Mamusie lutowe 2016 :) - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-25, 20:32   #3601
marciar7
Zakorzenienie
 
Avatar marciar7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 6 416
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Miniaczek86 Pokaż wiadomość
Ale fajnie wam dziewczyny ze juz niektóre wiedza co bedzie. Ja w Anglii to dopiero na połowkowym bede znac płeć a to bedzie 6 października !!!! Jesli chodzi o wyprawkę dużo a raczej większość mam po córci bo zawsze planowałam miec drugie. Laktatora używałam z aventu ręcznego i było ok. Od tyg czyuje juz ruchy( tzn małe puknięcia) ale wczoraj przed snem bąbelek zaczął niezle rozwijać swoje mięśnie dzis po obiadku tez wygodnie siedząc nagle bąbelek rozciągał sie duuuuzzzo i az moj M dotknął to niewierzyl ze takie to małe a juz tak czuć wspaniałe uczucie
Nie moge sie doczekac tego samego
__________________
Zosia 1.02.2016
marciar7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 20:34   #3602
Miniaczek86
Raczkowanie
 
Avatar Miniaczek86
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 85
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

A któraś mama moze bierze aspirynę ? Mam przepisana od lekarza zeby zapobiec skrzepom we krwi ponieważ pierwsza ciąże straciłam przez skrzepy wlasnie . Troche boje sie tego brac . Słyszałam ze tak rozrzedza krew ze czasem sie krwawi ale lekarz stwierdził ze to bezpieczne zwłaszcza ze mam ta 75 mg
Miniaczek86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 20:35   #3603
agaczilla21
Zakorzenienie
 
Avatar agaczilla21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-ce ;)
Wiadomości: 4 041
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Ciekawe czy ja się jutro dowiem kto u mnie mieszka ha ha
agaczilla21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 20:36   #3604
marciar7
Zakorzenienie
 
Avatar marciar7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 6 416
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez agaczilla21 Pokaż wiadomość
Ciekawe czy ja się jutro dowiem kto u mnie mieszka ha ha
Daj znac :-D ja sie niby dowiedzialam.i siedzi gdzies w kącie głowy ale sie nie nastawiam
__________________
Zosia 1.02.2016
marciar7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 20:38   #3605
Miniaczek86
Raczkowanie
 
Avatar Miniaczek86
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 85
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez agaczilla21 Pokaż wiadomość
Kingula u mnie dzisiaj 13t2 a juz od kilku dni czuje ruchy...średnio raz dziennie takie łaskotanie zazwyczaj z prawej strony brzucha...a tłuszczu na brzuchu mam sporo...

Trzymajcie jutro kciuki za mnie i Dzidziolka żeby się okazalo ze wszystko jest ok i żeby pani dr mnie nie zbyła...trochę się podliżę co by się postarała...powiem ze dr Z bardzo ją polecal i takie ble ble mieliśmy jechać jutro na caly dzień na Soline ale wyszło jak wyszło...Dzidziol ważniejszy...

A z moim ciśnieniem jest super miałam kilka razy podwyższone a teraz 120\80 lub nieraz i mniej tak ze może przynajmniej w tej ciąży mnie ominą różnego rodzaju atrakcje...

Ja tez zaczęłam czuć w 13 tyg . Teraz 14 i czuć coraz wiecej. Jak te nasze dzieciaczki szybko rosną !
Miniaczek86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 21:02   #3606
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Ale miałam nadrabiania U mnie 14t2d i wydaje mi się, że coś czuję tylko czy to ruchy - takie dziwne łaskotanie zwłaszcza jak siedzę nad spojeniem łonowym - najczęściej z lewej strony, w tej chwili bardziej na środku - nie mam pojęcia czy to ruchy :P to pierwsza ciąża więc chyba za wcześnie. I to chyba raczej nie są skurcze?
__________________
RAZEM

Edytowane przez cherrry2009
Czas edycji: 2015-08-25 o 21:04
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 21:08   #3607
marciar7
Zakorzenienie
 
Avatar marciar7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 6 416
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Ale miałam nadrabiania U mnie 14t2d i wydaje mi się, że coś czuję tylko czy to ruchy - takie dziwne łaskotanie zwłaszcza jak siedzę nad spojeniem łonowym - najczęściej z lewej strony, w tej chwili bardziej na środku - nie mam pojęcia czy to ruchy :P to pierwsza ciąża więc chyba za wcześnie. I to chyba raczej nie są skurcze?
Ja bym powiedziala ze to ruchy:-P
__________________
Zosia 1.02.2016
marciar7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-25, 21:10   #3608
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez marciar7 Pokaż wiadomość
Ja bym powiedziala ze to ruchy:-P
Strasznie szybko, ale mam taką nadzieję. Przeważnie odczuwam je 2-3 razy w ciągu dnia. Ale chyba uwierzę dopiero jak je poczuję na zewnątrz
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 21:11   #3609
marciar7
Zakorzenienie
 
Avatar marciar7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 6 416
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Strasznie szybko, ale mam taką nadzieję. Przeważnie odczuwam je 2-3 razy w ciągu dnia. Ale chyba uwierzę dopiero jak je poczuję na zewnątrz
Ja czasem czuje cos w stylu jakby ze tak powiem sie gazy w jelitach buzowaly :-D ale nie wiem co to i czy to to :-D
__________________
Zosia 1.02.2016
marciar7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 21:12   #3610
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez marciar7 Pokaż wiadomość
Ja czasem czuje cos w stylu jakby ze tak powiem sie gazy w jelitach buzowaly :-D ale nie wiem co to i czy to to :-D
Hehe to ja też tak określałam te znaki w ubiegłym tygodniu teraz jakby bardziej przypominały łaskotki chociaż sama nie wiem
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 21:20   #3611
mamusiaczek
Rozeznanie
 
Avatar mamusiaczek
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 619
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez kingula111 Pokaż wiadomość
Mamusiaczek a te kulki styropianu co masz to nie zasypia się na jedną stronę?nie robi się tzw flaki w miejscu na którym akurat lezysz'

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Mamusiaczek a te kulki styropianu co masz to nie zasypia się na jedną stronę?nie robi się tzw flak w miejscu na którym akurat lezysz?

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

No widzicie co się dzieje eh chyba lepiej jak was cichutko czytam tylko


Przesypują się, ale zawsze je tak ułożę że jest ok 👌

Z tymi poduszkami to jest tak, że w 1 ciąży nie miałam i nie tęskniłam, w kolejnej kręgosłup mi pękał i poducha bylas zbawieniem. Teraz jeszcze jej nie używam, ale wyprana czeka 😊
__________________
Tomuś
mamusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-26, 06:19   #3612
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Ale miałam nadrabiania U mnie 14t2d i wydaje mi się, że coś czuję tylko czy to ruchy - takie dziwne łaskotanie zwłaszcza jak siedzę nad spojeniem łonowym - najczęściej z lewej strony, w tej chwili bardziej na środku - nie mam pojęcia czy to ruchy :P to pierwsza ciąża więc chyba za wcześnie. I to chyba raczej nie są skurcze?
bardzo szybko, ale kto wie

ja juz strasznie sie nie moge doczekac kolejnej wizyty i czy poznam płeć. Jako że rodzinka mnie nie widzi, tyle co im fotki wysle to czekaja tylko tez na wrzesien i czy brzuch juz widac. To sie zdziwia

Któraś pisala zeby na nowej czesci zrobic pierwsza stronke z imionami dzieci i płciami - nie ma problemu

do tego czasu raczej wiekszosc bedzie znała juz płeć

miłego dnia dziewczynki
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 07:00   #3613
Caramel 85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 631
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
To musi byc radość ze dziewczynka dla urozmaicenia co? Będzie rodzyneczek wspolczuje mdłości, mam nadzieje ze niedługo Cie opuszcza.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dzięki A radość przeogromna.

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Ale miałam nadrabiania U mnie 14t2d i wydaje mi się, że coś czuję tylko czy to ruchy - takie dziwne łaskotanie zwłaszcza jak siedzę nad spojeniem łonowym - najczęściej z lewej strony, w tej chwili bardziej na środku - nie mam pojęcia czy to ruchy :P to pierwsza ciąża więc chyba za wcześnie. I to chyba raczej nie są skurcze?
To mogą być ruchy ja też w pierwszej ciąży czułam je od ok 14 tyg. Przy skurczach twardnieje brzuch.

Cytat:
Napisane przez agaczilla21 Pokaż wiadomość
Ciekawe czy ja się jutro dowiem kto u mnie mieszka ha ha
Trzymam kciuki


Też większość rzeczy mam po synach, typu wózek, kosz mojżesza, ubranka, ale planuję dokupić parę takich bardziej dziewczęcych. Za różowym nie przepadam, ale jakieś grochy, bardziej dziewczęce kroje, czemu nie
__________________
Andrzejek
Witek
Paulinka
Caramel 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 07:22   #3614
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
hehe no on czeka na córeczke to wiesz

właśnie weszlam na stronke motherhood i juz wiem ze zostawie tam troszke grosza

ale to we wrzesniu jak sie dowiem co bedzie

potrzebuje kojca, pieluszek, flanelek itp
Łojeju, ale wiesz,że takie pieluszki i flanelki mają tam zbójeckie ceny?
Jak dla mnie nie opłaca się,bo to i tak służy do takich rzeczy,że prędko będzie brudne, czasem nawet nie do doprania
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 08:42   #3615
mamusiaczek
Rozeznanie
 
Avatar mamusiaczek
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 619
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Caramel 85 Pokaż wiadomość
Dzięki dostałam porządnego bólu brzucha jak na @ i chwile potem nagłego silnego krwanienia. Przeraziłam się że to poronienie, ale szczęśliwie w szpitalu okazało się że córeczka żyje, a w macicy jest wielki krwiak :/. W poprzednich ciążach musiałam mieć cc bo obaj chłopcy ułożeni byli głową w górze, miednicowo.





Mnie strasznie dokuczają mdłości i to takie całodzienne, ruchy dziecka już czuję, a brzuch rano mam jeszcze prawie płaski, ale jak coś zjem to bardziej wychodzi.


Dobrze, że wszystko ok!! Zawsze coś 😒

Jakich masz dużych chłopców? Ucieszyli się na siostrzyczkę? Ahh dziewczynka byłaby spełnieniem moich marzeń 😍



Mnie od kilku dni pobolewa blizna po cc i mam schizy że coś mi się rozchodzi 😒 gin mi mówił że to raczej niemożliwe, ale mam obawy. Wizyta prywatna dopiero za tydzień...
__________________
Tomuś
mamusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 09:11   #3616
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Caramel 85 Pokaż wiadomość
Dzięki A radość przeogromna.



To mogą być ruchy ja też w pierwszej ciąży czułam je od ok 14 tyg. Przy skurczach twardnieje brzuch.



Trzymam kciuki


Też większość rzeczy mam po synach, typu wózek, kosz mojżesza, ubranka, ale planuję dokupić parę takich bardziej dziewczęcych. Za różowym nie przepadam, ale jakieś grochy, bardziej dziewczęce kroje, czemu nie
kminie nad koszem mojżesza, ale to na momen jest :/
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 09:42   #3617
Caramel 85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 631
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez mamusiaczek Pokaż wiadomość
Dobrze, że wszystko ok!! Zawsze coś 😒

Jakich masz dużych chłopców? Ucieszyli się na siostrzyczkę? Ahh dziewczynka byłaby spełnieniem moich marzeń 😍



Mnie od kilku dni pobolewa blizna po cc i mam schizy że coś mi się rozchodzi 😒 gin mi mówił że to raczej niemożliwe, ale mam obawy. Wizyta prywatna dopiero za tydzień...
Młodszy ma roczek a starszy dwa latka, więc nie bardzo jeszcze rozumieją że będą mieli siostrzyczkę Blizna po cc nigdy mnie nie bolała więc nic nie doradzę :/ ale wydaje mi się że takie problemy mogą być raczej pod koniec ciąży jak brzuch jest już duży. A ile minęło u Ciebie czasu od pierwszej cesarki?

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
kminie nad koszem mojżesza, ale to na momen jest :/
To prawda na moment bo ze 3-4 miesiące. Ale ja sobie nie wyobrażam bez kosza, dom ma dwa poziomy więc odważniej nosiliśmy po schodach malucha w koszu, no i jak zasnął na wieczór i szliśmy spać to przenoszenie w koszyku go nie budziło. Poza tym wyraźnie jeden i drugi syn lepiej się czuli w takiej małej przestrzeni, więc nie przekładaliśmy ich z kosza do łóżeczka tylko wkładaliśmy jedno w drugie. Przydał się też na urlopie właśnie zamiast łóżeczka.
__________________
Andrzejek
Witek
Paulinka
Caramel 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 10:46   #3618
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

ma ktoraś namiary na siatki centylowe płodów?

edit mam przy opisach tygodni ciąży, namierzyli mi dzidziusia w szpitalu na tydzień starszego

Edytowane przez figa84
Czas edycji: 2015-08-26 o 10:52
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 11:10   #3619
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Dziewczyny u mnie od rana dość mocny nieustający ból w okolicy prawego jajnika - mam też od jakiś 2 tygodni dużo śluzu białego. Czy jest się czym niepokoić? Czytam o tych objawach zagrażających poronieniu i panikuję po 8 dni temu odstawiłam duphaston.
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-26, 11:22   #3620
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Dziewczyny u mnie od rana dość mocny nieustający ból w okolicy prawego jajnika - mam też od jakiś 2 tygodni dużo śluzu białego. Czy jest się czym niepokoić? Czytam o tych objawach zagrażających poronieniu i panikuję po 8 dni temu odstawiłam duphaston.

Hmm, taki śluz normalny w ciąży raczej. Cieżko orzec. Jajniki tez w ciąży moga bolec kochana nic Ci tu raczej nie doradzimy. Dla mnie to typowe objawy ciążowe ale jak sie denerwujesz to dzwon do gin dla spokoju ducha. Kiedy mas wizytę?


Sent from my iPhone using Tapatalk
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 12:07   #3621
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Dziewczyny u mnie od rana dość mocny nieustający ból w okolicy prawego jajnika - mam też od jakiś 2 tygodni dużo śluzu białego. Czy jest się czym niepokoić? Czytam o tych objawach zagrażających poronieniu i panikuję po 8 dni temu odstawiłam duphaston.
ja z panikar, które wolą się poradzić lekarza jak mnie coś niepokoi
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 12:29   #3622
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cześć

Nadrobiłam ale nie sposób pocytować. W każdym razie gratuluję pierwszych dziewczynek I trzymam kciuki za kolejne wizyty. I jeszcze witam nowe mamusie


Jeśli chodzi o laktator to ja mam ręczny avent -ani grzeje ani ziębi. Używałam go w szpitalu przy nawale i dokarmianiu Małej z butli jak leżakowała w inkubatorze. A później to tylko 2 razy-tylko dlatego żebym nie dostała zapalenia. Moje dziecko było cyckowe i już później nie chciała pić ściągniętego z butli.

W sobotę byłam na weselu. Była super zabawa i się strasznie objadłam wszystkiego.
Ale siły już nie te i usilnie już chciałam o 1 wyjść.
Niestety mimo obszernej sukienki najbliżsi znajomi pogratulowali bąbelka
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 12:40   #3623
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
Hmm, taki śluz normalny w ciąży raczej. Cieżko orzec. Jajniki tez w ciąży moga bolec kochana nic Ci tu raczej nie doradzimy. Dla mnie to typowe objawy ciążowe ale jak sie denerwujesz to dzwon do gin dla spokoju ducha. Kiedy mas wizytę
7 września wizyta. Poleżałam i prawie przeszło, niby jeszcze czuję ale już dużo mniej niż rano. To mniej więcej czas kiedy powinnam mieć 3 miesiączkę więc może to jest powodem - jajniki się nie zorientowały jeszcze
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 13:00   #3624
siasia13
Rozeznanie
 
Avatar siasia13
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 751
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Czesc dziewczyny Siedze w pracy I sie nudze, nie chce mi sie pracowac Wczoraj poczulam pierwszy raz bejbisia Takie laskotki dosc wyrazne nad sklepieniem lonowym A dzisiaj narazie nic, czekam
Cherry moze tak byc, ze w czasie gdy powinien pojawic sie okres mozna miec dolegliwosci okresowe. Mnie bolal brzuch normalnie jak na @. Takze mysle, ze to nic ale ja tez panikara I tez bym pewnie wolala pogadac z ginem.
Ja rozmawialam dzisiaj z polozna o tym znamieniu ktore nagle zaczelo sie jakby kurczyc I powiedziala, ze to pewnie nic ale zebym sie zglosila do lekrza. Wizyte mam dopiero 10 wrzesia. Chyba oszaleje do tej pory
siasia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 13:01   #3625
mamusiaczek
Rozeznanie
 
Avatar mamusiaczek
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 619
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Caramel 85 Pokaż wiadomość
Młodszy ma roczek a starszy dwa latka, więc nie bardzo jeszcze rozumieją że będą mieli siostrzyczkę Blizna po cc nigdy mnie nie bolała więc nic nie doradzę :/ ale wydaje mi się że takie problemy mogą być raczej pod koniec ciąży jak brzuch jest już duży. A ile minęło u Ciebie czasu od pierwszej cesarki?
To maluszki Mój młodszy w listopadzie będzie miał 2 latka, także będzie ok 2 lata i 2 miesiące między porodami.
Chyba panikuję za bardzo...w sumie jakby nie było już brzuszek mam spory, to wszystko się rozciąga.

Cytat:
Napisane przez badzia987 Pokaż wiadomość
W sobotę byłam na weselu. Była super zabawa i się strasznie objadłam wszystkiego.
Ale siły już nie te i usilnie już chciałam o 1 wyjść.
Niestety mimo obszernej sukienki najbliżsi znajomi pogratulowali bąbelka
My idziemy we wrześniu i muszę poszukać jakiejś sukienki, bo już nie ma opcji, że zmieszczę się w te nieciążowe
Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
7 września wizyta. Poleżałam i prawie przeszło, niby jeszcze czuję ale już dużo mniej niż rano. To mniej więcej czas kiedy powinnam mieć 3 miesiączkę więc może to jest powodem - jajniki się nie zorientowały jeszcze
Podobno tak to bywa!
__________________
Tomuś
mamusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 13:02   #3626
Miniaczek86
Raczkowanie
 
Avatar Miniaczek86
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 85
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Mnie jeszcze do tamtego tyg okropnie bolał dół brzucha a jeszcze gorzej dół pleców zaraz nad kością ogonowa!!!!! U lekarza non stop twierdzili ze wszystko ok taka moja natura . Z dzidzia tez jedt ok
Miniaczek86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 13:37   #3627
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

A o jakiej porze dnia Wasze maluchy się ruszają tak, że to czujecie??
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 14:05   #3628
siasia13
Rozeznanie
 
Avatar siasia13
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 751
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Ja poczulam wieczorem, musze przyznac, ze zjadlam troche slodkiego I to pewnie po tym. Ja poczulam na siedzaco ale w pierwszej ciazy poczulam pierwsze kilka razy gdy lezalam na plecach I sie relaksowalam. Czulam wtedy takie musniecia. Bo wczoraj to byl raczej taniec radosci, ze mamusial nazarla sie cukru Ale w pierwszej ciazy poczulam dziecko jakos w 18/19 tygodniu a wczesniej nie bylo mowy zebym cokolwiek poczula. Te dziewczyny, ktore sa w pierwszej ciazy I czuja dziecko w 14 tygodniu albo sa wielkimi szczesciarami, albo sa super szczuple, albo moze nie do konca jeszcze wiedza co czuja wiec cierpliwosci
siasia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 14:24   #3629
kingula111
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 809
GG do kingula111
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

A ją gdzieś czytałam ze kobiety z tylozgieciem.bardziej odczuwają ból w podbrzuszu jak i również ból w krzyżu.ale czy to prawda niewiem

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

A czy dziewczyny tak jak ją w 17 tyg już nadal czują powoływania w podbrzuszu,bo ją myślałam ze to powoływanie jest ale tak max do 12 tygodnia.ją jestem w 17 tyg i nadal czasem czuje wtedy lecę do kibelka i sprawdzam czy nie plamie czasem eh

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Nie powoływanie tylko pobolewanie w podbrzuszu
kingula111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 14:40   #3630
agaczilla21
Zakorzenienie
 
Avatar agaczilla21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-ce ;)
Wiadomości: 4 041
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Hej hej 😊 z Dzidziolkiem wszystko ok 😊 M byl ze mną na usg 😊 pani dr kazała mi się rozebrać ze mi zrobi dopochwowe a że sie nie zalatwilam przed wizytą bo nie zdarzyłam to zrobila mi przez brzuch 😊 i w sumie dość dobrze bylo widać. Dzidziolek dlugi na 80mm 😃 serduszko 155uderzen na minutę 😃 wszystko z nim dobrze. Na samym poczatku miał wyprostowany kciuk jak by mowil nie martw się jest ok...potem rączkę do czoła przykladal. Fikał koziołki 😊 pani dr bardzo mila, nie spieszyla się, wszystko dokladnie pokazywała. Plec nie potwierdzona na 100% ale raczej synek....
agaczilla21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-12 20:45:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:05.