych Color Tattoo, po wypróbowaniu kremowego cienia KIKO, więcej tego z Maybelline nie kupię (obecnie mam 3 CT). Jakoś mnie te maty kompletnie nie kuszą.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 18:43   #1004
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Materiał materialowi nierówny. Spójrz na metke i drugi raz takich nie kupuj Za to testuj w sklepie na ile materiał chwyta. Bo np. czarny jeans jest raczej ok.
Wiem, już dawno sobie obiecałam, ze z takiego materiału nie kupie. Tylko, że znalazłam te idealne, o idealnym kroju i przeszyciach tam gdzie chciałam no i zgłupiałam Teraz troche żal, zeby leżały nieużywane
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 18:50   #1005
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez cantmakeit Pokaż wiadomość
Mi właśnie o to chodzi Nie mam nic przeciwko vlogom z domu, ze śniadaniem i tak dalej, ale na miłość boska nie codziennie ani nawet nie 3 razy w tygodniu :/
ten dzisiejszy raczej przeklikałam, ale raczej dlatego, że dzisiaj jest niedziela, a ona mówi, że jest poniedziałek.
pitoli trzy po trzy przez 10 minut mojego czasu dla niej i nawet tego nie szanuje
żeby chociaż te vlogi, no nie wiem, motywacyjne były, edukacyjne.
nie wiem - uczyła kiedyś w szkole, to może serię tych nauk
no cokolwiek (!) ale niech to wartościowe będzie
a nie sprzątam w piątek i poniedziałek - po czym pokazuje robota do odkurzania ??? wtf ???
chce 7 razy w tygodniu film spoko, ale niech to podzieli.
i kto pisze w komentarzach, że to takie superowe
chyba 13-latki


Szusz - tracisz przez to widzów, których masz od początku swojej działalności.

przepraszam, musiałam się otworzyć
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 18:50   #1006
diorentynka
Zadomowienie
 
Avatar diorentynka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Złe Miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Po vlogu Szuszy mnie też naszła refleksja... Odleciała już dziewczyna, oderwało ją konkretnie od rzeczywistości. Tak jej słucham, słucham i myślę... Co ona pie***li?

Bigosia i jej stylówa.... No nie mogę...
__________________
But my dear, this is not Wonderland and you are not Alice...

Edytowane przez diorentynka
Czas edycji: 2015-08-23 o 18:53
diorentynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 19:23   #1007
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez PlantsOnMyPlate Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie może jakieś sposoby na czarne spodnie, które obłażą nitkami, paprochami i wszystkim co jest wokół? Kupiłam sobie wymarzone czarne rurki i jest dramat. W necie znalazłam tylko rady w stylu "używaj rolek do ubrań". Używam tylko jakoś nie widzi mi się noszenie tego ze sobą i czyszczenie się co godzinę z każdej strony

Mam ten sam problem. Kupiłam czarne jeansy(!) online. Przymierzyłam i radość bo pasują (a normalnie mam problemy z długością itd) i długo ich nie nosiłam bo lato itd., więc jak je założyłam ostatnio to dosłownie włosy kota z powietrza łapały nie wiem co mam z nimi zrobić
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 19:29   #1008
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez marcia321 Pokaż wiadomość
wiecie może czym zajmuje się firma Szusz ? bardzo mnie to ciekawi bo mam wrażenie że ona nic nie robi
nic prostszego samemu wyszukać w rejestrze przedsiębiorców - https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/ceid...ui/Search.aspx
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 19:32   #1009
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez diorentynka Pokaż wiadomość
Po vlogu Szuszy mnie też naszła refleksja... Odleciała już dziewczyna, oderwało ją konkretnie od rzeczywistości. Tak jej słucham, słucham i myślę... Co ona pie***li?

Bigosia i jej stylówa.... No nie mogę...
Tyle dziś było o tym vlogu i zajrzałam. Oderwana od rzeczywistości to jest dobre określenie. Im bardziej się krzywiła i była zniesmaczona mówiąc o wizażu i hejcie, tym bardziej wylewało się z niej zakłamanie i dawała do zrozumienia " tak czytam ale nie podoba mi sie to i nie mają prawa tego robić". Ludzie nie mają prawa oceniać, krytykować? Halo Szusz.. tu Ziemia! To mają oglądać i się wszyscy zachwycać jakie oscarowe dzieła wypuszczasz? Jak się komuś nie podoba to ma zniknąć? Wyparować? Co mnie podkusiło.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-23, 19:40   #1010
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Tyle dziś było o tym vlogu i zajrzałam. Oderwana od rzeczywistości to jest dobre określenie. Im bardziej się krzywiła i była zniesmaczona mówiąc o wizażu i hejcie, tym bardziej wylewało się z niej zakłamanie i dawała do zrozumienia " tak czytam ale nie podoba mi sie to i nie mają prawa tego robić". Ludzie nie mają prawa oceniać, krytykować? Halo Szusz.. tu Ziemia! To mają oglądać i się wszyscy zachwycać jakie oscarowe dzieła wypuszczasz? Jak się komuś nie podoba to ma zniknąć? Wyparować? Co mnie podkusiło.
nie podoba, bo nie ma jak tego usunąć i zablokować
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 19:41   #1011
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
nie podoba, bo nie ma jak tego usunąć i zablokować
o to to
zaciekawił mnie ten różowy CT, znowu trzeba iść do rosska
__________________
Świat dookoła jest jak makowe pole, narkotyczna łąka





Edytowane przez Adamantium01
Czas edycji: 2015-08-23 o 19:43
Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 19:43   #1012
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Na spodnie podobno pomaga, jak się w dłoniach rozetrze trochę płynu do płukania i przejedzie po nogawkach; ale głowy nie dam, niekupuję czarnych spodni, bo fsrbują mi kolana
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 19:44   #1013
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
nie podoba, bo nie ma jak tego usunąć i zablokować
Nic dodać, nic ująć
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 19:45   #1014
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Zawsze myślałam ze kręci sie vloga jak ma sie cos do pokazania i do powiedzenia, niestety jak sie nic nie robi poza siedzeniem w domu to ciekawego filmiku z tego nie będzie
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 19:47   #1015
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Tyle dziś było o tym vlogu i zajrzałam. Oderwana od rzeczywistości to jest dobre określenie. Im bardziej się krzywiła i była zniesmaczona mówiąc o wizażu i hejcie, tym bardziej wylewało się z niej zakłamanie i dawała do zrozumienia " tak czytam ale nie podoba mi sie to i nie mają prawa tego robić". Ludzie nie mają prawa oceniać, krytykować? Halo Szusz.. tu Ziemia! To mają oglądać i się wszyscy zachwycać jakie oscarowe dzieła wypuszczasz? Jak się komuś nie podoba to ma zniknąć? Wyparować? Co mnie podkusiło.
Będziesz smażyć się w piekle
Ja sobie oglądałam jeden CT - Cremy Beige z tego co pamiętam i strasznie mi się kolor nie spodobał - po pierwsze żaden mat, według mnie to satyna a sam kolor bardzo nietwarzowy (przynajmniej dla mnie )
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 19:48   #1016
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
color tattoo seashore frosts

<3


Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Czy hejtery dorwały się już do nowych color tattoo?
http://www.wizazonline.pl/wp-content...lline-maty.jpg

Jak wypadają maty w porównaniu do pereł?

Bardżo bym chciała Kuszą mnie, szczególnie ten wyrównujący kolor powieki


Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
https://youtu.be/Vb_GbPTPPoY?t=20m38s

Jak Nudziara ładnie wygląda w związanych włosach!
Moim zdaniem szpeci się przeokrutnie tym blond sztucznych hełmem z pazurkami przy twarzy...
https://youtu.be/Vb_GbPTPPoY?t=22s
Jak zwykle się zgadzam

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Mnie tam szczena nie opada na widok wagi vlogerek, ale zdecydowanie opada mi, jak sobie pomyślę o zestawieniu "one na swoich zdjęciach vs. prawdziwe życie". To jest jakiś hardkor, materiały mniej więcej z tego samego okresu przecież, na pewno z tego samego miesiąca:




WTF?
Aj... dużo takich kobiet jest i "niegwiazdy jutuba" też takie zdjęcia robią, że, widząc na żywo laskę, jest się w lekkim szoku nie wiem, po co aż tak zakłamywać rzeczywistość. No chyyyba, że na tym po lewej wyjątkowo niekorzystnie wyszła i bliżej jej do Karo po prawej ^^
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 19:48   #1017
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
o którym filmiku mowa?
o tym, który był zamieszczony w cytowanym przeze mnie poście

Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
Jaki vedług was powinny być te daily vlogi? Ciągle piszemy o tym, że sa nudne i nic się nie dzieje, a tak właściwie nie wiemy o czym chcemy oglądać. Ma to być zwykły dzień w stylu: wstałam, zjadłam śniadańko ( pokazanie przygotowań do śniadania, wypiłam herbatkę, montuje film, robie pranie, sprzątam, gotuje obiad( tutaj przepis na obiad), oglądam serial( krótkie omówienie filmu serialu?) albo YT, robie kolacje i idę spać czyli krótkie pokazywanie momentów z życia czy raczej coś w stylu coś się dzieje jakaś impreza albo spotkanie i wtedy nagrywać?

Tak szczerze mówiąc ciężko, żeby codziennie się coś działo i pokazywać to na YT. Myślę, że ilość daily vlogów na YT powinna być ograniczona. Wtedy łatwiej pokazać coś ciekawego.
mi nie przeszkadzają zwykłe vlogi "o niczym". Uwielbiam np. oglądać Pannę Joannę, bo ona nagrywa je rzadko. Najbardziej lubiłam vlogmasy u Nissiax najlepsze - nie za długie, zawsze dziewczyna cos pokazała/powiedziala ciekawego. Lubię Kornelę - zawsze pokaże jakiś ciekawy produkt przy okazji, ostatnio o rybkach opowiada. No niby nic szczególnego, ale przynajmniej nie pie***li jak Szusza Lubiłabym bardzie vlogi Alis gdyby nie jej dziwna narracja i męczące zdrobnienia.
A z nieurodowych to kocham vlogi Gonciarza na The Uwaga Pies i Michała Tomkiewicza (mały kanał, podpatrzyłam link u Paciorka, koleś mieszka w Warszawie, więc staram się podpatrywać nowe miejsca).
Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
gdzie można kupić ten ostatni?
Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
Tylko, że oni mają dzieci i często to oni głównie występują na vlogach, a vlogerki zazwyczaj nagrywają same i dlatego nie mają o czym mówić i co pokazywać.
Noooo! I o to chodzi! Bo dzieci przecież nadają sens życiu! Szusza, słyszysz? Nie ma co czekać, oglądalność Ci podskoczy!

Cytat:
Napisane przez marcia321 Pokaż wiadomość
wiecie może czym zajmuje się firma Szusz ? bardzo mnie to ciekawi bo mam wrażenie że ona nic nie robi
ta od ciuchów już raczej nie istnieje - już od dawna widać, że nie lata na pocztę. Teraz to pewnie coś w rodzaju "świadczenie usług marketingowych/promocyjnych" czy coś w tym stylu.


Cytat:
Napisane przez PlantsOnMyPlate Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie może jakieś sposoby na czarne spodnie, które obłażą nitkami, paprochami i wszystkim co jest wokół? Kupiłam sobie wymarzone czarne rurki i jest dramat. W necie znalazłam tylko rady w stylu "używaj rolek do ubrań". Używam tylko jakoś nie widzi mi się noszenie tego ze sobą i czyszczenie się co godzinę z każdej strony
nie ma rady - miałam takie same :/
Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
ten dzisiejszy raczej przeklikałam, ale raczej dlatego, że dzisiaj jest niedziela, a ona mówi, że jest poniedziałek.
pitoli trzy po trzy przez 10 minut mojego czasu dla niej i nawet tego nie szanuje
żeby chociaż te vlogi, no nie wiem, motywacyjne były, edukacyjne.
nie wiem - uczyła kiedyś w szkole, to może serię tych nauk
no cokolwiek (!) ale niech to wartościowe będzie
a nie sprzątam w piątek i poniedziałek - po czym pokazuje robota do odkurzania ??? wtf ???
chce 7 razy w tygodniu film spoko, ale niech to podzieli.
i kto pisze w komentarzach, że to takie superowe
chyba 13-latki


Szusz - tracisz przez to widzów, których masz od początku swojej działalności.

przepraszam, musiałam się otworzyć
oesu, nawet nie wiesz jaką pompę z tego cisnęłam XD Co jak co, Szusza ma swoje lepsze momenty, tylko nie te, o które jej chodzi

do pogrubionego - nie sądzę żeby się tym przejmowała
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 19:48   #1018
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
Zawsze myślałam ze kręci sie vloga jak ma sie cos do pokazania i do powiedzenia, niestety jak sie nic nie robi poza siedzeniem w domu to ciekawego filmiku z tego nie będzie
Gdyby miała jakiekolwiek zainteresowania poza yt i helem to jeszcze coś by z tego wyszło. Opowiedziałaby coś ciekawego i od razu lepiej
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 19:56   #1019
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL



jezu nennka
po tortilli robi sałatke, "powinnam ją wcinac do konca miesiaca, zero fastfoodow"
obczajcie sobie te salatke od 13.30
to ja bym chyba wolala te fastfoody jesc, to jest niesamowite jakie ilosci ketchupu i majonezu mozna wwalic do miski z kukurydzą ;-;
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 19:57   #1020
diorentynka
Zadomowienie
 
Avatar diorentynka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Złe Miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Tyle dziś było o tym vlogu i zajrzałam. Oderwana od rzeczywistości to jest dobre określenie. Im bardziej się krzywiła i była zniesmaczona mówiąc o wizażu i hejcie, tym bardziej wylewało się z niej zakłamanie i dawała do zrozumienia " tak czytam ale nie podoba mi sie to i nie mają prawa tego robić". Ludzie nie mają prawa oceniać, krytykować? Halo Szusz.. tu Ziemia! To mają oglądać i się wszyscy zachwycać jakie oscarowe dzieła wypuszczasz? Jak się komuś nie podoba to ma zniknąć? Wyparować? Co mnie podkusiło.
Najgorsze jest to, że ona zachowuje się bardzo wyniośle. Nie wiem, czy to przez tę wystudiowaną "arystokratyczną" mimikę i gestykulację, ale odnoszę takie wrażenie, że wszystkich traktuje z góry. "Jestem Ja - Szusza I Wspaniała i Król Lew, w poukładanym życiu, gniazdku miłości, a reszta to podwładni, którzy winni nas wielbić, oraz hejterzy, którzy nie mają prawa istnieć, bo ja się na to nie godziłam". Odleciała już konkretnie dziewczyna i jest tylko gorzej
__________________
But my dear, this is not Wonderland and you are not Alice...
diorentynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-11 22:20:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:26.