Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-24, 07:55   #1261
201609140906
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 699
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Dla mnie to troche januszowanie takie nagrywanie ludzi i oferowanie prezentacji innym.

Wyslane z dziadowskiego telefonu, wybaczcie.
Zgadzam się, zdecydowanie.
Przyznam, że trochę przykro mi się zrobiło z powodu tego pana.
201609140906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 08:09   #1262
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Comtesse Pokaż wiadomość
Zgadzam się, zdecydowanie.
Przyznam, że trochę przykro mi się zrobiło z powodu tego pana.
Mi też. I też uważam to za januszowanie.

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Comtesse Pokaż wiadomość
...kiedyś jedna z kosmetyczek odsłoniła rąbka tajemnicy i wydała, że najpierw wlewają - w opakowania po drogich, markowych, specjalistycznych kosmetykach, kosmetyki marki własnej z hipermarketu
Tak, czytałam o tym chyba na Wizażu. W buteleczce Chanel jest Miss Sporty czy inny lakier za parę złotych z Rossmanna.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 08:54   #1263
Manami
Wtajemniczenie
 
Avatar Manami
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2 471
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Comtesse Pokaż wiadomość
Zgadzam się, zdecydowanie.
Przyznam, że trochę przykro mi się zrobiło z powodu tego pana.

Mi rowniez


Wysłane przez Tapatalk
__________________
"Przepraszam dawną miłość, że nową uważam za pierwszą."
Wisława Szymborska
I ostatnią.


PM 2018


Manami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 08:59   #1264
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Duszaniola Pokaż wiadomość
Ja tam się nie zgadzam, szczególnie w sytuacji kiedy mnie ktoś wyprzedza. Zdarzało mi się, że mnie jacyś idioci wyprzedzali na ostrym łuku, w życiu bym im tam do krawędzi nie zjechała. Tak samo jak byłam bardzo początkującym kierowcą i jechalam wąskimi uliczkami to też nie zjeżdżałam. Niech się tamci martwią o to, jak im się uda zmieścić.
Skąd ja to znam. Ciągle mi to powtarzają niektórzy kierowcy. Tylko że jak widzę takiego idiotę który pcha się na trzeciego albo który w moim odczuciu stwarza zagrożenie na drodze wyprzedzając to jednak wolę się usunąć i mieć jak najmniejszy udział w tym zagrożeniu, bo jak dojdzie do kolizji to ja i moi pasażerowie w szpitalu możemy leżeć tak samo jak on albo gorzej.

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
No właśnie wczoraj jechałam z mężem z okolic Wisły i tam zawsze w weekendy są korki i takich zachowań było mnóstwo. On prowadził i wychodził z założenia, że jak już i tak stoi, i się wlecze, to co jakiś czas warto kogoś wpuścić zwłaszcza, że bidoki chcieli skręcać i nasz zakorkowany pas chcieli jedynie przeciąć. Ludzie byli w takim szoku, że ktoś ich puszcza, że czasami nawet nie załapali o co chodzi. Tak są przyzwyczajeni do januszowania. A mój mąż dostrzega w tym jeszcze aspekt pedagogiczny - może jak takiego Janusza ktoś kilka razy puści, to potem Janusza dopadnie refleksja, że warto być kulturalnym dla innych
....

.
W moim otoczeniu panuje taka niepisana zasada, że jak ktoś cię puści to ty też powinieneś puścić kogoś innego .
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 09:00   #1265
Duszaniola
Wtajemniczenie
 
Avatar Duszaniola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 2 375
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
Moim zdaniem wlasnie nie zjezdzanie do krawedzi i teksty "kazdy martwi sie o siebie" sa typowo januszowe. Tak juz jest ze na drodze trzeba brac poprawke na innych kierowcow i czasem myslec za nich, ale nie, lepiej dopuscic do kolizji/wypadku, ale nie ustapic.


Wysłane przez Tapatalk


Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Dokładnie.
Wole zginąć niż ustąpić głupiemu /nieostroznemu.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
Przesadzacie. Przecież pisałam, że nie zjezdzam wtedy, gdy uwazam, że nie jest to bezpieczne dla mnie.
__________________

Duszaniola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 09:04   #1266
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

A jak nazwiemy panią która ma na głowie dwie pary okularów, jedne na oczach drugie na głowie ? Kiedyś zrobiłam takiej zdjęcie w autobusie i się zastanawiałam czy przypadkiem nie Krystyna tak silnie podążająca za modą.
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 09:11   #1267
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Michalina83 Pokaż wiadomość
A jak nazwiemy panią która ma na głowie dwie pary okularów, jedne na oczach drugie na głowie ? Kiedyś zrobiłam takiej zdjęcie w autobusie i się zastanawiałam czy przypadkiem nie Krystyna tak silnie podążająca za modą.
Jedne do dali, drugie do bliży. Kiedyś spotkałam się z tym, że jedne na nosie, druga para wisiała na łańcuszku. Są osoby, ktore potrzebują dwóch par okularów.
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-24, 09:28   #1268
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Duszaniola Pokaż wiadomość
Przesadzacie. Przecież pisałam, że nie zjezdzam wtedy, gdy uwazam, że nie jest to bezpieczne dla mnie.
Ok. Zrozumiano. Już nie chodzi o ciebie tylko o to że wielu kierowców ma taką postawę jak to określiła ridja devojka że zginę ale nie ustąpię głupiemu.

Mój niedoszły szwagier np. wg mnie jeździ bardzo brawurowo i też taka postawa "bo przecież ja mam pierwszeństwo", "bo on powinien patrzeć jak jedzie" i miał chyba już 2 czy 3 wypadki (nie ze swojej winy) i żadnej refleksji po tym, bo przecież wypadki były nie z jego winy. Mój kuzyn też ma takie samo podejście i też już miał takich kilka kolizji gdzie wystarczyłoby odrobinę więcej uwagi albo po prostu ustąpić i można by było tego uniknąć.

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
Jedne do dali, drugie do bliży. Kiedyś spotkałam się z tym, że jedne na nosie, druga para wisiała na łańcuszku. Są osoby, ktore potrzebują dwóch par okularów.
Aha. To teraz będę wiedziała
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 09:34   #1269
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Michalina83 Pokaż wiadomość
Ok. Zrozumiano. Już nie chodzi o ciebie tylko o to że wielu kierowców ma taką postawę jak to określiła ridja devojka że zginę ale nie ustąpię głupiemu.
Podobnie bywa na pasach. Co prawda nikt mnie nie chce puścić, ale jestem panem jezdni więc mimo wszystko brawurowo wejdę na przejście dla pieszych, kij, najwyżej ktoś mnie przejedzie często to widać u kobiet niestety. Włażą na pasy bez patrzenia, z dziećmi, z wózkami. Bo one mają pierwszeństwo.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 09:40   #1270
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
U mnie króluje stanie zderzak w zderzak w korku nawet na skrzyżowaniach z drogą poprzeczną, co uniemożliwia skręcanie w tę drogę samochodom jadącym z drugiej strony. Kiedy ktoś chce skręcić w taką ulicę, na którą wjazd jest zakorkowany, siłą rzeczy stając i czekając powoduje, że na drugim pasie robi się taki sam korek.
Jest jeszcze wersja z zastawianiem przejść dla pieszych, bo skoro kierowcy stoją w korku, to piesi też powinni ten korek respektować i stać w nadziei, że będą mogli przejść przez pasy nie polerując przy okazji zderzaków samochodów cisnących się w korku. Wkurza mnie takie januszowanie na drodze Cieć stojący w korku nie musi swoim zachowaniem stwarzać jeszcze większych korków.
za takie blokowanie ruchu chyba są mandaty nawet :P nie wiem, co ludziom zrobi za różnicę, że staną kilka metrów dalej, żeby skręcające samochody mogły wyjechać -_-

Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
Moim zdaniem wlasnie nie zjezdzanie do krawedzi i teksty "kazdy martwi sie o siebie" sa typowo januszowe. Tak juz jest ze na drodze trzeba brac poprawke na innych kierowcow i czasem myslec za nich, ale nie, lepiej dopuscic do kolizji/wypadku, ale nie ustapic.
nie zawsze się da zjechać do krawędzi. ja musiałam wielokrotnie zatrzymywać się w miejscu z prędkości 90km/h, bo nie miałam jak zjechać, a debil musiał wyprzedzić x aut.
Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Podobnie bywa na pasach. Co prawda nikt mnie nie chce puścić, ale jestem panem jezdni więc mimo wszystko brawurowo wejdę na przejście dla pieszych, kij, najwyżej ktoś mnie przejedzie często to widać u kobiet niestety. Włażą na pasy bez patrzenia, z dziećmi, z wózkami. Bo one mają pierwszeństwo.
najlepsze są matki z wózkami, które nawet na przejście nie idą tylko w miejscu z tyłka przechodzą przez ulicę. jak kiedyś samochód trafi w taki wózek to dopiero będzie tragedia.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 10:04   #1271
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
za takie blokowanie ruchu chyba są mandaty nawet :P nie wiem, co ludziom zrobi za różnicę, że staną kilka metrów dalej, żeby skręcające samochody mogły wyjechać -_-


nie zawsze się da zjechać do krawędzi. ja musiałam wielokrotnie zatrzymywać się w miejscu z prędkości 90km/h, bo nie miałam jak zjechać, a debil musiał wyprzedzić x aut.

najlepsze są matki z wózkami, które nawet na przejście nie idą tylko w miejscu z tyłka przechodzą przez ulicę. jak kiedyś samochód trafi w taki wózek to dopiero będzie tragedia.
Może z Niemiec przyjechały? ;-)
Zbliżyłam się kiedyś ( tylko trochę, i tak było ze 2 metry do przejścia) w Berlinie do krawędzi jezdni , bo chciałam dojrzeć nazwę ulicy, a tu wszystkie samochody stają. No i co miałam zrobić? Przeszłam ;-)


__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-24, 10:12   #1272
Duszaniola
Wtajemniczenie
 
Avatar Duszaniola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 2 375
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Podobnie bywa na pasach. Co prawda nikt mnie nie chce puścić, ale jestem panem jezdni więc mimo wszystko brawurowo wejdę na przejście dla pieszych, kij, najwyżej ktoś mnie przejedzie często to widać u kobiet niestety. Włażą na pasy bez patrzenia, z dziećmi, z wózkami. Bo one mają pierwszeństwo.
A to mnie przeraża. Bo pół biedy, jak baba sama przechodzi (czego nie pochwalam), ale narażać małe dziecko? Ja pewnie jakbym miała swoje to bym 50 razy patrzyła w prawo i w lewo, czy na pewno jest bezpiecznie zanim bym przeszła.
__________________

Duszaniola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 10:57   #1273
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
Może z Niemiec przyjechały? ;-)
Zbliżyłam się kiedyś ( tylko trochę, i tak było ze 2 metry do przejścia) w Berlinie do krawędzi jezdni , bo chciałam dojrzeć nazwę ulicy, a tu wszystkie samochody stają. No i co miałam zrobić? Przeszłam ;-)

Wow Czemuu nas tego nie ma? Choć pod tym względem nie jest tak źle.
Dla mnie Januszowaniem jest kiedy ja czekam na przejściu dla pieszych, bo jedzie samochód, po czym Janusz skręca, ale żeby zasygnalizować to po co
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 11:07   #1274
201609140906
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 699
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez amelj Pokaż wiadomość
Dla mnie Januszowaniem jest kiedy ja czekam na przejściu dla pieszych, bo jedzie samochód, po czym Janusz skręca, ale żeby zasygnalizować to po co
Słuchaj... jak ja tego nie cierrrrrpię!!
201609140906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 11:12   #1275
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Comtesse Pokaż wiadomość
Słuchaj... jak ja tego nie cierrrrrpię!!
Nooo i wtedy stoję jak głupia na tym przejściu
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 11:39   #1276
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Michalina83 Pokaż wiadomość
A jak nazwiemy panią która ma na głowie dwie pary okularów, jedne na oczach drugie na głowie ? Kiedyś zrobiłam takiej zdjęcie w autobusie i się zastanawiałam czy przypadkiem nie Krystyna tak silnie podążająca za modą.
Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
dzisiaj w Tesco widziałam pana ok 50 w krótkich spodenkach, skarpetkach i sandalach tych z gumy- czarnych, damskich. mam filmik jak coś, mogę pokazać
A ja spytam-PO CO wy fotografujecie lub nagrywacie jak są ubrani obcy ludzie na ulicy Jestem autentycznie ciekawa z jakich powodów?. Kurcze, nie ogarniam tego...
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."

Edytowane przez Małgosia791
Czas edycji: 2015-08-24 o 11:41
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 11:46   #1277
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez amelj Pokaż wiadomość
Wow Czemuu nas tego nie ma? Choć pod tym względem nie jest tak źle.
Dla mnie Januszowaniem jest kiedy ja czekam na przejściu dla pieszych, bo jedzie samochód, po czym Janusz skręca, ale żeby zasygnalizować to po co
No bo co Janusz będzie sygnalizował, że skręca? Żeby inni mogli w spokoju włączyć się do ruchu albo przejść przez pasy?
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 12:03   #1278
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
A ja spytam-PO CO wy fotografujecie lub nagrywacie jak są ubrani obcy ludzie na ulicy Jestem autentycznie ciekawa z jakich powodów?. Kurcze, nie ogarniam tego...
Przysięgam, że to było jedyne zdjęcie jakie kiedykolwiek zrobiłam na ulicy przypadkowej osobie , po prostu tak mnie to zjawisko zaciekawiło.

Co do przechodzenia na pasach to nie pochwalam jak ktoś wkracza na pasy nie oglądając się czy coś jedzie, ale jestem w stanie zrozumieć, że pieszemu, który stoi na pasach w końcu braknie cierpliwości i na te pasy wejdzie. Jak byłam na studiach to koło mojej uczelni było tak, że żeby przejść przez ulicę to trzeba było po prostu wtargnąć na pasy pod jadący samochód i liczyć na to że się zatrzyma, tam wiecznie jeździły samochody (na szczęście wolno) i kierowca który się zatrzymał żeby przepuścić pieszych to była rzadkość (chyba że miał jakieś obce rejestracje).

Ja to zazwyczaj wchodziłam na pasy i się zatrzymywałam aż samochody się zatrzymały i wielu też tak robiło. Ale na to też kierowcy psioczą
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 13:15   #1279
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Dla mnie to troche januszowanie takie nagrywanie ludzi i oferowanie prezentacji innym.

Wyslane z dziadowskiego telefonu, wybaczcie.
Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
A ja spytam-PO CO wy fotografujecie lub nagrywacie jak są ubrani obcy ludzie na ulicy Jestem autentycznie ciekawa z jakich powodów?. Kurcze, nie ogarniam tego...
nie widać jego twarzy - jedynie stopy. zdziwił mnie ten widok bardzo po prostu, sandały gumowe damskie i skarpety ? no dość niecodzienny widok bo tak poza tym facet wyglądał bardzo normalnie. nie wiem skąd w ogóle miał pomysł na takie buty i gdzie je kupił bo stopy miał wielkie ? po prostu mnie to zdziwiło, trochę rozbawiło i tyle. na filmiku nie widać niczego poza stopami. według mnie ubierając się w taki sposób trzeba się liczyć z tym ze ludzie się będą gapic.
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-24, 13:30   #1280
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
nie widać jego twarzy - jedynie stopy. zdziwił mnie ten widok bardzo po prostu, sandały gumowe damskie i skarpety ? no dość niecodzienny widok bo tak poza tym facet wyglądał bardzo normalnie. nie wiem skąd w ogóle miał pomysł na takie buty i gdzie je kupił bo stopy miał wielkie ? po prostu mnie to zdziwiło, trochę rozbawiło i tyle. na filmiku nie widać niczego poza stopami. według mnie ubierając się w taki sposób trzeba się liczyć z tym ze ludzie się będą gapic.

A co Cię obchodzi jakie kto ma buty? Widziałam kiedyś na przystanku Azjatę w japonkach w grudniu, ale nikt mu zdjęć nie robił.
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 13:33   #1281
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez beautyq Pokaż wiadomość
A co Cię obchodzi jakie kto ma buty? Widziałam kiedyś na przystanku Azjatę w japonkach w grudniu, ale nikt mu zdjęć nie robił.
nie to ze mnie obchodzi ale czasami dziwi bądź śmieszy
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 13:34   #1282
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
nie to ze mnie obchodzi ale czasami dziwi bądź śmieszy
To aż trzeba zdjęcia/filmy robić i się chwalić, że rozpowszechnić można?
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 13:35   #1283
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez beautyq Pokaż wiadomość
A co Cię obchodzi jakie kto ma buty? Widziałam kiedyś na przystanku Azjatę w japonkach w grudniu, ale nikt mu zdjęć nie robił.
Ja się z tym całkowicie zgadzam, ale czym to się różni od narzekania na koszule z krótkim rękawem i skarpety do sandałów, tyle razy wałkowane na wątku?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 13:37   #1284
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Ja się z tym całkowicie zgadzam, ale czym to się różni od narzekania na koszule z krótkim rękawem i skarpety do sandałów, tyle razy wałkowane na wątku?
Niczym, chociaż w sumie narzekać swoją drogą, a nagrywać kogoś z chęcią podesłania innym filmiku to dla mnie mała różnica.
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 13:39   #1285
nielubiegrzybow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 497
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Pierwszy raz od dobrych dwóch-trzech lat postanowiłam dorobić sobie jako hostessa na promocji sieci komórkowej (konkretnie przy wykupieniu usługi dostaje się bon na zakupy w Media Markt). Mogłabym nazbierać całe pęczki "zabawnych" Januszy, głównie byznesmenów. Podchodzę do jednego ze standardową formułką o wykupieniu usługi blablabla lub możlwiości przedłużenia istniejącej umowy w celu otrzymania cudownych profitów. Tutaj następuje: ooo paaani, jakby sobie można było przedłużyć to już bym dawno przedłużył HŁEHŁEHŁEHŁE

Osobna kategoria to ludzie traktujący sklep jak centrum darmowej rozrywki. Codziennie. O ile jestem w stanie zrozumieć dzieciaki przychodzące pograć na PS tak już całkiem dorośli przeglądający godzinami fejsa na wystawionych komputerach albo czytający pudelka na tabletach to dla mnie kosmos. Nie 3 minuty. Godzinę i więcej. Nie raz. Codziennie. Niektórzy nawet logowali się do banków.

Jedźmy dalej. Janusz i Grażyna w crocsach, generalnie ubiór jak do pielenia ogródka ale nie moja sprawa. Aż tutaj nagle Grażkę coś uwiera, więc po środku głównej alejki staje, zdejmuje wyżej wymienionego laczka, wytrzepuje, drapie się po stopie, zero dyskrecji, zero zażenowania.

Była też rodzinka Romów (typowy zlot, pewnie ze 30 osób), która zrobiła dziką aferę ze wzywaniem kierownictwa, bo na sklepie nie ma złotego Ipada.

Było też sporo ludzi biznesu, którzy odczuwali potrzebę opowiedzenia mi, ile to telefonów nie mieli w danej sieci i jaką to olbrzymią stratę sieć poniosła, kiedy przenieśli się do innej. W sumie to na każdej promocji trafiałam przynajmniej kilka osób, które próbowały mi wyjaśnić, że promowany produkt to chłam. Chociaż nie, na degustacjach nikt nigdy nie miał obiekcji
nielubiegrzybow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 13:41   #1286
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Byly niedawno wrzucone zdjecia zrobione w Biedronce. Janusz bez koszulki. Bylo wyraznie widac twarz owego Janusza I jego towarzyszki. Ba, bylo widac kogos w tle. Nawet byla rozmowa o kolorze wlosow kobiety z drugiego planu. Nikt nie zakwestionowal faktu zdjecia zrobionego z ukrycia I wrzuconego do netu.
Czym ta sytuacje wyzej rozni sie od video faceta w dziwnych butach? Czemu to jest Januszowaniem a robienia zdjec juz nim nie jest?

Edytowane przez d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Czas edycji: 2015-08-24 o 13:56
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 13:42   #1287
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
Moim zdaniem wlasnie nie zjezdzanie do krawedzi i teksty "kazdy martwi sie o siebie" sa typowo januszowe. Tak juz jest ze na drodze trzeba brac poprawke na innych kierowcow i czasem myslec za nich, ale nie, lepiej dopuscic do kolizji/wypadku, ale nie ustapic.


Wysłane przez Tapatalk
Ale tu chyba chodziło o wyprzedzanie na wąskiej drodze, po kiego wyprzedzać jak nie ma warunków, jak się pcha to niech sobie radzi
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 13:45   #1288
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;5252151 2]Bylo niedawno wrzucone zdjecie zrobione w Biedronce. Janusz bez koszulki. Bylo wyraznie widac twarz owego Janusza I jego towarzyszki. Ba, bylo widac kogos w tle. Nawet byla rozmowa o kolorze wlosow kobiety z drugiego planu. Nikt nie zakwestionowal faktu zdjecia zrobionego z ukrycia I wrzuconego do netu.
Czym ta sytuacje wyzej rozni sie od video faceta w dziwnych butach? Czemu to jest Januszowaniem a robienia zdjec juz nim nie jest?[/QUOTE]

Nie kojarzę tego zdjęcia, o którym mówisz, ale dla mnie nagrywanie, fotografowanie kogoś z ukrycia, to właśnie januszowanie.
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 13:55   #1289
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez beautyq Pokaż wiadomość
Nie kojarzę tego zdjęcia, o którym mówisz, ale dla mnie nagrywanie, fotografowanie kogoś z ukrycia, to właśnie januszowanie.
To byly dwa zdjecia
Tutaj zdjecie z twarzami
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1436465186
Tutaj kolejne z ktorego wywiazala sie rozmowa o wlosach
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=947


Dla mnie rowniez to Januszowanie, ale jesli juz tak bardzo chce sie wrzucic fotke to naprawde wypadaloby chociaz zamazac twarze.

Edytowane przez d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Czas edycji: 2015-08-24 o 13:57
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 16:55   #1290
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;5252170 0]To byly dwa zdjecia
Tutaj zdjecie z twarzami
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1436465186
Tutaj kolejne z ktorego wywiazala sie rozmowa o wlosach
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=947


Dla mnie rowniez to Januszowanie, ale jesli juz tak bardzo chce sie wrzucic fotke to naprawde wypadaloby chociaz zamazac twarze.[/QUOTE]

Wstawiający mogł się wysilić i zamazać twarze w paincie.
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-17 18:41:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.