Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-27, 15:48   #481
Malagenia
Raczkowanie
 
Avatar Malagenia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 322
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

- Nie wiem gdzie leży jakie państwo na mapie (kojarzę jedynie kilka, np. Włochy, Rosję ) mimo, że wielokrotnie próbowałam się tego nauczyć, rozwiązywałam quizy, w których trzeba wpisać nazwy państw, wieszałam mapy w mieszkaniu itp, chwilę wiem i zaraz zapominam Podobnie z miastami i rzekami.
- Tak samo z pamiętaniem dat, czy to ważnych wydarzeń, czy urodzin znajomych itp, zapamiętałam kilka i więcej nie przyswajam.
- Nie umiem jeść nożem i widelcem i nie robię tego, czasem próbuję się zmusić przy jakichś większych okazjach, ale zwykle rezygnuję, bo tak mnie to stresuje, że nie cieszy mnie jedzenie, a jeść uwielbiam
- Wf był dla mnie koszmarem, mimo, że koordynację mam dobrą i np. tańczyć umiem, bałam się np. skakać przez kozła, ze źle obliczę odległość i spadnę.
- Nie umiem dobrze umyć muszli klozetowej
- Nie umiem liczyć w pamięci

A co do brutto/ netto, to zapamiętałam sobie, że Netto = Na rękę

Edytowane przez Malagenia
Czas edycji: 2015-08-27 o 15:49
Malagenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 17:02   #482
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

Nie umiem zjesc zapiekankę/pizzę i nie uwalic się sosem
Nie umiem jechać i nie zaliczyc kraweznika (Boże chroń koła mojego auta)
Nie umiem rozmawiać z milymi ludzmi - takimi wiecie "co slychac kochana", bo zawsze wychodzę na wredna, albo malomowna. To samo z nowo poznanymi ludzmi
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 19:22   #483
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
-Nie umiem oszacować odległości i długości przedmiotów, 50 metrów to może być dla mnie równie dobrze 200 .
-Tabliczkę mnożenia bez zastanowienia umiem do 6, wyżej już muszę pomyśleć.
-Kiedy mam z proporcji wyliczyć coś na kalkulatorze, zawsze muszę sobie w pamięci (a najlepiej na kartce) narysować tę proporcję i dopiero wtedy wklepuję to w kalkulator.
-Nie znam się na paliwach samochodowych - lpg/benzyna/paliwo/gaz - nie wiem, czy to wszystko co innego, czy może któreś są dla siebie synonimami.
-Nie umiem powiedzieć, w którym roku poszłam do szkoły, mimo, że chyba teoretycznie powinnam dodać swój wiek do roku urodzenia. Zawsze odejmuję na palcach (w 2015 jestem po drugim roku, w 2014 byłam po pierwszym, w 2013 po pierwszym pierwszego kierunku, w 2012 po 3 LO itd. ). Tak samo robię z innymi wydarzeniami, jeżeli wiem, w której klasie byłam w tamtym momencie, a chcę policzyć, ile lat temu to było .
-Bardzo długo myliłam lewo i prawo (nauczyłam się dopiero, jak w jakiejś książce przeczytałam, że podaje się prawicę - od tego momentu jak mam wątpliwość, lekko ruszam ręką, którą się witam i mam po problemie ).
-Jestem pokraką - byłam kilka razy na zumbie i nie byłam w stanie powtórzyć ruchów instruktora; okej - same nogi powtórzę, same ręce też, ale prędzej bym się zaplątała w supeł, niż powtórzyła całą figurę.
-Mam problem z rozpoznawaniem twarzy - mam dwa zdjęcia obok siebie i często nie umiem określić, czy to ta sama osoba, czy dwie różne (zwłaszcza, jak to są zdjęcia makijażu, te modelki wydają mi się takie 'bez wyrazu').
-Nie mam problemów z ortografią, ale pomimo ciągłego sprawdzania w słowniku słowa 'co najmniej', nie umiem zapamiętać jego pisowni.
-Nie wiem, ile dni mają które miesiące.
-Nie wiem ile to jest "do smaku", "odrobina", "na oko"
-Żeby określić, co jest pionem, a co poziomem, najpierw muszę powiedzieć sobie w głowie zdanie "postawić kogoś do pionu".
-Nie mam pojęcia, co oznaczają symbole na drzwiach toalety, jeżeli nie ma narysowanej dziewczynki/chłopca, to nie idę (chyba, że ktoś akurat wychodzi i się wyjaśnia, która jest która)
-Do niedawna nie umiałam odróżnić N, E, S, W w kierunkach świata, ale znalazłam wierszyk 'na ekierce siedzi wrona' i już nie mam problemu .
-Tak samo duży problem miałam z określeniem wschodu i zachodu, ale zapamiętałam, że ludzie wyjeżdżali na zachód po kasę i kojarzyłam, ze to jest na lewo na mapie.
-Nie mam orientacji, gdzie są jakie miasta w Polsce, oprócz tych największych (gdzie jest Rzeszów, Przemyśl, Olsztyn, Zielona Góra i wiele innych? nie mam pojęcia).
-Nie umiem jeść pałeczkami.
-Nie umiem tańczyć.
-Nie umiem prosto wypiłować paznokci, dlatego zawsze obcinam na 0.
-Raczej nie umiem określić, czy osoby w rodzinie są do siebie podobne (chociaż z wiekiem przyszła mi minimalna zdolność rozpoznawania podobnych rysów twarzy).
-Nie umiem podtrzymywać rozmowy - jeżeli ktoś mnie zaczepi, to odpowiem mu na pytanie, ale nie wiem, o co ja powinnam pytać, a "a Ty?" brzmi dla mnie głupio .
-Nie potrafię kupować ubrań, chyba, że są to przeróżne rodzaje białych bluzek i koszul - tych mam mnóstwo.
-Nigdy nie umiałam grać w siatkówkę.
-Nie wiem o co chodzi z numerkami do lekarza (u mnie się po prostu idzie w godzinach pracy, prosi w rejestracji o wyjęcie karty i siada w kolejce).
-Nie umiem robić ładnej pętelki przy przyszywaniu guzika, zawsze dla bezpieczeństwa przewlekam nitkę przez supeł w nieskończoność.
-Umiem zrobić tylko jedną minę do zdjęć - szczerzę wszystkie zęby, przy każdej innej wyglądam durnie.
Cytat:
Napisane przez Malagenia Pokaż wiadomość
- Nie wiem gdzie leży jakie państwo na mapie (kojarzę jedynie kilka, np. Włochy, Rosję ) mimo, że wielokrotnie próbowałam się tego nauczyć, rozwiązywałam quizy, w których trzeba wpisać nazwy państw, wieszałam mapy w mieszkaniu itp, chwilę wiem i zaraz zapominam Podobnie z miastami i rzekami.
- Tak samo z pamiętaniem dat, czy to ważnych wydarzeń, czy urodzin znajomych itp, zapamiętałam kilka i więcej nie przyswajam.
- Nie umiem jeść nożem i widelcem i nie robię tego, czasem próbuję się zmusić przy jakichś większych okazjach, ale zwykle rezygnuję, bo tak mnie to stresuje, że nie cieszy mnie jedzenie, a jeść uwielbiam
- Wf był dla mnie koszmarem, mimo, że koordynację mam dobrą i np. tańczyć umiem, bałam się np. skakać przez kozła, ze źle obliczę odległość i spadnę.
- Nie umiem dobrze umyć muszli klozetowej
- Nie umiem liczyć w pamięci

A co do brutto/ netto, to zapamiętałam sobie, że Netto = Na rękę
Jeżu, u mnie to samo
Mapa to moja największa zmora, a miałam nawet rozszerzoną geografie w liceum - nic kompletnie mi w głowie nie zostało.
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 20:16   #484
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

- Mam problem z odróżnieniem prawej strony od lewej i jest to problem nie do rozwiązania
- Nie umiem w hula hop i nie wiem czy da się to naprawić
- Nie umiem składać ładnie ubrań i mam to... ;
- Malowanie paznokci u prawej dłoni i obcinanie jej nożyczkami
- Nie umiem w serwowanie w siatkówce. Z w-fu szóstki, a z tego pała. Nie do nauczenia dla mnie.

Wiele rzeczy z wątku (i nie tylko) też nie umiałam, ale mi "przeszło"
- przedstawianie prezentacji - pomogły studia, zaczęłam mieć wylane;
- rozmawianie przez telefon w sposób oficjalny, zamawianie żarcia - w dużym stopniu przeszło jak zaczęłam szukać pracy i mój telefon dzwonił non-stop; i tyle lat studiowania wymagało nauczenie się zamawiania pizzy;
- liczenie w pamięci - praca - liczenie reszty i kasy pod koniec dnia to dobry trening;
- zakładanie poszewki na kołdrę - chłop mi pokazał, że wystarczy wywalić na lewą stronę, złapać za rogi kołdery i "pociągnąć"
- zrobienie klopsików - były kupą, teraz (po którymś.. razie z kolei) wychodzą pyszne W kuchni wiele rzeczy to kwestia wprawy (aczkolwiek rozumiem, że ktoś nigdy nie nauczy się doprawiać "na oko").

Edytowane przez 8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Czas edycji: 2015-08-27 o 20:20
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 20:49   #485
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

Cytat:
Napisane przez wredna biedronka Pokaż wiadomość
Nie umiem rozroznic ktora strona jest prawa, a ktora lewa. Gdy ktos mnie sie na szybko zapyta musze sie zastanowic, ktora jest ktora
Ja też.

Nie umiem tak samo umalować oczu, zawsze jedno wygląda trochę inaczej od drugiego.

Nie umiem obsługiwać kas samoobsługowych w supermarketach. Nie i już.

Nie umiem prasować i piec ciast.
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 20:54   #486
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;52564091]- Mam problem z odróżnieniem prawej strony od lewej i jest to problem nie do rozwiązania
- zakładanie poszewki na kołdrę - chłop mi pokazał, że wystarczy wywalić na lewą stronę, złapać za rogi kołdery i "pociągnąć" [/QUOTE]

ja tak samo, instruktor chce mnie za to udusić... 😁 podejrzew, że nawet napisanie na palcach P i L nic nie da
Poszewka założona w 5 minut? Tak, tylko zamiast koldry w srodku będę ja
Nie umiem w rolki
Nie umiem ładnie chodzic w balerinkach - zawsze czlapię jak kaczka
Nie umiem obcinac paznokci u stóp, przez tydzien po obcinaniu wstyd je pokazywac
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 21:21   #487
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

Jako mańkut mam problem z parkowaniem w prawo, bo zawsze pasażer nie ma jak wyjść, a ja mam miejsca niczym król

Gubię się z rozróżnianiem kierunków gdy ktoś mnie na szybko zapyta o to, a ja jestem zajęty czymś innym.

Zapominam podstawowych pojęć po angielsku gdy ktoś mnie na ulicy zapyta np. o drogę to będzie "yyyyy, me name potatoe"

Niby gotowanie dobrze mi idzie, ale przy soleniu wymiękam, albo za dużo albo za mało, efekt taki, że proszę innych, żeby to zrobili.
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-28, 08:15   #488
Beatagr3
Zadomowienie
 
Avatar Beatagr3
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 456
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

Super wątek
Nie umiem w paznokcie i jakiekolwiek makijaż, jedynie podkład, tusz do rzęs i ewentualnie szminka.
Nie umiem regulować brwi i szczerze nigdy tego nie robiłam (nawet u kosmetyczki ). Na szczęście mam naturalnie dość równe
Nie umiem lepić pierogów.
Nie umiem w hula hop, a bardzo bym chciała .
Jak ktoś mi się przedstawi to nie ma szans, żebym od razu zapamiętała imię.
Nie umiem w facetów, randki i podrywanie.
Nie zrobię żadnej innej fryzury oprócz kucyka i zwykłego warkocza. A zawsze chciałam sobie zrobić dobierany.
__________________
?
Beatagr3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 08:39   #489
bfca8d39b0c33d1e642320d525f11dd69d86e6d3_6578f56ebc91f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 596
Talking Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

Kurcze, ale mi się dobrze zrobiło, że nie tylko ze mnie taka sierota!
- Nie umiem w synchronizacja nóg i rąk. Wszystkie aerobiki, zumby itp. to nie dla mnie, tak samo skakanie na skakance czy wymieniany już dwutakt;
- Nie umiem w gry zespołowe, w ogóle nie ogarniam zasad i nie wiem po co biegać i się rzucać za jakąś piłką?
- Nie umiem tak ugotować mleka żeby nie wykipiało
- Nie umiem utrzymać porządku
- Nie umiem stron świata i nie wiem co gdzie leży na mapie
- Nie umiem malować się cieniami mimo, że jestem kosmetyczką :P
- Nie umiem wyjść z domu na czas, zawsze wszędzie biegam
- Nie umiem nie być roztrzepana, ciągle coś mi spada, gubię coś albo zapominam
bfca8d39b0c33d1e642320d525f11dd69d86e6d3_6578f56ebc91f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 10:06   #490
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

nie umiem w otwieranie konserw otwieraczami
nie umiem w otwieranie wina w elegancki sposób
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 11:07   #491
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

Nie umiem zrobić budyniu bez grudek
Nie umiem otworzyc butelkę piwa bez otwieracza
Nie umiem upiec frytek bez przypalenia
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-28, 11:20   #492
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

Co do zakładania poszewki na kołdrę - mnie nauczyła koleżanka na koloniach, zajmuje mi to 2 minuty. Najpierw poszewkę wywracamy na drugą stronę, to klucz do sukcesu. Potem wsadzamy w nią ręce i znajdujemy wnętrze rogów, naciągając całą na przedramiona. Następnie łapiemy dwa rogi kołdry i nakładamy i voila. Bez tego wywrócenia na drugą stronę nie umiem, choć mama mówi, że robię to jak łoś - ale za to bardzo skutecznie, także nawet 8latki sobie z tym poradzą
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 11:23   #493
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
Co do zakładania poszewki na kołdrę - mnie nauczyła koleżanka na koloniach, zajmuje mi to 2 minuty. Najpierw poszewkę wywracamy na drugą stronę, to klucz do sukcesu. Potem wsadzamy w nią ręce i znajdujemy wnętrze rogów, naciągając całą na przedramiona. Następnie łapiemy dwa rogi kołdry i nakładamy i voila. Bez tego wywrócenia na drugą stronę nie umiem, choć mama mówi, że robię to jak łoś - ale za to bardzo skutecznie, także nawet 8latki sobie z tym poradzą
Dokladnie tak staram sie robić, a konczy sie na tym, ze skaczę po lozku jak małpka probujac zmusic poszewke do spadniecia nizej😁
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 11:25   #494
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

hehe ja też nakładam poszewkę w dziwaczny sposób :P
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 12:05   #495
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

Cytat:
Napisane przez agatka36 Pokaż wiadomość
Dokladnie tak staram sie robić, a konczy sie na tym, ze skaczę po lozku jak małpka probujac zmusic poszewke do spadniecia nizej😁
hmm, to może kwestia materiału w takim razie...
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 12:11   #496
LovinLight
Zadomowienie
 
Avatar LovinLight
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 205
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

-Nie wiem gdzie co leży na mapie.
-Nie umiem pomalować paznokci tak żeby nie było jakiś wgnieceń czy nierówności, nawet najlepszym lakierem.
-Nie umiem nic co wiąże się z matematyką...
-Nie umiem prasować
LovinLight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 13:54   #497
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

Nie umiem pomalować paznokci bez upaprania palców i skórek
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 14:29   #498
muminkowa900
Raczkowanie
 
Avatar muminkowa900
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 494
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

nie umiem robić jakiś warkoczów czy splotów z tyłu głowy
muminkowa900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 21:06   #499
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

Nie umiem w samochody.
Nie umiem w liczenie w pamięci.
Nie umiem w krojenie chleba tak bardzo, że to już podpada pod niepełnosprawność.
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-28, 23:14   #500
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

Jak to dobrze wiedzieć,że nie jestem jedyną"sierotą",która czegoś nie potrafi,jakoś mi tak raźniej
Nie potrafię:
- chodzić na szpilkach/obcasach-no za żadne skarby się nie nauczę wykręcam nogi jak nic-żal patrzec😜
- liczyć w pamięci zwłaszcza wielkich sum
- gotować ,piec ciast -i te gramatury.robię na oko.chcialabym,lecz nie potrafię pichcić z pasją
- obsługiwać kas samoobsługowych
- zrobić idealnej kreski-jaskółki (a juz na lewym oku to w ogóle)tragedia
- kręcić hula hop,jeździć na łyżwach,na rolkach
- idealnie pomalować paznokci na prawej ręce
- nie ogarniam fizyki,matematyki
- nie ogarniam komputera (a dokładniej programowania,systemu, exela.wstyd mi,ale nie potrafię na swoim komputerze domowym nagrać czegoś na płytkę.w pracy nie mam z tym problemu -tam raz dwa i sie nagrywa.
- nie umiem pływać
- "trzymać języka za zębami"często coś palnę,zrobię zanim pomyślę
-
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 16:24   #501
Azmika88
Zadomowienie
 
Avatar Azmika88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 107
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

Nie umiem zrobić sobie warkocza ani ułożyć włosów na szczotce czy ich wyprostować ;/
Azmika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 20:20   #502
Laurelindorenan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 522
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

[1=bfca8d39b0c33d1e642320d 525f11dd69d86e6d3_6578f56 ebc91f;52567460]Kurcze, ale mi się dobrze zrobiło, że nie tylko ze mnie taka sierota!
- Nie umiem w synchronizacja nóg i rąk. Wszystkie aerobiki, zumby itp. to nie dla mnie, tak samo skakanie na skakance czy wymieniany już dwutakt;
- Nie umiem w gry zespołowe, w ogóle nie ogarniam zasad i nie wiem po co biegać i się rzucać za jakąś piłką?
[/QUOTE]

O, ja też Szkolny wuef był dla mnie koszmarem i jako jedyna w klasie miałam z niego tróję. Jeśli ćwiczę, to tylko na przyrządach typu orbitrek czy rowerek, ewentualnie sama w domu z filmikami, bo mogę przewinąć kilka razy, aż w końcu coś wyjdzie. Parę razy koleżanki mnie wyciągały na różne aerobiki, jogi i zumby - przekonałam się, że mylą mi się ręce i nogi, nie mogę nadążyć, a zgięcie pewnych części ciała pod określonym kątem jest dla mnie niemożliwe
Laurelindorenan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 12:49   #503
Santom09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 55
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

-odróżnić prawej od lewej,
-nie umiem ogarnąć wieku urządzeń w domu, znaczy umiem używać z tym ze nie ogarniam różnych programów, typu: piekarnik, zmywarka, zelazko czy mikrofalowka.. Maja tysiace roznych programow ja mam wybrany jeden i tylko tego uzywam..
-nie umiem rozmawiac przez telefon, nawet z wlasnym facetem! Przeraza mnie cisza w sluchawce, nie wspomne o telefonach do urzedu czy innych tego typy instytucji..
-nie umiem nic wytlumaczyc nikomu.. Po pewnym czasie tlumaczenia trace cierpliwosc i zastanawiam sie czy wogole wiem o czym gadam..
-nie umiem obslugiwac kas samoobslugowych, tym bardziej jak stoi ktos za mna w kolejce..
-nie umiem opowiadac kawalow, jeszcze nie zaczne a juz sie smieje..
-nie umiem kroic chleba, sera, wedlin, dobrze ze wszystko mozna kupic krojone.
- jazda samochodem powoduje u mnie paralizujacy lek, tym bardziej gdy stoje na skrzyzowaniu a jest troche pod gorke, recznego nie uzywam bo przez prace mam tak slaba prawa reke ze nie umiem go pozniej zwolnic jedna reka.. Takze jak ruszam na skrzyzowaniu to daje sie wykazac koniom pod maska i daje tyle gazu ze całe osiedle słyszy mój silnik..
Dobrze ze w tych niektórych moich ułomnościach nie jestem sama.
Santom09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 16:37   #504
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

Nie umiem jeść pałeczkami.
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 16:48   #505
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Nie umiem jeść pałeczkami.
Też mam z tym problem Umiem zjeść tylko sushi bo to są dość duże kawałki. Z ryżem sobie nie radzę
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 17:07   #506
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

Cytat:
Napisane przez agatka36 Pokaż wiadomość
Nie umiem zjesc zapiekankę/pizzę i nie uwalic się sosem
Nie umiem jechać i nie zaliczyc kraweznika (Boże chroń koła mojego auta)
Nie umiem rozmawiać z milymi ludzmi - takimi wiecie "co slychac kochana", bo zawsze wychodzę na wredna, albo malomowna. To samo z nowo poznanymi ludzmi
Cytat:
Napisane przez agatka36 Pokaż wiadomość
Nie umiem zrobić budyniu bez grudek
Nie umiem otworzyc butelkę piwa bez otwieracza
Nie umiem upiec frytek bez przypalenia
Nie umiesz odmieniać przez przypadki
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 19:12   #507
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Nie umiesz odmieniać przez przypadki
Też, dobrze, że to zauważyłas.
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 19:53   #508
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
-Nie mam pojęcia, co oznaczają symbole na drzwiach toalety, jeżeli nie ma narysowanej dziewczynki/chłopca, to nie idę (chyba, że ktoś akurat wychodzi i się wyjaśnia, która jest która)
jak jest O to dziewczyńska toaleta. Ja zapamiętałam jak mi ktoś powiedział O=dziurka. Dziewczynki mają dziurki . I zapamiętałam.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 20:21   #509
mmari
Raczkowanie
 
Avatar mmari
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 59
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

Nie potrafię obierać ziemniaków, buraków itp.
Nie potrafię pokroić w kostkę cebuli
Nie radzę sobie z zaparkowaniem prosto, kiedy np. nie ma obok ustawionego innego auta czy innego punktu odniesienia
Mam problem z szybkim dodawaniem i odejmowaniem, np. 7+8= 7+7=14 (to pamiętam) i dopiero +1
Nie potrafię namalować sobie kreski na oku, nie wspominając o dwóch
Nie potrafię przynieść tacy z pełnymi filiżankami
Nie potrafię chodzic na szpilkach
Nie potrafię ruszać z ręcznego
Nie potrafię powiedzieć po angielsku "awesome"
Nie potrafię ocenić np. objętości

Edytowane przez mmari
Czas edycji: 2015-08-30 o 20:27
mmari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 20:35   #510
caramel macchiato
Zadomowienie
 
Avatar caramel macchiato
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 259
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

- Nie umiem puścić oczka a próbowałam nieraz. Moje oczy nie są skłonne do współpracy w tej kwestii.
- Nie umiem zrobić z balona z gumy do żucia.
- Nie potrafię oszacować odległości. 50m, 100m, 200m? Dla mnie to ta sama długość.
- Gubię się na dużych, zatłoczonych parkingach. Nigdy nie mogę znaleźć samochodu.
- Nie umiem odkręcać słoików. Zawsze proszę domowników o pomoc. Czasem mam także problem z odkręceniem dużych plastikowych butelek.
- Mam kiepską koordynację ruchową. Jazda na rolkach czy łyżwach to dla mnie był horror. Ciągle się przewracałam i miałam mnóstwo siniaków.
- Nie potrafię ćwiczyć z hula-hop.
- Nie nadążam na zajęciach zumby, ze stepem itp.
- Nie umiem zrobić dobrego sosu beszamelowego. Zawsze wychodzi z grudkami.
- Często przypalam naleśniki. Nie umiem ocenić jaka temperatura jest im potrzebna.
-Nie umiem składać w ładną kostkę ubrań. W mojej szafie często odzież leży porozrzucana w cztery strony świata.
- Niezbyt umiem pływać mimo tego, że na pływalni spędziłam mnóstwo godzin.
- Nie umiem chodzić na koturnach. Wysokie szpilki? Chętnie ubiorę i przetańczę całą noc, ale na koturnach poruszam się jak słoń w składzie porcelany.
__________________
`KeepYour Heels, Head And Standards HIGH`



Jestem kierowcą.
caramel macchiato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-26 17:13:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:04.